Як підключити колонки. Як підключити акустику.

 1. Як підключити колонки до комп'ютера (пасивні) Припустимо, на колонках 2 входи RCA (тюльпани), то...
 2. Підключення колонок до комп'ютера через S / PDIF (цифровий вихід)
 3. Хибні уявлення заважають користувачів:

Як підключити колонки до комп'ютера (пасивні)
 • Припустимо, на колонках 2 входи RCA (тюльпани), то проводиться підключення за допомогою аудіокабелю Mini jack (джек 3.5 мм) на 2 RCA. Mini jack підключається до звукової карти (зелений вихід), якщо ви хочете використовувати їх як фронтальні динаміки або як стереопару. Або за допомогою аудіокабелю 2 RCA - 2 RCA і перехідника mini jack на 2 входи RCA.


Або за допомогою аудіокабелю 2 RCA - 2 RCA і перехідника mini jack на 2 входи RCA

 • На колонках по 2 клеми. В такому випадку вам підійде кабель від будь-яких навушників з mini Jack 3.5 мм. Відрізаєте динаміки і акуратно зачищає провід. Підключаєте зачищені кінці в клеми, а mini Jack штекер в звукову карту.
 • Купуйте недорогий стерео підсилювач, особливо якщо ви хочете використовувати колонки від минулого пристойного музичного центру, це виправдає витрати.

PS Особливою гучності звуку таким способом підключення колонок до комп'ютера не домогтися, вихідна потужність буде в кілька Ватт, так як для пасивних динаміків потрібно підсилювач, але хоча б позбавите свої колонки від долі потрапити у відро для сміття.

Для тих хто спантеличений питанням покупки недорого ресивера, буде цікава стаття: «Як підключити аналогові колонки до будь-якій техніці?» .

Як підключити колонки 5.1 до комп'ютера (активна акустика)

Підключення активної акустичної системи для ПК досить просте заняття, тому поширюватися на цю тему не буду, але все-таки питання у багатьох виникають.

Необхідно розібратися скільки виходів або гнізд має звукова карта вашого комп'ютера. Як правило, сучасні вбудовані звукові карти дозволяють використовувати акутіку 7.1 (на материнській платі відзначені кольоровими гніздами).

Зелений вихід - фронтальні (передні) динаміки

Помаранчевий вихід - центральний канал і сабвуфер

Чорний вихід - тилові (задні) динаміки

Сірий вихід - бічні динаміки (колонки об'ємного звуку)

Синій - лінійний вхід (електроакустична гітара, плеєр і т.д.)

Рожевий - мікрофон.

Залежно від цього ви зможете підключити колонки до комп'ютера. Якщо вирішили підключити колонки 5.1, то буде задіяно кілька гнізд (зелене, помаранчеве, чорне). Підключіть кабель із зеленим штекером в роз'єм аудіовиходу (зеленого кольору) на задній панелі системного блоку і т.д. Підключіть кабелі до відповідних роз'єми (орієнтуйтеся за кольорами) на розподільній скриньці звуковою картою, пріподключеніі кабелю в звукову карту програма покаже який тип динаміка обслуговує конкретне гніздо. В результаті все 3 вищезазначених роз'єму на модулі повинні бути задіяні. Колонки і сабвуфер підключається кабелем RCA - RCA (тюльпан - тюльпан), один кінець кабелю в сабвуфер (так як найчастіше в ньому підсилювач), а інший кінець до відповідного динаміку. На сабвуфере кожен вихід RCA підписаний відповідно до типу динаміка, так що не помилитеся.

Налаштуйте комп'ютер, вибравши 6-канальний режим в додатку драйвера звукової карти і в панелі управління звуком Windows. Якщо у вас акустична система 7.1, то вам доведеться додатково задіяти сірий роз'єм на материнській платі для бічних динаміків. На крайній випадок використовуйте інструкцію до материнської плати, особливо при підключенні кабеля навушників і мікрофону на передній панелі системного блоку вашого ПК.

Підключення колонок до комп'ютера через S / PDIF (цифровий вихід)

Входи і виходи коаксіального SPDIF виконані на роз'ємах типу RCA. Цифровий сигнал передається по звичайному кабелю з відповідними роз'ємами. В коаксіальному SPDIF дані передаються у вигляді електричних імпульсів по звичайних дротах, які схильні до всіляких наведень. Користувач пристрою, що всі ці наведення фільтруються, однак імовірність втрати частини даних все одно присутній.

Оптичний SPDIF використовує для передачі даних оптичний кабель. Його входи і виходи виконані на роз'ємах типу Toslink, які закриваються заглушками, за якими дуже легко дізнатися цей тип інтерфейсу. Також в звукових картах Creative і не тільки зустрічається оптичний інтерфейс, який використовує кабель mini Toslink. Оптичний кабель абсолютно не реагує на магнітні поля, оскільки дані передаються у вигляді світлових імпульсів. Тому вважається, що оптичний інтерфейс передачі цифрових даних набагато краще захищений від зовнішнього впливу, ніж коаксіальний. У супутникових ресіверах використовується саме оптичний вид інтерфейсу SPDIF.

Тип підключення буде залежати від того, який тип інтерфейсу підключення зовнішніх джерел сигналу є на корпусі підсилювача вашої акустичної сістеми.В досить підключити кабель до цифрового виходу вашої материнської плати і з'єднати його з відповідним вхідним цифровим роз'ємом на акустичній системі (підсилювач або сабвуфер акустичної системи з вбудованим підсилювачем). Необхідно змінити в інтерфейсі аудіокарти порт виходу сигналу з аналогового на цифровий (якщо звичайно драйвер сам не визначить підключення до цифрового виходу). Схема підключення безпосередньо колонок залишається тією ж, що описана више.Ігри виводять звук безпосередньо без різних стисків тому у Вас все одно не вийде отримати більше стерео звуку з гри по S / PDIF. Щоб виправити цей недолік у Вас повинна бути звукова карта підтримує Dolby Digital Live або DTS Connect. Ці технології дозволяють нальоту кодувати багатоканальний звук з гри 5.1 або 7.1 в цифровий Dolby Digital або DTS і передавати безпосередньо через S / PDIF.На практиці при включенні однієї з даних технологій весь звук який програється на аналогових виходах будуть перекодований і відправлений на цифровий S / PDIF , правда часто для того щоб звук програвся саме на аналоговому виході Вам доведеться ставити аналогові виходи звукової карти як пристрій за умовчанням в панелі налаштування звуку Windows, а для багатьох додатків просто вибирати аналогові виходи вручну ую.Напрімер в нормальному режимі в панелі налаштування звуку в Windows обраний S / PDIF як пристрій за умовчанням. У програвачі музики вказано також S / PDIF. Тепер, щоб отримати звук 5.1 з будь-якого джерела слід:

 • вибрати одну з технологій кодування звуку 5.1 Dolby Digital Live або DTS Connect в налаштуваннях звукової плати;
 • в панелі налаштування звуку Windows вибрати основним пристроєм аналогові виходи звукової карти;

Хибні уявлення заважають користувачів:

Помилка №1. Коли Ви закінчили грати слід переключити всю назад для коректної роботи. Якщо тримати одну з технологій кодування нальоту завжди включеною у Вас не вийде переглядати і прослуховувати файли з багатоканальним звуком, так як вони і так вже закодовані і вимагають виведення безпосередньо на S / PDIF.

Рішення: нічого перемикати не потрібно, дивіться фільм в стерео - розкладається на 5.1, дивіться відео з доріжкою DTS або Dolby - звук ідеально розкладається по каналах. Це можна помітити навіть на плеєрі, який вміє перемикати звукові доріжки, наприклад, The KMPlayer.

Помилка №2. Кодування нальоту стерео звуку з mp3 файлу за допомогою Dolby Digital Live або DTS Connect буде в рази поступатися апаратного розкладанню такого звуку на колонках або ресівері.

Рішення: Якщо до ресивера буде підключена акустика аналогічної якості, то різниця буде не настільки значною. Головне в налаштуваннях THX Studio Pro (або подібний «улучшайзеров» звукової карти) не забути відключити опції, які створюють різні ефекти: наприклад, виділяє голос на загальному звуковому тлі. Багато що залежить і від звукової карти, Creative Titanium HD справляється з цим «на ура».

Як підключити колонки до телевізора (активні)

 1. Через 2 кабелю RCA-RCA (тюльпан - тюльпан) одні кінці в L і R виходи, інші в колонки, якщо у колонок на задній панелі RCA входи.
 2. Якщо від колонок відходить лише кабель з mini Jack на кінці, то підключайте в роз'єм для навушників на вашому телевізорі.
 3. Чи збираєтеся підключити повністю музичний центр, то за допомогою кабелів RCA-RCA в L і R виходи телевізора, виставте режим AUX на музичному центрі і підключіть кабелю RCA у вхід AUX на задній панелі вашого центру. Якщо в телевізорі вихід звуку у вигляді гнізда mini Jack (чорний, як правило), то вам знадобиться кабель-перехідник mini Jack - 2 RCA.

Лента Новостей

Скачать лучший антивирус для Android бесплатно на русском языке
С появлением большого количества приложений и сайтов под мобильную платформу Андроид возросла и опасность занести вирус на свое устройство. В лучшем случае вредоносный файл внесет незначительные изменения

Какой бесплатный антивирус для Андроид лучше
Каждый день пользователи смартфонов под управлением операционной системы «Андроид» подвергаются атакам вирусов, которых становится все больше и больше.          В современном мире количество пользователей

Нужен ли антивирус для Android? ТОП-5 антивирусов для андроид
Здравствуйте. Коснемся такой вот интересной многим темы и хотя сомневаюсь что на данный момент подобные статьи могут попасть на верхние строки поисковых систем. Но этот сайт как личная энциклопедия для

Как узнать какая программа вызывает сбои. Что делать если компьютер тормозит, зависает, глючит.
После продолжительного использования стационарного компьютера или ноутбука на базе Windows пользователи могут столкнуться с ситуацией, когда ПК стал сильно тормозить и работает медленно. Причин торможения

Антивирус для Андроид. Какой лучше?
На сегодняшний день очень важна защита телефона не только в повседневной работе, а и в сети. Для этого создано множество антивирусов и из-за подобного разнообразия довольно сложно определится какой

Рейтинг лучших антивирусов для Андроид
Лучший антивирус для Андроид — 360 Security 360 Security — это пакет защиты для мобильной системы Android, созданный китайской компанией QIHU. Он имеет антивирусный сканер обнаружения вредоносного и опасного

Топ-5: Лучшие бесплатные антивирусы для Android (Рейтинг 2016 года)
Смартфоны и планшеты требуют защиты от вредоносного кода, в том числе вирусов, троянов и так далее. Для этого существуют платные и бесплатные антивирусы. И сегодня мы составим рейтинг пяти лучших антивирусов,

FAQ: Какой антивирус лучший для Андроид, лучшие антивирусы на Android
Огромная распространенность устройств под управлением Android поставила под угрозу безопасность пользовательских данных и денежных счетов по двум причинам. Во-первых, широкий круг пользователей привлекателен

10 лучших бесплатных антивирусов для Android
Что вы делаете, когда покупаете новый смартфон на Android? Вы можете загружать свои любимые приложения, которые часто используете. В вашем списке может быть много приложений для социальных сетей, таких

Лучший антивирус для Андроид 2017
Интернет несет в себе массу возможностей и вместе с ними большое количество опасностей. На платформе Андроид главную угрозу для смартфона представляют Трояны — вирусные программы, которые похищают личную

*/ ?>
Яндекс цитирования
Adobe Photoshop | 2D графика, 2D анимация Adobe Illustrator | графика, вектор, анимация Adobe Flash | графика, вектор, анимация Adobe Acrobat | графика, текст Adobe After Effects | графика, анимация, спецэффекты Adobe Premiere Pro | графика, анимация, спецэффекты, монтаж Sound Forge | редактирование звука и музыки ZBrush | программа для трёхмерного моделирования Autodesk Mudbox — графическая программа, для создания 3D объектов, 2D скетчей, карт неровностей, карт нормалей, карт замещения. UVLayout - приложение для создания и редактирования UV координат треxмерных объектов Autodesk 3DMax | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Autodesk Maya | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Cinema 4D | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Blender | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация