Як прошити Xbox 360

 1. вступ Ігрова консоль Xbox 360 є вельми популярною в колі любителів відеоігор. Не секрет, що більшість...
 2. прошивка приводу
 3. Freeboot
 4. X360key
 5. Dual Nand
 6. Який прошивкою прошити привід? У чому полягає різниця прошивки?
 7. Про що слід пам'ятати
 8. Оновлюємо Dashboard (необов'язково)
 9. Підготовка до прошивці
 10. Дізнаємося версію приводу і розбираємо приставку
 11. Качаємо необхідне програмне забезпечення
 12. Готуємо комп'ютер до роботи
 13. Переводимо привід в сервісний режим
 14. Приклад 1. Lite-On DG-16D2S з FW Ver 83850c V1

вступ

Ігрова консоль Xbox 360 є вельми популярною в колі любителів відеоігор. Не секрет, що більшість ігор в першу чергу розробляються саме для приставок, а вже потім адаптуються для комп'ютерів. Але на відміну від комп'ютера, встановити зламану версію далеко не так просто. Простіше кажучи, без прошивки приставки Xbox 360 це, по суті, неможливо, адже розробник заблокував можливість використання неліцензійного контенту, змушуючи власників купувати гри. Але їх вартість часто перевищує розумні межі, особливо для жителів країн колишнього СРСР. На щастя, народні умільці знайшли спосіб обходу цього обмеження, випускаючи власні прошивки, завдяки яким значно розширюються можливості Xbox 360. Стає можливим встановити будь-яку гру як з флешки , Так і записуючи на диск на звичайному домашньому комп'ютері або ноутбуці без необхідності покупки.

Стає можливим встановити будь-яку гру як  з флешки  , Так і записуючи на диск на звичайному домашньому комп'ютері або ноутбуці без необхідності покупки

Багатьох турбує ціна на ліцензійні ігри для Xbox 360 і вони вирішують прошити свій пристрій

Послуга прошивки ігрової приставки пропонують деякі комп'ютерні майстерні, але їхні послуги часто коштують чималих грошей, тому якщо у вас є певний інструмент, і ви впевнено їм користуєтеся, а також не боїтеся експериментів, процедуру прошивки Xbox 360 можна виконати в домашніх умовах. Пропонуємо вам приблизну інструкцію, як це можна зробити, а також як дізнатися версію приводу вашої консолі. Чому приблизну? Справа в тому, що залежно від серії на консолі може бути встановлений різний дисковий привід, через що процедура може відрізнятися для кожного з них. У будь-якому випадку спробувати варто. Якщо ж ви не впевнені, краще звернутися в спеціалізовану майстерню. Отже, приступимо.

види прошивки

Для початку слід розібратися, які види прошивок існують. Це важливо, тому що кожна з них надає різні можливості і має власні обмеження. Їх ділять на чотири групи.

прошивка приводу

Така прошивка може працювати як з ліцензійними дисками, так з піратськими, купленими в магазині або завантаженими з інтернету і записаними на диск самостійно на домашньому комп'ютері. Останні версії прошивок не обмежують вас у використанні сервісу Xbox Live, надаючи можливість використовувати всі переваги ліцензійного контенту.

Ви зможете грати навіть в ігри, не призначені для вашого регіону, і ті, які просто неможливо придбати в вашому місті. Наприклад, деякі ігри розраховані на поширення в певній групі країн, залишаючись недоступними для іншої. Це може стати важливим фактором для користувачів приставки Ікс-бокс, які купили її за кордоном.

Це може стати важливим фактором для користувачів приставки Ікс-бокс, які купили її за кордоном

Крім того, вам тепер не доведеться чекати, коли нова гра буде доступна для офіційної покупки. Вам достатньо буде завантажити передпродажний образ диска (а він часто просочується в інтернет) і записати його на болванку. Ви зможете продовжувати користуватися офіційними оновленнями, що завантажуються через Xbox Live, так і за допомогою будь-яких інших дисків, які не переживаючи за функціональність прошивки і ігрової консолі.

Freeboot

Прошивка, головне призначення якої - зробити можливим відтворення неліцензійних ігор зі вбудованого жорсткого диска або через зовнішній накопичувач, такий як USB-флешка або портативний жорсткий диск. Досить лише завантажити гру з інтернету, перемістити її на накопичувач і під'єднати до приставки.

На внутрішній жорсткий диск можна копіювати гри через вбудований провідник файлів з зовнішніх носіїв або через мережевий інтерфейс за допомогою технології FTP. Величезною перевагою є те, що забирається прив'язка до конкретного регіону, тому можна скористатися будь-яким продуктом, навіть офіційно не поширюється у вашій місцевості. Також надається можливість встановити будь-яке оновлення або розширення до гри без обов'язкової його покупки в Xbox Marketplace.

Крім того, можна запускати спеціально написані для Freeboot додатки, включаючи емулятори ігрових приставок, програвачі файлів, браузери і багато інших. Крім того, графічна оболонка Freeboot надає доступ до важливих функцій - файлового менеджера, управління роботою вентилятора охолодження, мережевим підключенням, а також багатьом датчикам.

Якщо стандартні прошивки змушують грати зі вставленим в привід DVD-диском, то Freeboot може скопіювати вміст на внутрішній накопичувач консолі, що в подальшому дасть можливість позбутися від використання лазерних дисків. Єдиним недоліком є ​​неможливість онлайн-ігри через сервери Xbox Live. Але існують неофіційні сервери з підтримкою багатокористувацької гри.

X360key

Являє собою емулятор приводу, що функціонує на базі операційної системи Linux , Який дозволяє запускати іграшки з будь-якого накопичувача USB. Складається з двох компонентів - чіпа, впровадженого всередину приставки Ікс-бокс, і зовнішнього модуля - спеціального порту USB, в який встановлюються зовнішні накопичувачі. Деякі просунуті моделі можуть мати пульт управління з дисплеєм. Xkey можна встановити на будь-яку модель Xbox 360.

Dual Nand

Цей спосіб удосконалення вашої приставки дозволить видавити з неї все максимальні можливості. По суті, у вас буде дві приставки в одній: звичайна ліцензійна прошивка і зламана консоль з Freeboot.

У вас залишаються всі можливості ліцензійної версії, але вам доведеться купувати ігри, при цьому нікуди не дівається переваги зламаної прошивки Freeboot. Вважається найкращим варіантом, тому що залишається доступною можливість грати по мережі на офіційному сервері, при цьому використовувати піратські диски.

Який прошивкою прошити привід? У чому полягає різниця прошивки?

У чому полягає різниця прошивки

Найпростішим способом модифікувати ігрову консоль Xbox 360 самому - прошити привід. У свою чергу, існують два варіанти такої прошивки:

 • Найбільш популярна версія неофіційною прошивки. Серед її незаперечних переваг є можливість на якийсь час уникнути блокування облікового запису в Xbox Live. Правда, терміни є індивідуальними, кого-то блокують відразу, а кого-то - через кілька років;
 • Сама всеїдна прошивка, дозволяє запускати практично будь-який образ гри. При цьому має ряд істотних мінусів: миттєва блокування в Xbox Live і недоступність прошивки на нових приводах.

Думайте самі, що для вас важливіше - доступність сервісів або всеїдність.

Про що слід пам'ятати

Перш ніж приступати до прошивці приставки Xbox 360, хочемо вас попередити про наступне:

 • Ви виконуйте всі дії на власний страх і ризик. Всю відповідальність за зіпсовану приставку несете особисто ви. Редакція сайту не відповідає за наслідки ваших необережних дій. Крім того, ви втрачаєте гарантійного обслуговування компанії Microsoft. У разі поломки через необережність весь ремонт впаде на ваші плечі (якщо він, взагалі, буде доцільний).
 • Інструкція призначена для досить досвідчених користувачів, що мають уявлення про апаратну частину комп'ютера і принцип роботи комп'ютера на базі Windows. Мається на увазі, що не буде докладних пояснень елементарних операцій. Якщо ви вважаєте себе користувачам недосвідченим, зверніться в майстерню.
 • Інструкція дійсна для приводів Lite-On DG-16D2S з FW Ver 83850c V1 і Х-BOX 360 Benq (Fat), спочатку працюють на заводській прошивці. Послідовність дій на інших прошивках може відрізнятися, а в деяких випадках може знадобитися втручання в апаратну частину приставки Ікс-бокс. Тоді краще звернутися в майстерню. Крім того, по-іншому проводиться заміна застарілої неофіційною прошивки.

Оновлюємо Dashboard (необов'язково)

Пару слів про те, що таке Dashboard. Це просто операційна система вашої ігрової приставки, завдяки якій вона може функціонувати. Вона не залежить від версії приводу. Компанія Microsoft надала можливість завантажувати оновлення абсолютно безкоштовно і з офіційного сайту, після чого відновити з допомогою флешки. У рідкісному випадку може знадобитися її оновлення. Крім того, може так статися, що нова версія може привести до некоректної роботи деяких функцій. Якщо ж ви впевнені в необхідності оновлення, дотримуйтесь цієї інструкції:

 1. За допомогою комп'ютера форматіруем флешку в форматі FAT;
 2. На цьому сайті (http://support.xbox.com/en-US/xbox-360/console/system-update-operating-system) завантажуємо останню версію операційної системи для приставки Xbox;
 3. Розпаковуємо скачаний архів і копіюємо файли на флешку;
 4. Вставляємо флешку в консоль і включаємо її або перезавантажуємо, якщо вона вже включена;
 5. Система автоматично визначить наявність нової версії. Вам залишається тільки підтвердити запит і дочекатися закінчення оновлення.

Підготовка до прошивці

Запасаємося необхідним інструментом

Вам знадобиться:

 • Кабель SATA для підключення приводу приставки Ікс-бокс до комп'ютера;
 • Інструмент Opening Tool для безпечного відкриття приставки. Можна замовити в інтернеті. Якщо ж ні, то тоді скористайтеся:
 • викруткою;
 • ключем torx10 або звичайною годинний викруткою.
 • Персональний комп'ютер, до якого ми будемо підключати привід консолі. Якщо у вас ноутбук, доведеться поламати голову, так як при відсутності власного лазерного приводу в ньому не передбачена можливість одночасного використання SATA-кабелю і вбудованого жорсткого диска. Тоді доведеться скористатися записаної на флешку Windows-to-Go.

Тоді доведеться скористатися записаної на флешку Windows-to-Go

Дізнаємося версію приводу і розбираємо приставку

Якщо потрібно дізнатися модель приводу, доведеться розібрати приставку Ікс-бокс, щоб дістатися до наклейки на корпусі приводу. У ній вказується вся необхідна інформація про виробника, моделі і версії прошивки. При цьому привід витягувати з консолі немає необхідності. Всі дії робіть дуже акуратно, інакше дуже легко зламати засувки і кріплення.

 1. Знімаємо головну панель Xbox 360;
 2. Дістаємо нижню ніжку;
 3. Відсуваємо спочатку дві, а потім ще чотири засувки, після чого потрібно підняти пластмасову верхівку;
 4. Відсуваємо шість засувок із зворотного боку і демонтуємо нижню і верхню заглушки;
 5. Відклеюється гарантійну наклейку;
 6. Відгинаємо чотири передніх кріплення і відкриваємо приставку;
 7. Далі, найбільш безпечним способом розібрати приставку стане застосування Opening Tool. При його відсутності можна поламати кілька кріплень і зібрати назад буде нелегко;
 8. Вставляємо Opening Tool в маленькі отвори в задній частині консолі. Якщо його немає, будьте дуже і дуже обережними;
 9. Прибираємо нижню кришку і витягуємо кнопку відкриття лазерного приводу;
 10. За допомогою викрутки або ключа відгвинчуємо 6 гвинтів;
 11. Відкриваємо засувки приводу і тягнемо їх вгору, щоб зняти заглушку;
 12. Готово, корпус знятий.

Качаємо необхідне програмне забезпечення

Вам знадобляться:

 • Утиліта для прошивки приводу JungleFlasher. Завантажити її можна з нашого сайту (https://yadi.sk/d/14-ftGGxxtvRf). На жаль, офіційний сайт не функціонує належним чином, і завантажити нову версію практично неможливо.
 • Драйвер для вашої моделі приводу. У нас ви можете завантажити драйвера для приводів Х-BOX 360 Benq і Lite-On DG-16D2S з FW Ver 83850c V1.

Готуємо комп'ютер до роботи

 • Вимкнувши комп'ютер, знімаємо кришку і підключаємо SATA-кабель до вільного роз'єму на материнській платі комп'ютера;
 • Зворотний кінець кабелю приєднуємо до приводу консолі Xbox 360, залишивши його стандартне харчування;
 • Під'єднуємо до приставки Ікс-бокс кабель відеовиходу, щоб вона не відключилася в самий невідповідний момент. При використанні HDMI потрібно з'єднати консоль і з телевізором;
 • Включаємо комп'ютер і приставку;
 • Видаляємо на комп'ютері через Диспетчер пристроїв драйвер RAID-контролера на VIA, інакше прошивка не увінчається успіхом;
 • Встановлюємо JungleFlasher, розпаковуємо архіви з драйверами.

Виробляємо установку Port I / O 32

 • Запускаємо консоль Xbox 360, чимось тоненьким натиснувши на кнопочку харчування;
 • Переходимо в Диспетчер пристроїв і, клікнувши правою кнопкою мишки по іконці в самому верхньому рядку, вибираємо «Встановити старе пристрій», після чого запуститься майстер установки обладнання;
 • Натискаємо «Далі», поки не буде запропонований спосіб установки;
 • Вибираємо «Установка устаткування, вибраного зі списку вручну» - «Показати всі пристрої» - «Далі» - «Встановити з диска» - «Огляд»;
 • В папці з розпакованої програмою JungleFlasher шукаємо підпапку manual_install, а в ній вибираємо файл portio32.inf. Кількома «Відкрити»;
 • Кількома «Далі» до моменту, коли система видасть повідомлення безпеки. Натисніть «« Все одно встановити цей драйвер »-« Готово ».

Натисніть «« Все одно встановити цей драйвер »-« Готово »

Переводимо привід в сервісний режим

 • Запускаємо утиліту JungleFlasher, знаходимо вкладку MTK Flash 32, а в ній розділ I / O Port;
 • Вибираємо свій привід зі списку;
 • Перемикаємося в розділ 360 Tools і в ньому розблокуємо наш привід, щоб в розділі Drive Properties було написано Drive in Vendor Mode, а статус програми відображався як Done;
 • Якщо з якоїсь причини з першого разу перейти в сервісний режим не вдалося, то потрібно відкрити лоток дисковода консолі і витягнути провід живлення, а потім підключити його назад і повторити попередні пункти. Головне, не переплутати сторони кабелю, інакше можна спалити приставку!

Прочитуємо ключ приводу

 • В меню утиліти JungleFlasher відкриваємо вкладку DVDkey 32, вибираємо назву приставки Ікс-бокс в поле I / O Port;
 • Прочитуємо ключ приводу, натиснувши кнопочку LO83info. Він повинен буде зберегтися в окремій папці.

прошивка приставки

Будемо вважати, що у нас вже є прошивка і збережений ключ приводу. Далі будемо безпосередньо прошивати нашу ігрову консоль Xbox 360.

Приклад 1. Lite-On DG-16D2S з FW Ver 83850c V1

 1. В утиліті для прошивки JungleFlasher переходимо у вкладку FirmwareTool32, далі натискаємо кнопку Open Source Firmware і вибираємо файл ключа приводу з назвою Dummy.bin або Lite-OFW.bin.
 2. Після пропозиції автоматично завантажити прошивку натискаємо No і знаходимо заздалегідь завантажену прошивку.
 3. Кількома Open Target Firmware - Spoof Source to Target - Save to File.
 4. Переходимо у вкладку MTK Flash32, тиснемо кнопку Lite-On Erase, після чого підтверджуємо запит двох спливаючих віконець, натиснувши кнопку YES.
 5. Після підтвердження другого відразу ж вимикаємо і заново включаємо приставку. Дивимося у вікно лога - при успішному результаті там повинно писатися Drive returned Status 0x72, а в підрозділі Drive Properties - Drive in Vendor Mode.
 6. Підтверджуємо операцію, послідовно натиснувши Yes - Write, після чого починається процес прошивання.
 7. Після закінчення, свідченням чого стане запис Write verifed OK в балці, тиснемо кнопочку Outro / ATA Reset. Усе!
 8. Тепер перевіряємо, наскільки вдало ми прошили консоль Xbox 360, запустивши гру з самописного диска.

Приклад 2. Х-BOX 360 Benq (Fat)

 1. Включивши приставку, запускаємо JungleFlasher, переходимо у вкладку MTK Flash 32, шукаємо групу кнопок Flashing Tasks і тиснемо Read.
 2. Після того як програма вважає офіційну пришиттям приводу, погоджуємося на її збереження і вибираємо папку на комп'ютері, не змінюючи назви файлу з розширенням .bin.
 3. Після цього підтверджуємо автоматичне завантаження нової прошивки, після чого програма переходить у вкладку Firmware Tool 32, завантаживши стандартну прошивку (відображається у вкладці Source) і призначену для користувача, на яку ми буде оновлюватися (відображається у вкладці Target).
 4. У разі, якщо нова прошивка автоматично була виявлена, тиснемо Open Target Firmware і вказуємо файл вручну.
 5. Далі переносимо ключ приводу з оригінальною прошивки в кастомную і зберігаємо зміни в файл: Firmware Tool 32 - Spoof Source to Target - Save to File - Save.
 6. Очищаємо вбудовану прошивку і прошиває на нову: MTK Flash 32 - Flashing Tasks - Erase (при успішному закінченні побачимо оповіщення Blank Verified OK!) - Write (Write Verified OK вкаже про успішну прошивці) - Outro / ATA Reset.
 7. Вітаємо з успішним прошивкою, можна пробувати грати.

висновок

висновок

Ще раз нагадаємо вам, що прошивка ігрової консолі Xbox 360 залежить від того, який привід у ній встановлений. Якщо ваш відрізняється від згаданих у цій статті (а як дізнатися його, ми розповідали), вам доведеться пошукати іншу інструкцію або звернеться в спеціальну майстерню.

У чому полягає різниця прошивки?
Чому приблизну?
Який прошивкою прошити привід?
У чому полягає різниця прошивки?

Лента Новостей

Скачать лучший антивирус для Android бесплатно на русском языке
С появлением большого количества приложений и сайтов под мобильную платформу Андроид возросла и опасность занести вирус на свое устройство. В лучшем случае вредоносный файл внесет незначительные изменения

Какой бесплатный антивирус для Андроид лучше
Каждый день пользователи смартфонов под управлением операционной системы «Андроид» подвергаются атакам вирусов, которых становится все больше и больше.          В современном мире количество пользователей

Нужен ли антивирус для Android? ТОП-5 антивирусов для андроид
Здравствуйте. Коснемся такой вот интересной многим темы и хотя сомневаюсь что на данный момент подобные статьи могут попасть на верхние строки поисковых систем. Но этот сайт как личная энциклопедия для

Как узнать какая программа вызывает сбои. Что делать если компьютер тормозит, зависает, глючит.
После продолжительного использования стационарного компьютера или ноутбука на базе Windows пользователи могут столкнуться с ситуацией, когда ПК стал сильно тормозить и работает медленно. Причин торможения

Антивирус для Андроид. Какой лучше?
На сегодняшний день очень важна защита телефона не только в повседневной работе, а и в сети. Для этого создано множество антивирусов и из-за подобного разнообразия довольно сложно определится какой

Рейтинг лучших антивирусов для Андроид
Лучший антивирус для Андроид — 360 Security 360 Security — это пакет защиты для мобильной системы Android, созданный китайской компанией QIHU. Он имеет антивирусный сканер обнаружения вредоносного и опасного

Топ-5: Лучшие бесплатные антивирусы для Android (Рейтинг 2016 года)
Смартфоны и планшеты требуют защиты от вредоносного кода, в том числе вирусов, троянов и так далее. Для этого существуют платные и бесплатные антивирусы. И сегодня мы составим рейтинг пяти лучших антивирусов,

FAQ: Какой антивирус лучший для Андроид, лучшие антивирусы на Android
Огромная распространенность устройств под управлением Android поставила под угрозу безопасность пользовательских данных и денежных счетов по двум причинам. Во-первых, широкий круг пользователей привлекателен

10 лучших бесплатных антивирусов для Android
Что вы делаете, когда покупаете новый смартфон на Android? Вы можете загружать свои любимые приложения, которые часто используете. В вашем списке может быть много приложений для социальных сетей, таких

Лучший антивирус для Андроид 2017
Интернет несет в себе массу возможностей и вместе с ними большое количество опасностей. На платформе Андроид главную угрозу для смартфона представляют Трояны — вирусные программы, которые похищают личную

*/ ?>
Яндекс цитирования
Adobe Photoshop | 2D графика, 2D анимация Adobe Illustrator | графика, вектор, анимация Adobe Flash | графика, вектор, анимация Adobe Acrobat | графика, текст Adobe After Effects | графика, анимация, спецэффекты Adobe Premiere Pro | графика, анимация, спецэффекты, монтаж Sound Forge | редактирование звука и музыки ZBrush | программа для трёхмерного моделирования Autodesk Mudbox — графическая программа, для создания 3D объектов, 2D скетчей, карт неровностей, карт нормалей, карт замещения. UVLayout - приложение для создания и редактирования UV координат треxмерных объектов Autodesk 3DMax | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Autodesk Maya | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Cinema 4D | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Blender | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация