Як перевірити Xiaomi на справжність по imei, всі способи

 1. Для початку нам потрібно дізнатися imei Xiaomi
 2. Як перевірити номер imei Xiaomi за допомогою коду USSD
 3. Перевірити телефон по imei Xiaomi
 4. Як перевірити номер imei Xiaomi за допомогою налаштувань
 5. Перевірте номер imei Xiaomi на коробці
 6. Як перевірити номер imei Xiaomi, через гугл аккаунт
 7. Як перевірити Xiaomi на справжність по imei - спосіб 1
 8. Як перевірити телефон Xiaomi на справжність по imei - спосіб 2
 9. Як перевірити Xiaomi на справжність, ПЗУ MIUI
 10. Як перевірити Xiaomi на справжність, MIUI ROM
 11. Як перевірити Xiaomi на справжність, використовуйте додаток antutu officer
 12. Як перевірити Xiaomi на справжність, BLOATWARES
 13. Як перевірити Xiaomi на справжність, аксесуари в коробці
 14. Як перевірити справжність Xiaomi redmi, порівняти ціну

Як ви можете дізнатися, чи справжній телефон Xiaomi, який ви купили з фізичного магазину або в Інтернеті (деякі сайти, відмінні від офіційних сайтів Mi і партнерів)? Один з найпростіших способів - використання додатка Mi Identification. Але є й інші методи, можна перевірити imei Xiaomi і так дізнатися підробка чи ні.

Якщо ви знаєте свій imei Xiaomi переходите до 7 пункту.

Для початку нам потрібно дізнатися imei Xiaomi

Коли ви реєструєте свій телефон і намагаєтеся перевірити його на справжність або намагаєтеся продати старий онлайн, вас може знадобиться номер IMEI Xiaomi. IMEI (International Mobile Station Identity) - унікальний номер, присвоєний кожному мобільному телефону, що продається по офіційних каналах. Цей номер дуже корисний, якщо ви втратите свій телефон або, якщо його вкрали. Поліція зазвичай вимагає, щоб ви вказали номер IMEI, коли ви повідомляли про свій телефон як вкрадене, а потім, в залежності від місцевих законів, вашому телефону можуть заблокувати, від доступу до мереж до приміщення викликів шляхом внесення в чорний список свого IMEI.

Зверніть увагу, що IMEI пов'язаний з слотом SIM-карти, тому телефони з двома SIM-картами матимуть два IMEI-номери.

Це робить число важливим в надзвичайних ситуаціях. І якщо Ви знаходитесь, ви можете використовувати номер IMEI, щоб встановити, що це дійсно ваш телефон. Ось як знайти номер IMEI вашого телефону.

Коли у вас є телефон.

Як перевірити номер imei Xiaomi за допомогою коду USSD

Це найпростіший спосіб знайти номер IMEI вашого телефону. Добре, що цей метод є більш-менш універсальним. Він працює практично з усіма функціональними телефонами і смартфонами, тому спробуйте це, перш ніж вирушати на пошуки чека за телефон.

 1. Наберіть * # 06 # на телефоні.
 2. Номер IMEI тепер буде відображатися на екрані. Ви повинні записати номер imei Xiaomi, або ви завжди можете зробити знімок екрана.

Ви повинні записати номер imei Xiaomi, або ви завжди можете зробити знімок екрана

Перевірити телефон по imei Xiaomi

Якщо у вас iPhone 5 або новіший iPhone, IMEI також вигравіруваний на задній панелі. Просто переверніть телефон, щоб записати його. На iPhone 4 або старіших iPhone IMEI друкується на лотку SIM-карти .

Як перевірити номер imei Xiaomi за допомогою налаштувань

На Android відкрийте «Налаштування»> «Про програму»> «IMEI», щоб побачити номер IMEI. Натисніть «Стан» і перейдіть, щоб переглянути інформацію IMEI.

На iPhone є окреме керівництво .

На більшості інших телефонів зі знімною батареєю IMEI друкується на наклейці, яка знаходиться всередині телефону, під батареєю. Вийміть батарею, щоб її перевірити.

Коли у вас немає телефону.

Перевірте номер imei Xiaomi на коробці

У роздрібній коробці і на рахунку є номер IMEI, написаний на них, що є хорошою причиною для того, щоб тримати їх у безпеці, а не викидати їх. По крайней мере, тримайте коробку в безпеці, тому що це буде корисно, якщо вам потрібно перевірити IMEI, або якщо ви вирішите перепродати телефон пізніше. Номер IMEI буде наклейкою на бічній панелі.

Як перевірити номер imei Xiaomi, через гугл аккаунт

Користувачі Android можуть перевіряти номер свого IMEI свого пристрою, навіть якщо вони втратили телефон. Всі описані вище методи працюють відмінно і працюють швидше, але якщо ви втратили телефон і не зберегли коробку, це все одно може вас виручити.

 1. Увійдіть в Google Dashboard, використовуючи обліковий запис Google, пов'язану з телефоном Android.
 2. Натисніть Android, поруч із зеленим логотипом робота.
 3. Це покаже список пристроїв, зареєстрованих в облікового запису, а також їх номери IMEI.

Як перевірити Xiaomi на справжність по imei - спосіб 1

Цей метод не є новим і не працює на 100%, але допоміг багатьом користувачам перевірити відмінність між оригінальним і підробленим пристроєм. На веб-сайті Xiaomi є відкрита база даних всіх випущених і проданих пристроїв, і ви можете легко перевірити свій пристрій там. Просто введіть свій IMEI, серійний номер і перевірте справжність пристрою. Але ви не можете бути на 100% впевнені в цьому методі, оскільки фальшивомонетники можуть використовувати оригінальний пристрій, а потім копіювати IMEI і серійний номер.

1. Отже, для використання цього методу вам потрібно перейти на http://www.mi.com/verify/#imei_en (або китайський веб-сайт https://order.mi.com/service/imei)

2. Ввести IMEI, Serial Номер вашого пристрою і введіть captcha для продовження.

3. Якщо сайт не працює, ви можете перейти на сторінку http://chaxun.xiaomi.com/ і введіть код.

com/  і введіть код

Якщо все в порядку, ви перейдете на сторінку з моделлю пристрою і датою виготовлення. Якщо дані не відповідають базі даних Xiaomi, ви побачите повідомлення про помилку. У деяких підробок немає номера imei Xiaomi.

Якщо цей код був введений тільки один раз, то ви побачите сторінку з числом переглядів, наприклад «1». Якщо код був введений більш ніж один раз, ви побачите точне число переглядів. Наприклад, якщо код був введений кілька разів, вам нема чого боятися, ймовірно, продавець просто перевірив ваш пристрій. Але якщо код був введений як 50 або більше разів, то це, швидше за все це підроблене пристрій.

Також порівняйте номер imei Xiaomi з номером на коробці.

Як перевірити телефон Xiaomi на справжність по imei - спосіб 2

Номер може бути наступним:

3 6 9 3 9 5 0 1 2 3 5 5 6 7 8

Тепер подивимося на 7-ю і 8-ю цифри. Ці дві цифри гарантують якість вашого телефону!

Тепер подивимося на 7-ю і 8-ю цифри. Ці дві цифри гарантують якість вашого телефону!

Сайт для перевірки imei: imeipro.info або sndeep.info.

● Якщо сьома і восьма цифри дорівнюють 00, це означає, що ваш мобільний телефон виготовлений в Original Factory, який забезпечує найкращу якість.

● Якщо сьома і восьма цифри дорівнюють 13, це означає, що ваш стільниковий телефон зібраний в Азербайджані, що занадто погано. І це також небезпечно для здоров'я!

● Якщо сьома і восьма цифри є або 03/30 04/40, це означає, що ваш телефон зроблений в Китаї, але його якість хороша. Але це не добре, як 00, 01 або 10.

● Якщо сьома і восьма цифри - 05 або 50, це означає, що ваш мобільний телефон виготовлений або в Бразилії, або в США або Фінляндії.

● Якщо сьома і восьма цифри - 06 або 60, це означає, що ваш мобільний телефон виготовлений або в Гонконзі, або в Китаї або Мексиці.

Xiaomi випустила спеціальний додаток, тому ви можете перевірити свій мобільний пристрій і відпустити сумніви. Також ви можете використовувати AntiFake для виявлення підроблених пристроїв. Ця програма вимагає підключення до мережі. Просто скачайте і встановіть, як зазвичай, файл apk.

Завантажити Mi Verification 1.3.3 APK: antifake_10303_00.apk

Покрокова інструкція:

1. У браузері вашого телефону Xiaomi зайдіть в сюди, щоб завантажити Mi Identification apk. Примітка. Вам необхідно відповісти на цю тему, щоб побачити посилання для скачування.

2. Коли завантаження закінчиться, вона почне установку автоматично. І, ймовірно, ви побачите повідомлення «Встановити блокування», натисніть «Дозволити», щоб продовжити. Якщо ви не бачите це повідомлення, значить, ви вже включили свій телефон, щоб дозволити встановлення додатків з невідомих джерел в настройках безпеки.

3. Натисніть «Встановити».

Натисніть «Встановити»

4. Натисніть «Прийняти».

5. Коли установка закінчиться, натисніть «Запустити».

Коли установка закінчиться, натисніть «Запустити»

Якщо ви ще не налаштували параметри харчування вашого телефону Xiaomi на High Performance, ви побачите екран нижче. Натисніть Вручну встановіть режим роботи і виберіть високу продуктивність. Примітка. Не всі телефони Xiaomi мають цю функцію; тому ви можете не бачити цей екран на деяких моделях.

Не всі телефони Xiaomi мають цю функцію; тому ви можете не бачити цей екран на деяких моделях

6. Натисніть «Негайно ідентифікувати».
7. Нарешті, ви побачите екран результатів. Нижче наведені результати трьох різних телефонів:

 1. Mi 3, який я купив на офіційному сайті Xiaomi.
 2. Redmi я отримав з фізичного магазину. Хоча він справжній, але немає дати продажу і гарантії. Гарантія надається самим магазином.
 3. Просто для задоволення. Я запустив цю програму на Samsung Galaxy S5, і ось результат.

Я запустив цю програму на Samsung Galaxy S5, і ось результат

Як перевірити Xiaomi на справжність, ПЗУ MIUI

Більшість підроблених телефонів поставляється з призначеним для користувача Android ROM. Тому в розділі «Налаштування» перевірте розділ «Про телефоні». Погляньте на версію MIUI і запитайте у Google, на якій версії MIUI повинен бути цей телефон. Ви також можете перевірити його тут і прочитати журнал змін.

Вище наведено приклад підробленого Mi Note. Немає MIUI v6.3.6.0, і для Mi Note неможливо мати ОЗУ 9 ГБ.

Як перевірити Xiaomi на справжність, MIUI ROM

Першим принципом ви також повинні розуміти той факт, що OEM-виробники не будуть виробляти підроблені Mi Devices. Це означає, що якщо ви натиснете офіційний MIUI ROM на фальшивому телефоні, він в кінцевому підсумку закриє телефон. Причина проста: під час установки ПЗУ система проведе перевірку певних параметрів. Система визначить кодове ім'я пристрою, апаратну координацію і т. Д. Однак, якщо результат не так, як очікується, процес закриє пристрій, тому що ROM просто не призначений для цього пристрою.

Як перевірити Xiaomi на справжність, використовуйте додаток antutu officer

Відкрийте Google Play Store і завантажте додаток AnTuTu Officer . Те, як воно працює, схоже на додаток Mi Verification вище, але дані надаються виключно AnTuTu. Додаток буде відповідати апаратних засобів оригінальним зареєстрованим специфікаціям, які вони мають на своєму сервері. Як ви, можливо, також знаєте, AnTuTu - популярний додаток для бенчмаркінгу, яке багато виробників використовують для тестування своїх продуктів.

Як перевірити Xiaomi на справжність, BLOATWARES

Коротше кажучи, Bloatware - непотрібне додаток, яке марно, і воно поставляється передвстановленим на вашому телефоні. Bloatware може уповільнити роботу вашого пристрою. В основному це також шкідливо у багатьох відношеннях, як крадіжка вашої особистої інформації. Більшість шкідливих програм не можна видалити звичайним способом видалення. Більшість додатків мають китайський характер, який ви навіть не можете зрозуміти.

Проте, оскільки підроблені телефони використовують для користувача Android-ROM, буде багато можливостей, щоб в ньому перебували злети. Так що зробіть швидкий огляд всіх встановлених додатків.

Як перевірити Xiaomi на справжність, аксесуари в коробці

Перевірте, що всі аксесуари поставляються з телефоном. Оригінальний телефон Mi поставляється без навушників. Також перевірте і переконайтеся, що він має бренд Xiaomi. Переконайтеся, що є керівництво користувача, щоб прочитати, що в основному підроблені телефони не приходять з ним.

Як перевірити справжність Xiaomi redmi, порівняти ціну

Це один з важливих факторів, який може бути підозрілим і може привести до того, чи є телефон імітацією або оригіналом. Зазвичай підроблені телефони продаються агресивно дешево, щоб змусити людей купувати його. Незважаючи на це, часто існує ймовірність того, що продавець продасть підроблений телефон трохи дешевше. Правило просте: будь-який телефон продається значно дешевше, ніж поточна ціна, у нього дуже великий ризик стати підробленими телефоном.

У вас є якась інша ідея про те, як легко розпізнати підроблені телефони Xiaomi? Не соромтеся залишати коментарі нижче.

У вас є якась інша ідея про те, як легко розпізнати підроблені телефони Xiaomi?

Лента Новостей

Скачать лучший антивирус для Android бесплатно на русском языке
С появлением большого количества приложений и сайтов под мобильную платформу Андроид возросла и опасность занести вирус на свое устройство. В лучшем случае вредоносный файл внесет незначительные изменения

Какой бесплатный антивирус для Андроид лучше
Каждый день пользователи смартфонов под управлением операционной системы «Андроид» подвергаются атакам вирусов, которых становится все больше и больше.          В современном мире количество пользователей

Нужен ли антивирус для Android? ТОП-5 антивирусов для андроид
Здравствуйте. Коснемся такой вот интересной многим темы и хотя сомневаюсь что на данный момент подобные статьи могут попасть на верхние строки поисковых систем. Но этот сайт как личная энциклопедия для

Как узнать какая программа вызывает сбои. Что делать если компьютер тормозит, зависает, глючит.
После продолжительного использования стационарного компьютера или ноутбука на базе Windows пользователи могут столкнуться с ситуацией, когда ПК стал сильно тормозить и работает медленно. Причин торможения

Антивирус для Андроид. Какой лучше?
На сегодняшний день очень важна защита телефона не только в повседневной работе, а и в сети. Для этого создано множество антивирусов и из-за подобного разнообразия довольно сложно определится какой

Рейтинг лучших антивирусов для Андроид
Лучший антивирус для Андроид — 360 Security 360 Security — это пакет защиты для мобильной системы Android, созданный китайской компанией QIHU. Он имеет антивирусный сканер обнаружения вредоносного и опасного

Топ-5: Лучшие бесплатные антивирусы для Android (Рейтинг 2016 года)
Смартфоны и планшеты требуют защиты от вредоносного кода, в том числе вирусов, троянов и так далее. Для этого существуют платные и бесплатные антивирусы. И сегодня мы составим рейтинг пяти лучших антивирусов,

FAQ: Какой антивирус лучший для Андроид, лучшие антивирусы на Android
Огромная распространенность устройств под управлением Android поставила под угрозу безопасность пользовательских данных и денежных счетов по двум причинам. Во-первых, широкий круг пользователей привлекателен

10 лучших бесплатных антивирусов для Android
Что вы делаете, когда покупаете новый смартфон на Android? Вы можете загружать свои любимые приложения, которые часто используете. В вашем списке может быть много приложений для социальных сетей, таких

Лучший антивирус для Андроид 2017
Интернет несет в себе массу возможностей и вместе с ними большое количество опасностей. На платформе Андроид главную угрозу для смартфона представляют Трояны — вирусные программы, которые похищают личную

*/ ?>
Яндекс цитирования
Adobe Photoshop | 2D графика, 2D анимация Adobe Illustrator | графика, вектор, анимация Adobe Flash | графика, вектор, анимация Adobe Acrobat | графика, текст Adobe After Effects | графика, анимация, спецэффекты Adobe Premiere Pro | графика, анимация, спецэффекты, монтаж Sound Forge | редактирование звука и музыки ZBrush | программа для трёхмерного моделирования Autodesk Mudbox — графическая программа, для создания 3D объектов, 2D скетчей, карт неровностей, карт нормалей, карт замещения. UVLayout - приложение для создания и редактирования UV координат треxмерных объектов Autodesk 3DMax | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Autodesk Maya | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Cinema 4D | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Blender | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация