Як вибрати корпус для комп'ютера?

 1. Які корпуси для комп'ютера рекомендується до покупки?
 2. Корпус для ігрового комп'ютера
 3. Корпус без блоку живлення
 4. Корпус з блоком живлення
 5. Потужність блоку живлення корпусу
 6. Розташування блоку живлення в корпусі
 7. Ціна корпусу для комп'ютера
 8. Виробники корпусів комп'ютера
 9. Розміри і типи корпусів
 10. Горизонтальні корпусу для копьютера
 11. Вертикальні корпусу для копьютера
 12. Форм-фактор материнської плати
 13. довжина відеокарти
 14. Система охолодження корпусу комп'ютера
 15. Вентилятори охолодження корпусу
 16. Фільтр для корпуса комп'ютера
 17. Роз'єми на передній частині корпусу
 18. зовнішні відсіки
 19. внутрішні відсіки
 20. Дизайн корпусу комп'ютера
 21. Матеріал корпусу комп'ютера

Корпус призначається для установки комплектуючих комп'ютера, таких як відеокарта, процесор, материнська плата, блок живлення і т.д. У ньому присутні кріплення для подібних пристроїв, кнопки перезавантаження і виключення, додаткові роз'єми.

Які корпуси для комп'ютера рекомендується до покупки?

Які корпуси для комп'ютера рекомендується до покупки

Для людей, у яких немає часу читати статтю, я відразу дам назви рекомендованих корпусів з короткими описами. Найпопулярніші корпусу типорозміру Midi-Tower, які підходять під установку материнських плат розмірів ATX і менше (Micro-ATX і Mini-ATX). Вони добре підходять для багатьох типів комп'ютерів. Для офісних комп'ютерів рекомендується купувати корпусу, у якого в комплекті йде блок живлення з потужністю 400-500 Вт. Якісні корпусу такого типажу випускають AeroCool, Zalman, Chieftec, Cooler Master, ASUS і Xigmatek.

Корпус для ігрового комп'ютера

Для ігрового комп'ютера початкового класу також можна взяти корпус з блоком живлення, у якого потужність 500-600 Вт у тих же виробників.

Для ігрового або робочого комп'ютера на базі Intel Core I5 ​​або FX-8 з відеокартами GTX 970 або GTX 1070 рекомендується брати окремо блок живлення і окремо корпус. Кращі корпусу в плані ценакачество є Cooler Master, AeroCool і Zalman.

Для потужного ігрового ПК на базі Intel Core I7 або FX-9 з відеокартами GTX 980 або GTX 1080 рекомендується брати корпус типорозміру Full-Tower. Він дає можливість розміщувати довгу відеокарту, водяну систему або потужний кулер, а також забезпечує хорошу вентиляцію. Я рекомендую брати бренди Zalman, Cooler Master, AeroCool, NZXT, Thermaltake.

Чому саме корпусу цих виробників? Давайте в цьому розберемося.

Корпус без блоку живлення

У разі, якщо ви збираєте ігровий або потужний комп'ютер, то краще брати корпус і блок живлення окремо.

Корпус з блоком живлення

Якщо ви збираєте домашній або офісний комп'ютер, то краще заощадити при покупці корпусу, який продається в комплекті з блоком живлення.

Потужність блоку живлення корпусу

Потужність блоку живлення корпусу

Офісні або домашні корпусу зазвичай мають блоки живлення з потужністю 300-650 Вт. У маленьких корпусах потужність таких блоків живлення не становить більше 250 Вт, якого цілком вистачає для перегляду фільмів, але мало, щоб грати в ігри.

В офісний комп'ютер цілком можна купити блок живлення потужністю 400-500 Вт, для домашнього - 450-600 Вт, а для ігрового не менше 600 Вт.

Розташування блоку живлення в корпусі

Розташувань в корпусі блоку живлення може бути два - верхнє і нижнє. Нижнє розташування є краще.

Ціна корпусу для комп'ютера

Я не рекомендую брати корпусу з ціною близько 40 $, так як ви, швидше за все, отримаєте його з поганим блоком живлення. Корпуси з нормальними блоками харчування продаються від 60 $. Такі блоки живлення в корпусах поступаються їх аналогам, але краще найдешевших моделей і добре підійдуть для офісного комп'ютера або домашнього.

Виробники корпусів комп'ютера

Виробники корпусів комп'ютера

Якщо ви зібралися брати корпус без блоку живлення, то вам краще підійдуть фірми Cooler Master, Chieftec і Thermaltake. Також непоганим варіантом є корпусу виробників Zalman і Corsair. У разі, якщо ви шукаєте дешевий, але якісний корпус, то рекомендую брати корпусу виробників Antec і AeroCool.

Якщо ви збираєтеся купувати корпус з блоком живлення, то слід подивитися варіанти від тих же AeroCool і Cooler Master. Бюджетним варіантом буде придбання корпусів від FSP, InWin, Foxconn. Рекомендую обмежитися даними корпусами, так як в них встановлюють більш-менш хороші блоки живлення.

Розміри і типи корпусів

Розміри і типи корпусів

Корпуси діляться на два види: вертикальні (Tower) і горизонтальні (Desktop), але вони також можуть мати різні розміри.

Горизонтальні корпусу для копьютера

Горизонтальні корпусу застосовуються в основному в офісах, щоб заощадити місце. Вони діляться на два типи:

 • Slim-Desktop - тонкий корпус;
 • Full-Desktop - стандартний корпус.

Вертикальні корпусу для копьютера

Такий вид корпусів використовується майже у всіх збірках сучасних систем. Вертикальні корпусу діляться на п'ять типів:

 • Micro-Tower - мініатюрний корпус
 • Mini-Tower - низький корпус застарілого формату
 • Midi-Tower - найпоширеніший формат
 • Full-Tower - великий корпус для ігрових комп'ютерів
 • Super-Tower - величезний корпус для серверів або потужних комп'ютерів.

Форм-фактор материнської плати

Різні корпусу вміщають різні материнські плати різного розміру. В корпусу Midi-Tower встановлюють материнські плати ATX, Mini-ITX і MicroATX. Корпус з форм-фактором Mini-Tower вміщує в себе материнські плати формату, не більше MicroATX. Корпуси Full-Tower вміщають плати формату XL-ATX і E-ATX. Абсолютно всі корпуси мають кріплення підтримуваних форматів материнських плат. Які формати підтримує корпус, зазвичай пишеться в описі до товару на сайті продавця.

довжина відеокарти

довжина відеокарти

У разі, якщо ви збираєте ігровий комп'ютер, то обов'язково дивіться на довжину відеокарти, так як вона просто може не поміститися в ваш корпус. Яку максимальну довжину відеокарти підтримує корпус, можна також дізнатися на сайті продавця.

Система охолодження корпусу комп'ютера

Система охолодження корпусу комп'ютера

Гарне системне охолодження присутній в корпусах з металевими гратами і передньою панеллю. Якщо ви плануєте купувати потужний комп'ютер, який буде сильно нагріватися, раджу подивитися на такі моделі.

Вентилятори охолодження корпусу

У старі корпуси встановлювалися вентилятори з розміром 80 мм. Такі моделі все ще можна зустріти на ринку. Бажано вибирайте корпусу, у яких на задній панелі передбачається установка вентилятора на 120 мм, так як він тихий і дуже ефективний.

Зазвичай виробники разом з корпусів додають в комплект один вентилятор, якого часто бракує, але при необхідності ви зможете купити і поставити ще один або кілька штук. Більш дорогі види корпусів можуть мати вентилятори на бічній, верхній, задній і навіть в нижній частинах корпусу. Також у деяких є багато вентиляційних отворів. Такі корпусу призначаються в основному для ігрових комп'ютерів.

Фільтр для корпуса комп'ютера

Багато корпусів мають в наявності пилові фільтри, які вимагають регулярного чищення і заміни, так як вони можуть заважати охолодженню. У будь-якому випадку їх можна зняти і поміняти на куплені або саморобні.

Роз'єми на передній частині корпусу

Роз'єми на передній частині корпусу

На передній панелі розташовуються різні роз'єми під зовнішні пристрої. Бажано, щоб там розташовувалося 3 роз'єми USB і 2 роз'єми для навушників і мікрофону.

зовнішні відсіки

Найчастіше майже всі корпуси включають в себе 1-4 відсіки 5.25 "під оптичний привід. Якщо ви плануєте установку таких пристроїв, то зверніть на це особливу увагу. Корпус також може мати 1-2 зовнішніх відсіку 3.5 "які раніше використовувалися під установку дисковода. Зараз в них немає необхідності.

внутрішні відсіки

У багатьох корпусах встановлено 4-6 внутрішніх відсіку під установку жорстких дисків. Цього цілком достатньо, але якщо ви плануєте ставити багато жорстких дисків, то це слід ставити через один (тобто залишати між ними порожній відсік). Деякі корпусу мають відсіки 2.5 ", які призначені для установки SSD дисків або жорстких дисків для ноутбука. У стандартних корпусах вам доведеться купувати спеціальне кріплення.

Дизайн корпусу комп'ютера

Всі корпуси мають різні декоративні елементи. Наприклад в багато корпусу вбудовують передні дверцята, яка закриває передню панель, де розташовуються кнопка виключення, оптичний привід і т.д. Одна з бічних кришок може мати прозоре скло. Ці корпуси призначені для ентузіастів. Якщо ви зібрали гарну систему з різними прикрасами, за типом підсвічування, то такий корпус дуже добре підійде вам.

Матеріал корпусу комп'ютера

Більшість дорогих корпусів виготовлені з алюмінію. У дешевших корпусів в основному сталевий каркас, передня панель із пластику. Алюмінієві корпусу мають невелику вагу і красиво виглядають. Ні на що інше це практично не впливає.

Які корпуси для комп'ютера рекомендується до покупки?
Які корпуси для комп'ютера рекомендується до покупки?
Чому саме корпусу цих виробників?

Лента Новостей

Какой бесплатный антивирус для Андроид лучше
Каждый день пользователи смартфонов под управлением операционной системы «Андроид» подвергаются атакам вирусов, которых становится все больше и больше.          В современном мире количество пользователей

Скачать лучший антивирус для Android бесплатно на русском языке
С появлением большого количества приложений и сайтов под мобильную платформу Андроид возросла и опасность занести вирус на свое устройство. В лучшем случае вредоносный файл внесет незначительные изменения

Нужен ли антивирус для Android? ТОП-5 антивирусов для андроид
Здравствуйте. Коснемся такой вот интересной многим темы и хотя сомневаюсь что на данный момент подобные статьи могут попасть на верхние строки поисковых систем. Но этот сайт как личная энциклопедия для

Как узнать какая программа вызывает сбои. Что делать если компьютер тормозит, зависает, глючит.
После продолжительного использования стационарного компьютера или ноутбука на базе Windows пользователи могут столкнуться с ситуацией, когда ПК стал сильно тормозить и работает медленно. Причин торможения

Антивирус для Андроид. Какой лучше?
На сегодняшний день очень важна защита телефона не только в повседневной работе, а и в сети. Для этого создано множество антивирусов и из-за подобного разнообразия довольно сложно определится какой

Рейтинг лучших антивирусов для Андроид
Лучший антивирус для Андроид — 360 Security 360 Security — это пакет защиты для мобильной системы Android, созданный китайской компанией QIHU. Он имеет антивирусный сканер обнаружения вредоносного и опасного

Топ-5: Лучшие бесплатные антивирусы для Android (Рейтинг 2016 года)
Смартфоны и планшеты требуют защиты от вредоносного кода, в том числе вирусов, троянов и так далее. Для этого существуют платные и бесплатные антивирусы. И сегодня мы составим рейтинг пяти лучших антивирусов,

FAQ: Какой антивирус лучший для Андроид, лучшие антивирусы на Android
Огромная распространенность устройств под управлением Android поставила под угрозу безопасность пользовательских данных и денежных счетов по двум причинам. Во-первых, широкий круг пользователей привлекателен

10 лучших бесплатных антивирусов для Android
Что вы делаете, когда покупаете новый смартфон на Android? Вы можете загружать свои любимые приложения, которые часто используете. В вашем списке может быть много приложений для социальных сетей, таких

Лучший антивирус для Андроид 2017
Интернет несет в себе массу возможностей и вместе с ними большое количество опасностей. На платформе Андроид главную угрозу для смартфона представляют Трояны — вирусные программы, которые похищают личную

*/ ?>
Яндекс цитирования
Adobe Photoshop | 2D графика, 2D анимация Adobe Illustrator | графика, вектор, анимация Adobe Flash | графика, вектор, анимация Adobe Acrobat | графика, текст Adobe After Effects | графика, анимация, спецэффекты Adobe Premiere Pro | графика, анимация, спецэффекты, монтаж Sound Forge | редактирование звука и музыки ZBrush | программа для трёхмерного моделирования Autodesk Mudbox — графическая программа, для создания 3D объектов, 2D скетчей, карт неровностей, карт нормалей, карт замещения. UVLayout - приложение для создания и редактирования UV координат треxмерных объектов Autodesk 3DMax | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Autodesk Maya | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Cinema 4D | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Blender | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация