Як вибрати зовнішній акумулятор (Power Bank)

  1. Що таке Power Bank?
  2. Power Bank якої ємності мені потрібен?
  3. Скільки разів я зможу зарядити свій смартфон або планшет?
  4. На всі випадки життя
  5. На що ще звернути увагу?

З точки зору часу роботи, сучасні смартфони, якими користується більшість споживачів, помітно перевершують перші сенсорні моделі

З точки зору часу роботи, сучасні смартфони, якими користується більшість споживачів, помітно перевершують перші сенсорні моделі. Практично будь-який з них без проблем працює як мінімум світловий день, дозволяючи не переживати про те, що ви залишитеся без зв'язку. Проте, трапляються різні ситуації, коли апарат може раптово виявитися вирядженим, а поблизу не буде розетки або відповідного зарядного пристрою.

Іноді доводиться виїхати в село або вибратися на природу на кілька днів, в таких випадках проблема часу роботи може стати ще гостріше. Що робити в таких ситуаціях? Наприклад, можна поекспериментувати з налаштуваннями , Відмовитися від якихось функцій і отримати декілька додаткових годин роботи. Ще один варіант - купити запасний акумулятор, ось тільки його доведеться якось заряджати, а для заміни потрібно кожен раз знімати кришку. Зрештою, для кожного смартфона доведеться докуповувати окремий акумулятор, а безліч сучасних моделей взагалі мають нерозбірні корпусу - заміна батареї в них неможлива без відвідування сервісного центру.

На щастя, ця проблема є досить витончене, відносно недороге, універсальне і не змушує відмовлятися від використання якихось функцій рішення. Воно називається Power Bank або просто - зовнішній акумулятор . У цій статті ми познайомимося з даним типом пристроїв і розглянемо основні критерії їх вибору.

Що таке Power Bank?

Power Bank, зовнішній акумулятор або універсальна батарея - це масив елементів живлення (акумуляторів), упакований в корпус з універсальним виходом (наприклад, роз'ємом USB).

Xiaomi Power Bank 10400mAh - один з найпопулярніших зовнішніх акумуляторів. Модель виділяється відмінним співвідношенням ціна-якість, використанням якісних елементів живлення і алюмінієвим корпусом

Різні моделі відрізняються ємністю використовуваних батарей (їх якістю, типом), дизайном корпусу і використаними матеріалами, кількістю роз'ємом, комплектацією та іншими параметрами, але їх призначення завжди однаково - зарядка інших пристроїв.

Power Bank якої ємності мені потрібен?

В першу чергу, більшість зовнішніх акумуляторів відрізняється один від одного ємністю встановлених в них елементів живлення, яка вказується в міліампер-годинах (мАг). Саме вона визначає вагу і розміри кінцевого пристрою. У більшості моделей використовуються найпопулярніші на сьогоднішній день літій-іонні ( Li-Ion ) Або літій-полімерні ( Li-Pol ) Батареї. Вони відрізняються низьким струмом саморозряду, максимальної питомою енергоємністю і високими експлуатаційними характеристиками.

аксесуари Yoobao зарекомендували себе як непоганих продуктів. Один з «павербанков» Zeus YB-666 виділяється рекордною ємністю акумулятора в 20400 мАг.

Вибирати конкретну модель потрібно виходячи з ємності акумулятора, встановленого в заряджає пристрої. Цю інформацію можна знайти в інструкції або на сайті виробника. Наприклад, якщо в вашому смартфоні встановлений акумулятор ємністю 2000 мАг, варто дивитися на «павербанкі» ємністю від 2500 мАг , А якщо збираєтеся заряджати планшет - вибирайте з моделей ємністю від 5000 мАг .

Скільки разів я зможу зарядити свій смартфон або планшет?

При виборі зовнішнього акумулятора більшість керується простою формулою - ділить ємність універсального акумулятора на ємність батареї свого пристрою і вважає, що саме стільки раз вони зможуть зарядити свій девайс. Насправді це не так, ніякої Power Bank на 9000 мАг зарядиться три рази смартфон з акумулятором на 3000 мАг, в кращому випадку це буде дві з половиною зарядки, а в більшості - трохи більше двох.

Чому? Є кілька причин. Завжди існує мінімальний саморозряд батареї, а згодом її характеристики потроху погіршуються. Напруга використовуваних в зовнішніх акумуляторах елементів живлення дорівнює 3,7 В, в залежності від рівня їх заряду в даний момент воно змінюється як у велику, так і в меншу сторони. Стандартне вихідна напруга USB, зарядних пристроїв і відповідно, Power Bank - 5 В, тому всередині пристрою варто спеціальна схема, що підвищує напругу до необхідного. У неї є свій ККД (коефіцієнт корисної дії), який може сильно відрізнятися у різних моделей акумуляторів. Аналогічна, але вже знижує схема варто в заряджає пристрої. Виходить, що на кожному етапі якась частина енергії втрачається, тому ніякої зовнішній акумулятор не здатний забезпечити стовідсоткову віддачу своїй ємності, завжди потрібно вибирати «з запасом» в 20-30%.

На всі випадки життя

Може здатися, що уваги заслуговують тільки найбільш ємні моделі , Але це не завжди так. Звичайно, такий акумулятор без проблем зарядить всі ваші гаджети, ще й друзям можна буде допомогти, ось тільки носити його доведеться в сумці або у зовнішній кишені верхнього одягу.

Mophie reserve micro - відмінний приклад того, яким повинен бути акумулятор-брелок: нормальна ємність в 1000 мАг, лаконічний індикатор рівня заряду і вбудовані кабелі.

Іноді потрібно просто додатково підзарядити батарею, просто щоб «дотягнути» до будинку і нормальної зарядки. У таких ситуаціях можна звернути увагу на компактні моделі . Як правило, вони набагато менше і легше своїх старших побратимів, деякі можна носити як брелок на ключах. Такий малюк буде завжди з собою і не буде заважати, зате дозволить додати, наприклад, половину заряду сів смартфону.

Такий малюк буде завжди з собою і не буде заважати, зате дозволить додати, наприклад, половину заряду сів смартфону

Bootcase for iPhone 6 Plua (Clear) - чохол-акумулятор з додатковою батареєю на 2700 мАг може зарядити повністю розряджений смартфон один раз.

Зустрічаються моделі, виконані у формі чохла для смартфона . Універсальними їх не назвеш, тому що кожна батарея зроблена для конкретного смартфона, але таким способом можна вбити двох зайців - і чохлом для смартфона обзавестися, і час роботи поліпшити. Єдиний негативний момент - помітне збільшення розмірів помічника.

На що ще звернути увагу?

Один з важливих параметрів - струм зарядки, який здатний забезпечити зовнішній акумулятор. У більшості акумуляторів він варіюється від 0,5 до 2 А. Вибираючи конкретну модель, варто звернути увагу на маркування рідного зарядного пристрою (ЗУ), що заряджається девайса. Наприклад, якщо смартфон поставляється з ЗУ на 1 А, має сенс вибирати Power Bank з таким же , або великим вихідним струмом. Якщо взяти батарею з меншим струмом зарядки , То нічого страшного не станеться, просто пристрій буде заряджатися довше, наприклад, три години замість двох.

PowerPlant PB-LA409 - простий акумулятор з двома роз'ємами для зарядки, заряджаючими з різною швидкістю. Вихідний струм кожного USB вказано прямо на корпусі

Якщо вибираєте Power Bank щодо великої місткості, можна звернути увагу на моделі з декількома вихідними роз'ємами. Як правило, їх може бути один або два . Якщо в батареї 2 виходи, то як правило один має менший струм зарядки (наприклад, 1 А), а другий більший (2 А). Фактично, вони призначені для зарядки різних пристроїв, тому що багато смартфони вимагають струму зарядки на рівні 1 А, а планшети - від 1,5 А. Наявність двох виходів для зарядки може стане в нагоді, якщо потрібно одночасно зарядити кілька пристрій, але варто пам'ятати, що більшість універсальних батарей «віддають» максимальний струм зарядки тільки при підключенні одного пристрою, тому якщо в Power Bank-е є два виходи на 1 і 2 А, при одночасному використанні вони будуть «віддавати» по 1 А.

Наявність двох виходів для зарядки може стане в нагоді, якщо потрібно одночасно зарядити кілька пристрій, але варто пам'ятати, що більшість універсальних батарей «віддають» максимальний струм зарядки тільки при підключенні одного пристрою, тому якщо в Power Bank-е є два виходи на 1 і 2 А, при одночасному використанні вони будуть «віддавати» по 1 А

Значний набір перехідників під самі різні пристрої - одна з особливостей досить простого Drobak 602691

Сьогодні більшість носяться гаджетів використовує для зарядки універсальний роз'єм microUSB, але відповідний кабель не завжди лежить в коробці з зовнішнім акумулятором, а якщо і є, то може виявитися занадто коротким. Користувачі з великою кількістю старих пристроїв можуть звернути увагу на моделі, що поставляються з набором універсальних перехідників . Як правило, вони дозволяють заряджати старі Nokia і інші колись популярні пристрої з пропрієтарними (власними) роз'ємами. Вид самого перехідника може відрізнятися - кабель-віяло до якого одночасно приєднані всі можливі перехідники або кабель з універсальним штекером, до якого приєднується необхідний в даний момент роз'єм.

Trust Urban Revolt - компактні зовнішні акумулятори заряджаються через роз'єм microUSB і відрізняються лаконічним дизайном

В кінці не забудьте звернути увагу на спосіб зарядки самого Power Bank. Багато прості «китайські» моделі заряджаються від розетки, через власний роз'єм. Набагато зручніше, якщо для зарядки використовується звичайний microUSB - такий же, як в смартфоні або планшеті, тоді зарядити акумулятор можна від звичайного мережевого ЗУ або від комп'ютера. Не забувати про струмі зарядки самого акумулятора (більше - краще), це особливо критично для ємних моделей. Адже якщо у батареї на 10000 мАг ток зарядки всього 500 мАг, то заряджати її доведеться 20 годин.

Адже якщо у батареї на 10000 мАг ток зарядки всього 500 мАг, то заряджати її доведеться 20 годин

PowerPlant MP- S3000 B - класичний набір «все в одному»: батарея середньої місткості, сонячна панель і набір перехідників

Існують і універсальні батареї з сонячними елементами живлення . Невелика панель на кришці пристрою може компенсувати вплив саморазряда, але великого значення таким особливостям надавати не варто. Більш корисно звернути увагу на спосіб індикації зарядка акумулятора. У більшості моделей для цього використовується ряд світлодіодів, але є і просунуті, в яких точний залишився відсоток заряду відображається на дисплеї.

Ozaki O! tool Battery T52 - ємний зовнішній акумулятор з наочною індикацією рівень заряду

В цьому і полягають основні критерії вибору зовнішніх акумуляторів. Все інше - дизайн, вибір виробника залишається за покупцем. У нас є тільки один невеликий рада. Так як з точки зору електроніки Power Bank - зовсім не складний гаджет, вибирати його варто особливо уважно, тому що асортимент моделей досить широкий і серед них часто трапляються низькоякісні пристрою. Тому не забудьте вивчити який-небудь огляд або прочитати відгуки реальних покупців.

Що таке Power Bank?
Power Bank якої ємності мені потрібен?
Скільки разів я зможу зарядити свій смартфон або планшет?
Що робити в таких ситуаціях?
Що таке Power Bank?
Power Bank якої ємності мені потрібен?
Скільки разів я зможу зарядити свій смартфон або планшет?
Чому?
На що ще звернути увагу?

Лента Новостей

Скачать лучший антивирус для Android бесплатно на русском языке
С появлением большого количества приложений и сайтов под мобильную платформу Андроид возросла и опасность занести вирус на свое устройство. В лучшем случае вредоносный файл внесет незначительные изменения

Какой бесплатный антивирус для Андроид лучше
Каждый день пользователи смартфонов под управлением операционной системы «Андроид» подвергаются атакам вирусов, которых становится все больше и больше.          В современном мире количество пользователей

Нужен ли антивирус для Android? ТОП-5 антивирусов для андроид
Здравствуйте. Коснемся такой вот интересной многим темы и хотя сомневаюсь что на данный момент подобные статьи могут попасть на верхние строки поисковых систем. Но этот сайт как личная энциклопедия для

Как узнать какая программа вызывает сбои. Что делать если компьютер тормозит, зависает, глючит.
После продолжительного использования стационарного компьютера или ноутбука на базе Windows пользователи могут столкнуться с ситуацией, когда ПК стал сильно тормозить и работает медленно. Причин торможения

Антивирус для Андроид. Какой лучше?
На сегодняшний день очень важна защита телефона не только в повседневной работе, а и в сети. Для этого создано множество антивирусов и из-за подобного разнообразия довольно сложно определится какой

Рейтинг лучших антивирусов для Андроид
Лучший антивирус для Андроид — 360 Security 360 Security — это пакет защиты для мобильной системы Android, созданный китайской компанией QIHU. Он имеет антивирусный сканер обнаружения вредоносного и опасного

Топ-5: Лучшие бесплатные антивирусы для Android (Рейтинг 2016 года)
Смартфоны и планшеты требуют защиты от вредоносного кода, в том числе вирусов, троянов и так далее. Для этого существуют платные и бесплатные антивирусы. И сегодня мы составим рейтинг пяти лучших антивирусов,

FAQ: Какой антивирус лучший для Андроид, лучшие антивирусы на Android
Огромная распространенность устройств под управлением Android поставила под угрозу безопасность пользовательских данных и денежных счетов по двум причинам. Во-первых, широкий круг пользователей привлекателен

10 лучших бесплатных антивирусов для Android
Что вы делаете, когда покупаете новый смартфон на Android? Вы можете загружать свои любимые приложения, которые часто используете. В вашем списке может быть много приложений для социальных сетей, таких

Лучший антивирус для Андроид 2017
Интернет несет в себе массу возможностей и вместе с ними большое количество опасностей. На платформе Андроид главную угрозу для смартфона представляют Трояны — вирусные программы, которые похищают личную

*/ ?>
Яндекс цитирования
Adobe Photoshop | 2D графика, 2D анимация Adobe Illustrator | графика, вектор, анимация Adobe Flash | графика, вектор, анимация Adobe Acrobat | графика, текст Adobe After Effects | графика, анимация, спецэффекты Adobe Premiere Pro | графика, анимация, спецэффекты, монтаж Sound Forge | редактирование звука и музыки ZBrush | программа для трёхмерного моделирования Autodesk Mudbox — графическая программа, для создания 3D объектов, 2D скетчей, карт неровностей, карт нормалей, карт замещения. UVLayout - приложение для создания и редактирования UV координат треxмерных объектов Autodesk 3DMax | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Autodesk Maya | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Cinema 4D | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Blender | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация