А ви правильно заряджаєте батарею свого телефону?

 1. Період служби акумулятора
 2. Основні моменти зарядки батареї телефону
 3. Правильна зарядка телефону - це просто
 4. Чи потрібно заряджати батарею до 100%
 5. Чи можна ставити телефон на зарядку на ніч
 6. Технологія швидкої зарядки
 7. Температура може позначитися на часі життя акумулятора
 8. Багато що залежить від зарядного пристрою
 9. Рекомендації по зарядці телефонів
 10. підсумок

Через зайвої залежності населення, особливо молодих людей, від смартфонів, з'явилося особливе захворювання номофобія - боязнь неможливості користування подібним гаджетом.

Інший супутньої проблемою щодо корисного винаходу є його розрядка в будь-який момент. Які б наворочені смартфони виробники не розробляли, все ще мало рішень, які могли б залишатися без підзарядки тижнями. Крім того, до цих пір не створено ідеальний елемент живлення для мобільних телефонів, який міг би витримувати тисячі циклів перезарядки, не втрачаючи при цьому ємності. Тому сьогодні актуальним є питання: як правильно заряджати телефон, щоб покоління було довгий час радував користувача хорошим часом автономної роботи.

Період служби акумулятора

Період служби акумулятора

Ясна річ, жодна лише правильна зарядка телефону позначається на автономності. Багато що залежить від конкретного акумулятора і терміну його роботи. У середнього користувача період експлуатації обмежується максимум 4-ма роками. За даними експертів, час можливо продовжити при дотриманні ряду корисних рекомендацій при зарядці телефону.

Знаєте яка мобільна ОС краща в 2017 році? А ми знаємо!

До сих пір не винайдено акумуляторів, які працювали б століттями. Існуючі рішення розраховані на 300-500 циклів зарядки. Фахівці компанії Apple стверджують, що батареї iPhone досягають граничної норми в 80% після закінчення 1 000 циклів. Після вказаного терміну акумулятори втрачають можливість підтримувати заряд тривалий час. Можна виділити деякі правила зарядки телефонів, смартфонів, ноутбуків або планшетів.

Основні моменти зарядки батареї телефону

Основні моменти зарядки батареї телефону

Найбільш нагальним є питання про необхідність повної розрядки акумулятора до початку процесу зарядки. Існує таке поняття, як «ефект пам'яті батареї». Акумулятори запам'ятовують кількість залишкового заряду із застереженням - вони не розряджені до кінця. В цьому випадку телефон знаходиться у функціонуючому стані. У разі частої зарядки від 20% до 80% може виникнути, так скажемо, «забудькуватість» пристрою про тих самих незаряджених 40%.

Як правильно замовити смартфон з Китаю, щоб не потрапити в халепу?

«Ефект пам'яті» діє для нікель-метал-гідридних і нікель-кадмієвих акумуляторів, які встановлювалися в старі мобільні телефони. Принцип не має тношенія до літій-іонним (Li-ion) і літій-полімерним (Li-pol) видам батарей. Цей тип елементів живлення не здатний «втратити пам'ять». Тому телефони з Li-ion, Li-pol (більшість сучасних моделей) заряджаються часто і не до кінця. Однак допускати розрядку до нуля не слід.

Правильна зарядка телефону - це просто

Правильна зарядка телефону - це просто

Багато хто стверджує, що літієві батареї не варто заряджати від 0 до 100%. При оснащенні телефону акумулятором на основі літію доцільно його заряд підтримувати на рівні 50% (+ - 20%). При розрядці батареї більш ніж наполовину рекомендується зробити підзарядку смартфона або іншого пристрою.

Найбільш оптимальним може стати зарядка акумулятора на певний відсоток пару раз в день. Не слід заряджати батарею телефону повністю. Подібний підхід, як стверджують багато фахівців, помітно вплине на період служби акумулятора. При зарядці-розрядці наполовину, можливо істотно впливати на роботу батареї, збільшивши тривалість її придатності до 1 500 циклів.

У підсумку, якщо слідувати правилам, найбільш оптимальним рішенням є зарядка телефону від 40% до 80%, при якій бажано не допускати розрядку батареї нижче 20%, але і не наповнювати її до 100%.

Чи потрібно заряджати батарею до 100%

Чи потрібно заряджати батарею до 100%

Незважаючи на обумовлені правила виключення повної зарядки-розрядки смартфона, існує перевірений багатьма фахівцями виняток. Діючі на літії батареї виду Li-ion і Li-pol вимагають повної розрядки (до 0%), щонайменше, один раз за пару місяців.

Чули про нову версію Android 8.0 Oreo? Ми розглянули всі її особливості.

Наведений метод нагадує процес перезавантаження комп'ютера або неодмінний відпустку для людини в літній сезон. Положення відноситься до всіх пристроїв, включаючи телефони. Подібний тренінг необхідний, щоб відкалібрувати електронну систему, що відповідає за безпомилкове відображення показників рівня заряду смартфона, планшета або іншого пристрою.

Чи можна ставити телефон на зарядку на ніч

Чи можна ставити телефон на зарядку на ніч

Сучасні смартфони підтримують технологію, яка припиняють надходження енергії як тільки батарея наповнюється на 100%. Чи не від'єднання від мережі в нічний час не загрожує коханому пристрою поломкою або заподіянням іншого шкоди. Однак під час зарядки батареї властиво часом підживлюватися енергією, наповнюючись до максимального рівня. Тому вона весь час знаходиться під напругою, кілька зношуючись. Практикуючи підзарядку в нічний час роками, знос батареї відбувається трохи швидше, ніж у випадках, коли користувач дотримується вищеописаного правила зарядки телефону.

Проблеми під час нічної зарядки телефону швидше може викликати несправний блок живлення, кабель або ж сама батарея. Випадки загоряння пристроїв відбуваються регулярно, що слід враховувати, купуючи неякісний блок живлення або занадто дешеву батарею. Якщо помічаєте, що смартфон під час зарядки нагрівається, обов'язково знімайте чохли, не кладіть його в місця, позбавлені доступу повітря.

Технологія швидкої зарядки

Технологія швидкої зарядки

Все більше Android-смартфонів отримують функцію швидкої зарядки, наприклад, розробка Quick Charge від Qualcomm. Пристрої компанії Samsung використовують технологію Adaptive Fast Charging. Вбудований в подібні смартфони спеціальний контролер, підтримуваний чіпом, підвищує силу струму, що сприяє швидкому наповненню батареї.

Вигнуті і безрамкові смартфони: пишність або перекручення мобільного майбутнього?

Сучасні версії технології швидкої зарядки здатні наповнити середній акумулятор телефону (на 3000-3500 мАг) менш ніж за 1.5 години. Чи шкідлива швидка зарядка смартфону? Перші версії технології дійсно могли завдати шкоди акумулятора, приводячи до його швидкому виходу з ладу. Однак сьогодні ситуація значною мірою змінилася. Нинішні технології вже навряд чи зашкодять вашому смартфону. Ну, а якщо ви все одно боїтеся швидкої зарядки, купіть звичайний адаптер харчування.

Температура може позначитися на часі життя акумулятора

Щоб продовжити життя батареї вашого телефону, уникайте його знаходження в місцях серйозних перепадів температур:

 • Не залишайте на приладовій панелі в автомобілі, якщо на вулиці пече липневе сонце, не кладіть пристрої поблизу обігрівальних приладів - можете не тільки «вбити» свій смартфон, але і призвести до пожежі.
 • На морозі, що помічено досить давно, смартфон швидше розряджається (нерідко просто перебуваючи в кишені).

У випадку з батареями ноутбуків порятунком в літній період може стати охолоджуюча підставка.

Багато що залежить від зарядного пристрою

Доцільно використовувати адаптер харчування, докладаємо в комплекті поставки з мобільним телефоном. Бажано на заміну купувати якісні ЗУ з аналогічними «рідному» параметрами. Слід уникати дешевих зарядних пристроїв, які можуть завдати шкоди батареї пристрою або призвести до пожежі.

Зверніть увагу, що деякі смартфони категорично не хочуть «дружити» з ЗУ сторонніх виробників - тільки оригінальні моделі. Відомі випадки, коли не "рідні» зарядні пристрої виводили телефони з ладу.

Рекомендації по зарядці телефонів

Рекомендації по зарядці телефонів

Дотримання простих правил може призвести до значного збільшення терміну служби акумулятора вашого пристрою:

 • Раз на місяць-два повністю розряджайте гаджет.
 • Бажано заряджати батарею телефону тільки до 80-85%.
 • Як вважають багато фахівців, краще підтримувати пристрій на рівні заряду в 50%.
 • Екстремально високі і низькі температури негативно позначаються на елементах живлення.
 • Знаходження батареї в розрядженому стані довгий час надає їй шкоду.
 • Якщо тримайте запасний акумулятор, зарядіть його хоча б на 50%, перш ніж відправити на зберігання.

підсумок

Найпростіші поради щодо правильної зарядці телефону, які ми сьогодні розглянули, здатні в значній мірі зберегти ємність батареї. Необов'язково дотримуватися їх в строгому порядку: не відбудеться нічого страшного, якщо ви забули пристрій у розетки на добу. Однак варто уникати регулярного надлишкового заряду акумулятора. Бережіть себе і свої гаджети!

схоже

Знаєте яка мобільна ОС краща в 2017 році?
Як правильно замовити смартфон з Китаю, щоб не потрапити в халепу?
Oreo?
Вигнуті і безрамкові смартфони: пишність або перекручення мобільного майбутнього?
Чи шкідлива швидка зарядка смартфону?

Лента Новостей

Скачать лучший антивирус для Android бесплатно на русском языке
С появлением большого количества приложений и сайтов под мобильную платформу Андроид возросла и опасность занести вирус на свое устройство. В лучшем случае вредоносный файл внесет незначительные изменения

Какой бесплатный антивирус для Андроид лучше
Каждый день пользователи смартфонов под управлением операционной системы «Андроид» подвергаются атакам вирусов, которых становится все больше и больше.          В современном мире количество пользователей

Нужен ли антивирус для Android? ТОП-5 антивирусов для андроид
Здравствуйте. Коснемся такой вот интересной многим темы и хотя сомневаюсь что на данный момент подобные статьи могут попасть на верхние строки поисковых систем. Но этот сайт как личная энциклопедия для

Как узнать какая программа вызывает сбои. Что делать если компьютер тормозит, зависает, глючит.
После продолжительного использования стационарного компьютера или ноутбука на базе Windows пользователи могут столкнуться с ситуацией, когда ПК стал сильно тормозить и работает медленно. Причин торможения

Антивирус для Андроид. Какой лучше?
На сегодняшний день очень важна защита телефона не только в повседневной работе, а и в сети. Для этого создано множество антивирусов и из-за подобного разнообразия довольно сложно определится какой

Рейтинг лучших антивирусов для Андроид
Лучший антивирус для Андроид — 360 Security 360 Security — это пакет защиты для мобильной системы Android, созданный китайской компанией QIHU. Он имеет антивирусный сканер обнаружения вредоносного и опасного

Топ-5: Лучшие бесплатные антивирусы для Android (Рейтинг 2016 года)
Смартфоны и планшеты требуют защиты от вредоносного кода, в том числе вирусов, троянов и так далее. Для этого существуют платные и бесплатные антивирусы. И сегодня мы составим рейтинг пяти лучших антивирусов,

FAQ: Какой антивирус лучший для Андроид, лучшие антивирусы на Android
Огромная распространенность устройств под управлением Android поставила под угрозу безопасность пользовательских данных и денежных счетов по двум причинам. Во-первых, широкий круг пользователей привлекателен

10 лучших бесплатных антивирусов для Android
Что вы делаете, когда покупаете новый смартфон на Android? Вы можете загружать свои любимые приложения, которые часто используете. В вашем списке может быть много приложений для социальных сетей, таких

Лучший антивирус для Андроид 2017
Интернет несет в себе массу возможностей и вместе с ними большое количество опасностей. На платформе Андроид главную угрозу для смартфона представляют Трояны — вирусные программы, которые похищают личную

*/ ?>
Яндекс цитирования
Adobe Photoshop | 2D графика, 2D анимация Adobe Illustrator | графика, вектор, анимация Adobe Flash | графика, вектор, анимация Adobe Acrobat | графика, текст Adobe After Effects | графика, анимация, спецэффекты Adobe Premiere Pro | графика, анимация, спецэффекты, монтаж Sound Forge | редактирование звука и музыки ZBrush | программа для трёхмерного моделирования Autodesk Mudbox — графическая программа, для создания 3D объектов, 2D скетчей, карт неровностей, карт нормалей, карт замещения. UVLayout - приложение для создания и редактирования UV координат треxмерных объектов Autodesk 3DMax | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Autodesk Maya | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Cinema 4D | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Blender | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация