Як поставити градус в Ворді

 1. Написання знака ° градус в Ворді
 2. Спосіб 1: Підіндекс
 3. Спосіб 2: Вставка символу
 4. Спосіб 3: Код та гарячі клавіші
 5. висновок
 6. Чи допомогла вам ця стаття?

Нерідко в процесі створення текстового документа тій чи іншій тематики потрібно поставити в ньому символ, якого немає на клавіатурі
Нерідко в процесі створення текстового документа тій чи іншій тематики потрібно поставити в ньому символ, якого немає на клавіатурі. Одним з таких є градус - Цельсія, Фаренгейта або Кельвіна - це вже не так важливо. Сьогодні ми розповімо про те, як в Microsoft Word написати знак, який ставиться перед буквами C, F або K (в залежності від системи вимірювання).

Написання знака ° градус в Ворді

Градус, як і всі інші, відмінні від «клавіатурних» символи, в текстовому редакторі від Майкрософт може бути поставлений декількома способами. Розглянемо їх у порядку від найбільш очевидного і до самого правильного, але вимагає запам'ятовування певних значень і ланцюжка дій.

Спосіб 1: Підіндекс

Візуально знак градуса є зменшеною букву «О» або цифру «0», записану вище опорної лінії тексту, тобто в надіндексом. Microsoft Word дозволяє буквально в один клік «зводити» в нього будь-які символи.

Читайте також: Як в Ворді поставити ступінь

 1. Запишіть числове значення градусів, за бажанням через пробіл вкажіть систему вимірювання - Цельсій (C), Фаренгейт (F) або Кельвін (K), а потім встановіть покажчик курсору відразу перед цією буквою, а якщо її ще немає, то після пробілу, що стоїть за кількістю градусів.
 2. Запишіть числове значення градусів, за бажанням через пробіл вкажіть систему вимірювання - Цельсій (C), Фаренгейт (F) або Кельвін (K), а потім встановіть покажчик курсору відразу перед цією буквою, а якщо її ще немає, то після пробілу, що стоїть за кількістю градусів

 3. На панелі інструментів текстового редактора, у вкладці «Головна», натисніть на кнопку «Надрядковий» (x²), розташовану в групі «Шрифт». Замість цього можна скористатися комбінацій клавіш «CTRL + SHIFT ++».

  Читайте також: Швидкий доступ в Microsoft Word
 4. Введіть з клавіатури велику букву «О» (натиснувши «SHIFT + о») або цифру «0», в залежності від того, що ви хочете використовувати для позначення градуси.

  Візуально вони будуть трохи відрізнятися, а тому ви можете відразу побачити, який з символів підходить краще
  Візуально вони будуть трохи відрізнятися, а тому ви можете відразу побачити, який з символів підходить краще.

 5. Візуально вони будуть трохи відрізнятися, а тому ви можете відразу побачити, який з символів підходить краще

  Примітка: Записане таким чином позначення може і швидше за все буде визначатися Вордом як помилкове, тобто підкреслено червоною хвилястою лінією. Для того щоб її прибрати, потрібно додати «слово» в словник або пропустити його - це можна зробити через контекстне меню.

  Читайте також:  Як прибрати підкреслення в Word
  Читайте також: Як прибрати підкреслення в Word

  В результаті ви отримаєте позначення градуси. Для того щоб вийти з режиму написання в надіндексом, знову натисніть кнопку «x²» на стрічці Ворд або просто клікніть в довільному місці текстового документа, щоб прибрати курсор від написаного знака.
  В результаті ви отримаєте позначення градуси
  Читайте також: Як в Word поставити індекс

Спосіб 2: Вставка символу

Написання знака градуса розглянутим вище способом - рішення хоч вельми просте і швидке в своїй реалізації, але не дуже вдалий. Зведений у верхній індекс «0» з очевидних причин виглядає занадто витягнутим (або «худим»), до того ж ця цифра, як і велика буква «О», трохи «підносяться» над одиницею виміру, чого бути не повинно. Уникнути цього можна, якщо скористатися набором символів, вбудованих в Майкрософт Ворд.

Читайте також: Написання знака квадратного і кубічного метра в Word

 1. Встановивши покажчик курсору в те місце, де повинен буде знаходитися знак градуса, перейдіть у вкладку «Вставка».
 2. Встановивши покажчик курсору в те місце, де повинен буде знаходитися знак градуса, перейдіть у вкладку «Вставка»

 3. Клацніть по кнопці «Символ» (остання група інструментів, праворуч) і виберете в підменю пункт «Інші символи».
 4. Клацніть по кнопці «Символ» (остання група інструментів, праворуч) і виберете в підменю пункт «Інші символи»

 5. У випадаючому списку «Набір» виберіть «додаткова латиниця-1».
 6. У випадаючому списку «Набір» виберіть «додаткова латиниця-1»

 7. Виділіть знак градуса і натисніть «Вставити». Після цього можете закрити вікно вставки символів.
 8. Після цього можете закрити вікно вставки символів

 9. У зазначеному вами місці з'явиться позначення градуси.

  Якщо цей символ вам знадобитися ще раз, не обов'язково знову відкривати вікно «Символ» і вибирати відповідний набір - він буде перебувати в випадаючому меню кнопки «Символ», там же зберігається 20 останніх символів в порядку їх використання.

 10. Цей спосіб дозволяє вставити в документ знак градуса, який буде мати правильний вид і перебувати на потрібному рівні щодо числових значень температури і букви C, F або K, що позначає одиницю виміру
  Цей спосіб дозволяє вставити в документ знак градуса, який буде мати правильний вид і перебувати на потрібному рівні щодо числових значень температури і букви C, F або K, що позначає одиницю виміру. Недолік такого підходу полягає в необхідності виконання додаткових дій, і далі ми розповімо, як це спростити.

  Читайте також: Вставка символів і спеціальних знаків в Ворді

Спосіб 3: Код та гарячі клавіші

Якщо ви уважно подивитеся на нижню частину вікна «Символ», попередньо виділивши знак градуса і вибравши в списку, що випадає «Шрифт» той, в якому ви вводите текст в документі, побачите не тільки його опис та назву, але також код знака та поєднання клавіш, яке закріплене за ним. Знаючи, яким чином їх використовувати, можна поставити цікавий для нас символ без звернення до вбудованого набору Microsoft Word.
Якщо ви уважно подивитеся на нижню частину вікна «Символ», попередньо виділивши знак градуса і вибравши в списку, що випадає «Шрифт» той, в якому ви вводите текст в документі, побачите не тільки його опис та назву, але також код знака та поєднання клавіш, яке закріплене за ним
Гарячі клавіші
Поєднання, за допомогою якого ставиться знак градуса, може бути реалізовано тільки на клавіатурах, в яких є цифровий блок - NumPad. Все що вам потрібно для його введення, клікнути в тому місці, де потрібно написати символ, і натиснути наступні клавіші (затиснути першу, послідовно ввести цифри, а потім відпустити її):

ALT + 0176

ALT + 0176

перетворення коду
Отримати аналогічний знак градуса за допомогою його коду трохи складніше - крім шістнадцятирічного позначення, необхідно знати (інші) гарячі клавіші, які його перетворять. Алгоритм дій такий:

 1. Помістіть курсор в те місце, де потрібно поставити знак градуса.
 2. Помістіть курсор в те місце, де потрібно поставити знак градуса

 3. Перейдіть на англійську мову ( «CTRL + SHIFT» або «ALT + SHIFT» - це залежить від системних налаштувань), і введіть наступний код:

  00B0

  Читайте також: Налагодження та зміна мовної розкладки в Windows

 4. Не роблячи відступу (каретка, що позначає положення курсора, повинна знаходитися відразу за введенням кодом), натисніть клавіші «ALT + X». Це перетворює шістнадцятковий код в знак градуса.
 5. Як використання тільки гарячих клавіш, так і перетворення коду за допомогою іншої комбінації, є найбільш простим і зручним способом написання знака градуса, а також будь-яких інших символів, що містяться у вбудованій бібліотеці текстового редактора від Майкрософт
  Як використання тільки гарячих клавіш, так і перетворення коду за допомогою іншої комбінації, є найбільш простим і зручним способом написання знака градуса, а також будь-яких інших символів, що містяться у вбудованій бібліотеці текстового редактора від Майкрософт.

висновок

Ми розглянули три різні способи написання знака градуса в Microsoft Word. Який з них вибрати - простий, але не дуже правильний або трохи складніший, але точно коректний - вирішувати тільки вам.

Чи допомогла вам ця стаття?

ТАК НІ

Чи допомогла вам ця стаття?

Лента Новостей

Какой бесплатный антивирус для Андроид лучше
Каждый день пользователи смартфонов под управлением операционной системы «Андроид» подвергаются атакам вирусов, которых становится все больше и больше.          В современном мире количество пользователей

Скачать лучший антивирус для Android бесплатно на русском языке
С появлением большого количества приложений и сайтов под мобильную платформу Андроид возросла и опасность занести вирус на свое устройство. В лучшем случае вредоносный файл внесет незначительные изменения

Нужен ли антивирус для Android? ТОП-5 антивирусов для андроид
Здравствуйте. Коснемся такой вот интересной многим темы и хотя сомневаюсь что на данный момент подобные статьи могут попасть на верхние строки поисковых систем. Но этот сайт как личная энциклопедия для

Как узнать какая программа вызывает сбои. Что делать если компьютер тормозит, зависает, глючит.
После продолжительного использования стационарного компьютера или ноутбука на базе Windows пользователи могут столкнуться с ситуацией, когда ПК стал сильно тормозить и работает медленно. Причин торможения

Антивирус для Андроид. Какой лучше?
На сегодняшний день очень важна защита телефона не только в повседневной работе, а и в сети. Для этого создано множество антивирусов и из-за подобного разнообразия довольно сложно определится какой

Рейтинг лучших антивирусов для Андроид
Лучший антивирус для Андроид — 360 Security 360 Security — это пакет защиты для мобильной системы Android, созданный китайской компанией QIHU. Он имеет антивирусный сканер обнаружения вредоносного и опасного

Топ-5: Лучшие бесплатные антивирусы для Android (Рейтинг 2016 года)
Смартфоны и планшеты требуют защиты от вредоносного кода, в том числе вирусов, троянов и так далее. Для этого существуют платные и бесплатные антивирусы. И сегодня мы составим рейтинг пяти лучших антивирусов,

FAQ: Какой антивирус лучший для Андроид, лучшие антивирусы на Android
Огромная распространенность устройств под управлением Android поставила под угрозу безопасность пользовательских данных и денежных счетов по двум причинам. Во-первых, широкий круг пользователей привлекателен

10 лучших бесплатных антивирусов для Android
Что вы делаете, когда покупаете новый смартфон на Android? Вы можете загружать свои любимые приложения, которые часто используете. В вашем списке может быть много приложений для социальных сетей, таких

Лучший антивирус для Андроид 2017
Интернет несет в себе массу возможностей и вместе с ними большое количество опасностей. На платформе Андроид главную угрозу для смартфона представляют Трояны — вирусные программы, которые похищают личную

*/ ?>
Яндекс цитирования
Adobe Photoshop | 2D графика, 2D анимация Adobe Illustrator | графика, вектор, анимация Adobe Flash | графика, вектор, анимация Adobe Acrobat | графика, текст Adobe After Effects | графика, анимация, спецэффекты Adobe Premiere Pro | графика, анимация, спецэффекты, монтаж Sound Forge | редактирование звука и музыки ZBrush | программа для трёхмерного моделирования Autodesk Mudbox — графическая программа, для создания 3D объектов, 2D скетчей, карт неровностей, карт нормалей, карт замещения. UVLayout - приложение для создания и редактирования UV координат треxмерных объектов Autodesk 3DMax | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Autodesk Maya | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Cinema 4D | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Blender | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация