8 кращих жорстких дисків

 1. Жорсткий диск якої фірми вибрати
 2. Кращі жорсткі диски з SATA інтерфейсом
 3. Toshiba P300 1TB - відмінний хард для настільного комп'ютера
 4. Toshiba Mobile Thin 500GB - чудовий жорсткий диск для ультрабуків
 5. Hitachi (HGST) Travelstar Z7K500 500GB - кращий вінчестер для комфортної роботи
 6. Гібридний диск Seagate Laptop SSHD ST500LM000 - продуктивний жорсткий диск для ігрових ноутбуків
 7. Кращі жорсткі диски з USB інтерфейсом
 8. Western Digital Elements 1TB WDBUZG0010BBK - зручний і компактний «банк» даних
 9. Western Digital Elements Desktop 3TB WDBWLG0030HBK - надійне сховище інформації
 10. Кращі жорсткі диски з SAS інтерфейсом
 11. Seagate Enterprise Capacity - кращі жорсткі диски для систем зберігання інформації
 12. Hitachi (HGST) Ultrastar 7K4000 3TB - кращий жорсткий диск для серверів
 13. Який жорсткий диск купити
 14. Друзям це теж буде цікаво

На комп'ютері вже не вистачає пам'яті для того, щоб зберігати потрібну інформацію? Запис, здавалося б, невеликих файлів триває годинами? В такому випадку пора задуматися про заміну жорсткого диска. Але як не помилитися з вибором? Адже на сучасному ринку представлено безліч різних моделей. В такому розмаїтті вибрати жорсткий диск важко навіть людині, яка розбирається в сучасних технологіях. Чого вже там говорити про звичайних користувачів комп'ютера. Визначиться з вибором вам допоможе наш рейтинг, в якому детально розписано про кращих жорстких дисках.

Визначиться з вибором вам допоможе наш рейтинг, в якому детально розписано про кращих жорстких дисках

Жорсткий диск якої фірми вибрати

В цілому можна нарахувати близько 200 компаній, які коли-небудь випускали жорсткі диски. Проте більшість з цих фірм або перепрофілювалися, або збанкрутували, або були викуплені іншими компаніями.

Таким чином, на сучасному ринку залишилося зовсім небагато підприємств, які займаються виробництвом вінчестерів. До найбільш великим компаніям в даній сфері можна віднести (список сформований в порядку убування за популярністю):

1. Western Digital

2. Seagate

3. Hitachi

4. Toshiba

5. Samsung

6. Prestigio

Як можна помітити, ринок жорстких дисків знаходиться в руках американських (Western Digital і Seagate) і японських (Toshiba і Hitachi) фірм.

рекомендації:

Кращі жорсткі диски з SATA інтерфейсом

SATA - один з найбільш популярних інтерфейсів. Використовується, як правило, в настільних комп'ютерах, ноутбуках, ультрабуках і т.д. Даний інтерфейс має високу пропускну здатність (300 Мб за секунду і вище), що забезпечує високу швидкість запису і читання.

На даний момент виділяють 3 види SATA інтерфейсів, які відрізняються один від одного швидкістю передачі: SATAI, SATAII і SATAIII. Найбільшою популярністю користується останній.

Toshiba P300 1TB - відмінний хард для настільного комп'ютера

Toshiba P300 1TB - відмінний хард для настільного комп'ютера

Модель P300 від компанії Toshiba орієнтована на звичайні домашні комп'ютери і офісні ПК. Хард забезпечує досить швидкий обмін даних завдяки інтерфейсу SATAIII. Додаткову швидкість швидкодії забезпечують 64 Мб буферної пам'яті. Форм-фактор жорсткого диска становить 3,5 дюйма. При цьому сам вінчестер може похвалитися компактними розмірами.

Завдяки цьому він без особливих проблем вміститься в будь-який сучасний корпус без всяких додаткових деталей.

Ємність хард-року становить 1 ТБ, що цілком достатньо для середньостатистичного користувача. При відносно невеликій ціні, пристрій здатний працювати з даними зі швидкістю 70-80 МБ за секунду, що є відмінним показником для домашнього ПК.

переваги:

 • Висока швидкість обробки даних;
 • Невеликі розміри;
 • Невисока вартість.

недолік:

 • Помітна вібрація і звук.

Toshiba Mobile Thin 500GB - чудовий жорсткий диск для ультрабуків

Toshiba Mobile Thin 500GB - чудовий жорсткий диск для ультрабуків

Mobile Thin може похвалитися швидкістю обертання шпинделя в 5400 оборотів за хвилину. Це оптимальний показник. Адже завдяки такій швидкості хард не відтворює шуму. При цьому процеси запису і читання інформації не займають багато часу. Форм-фактор пристрою становить 2,5 дюйма, що дозволяє використовувати диск в ультрабуках і різних мультимедійних гаджетах, для яких швидкість читання даних критично важлива. Як інтерфейс використовується SATAIII.

Ще одна перевага Mobile Thin - вмонтований датчик удару, що дозволяє вберегти пристрій від пошкоджень і зберегти дані в цілісності. Працює Mobile Thin тихо. Завдяки цьому даний жорсткий диск відмінно підійде для ноутбуків і інших пристроїв, для яких важливі такі параметри, як продуктивність і надійність. Що стосується пам'яті, то ємність диска становить 500 Гб.

переваги:

 • Хороша швидкість роботи з даними;
 • Низький рівень шуму;
 • Захист від пошкоджень.

недолік:

 • Невелика ємність диска.

Hitachi (HGST) Travelstar Z7K500 500GB - кращий вінчестер для комфортної роботи

Hitachi (HGST) Travelstar Z7K500 500GB - кращий вінчестер для комфортної роботи

Одним з головних вимог жорсткого диска для експлуатації будинку є комфорт. В такому випадку на перший план виходять не технічні характеристики пристрою, а його рівень шуму і вібрації. В цьому плані себе добре зарекомендував вінчестер Travelstar Z7K500 від компанії Hitachi. Одна з відмінних рис цього пристрою - високий рівень екологічності, якого вдалося досягти завдяки унікальній технології складання без застосування галогенів. Крім цього Travelstar Z7K500 володіє низьким рівнем електроспоживання.

Ще одна особливість Travelstar Z7K500 - технологія шифрування даних під назвою Bulk Data Encryption. Суть даної технології полягає в тому, що пристрій шифрує дані при записі і читанні за допомогою індивідуального пароля. Завдяки цьому забезпечується гідна ступінь захисту інформації. Тому можете не переживати про важливої ​​інформації, яка знаходиться на харді - зловмисники ніяк не зможуть її отримати.

переваги:

 • Низький рівень вібрації і шуму;
 • Невисока вартість;
 • Низький рівень електроспоживання.

недолік:

 • Невисока швидкість запису і читання інформації.

Гібридний диск Seagate Laptop SSHD ST500LM000 - продуктивний жорсткий диск для ігрових ноутбуків

Гібридний диск Seagate Laptop SSHD ST500LM000 - продуктивний жорсткий диск для ігрових ноутбуків

Гібридний диск - це особливий тип накопичувачів, в яких традиційний жорсткий диск доповнюється носієм флеш-пам'яті з невеликою ємністю. Таким чином, гібрид поєднує в собі кращі якості SSD і HDD - він швидкий і при цьому недорогий.

Гібридний диск ST500LM000 використовує спеціальну технологію управління під назвою Adaptive Memory, яка була розроблена компанією Seagate. Завдяки цьому, пристрій має досить-таки високою продуктивністю.

Крім усього іншого, Seagate Laptop SSHD ST500LM000 може похвалитися надійністю. Використовуючи переваги жорстких і флеш-дисків, ST500LM000 забезпечує високий рівень захисту даних від пошкоджень. Не може не радувати і вартість пам'яті. Ціни на ST500LM000 цілком демократичні.

Seagate Laptop SSHD ST500LM000 призначений для ноутбуків. Як правило, даний диск використовую в геймерських лептоп. І це зрозуміло. Адже Seagate Laptop SSHD ST500LM000 забезпечує швидкість в 5 разів вище, ніж звичайний хард. Таким чином, ігри та різні додатки запускаються в одну мить.

переваги:

 • Невелика вартість;
 • Висока продуктивність;
 • Захист даних пошкодження.

недоліки:

 • Споживає багато електроенергії через що нагрівається;
 • Високий рівень шуму.

Кращі жорсткі диски з USB інтерфейсом

USB останнім часом набув величезної популярності. Жорсткі диски з даними інтерфейсом застосовують все частіше і частіше. Одне з головних достоїнств USB - можливість так званої «гарячої заміни» (зміна устаткування без виключення системи). При цьому дані і харчування передаються через одну шину. Це означає те, що для роботи накопичувача не потрібен громіздкий блок живлення і кабель. Достатньо всього лише одного порту.

Western Digital Elements 1TB WDBUZG0010BBK - зручний і компактний «банк» даних

Western Digital Elements 1TB WDBUZG0010BBK - зручний і компактний «банк» даних

WDBUZG0010BBK-EESN - це зовнішній жорсткий диск, який ідеально підійде для зберігання ваших даних. Вагома гідність даного пристрою полягає в наявності спеціального програмного забезпечення під назвою Pro WD SmartWare. З його допомогою можна створювати резервні копії файлів.

Це дуже зручно і практично. Коли жорсткий диск переповниться, замість видалення даних можна просто перенести всю інформацію в спеціальну хмарне сховище. Що стосується технічних характеристик, то ємність накопичувача WDBUZG0010BBK-EESN становить 1 ТБ.

Крім усього іншого, WDBUZG0010BBK-EESN забезпечений USB інтерфейсом. А завдяки технології під назвою SuperSpeed ​​USB 3.0, WDBUZG0010BBK-EESN здатний передавати дані з досить високою швидкістю (5000 Мбіт за секунду).

переваги:

 • мобільність;
 • Можливість резервного копіювання;
 • Невелика вартість;
 • Сумісність з більшістю пристроїв.

недолік:

 • Відсутність протиударні.

Western Digital Elements Desktop 3TB WDBWLG0030HBK - надійне сховище інформації

Western Digital Elements Desktop 3TB WDBWLG0030HBK - надійне сховище інформації

Жорсткий диск Elements Desktop характеризується високою продуктивністю, швидкістю читання і запису. Наприклад, двогодинний фільм в HD якості можна записати всього лише за три хвилини. Крім цього вінчестер від Western Digital має досить-таки великий ємністю (3 ТБ).

Крім усього іншого Elements Desktop може похвалитися довговічністю і ударостойкостью. Завдяки цьому дана модель є надійною в довгостроковій перспективі.

переваги:

 • Висока швидкість передачі даних;
 • Велика ємність;
 • Сумісність з більшістю пристроїв.

недолік:

 • Великі габарити.

Кращі жорсткі диски з SAS інтерфейсом

SAS застосовується, як правило, на корпоративному рівні. Даний інтерфейс має високу продуктивність, забезпечує надійну роботу і швидкий доступ до інформації. SAS, по суті, є модифікацією застарілого на даний момент SCSI.

Seagate Enterprise Capacity - кращі жорсткі диски для систем зберігання інформації

Seagate Enterprise Capacity - кращі жорсткі диски для систем зберігання інформації

Seagate Enterprise Capacity - модельний ряд жорстких дисків, для якого характерна висока ефективність і надійність в плані продуктивності. Подібні вінчестери навіть здатні витримувати навантаження корпоративного класу. Саме з цієї причини Seagate Enterprise Capacity - ідеальний пристрій для серверів і систем зберігання інформації, які працюють 24 години на добу 7 днів на тиждень.

Що стосується характеристик, то ємність накопичувача може становити від 1 до 8 ТБ (в залежності від моделі), а швидкість обертання - 7200 оборотів в хвилину. При цьому продуктивність під час роботи була підвищена на 18% в порівнянні з моделями попереднього покоління.

Завдяки цьому енергоспоживання скоротилося, а швидкість роботи системи зберігання значно прискорилася. Таким чином, швидкість SAS інтерфейсу, встановленого в Seagate Enterprise Capacity, становить 12 Гбіт в секунду.

переваги:

 • Великий обсяг пам'яті;
 • Висока продуктивність;
 • Надійність.

недолік:

 • Варто дуже дорого.

Hitachi (HGST) Ultrastar 7K4000 3TB - кращий жорсткий диск для серверів

Hitachi (HGST) Ultrastar 7K4000 3TB - кращий жорсткий диск для серверів

Жорсткий диск Ultrastar 7K4000 призначений виключно для корпоративних серверів. Цей вінчестер може похвалитися високим рівнем продуктивності і великим об'ємом пам'яті (3 ТБ), яка так необхідна корпоративних серверів.

Також варто відзначити, що Ultrastar 7K4000 має спеціальну систему енергоспоживання. Вінчестер відмінно показує себе навіть при роботі з низькорівневими системами охолодження. Обсяг буфера становить 64 МБ, що також позитивним образів впливає на продуктивність і ефективність.

переваги:

 • Великий обсяг пам'яті;
 • Висока продуктивність;
 • Оптимізована система споживання енергії.

недолік:

 • Вузька сфера застосування (тільки для серверів).

Який жорсткий диск купити

Вибір жорсткого диска безпосередньо залежить від ваших потреб:

1. Якщо вам потрібен надійний вінчестер для ноутбука, то в такому випадку відмінним варіантом буде Toshiba Mobile Thin.

2. У разі якщо ви хочете поміняти хард на своєму настільному комп'ютері, то в такому випадку варто звернути увагу на P300 фірми Toshiba.

3. Якщо ж вам потрібен високопродуктивний жорсткий диск для сервера, то ідеальним варіантом буде пристрій лінійки Capacity фірми Seagate Enterprise або ж Ultrastar 7K4000 3TB від Hitachi.

4. Для зберігання великих обсягів інформації окремо від комп'ютера можна придбати модель Elements 1TB WDBUZG0010BBK або ж Elements Desktop 3TB WDBWLG0030HBK виробництва Western Digital.

5. Якщо ви хочете зібрати геймерський ноутбук, але у вас обмежений бюджет, то в такому випадку варто задуматися про придбання гібридної пам'яті Seagate Laptop SSHD ST500LM000.

6. А тим, кому в першу дуже важливий комфорт, можна порадити Hitachi (HGST) Travelstar Z7K500, що володіє низьким рівнем шуму.

Друзям це теж буде цікаво

Хочеш отримувати актуальні рейтинги і поради щодо вибору? Підпишись на наш Telegram .

Читайте також:

Якщо помітили помилку, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter

Запис, здавалося б, невеликих файлів триває годинами?
Але як не помилитися з вибором?

Лента Новостей

Скачать лучший антивирус для Android бесплатно на русском языке
С появлением большого количества приложений и сайтов под мобильную платформу Андроид возросла и опасность занести вирус на свое устройство. В лучшем случае вредоносный файл внесет незначительные изменения

Какой бесплатный антивирус для Андроид лучше
Каждый день пользователи смартфонов под управлением операционной системы «Андроид» подвергаются атакам вирусов, которых становится все больше и больше.          В современном мире количество пользователей

Нужен ли антивирус для Android? ТОП-5 антивирусов для андроид
Здравствуйте. Коснемся такой вот интересной многим темы и хотя сомневаюсь что на данный момент подобные статьи могут попасть на верхние строки поисковых систем. Но этот сайт как личная энциклопедия для

Как узнать какая программа вызывает сбои. Что делать если компьютер тормозит, зависает, глючит.
После продолжительного использования стационарного компьютера или ноутбука на базе Windows пользователи могут столкнуться с ситуацией, когда ПК стал сильно тормозить и работает медленно. Причин торможения

Антивирус для Андроид. Какой лучше?
На сегодняшний день очень важна защита телефона не только в повседневной работе, а и в сети. Для этого создано множество антивирусов и из-за подобного разнообразия довольно сложно определится какой

Рейтинг лучших антивирусов для Андроид
Лучший антивирус для Андроид — 360 Security 360 Security — это пакет защиты для мобильной системы Android, созданный китайской компанией QIHU. Он имеет антивирусный сканер обнаружения вредоносного и опасного

Топ-5: Лучшие бесплатные антивирусы для Android (Рейтинг 2016 года)
Смартфоны и планшеты требуют защиты от вредоносного кода, в том числе вирусов, троянов и так далее. Для этого существуют платные и бесплатные антивирусы. И сегодня мы составим рейтинг пяти лучших антивирусов,

FAQ: Какой антивирус лучший для Андроид, лучшие антивирусы на Android
Огромная распространенность устройств под управлением Android поставила под угрозу безопасность пользовательских данных и денежных счетов по двум причинам. Во-первых, широкий круг пользователей привлекателен

10 лучших бесплатных антивирусов для Android
Что вы делаете, когда покупаете новый смартфон на Android? Вы можете загружать свои любимые приложения, которые часто используете. В вашем списке может быть много приложений для социальных сетей, таких

Лучший антивирус для Андроид 2017
Интернет несет в себе массу возможностей и вместе с ними большое количество опасностей. На платформе Андроид главную угрозу для смартфона представляют Трояны — вирусные программы, которые похищают личную

*/ ?>
Яндекс цитирования
Adobe Photoshop | 2D графика, 2D анимация Adobe Illustrator | графика, вектор, анимация Adobe Flash | графика, вектор, анимация Adobe Acrobat | графика, текст Adobe After Effects | графика, анимация, спецэффекты Adobe Premiere Pro | графика, анимация, спецэффекты, монтаж Sound Forge | редактирование звука и музыки ZBrush | программа для трёхмерного моделирования Autodesk Mudbox — графическая программа, для создания 3D объектов, 2D скетчей, карт неровностей, карт нормалей, карт замещения. UVLayout - приложение для создания и редактирования UV координат треxмерных объектов Autodesk 3DMax | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Autodesk Maya | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Cinema 4D | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Blender | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация