Як дізнатися, знайти мобільний, стільниковий телефон Motorola v3i droid razr maxx по imei, перевірити номер май на крадіжку

 1. Що таке IMI? IMEI - International Mobile Equipment Identity - Міжнародний Ідентифікатор Мобільного...
 2. Як повернути загублений телефон Motorola по imei?
 3. Як діяти при покупці нового і б / у телефону, планшета Motorola?
 4. Вкрали телефон, як знайти загублений телефон Motorola по imei?
 5. Як визначити країну виробника телефону?

Що таке IMI?

IMEI - International Mobile Equipment Identity - Міжнародний Ідентифікатор Мобільного Обладнання - число налічує 15 знаків, присвоюється всім мобільних пристроїв компанії Motorola, в т.ч. і моделям: v3i, v3, droid razr maxx, l7, defy, l9, razr hd, xoom 2 3g і інших, при виготовленні на підприємстві виробника Motorola. Цей унікальний номер апарата Motorola знаходиться в багатьох місцях: на самому апараті (частіше під акумулятором), на пакувальній коробці, в ПЗУ - прошивці телефону і при підключенні до мережі передається на сервер оператора зв'язку. Май використовується для пошуку вкрадених телефонів.

Унікальний номер мобільного пристрою Motorola v3, Motorola v3 і інших imei в більшості випадків використовується оператором зв'язку для реєстрації телефону Motorola в його мережі. А так же телефон Motorola defy, телефон l9 і інші, може бути легко знайдений в разі його крадіжки або втрати, тому що май нелегко підробити і при авторизації в мережі і може бути виявлений.

У разі крадіжки телефону Motorola, необхідно зробити офіційну заяву в Поліцію, після чого правоохоронні органи зобов'язані звернутися до чинних на їх території компанії ОПСС з метою занесення краденого май на чорний список і передачі інформації в разі виявлення телефону про нового власника пристрою.

У розвинених країнах: в Європі і Америці, ця система пошуку вкрадених телефонів отрабонном і ефективна, навіть в разі зміни сім-карти телефон не працюватиме ні в одній мережі.

Ну а в Росії, в слідстві недосконалу систему залучення до відповідальності і покаранню, повернути вкрадений стільниковий телефон або планшет через imei проблематично. Законному власнику для пошуку і повернення своєї техніки, необхідно буде проявляти наполегливість і терпіння.Як знайти, дізнатися Май телефону або планшета Motorola?

IMEI телефону, планшета і будь-якого іншого сучасного мобільного пристрою компанії Motorola, знаходиться як мінімум в чотирьох місцях:

 1. - у флеш пам'яті апарату. Побачити його можна, набравши команду * # 06 #, потім виклик.
 2. - під акумулятором є табличка, на ній є серійний номером і imei телефону.
 3. - на упаковці - картонній коробці від мобільника.
 4. - в гарантійному талоні, що знаходиться в коробці від телефон Motorola.

Як дізнатися imei телефон і убезпечити себе при його покупці? Перед тим як оплатити телефон, бажано знайти і порівняти всі ці чотири коду imei: на телефоні l7, на упаковці, в гарантійному талоні і в пам'яті пристрою ПЗУ. Звичайно вони все повинні бути однакові і не мати слідів підробки.

Як повернути загублений телефон Motorola по imei?

Як знаходять телефони по imei? Про це було описано раніше, унікальний номер imei стільникового телефон Motorola необхідно занести в чорний список - в базу вкрадених телефонів і чекати коли він "засвітиться" в мережі оператора. База вкрадених emei поповнюється поліцією за заявами громадян та повинна знаходиться у всіх операторах зв'язку. Такі телефони після виходи в мережу, повинні відразу блокуватися. Далі, має бути визначено місцезнаходження такого телефону і посланий сигнал поліцейським "Вкрадений телефон Motorola v3i знайдений - Він тут ...". У країнах, де оператори ведуть чорні списки, крадені телефони стають просто марним шматком пластмаси, не вартим нічого і найчастіше йдуть на запчастини, або на перепрограмування IMEI.

Отже виникає питання: А чи можна, змінити IMEI телефону droid razr maxx і інших моделей? І так і ні, можна, але не на всіх апаратах. На старих телефонах і на дешевих китайських телефонах умільці змінюють IMEI, на нових моделях апаратів заміна IMEI практично не можлива. Виробники, зокрема компанія Motorola, постійно вдосконалюють захист від перепрошивки. Ще необхідно додати, що подібні дії з телефоном кримінально карані. Є приклади коли за такі справи, люди отримували терміни. Якщо не брати до уваги західні країни, то наприклад, в Казахстані є така стаття, по якій за перепрошивку май можна отримати до трьох років позбавлення волі. В інших країнах максимальні терміни покарання можуть досягати 5-8 років позбавлення волі. У Росії подібні дії кваліфікують за статтями 272 і 273 Кримінального Кодексу Російської Федерації. У судовій практиці були як факти винесення обвинувальних висновків з призначенням покарання вигляді трьох років позбавлення волі умовно так і виправдувальні вироки.

Як діяти при покупці нового і б / у телефону, планшета Motorola?

Якщо є підозра не купуйте крадений телефон, планшет. Нового власника телефону Motorola легко обчислити, і далі доведеться пояснювати звідки взявся мобільник, хто продав, хто вкрав і т.п. Що б не нарватися на вкрадений телефон defy, цієї моделі і інших, необхідно все перевірити. Купувати телефон необхідно тільки в повному комплекті - телефон, рідне зарядний пристрій, інструкція з гарантійним талоном, упаковка. Якщо це все є, необхідно звірити IMEI на коробці, на наклейці під акумулятором, у гарантійному талоні, і вивести номер на екран 3.7 дюйма телефону Motorola defy командою * # 06 #. Підозра повинно викликати наступне: не повна комплектація, потертості біля номера imei на коробці, талоні і під акумулятором, криво наклеєна наклейка на телефоні, якщо є сліди її переклеювання. Від покупки такого мобільника краще відмовитися.

Вкрали телефон, як знайти загублений телефон Motorola по imei?

 • Необхідно звернутися Поліцію. У заяві треба написати emei вкраденого пристрою, додати копії документів, що підтверджують право володіння ним. Далі, поліція повинна зробити офіційний запит в компанії стільникового зв'язку. А ті, в свою чергу, повинні дати офіційну відповідь, є цей телефон у них в мережі чи ні, а так само місцезнаходження його. Поліція знаючи місцезнаходження телефону, повинна його забрати і повернути власнику.
 • Тільки з досвіду таких справ відомо, що все це робиться довго і неохоче. Але при певному "везіння", не дивлячись на всі обставини заважає цьому, телефон razr hd цієї або іншої моделі, можна знайти.
 • Альтернативний пошук телефон Motorola - визначення стільникового телефону через приватні бази imei. У мережі інтернет, є сайти, на яких зробивши запит, можна дізнатися, помістив його хто ні будь в чорний список чи ні. Точно так же, втративши мобільний телефон або планшет, можна його imei занести в ці списки, в надії що хтось ні будь, коли ні будь, знайде його і поверне Вам за контактною інформацією, залишеної на сайті.

Чи можна перед покупкою телефону Motorola перевірити по IMEI, а не крадений чи це телефон?

Можна за кордоном, в нашій країні немає офіційних, державних баз вкрадених IMEI - списку крадених апаратів. Є не державні сайти, які надають послугу перевірки по IMEI, але їх бази не повні в більшості випадків не пов'язані з базами даних правоохоронних органів.

Адреси сайтів, на яких розміщений сервіс "Знайду телефон Motorola по imei", наводяться нижче. На сьогоднішній день, це єдиний спосіб подивитися базу imei вкрадених телефонів.xsms

- популярний сайт, має велику базу вкрадених imei - більш 65000. Я зробив тест системи, перевірив свій мобільник. При введенні мого номера imei, мого телефону, сервіс правильно визначив виробника і модель. Цей номер в їх основі не був. Система після введення МАЙ телефону Motorola показує наступні дані: Full IMEI presentation, Manufacturer, model (модель телефону), Type Allocation Holder, Mobile Equipment Type, Reporting Body Identifier, Type Allocation Code, Type Approval Code - код моделі телефону, Final Assembly Code - код заводу-виготовлювача, Serial Number - серійний номер, Check Digit - контрольна сума, Note, а так само занесено його в "чорний список".

Як визначити країну виробника телефону?

Знаючи IMEI, теоретично можна визначити країну виробника телефонів: v3i, v3, droid razr maxx, l7, defy, l9, razr hd, xoom 2 3g - цих моделей і інших, і відповідно якість виготовлення апарату. Але виробники телефонів намагаються не розголошувати коди країн-виробників. Нижче представлена ​​інформація про коди взята з відкритих неперевірених джерел і може бути хибною і протерічіва.

Для визначення країни виробника Motorola по IMEI необхідно зробити наступне:

- набираємо на телефоні * # 06 #. З'являється код - IMEI.
- списуємо 15-значний IMEI телефону вигляду ХХХХХХ-ХХ-ХХХХХХ-Х.
- визначаємо сьому і восьму цифри коду IMEI - це так званий FAC (Final Assembly Code).
- за цими двома цифрами визначаємо країну-виробника з нижче розміщеної списку країн.

01 або 10 або 70 - Фінляндія - телефони хорошої якості.

02 або 20 - Об'єднані Арабські Емірати - телефони поганої якості.

07 або 08 або 78 - Німеччина - телефони хорошої якості.

13 - Азербайджан - телефони хорошої якості.

03 або 80 - Китай

30 - Корея

67 - США

19 або 40 - Великобританія

60 - Сінгапур

04 - Угорщина

00 - означає, що Ваш телефон є застарілим і був проведений, коли розшифровки FAC не було.

Де перевірити май телефону Motorola razr hd, як знайти телефон razr hd по imei? Найпростіший спосіб знайти вкрадений телефон defy і інші, зробити пошук телефону Motorola через інтернет на крадіжку. В даний час, можлива перевірка телефону l9 і інших, по базі кодів imei, розміщених у відкритих джерелах мережі Інтернет. Ще знайти вкрадений телефон razr hd в Росії по imei, можна звернувшись з Заяви до правоохоронних служби РФ.

Невелике попередження, в пошуку Яндекса мені траплялися пропозиції "Завантажити програму пошуку телефону - Motorola по imei". Таким програмам не варто довіряти, вони містять шкідливий код. Не встановлюйте такі програми на телефон і комп'ютер, тому що легко можна втратити особисті дані і засоби.

Популярні огляди на тему Motorola

Що таке IMI?
Як повернути загублений телефон Motorola по imei?
Як діяти при покупці нового і б / у телефону, планшета Motorola?
Вкрали телефон, як знайти загублений телефон Motorola по imei?
Як визначити країну виробника телефону?
Що таке IMI?
Як знайти, дізнатися Май телефону або планшета Motorola?
Як дізнатися imei телефон і убезпечити себе при його покупці?
Як повернути загублений телефон Motorola по imei?
Як знаходять телефони по imei?

Лента Новостей

Какой бесплатный антивирус для Андроид лучше
Каждый день пользователи смартфонов под управлением операционной системы «Андроид» подвергаются атакам вирусов, которых становится все больше и больше.          В современном мире количество пользователей

Скачать лучший антивирус для Android бесплатно на русском языке
С появлением большого количества приложений и сайтов под мобильную платформу Андроид возросла и опасность занести вирус на свое устройство. В лучшем случае вредоносный файл внесет незначительные изменения

Нужен ли антивирус для Android? ТОП-5 антивирусов для андроид
Здравствуйте. Коснемся такой вот интересной многим темы и хотя сомневаюсь что на данный момент подобные статьи могут попасть на верхние строки поисковых систем. Но этот сайт как личная энциклопедия для

Как узнать какая программа вызывает сбои. Что делать если компьютер тормозит, зависает, глючит.
После продолжительного использования стационарного компьютера или ноутбука на базе Windows пользователи могут столкнуться с ситуацией, когда ПК стал сильно тормозить и работает медленно. Причин торможения

Антивирус для Андроид. Какой лучше?
На сегодняшний день очень важна защита телефона не только в повседневной работе, а и в сети. Для этого создано множество антивирусов и из-за подобного разнообразия довольно сложно определится какой

Рейтинг лучших антивирусов для Андроид
Лучший антивирус для Андроид — 360 Security 360 Security — это пакет защиты для мобильной системы Android, созданный китайской компанией QIHU. Он имеет антивирусный сканер обнаружения вредоносного и опасного

Топ-5: Лучшие бесплатные антивирусы для Android (Рейтинг 2016 года)
Смартфоны и планшеты требуют защиты от вредоносного кода, в том числе вирусов, троянов и так далее. Для этого существуют платные и бесплатные антивирусы. И сегодня мы составим рейтинг пяти лучших антивирусов,

FAQ: Какой антивирус лучший для Андроид, лучшие антивирусы на Android
Огромная распространенность устройств под управлением Android поставила под угрозу безопасность пользовательских данных и денежных счетов по двум причинам. Во-первых, широкий круг пользователей привлекателен

10 лучших бесплатных антивирусов для Android
Что вы делаете, когда покупаете новый смартфон на Android? Вы можете загружать свои любимые приложения, которые часто используете. В вашем списке может быть много приложений для социальных сетей, таких

Лучший антивирус для Андроид 2017
Интернет несет в себе массу возможностей и вместе с ними большое количество опасностей. На платформе Андроид главную угрозу для смартфона представляют Трояны — вирусные программы, которые похищают личную

*/ ?>
Яндекс цитирования
Adobe Photoshop | 2D графика, 2D анимация Adobe Illustrator | графика, вектор, анимация Adobe Flash | графика, вектор, анимация Adobe Acrobat | графика, текст Adobe After Effects | графика, анимация, спецэффекты Adobe Premiere Pro | графика, анимация, спецэффекты, монтаж Sound Forge | редактирование звука и музыки ZBrush | программа для трёхмерного моделирования Autodesk Mudbox — графическая программа, для создания 3D объектов, 2D скетчей, карт неровностей, карт нормалей, карт замещения. UVLayout - приложение для создания и редактирования UV координат треxмерных объектов Autodesk 3DMax | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Autodesk Maya | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Cinema 4D | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Blender | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация