Як визначити, чи потребує ваш iPhone або iPad в заміні акумулятора

  1. Розряджається чи ні
  2. Визначаємо причину розряду
  3. тестуємо акумулятор
  4. Що робити далі

Як і для будь-якого мобільного пристрою, для iPhone і iPad дуже важлива автономність. З кожним роком запити користувачів ростуть, сценарії використання розширюються, а можливості батарей в мобільних гаджетах залишаються на колишньому рівні через постійно зменшуються товщини і ваги .

Скарги на недостатній час автономної роботи можна почути від багатьох користувачів, але як же зрозуміти, чи потребує батарея вашого апарату в заміні або ви просто занадто активно його використовуєте? Про це і піде мова далі.

Розряджається чи ні

Це прозвучить банально, але для початку потрібно зрозуміти, розряджається чи пристрій сам або його розряджати ви. Для цього достатньо просто на якийсь час утриматися від активного використання і поспостерігати за рівнем заряду. Найкраще повністю зарядити апарат і залишити на ніч, попередньо зробивши скріншот з рівнем заряду на поточний час. Не забудьте також відключити повідомлення, щоб виключити можливість розряду через безліч пушей.

Вранці перевірте, чи заряджено. Якщо він не змінився або впав на пару-трійку відсотків - значить з батареєю все нормально і прискорений розряд викликаний активним використанням. Якщо ж заряд впав більш ніж на 10% - щось все-таки її розряджає. В цьому випадку переходимо до наступного пункту.

Визначаємо причину розряду

Нам потрібно визначити, куди йде заряд: «від'їдає» чи його фонові процеси і служби або ж розрядка викликана зменшенням ємності батареї внаслідок зносу. Це досить просто зробити через вбудовану функцію статистики використання акумулятора. Починаючи з iOS 7.0, у нас є не тільки скупі цифри використання і очікування (хоча, досить і їх), а навіть детальна статистика по додатках.

Суть полягає в тому, що в режимі очікування iPhone і iPad не повинні розряджатися, а значить час очікування з меню статистики має бути значно більше, ніж час використання (при тому що пристрій знаходиться в стані спокою).

Суть полягає в тому, що в режимі очікування iPhone і iPad не повинні розряджатися, а значить час очікування з меню статистики має бути значно більше, ніж час використання (при тому що пристрій знаходиться в стані спокою)

Якщо у вас час очікування дорівнює або майже дорівнює часу використання - значить має місце фонова активність додатків або сервісів, яка і є причиною розряду. Варто перевірити програми зі списку і їх доступ до оновлення контенту, геолокації і до решти. А ось ще кілька корисних порад для вас.

Якщо ж все в порядку, а батарея все одно тримає дуже мало навіть при щадному використанні - переходимо до наступного пункту.

тестуємо акумулятор

Майже напевно проблема полягає в зносі акумулятора, який неминучий при тривалій експлуатації. В процесі заряду-розряду ємність батареї зменшується. В iPhone вона падає до 80% після 500 циклів перезарядження, iPad витримує вдвічі більше - 1000. Дізнайтеся, наскільки знизилася максимальна ємність акумулятора на вашому апараті. Якщо падіння занадто велике і поточна автономність вас не влаштовує, батарею пора міняти.

Якщо ваш пристрій оновилося до iOS 11.3, то ви зможете дізнатися, наскільки зменшилася ємність його акумулятора за весь час експлуатації, без додаткових програм. Для цього відкрийте розділ «Налаштування» → «Акумулятор» → «Стан акумулятора». Пристрій покаже поточне значення максимальної місткості в процентах від початкового.

Пристрій покаже поточне значення максимальної місткості в процентах від початкового

Якщо на вашому пристрої встановлено старіша версія iOS, ви можете дізнатися стан акумулятора за допомогою безкоштовного додатку Battery Life Doctor. Запустіть його і натисніть Details біля пункту Battery Raw Data - в наступному меню побачите параметр Design Capacity (вихідна максимальна ємність). Поруч з ним буде відображатися поточна максимальна ємність батареї у відсотках від вихідної.

Поруч з ним буде відображатися поточна максимальна ємність батареї у відсотках від вихідної

Ціна: Безкоштовно

Ще один спосіб дізнатися стан акумулятора - в програмі iBackupbot для macOS і Windows.

завантажуємо програму за посиланням , Відкриваємо, підключаємо апарат до комп'ютера і натискаємо More Information. Нас цікавлять показники DesignCapacity (вихідна максимальна ємність) і FullChargeCapacity (поточна максимальна ємність). Залишається порахувати різницю самостійно. Якщо вона виявиться занадто великий, подумайте над заміною батареї.

Що робити далі

75-80% від заводської ємності це ще не смертельно і з цим спокійно можна жити далі, але якщо для вашого сценарію використання така автономність не годиться, то доведеться замінити акумулятор.

Робити це краще в офіційних або вселяють довіру сервісах. Якщо вирішите провести заміну самостійно, то не купуйте підозріло дешеві акумулятори та майте на увазі, що на відміну від iPhone 4 / 4s в більш пізніх девайсах (і всіх iPad) процедура заміни передбачає повне розбирання пристрою, що вимагає відповідних навичок.

І ще. Перед тим, як вирушати в сервісний центр, спробуйте відкалібрувати батарею . Багатьом допомагає, а спроба - не катування.

Скарги на недостатній час автономної роботи можна почути від багатьох користувачів, але як же зрозуміти, чи потребує батарея вашого апарату в заміні або ви просто занадто активно його використовуєте?

Лента Новостей

Скачать лучший антивирус для Android бесплатно на русском языке
С появлением большого количества приложений и сайтов под мобильную платформу Андроид возросла и опасность занести вирус на свое устройство. В лучшем случае вредоносный файл внесет незначительные изменения

Какой бесплатный антивирус для Андроид лучше
Каждый день пользователи смартфонов под управлением операционной системы «Андроид» подвергаются атакам вирусов, которых становится все больше и больше.          В современном мире количество пользователей

Нужен ли антивирус для Android? ТОП-5 антивирусов для андроид
Здравствуйте. Коснемся такой вот интересной многим темы и хотя сомневаюсь что на данный момент подобные статьи могут попасть на верхние строки поисковых систем. Но этот сайт как личная энциклопедия для

Как узнать какая программа вызывает сбои. Что делать если компьютер тормозит, зависает, глючит.
После продолжительного использования стационарного компьютера или ноутбука на базе Windows пользователи могут столкнуться с ситуацией, когда ПК стал сильно тормозить и работает медленно. Причин торможения

Антивирус для Андроид. Какой лучше?
На сегодняшний день очень важна защита телефона не только в повседневной работе, а и в сети. Для этого создано множество антивирусов и из-за подобного разнообразия довольно сложно определится какой

Рейтинг лучших антивирусов для Андроид
Лучший антивирус для Андроид — 360 Security 360 Security — это пакет защиты для мобильной системы Android, созданный китайской компанией QIHU. Он имеет антивирусный сканер обнаружения вредоносного и опасного

Топ-5: Лучшие бесплатные антивирусы для Android (Рейтинг 2016 года)
Смартфоны и планшеты требуют защиты от вредоносного кода, в том числе вирусов, троянов и так далее. Для этого существуют платные и бесплатные антивирусы. И сегодня мы составим рейтинг пяти лучших антивирусов,

FAQ: Какой антивирус лучший для Андроид, лучшие антивирусы на Android
Огромная распространенность устройств под управлением Android поставила под угрозу безопасность пользовательских данных и денежных счетов по двум причинам. Во-первых, широкий круг пользователей привлекателен

10 лучших бесплатных антивирусов для Android
Что вы делаете, когда покупаете новый смартфон на Android? Вы можете загружать свои любимые приложения, которые часто используете. В вашем списке может быть много приложений для социальных сетей, таких

Лучший антивирус для Андроид 2017
Интернет несет в себе массу возможностей и вместе с ними большое количество опасностей. На платформе Андроид главную угрозу для смартфона представляют Трояны — вирусные программы, которые похищают личную

*/ ?>
Яндекс цитирования
Adobe Photoshop | 2D графика, 2D анимация Adobe Illustrator | графика, вектор, анимация Adobe Flash | графика, вектор, анимация Adobe Acrobat | графика, текст Adobe After Effects | графика, анимация, спецэффекты Adobe Premiere Pro | графика, анимация, спецэффекты, монтаж Sound Forge | редактирование звука и музыки ZBrush | программа для трёхмерного моделирования Autodesk Mudbox — графическая программа, для создания 3D объектов, 2D скетчей, карт неровностей, карт нормалей, карт замещения. UVLayout - приложение для создания и редактирования UV координат треxмерных объектов Autodesk 3DMax | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Autodesk Maya | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Cinema 4D | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Blender | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация