Айфон 8 - огляд, ціна, де купити, характеристики, фото і відео - Apple-iPhone.ru

 1. Айфон 8 - огляд, ціна, де купити, характеристики, фото і відео Докладний і чесний огляд iPhone 8....
 2. Комплектація
 3. Дизайн
 4. Як сильно брудниться корпус?
 5. кольори корпусу
 6. дисплей
 7. Технічні характеристики
 8. звук
 9. акумулятор
 10. Швидка зарядка
 11. Безпровідна зарядка
 12. водонепроникність
 13. камери
 14. Приклади знімків на камеру iPhone 8
 15. iPhone 8 vs iPhone 7 Plus: порівняння якості зйомки
 16. iPhone 8 vs iPhone 8 Plus: порівняння якості зйомки
 17. Приклади зйомки відео на камеру iPhone
 18. Ціна
 19. підсумок
 20. Кому варто купувати
 21. Кому не варто купувати
 22. Айфон 8 - огляд, ціна, де купити, характеристики, фото і відео
 23. Назва
 24. Комплектація
 25. Дизайн
 26. Як сильно брудниться корпус?
 27. кольори корпусу
 28. дисплей
 29. Технічні характеристики
 30. звук
 31. акумулятор
 32. Швидка зарядка
 33. Безпровідна зарядка
 34. водонепроникність
 35. Айфон 8 - огляд, ціна, де купити, характеристики, фото і відео
 36. Назва
 37. Комплектація
 38. Дизайн
 39. Як сильно брудниться корпус?
 40. кольори корпусу
 41. дисплей
 42. Технічні характеристики
 43. звук
 44. акумулятор
 45. Швидка зарядка
 46. Безпровідна зарядка
 47. водонепроникність
 48. Айфон 8 - огляд, ціна, де купити, характеристики, фото і відео
 49. Назва
 50. Комплектація
 51. Дизайн
 52. Як сильно брудниться корпус?
 53. кольори корпусу
 54. дисплей
 55. Технічні характеристики
 56. звук
 57. акумулятор
 58. Швидка зарядка
 59. Безпровідна зарядка
 60. водонепроникність
 61. Айфон 8 - огляд, ціна, де купити, характеристики, фото і відео
 62. Назва
 63. Комплектація
 64. Дизайн
 65. Як сильно брудниться корпус?
 66. кольори корпусу
 67. дисплей
 68. Технічні характеристики
 69. звук
 70. акумулятор
 71. Швидка зарядка
 72. Безпровідна зарядка
 73. водонепроникність
 74. камери
 75. Приклади знімків на камеру iPhone 8
 76. iPhone 8 vs iPhone 7 Plus: порівняння якості зйомки
 77. iPhone 8 vs iPhone 8 Plus: порівняння якості зйомки
 78. Приклади зйомки відео на камеру iPhone
 79. Ціна
 80. підсумок
 81. Кому варто купувати
 82. Кому не варто купувати

Айфон 8 - огляд, ціна, де купити, характеристики, фото і відео

Докладний і чесний огляд iPhone 8.

iPhone 8 - смартфон нового покоління від Apple, який має скляний корпус, підтримку бездротової зарядки за стандартом Qi, 4,7-дюймовий дисплей з підтримкою технології True Tone, шестиядерний процесор A11 Bionic. Світовий старт продажів iPhone 8 відбувся 22 вересня. У Росії iPhone 8 і 8 Plus почали продаватися 29 вересня. Ціна iPhone 8 в Росії становить 44 990 руб. за модель з 64 ГБ пам'яті і 54 990 руб . за модель з 256 ГБ пам'яті. Пропонуємо вашій увазі детальний огляд iPhone 8.

зміст:

 1. Назва
 2. Комплектація
 3. Дизайн
 4. Як сильно брудниться корпус?
 5. кольори корпусу
 6. дисплей
 7. Технічні характеристики
 8. акумулятор
 9. звук
 10. Швидка зарядка
 11. Безпровідна зарядка
 12. водонепроникність
 13. камери
 14. Ціна
 15. Дата виходу iPhone 8
 16. підсумок
 17. Кому варто купувати
 18. Кому не варто купувати

кольори корпусу  дисплей  Технічні характеристики  акумулятор  звук  Швидка зарядка  Безпровідна зарядка  водонепроникність  камери  Ціна  Дата виходу iPhone 8  підсумок  Кому варто купувати  Кому не варто купувати

Назва

Apple назвала наступний після iPhone 7 смартфон не iPhone 7s, а iPhone 8. Тим самим компанія перестрибнула через одне покоління смартфонів, по крайней мере, згідно звичайній логіці виходу нових iPhone. Чому Apple вирішила назвати новий iPhone саме iPhone 8? Справа в величезній кількості нововведень, які отримало пристрій.

До змісту.

Комплектація

Apple залишається незмінною собі, по крайней мере, в тому, що стосується упаковки. iPhone 8 поставляє в традиційній для Apple прямокутної упаковці, на лицьовій стороні якої зображений сам смартфон.

На бічних гранях упаковки красується слово «iPhone», на задній частині - технічна інформація, включаючи відомості про ємності вбудованої пам'яті. У нас на огляді сріблястий iPhone 8 з 256 ГБ вбудованої пам'яті. Це топова версія в тому, що стосується обсягу сховища. В цьому році Apple випустила нові iPhone тільки в двох конфігураціях: з 64 і 256 ГБ пам'яті.

Упаковка iPhone 8 стандартних, як і комплектація, зрозуміло, в порівнянні з попередніми моделями смартфонів Apple. У комплект до iPhone 8 входять:

 • зарядний пристрій,
 • кабель USB / Lightning,
 • навушники EarPods з коннектором Lightning,
 • фірмова скріпка для вилучення лотка SIM-карти,
 • документація.

У комплектації все як по ГОСТу від Apple - нічого зайвого, нічого нового. Як всі знають, iPhone 8 підтримує бездротову зарядку, але в комплекті зі смартфоном на не йде. І це не примхи Apple. Жоден інший виробник, випускаючи смартфон з підтримкою бездротової зарядки, що не комплектує пристрій док-станцією. Так уже повелося.

Док-станцію для бездротової зарядки iPhone 8 доведеться купувати окремо. На щастя, Apple не стала придумувати власний стандарт бездротової зарядки. iPhone 8 підтримує загальноприйнятий стандарт Qi. Це означає, що для бездротової зарядки iPhone 8 підійде практично кожна док-станція, представлена ​​на ринку. Навіть з числа бюджетних. Купувати дорогу модель від Apple, а компанія дійсно випустила свою унікальну док-станцію AirPower, не доведеться.

Іншими словами, ні комплектацією, ні упаковкою iPhone 8 не здивував. Однак, смартфон зробив це всім іншим.

До змісту.

Дизайн

За формою iPhone 8 не відрізняється від iPhone 7. Зовсім не відрізняється. Apple представила відомого за всіма характеристиками смартфон, який, тим не менш, інший. Почнемо з того, що задня поверхня iPhone 8 НЕ алюмінієва, а скляна. Використання скла дозволило Apple в цілому зберегти звичний для iPhone вид, але помітно освіжити дизайн смартфона.

Лицьова і задня поверхня iPhone 8 виконані зі скла. За словами Apple, дане скло на 50% міцніше будь-яких інших, які раніше використовувалися як в пристроях компанії, так і у всіх мобільних гаджетах в принципі. Віриться в це охоче, але iPhone 8 і його скляний корпус не відчуваються бронебійними.

Проте, залишити подряпини або навіть натяки на них на задній поверхні iPhone 8 за поки що нетривалий період спілкування зі смартфоном не вдалося. Ми обов'язково відновимо даний абзац після того, як відчуємо iPhone 8 трохи довше, коли вже стане зрозуміло - чи зробила Apple «революційне» скло чи ні.

Рамка між стеклами з алюмінію, який застосовується в аерокосмічній галузі. Для кожної з квітів iPhone 8 рамка пофарбована в тон корпусу.

iPhone 8 дуже добротно лежить в руці. Він абсолютно не ковзає, що, з огляду на його скляний корпус, просто вражає! У променях світла і під люстрами красиво відблискує, але стискати сильно не доводиться - апарат ніби сам чіпляється за руку, ось ніби навіть прилипає трохи до руки - за це Apple величезний респект. Все-таки Apple є Apple. Їй вдалося зробити скло до такої міри не слизькою, що знаходиться поряд iPhone 7 Plus з алюмінієвим корпусом відчувається куди більш неслухняним в руках.

І якщо скло на задній поверхні відверто порадувало, то ось на лицьовій щонайменше збентежило. Захисне скло, зрозуміло, вкрите олеофобним покриттям, але сліди від пальців на ньому залишаються з якоюсь неймовірною легкістю. Вони так само просто і стираються, але факт їх появи турбує куди більше.

За перші години використання iPhone 8 на дисплеї навіть з'явилося щось подібне до подряпини. У цьому плані абсолютно незрозуміло. Чи то нам дістався такий екземпляр iPhone 8 (як багато хто знає, в перших партіях iPhone бувають випадки шлюбу), то чи задню поверхню iPhone 8 прикриває більш міцне скло.

Пройдемося по елементам корпусу. На лицьовій поверхні корпусу iPhone 8 знизу розташована традиційна фізична кнопка «Додому» (вона пропала тільки в iPhone X), зверху - фронтальна камера, вбудований стереодинамик і мікрофон.

На задній поверхні одинарна камера, спалах, логотип Apple і напис «iPhone».

На нижній межі другої вбудований стереодинамик, другий мікрофон і роз'єм Lightning.

Права грань віддана під лоток для SIM-карти і кнопку живлення. Ліва грань під кнопки регулювання гучності. Всі ці елементи ніяк не змінилися в порівнянні з iPhone 7.

Габарити iPhone 8 складають 138,4 × 67,3 × 7,3 мм, вага - 148 грамів. Для порівняння, габарити iPhone 7 - 138,3 × 67,1 × 7,1 мм, а вага - 138 грамів. Різниця між розмірами корпусів iPhone 8 і iPhone 7 незначна.

Так, iPhone 8 дуже сильно схожий на iPhone 7. Якщо вдягнути новинку Apple в чохол (що зробити, мабуть, захоче більшість), то зовнішніх відмінностей від попередньої моделі не буде абсолютно ніяких. Незважаючи на це, вау-ефект від iPhone 8 є! Коли iPhone 8 зі скляною «спинкою» тримаєш в руці, виникають якісь особливі відчуття, не схожі на ті, що виникають при використанні iPhone 7 і попередніх моделей. Але, на жаль, в плані дизайну iPhone 8 дарує вау-ефект тільки своєю задньою скляною поверхнею. В іншому це той же iPhone 7.

До змісту.

Як сильно брудниться корпус?

Оглядає нами сріблястий iPhone 8 виразно порадував тим, що на його скляній задньої поверхні практично не видно сліди від відбитків пальців. Сліди, звичайно ж, залишаються, але колір корпусу їх «з'їдає» і робить видимими тільки під певними кутами. Сріблястою версії iPhone 8 в цьому плані ставимо жирний плюс.

iPhone 8 в золотому кольорі, на жаль, поки протестувати не вдалося, а ось версію в кольорі «сірий космос» ми пощупали. І це саме «обмацування» було приємним рукам, але не дуже приємним оку. На темній кришці iPhone 8 відбитки відверто помітні. Якщо у сріблястій версії iPhone 8 потрібно шукати певний кут і подивіться всі плями, то у сірій, навпаки, кут доводиться шукати, щоб відбитки пальців пропали з очей геть.

Підсумуємо. Скло на задній поверхні iPhone 8 брудниться. Але сильно помітні плями від відбитків пальців тільки на версії в кольорі «сірий космос».

До змісту.

кольори корпусу

iPhone 8 випущений в трьох кольорах: сріблястому, золотом і кольорі «сірий космос». До нас на огляд, як ви вже побачили, потрапила срібляста версія. Для повноти матеріалу покажемо як виглядають інші кольори корпусу iPhone 8.

Золотий

iPhone 8 / apple.com

«Сірий космос»

iPhone 8 / apple.com

До змісту.

дисплей

iPhone 8 отримав 4,7-дюймовий дисплей Retina HD з роздільною здатністю 1334 × 750 пікселів і щільністю точок рівної 326 ppi. Співвідношення сторін екрану складає 16: 9, дисплей покриває 65,57% лицьової поверхні смартфона. Десь ми все це вже бачили, чи не так?

Тип дисплея iPhone 8 не змінився в порівнянні з iPhone 7. Проте, змін виявилося більш ніж достатньо. Новий дисплей iPhone 8 підтримує розширений колірний обхват, через що Apple назвала дисплей свого нового смартфона «абсолютно новим».

І якщо останнє твердження підставити під сумнів можна, то ось унікальність технології True Tone ні в якому разі не можна. iPhone 8, поряд з iPhone 8 Plus і iPhone X, став першим смартфоном з підтримкою цієї технології. True Tone автоматично налаштовує баланс білого з урахуванням освітлення. Завдяки цьому перегляд зображень і читання тексту з дисплея iPhone 8 найбільш приємно при будь-якому освітленні.

Дисплей iPhone 8 має і поліпшену передачу кольору, за рахунок чого фотографії на екрані смартфона виглядають ще яскравіше і більш насиченим. А завдяки двухдоменним пикселям на дисплей можна дивитися практично під будь-яким кутом.

А завдяки двухдоменним пикселям на дисплей можна дивитися практично під будь-яким кутом

iPhone 8 / apple.com

Максимальна яскравість дисплея iPhone 8 становить 625 кд / м². І за цим показником дисплея iPhone 8 не відрізняється від попередньої моделі. Екран нового смартфона Apple дуже яскравий, проблем з розпізнаванням тексту або зображень на ньому немає навіть при яскравому природному освітленні. Контрастність дисплея iPhone 8 дорівнює 1400: 1.

До змісту.

Технічні характеристики

В основі iPhone 8 лежить система на шестиядерних процесорів A11 Bionic - унікальному для всіх мобільних пристроїв Apple чипі. Чотири ядра A11 Bionic відповідають за ефективність, а два за продуктивність. Продуктивні ядра A11 Bionic працюють на 25% швидше, ніж аналогічні в процесорі A10 Fusion, який встановлений в iPhone 7 і iPhone 7 Plus, ефективні - на 75%. У процесора A11 Bionic 4,3 мільярда транзисторів.

iPhone 8 оснащений контролером продуктивності другого покоління, який забезпечує процесору додаткову потужність при необхідності. Примітно, що при такому прискоренні A11 Bionic, заряд iPhone 8 витрачається економно. В iPhone 8 встановлений трьохядерний графічний чіп, який працює на 30% швидше, ніж попередня модель. Новий відеочіп в Apple розробили самі, без допомоги інших компаній.

На словах iPhone 8 справжнісінький монстр продуктивності. Але як смартфон проявить себе в синтетичних тестуваннях?

iPhone 8 повністю довів і підтвердив все схвальні відгуки про свою продуктивності від керівників Apple. Шестиядерний чіп A11 Bionic просто розірвав всі інші флагманські смартфони. У бенчмарке Geekbench 4 iPhone 8 набрав 4248 балів в одноядерному режимі. У порівнянні з iPhone 7 приріст склав 17,9%, в порівнянні ж з флагманами Samsung в рази більше. iPhone 8 на 54% швидше Galaxy S8 і на 53% швидше зовсім недавно вийшов Galaxy Note8.

У багатоядерному режимі в бенчмарке Geekbench 4 ситуація дещо змінилася. Далеко позаду iPhone 8 залишився і iPhone 7, чий процесор A10 Fusion має на два ядра менше.

Тестування в бенчмарку AnTuTu 6 підтверджує величезну перевагу iPhone 8 в плані продуктивності. І якщо відставання тих же iPhone 7 і Galaxy S8 чи не здається дивним, все-таки це смартфони минулого покоління, то не найвищі показники Galaxy Note8 вражають. Новітній смартфон Samsung, який вийшов в кінці серпня 2017 року, дуже сильно відстає від iPhone 8.

Висновок з проведених синтетичних тестувань напрошується досить простий. iPhone 8 - найпотужніший смартфон 2017 року. З огляду на досвід попередніх років можна впевнено сказати і те, що таким iPhone 8 залишатиметься ще довгі місяці, ймовірно, до виходу наступного смартфона Apple. Зрозуміло, зробимо поправку - iPhone 8 один з трьох найпотужніших смартфонів у світі. Компанію на п'єдесталі пошани йому складають iPhone 8 Plus і iPhone X.

Чи варто говорити, що «жива» продуктивність iPhone 8 знаходиться на позамежному рівні. Смартфон моментально реагує на будь-які дії і стрімко виконує всі завдання. Запуск будь-яких додатків та ігор дається iPhone 8 з неймовірною легкістю. Це саме можна сказати і до перемикання між додатками. Незважаючи на те, що у iPhone 8 лише 2 ГБ оперативної пам'яті, найчастіше раніше запущені програми смартфону не доводиться перезапускати.

У сучасних 3D-іграх iPhone 8 просто вражає. Вельми вимоглива до ресурсів гра World of Tanks Blitz на максимальних налаштуваннях графіки на iPhone 8 «літає як в казці». Кількість кадрів в секунду завжди тримається на впевненому рівні вище 60. осідань FPS не відбувається навіть в насичених боях. Якість же картинки просто чудове. Звичайно, говорити про консольному рівні (як це любить робити Apple) в разі саме з World of Tanks Blitz не доводиться, але графіка виглядає відмінно.

Звичайно, говорити про консольному рівні (як це любить робити Apple) в разі саме з World of Tanks Blitz не доводиться, але графіка виглядає відмінно

Процесор A11 Bionic особливим чином фокусується на додатковій реальності. Робота з нею виконується на високій швидкості, за рахунок плавність і реалістичність значно збільшені. Більш того, самі вимогливі і вражаючі додатки та ігри з підтримкою доповненої реальності працюватимуть саме так, як задумано розробниками, тільки на iPhone 8.

Більш того, самі вимогливі і вражаючі додатки та ігри з підтримкою доповненої реальності працюватимуть саме так, як задумано розробниками, тільки на iPhone 8

A11 Bionic підтримує представлену на WWDC 2017 графічну технологію Metal другого покоління. У розробників з'явиться можливість створювати ігри консольного рівня, грати в які можна буде прямо на iPhone 8.

У розробників з'явиться можливість створювати ігри консольного рівня, грати в які можна буде прямо на iPhone 8

iPhone 8 / apple.com

До змісту.

звук

В iPhone 8 встановлені поліпшені стереодинаміки, які, за словами Apple, на 25% голосніше і краще відтворюють глибокі баси. І це дійсно так. Нові стереодинаміки помітно голосніше, правда, говорити про збільшення гучності на 25% ми б не стали. Динаміки звучать відсотків на 15 голосніше - відмінний приріст. З огляду на, що на гучність динаміків в iPhone 7 і iPhone 7 Plus (перші смартфони Apple зі стереодинаміками) скаржитися не доводилося, в iPhone 8 про це немає і думки.

А ось з приводу більш глибоких басів Apple зовсім не прикрасила. iPhone 8 чудово видає глибокі баси, що особливо сильно відчувається при прослуховуванні музики і перегляді фільмів. Якщо ви не є фанатом перегляду фільмів зі смартфона, то iPhone 8 може вас в цьому переконати буквально за 10 хвилин.

До змісту.

акумулятор

Згідно з офіційними даними від Apple, iPhone 8 «працює приблизно стільки ж, скільки iPhone 7». Тобто:

 • До 14 годин в режимі розмови.
 • До 12 години в інтернеті.
 • До 13 годин при відтворенні відео.
 • До 40 годин при відтворенні аудіо.

Навіть незважаючи на те, що товщина корпусу iPhone 8 збільшилася на 0,2 мм в порівнянні з попередником, ємність акумулятора смартфона була зменшена. Ємність батареї iPhone 8 становить 1821 мАг, що на 139 мАг менше, ніж було у iPhone 7. В Apple зменшили розмір акумулятора iPhone 8 для того, щоб розмістити під корпусом інші необхідні смартфону компоненти. Завдяки ж вкрай енергоефективного процесора Apple A11 Bionic, час автономної роботи iPhone 8 не зменшилася в порівнянні з iPhone 7.

Більш того, по «живим» відчуттям автономність iPhone 8 збільшилася. У перші дні тестування смартфона ми з ранку до пізнього вечора робили фото, відео, проводили різні тестування, запускали важкі додатки, відправляли знімки і скріншоти на робочу пошту по LTE. Заряджати iPhone 8 доводилося вже лише вночі. З огляду на таку серйозну навантаження смартфон показав себе з найкращої сторони.

До змісту.

Швидка зарядка

iPhone 8 став одним з трьох перших смартфонів Apple, які отримали підтримку швидкої зарядки. Смартфон можна зарядити від 0 до 50% всього 30 хвилин. Правда, за однієї дуже важливої ​​умови, про який керівники Apple на презентації iPhone 8 тактовно промовчали. Зарядити iPhone 8 швидко вийде тільки при використанні адаптерів харчування Apple USB-C потужністю 29 Вт, 61 Вт або 87 Вт. Жодне з таких зарядних пристроїв в комплекті з iPhone 8 не поставляється.

В інтернет-магазині Apple зарядні пристрої продаються за наступними цінами:

 • Адаптер USB-C потужністю 29 Вт - 3 590 руб.
 • Адаптер Apple USB-C потужністю 61 Вт - 5 490 руб.
 • Адаптер Apple USB-C потужністю 87 Вт - 5 790 руб.

Так що, для отримання можливості швидко заряджати iPhone 8, власнику смартфона доведеться придивитися до одного з таких зарядних пристроїв. В іншому випадку, iPhone 8 буде заряджатися самим звичайним чином.

До змісту.

Безпровідна зарядка

Разом з iPhone 8 Plus і iPhone X, iPhone 8 отримав підтримку бездротової зарядки. Скляний корпус смартфона дозволив зробити наявність бездротової зарядки у смартфона максимально безболісною. iPhone 8 поставляється як і всі попередні iPhone - зі звичайним зарядним пристроєм і USB / Lightning-кабелем. Док-станції в комплекті немає, а це означає, що для бездротової зарядки смартфона зарядну станцію доведеться купувати окремо. Проблеми з вибором док-станції не буде. iPhone 8 підтримує зарядні пристрої стандарту Qi, яких на ринку представлено багато.

iPhone 8 підтримує зарядні пристрої стандарту Qi, яких на ринку представлено багато

iPhone 8 / apple.com

Apple представила і свою унікальну зарядну док-станцію - AirPower. Головною особливістю AirPower є можливість заряджати одночасно три пристрої. Правда, придбати зараз док-станцію неможливо. Вона надійде в продаж тільки в 2018 році.

iPhone 8 / apple.com

Поки AirPower не вийшла, Apple рекомендує заряджати iPhone 8 за допомогою зарядних док-станцій від Belkin та Mophie. Ми протестували зарядний пристрій від Mophie і були трохи засмучені. iPhone 8 заряджається повільно. За 30 хвилин iPhone 8 зарядився тільки на 15%. Швидко заряджати iPhone 8 бездротовим чином не вийде. Зарядка через кабель Lightning в будь-якому випадку буде відбуватися швидше.

Крім цього, iPhone 8 пристойно нагрівається на бездротової зарядки. І це за умови, що для зарядки ми використовували не найдешевшу док-станцію виробництва Mophie. На більш доступні варіанти iPhone 8, ймовірно, буде грітися ще сильніше. Сам факт сильного нагріву смартфона при зарядка вже насторожує, так як акумулятори, як відомо, не люблять ні високих, ні низьких температур.

До змісту.

водонепроникність

iPhone 8 захищений від попадання води і пилу за стандартом IP67. Це означає, що поліпшення ступеня захисту в порівнянні з iPhone 7 не сталося.

До змісту.

камери

В iPhone 8 встановлена ​​нова широкоугольная камера зі старим дозволом - 12 Мп. Незважаючи на те, що кількість мегапікселів не змінилося, всі інші характеристики камери були покращені значно. Камера iPhone 8 має шестілінзовий об'єктив ƒ / 1.8, оптичну стабілізацію зображення. 12-мегапіксельна матриця сама по собі стала швидше, що помітно позначається при зйомці.

Завдяки новому процесору iPhone 8 A11 Bionic камера смартфона дозволяє робити чудові знімки і знімати шикарні відео без необхідності установки додаткових налаштувань.

Процесор обробки сигналів камери iPhone 8 вміє розпізнавати в кадрі не тільки людей, а й руху, яскравість освітлення і безліч інших деталей. Даний процесор розроблений в Apple - його технологія унікальна і не використовується ні в одному іншому смартфоні.

У програмному плані камера iPhone 8 отримала і інші поліпшення. Вона у своєму розпорядженні технології обробки пікселів, більш швидким автоматичним фокусом, підвищеною якістю знімків в режимі HDR і розширеним колірним діапазоном.

До змісту.

Приклади знімків на камеру iPhone 8

При природному освітленні При природному освітленні

При штучному світлі

При штучному світлі

iPhone 8 vs iPhone 7 Plus: порівняння якості зйомки

В умовах штучного освітлення якість знімків на камери iPhone 8 і iPhone 7 Plus в цілому схоже. Видимі відмінності лише в деталізації заднього плану, яка вище у камери iPhone 8.

iPhone 8

iPhone 8

iPhone 7 Plus

iPhone 7 Plus

На одному фото

На одному фото

В умовах відмінного природного освітлення камери обох смартфонів показують чудові результати. Відмінна передача кольору, ніяких спотворень в численних переходах між яскравими квітами, висока деталізація. Якщо розглядати основні об'єкти, то камера iPhone 7 Plus нічим не поступається камері iPhone 8, але дрібні об'єкти, зокрема, на задньому плані камері нового смартфона далися краще.

iPhone 8

iPhone 7 Plus

На одному фото

iPhone 8 vs iPhone 8 Plus: порівняння якості зйомки

На першому знімку, в умовах яскравого штучного освітлення, різницю між камерами iPhone 8 і iPhone 8 Plus можна назвати серйозною. Тільки пильно вивчаючи деталізацію орнаменту на стінах можна побачити, що подвійна камера iPhone 8 Plus впоралася із завданням краще. На загальному ж фоні значних відмінностей між знімками немає.

iPhone 8

iPhone 8

iPhone 8 Plus

iPhone 8 Plus

На одному фото

На одному фото

Аналогічна ситуація і на другому тестовому знімку, суттєвої різниці в якості фото камер двох смартфонів не спостерігається.

iPhone 8

iPhone 8 Plus

На одному фото

Загальна картина не змінилася і на знімку з відмінним денним освітленням. Зі зйомкою великих об'єктів обидві камери впоралися ідеально і на одному рівні. Єдине видиме відмінність полягає в широкому куті зйомки камери iPhone 8 Plus.

iPhone 8

iPhone 8

iPhone 8 Plus

iPhone 8 Plus

На одному фото

На одному фото

Приклади зйомки відео на камеру iPhone

Приклад зйомки денного відео на камеру iPhone 8

Приклад зйомки вечірнього відео на камеру iPhone 8

Приклад зйомки нічного відео на камеру iPhone 8

До змісту.

Ціна

Найвигідніші ціни на iPhone 8 в Росії (оновлено 17 травня 2019 роки):

До змісту.

підсумок

iPhone 8 залишає двояке враження. З одного боку, це кращий смартфон, коли-небудь випущений Apple і він буде залишатися таким до виходу iPhone X. В iPhone 8 поліпшені всі основні і важливі характеристики і, здавалося б, чого ще бажати? Однак з іншого боку, iPhone 8 не відчувається дійсно новим поколінням. Назви Apple цей смартфон «iPhone 7s», ніхто б не став очікувати від нього чогось абсолютно нового. Ми б діставали з коробки поліпшену версію iPhone 7 і дивувалися тому, скільки в ній кардинальних змін.

Простіше кажучи, iPhone 8 не дотягує до «вісімки» і відчувається саме як iPhone 7s. Навіть незважаючи на скляний корпус, бездротову зарядку, унікальний процесор і інші нововведення.

Але от якщо відкинути всі ці думки і оцінювати iPhone 8 просто як смартфон, не обертаючись на iPhone 7, не піднімаючи голову в спробах розгледіти що наближається iPhone X, то цей смартфон близький до ідеального. Неймовірна продуктивність, чудова камера, що видає знімки рівня непрофесійних дзеркальних фотоапаратів, бездротова зарядка, швидка зарядка, витончений зовнішній вигляд і якесь магічне скло, яке не ковзає і відчувається дуже приємно.

До змісту.

Кому варто купувати

Купувати iPhone 8 ми рекомендуємо всім власникам iPhone 6 і старіших моделей, зрозуміло, які планують оновити смартфон. «Вісімка» вас вразить буквально кожної своєю функцією і кожної характеристикою.

До змісту.

Кому не варто купувати

Власникам iPhone 7 варто гарненько подумати перед тим, як купувати iPhone 8. Ви порадієте багатьом новим можливостям, оцініть оновлену камеру і бездротову зарядку (якщо купите док-станцію), але сильних нових емоцій від володіння iPhone 8 не буде. Користувачам iPhone 7 ми рекомендуємо звернути найпильнішу увагу на iPhone X, iPhone XS, iPhone XS Max і iPhone XR.

До змісту.

Поставте 5 зірок внизу статті, если подобається ця тема. Підпісуйтесь на нас ВКонтакте , Facebook , Twitter , Instagram , YouTube , Telegram , Viber и Яндекс.Дзен .Повернутися в початок статті Айфон 8 - огляд, ціна, де купити, характеристики, фото і відео

Айфон 8 - огляд, ціна, де купити, характеристики, фото і відео

Докладний і чесний огляд iPhone 8.

iPhone 8 - смартфон нового покоління від Apple, який має скляний корпус, підтримку бездротової зарядки за стандартом Qi, 4,7-дюймовий дисплей з підтримкою технології True Tone, шестиядерний процесор A11 Bionic. Світовий старт продажів iPhone 8 відбувся 22 вересня. У Росії iPhone 8 і 8 Plus почали продаватися 29 вересня. Ціна iPhone 8 в Росії становить 44 990 руб. за модель з 64 ГБ пам'яті і 54 990 руб . за модель з 256 ГБ пам'яті. Пропонуємо вашій увазі детальний огляд iPhone 8.

зміст:

 1. Назва
 2. Комплектація
 3. Дизайн
 4. Як сильно брудниться корпус?
 5. кольори корпусу
 6. дисплей
 7. Технічні характеристики
 8. акумулятор
 9. звук
 10. Швидка зарядка
 11. Безпровідна зарядка
 12. водонепроникність
 13. камери
 14. Ціна
 15. Дата виходу iPhone 8
 16. підсумок
 17. Кому варто купувати
 18. Кому не варто купувати

кольори корпусу  дисплей  Технічні характеристики  акумулятор  звук  Швидка зарядка  Безпровідна зарядка  водонепроникність  камери  Ціна  Дата виходу iPhone 8  підсумок  Кому варто купувати  Кому не варто купувати

Назва

Apple назвала наступний після iPhone 7 смартфон не iPhone 7s, а iPhone 8. Тим самим компанія перестрибнула через одне покоління смартфонів, по крайней мере, згідно звичайній логіці виходу нових iPhone. Чому Apple вирішила назвати новий iPhone саме iPhone 8? Справа в величезній кількості нововведень, які отримало пристрій.

До змісту.

Комплектація

Apple залишається незмінною собі, по крайней мере, в тому, що стосується упаковки. iPhone 8 поставляє в традиційній для Apple прямокутної упаковці, на лицьовій стороні якої зображений сам смартфон.

На бічних гранях упаковки красується слово «iPhone», на задній частині - технічна інформація, включаючи відомості про ємності вбудованої пам'яті. У нас на огляді сріблястий iPhone 8 з 256 ГБ вбудованої пам'яті. Це топова версія в тому, що стосується обсягу сховища. В цьому році Apple випустила нові iPhone тільки в двох конфігураціях: з 64 і 256 ГБ пам'яті.

Упаковка iPhone 8 стандартних, як і комплектація, зрозуміло, в порівнянні з попередніми моделями смартфонів Apple. У комплект до iPhone 8 входять:

 • зарядний пристрій,
 • кабель USB / Lightning,
 • навушники EarPods з коннектором Lightning,
 • фірмова скріпка для вилучення лотка SIM-карти,
 • документація.

У комплектації все як по ГОСТу від Apple - нічого зайвого, нічого нового. Як всі знають, iPhone 8 підтримує бездротову зарядку, але в комплекті зі смартфоном на не йде. І це не примхи Apple. Жоден інший виробник, випускаючи смартфон з підтримкою бездротової зарядки, що не комплектує пристрій док-станцією. Так уже повелося.

Док-станцію для бездротової зарядки iPhone 8 доведеться купувати окремо. На щастя, Apple не стала придумувати власний стандарт бездротової зарядки. iPhone 8 підтримує загальноприйнятий стандарт Qi. Це означає, що для бездротової зарядки iPhone 8 підійде практично кожна док-станція, представлена ​​на ринку. Навіть з числа бюджетних. Купувати дорогу модель від Apple, а компанія дійсно випустила свою унікальну док-станцію AirPower, не доведеться.

Іншими словами, ні комплектацією, ні упаковкою iPhone 8 не здивував. Однак, смартфон зробив це всім іншим.

До змісту.

Дизайн

За формою iPhone 8 не відрізняється від iPhone 7. Зовсім не відрізняється. Apple представила відомого за всіма характеристиками смартфон, який, тим не менш, інший. Почнемо з того, що задня поверхня iPhone 8 НЕ алюмінієва, а скляна. Використання скла дозволило Apple в цілому зберегти звичний для iPhone вид, але помітно освіжити дизайн смартфона.

Лицьова і задня поверхня iPhone 8 виконані зі скла. За словами Apple, дане скло на 50% міцніше будь-яких інших, які раніше використовувалися як в пристроях компанії, так і у всіх мобільних гаджетах в принципі. Віриться в це охоче, але iPhone 8 і його скляний корпус не відчуваються бронебійними.

Проте, залишити подряпини або навіть натяки на них на задній поверхні iPhone 8 за поки що нетривалий період спілкування зі смартфоном не вдалося. Ми обов'язково відновимо даний абзац після того, як відчуємо iPhone 8 трохи довше, коли вже стане зрозуміло - чи зробила Apple «революційне» скло чи ні.

Рамка між стеклами з алюмінію, який застосовується в аерокосмічній галузі. Для кожної з квітів iPhone 8 рамка пофарбована в тон корпусу.

iPhone 8 дуже добротно лежить в руці. Він абсолютно не ковзає, що, з огляду на його скляний корпус, просто вражає! У променях світла і під люстрами красиво відблискує, але стискати сильно не доводиться - апарат ніби сам чіпляється за руку, ось ніби навіть прилипає трохи до руки - за це Apple величезний респект. Все-таки Apple є Apple. Їй вдалося зробити скло до такої міри не слизькою, що знаходиться поряд iPhone 7 Plus з алюмінієвим корпусом відчувається куди більш неслухняним в руках.

І якщо скло на задній поверхні відверто порадувало, то ось на лицьовій щонайменше збентежило. Захисне скло, зрозуміло, вкрите олеофобним покриттям, але сліди від пальців на ньому залишаються з якоюсь неймовірною легкістю. Вони так само просто і стираються, але факт їх появи турбує куди більше.

За перші години використання iPhone 8 на дисплеї навіть з'явилося щось подібне до подряпини. У цьому плані абсолютно незрозуміло. Чи то нам дістався такий екземпляр iPhone 8 (як багато хто знає, в перших партіях iPhone бувають випадки шлюбу), то чи задню поверхню iPhone 8 прикриває більш міцне скло.

Пройдемося по елементам корпусу. На лицьовій поверхні корпусу iPhone 8 знизу розташована традиційна фізична кнопка «Додому» (вона пропала тільки в iPhone X), зверху - фронтальна камера, вбудований стереодинамик і мікрофон.

На задній поверхні одинарна камера, спалах, логотип Apple і напис «iPhone».

На нижній межі другої вбудований стереодинамик, другий мікрофон і роз'єм Lightning.

Права грань віддана під лоток для SIM-карти і кнопку живлення. Ліва грань під кнопки регулювання гучності. Всі ці елементи ніяк не змінилися в порівнянні з iPhone 7.

Габарити iPhone 8 складають 138,4 × 67,3 × 7,3 мм, вага - 148 грамів. Для порівняння, габарити iPhone 7 - 138,3 × 67,1 × 7,1 мм, а вага - 138 грамів. Різниця між розмірами корпусів iPhone 8 і iPhone 7 незначна.

Так, iPhone 8 дуже сильно схожий на iPhone 7. Якщо вдягнути новинку Apple в чохол (що зробити, мабуть, захоче більшість), то зовнішніх відмінностей від попередньої моделі не буде абсолютно ніяких. Незважаючи на це, вау-ефект від iPhone 8 є! Коли iPhone 8 зі скляною «спинкою» тримаєш в руці, виникають якісь особливі відчуття, не схожі на ті, що виникають при використанні iPhone 7 і попередніх моделей. Але, на жаль, в плані дизайну iPhone 8 дарує вау-ефект тільки своєю задньою скляною поверхнею. В іншому це той же iPhone 7.

До змісту.

Як сильно брудниться корпус?

Оглядає нами сріблястий iPhone 8 виразно порадував тим, що на його скляній задньої поверхні практично не видно сліди від відбитків пальців. Сліди, звичайно ж, залишаються, але колір корпусу їх «з'їдає» і робить видимими тільки під певними кутами. Сріблястою версії iPhone 8 в цьому плані ставимо жирний плюс.

iPhone 8 в золотому кольорі, на жаль, поки протестувати не вдалося, а ось версію в кольорі «сірий космос» ми пощупали. І це саме «обмацування» було приємним рукам, але не дуже приємним оку. На темній кришці iPhone 8 відбитки відверто помітні. Якщо у сріблястій версії iPhone 8 потрібно шукати певний кут і подивіться всі плями, то у сірій, навпаки, кут доводиться шукати, щоб відбитки пальців пропали з очей геть.

Підсумуємо. Скло на задній поверхні iPhone 8 брудниться. Але сильно помітні плями від відбитків пальців тільки на версії в кольорі «сірий космос».

До змісту.

кольори корпусу

iPhone 8 випущений в трьох кольорах: сріблястому, золотом і кольорі «сірий космос». До нас на огляд, як ви вже побачили, потрапила срібляста версія. Для повноти матеріалу покажемо як виглядають інші кольори корпусу iPhone 8.

Золотий

iPhone 8 / apple.com

«Сірий космос»

iPhone 8 / apple.com

До змісту.

дисплей

iPhone 8 отримав 4,7-дюймовий дисплей Retina HD з роздільною здатністю 1334 × 750 пікселів і щільністю точок рівної 326 ppi. Співвідношення сторін екрану складає 16: 9, дисплей покриває 65,57% лицьової поверхні смартфона. Десь ми все це вже бачили, чи не так?

Тип дисплея iPhone 8 не змінився в порівнянні з iPhone 7. Проте, змін виявилося більш ніж достатньо. Новий дисплей iPhone 8 підтримує розширений колірний обхват, через що Apple назвала дисплей свого нового смартфона «абсолютно новим».

І якщо останнє твердження підставити під сумнів можна, то ось унікальність технології True Tone ні в якому разі не можна. iPhone 8, поряд з iPhone 8 Plus і iPhone X, став першим смартфоном з підтримкою цієї технології. True Tone автоматично налаштовує баланс білого з урахуванням освітлення. Завдяки цьому перегляд зображень і читання тексту з дисплея iPhone 8 найбільш приємно при будь-якому освітленні.

Дисплей iPhone 8 має і поліпшену передачу кольору, за рахунок чого фотографії на екрані смартфона виглядають ще яскравіше і більш насиченим. А завдяки двухдоменним пикселям на дисплей можна дивитися практично під будь-яким кутом.

А завдяки двухдоменним пикселям на дисплей можна дивитися практично під будь-яким кутом

iPhone 8 / apple.com

Максимальна яскравість дисплея iPhone 8 становить 625 кд / м². І за цим показником дисплея iPhone 8 не відрізняється від попередньої моделі. Екран нового смартфона Apple дуже яскравий, проблем з розпізнаванням тексту або зображень на ньому немає навіть при яскравому природному освітленні. Контрастність дисплея iPhone 8 дорівнює 1400: 1.

До змісту.

Технічні характеристики

В основі iPhone 8 лежить система на шестиядерних процесорів A11 Bionic - унікальному для всіх мобільних пристроїв Apple чипі. Чотири ядра A11 Bionic відповідають за ефективність, а два за продуктивність. Продуктивні ядра A11 Bionic працюють на 25% швидше, ніж аналогічні в процесорі A10 Fusion, який встановлений в iPhone 7 і iPhone 7 Plus, ефективні - на 75%. У процесора A11 Bionic 4,3 мільярда транзисторів.

iPhone 8 оснащений контролером продуктивності другого покоління, який забезпечує процесору додаткову потужність при необхідності. Примітно, що при такому прискоренні A11 Bionic, заряд iPhone 8 витрачається економно. В iPhone 8 встановлений трьохядерний графічний чіп, який працює на 30% швидше, ніж попередня модель. Новий відеочіп в Apple розробили самі, без допомоги інших компаній.

На словах iPhone 8 справжнісінький монстр продуктивності. Але як смартфон проявить себе в синтетичних тестуваннях?

iPhone 8 повністю довів і підтвердив все схвальні відгуки про свою продуктивності від керівників Apple. Шестиядерний чіп A11 Bionic просто розірвав всі інші флагманські смартфони. У бенчмарке Geekbench 4 iPhone 8 набрав 4248 балів в одноядерному режимі. У порівнянні з iPhone 7 приріст склав 17,9%, в порівнянні ж з флагманами Samsung в рази більше. iPhone 8 на 54% швидше Galaxy S8 і на 53% швидше зовсім недавно вийшов Galaxy Note8.

У багатоядерному режимі в бенчмарке Geekbench 4 ситуація дещо змінилася. Далеко позаду iPhone 8 залишився і iPhone 7, чий процесор A10 Fusion має на два ядра менше.

Тестування в бенчмарку AnTuTu 6 підтверджує величезну перевагу iPhone 8 в плані продуктивності. І якщо відставання тих же iPhone 7 і Galaxy S8 чи не здається дивним, все-таки це смартфони минулого покоління, то не найвищі показники Galaxy Note8 вражають. Новітній смартфон Samsung, який вийшов в кінці серпня 2017 року, дуже сильно відстає від iPhone 8.

Висновок з проведених синтетичних тестувань напрошується досить простий. iPhone 8 - найпотужніший смартфон 2017 року. З огляду на досвід попередніх років можна впевнено сказати і те, що таким iPhone 8 залишатиметься ще довгі місяці, ймовірно, до виходу наступного смартфона Apple. Зрозуміло, зробимо поправку - iPhone 8 один з трьох найпотужніших смартфонів у світі. Компанію на п'єдесталі пошани йому складають iPhone 8 Plus і iPhone X.

Чи варто говорити, що «жива» продуктивність iPhone 8 знаходиться на позамежному рівні. Смартфон моментально реагує на будь-які дії і стрімко виконує всі завдання. Запуск будь-яких додатків та ігор дається iPhone 8 з неймовірною легкістю. Це саме можна сказати і до перемикання між додатками. Незважаючи на те, що у iPhone 8 лише 2 ГБ оперативної пам'яті, найчастіше раніше запущені програми смартфону не доводиться перезапускати.

У сучасних 3D-іграх iPhone 8 просто вражає. Вельми вимоглива до ресурсів гра World of Tanks Blitz на максимальних налаштуваннях графіки на iPhone 8 «літає як в казці». Кількість кадрів в секунду завжди тримається на впевненому рівні вище 60. осідань FPS не відбувається навіть в насичених боях. Якість же картинки просто чудове. Звичайно, говорити про консольному рівні (як це любить робити Apple) в разі саме з World of Tanks Blitz не доводиться, але графіка виглядає відмінно.

Звичайно, говорити про консольному рівні (як це любить робити Apple) в разі саме з World of Tanks Blitz не доводиться, але графіка виглядає відмінно

Процесор A11 Bionic особливим чином фокусується на додатковій реальності. Робота з нею виконується на високій швидкості, за рахунок плавність і реалістичність значно збільшені. Більш того, самі вимогливі і вражаючі додатки та ігри з підтримкою доповненої реальності працюватимуть саме так, як задумано розробниками, тільки на iPhone 8.

Більш того, самі вимогливі і вражаючі додатки та ігри з підтримкою доповненої реальності працюватимуть саме так, як задумано розробниками, тільки на iPhone 8

A11 Bionic підтримує представлену на WWDC 2017 графічну технологію Metal другого покоління. У розробників з'явиться можливість створювати ігри консольного рівня, грати в які можна буде прямо на iPhone 8.

У розробників з'явиться можливість створювати ігри консольного рівня, грати в які можна буде прямо на iPhone 8

iPhone 8 / apple.com

До змісту.

звук

В iPhone 8 встановлені поліпшені стереодинаміки, які, за словами Apple, на 25% голосніше і краще відтворюють глибокі баси. І це дійсно так. Нові стереодинаміки помітно голосніше, правда, говорити про збільшення гучності на 25% ми б не стали. Динаміки звучать відсотків на 15 голосніше - відмінний приріст. З огляду на, що на гучність динаміків в iPhone 7 і iPhone 7 Plus (перші смартфони Apple зі стереодинаміками) скаржитися не доводилося, в iPhone 8 про це немає і думки.

А ось з приводу більш глибоких басів Apple зовсім не прикрасила. iPhone 8 чудово видає глибокі баси, що особливо сильно відчувається при прослуховуванні музики і перегляді фільмів. Якщо ви не є фанатом перегляду фільмів зі смартфона, то iPhone 8 може вас в цьому переконати буквально за 10 хвилин.

До змісту.

акумулятор

Згідно з офіційними даними від Apple, iPhone 8 «працює приблизно стільки ж, скільки iPhone 7». Тобто:

 • До 14 годин в режимі розмови.
 • До 12 години в інтернеті.
 • До 13 годин при відтворенні відео.
 • До 40 годин при відтворенні аудіо.

Навіть незважаючи на те, що товщина корпусу iPhone 8 збільшилася на 0,2 мм в порівнянні з попередником, ємність акумулятора смартфона була зменшена. Ємність батареї iPhone 8 становить тисячу вісімсот двадцять один мАг, що на 139 мАг менше, ніж було у iPhone 7. В Apple зменшили розмір акумулятора iPhone 8 для того, щоб розмістити під корпусом інші необхідні смартфону компоненти. Завдяки ж вкрай енергоефективного процесора Apple A11 Bionic, час автономної роботи iPhone 8 не зменшилася в порівнянні з iPhone 7.

Більш того, по «живим» відчуттям автономність iPhone 8 збільшилася. У перші дні тестування смартфона ми з ранку до пізнього вечора робили фото, відео, проводили різні тестування, запускали важкі додатки, відправляли знімки і скріншоти на робочу пошту по LTE. Заряджати iPhone 8 доводилося вже лише вночі. З огляду на таку серйозну навантаження смартфон показав себе з найкращої сторони.

До змісту.

Швидка зарядка

iPhone 8 став одним з трьох перших смартфонів Apple, які отримали підтримку швидкої зарядки. Смартфон можна зарядити від 0 до 50% всього 30 хвилин. Правда, за однієї дуже важливої ​​умови, про який керівники Apple на презентації iPhone 8 тактовно промовчали. Зарядити iPhone 8 швидко вийде тільки при використанні адаптерів харчування Apple USB-C потужністю 29 Вт, 61 Вт або 87 Вт. Жодне з таких зарядних пристроїв в комплекті з iPhone 8 не поставляється.

В інтернет-магазині Apple зарядні пристрої продаються за наступними цінами:

 • Адаптер USB-C потужністю 29 Вт - 3 590 руб.
 • Адаптер Apple USB-C потужністю 61 Вт - 5 490 руб.
 • Адаптер Apple USB-C потужністю 87 Вт - 5 790 руб.

Так що, для отримання можливості швидко заряджати iPhone 8, власнику смартфона доведеться придивитися до одного з таких зарядних пристроїв. В іншому випадку, iPhone 8 буде заряджатися самим звичайним чином.

До змісту.

Безпровідна зарядка

Разом з iPhone 8 Plus і iPhone X, iPhone 8 отримав підтримку бездротової зарядки. Скляний корпус смартфона дозволив зробити наявність бездротової зарядки у смартфона максимально безболісною. iPhone 8 поставляється як і всі попередні iPhone - зі звичайним зарядним пристроєм і USB / Lightning-кабелем. Док-станції в комплекті немає, а це означає, що для бездротової зарядки смартфона зарядну станцію доведеться купувати окремо. Проблеми з вибором док-станції не буде. iPhone 8 підтримує зарядні пристрої стандарту Qi, яких на ринку представлено багато.

iPhone 8 підтримує зарядні пристрої стандарту Qi, яких на ринку представлено багато

iPhone 8 / apple.com

Apple представила і свою унікальну зарядну док-станцію - AirPower. Головною особливістю AirPower є можливість заряджати одночасно три пристрої. Правда, придбати зараз док-станцію неможливо. Вона надійде в продаж тільки в 2018 році.

iPhone 8 / apple.com

Поки AirPower не вийшла, Apple рекомендує заряджати iPhone 8 за допомогою зарядних док-станцій від Belkin та Mophie. Ми протестували зарядний пристрій від Mophie і були трохи засмучені. iPhone 8 заряджається повільно. За 30 хвилин iPhone 8 зарядився тільки на 15%. Швидко заряджати iPhone 8 бездротовим чином не вийде. Зарядка через кабель Lightning в будь-якому випадку буде відбуватися швидше.

Крім цього, iPhone 8 пристойно нагрівається на бездротової зарядки. І це за умови, що для зарядки ми використовували не найдешевшу док-станцію виробництва Mophie. На більш доступні варіанти iPhone 8, ймовірно, буде грітися ще сильніше. Сам факт сильного нагріву смартфона при зарядка вже насторожує, так як акумулятори, як відомо, не люблять ні високих, ні низьких температур.

До змісту.

водонепроникність

iPhone 8 захищений від попадання води і пилу за стандартом IP67. Це означає, що поліпшення ступеня захисту в порівнянні з iPhone 7 не сталося.

До змісту.

Айфон 8 - огляд, ціна, де купити, характеристики, фото і відео

Докладний і чесний огляд iPhone 8.

iPhone 8 - смартфон нового покоління від Apple, який має скляний корпус, підтримку бездротової зарядки за стандартом Qi, 4,7-дюймовий дисплей з підтримкою технології True Tone, шестиядерний процесор A11 Bionic. Світовий старт продажів iPhone 8 відбувся 22 вересня. У Росії iPhone 8 і 8 Plus почали продаватися 29 вересня. Ціна iPhone 8 в Росії становить 44 990 руб. за модель з 64 ГБ пам'яті і 54 990 руб . за модель з 256 ГБ пам'яті. Пропонуємо вашій увазі детальний огляд iPhone 8.

зміст:

 1. Назва
 2. Комплектація
 3. Дизайн
 4. Як сильно брудниться корпус?
 5. кольори корпусу
 6. дисплей
 7. Технічні характеристики
 8. акумулятор
 9. звук
 10. Швидка зарядка
 11. Безпровідна зарядка
 12. водонепроникність
 13. камери
 14. Ціна
 15. Дата виходу iPhone 8
 16. підсумок
 17. Кому варто купувати
 18. Кому не варто купувати

кольори корпусу  дисплей  Технічні характеристики  акумулятор  звук  Швидка зарядка  Безпровідна зарядка  водонепроникність  камери  Ціна  Дата виходу iPhone 8  підсумок  Кому варто купувати  Кому не варто купувати

Назва

Apple назвала наступний після iPhone 7 смартфон не iPhone 7s, а iPhone 8. Тим самим компанія перестрибнула через одне покоління смартфонів, по крайней мере, згідно звичайній логіці виходу нових iPhone. Чому Apple вирішила назвати новий iPhone саме iPhone 8? Справа в величезній кількості нововведень, які отримало пристрій.

До змісту.

Комплектація

Apple залишається незмінною собі, по крайней мере, в тому, що стосується упаковки. iPhone 8 поставляє в традиційній для Apple прямокутної упаковці, на лицьовій стороні якої зображений сам смартфон.

На бічних гранях упаковки красується слово «iPhone», на задній частині - технічна інформація, включаючи відомості про ємності вбудованої пам'яті. У нас на огляді сріблястий iPhone 8 з 256 ГБ вбудованої пам'яті. Це топова версія в тому, що стосується обсягу сховища. В цьому році Apple випустила нові iPhone тільки в двох конфігураціях: з 64 і 256 ГБ пам'яті.

Упаковка iPhone 8 стандартних, як і комплектація, зрозуміло, в порівнянні з попередніми моделями смартфонів Apple. У комплект до iPhone 8 входять:

 • зарядний пристрій,
 • кабель USB / Lightning,
 • навушники EarPods з коннектором Lightning,
 • фірмова скріпка для вилучення лотка SIM-карти,
 • документація.

У комплектації все як по ГОСТу від Apple - нічого зайвого, нічого нового. Як всі знають, iPhone 8 підтримує бездротову зарядку, але в комплекті зі смартфоном на не йде. І це не примхи Apple. Жоден інший виробник, випускаючи смартфон з підтримкою бездротової зарядки, що не комплектує пристрій док-станцією. Так уже повелося.

Док-станцію для бездротової зарядки iPhone 8 доведеться купувати окремо. На щастя, Apple не стала придумувати власний стандарт бездротової зарядки. iPhone 8 підтримує загальноприйнятий стандарт Qi. Це означає, що для бездротової зарядки iPhone 8 підійде практично кожна док-станція, представлена ​​на ринку. Навіть з числа бюджетних. Купувати дорогу модель від Apple, а компанія дійсно випустила свою унікальну док-станцію AirPower, не доведеться.

Іншими словами, ні комплектацією, ні упаковкою iPhone 8 не здивував. Однак, смартфон зробив це всім іншим.

До змісту.

Дизайн

За формою iPhone 8 не відрізняється від iPhone 7. Зовсім не відрізняється. Apple представила відомого за всіма характеристиками смартфон, який, тим не менш, інший. Почнемо з того, що задня поверхня iPhone 8 НЕ алюмінієва, а скляна. Використання скла дозволило Apple в цілому зберегти звичний для iPhone вид, але помітно освіжити дизайн смартфона.

Лицьова і задня поверхня iPhone 8 виконані зі скла. За словами Apple, дане скло на 50% міцніше будь-яких інших, які раніше використовувалися як в пристроях компанії, так і у всіх мобільних гаджетах в принципі. Віриться в це охоче, але iPhone 8 і його скляний корпус не відчуваються бронебійними.

Проте, залишити подряпини або навіть натяки на них на задній поверхні iPhone 8 за поки що нетривалий період спілкування зі смартфоном не вдалося. Ми обов'язково відновимо даний абзац після того, як відчуємо iPhone 8 трохи довше, коли вже стане зрозуміло - чи зробила Apple «революційне» скло чи ні.

Рамка між стеклами з алюмінію, який застосовується в аерокосмічній галузі. Для кожної з квітів iPhone 8 рамка пофарбована в тон корпусу.

iPhone 8 дуже добротно лежить в руці. Він абсолютно не ковзає, що, з огляду на його скляний корпус, просто вражає! У променях світла і під люстрами красиво відблискує, але стискати сильно не доводиться - апарат ніби сам чіпляється за руку, ось ніби навіть прилипає трохи до руки - за це Apple величезний респект. Все-таки Apple є Apple. Їй вдалося зробити скло до такої міри не слизькою, що знаходиться поряд iPhone 7 Plus з алюмінієвим корпусом відчувається куди більш неслухняним в руках.

І якщо скло на задній поверхні відверто порадувало, то ось на лицьовій щонайменше збентежило. Захисне скло, зрозуміло, вкрите олеофобним покриттям, але сліди від пальців на ньому залишаються з якоюсь неймовірною легкістю. Вони так само просто і стираються, але факт їх появи турбує куди більше.

За перші години використання iPhone 8 на дисплеї навіть з'явилося щось подібне до подряпини. У цьому плані абсолютно незрозуміло. Чи то нам дістався такий екземпляр iPhone 8 (як багато хто знає, в перших партіях iPhone бувають випадки шлюбу), то чи задню поверхню iPhone 8 прикриває більш міцне скло.

Пройдемося по елементам корпусу. На лицьовій поверхні корпусу iPhone 8 знизу розташована традиційна фізична кнопка «Додому» (вона пропала тільки в iPhone X), зверху - фронтальна камера, вбудований стереодинамик і мікрофон.

На задній поверхні одинарна камера, спалах, логотип Apple і напис «iPhone».

На нижній межі другої вбудований стереодинамик, другий мікрофон і роз'єм Lightning.

Права грань віддана під лоток для SIM-карти і кнопку живлення. Ліва грань під кнопки регулювання гучності. Всі ці елементи ніяк не змінилися в порівнянні з iPhone 7.

Габарити iPhone 8 складають 138,4 × 67,3 × 7,3 мм, вага - 148 грамів. Для порівняння, габарити iPhone 7 - 138,3 × 67,1 × 7,1 мм, а вага - 138 грамів. Різниця між розмірами корпусів iPhone 8 і iPhone 7 незначна.

Так, iPhone 8 дуже сильно схожий на iPhone 7. Якщо вдягнути новинку Apple в чохол (що зробити, мабуть, захоче більшість), то зовнішніх відмінностей від попередньої моделі не буде абсолютно ніяких. Незважаючи на це, вау-ефект від iPhone 8 є! Коли iPhone 8 зі скляною «спинкою» тримаєш в руці, виникають якісь особливі відчуття, не схожі на ті, що виникають при використанні iPhone 7 і попередніх моделей. Але, на жаль, в плані дизайну iPhone 8 дарує вау-ефект тільки своєю задньою скляною поверхнею. В іншому це той же iPhone 7.

До змісту.

Як сильно брудниться корпус?

Оглядає нами сріблястий iPhone 8 виразно порадував тим, що на його скляній задньої поверхні практично не видно сліди від відбитків пальців. Сліди, звичайно ж, залишаються, але колір корпусу їх «з'їдає» і робить видимими тільки під певними кутами. Сріблястою версії iPhone 8 в цьому плані ставимо жирний плюс.

iPhone 8 в золотому кольорі, на жаль, поки протестувати не вдалося, а ось версію в кольорі «сірий космос» ми пощупали. І це саме «обмацування» було приємним рукам, але не дуже приємним оку. На темній кришці iPhone 8 відбитки відверто помітні. Якщо у сріблястій версії iPhone 8 потрібно шукати певний кут і подивіться всі плями, то у сірій, навпаки, кут доводиться шукати, щоб відбитки пальців пропали з очей геть.

Підсумуємо. Скло на задній поверхні iPhone 8 брудниться. Але сильно помітні плями від відбитків пальців тільки на версії в кольорі «сірий космос».

До змісту.

кольори корпусу

iPhone 8 випущений в трьох кольорах: сріблястому, золотом і кольорі «сірий космос». До нас на огляд, як ви вже побачили, потрапила срібляста версія. Для повноти матеріалу покажемо як виглядають інші кольори корпусу iPhone 8.

Золотий

iPhone 8 / apple.com

«Сірий космос»

iPhone 8 / apple.com

До змісту.

дисплей

iPhone 8 отримав 4,7-дюймовий дисплей Retina HD з роздільною здатністю 1334 × 750 пікселів і щільністю точок рівної 326 ppi. Співвідношення сторін екрану складає 16: 9, дисплей покриває 65,57% лицьової поверхні смартфона. Десь ми все це вже бачили, чи не так?

Тип дисплея iPhone 8 не змінився в порівнянні з iPhone 7. Проте, змін виявилося більш ніж достатньо. Новий дисплей iPhone 8 підтримує розширений колірний обхват, через що Apple назвала дисплей свого нового смартфона «абсолютно новим».

І якщо останнє твердження підставити під сумнів можна, то ось унікальність технології True Tone ні в якому разі не можна. iPhone 8, поряд з iPhone 8 Plus і iPhone X, став першим смартфоном з підтримкою цієї технології. True Tone автоматично налаштовує баланс білого з урахуванням освітлення. Завдяки цьому перегляд зображень і читання тексту з дисплея iPhone 8 найбільш приємно при будь-якому освітленні.

Дисплей iPhone 8 має і поліпшену передачу кольору, за рахунок чого фотографії на екрані смартфона виглядають ще яскравіше і більш насиченим. А завдяки двухдоменним пикселям на дисплей можна дивитися практично під будь-яким кутом.

А завдяки двухдоменним пикселям на дисплей можна дивитися практично під будь-яким кутом

iPhone 8 / apple.com

Максимальна яскравість дисплея iPhone 8 становить 625 кд / м². І за цим показником дисплея iPhone 8 не відрізняється від попередньої моделі. Екран нового смартфона Apple дуже яскравий, проблем з розпізнаванням тексту або зображень на ньому немає навіть при яскравому природному освітленні. Контрастність дисплея iPhone 8 дорівнює 1400: 1.

До змісту.

Технічні характеристики

В основі iPhone 8 лежить система на шестиядерних процесорів A11 Bionic - унікальному для всіх мобільних пристроїв Apple чипі. Чотири ядра A11 Bionic відповідають за ефективність, а два за продуктивність. Продуктивні ядра A11 Bionic працюють на 25% швидше, ніж аналогічні в процесорі A10 Fusion, який встановлений в iPhone 7 і iPhone 7 Plus, ефективні - на 75%. У процесора A11 Bionic 4,3 мільярда транзисторів.

iPhone 8 оснащений контролером продуктивності другого покоління, який забезпечує процесору додаткову потужність при необхідності. Примітно, що при такому прискоренні A11 Bionic, заряд iPhone 8 витрачається економно. В iPhone 8 встановлений трьохядерний графічний чіп, який працює на 30% швидше, ніж попередня модель. Новий відеочіп в Apple розробили самі, без допомоги інших компаній.

На словах iPhone 8 справжнісінький монстр продуктивності. Але як смартфон проявить себе в синтетичних тестуваннях?

iPhone 8 повністю довів і підтвердив все схвальні відгуки про свою продуктивності від керівників Apple. Шестиядерний чіп A11 Bionic просто розірвав всі інші флагманські смартфони. У бенчмарке Geekbench 4 iPhone 8 набрав 4248 балів в одноядерному режимі. У порівнянні з iPhone 7 приріст склав 17,9%, в порівнянні ж з флагманами Samsung в рази більше. iPhone 8 на 54% швидше Galaxy S8 і на 53% швидше зовсім недавно вийшов Galaxy Note8.

У багатоядерному режимі в бенчмарке Geekbench 4 ситуація дещо змінилася. Далеко позаду iPhone 8 залишився і iPhone 7, чий процесор A10 Fusion має на два ядра менше.

Тестування в бенчмарку AnTuTu 6 підтверджує величезну перевагу iPhone 8 в плані продуктивності. І якщо відставання тих же iPhone 7 і Galaxy S8 чи не здається дивним, все-таки це смартфони минулого покоління, то не найвищі показники Galaxy Note8 вражають. Новітній смартфон Samsung, який вийшов в кінці серпня 2017 року, дуже сильно відстає від iPhone 8.

Висновок з проведених синтетичних тестувань напрошується досить простий. iPhone 8 - найпотужніший смартфон 2017 року. З огляду на досвід попередніх років можна впевнено сказати і те, що таким iPhone 8 залишатиметься ще довгі місяці, ймовірно, до виходу наступного смартфона Apple. Зрозуміло, зробимо поправку - iPhone 8 один з трьох найпотужніших смартфонів у світі. Компанію на п'єдесталі пошани йому складають iPhone 8 Plus і iPhone X.

Чи варто говорити, що «жива» продуктивність iPhone 8 знаходиться на позамежному рівні. Смартфон моментально реагує на будь-які дії і стрімко виконує всі завдання. Запуск будь-яких додатків та ігор дається iPhone 8 з неймовірною легкістю. Це саме можна сказати і до перемикання між додатками. Незважаючи на те, що у iPhone 8 лише 2 ГБ оперативної пам'яті, найчастіше раніше запущені програми смартфону не доводиться перезапускати.

У сучасних 3D-іграх iPhone 8 просто вражає. Вельми вимоглива до ресурсів гра World of Tanks Blitz на максимальних налаштуваннях графіки на iPhone 8 «літає як в казці». Кількість кадрів в секунду завжди тримається на впевненому рівні вище 60. осідань FPS не відбувається навіть в насичених боях. Якість же картинки просто чудове. Звичайно, говорити про консольному рівні (як це любить робити Apple) в разі саме з World of Tanks Blitz не доводиться, але графіка виглядає відмінно.

Звичайно, говорити про консольному рівні (як це любить робити Apple) в разі саме з World of Tanks Blitz не доводиться, але графіка виглядає відмінно

Процесор A11 Bionic особливим чином фокусується на додатковій реальності. Робота з нею виконується на високій швидкості, за рахунок плавність і реалістичність значно збільшені. Більш того, самі вимогливі і вражаючі додатки та ігри з підтримкою доповненої реальності працюватимуть саме так, як задумано розробниками, тільки на iPhone 8.

Більш того, самі вимогливі і вражаючі додатки та ігри з підтримкою доповненої реальності працюватимуть саме так, як задумано розробниками, тільки на iPhone 8

A11 Bionic підтримує представлену на WWDC 2017 графічну технологію Metal другого покоління. У розробників з'явиться можливість створювати ігри консольного рівня, грати в які можна буде прямо на iPhone 8.

У розробників з'явиться можливість створювати ігри консольного рівня, грати в які можна буде прямо на iPhone 8

iPhone 8 / apple.com

До змісту.

звук

В iPhone 8 встановлені поліпшені стереодинаміки, які, за словами Apple, на 25% голосніше і краще відтворюють глибокі баси. І це дійсно так. Нові стереодинаміки помітно голосніше, правда, говорити про збільшення гучності на 25% ми б не стали. Динаміки звучать відсотків на 15 голосніше - відмінний приріст. З огляду на, що на гучність динаміків в iPhone 7 і iPhone 7 Plus (перші смартфони Apple зі стереодинаміками) скаржитися не доводилося, в iPhone 8 про це немає і думки.

А ось з приводу більш глибоких басів Apple зовсім не прикрасила. iPhone 8 чудово видає глибокі баси, що особливо сильно відчувається при прослуховуванні музики і перегляді фільмів. Якщо ви не є фанатом перегляду фільмів зі смартфона, то iPhone 8 може вас в цьому переконати буквально за 10 хвилин.

До змісту.

акумулятор

Згідно з офіційними даними від Apple, iPhone 8 «працює приблизно стільки ж, скільки iPhone 7». Тобто:

 • До 14 годин в режимі розмови.
 • До 12 години в інтернеті.
 • До 13 годин при відтворенні відео.
 • До 40 годин при відтворенні аудіо.

Навіть незважаючи на те, що товщина корпусу iPhone 8 збільшилася на 0,2 мм в порівнянні з попередником, ємність акумулятора смартфона була зменшена. Ємність батареї iPhone 8 становить тисячу вісімсот двадцять один мАг, що на 139 мАг менше, ніж було у iPhone 7. В Apple зменшили розмір акумулятора iPhone 8 для того, щоб розмістити під корпусом інші необхідні смартфону компоненти. Завдяки ж вкрай енергоефективного процесора Apple A11 Bionic, час автономної роботи iPhone 8 не зменшилася в порівнянні з iPhone 7.

Більш того, по «живим» відчуттям автономність iPhone 8 збільшилася. У перші дні тестування смартфона ми з ранку до пізнього вечора робили фото, відео, проводили різні тестування, запускали важкі додатки, відправляли знімки і скріншоти на робочу пошту по LTE. Заряджати iPhone 8 доводилося вже лише вночі. З огляду на таку серйозну навантаження смартфон показав себе з найкращої сторони.

До змісту.

Швидка зарядка

iPhone 8 став одним з трьох перших смартфонів Apple, які отримали підтримку швидкої зарядки. Смартфон можна зарядити від 0 до 50% всього 30 хвилин. Правда, за однієї дуже важливої ​​умови, про який керівники Apple на презентації iPhone 8 тактовно промовчали. Зарядити iPhone 8 швидко вийде тільки при використанні адаптерів харчування Apple USB-C потужністю 29 Вт, 61 Вт або 87 Вт. Жодне з таких зарядних пристроїв в комплекті з iPhone 8 не поставляється.

В інтернет-магазині Apple зарядні пристрої продаються за наступними цінами:

 • Адаптер USB-C потужністю 29 Вт - 3 590 руб.
 • Адаптер Apple USB-C потужністю 61 Вт - 5 490 руб.
 • Адаптер Apple USB-C потужністю 87 Вт - 5 790 руб.

Так що, для отримання можливості швидко заряджати iPhone 8, власнику смартфона доведеться придивитися до одного з таких зарядних пристроїв. В іншому випадку, iPhone 8 буде заряджатися самим звичайним чином.

До змісту.

Безпровідна зарядка

Разом з iPhone 8 Plus і iPhone X, iPhone 8 отримав підтримку бездротової зарядки. Скляний корпус смартфона дозволив зробити наявність бездротової зарядки у смартфона максимально безболісною. iPhone 8 поставляється як і всі попередні iPhone - зі звичайним зарядним пристроєм і USB / Lightning-кабелем. Док-станції в комплекті немає, а це означає, що для бездротової зарядки смартфона зарядну станцію доведеться купувати окремо. Проблеми з вибором док-станції не буде. iPhone 8 підтримує зарядні пристрої стандарту Qi, яких на ринку представлено багато.

iPhone 8 підтримує зарядні пристрої стандарту Qi, яких на ринку представлено багато

iPhone 8 / apple.com

Apple представила і свою унікальну зарядну док-станцію - AirPower. Головною особливістю AirPower є можливість заряджати одночасно три пристрої. Правда, придбати зараз док-станцію неможливо. Вона надійде в продаж тільки в 2018 році.

iPhone 8 / apple.com

Поки AirPower не вийшла, Apple рекомендує заряджати iPhone 8 за допомогою зарядних док-станцій від Belkin та Mophie. Ми протестували зарядний пристрій від Mophie і були трохи засмучені. iPhone 8 заряджається повільно. За 30 хвилин iPhone 8 зарядився тільки на 15%. Швидко заряджати iPhone 8 бездротовим чином не вийде. Зарядка через кабель Lightning в будь-якому випадку буде відбуватися швидше.

Крім цього, iPhone 8 пристойно нагрівається на бездротової зарядки. І це за умови, що для зарядки ми використовували не найдешевшу док-станцію виробництва Mophie. На більш доступні варіанти iPhone 8, ймовірно, буде грітися ще сильніше. Сам факт сильного нагріву смартфона при зарядка вже насторожує, так як акумулятори, як відомо, не люблять ні високих, ні низьких температур.

До змісту.

водонепроникність

iPhone 8 захищений від попадання води і пилу за стандартом IP67. Це означає, що поліпшення ступеня захисту в порівнянні з iPhone 7 не сталося.

До змісту.

Айфон 8 - огляд, ціна, де купити, характеристики, фото і відео

Докладний і чесний огляд iPhone 8.

iPhone 8 - смартфон нового покоління від Apple, який має скляний корпус, підтримку бездротової зарядки за стандартом Qi, 4,7-дюймовий дисплей з підтримкою технології True Tone, шестиядерний процесор A11 Bionic. Світовий старт продажів iPhone 8 відбувся 22 вересня. У Росії iPhone 8 і 8 Plus почали продаватися 29 вересня. Ціна iPhone 8 в Росії становить 44 990 руб. за модель з 64 ГБ пам'яті і 54 990 руб . за модель з 256 ГБ пам'яті. Пропонуємо вашій увазі детальний огляд iPhone 8.

зміст:

 1. Назва
 2. Комплектація
 3. Дизайн
 4. Як сильно брудниться корпус?
 5. кольори корпусу
 6. дисплей
 7. Технічні характеристики
 8. акумулятор
 9. звук
 10. Швидка зарядка
 11. Безпровідна зарядка
 12. водонепроникність
 13. камери
 14. Ціна
 15. Дата виходу iPhone 8
 16. підсумок
 17. Кому варто купувати
 18. Кому не варто купувати

кольори корпусу  дисплей  Технічні характеристики  акумулятор  звук  Швидка зарядка  Безпровідна зарядка  водонепроникність  камери  Ціна  Дата виходу iPhone 8  підсумок  Кому варто купувати  Кому не варто купувати

Назва

Apple назвала наступний після iPhone 7 смартфон не iPhone 7s, а iPhone 8. Тим самим компанія перестрибнула через одне покоління смартфонів, по крайней мере, згідно звичайній логіці виходу нових iPhone. Чому Apple вирішила назвати новий iPhone саме iPhone 8? Справа в величезній кількості нововведень, які отримало пристрій.

До змісту.

Комплектація

Apple залишається незмінною собі, по крайней мере, в тому, що стосується упаковки. iPhone 8 поставляє в традиційній для Apple прямокутної упаковці, на лицьовій стороні якої зображений сам смартфон.

На бічних гранях упаковки красується слово «iPhone», на задній частині - технічна інформація, включаючи відомості про ємності вбудованої пам'яті. У нас на огляді сріблястий iPhone 8 з 256 ГБ вбудованої пам'яті. Це топова версія в тому, що стосується обсягу сховища. В цьому році Apple випустила нові iPhone тільки в двох конфігураціях: з 64 і 256 ГБ пам'яті.

Упаковка iPhone 8 стандартних, як і комплектація, зрозуміло, в порівнянні з попередніми моделями смартфонів Apple. У комплект до iPhone 8 входять:

 • зарядний пристрій,
 • кабель USB / Lightning,
 • навушники EarPods з коннектором Lightning,
 • фірмова скріпка для вилучення лотка SIM-карти,
 • документація.

У комплектації все як по ГОСТу від Apple - нічого зайвого, нічого нового. Як всі знають, iPhone 8 підтримує бездротову зарядку, але в комплекті зі смартфоном на не йде. І це не примхи Apple. Жоден інший виробник, випускаючи смартфон з підтримкою бездротової зарядки, що не комплектує пристрій док-станцією. Так уже повелося.

Док-станцію для бездротової зарядки iPhone 8 доведеться купувати окремо. На щастя, Apple не стала придумувати власний стандарт бездротової зарядки. iPhone 8 підтримує загальноприйнятий стандарт Qi. Це означає, що для бездротової зарядки iPhone 8 підійде практично кожна док-станція, представлена ​​на ринку. Навіть з числа бюджетних. Купувати дорогу модель від Apple, а компанія дійсно випустила свою унікальну док-станцію AirPower, не доведеться.

Іншими словами, ні комплектацією, ні упаковкою iPhone 8 не здивував. Однак, смартфон зробив це всім іншим.

До змісту.

Дизайн

За формою iPhone 8 не відрізняється від iPhone 7. Зовсім не відрізняється. Apple представила відомого за всіма характеристиками смартфон, який, тим не менш, інший. Почнемо з того, що задня поверхня iPhone 8 НЕ алюмінієва, а скляна. Використання скла дозволило Apple в цілому зберегти звичний для iPhone вид, але помітно освіжити дизайн смартфона.

Лицьова і задня поверхня iPhone 8 виконані зі скла. За словами Apple, дане скло на 50% міцніше будь-яких інших, які раніше використовувалися як в пристроях компанії, так і у всіх мобільних гаджетах в принципі. Віриться в це охоче, але iPhone 8 і його скляний корпус не відчуваються бронебійними.

Проте, залишити подряпини або навіть натяки на них на задній поверхні iPhone 8 за поки що нетривалий період спілкування зі смартфоном не вдалося. Ми обов'язково відновимо даний абзац після того, як відчуємо iPhone 8 трохи довше, коли вже стане зрозуміло - чи зробила Apple «революційне» скло чи ні.

Рамка між стеклами з алюмінію, який застосовується в аерокосмічній галузі. Для кожної з квітів iPhone 8 рамка пофарбована в тон корпусу.

iPhone 8 дуже добротно лежить в руці. Він абсолютно не ковзає, що, з огляду на його скляний корпус, просто вражає! У променях світла і під люстрами красиво відблискує, але стискати сильно не доводиться - апарат ніби сам чіпляється за руку, ось ніби навіть прилипає трохи до руки - за це Apple величезний респект. Все-таки Apple є Apple. Їй вдалося зробити скло до такої міри не слизькою, що знаходиться поряд iPhone 7 Plus з алюмінієвим корпусом відчувається куди більш неслухняним в руках.

І якщо скло на задній поверхні відверто порадувало, то ось на лицьовій щонайменше збентежило. Захисне скло, зрозуміло, вкрите олеофобним покриттям, але сліди від пальців на ньому залишаються з якоюсь неймовірною легкістю. Вони так само просто і стираються, але факт їх появи турбує куди більше.

За перші години використання iPhone 8 на дисплеї навіть з'явилося щось подібне до подряпини. У цьому плані абсолютно незрозуміло. Чи то нам дістався такий екземпляр iPhone 8 (як багато хто знає, в перших партіях iPhone бувають випадки шлюбу), то чи задню поверхню iPhone 8 прикриває більш міцне скло.

Пройдемося по елементам корпусу. На лицьовій поверхні корпусу iPhone 8 знизу розташована традиційна фізична кнопка «Додому» (вона пропала тільки в iPhone X), зверху - фронтальна камера, вбудований стереодинамик і мікрофон.

На задній поверхні одинарна камера, спалах, логотип Apple і напис «iPhone».

На нижній межі другої вбудований стереодинамик, другий мікрофон і роз'єм Lightning.

Права грань віддана під лоток для SIM-карти і кнопку живлення. Ліва грань під кнопки регулювання гучності. Всі ці елементи ніяк не змінилися в порівнянні з iPhone 7.

Габарити iPhone 8 складають 138,4 × 67,3 × 7,3 мм, вага - 148 грамів. Для порівняння, габарити iPhone 7 - 138,3 × 67,1 × 7,1 мм, а вага - 138 грамів. Різниця між розмірами корпусів iPhone 8 і iPhone 7 незначна.

Так, iPhone 8 дуже сильно схожий на iPhone 7. Якщо вдягнути новинку Apple в чохол (що зробити, мабуть, захоче більшість), то зовнішніх відмінностей від попередньої моделі не буде абсолютно ніяких. Незважаючи на це, вау-ефект від iPhone 8 є! Коли iPhone 8 зі скляною «спинкою» тримаєш в руці, виникають якісь особливі відчуття, не схожі на ті, що виникають при використанні iPhone 7 і попередніх моделей. Але, на жаль, в плані дизайну iPhone 8 дарує вау-ефект тільки своєю задньою скляною поверхнею. В іншому це той же iPhone 7.

До змісту.

Як сильно брудниться корпус?

Оглядає нами сріблястий iPhone 8 виразно порадував тим, що на його скляній задньої поверхні практично не видно сліди від відбитків пальців. Сліди, звичайно ж, залишаються, але колір корпусу їх «з'їдає» і робить видимими тільки під певними кутами. Сріблястою версії iPhone 8 в цьому плані ставимо жирний плюс.

iPhone 8 в золотому кольорі, на жаль, поки протестувати не вдалося, а ось версію в кольорі «сірий космос» ми пощупали. І це саме «обмацування» було приємним рукам, але не дуже приємним оку. На темній кришці iPhone 8 відбитки відверто помітні. Якщо у сріблястій версії iPhone 8 потрібно шукати певний кут і подивіться всі плями, то у сірій, навпаки, кут доводиться шукати, щоб відбитки пальців пропали з очей геть.

Підсумуємо. Скло на задній поверхні iPhone 8 брудниться. Але сильно помітні плями від відбитків пальців тільки на версії в кольорі «сірий космос».

До змісту.

кольори корпусу

iPhone 8 випущений в трьох кольорах: сріблястому, золотом і кольорі «сірий космос». До нас на огляд, як ви вже побачили, потрапила срібляста версія. Для повноти матеріалу покажемо як виглядають інші кольори корпусу iPhone 8.

Золотий

iPhone 8 / apple.com

«Сірий космос»

iPhone 8 / apple.com

До змісту.

дисплей

iPhone 8 отримав 4,7-дюймовий дисплей Retina HD з роздільною здатністю 1334 × 750 пікселів і щільністю точок рівної 326 ppi. Співвідношення сторін екрану складає 16: 9, дисплей покриває 65,57% лицьової поверхні смартфона. Десь ми все це вже бачили, чи не так?

Тип дисплея iPhone 8 не змінився в порівнянні з iPhone 7. Проте, змін виявилося більш ніж достатньо. Новий дисплей iPhone 8 підтримує розширений колірний обхват, через що Apple назвала дисплей свого нового смартфона «абсолютно новим».

І якщо останнє твердження підставити під сумнів можна, то ось унікальність технології True Tone ні в якому разі не можна. iPhone 8, поряд з iPhone 8 Plus і iPhone X, став першим смартфоном з підтримкою цієї технології. True Tone автоматично налаштовує баланс білого з урахуванням освітлення. Завдяки цьому перегляд зображень і читання тексту з дисплея iPhone 8 найбільш приємно при будь-якому освітленні.

Дисплей iPhone 8 має і поліпшену передачу кольору, за рахунок чого фотографії на екрані смартфона виглядають ще яскравіше і більш насиченим. А завдяки двухдоменним пикселям на дисплей можна дивитися практично під будь-яким кутом.

А завдяки двухдоменним пикселям на дисплей можна дивитися практично під будь-яким кутом

iPhone 8 / apple.com

Максимальна яскравість дисплея iPhone 8 становить 625 кд / м². І за цим показником дисплея iPhone 8 не відрізняється від попередньої моделі. Екран нового смартфона Apple дуже яскравий, проблем з розпізнаванням тексту або зображень на ньому немає навіть при яскравому природному освітленні. Контрастність дисплея iPhone 8 дорівнює 1400: 1.

До змісту.

Технічні характеристики

В основі iPhone 8 лежить система на шестиядерних процесорів A11 Bionic - унікальному для всіх мобільних пристроїв Apple чипі. Чотири ядра A11 Bionic відповідають за ефективність, а два за продуктивність. Продуктивні ядра A11 Bionic працюють на 25% швидше, ніж аналогічні в процесорі A10 Fusion, який встановлений в iPhone 7 і iPhone 7 Plus, ефективні - на 75%. У процесора A11 Bionic 4,3 мільярда транзисторів.

iPhone 8 оснащений контролером продуктивності другого покоління, який забезпечує процесору додаткову потужність при необхідності. Примітно, що при такому прискоренні A11 Bionic, заряд iPhone 8 витрачається економно. В iPhone 8 встановлений трьохядерний графічний чіп, який працює на 30% швидше, ніж попередня модель. Новий відеочіп в Apple розробили самі, без допомоги інших компаній.

На словах iPhone 8 справжнісінький монстр продуктивності. Але як смартфон проявить себе в синтетичних тестуваннях?

iPhone 8 повністю довів і підтвердив все схвальні відгуки про свою продуктивності від керівників Apple. Шестиядерний чіп A11 Bionic просто розірвав всі інші флагманські смартфони. У бенчмарке Geekbench 4 iPhone 8 набрав 4248 балів в одноядерному режимі. У порівнянні з iPhone 7 приріст склав 17,9%, в порівнянні ж з флагманами Samsung в рази більше. iPhone 8 на 54% швидше Galaxy S8 і на 53% швидше зовсім недавно вийшов Galaxy Note8.

У багатоядерному режимі в бенчмарке Geekbench 4 ситуація дещо змінилася. Далеко позаду iPhone 8 залишився і iPhone 7, чий процесор A10 Fusion має на два ядра менше.

Тестування в бенчмарку AnTuTu 6 підтверджує величезну перевагу iPhone 8 в плані продуктивності. І якщо відставання тих же iPhone 7 і Galaxy S8 чи не здається дивним, все-таки це смартфони минулого покоління, то не найвищі показники Galaxy Note8 вражають. Новітній смартфон Samsung, який вийшов в кінці серпня 2017 року, дуже сильно відстає від iPhone 8.

Висновок з проведених синтетичних тестувань напрошується досить простий. iPhone 8 - найпотужніший смартфон 2017 року. З огляду на досвід попередніх років можна впевнено сказати і те, що таким iPhone 8 залишатиметься ще довгі місяці, ймовірно, до виходу наступного смартфона Apple. Зрозуміло, зробимо поправку - iPhone 8 один з трьох найпотужніших смартфонів у світі. Компанію на п'єдесталі пошани йому складають iPhone 8 Plus і iPhone X.

Чи варто говорити, що «жива» продуктивність iPhone 8 знаходиться на позамежному рівні. Смартфон моментально реагує на будь-які дії і стрімко виконує всі завдання. Запуск будь-яких додатків та ігор дається iPhone 8 з неймовірною легкістю. Це саме можна сказати і до перемикання між додатками. Незважаючи на те, що у iPhone 8 лише 2 ГБ оперативної пам'яті, найчастіше раніше запущені програми смартфону не доводиться перезапускати.

У сучасних 3D-іграх iPhone 8 просто вражає. Вельми вимоглива до ресурсів гра World of Tanks Blitz на максимальних налаштуваннях графіки на iPhone 8 «літає як в казці». Кількість кадрів в секунду завжди тримається на впевненому рівні вище 60. осідань FPS не відбувається навіть в насичених боях. Якість же картинки просто чудове. Звичайно, говорити про консольному рівні (як це любить робити Apple) в разі саме з World of Tanks Blitz не доводиться, але графіка виглядає відмінно.

Звичайно, говорити про консольному рівні (як це любить робити Apple) в разі саме з World of Tanks Blitz не доводиться, але графіка виглядає відмінно

Процесор A11 Bionic особливим чином фокусується на додатковій реальності. Робота з нею виконується на високій швидкості, за рахунок плавність і реалістичність значно збільшені. Більш того, самі вимогливі і вражаючі додатки та ігри з підтримкою доповненої реальності працюватимуть саме так, як задумано розробниками, тільки на iPhone 8.

Більш того, самі вимогливі і вражаючі додатки та ігри з підтримкою доповненої реальності працюватимуть саме так, як задумано розробниками, тільки на iPhone 8

A11 Bionic підтримує представлену на WWDC 2017 графічну технологію Metal другого покоління. У розробників з'явиться можливість створювати ігри консольного рівня, грати в які можна буде прямо на iPhone 8.

У розробників з'явиться можливість створювати ігри консольного рівня, грати в які можна буде прямо на iPhone 8

iPhone 8 / apple.com

До змісту.

звук

В iPhone 8 встановлені поліпшені стереодинаміки, які, за словами Apple, на 25% голосніше і краще відтворюють глибокі баси. І це дійсно так. Нові стереодинаміки помітно голосніше, правда, говорити про збільшення гучності на 25% ми б не стали. Динаміки звучать відсотків на 15 голосніше - відмінний приріст. З огляду на, що на гучність динаміків в iPhone 7 і iPhone 7 Plus (перші смартфони Apple зі стереодинаміками) скаржитися не доводилося, в iPhone 8 про це немає і думки.

А ось з приводу більш глибоких басів Apple зовсім не прикрасила. iPhone 8 чудово видає глибокі баси, що особливо сильно відчувається при прослуховуванні музики і перегляді фільмів. Якщо ви не є фанатом перегляду фільмів зі смартфона, то iPhone 8 може вас в цьому переконати буквально за 10 хвилин.

До змісту.

акумулятор

Згідно з офіційними даними від Apple, iPhone 8 «працює приблизно стільки ж, скільки iPhone 7». Тобто:

 • До 14 годин в режимі розмови.
 • До 12 години в інтернеті.
 • До 13 годин при відтворенні відео.
 • До 40 годин при відтворенні аудіо.

Навіть незважаючи на те, що товщина корпусу iPhone 8 збільшилася на 0,2 мм в порівнянні з попередником, ємність акумулятора смартфона була зменшена. Ємність батареї iPhone 8 становить тисячу вісімсот двадцять один мАг, що на 139 мАг менше, ніж було у iPhone 7. В Apple зменшили розмір акумулятора iPhone 8 для того, щоб розмістити під корпусом інші необхідні смартфону компоненти. Завдяки ж вкрай енергоефективного процесора Apple A11 Bionic, час автономної роботи iPhone 8 не зменшилася в порівнянні з iPhone 7.

Більш того, по «живим» відчуттям автономність iPhone 8 збільшилася. У перші дні тестування смартфона ми з ранку до пізнього вечора робили фото, відео, проводили різні тестування, запускали важкі додатки, відправляли знімки і скріншоти на робочу пошту по LTE. Заряджати iPhone 8 доводилося вже лише вночі. З огляду на таку серйозну навантаження смартфон показав себе з найкращої сторони.

До змісту.

Швидка зарядка

iPhone 8 став одним з трьох перших смартфонів Apple, які отримали підтримку швидкої зарядки. Смартфон можна зарядити від 0 до 50% всього 30 хвилин. Правда, за однієї дуже важливої ​​умови, про який керівники Apple на презентації iPhone 8 тактовно промовчали. Зарядити iPhone 8 швидко вийде тільки при використанні адаптерів харчування Apple USB-C потужністю 29 Вт, 61 Вт або 87 Вт. Жодне з таких зарядних пристроїв в комплекті з iPhone 8 не поставляється.

В інтернет-магазині Apple зарядні пристрої продаються за наступними цінами:

 • Адаптер USB-C потужністю 29 Вт - 3 590 руб.
 • Адаптер Apple USB-C потужністю 61 Вт - 5 490 руб.
 • Адаптер Apple USB-C потужністю 87 Вт - 5 790 руб.

Так що, для отримання можливості швидко заряджати iPhone 8, власнику смартфона доведеться придивитися до одного з таких зарядних пристроїв. В іншому випадку, iPhone 8 буде заряджатися самим звичайним чином.

До змісту.

Безпровідна зарядка

Разом з iPhone 8 Plus і iPhone X, iPhone 8 отримав підтримку бездротової зарядки. Скляний корпус смартфона дозволив зробити наявність бездротової зарядки у смартфона максимально безболісною. iPhone 8 поставляється як і всі попередні iPhone - зі звичайним зарядним пристроєм і USB / Lightning-кабелем. Док-станції в комплекті немає, а це означає, що для бездротової зарядки смартфона зарядну станцію доведеться купувати окремо. Проблеми з вибором док-станції не буде. iPhone 8 підтримує зарядні пристрої стандарту Qi, яких на ринку представлено багато.

iPhone 8 підтримує зарядні пристрої стандарту Qi, яких на ринку представлено багато

iPhone 8 / apple.com

Apple представила і свою унікальну зарядну док-станцію - AirPower. Головною особливістю AirPower є можливість заряджати одночасно три пристрої. Правда, придбати зараз док-станцію неможливо. Вона надійде в продаж тільки в 2018 році.

iPhone 8 / apple.com

Поки AirPower не вийшла, Apple рекомендує заряджати iPhone 8 за допомогою зарядних док-станцій від Belkin та Mophie. Ми протестували зарядний пристрій від Mophie і були трохи засмучені. iPhone 8 заряджається повільно. За 30 хвилин iPhone 8 зарядився тільки на 15%. Швидко заряджати iPhone 8 бездротовим чином не вийде. Зарядка через кабель Lightning в будь-якому випадку буде відбуватися швидше.

Крім цього, iPhone 8 пристойно нагрівається на бездротової зарядки. І це за умови, що для зарядки ми використовували не найдешевшу док-станцію виробництва Mophie. На більш доступні варіанти iPhone 8, ймовірно, буде грітися ще сильніше. Сам факт сильного нагріву смартфона при зарядка вже насторожує, так як акумулятори, як відомо, не люблять ні високих, ні низьких температур.

До змісту.

водонепроникність

iPhone 8 захищений від попадання води і пилу за стандартом IP67. Це означає, що поліпшення ступеня захисту в порівнянні з iPhone 7 не сталося.

До змісту.

Айфон 8 - огляд, ціна, де купити, характеристики, фото і відео

Докладний і чесний огляд iPhone 8.

iPhone 8 - смартфон нового покоління від Apple, який має скляний корпус, підтримку бездротової зарядки за стандартом Qi, 4,7-дюймовий дисплей з підтримкою технології True Tone, шестиядерний процесор A11 Bionic. Світовий старт продажів iPhone 8 відбувся 22 вересня. У Росії iPhone 8 і 8 Plus почали продаватися 29 вересня. Ціна iPhone 8 в Росії становить 44 990 руб. за модель з 64 ГБ пам'яті і 54 990 руб . за модель з 256 ГБ пам'яті. Пропонуємо вашій увазі детальний огляд iPhone 8.

зміст:

 1. Назва
 2. Комплектація
 3. Дизайн
 4. Як сильно брудниться корпус?
 5. кольори корпусу
 6. дисплей
 7. Технічні характеристики
 8. акумулятор
 9. звук
 10. Швидка зарядка
 11. Безпровідна зарядка
 12. водонепроникність
 13. камери
 14. Ціна
 15. Дата виходу iPhone 8
 16. підсумок
 17. Кому варто купувати
 18. Кому не варто купувати

кольори корпусу  дисплей  Технічні характеристики  акумулятор  звук  Швидка зарядка  Безпровідна зарядка  водонепроникність  камери  Ціна  Дата виходу iPhone 8  підсумок  Кому варто купувати  Кому не варто купувати

Назва

Apple назвала наступний після iPhone 7 смартфон не iPhone 7s, а iPhone 8. Тим самим компанія перестрибнула через одне покоління смартфонів, по крайней мере, згідно звичайній логіці виходу нових iPhone. Чому Apple вирішила назвати новий iPhone саме iPhone 8? Справа в величезній кількості нововведень, які отримало пристрій.

До змісту.

Комплектація

Apple залишається незмінною собі, по крайней мере, в тому, що стосується упаковки. iPhone 8 поставляє в традиційній для Apple прямокутної упаковці, на лицьовій стороні якої зображений сам смартфон.

На бічних гранях упаковки красується слово «iPhone», на задній частині - технічна інформація, включаючи відомості про ємності вбудованої пам'яті. У нас на огляді сріблястий iPhone 8 з 256 ГБ вбудованої пам'яті. Це топова версія в тому, що стосується обсягу сховища. В цьому році Apple випустила нові iPhone тільки в двох конфігураціях: з 64 і 256 ГБ пам'яті.

Упаковка iPhone 8 стандартних, як і комплектація, зрозуміло, в порівнянні з попередніми моделями смартфонів Apple. У комплект до iPhone 8 входять:

 • зарядний пристрій,
 • кабель USB / Lightning,
 • навушники EarPods з коннектором Lightning,
 • фірмова скріпка для вилучення лотка SIM-карти,
 • документація.

У комплектації все як по ГОСТу від Apple - нічого зайвого, нічого нового. Як всі знають, iPhone 8 підтримує бездротову зарядку, але в комплекті зі смартфоном на не йде. І це не примхи Apple. Жоден інший виробник, випускаючи смартфон з підтримкою бездротової зарядки, що не комплектує пристрій док-станцією. Так уже повелося.

Док-станцію для бездротової зарядки iPhone 8 доведеться купувати окремо. На щастя, Apple не стала придумувати власний стандарт бездротової зарядки. iPhone 8 підтримує загальноприйнятий стандарт Qi. Це означає, що для бездротової зарядки iPhone 8 підійде практично кожна док-станція, представлена ​​на ринку. Навіть з числа бюджетних. Купувати дорогу модель від Apple, а компанія дійсно випустила свою унікальну док-станцію AirPower, не доведеться.

Іншими словами, ні комплектацією, ні упаковкою iPhone 8 не здивував. Однак, смартфон зробив це всім іншим.

До змісту.

Дизайн

За формою iPhone 8 не відрізняється від iPhone 7. Зовсім не відрізняється. Apple представила відомого за всіма характеристиками смартфон, який, тим не менш, інший. Почнемо з того, що задня поверхня iPhone 8 НЕ алюмінієва, а скляна. Використання скла дозволило Apple в цілому зберегти звичний для iPhone вид, але помітно освіжити дизайн смартфона.

Лицьова і задня поверхня iPhone 8 виконані зі скла. За словами Apple, дане скло на 50% міцніше будь-яких інших, які раніше використовувалися як в пристроях компанії, так і у всіх мобільних гаджетах в принципі. Віриться в це охоче, але iPhone 8 і його скляний корпус не відчуваються бронебійними.

Проте, залишити подряпини або навіть натяки на них на задній поверхні iPhone 8 за поки що нетривалий період спілкування зі смартфоном не вдалося. Ми обов'язково відновимо даний абзац після того, як відчуємо iPhone 8 трохи довше, коли вже стане зрозуміло - чи зробила Apple «революційне» скло чи ні.

Рамка між стеклами з алюмінію, який застосовується в аерокосмічній галузі. Для кожної з квітів iPhone 8 рамка пофарбована в тон корпусу.

iPhone 8 дуже добротно лежить в руці. Він абсолютно не ковзає, що, з огляду на його скляний корпус, просто вражає! У променях світла і під люстрами красиво відблискує, але стискати сильно не доводиться - апарат ніби сам чіпляється за руку, ось ніби навіть прилипає трохи до руки - за це Apple величезний респект. Все-таки Apple є Apple. Їй вдалося зробити скло до такої міри не слизькою, що знаходиться поряд iPhone 7 Plus з алюмінієвим корпусом відчувається куди більш неслухняним в руках.

І якщо скло на задній поверхні відверто порадувало, то ось на лицьовій щонайменше збентежило. Захисне скло, зрозуміло, вкрите олеофобним покриттям, але сліди від пальців на ньому залишаються з якоюсь неймовірною легкістю. Вони так само просто і стираються, але факт їх появи турбує куди більше.

За перші години використання iPhone 8 на дисплеї навіть з'явилося щось подібне до подряпини. У цьому плані абсолютно незрозуміло. Чи то нам дістався такий екземпляр iPhone 8 (як багато хто знає, в перших партіях iPhone бувають випадки шлюбу), то чи задню поверхню iPhone 8 прикриває більш міцне скло.

Пройдемося по елементам корпусу. На лицьовій поверхні корпусу iPhone 8 знизу розташована традиційна фізична кнопка «Додому» (вона пропала тільки в iPhone X), зверху - фронтальна камера, вбудований стереодинамик і мікрофон.

На задній поверхні одинарна камера, спалах, логотип Apple і напис «iPhone».

На нижній межі другої вбудований стереодинамик, другий мікрофон і роз'єм Lightning.

Права грань віддана під лоток для SIM-карти і кнопку живлення. Ліва грань під кнопки регулювання гучності. Всі ці елементи ніяк не змінилися в порівнянні з iPhone 7.

Габарити iPhone 8 складають 138,4 × 67,3 × 7,3 мм, вага - 148 грамів. Для порівняння, габарити iPhone 7 - 138,3 × 67,1 × 7,1 мм, а вага - 138 грамів. Різниця між розмірами корпусів iPhone 8 і iPhone 7 незначна.

Так, iPhone 8 дуже сильно схожий на iPhone 7. Якщо вдягнути новинку Apple в чохол (що зробити, мабуть, захоче більшість), то зовнішніх відмінностей від попередньої моделі не буде абсолютно ніяких. Незважаючи на це, вау-ефект від iPhone 8 є! Коли iPhone 8 зі скляною «спинкою» тримаєш в руці, виникають якісь особливі відчуття, не схожі на ті, що виникають при використанні iPhone 7 і попередніх моделей. Але, на жаль, в плані дизайну iPhone 8 дарує вау-ефект тільки своєю задньою скляною поверхнею. В іншому це той же iPhone 7.

До змісту.

Як сильно брудниться корпус?

Оглядає нами сріблястий iPhone 8 виразно порадував тим, що на його скляній задньої поверхні практично не видно сліди від відбитків пальців. Сліди, звичайно ж, залишаються, але колір корпусу їх «з'їдає» і робить видимими тільки під певними кутами. Сріблястою версії iPhone 8 в цьому плані ставимо жирний плюс.

iPhone 8 в золотому кольорі, на жаль, поки протестувати не вдалося, а ось версію в кольорі «сірий космос» ми пощупали. І це саме «обмацування» було приємним рукам, але не дуже приємним оку. На темній кришці iPhone 8 відбитки відверто помітні. Якщо у сріблястій версії iPhone 8 потрібно шукати певний кут і подивіться всі плями, то у сірій, навпаки, кут доводиться шукати, щоб відбитки пальців пропали з очей геть.

Підсумуємо. Скло на задній поверхні iPhone 8 брудниться. Але сильно помітні плями від відбитків пальців тільки на версії в кольорі «сірий космос».

До змісту.

кольори корпусу

iPhone 8 випущений в трьох кольорах: сріблястому, золотом і кольорі «сірий космос». До нас на огляд, як ви вже побачили, потрапила срібляста версія. Для повноти матеріалу покажемо як виглядають інші кольори корпусу iPhone 8.

Золотий

iPhone 8 / apple.com

«Сірий космос»

iPhone 8 / apple.com

До змісту.

дисплей

iPhone 8 отримав 4,7-дюймовий дисплей Retina HD з роздільною здатністю 1334 × 750 пікселів і щільністю точок рівної 326 ppi. Співвідношення сторін екрану складає 16: 9, дисплей покриває 65,57% лицьової поверхні смартфона. Десь ми все це вже бачили, чи не так?

Тип дисплея iPhone 8 не змінився в порівнянні з iPhone 7. Проте, змін виявилося більш ніж достатньо. Новий дисплей iPhone 8 підтримує розширений колірний обхват, через що Apple назвала дисплей свого нового смартфона «абсолютно новим».

І якщо останнє твердження підставити під сумнів можна, то ось унікальність технології True Tone ні в якому разі не можна. iPhone 8, поряд з iPhone 8 Plus і iPhone X, став першим смартфоном з підтримкою цієї технології. True Tone автоматично налаштовує баланс білого з урахуванням освітлення. Завдяки цьому перегляд зображень і читання тексту з дисплея iPhone 8 найбільш приємно при будь-якому освітленні.

Дисплей iPhone 8 має і поліпшену передачу кольору, за рахунок чого фотографії на екрані смартфона виглядають ще яскравіше і більш насиченим. А завдяки двухдоменним пикселям на дисплей можна дивитися практично під будь-яким кутом.

А завдяки двухдоменним пикселям на дисплей можна дивитися практично під будь-яким кутом

iPhone 8 / apple.com

Максимальна яскравість дисплея iPhone 8 становить 625 кд / м². І за цим показником дисплея iPhone 8 не відрізняється від попередньої моделі. Екран нового смартфона Apple дуже яскравий, проблем з розпізнаванням тексту або зображень на ньому немає навіть при яскравому природному освітленні. Контрастність дисплея iPhone 8 дорівнює 1400: 1.

До змісту.

Технічні характеристики

В основі iPhone 8 лежить система на шестиядерних процесорів A11 Bionic - унікальному для всіх мобільних пристроїв Apple чипі. Чотири ядра A11 Bionic відповідають за ефективність, а два за продуктивність. Продуктивні ядра A11 Bionic працюють на 25% швидше, ніж аналогічні в процесорі A10 Fusion, який встановлений в iPhone 7 і iPhone 7 Plus, ефективні - на 75%. У процесора A11 Bionic 4,3 мільярда транзисторів.

iPhone 8 оснащений контролером продуктивності другого покоління, який забезпечує процесору додаткову потужність при необхідності. Примітно, що при такому прискоренні A11 Bionic, заряд iPhone 8 витрачається економно. В iPhone 8 встановлений трьохядерний графічний чіп, який працює на 30% швидше, ніж попередня модель. Новий відеочіп в Apple розробили самі, без допомоги інших компаній.

На словах iPhone 8 справжнісінький монстр продуктивності. Але як смартфон проявить себе в синтетичних тестуваннях?

iPhone 8 повністю довів і підтвердив все схвальні відгуки про свою продуктивності від керівників Apple. Шестиядерний чіп A11 Bionic просто розірвав всі інші флагманські смартфони. У бенчмарке Geekbench 4 iPhone 8 набрав 4248 балів в одноядерному режимі. У порівнянні з iPhone 7 приріст склав 17,9%, в порівнянні ж з флагманами Samsung в рази більше. iPhone 8 на 54% швидше Galaxy S8 і на 53% швидше зовсім недавно вийшов Galaxy Note8.

У багатоядерному режимі в бенчмарке Geekbench 4 ситуація дещо змінилася. Далеко позаду iPhone 8 залишився і iPhone 7, чий процесор A10 Fusion має на два ядра менше.

Тестування в бенчмарку AnTuTu 6 підтверджує величезну перевагу iPhone 8 в плані продуктивності. І якщо відставання тих же iPhone 7 і Galaxy S8 чи не здається дивним, все-таки це смартфони минулого покоління, то не найвищі показники Galaxy Note8 вражають. Новітній смартфон Samsung, який вийшов в кінці серпня 2017 року, дуже сильно відстає від iPhone 8.

Висновок з проведених синтетичних тестувань напрошується досить простий. iPhone 8 - найпотужніший смартфон 2017 року. З огляду на досвід попередніх років можна впевнено сказати і те, що таким iPhone 8 залишатиметься ще довгі місяці, ймовірно, до виходу наступного смартфона Apple. Зрозуміло, зробимо поправку - iPhone 8 один з трьох найпотужніших смартфонів у світі. Компанію на п'єдесталі пошани йому складають iPhone 8 Plus і iPhone X.

Чи варто говорити, що «жива» продуктивність iPhone 8 знаходиться на позамежному рівні. Смартфон моментально реагує на будь-які дії і стрімко виконує всі завдання. Запуск будь-яких додатків та ігор дається iPhone 8 з неймовірною легкістю. Це саме можна сказати і до перемикання між додатками. Незважаючи на те, що у iPhone 8 лише 2 ГБ оперативної пам'яті, найчастіше раніше запущені програми смартфону не доводиться перезапускати.

У сучасних 3D-іграх iPhone 8 просто вражає. Вельми вимоглива до ресурсів гра World of Tanks Blitz на максимальних налаштуваннях графіки на iPhone 8 «літає як в казці». Кількість кадрів в секунду завжди тримається на впевненому рівні вище 60. осідань FPS не відбувається навіть в насичених боях. Якість же картинки просто чудове. Звичайно, говорити про консольному рівні (як це любить робити Apple) в разі саме з World of Tanks Blitz не доводиться, але графіка виглядає відмінно.

Звичайно, говорити про консольному рівні (як це любить робити Apple) в разі саме з World of Tanks Blitz не доводиться, але графіка виглядає відмінно

Процесор A11 Bionic особливим чином фокусується на додатковій реальності. Робота з нею виконується на високій швидкості, за рахунок плавність і реалістичність значно збільшені. Більш того, самі вимогливі і вражаючі додатки та ігри з підтримкою доповненої реальності працюватимуть саме так, як задумано розробниками, тільки на iPhone 8.

Більш того, самі вимогливі і вражаючі додатки та ігри з підтримкою доповненої реальності працюватимуть саме так, як задумано розробниками, тільки на iPhone 8

A11 Bionic підтримує представлену на WWDC 2017 графічну технологію Metal другого покоління. У розробників з'явиться можливість створювати ігри консольного рівня, грати в які можна буде прямо на iPhone 8.

У розробників з'явиться можливість створювати ігри консольного рівня, грати в які можна буде прямо на iPhone 8

iPhone 8 / apple.com

До змісту.

звук

В iPhone 8 встановлені поліпшені стереодинаміки, які, за словами Apple, на 25% голосніше і краще відтворюють глибокі баси. І це дійсно так. Нові стереодинаміки помітно голосніше, правда, говорити про збільшення гучності на 25% ми б не стали. Динаміки звучать відсотків на 15 голосніше - відмінний приріст. З огляду на, що на гучність динаміків в iPhone 7 і iPhone 7 Plus (перші смартфони Apple зі стереодинаміками) скаржитися не доводилося, в iPhone 8 про це немає і думки.

А ось з приводу більш глибоких басів Apple зовсім не прикрасила. iPhone 8 чудово видає глибокі баси, що особливо сильно відчувається при прослуховуванні музики і перегляді фільмів. Якщо ви не є фанатом перегляду фільмів зі смартфона, то iPhone 8 може вас в цьому переконати буквально за 10 хвилин.

До змісту.

акумулятор

Згідно з офіційними даними від Apple, iPhone 8 «працює приблизно стільки ж, скільки iPhone 7». Тобто:

 • До 14 годин в режимі розмови.
 • До 12 години в інтернеті.
 • До 13 годин при відтворенні відео.
 • До 40 годин при відтворенні аудіо.

Навіть незважаючи на те, що товщина корпусу iPhone 8 збільшилася на 0,2 мм в порівнянні з попередником, ємність акумулятора смартфона була зменшена. Ємність батареї iPhone 8 становить тисячу вісімсот двадцять один мАг, що на 139 мАг менше, ніж було у iPhone 7. В Apple зменшили розмір акумулятора iPhone 8 для того, щоб розмістити під корпусом інші необхідні смартфону компоненти. Завдяки ж вкрай енергоефективного процесора Apple A11 Bionic, час автономної роботи iPhone 8 не зменшилася в порівнянні з iPhone 7.

Більш того, по «живим» відчуттям автономність iPhone 8 збільшилася. У перші дні тестування смартфона ми з ранку до пізнього вечора робили фото, відео, проводили різні тестування, запускали важкі додатки, відправляли знімки і скріншоти на робочу пошту по LTE. Заряджати iPhone 8 доводилося вже лише вночі. З огляду на таку серйозну навантаження смартфон показав себе з найкращої сторони.

До змісту.

Швидка зарядка

iPhone 8 став одним з трьох перших смартфонів Apple, які отримали підтримку швидкої зарядки. Смартфон можна зарядити від 0 до 50% всього 30 хвилин. Правда, за однієї дуже важливої ​​умови, про який керівники Apple на презентації iPhone 8 тактовно промовчали. Зарядити iPhone 8 швидко вийде тільки при використанні адаптерів харчування Apple USB-C потужністю 29 Вт, 61 Вт або 87 Вт. Жодне з таких зарядних пристроїв в комплекті з iPhone 8 не поставляється.

В інтернет-магазині Apple зарядні пристрої продаються за наступними цінами:

 • Адаптер USB-C потужністю 29 Вт - 3 590 руб.
 • Адаптер Apple USB-C потужністю 61 Вт - 5 490 руб.
 • Адаптер Apple USB-C потужністю 87 Вт - 5 790 руб.

Так що, для отримання можливості швидко заряджати iPhone 8, власнику смартфона доведеться придивитися до одного з таких зарядних пристроїв. В іншому випадку, iPhone 8 буде заряджатися самим звичайним чином.

До змісту.

Безпровідна зарядка

Разом з iPhone 8 Plus і iPhone X, iPhone 8 отримав підтримку бездротової зарядки. Скляний корпус смартфона дозволив зробити наявність бездротової зарядки у смартфона максимально безболісною. iPhone 8 поставляється як і всі попередні iPhone - зі звичайним зарядним пристроєм і USB / Lightning-кабелем. Док-станції в комплекті немає, а це означає, що для бездротової зарядки смартфона зарядну станцію доведеться купувати окремо. Проблеми з вибором док-станції не буде. iPhone 8 підтримує зарядні пристрої стандарту Qi, яких на ринку представлено багато.

iPhone 8 підтримує зарядні пристрої стандарту Qi, яких на ринку представлено багато

iPhone 8 / apple.com

Apple представила і свою унікальну зарядну док-станцію - AirPower. Головною особливістю AirPower є можливість заряджати одночасно три пристрої. Правда, придбати зараз док-станцію неможливо. Вона надійде в продаж тільки в 2018 році.

iPhone 8 / apple.com

Поки AirPower не вийшла, Apple рекомендує заряджати iPhone 8 за допомогою зарядних док-станцій від Belkin та Mophie. Ми протестували зарядний пристрій від Mophie і були трохи засмучені. iPhone 8 заряджається повільно. За 30 хвилин iPhone 8 зарядився тільки на 15%. Швидко заряджати iPhone 8 бездротовим чином не вийде. Зарядка через кабель Lightning в будь-якому випадку буде відбуватися швидше.

Крім цього, iPhone 8 пристойно нагрівається на бездротової зарядки. І це за умови, що для зарядки ми використовували не найдешевшу док-станцію виробництва Mophie. На більш доступні варіанти iPhone 8, ймовірно, буде грітися ще сильніше. Сам факт сильного нагріву смартфона при зарядка вже насторожує, так як акумулятори, як відомо, не люблять ні високих, ні низьких температур.

До змісту.

водонепроникність

iPhone 8 захищений від попадання води і пилу за стандартом IP67. Це означає, що поліпшення ступеня захисту в порівнянні з iPhone 7 не сталося.

До змісту.

камери

В iPhone 8 встановлена ​​нова широкоугольная камера зі старим дозволом - 12 Мп. Незважаючи на те, що кількість мегапікселів не змінилося, всі інші характеристики камери були покращені значно. Камера iPhone 8 має шестілінзовий об'єктив ƒ / 1.8, оптичну стабілізацію зображення. 12-мегапіксельна матриця сама по собі стала швидше, що помітно позначається при зйомці.

Завдяки новому процесору iPhone 8 A11 Bionic камера смартфона дозволяє робити чудові знімки і знімати шикарні відео без необхідності установки додаткових налаштувань.

Процесор обробки сигналів камери iPhone 8 вміє розпізнавати в кадрі не тільки людей, а й руху, яскравість освітлення і безліч інших деталей. Даний процесор розроблений в Apple - його технологія унікальна і не використовується ні в одному іншому смартфоні.

У програмному плані камера iPhone 8 отримала і інші поліпшення. Вона у своєму розпорядженні технології обробки пікселів, більш швидким автоматичним фокусом, підвищеною якістю знімків в режимі HDR і розширеним колірним діапазоном.

До змісту.

Приклади знімків на камеру iPhone 8

При природному освітленні При природному освітленні

При штучному світлі

При штучному світлі

iPhone 8 vs iPhone 7 Plus: порівняння якості зйомки

В умовах штучного освітлення якість знімків на камери iPhone 8 і iPhone 7 Plus в цілому схоже. Видимі відмінності лише в деталізації заднього плану, яка вище у камери iPhone 8.

iPhone 8

iPhone 8

iPhone 7 Plus

iPhone 7 Plus

На одному фото

На одному фото

В умовах відмінного природного освітлення камери обох смартфонів показують чудові результати. Відмінна передача кольору, ніяких спотворень в численних переходах між яскравими квітами, висока деталізація. Якщо розглядати основні об'єкти, то камера iPhone 7 Plus нічим не поступається камері iPhone 8, але дрібні об'єкти, зокрема, на задньому плані камері нового смартфона далися краще.

iPhone 8

iPhone 7 Plus

На одному фото

iPhone 8 vs iPhone 8 Plus: порівняння якості зйомки

На першому знімку, в умовах яскравого штучного освітлення, різницю між камерами iPhone 8 і iPhone 8 Plus можна назвати серйозною. Тільки пильно вивчаючи деталізацію орнаменту на стінах можна побачити, що подвійна камера iPhone 8 Plus впоралася із завданням краще. На загальному ж фоні значних відмінностей між знімками немає.

iPhone 8

iPhone 8

iPhone 8 Plus

iPhone 8 Plus

На одному фото

На одному фото

Аналогічна ситуація і на другому тестовому знімку, суттєвої різниці в якості фото камер двох смартфонів не спостерігається.

iPhone 8

iPhone 8 Plus

На одному фото

Загальна картина не змінилася і на знімку з відмінним денним освітленням. Зі зйомкою великих об'єктів обидві камери впоралися ідеально і на одному рівні. Єдине видиме відмінність полягає в широкому куті зйомки камери iPhone 8 Plus.

iPhone 8

iPhone 8

iPhone 8 Plus

iPhone 8 Plus

На одному фото

На одному фото

Приклади зйомки відео на камеру iPhone

Приклад зйомки денного відео на камеру iPhone 8

Приклад зйомки вечірнього відео на камеру iPhone 8

Приклад зйомки нічного відео на камеру iPhone 8

До змісту.

Ціна

Найвигідніші ціни на iPhone 8 в Росії (оновлено 17 травня 2019 роки):

До змісту.

підсумок

iPhone 8 залишає двояке враження. З одного боку, це кращий смартфон, коли-небудь випущений Apple і він буде залишатися таким до виходу iPhone X. В iPhone 8 поліпшені всі основні і важливі характеристики і, здавалося б, чого ще бажати? Однак з іншого боку, iPhone 8 не відчувається дійсно новим поколінням. Назви Apple цей смартфон «iPhone 7s», ніхто б не став очікувати від нього чогось абсолютно нового. Ми б діставали з коробки поліпшену версію iPhone 7 і дивувалися тому, скільки в ній кардинальних змін.

Простіше кажучи, iPhone 8 не дотягує до «вісімки» і відчувається саме як iPhone 7s. Навіть незважаючи на скляний корпус, бездротову зарядку, унікальний процесор і інші нововведення.

Але от якщо відкинути всі ці думки і оцінювати iPhone 8 просто як смартфон, не обертаючись на iPhone 7, не піднімаючи голову в спробах розгледіти що наближається iPhone X, то цей смартфон близький до ідеального. Неймовірна продуктивність, чудова камера, що видає знімки рівня непрофесійних дзеркальних фотоапаратів, бездротова зарядка, швидка зарядка, витончений зовнішній вигляд і якесь магічне скло, яке не ковзає і відчувається дуже приємно.

До змісту.

Кому варто купувати

Купувати iPhone 8 ми рекомендуємо всім власникам iPhone 6 і старіших моделей, зрозуміло, які планують оновити смартфон. «Вісімка» вас вразить буквально кожної своєю функцією і кожної характеристикою.

До змісту.

Кому не варто купувати

Власникам iPhone 7 варто гарненько подумати перед тим, як купувати iPhone 8. Ви порадієте багатьом новим можливостям, оцініть оновлену камеру і бездротову зарядку (якщо купите док-станцію), але сильних нових емоцій від володіння iPhone 8 не буде. Користувачам iPhone 7 ми рекомендуємо звернути найпильнішу увагу на iPhone X, iPhone XS, iPhone XS Max і iPhone XR.

До змісту.

Поставте 5 зірок внизу статті, если подобається ця тема. Підпісуйтесь на нас ВКонтакте , Facebook , Twitter , Instagram , YouTube , Telegram , Viber и Яндекс.Дзен .Повернутися в початок статті Айфон 8 - огляд, ціна, де купити, характеристики, фото і відео

Чому Apple вирішила назвати новий iPhone саме iPhone 8?
Як сильно брудниться корпус?
Десь ми все це вже бачили, чи не так?
Але як смартфон проявить себе в синтетичних тестуваннях?
В iPhone 8 поліпшені всі основні і важливі характеристики і, здавалося б, чого ще бажати?
Чому Apple вирішила назвати новий iPhone саме iPhone 8?
Як сильно брудниться корпус?
Десь ми все це вже бачили, чи не так?
Але як смартфон проявить себе в синтетичних тестуваннях?
Чому Apple вирішила назвати новий iPhone саме iPhone 8?

Лента Новостей

Какой бесплатный антивирус для Андроид лучше
Каждый день пользователи смартфонов под управлением операционной системы «Андроид» подвергаются атакам вирусов, которых становится все больше и больше.          В современном мире количество пользователей

Скачать лучший антивирус для Android бесплатно на русском языке
С появлением большого количества приложений и сайтов под мобильную платформу Андроид возросла и опасность занести вирус на свое устройство. В лучшем случае вредоносный файл внесет незначительные изменения

Нужен ли антивирус для Android? ТОП-5 антивирусов для андроид
Здравствуйте. Коснемся такой вот интересной многим темы и хотя сомневаюсь что на данный момент подобные статьи могут попасть на верхние строки поисковых систем. Но этот сайт как личная энциклопедия для

Как узнать какая программа вызывает сбои. Что делать если компьютер тормозит, зависает, глючит.
После продолжительного использования стационарного компьютера или ноутбука на базе Windows пользователи могут столкнуться с ситуацией, когда ПК стал сильно тормозить и работает медленно. Причин торможения

Антивирус для Андроид. Какой лучше?
На сегодняшний день очень важна защита телефона не только в повседневной работе, а и в сети. Для этого создано множество антивирусов и из-за подобного разнообразия довольно сложно определится какой

Рейтинг лучших антивирусов для Андроид
Лучший антивирус для Андроид — 360 Security 360 Security — это пакет защиты для мобильной системы Android, созданный китайской компанией QIHU. Он имеет антивирусный сканер обнаружения вредоносного и опасного

Топ-5: Лучшие бесплатные антивирусы для Android (Рейтинг 2016 года)
Смартфоны и планшеты требуют защиты от вредоносного кода, в том числе вирусов, троянов и так далее. Для этого существуют платные и бесплатные антивирусы. И сегодня мы составим рейтинг пяти лучших антивирусов,

FAQ: Какой антивирус лучший для Андроид, лучшие антивирусы на Android
Огромная распространенность устройств под управлением Android поставила под угрозу безопасность пользовательских данных и денежных счетов по двум причинам. Во-первых, широкий круг пользователей привлекателен

10 лучших бесплатных антивирусов для Android
Что вы делаете, когда покупаете новый смартфон на Android? Вы можете загружать свои любимые приложения, которые часто используете. В вашем списке может быть много приложений для социальных сетей, таких

Лучший антивирус для Андроид 2017
Интернет несет в себе массу возможностей и вместе с ними большое количество опасностей. На платформе Андроид главную угрозу для смартфона представляют Трояны — вирусные программы, которые похищают личную

*/ ?>
Яндекс цитирования
Adobe Photoshop | 2D графика, 2D анимация Adobe Illustrator | графика, вектор, анимация Adobe Flash | графика, вектор, анимация Adobe Acrobat | графика, текст Adobe After Effects | графика, анимация, спецэффекты Adobe Premiere Pro | графика, анимация, спецэффекты, монтаж Sound Forge | редактирование звука и музыки ZBrush | программа для трёхмерного моделирования Autodesk Mudbox — графическая программа, для создания 3D объектов, 2D скетчей, карт неровностей, карт нормалей, карт замещения. UVLayout - приложение для создания и редактирования UV координат треxмерных объектов Autodesk 3DMax | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Autodesk Maya | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Cinema 4D | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Blender | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация