10 кращих шуруповертов 2017 року

 1. Bosch GSR 10.8-LI
 2. Hyundai A 1802
 3. Forte CD 1213-2 B2 LI
 4. DeWalt DCF895M2
 5. Makita DF030DWX01
 6. Bosch GSR 18 VE-EC
 7. Forte LCD 1217-2 B2
 8. Ростех АШ 1812-2 Б2
 9. Black & Decker MT218KB
 10. Makita DFS451Z

шуруповерт давно вже став часто використовуваним інструментом для вирішення різноманітних ремонтних і будівельних завдань. Затребуваність девайса наступними факторами:

 • різноманіттям операцій - їм закручують шурупи, виконують отвори в стінах і меблів, а професійні апарати ще й виступають в якості перфораторів;
 • наявністю великої кількості насадок, які ще більше розширюють коло виконуваних шуруповертом завдань;
 • доступністю.

У статті ми розглянемо ТОП-10 кращих моделей цього інструменту в 2017 році.

Читайте також: 10 кращих мережевих шуруповертов в 2017 році

Bosch GSR 10.8-LI

Бренд Бош не потребує представлення. Його інструменти є одними з кращих. Це наочно видно по Bosch GSR 10.8-LI :

 1. Компактність - довжина не перевищує 17 см.
 2. Крутний момент (Mкр) дорівнює 30 нм і це при вазі менше кілограма. Тобто в цьому апараті поєднується потужність і легкість. Він може працювати з 7 мм саморізами і робити в стали 1 см отвори, а в дереві 2 см.

У комплектацію входять два 1,3Ач літієві батареї з напругою 10,8 В. Поєднання високої ємності і швидкого заряду дозволяє в багатьох випадках не переривати роботу. Одна АКБ встигає зарядитися швидше, ніж розрядиться друга. Комплектується швидкозажимний патроном. Це зручний, надійний і потужний апарат для широкого класу задач.

Hyundai A 1802

Шуруповерт корейського виробника з NiCD батареєю. Ця АКБ важче літій-іонних колег, поступається їм у швидкості зарядки, має високий струм саморозряду, але зате менше за ціною. Тому і весь девайс коштує дешевше.

Наведемо характеристики Hyundai A 1802 :

 • ємність АКБ 1,2 Ач при напрузі 18В.
 • Mкр - 34 нм
 • 2 режиму - вкручування саморезов при 350 об / хв і свердління при 1000 оборотів в хвилину;
 • вага - 1800 грам.

У шуруповерт передбачений ліхтар для зручності експлуатації в затемнених місцях. Комплектація - одна АКБ і патрон. Хоча шуруповерт не може використовуватися як перфоратор, але відноситься до професійного класу, завдяки своїй надійності.


Читайте також: Як користуватися шуруповертом? 5 основних правил

Forte CD 1213-2 B2 LI

Шуруповерт з Китаю функціонує на 2-х літієвих батареях. Незважаючи на це він доступний за ціною і добре впорається з невеликим ремонтом. Для професіоналів "китаєць" не підійде через невеликої потужності і зниженого ресурсу працездатності. Характеристики відповідають побутового класу: невисока ємність АКБ - 1,3 Ач, Mкр - до 26 нм. Даний апарат може виконувати отвори в дереві до 20 мм, в сталі до 8 мм і працює з шурупами до 4 мм.

Крім двох літієвих АКБ Forte CD 1213-2 B2 LI комплектується світлодіодним джерелом світла. Режим перфоратора цей шуруповерт не має. Бренд Forte відомий і виробляє відносно надійну продукцію. Так що описаний вище девайс нема на один сезон.

Так що описаний вище девайс нема на один сезон

DeWalt DCF895M2

Одна з найдосконаліших моделей. Її інноваційність в наступному:

 • використовується Бесщеточний двигун, тому ніякого іскріння навіть при високих навантаженнях і більший в півтора рази ККД в порівнянні з щіткової моделлю;
 • в літієвих батареях використовується технологія XR, що дозволяє забезпечити ємність в 4Ач при напрузі 18В, АКБ забезпечені індикатором заряду;
 • 3 швидкості редуктора
 • унікальний тримач дозволяє зручно і дуже швидко міняти насадки.

Тепер про технічні характеристики:

 • Mкр - до 170 нм
 • режими роботи - закручування / свердління / перфоратор;
 • вага - 1700 грам.

У корпус вбудовано 3 кільцевих світлодіодних лампи, що забезпечують максимальний комфорт при поганій освітленості. DeWalt DCF895M2 - це чудова професійна модель, здатна виконувати широке коло завдань.

Читайте також: Як вибрати шуроповерт для будинку, дачі: 10 важливих критеріїв

Makita DF030DWX01

Професійний шуруповерт з чудово збалансованим інтегрованим показником характеристики-якість-ціна. Відмінні особливості:

 • Li-Ion акумулятор;
 • маленькі габарити - можна працювати в умовах обмеженого простору;
 • ергономічна рукоятка і зручне перемикання на реверс.

Тепер про основні характеристики Makita DF030DWX01 :

 1. Автономність - шуруповерт укомплектований батареєю ємністю 1,3 Ач. Це невисокий показник, але економічний двигун дозволяє протриматися досить довго на одній АКБ.
 2. Технологічні можливості. Цим девайсом можна виконувати отвори в дереві до 21 мм, сталі - до 10 мм, що є хорошим результатом. Адже не забуваймо, що це шуруповерт, а не дриль. А шурупи можна використовувати до 7 мм в діаметрі.
 3. Модель важить всього 880 грамів, так що не втомить і при тривалій роботі.

Шуруповерт забезпечений світлодіодним ліхтариком. У комплект входить дві батареї. Час зарядки кожної - близько 20 хв.

Bosch GSR 18 VE-EC

Професійний шуруповерт для широкого кола ремонтних робіт.

особливості:

 • EC-двигун - має підвищений ресурс і забезпечує економію електроенергії до 60%, що важливо для автономних моделей;
 • вбудовані захисту від перевантаження двигуна, АКБ, а також від саморозряду батареї;
 • додаткова рукоятка для кращого упору;
 • жорсткий корпус;
 • реверс.

Тепер про характеристики:

1. Mкр - до 75 нм, це забезпечує діаметри свердління:

 • в дереві - до 85 мм;
 • в стали - до 13 мм;
 • діаметр шурупа - до 12 мм;

2. Вага - 2200 грам.

Bosch GSR 18 VE-EC комплектується 2-ма батареями, світлодіодним ліхтарем. Якщо порівнювати цей шуруповерт з DeWalt DCF895M2, то вона в 2 рази поступається їй за таку важливу характеристику, як Мкр. Але і коштує в 2 рази дешевше! До того ж Мкр понад 100 нм рідко, коли необхідний.

До того ж Мкр понад 100 нм рідко, коли необхідний

Читайте також: Як переробити акумуляторний шуруповерт в мережевий: 3 основні методи

Forte LCD 1217-2 B2

Недорогий компактний шуруповерт для будинку - зробити незначний нескладний ремонт, виконати отвір для бра, обшити деревом балкон і т.д. Незважаючи на невисоку вартість, оснащена сучасними Lithium-Ion АКБ. Причому в кейсі Forte LCD 1217-2 B2 знаходяться 2 АКБ. Патрон ключовий. Є LED-ліхтар. Mкр в 20 нм дозволяє свердлити отвори до 15 мм в дереві і до 5 мм в стали, а також закручувати шурупи до 6 мм. Модель має систему плавного регулювання швидкості.

Тепер про інші характеристики:

 • ємність АКБ - 1,7 Ач при напрузі 12В
 • ключовий патрон в який можна вставляти інструмент діаметром до 10 мм;
 • вага - 1300 грам

ємність АКБ - 1,7 Ач при напрузі 12В  ключовий патрон в який можна вставляти інструмент діаметром до 10 мм;  вага - 1300 грам

Ростех АШ 1812-2 Б2

Бюджетний шуруповерт для будинку. За характеристиками дуже нагадує попередній девайс. Головна різниця - інший тип АКБ. В Ростех АШ 1812-2 Б2 використовується NiCd АКБ. Батарея має гірші показники, ніж літієвий колега - більше важить, має меншу ємність (всього 1,2 Ач), у нього великий струм саморозряду і спостерігається різке падіння автономності при низьких температурах, але зате таке рішення помітно зменшує вартість шуруповерта.

Даний апарат має 10 мм патрон з швидким затиском. Mкр в 20 нм дозволяє робити отвори до 25 мм в дереві і до 10 мм в сталі. Максимальний діаметр шурупа 6 мм.

Модель важка - майже 1700 грамів. Є регулювання Мкр, швидкості, в наявності реверс. Комплектується шуруповерт 2-мя АКБ.

Читайте також: ТОП-10 найкращих виробників шуруповертов яка марка краще

Black & Decker MT218KB

Шуруповерт аматорського рівня. Харчування - літієва батарея ємністю 1,5 мАг і 18В напругою. Це дозволяє скоротити час зарядки АКБ і мати велику ємність при невеликій вазі.

Особливості Black & Decker MT218KB :

 • Бесщеточний двигун, який має підвищений ресурс роботи і збільшує на 50-60% автономність - до заміни батареї;
 • MultiEvo кріплення дозволяє працювати з різноманітними насадками;
 • можливість змінювати Мкр і напрямок обертання;
 • одноступінчатий редуктор.

Незважаючи на невисокий Мкр - 20,9 нм, цей апарат дозволяє виконувати отвори до 25 мм в дереві і до 10 мм в сталі. А також закручувати шурупи до 6 мм в діаметрі. Важить девайс майже 1,5 кг. Шуруповерт має LED-ліхтарик і комплектується 2-ма акумуляторами.

Makita DFS451Z

Професійний шуруповерт з вузькою спеціалізацією - для закручування і викручування саморізів діаметром до 4 мм. Характеризується високою продуктивністю, завдяки високій швидкості обертання - до 4 тис. Обертів на хвилину.

Особливості Makita DFS451Z :

 • одношвидкісний редуктор;
 • прямий привід на реверс, включити який можна тією ж рукою, яка тримає девайс;
 • регулювання швидкості;
 • режим перфоратора;
 • світлодіодний ліхтар;
 • 3 Ач літієва батарея;
 • вага 1500 грам.

Шуруповерт продається без зарядного пристрою і акумулятора, але з власником на постійному магніті. Така комплектація, помітно зменшує ціну, відмінно підійде тим користувачам, які мають інструмент цього японського бренду з іонним з таким же напругою.

Читайте також: Що краще вибрати - дриль або шуруповерт для будинку: 3 критерію вибору

Як бачите, моделі шуруповертів 2017 року різноманітні по виконуваних операцій, додаткових опцій, характеристикам і цінами. В огляді розглядаються професійні та побутові девайси від китайських і німецьких брендів.

Якщо ви професійно займаєтеся ремонтом, наша порада - купіть Bosch GSR 18 VE-EC - надійний, потужний шуруповерт, з великим терміном служби. Для побутових потреб добре підійде модель Ростех АШ 1812-2 Б2 - недорога і вже добре себе зарекомендувала на українському ринку.

Лента Новостей

Какой бесплатный антивирус для Андроид лучше
Каждый день пользователи смартфонов под управлением операционной системы «Андроид» подвергаются атакам вирусов, которых становится все больше и больше.          В современном мире количество пользователей

Скачать лучший антивирус для Android бесплатно на русском языке
С появлением большого количества приложений и сайтов под мобильную платформу Андроид возросла и опасность занести вирус на свое устройство. В лучшем случае вредоносный файл внесет незначительные изменения

Нужен ли антивирус для Android? ТОП-5 антивирусов для андроид
Здравствуйте. Коснемся такой вот интересной многим темы и хотя сомневаюсь что на данный момент подобные статьи могут попасть на верхние строки поисковых систем. Но этот сайт как личная энциклопедия для

Как узнать какая программа вызывает сбои. Что делать если компьютер тормозит, зависает, глючит.
После продолжительного использования стационарного компьютера или ноутбука на базе Windows пользователи могут столкнуться с ситуацией, когда ПК стал сильно тормозить и работает медленно. Причин торможения

Антивирус для Андроид. Какой лучше?
На сегодняшний день очень важна защита телефона не только в повседневной работе, а и в сети. Для этого создано множество антивирусов и из-за подобного разнообразия довольно сложно определится какой

Рейтинг лучших антивирусов для Андроид
Лучший антивирус для Андроид — 360 Security 360 Security — это пакет защиты для мобильной системы Android, созданный китайской компанией QIHU. Он имеет антивирусный сканер обнаружения вредоносного и опасного

Топ-5: Лучшие бесплатные антивирусы для Android (Рейтинг 2016 года)
Смартфоны и планшеты требуют защиты от вредоносного кода, в том числе вирусов, троянов и так далее. Для этого существуют платные и бесплатные антивирусы. И сегодня мы составим рейтинг пяти лучших антивирусов,

FAQ: Какой антивирус лучший для Андроид, лучшие антивирусы на Android
Огромная распространенность устройств под управлением Android поставила под угрозу безопасность пользовательских данных и денежных счетов по двум причинам. Во-первых, широкий круг пользователей привлекателен

10 лучших бесплатных антивирусов для Android
Что вы делаете, когда покупаете новый смартфон на Android? Вы можете загружать свои любимые приложения, которые часто используете. В вашем списке может быть много приложений для социальных сетей, таких

Лучший антивирус для Андроид 2017
Интернет несет в себе массу возможностей и вместе с ними большое количество опасностей. На платформе Андроид главную угрозу для смартфона представляют Трояны — вирусные программы, которые похищают личную

*/ ?>
Яндекс цитирования
Adobe Photoshop | 2D графика, 2D анимация Adobe Illustrator | графика, вектор, анимация Adobe Flash | графика, вектор, анимация Adobe Acrobat | графика, текст Adobe After Effects | графика, анимация, спецэффекты Adobe Premiere Pro | графика, анимация, спецэффекты, монтаж Sound Forge | редактирование звука и музыки ZBrush | программа для трёхмерного моделирования Autodesk Mudbox — графическая программа, для создания 3D объектов, 2D скетчей, карт неровностей, карт нормалей, карт замещения. UVLayout - приложение для создания и редактирования UV координат треxмерных объектов Autodesk 3DMax | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Autodesk Maya | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Cinema 4D | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Blender | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация