Як включити вайфай на нетбуці асус. Включаємо Wi-Fi на ноутбуці

 1. Як включити Wi-Fi на ноутбуці
 2. Програмне включення вай-фай на ноутбуках
 3. Як включити wifi на комп'ютері
 4. Включаємо WiFi в Windows
 5. Якщо WiFi на ноутбуці не включається
 6. Як включити wifi на ноутбуці
 7. Приклад захованого перемикача WiFi
 8. Як налаштувати wifi на ноутбуці Windows 7
 9. Як апаратно включити Wi-Fi на ноутбуці
 10. Як програмно підключити вай фай на ноутбуці
 11. Апаратний спосіб підключення Wi-Fi
 12. активні клавіші
 13. Програмне включення Wi-Fi
 14. Включення через ОС Windows
 15. Запуск через «диспетчер пристроїв»

У даній статті ми розповімо, як включити wifi на ноутбуці. Справа в тому, що на ноутбуках різних марок і виробників Wi-Fi також включається по різному. На деяких моделях ноутбуків потрібно включати механічний перемикач, на інших досить натиснути потрібну комбінацію клавіш клавіатури.

Тому наша стаття буде розбита на дві частини. У першій частині ми розповімо, про включення WiFi на різних моделях ноутбуків, а в другій частині розглянемо деякі особливості включення WiFi в операційній системі Windows . Отже, поїхали!


Як включити Wi-Fi на ноутбуці

Далі ми наведемо стандартні комбінації клавіш ноутбуків, які дозволяють включити Wi-Fi на ноутбуці. Не варто забувати, як вже було сказано вище, що деякі моделі мають механічний вимикач / перемикач, який відповідає за включення WiFi ноутбука.

Ви завжди можете уточнити даний момент, поставивши запитання в коментарях. Зараз же, ми перейдемо до комбінаціям клавіш ноутбука, які покликані включити wifi. Зазвичай кнопка на ноутбуці, яка відповідає за включення бездротової мережі позначена стилізованим значком:

Зазвичай кнопка на ноутбуці, яка відповідає за включення  бездротової мережі  позначена стилізованим значком:

 1. Почнемо з ноутбуків компанії Asus (Асус). Для включення Wi-Fi на них використовується комбінація клавіш Fn + F2.
 2. У ноутбуків компанії HP (Hewlett Packard) потрібно затиснути Fn + F12. Або знайти кнопку з зображенням бездротової мережі.
 3. Ноутбуки Acer (Асер) і Packard Bell включають WiFi за допомогою комбінації клавіш Fn + F3.
 4. На ноутбуках MSI WiFi включається за допомогою клавіш Fn + F10.
 5. На моделях ноутбуків від Samsung (Самсунг) потрібно затиснути Fn + F9 або Fn + F12.
 6. Ноутбуки від Lenovo (Леново), в залежності від моделі, можуть мати спеціальний перемикач. Також включення бездротової мережі може бути через комбінацію клавіш Fn + F5.
 7. На ноутбуках від Toshiba (Тошиба) слід використовувати поєднання клавіш Fn + F8.
 8. Ноутбуки від Sony Vaio (Соні Вайо) можуть мати механічний перемикач.

При відсутності кнопки Fn має сенс пошукати перемикач на торці вашого ноутбука. Якщо після включення за допомогою клавіш або перемикача, WiFi так і не запрацював, то можливо причина криється в налаштуванні операційної системи Windows, про налаштування якої буде розказано далі.

Програмне включення вай-фай на ноутбуках

На деяких моделях ноутбуків може стоять програмне забезпечення через яке здійснюється включення WiFi адаптера . Наприклад, на ноутбуках Samsung ця програма називається «Easy Settings», а на ноутбуках з Wi-Fi адаптерами від компанії Intel встановлена програма «Intel PROSet». Цей факт безсумнівно потрібно враховувати, особливо якщо Ви не знайшли гарячу клавішу на клавіатурі і на ноут відсутня механічний перемикач.

Якщо на вашому ноутбуці встановлено подібне забезпечення, то включення Wi-Fi мережі здійснюється через ці програми.

Як включити wifi на комп'ютері

Для тих з вас, шановні відвідувачі, хто не володіє ноутбуком, а хоче включити Wi-Fi на стаціонарному комп'ютері , Ми хочемо зробити невелике пояснення. Справа в тому, що далеко не всі володіють вбудованим вайфай модулем, який дозволяє зв'язуватися за бездротовою технологією. Дізнатися, чи є на комп'ютері WIFI модуль можна з специфікації до вашої материнської плати або спробувати знайти адаптер в диспетчері пристроїв Windows.


Як видно з скріншоту розташованого вище, вай-фай адаптер містить слово «Wireless». Також модуль може містити слово «WiFi». Як Ви вже напевно зрозуміли, без такого адаптера зв'язатися з бездротовою точкою доступу або маршрутизатором не вийде. У продажу є різноманітне обладнання, Wi-Fi адаптери і модулі на будь-який смак і гаманець. Розділити їх можна на два основних типи - USB і PCI адаптери. На зображенні нижче зображений PCI модуль для підключення до Wi-Fi:

відповідно USB адаптер вставляється в USB роз'єм на материнській платі, а PCI адаптер підключається в pci слот материнської плати. Після установки драйверів таким адаптером можна повноцінно користуватися. Перейдемо до налаштувань, які відповідають за Wi-Fi у вашій операційній системі.

Включаємо WiFi в Windows

Є ряд опцій, які слід перевірити щоб WiFi заробив. Для початку перейдіть в диспетчер пристроїв ( «Панель управління»> «Система»> «Диспетчер пристроїв») і перевірте, чи все в порядку з драйвером мережевого адаптера . На пристрої не повинно бути жовтого оклику значка, і воно повинно бути задіяно, як показано на наступній картинці (про налаштування адаптера в диспетчері пристроїв ми розповімо нижче).

Далі потрібно перевірити, чи включено потрібне нам бездротове підключення . Для цього відвідаємо «Панель управління»> «Мережа та Інтернет»> «Мережеві підключення». На наступній картинці показано, що швидкість безпровідної мережі включено. Якщо у Вас також воно не задіяно, то його потрібно включити, клікнувши по ньому правою клавішею мишки.


Якщо у Вас також воно не задіяно, то його потрібно включити, клікнувши по ньому правою клавішею мишки

Крім цього, слід переконатися, що ваш ноутбук побачив точку доступу або роутер і підключився до цього пристрою. До речі, ми радимо ознайомитися зі статтею:. Отже, якщо WiFi роутер видно, то в треї Windows (в правому нижньому кутку значок драбинкою) потрібно його вибрати і натиснути кнопку «Підключення» до потрібної Wi-Fi мережі .

Отже, якщо  WiFi роутер  видно, то в треї Windows (в правому нижньому кутку значок драбинкою) потрібно його вибрати і натиснути кнопку «Підключення» до потрібної  Wi-Fi мережі

Після цього, досить і WiFi мережу запрацює.

Якщо WiFi на ноутбуці не включається

Тут ми вирішили дати коротку інструкцію, якщо Wi-Fi ніяк не хоче включатися, хоча потрібна комбінація клавіш вже начебто і натиснута. В першу чергу переконайтеся, що адаптер, про який ми розповідали вище, задіяний в диспетчері пристроїв.Також може статися, що для адаптера не встановлено драйвер. В цьому випадку, потрібно зайти на сайт виробника ноутбука, знайти розділ для скачування драйверів і завантажити потрібний драйвер для WiFi модуля . Якщо у Вас вже є драйвер (наприклад на диску з драйверами, який йшов в комплекті з ноутбуком), то його можна встановити вручну, вказавши його місце розташування:


Далі, Вам потрібно переконатися, що ваш бездротової роутер включений і працює. Якщо маршрутизатор включений, то його можна на час знеструмити (приблизно на півхвилини) і включити його заново. Можна перевірити WiFi мережу за допомогою мобільного телефона або планшетного комп'ютера, якщо такі є під рукою.

Якщо гаджет знаходить мережу і підключається до неї, значить проблема в ноутбуці. При появі проблем з включенням WIFI, ми також радимо прочитати нашу іншу статтю, якщо. На цьому все, сподіваємося, що наша інструкція, як включити wifi на ноутбуці, виявилася корисною. Якщо у Вас залишилися питання і проблема не вирішена, то Ви завжди можете задати питання в коментарях. Наостанок, подивіться невелике відео, як налаштувати вай-фай на ноутбуці:

Якщо Вам потрібна інформація, як включити wifi на ноутбуці, то тут Ви її знайдете. сучасна технологія , Яка дає можливість підключити ноут до Інтернету за допомогою радіопередавача на великій відстані від точки доступу - це і є WiFi.
Спершу необхідно упевниться, що на вашому ноутбуці доступний WiFi, хоча сучасні ноути комплектуються таким модулям. Зрозуміти, вбудований чи WiFi у Вашому ноутбуці, можна скориставшись кількома простими способами.
Найпростіший і легкий спосіб це знайти на корпусі ноутбука наклейки, де вказані основні характеристики. На них повинні бути такі слова як Wireless 802.11 або WiFi. Але, буває так, що біля цих слів намальована зірочка * - це означає, що Wi-Fi може бути встановлений за бажанням користувача.
При включеному ноутбуці, в нижньому правому куті (в треї) є значок, над яким при активному модулі WiFi, виводиться повідомлення, що в радіусі дії є доступні бездротові мережі.
Коли Ваш ноут обладнаний необхідним забезпечення для підключення до мережі Інтернет через WiFi, то в диспетчері пристроїв Windows в розділі Мережеві плати є значення, де в назві присутнє слово «WiFi».
Зазвичай WiFi на ноутбуці вже включений за замовчуванням, але бувають ситуації, коли користувачеві доводиться його включати, щоб підключатися до мережі Інтернет. А як зайдете, обов'язково відвідайте сайт Sindom.ru. На сайті можна розмістити будь-які приватні оголошення в форматі "з рук в руки".

Для самого простого і легкого способу включити / вимкнути WiFi на ноут, необхідно скористатися поєднанням клавіш Fn + відповідна клавіша від F1 до F12. На потрібної клавіші буде зображений логотип міжнародного значка бездротової мережі. Найчастіше це клавіша F3.


Після того як Ви вимкніть ноутбук, налаштування WiFi залишаться, і якщо ви включили WiFi, то в подальшому Вам не потрібно буде це робити
Після того як Ви вимкніть ноутбук, налаштування WiFi залишаться, і якщо ви включили WiFi, то в подальшому Вам не потрібно буде це робити.
Врахуйте, що деякі виробники на кнопку включення WiFi також вішають включення / вимикання Bluetooth, якщо звичайно в моделі є цей модуль. Це дуже незручно, так як для того щоб включити Bluetooth, необхідно вимкнути WiFi і потім знову доведеться підключати WiFi.

Як включити і налаштувати wifi на ноутбуці.

Часто користувачі, які придбали ноутбук або нетбук, стикаються з труднощами при включенні і налаштування wifi . Сама процедура досить проста, але в ряді випадків бувають різноманітні заковики і непередбачені труднощі, так само іноді потрібна перед тим як приступити до підключить вай фай до ноутбука. У цій статті ми розглянемо як штатне підключення, так і варіанти вирішення таких проблем.

Як включити wifi на ноутбуці

Зазвичай, щоб включити wifi, досить зробити 2-3 нескладних операції. Яких саме, залежить від моделі і виробника ноутбука. Ось варіанти включення мережі wifi на буках найбільш популярних виробників:


 • на ноутбуці ASUS потрібно натиснути поєднання клавіш FN і F2.

 • На Acer і Packard bell утримуйте кнопку FN і паралельно натисніть F3.

 • На ноутбуках HP wi-fi включається сенсорною кнопкою з символічним зображенням антени, а на деяких моделях - сполучення клавіш FN і F12. Є й такі моделі, на яких для цієї мети передбачена звичайна кнопка з малюнком-антеною.

 • Для включення wi-fi на Lenovo тримаємо FN і натискаємо F5. Зустрічаються моделі, де є спеціальний перемикач підключення для бездротових мереж.

 • На ноутбуках від компанії Samsung для включення wi-fi потрібно утримуючи кнопку FN, натиснути або F9, або F12, в залежності від моделі.

Для підключення wi-fi на ноутбуках різних моделей і різних виробників може використовуватися своя оригінальна комбінація клавіш. Докладний опис для конкретної моделі потрібно шукати в керівництві користувача, яке додається до ноутбука. Кнопка FN є практично на всіх моделях сучасних ноутбуків. З її допомогою здійснюється підключення різних функцій і з'єднання бука з іншими пристроями. Якщо ж на ноутбуці немає кнопки FN, значить, для включення бездротової мережі використовується спеціальна кнопка або перемикач. Як правило, він позначений одним з цих малюнків.


Якщо не знайшли на клавіатурі, досліджуйте торці ноутбука, можливо перемикач знаходиться збоку. А також уважно огляньте нижню частину вашого ноутбука. Є моделі, у яких перемикач розташовується на нижній кришці. Причому, виробники роблять цю кнопочку ледь помітною. Вона практично зливається з корпусом, і її можна з першого погляду не побачити. Вона може мати підпис Wireles або Wlan. Включили wifi потрібної кнопочкой або комбінацією, а він не працює? Слід налаштувати вай фай на ноутбуці.

Приклад захованого перемикача WiFi


.


Увага: Варто сказати що такі перемикачі можуть знаходиться в найнесподіваніших місцях, навіть на задній кришці ноутбука. Так що якщо у вас не працює WiFi, уважно огляньте ноутбук на предмет то кого перемикача.

Як налаштувати wifi на ноутбуці Windows 7

Перед налаштуванням потрібно перевірити наявність і підключення драйверів. Перевірка драйверів Перевірка драйверів полягає в тому, щоб з'ясувати чи є вони взагалі на вашому пристрої і задіяний він в даний момент. Отже, в Панелі управління вибираємо пункт Диспетчер пристроїв, який може ховатися усередині пункту Обладнання та звук.
Відкривається віконце, в якому знаходимо Мережеві адаптери. Повинні бути присутніми два пункти: Ethernet і Wi-Fi. У назві одного з них має бути слово «Wireless» Це і є ваш адаптер.
Якщо запис про wi-fi адаптер відсутній, або навпроти неї стоїть значок з оклику на жовтому тлі, це означає, що у вас є проблема з драйверами. Якщо запис відсутній, значить, драйвера не встановлені і вам належить встановити їх з диска, який йшов в комплекті з ноутбуком. Або знайти на сайті виробника. Без них wi-fi працювати не буде. Якщо запис є, але навпроти неї стоїть жовтий знак значок, клікніть на цей пункт правою кнопкою миші. У вікні виберіть "Задіяти». Причина виникнення складнощів при підключенні може критися в тому, що в адаптері встановлений режим економії електроенергії. Щоб його відключити, клікніть по ньому правою кнопкою миші, далі Властивості - Управління електроживленням, тепер потрібно прибрати галочку з пункту «Дозволити відключення цього пристрою для економії енергії».
Тепер з драйвером все в порядку. Включення адаптера wi - fi. Для цього через Панель управління → Мережа та Інтернет зайдіть в Мережеві підключення. Тут знаходимо Бездротове підключення до мережі . Це і є адаптер wi-fi . Правою клопкой миші відкрийте діалогове вікно і виберіть пункт «Включити». Підключення до точки доступу. Залишилося підключити ноутбук до точки доступу. Переконайтеся, що точка доступу активна. Знайдіть у правому нижньому кутку екрану на панелі завдань значок wi-fi . При натисканні, відкриється вікно управління мережами, виберіть потрібну мережу, натисніть «Підключення».Якщо мережа захищена паролем, система попросить його ввести (якщо ви забули пароль від своєї мережі то можна дізнатися його). Тільки після введення необхідного пароля ви зможете скористатися інтернетом. Якщо мережа відкрита, підключення відбудеться автоматично. От і все. Включення і настоянка Wifi на ноутбуці завершена. Якщо ви одного разу налаштували wi-fi, то більше цього робити не потрібно, так як вони автоматично збережуться в пам'яті ноутбука. Потрібно буде тільки включати його відповідною кнопкою або сполучення клавіш. Пам'ятайте, що підключення по бездротовій мережі забирає багато енергії у вашого пристрою, так що заряд батареї буде використовуватися досить інтенсивно. Приємних і простих підключень без пригод!


Сучасний світ вже неможливо уявити без бездротових технологій, таких як стільниковий зв'язок і Wi-Fi. Вай-фай є вже не тільки в офісах, розважальних і торговельних центрах, а й стрімко поширюється по квартирах і приватних будинках. На жаль, коли справа доходить до налаштування і підключення вай-фаю, не кожен користувач інтернету зможе відразу ж виконати необхідні дії і включити вай фай на ноутбуці. Тому ми постараємося розповісти простою мовою і зробити нашу інструкцію покрокової і зрозумілою кожному читачеві даної статті.

Варто зауважити, що на сьогоднішній момент виробників ноутбуків досить багато: ASUS, Acer, Sony, Alienware, Compaq, DELL, HP, Lenovo, MSI, Packard Bell, Samsung, Panasonic. І у всіх Wi-Fi підключається по-різному. Точніше є два типи включення WiFi : Апаратний і програмний. Ми ж почнемо нашу інструкцію з опису апаратних засобів включення вай-фай і опишемо, як підключити вай фай на ноутбуці, якщо на ньому передбачено включення бездротової мережі за допомогою кнопок або спеціального тумблера.


Як апаратно включити Wi-Fi на ноутбуці

Як вже було сказано вище, деякі моделі ноутбуків оснащені спеціальною кнопкою, яка включає вай-фай мережу. Тому ретельно огляньте ноут на предмет ось таких повзунків:Або ж окремої кнопки, яка дозволяє налаштувати вай фай на ноутбуці:

Або ж окремої кнопки, яка дозволяє налаштувати вай фай на ноутбуці:


Якщо ж Ви не виявили спеціального повзунка або кнопки, що включає вай-фай, то огляньте клавіші F1-F12, на яких може бути зображена антенка. Тобто символ Wi-Fi мережі:

Постараємося перерахувати необхідні комбінації клавіш для популярних виробників ноутбуків:

 1. Для включення Wi-Fi на ноутбуках Асус (Asus) необхідно використовувати комбінацію кнопок Fn + F2.
 2. Для того, щоб включити wifi на ноутбуці HP (Hewlett Packard) необхідно натиснути Fn + F12. Або ж скористатися спеціальною клавішею з зображенням вай-фай - антенкой.
 3. На ноутбуках виробників Packard Bel і Асер (Acer) вай-фай включається за допомогою поєднання клавіш Fn + F3.
 4. Ноутбуки відомого бренду MSI використовують для включення Wi-Fi поєднання кнопок Fn + F10.
 5. Щоб підключити ноутбук до wifi від Самсунг (Samsung) потрібно затиснути Fn + F12 або Fn + F9.
 6. На ноутбуках від іменитого виробника Леново (Lenovo) може бути встановлений спеціальний механічний повзунок. Або включення вай-фай проводиться через поєднання кнопок Fn + F5.
 7. Ноутбуки від Тошиба (Toshiba) зазвичай використовують поєднання кнопок Fn + F8.
 8. На ноутбуках Соні Вайо (Sony Vaio) може бути встановлений механічний перемикач.

Якщо клавіші Fn на вашому ноутбуці немає, то це означає, що можливо за включення Wi-Fi відповідає або спеціальний повзунок, або спеціальна кнопка. У разі відсутності і того, і іншого, необхідно підключити ноутбук до вайфай на програмному рівні, перевіривши драйвера і програмне забезпечення. Про це наступна глава нашої інструкції.

Як програмно підключити вай фай на ноутбуці

Деякі моделі ноутбуків поставляються з програмним забезпеченням виробника, через яке можна включити вай-фай адаптер вашого ноутбука. Наприклад, на ноутбуках оснащеними адаптерами від Intel, встановлено ПО «Intel PROSet», а на багатьох ноутбуках Самсунг варто програма «Easy Settings». Тому, якщо на ноутбуці відсутній спеціальний перемикач або кнопка, Вам потрібно пошукати таке програмне забезпечення в треї операційної системи Windows.

Зараз же розглянемо, як підключити ноутбук до інтернету через wifi, тобто процедуру включення вай-фай в операційній системі Windows. Наша інструкція універсальна і підійде для користувачів таких операційних систем , Як Windows 7, Windows 8 і Windows 10. Для початку переконайтеся, що на бездротової адаптер вашого ноутбука встановлений драйвер і його видно в диспетчері пристроїв. Для цього перейдіть безпосередньо в диспетчер пристроїв, зайшовши в «Пуск», потім в «Панель управління», потім в «Система» і відкрийте «Диспетчер пристроїв».


Для цього перейдіть безпосередньо в диспетчер пристроїв, зайшовши в «Пуск», потім в «Панель управління», потім в «Система» і відкрийте «Диспетчер пристроїв»

У диспетчері пристроїв знайдіть пункт меню «Мережеві адаптери» і розкрийте його. Після цього там повинні з'явитися всі доступні мережеві адаптери, включаючи бездротової, який містить слово «Wireless». Це і є наш бездротової адаптер. Переконайтеся, що він задіяний і на ньому немає значків з жовтим знаком оклику (сигналізує про проблеми з драйверами) і червоного хрестика (сигналізує про поломки)


Переконайтеся, що він задіяний і на ньому немає значків з жовтим знаком оклику (сигналізує про проблеми з драйверами) і червоного хрестика (сигналізує про поломки)

Як вже було сказано вище, потрібно переконатися, що бездротової адаптер задіяний. І в разі потреби, задіяти його.


І в разі потреби, задіяти його

У разі відсутності драйверів, з необхідно завантажити з сайту виробника або спробувати оновити їх за допомогою системи:


У разі відсутності драйверів, з необхідно завантажити з сайту виробника або спробувати оновити їх за допомогою системи:


Ваше бездротове мережеве з'єднання має бути включено. Якщо ж з якихось причин виявилося вимкнено, як на картинці вище, то включите його, клікнувши по ньому правою клавішею миші і вибравши пункт меню «Включити». Далі, досить знайти в треї Windows значок у вигляді драбинки, клікнути по ньому і знайти вашу бездротову мережу.

Після цього натискаємо кнопку «Підключення». Якщо на швидкість безпровідної мережі встановлений пароль, то Wi-Fi вмикається автоматично. В іншому випадку, потрібно буде вказати пароль до мережі, який в Windows називається ключ безпеки.


На цьому все, сподіваємося, що інструкція виявилася корисною. Всі питання Ви можете задати в коментарях. Наостанок, подивіться відео про те, як включити і налаштувати wifi на ноутбуці з Windows 7:


В даний час все більше людей користуються мережею Інтернет. Технології не стоять на місці, а розвиваються з «швидкістю світла». Будь-який користувач Інтернету, хоч трохи розбирається в hi-tech технології, з часом оцінює принади відсутності «кілометрів» проводів, які постійно доводилося розплутувати.

Особливо Wi-Fi полюбився власникам ноутбуків, адже цей девайс сам по собі портативний, а тягнуться за ними дроти обмежують свободу пересування. Незважаючи на масове використання мережі, багато хто задається питанням: як включити Wi-Fi на ноутбуці, як налаштувати WI FI, чому ноутбук не бачить мережу? По суті, підключення бездротового інтернету не відноситься до надскладним завданням і в цій статті викладені основні способи підключення ноутбука до вай фай.

Шановні користувачі, модуль Вай-Фай вбудований не в усі моделі ноутбуків.

Це необхідно враховувати перед розглядом найпоширеніших неполадок і причин відсутності підключення. Щоб дізнатися, чи є ця функція на вашому ноут, ви можете просто скористатися пошуковими системами. Для цього буде потрібно в інтернеті знайти модель ноутбука (зайдіть на сайт інтернет-магазину, який продає комп'ютерну техніку : Ельдорадо, МВідео, Яндекс Маркет і т.д.), і в технічних характеристиках приділити увагу написи «Wi-Fi». Якщо в знайденому описі значиться «ні» або «відсутня», то це можна вирішити за допомогою придбання зовнішнього приймача сигналу (адаптера), що має вигляд флешки.

Якщо ви бачите, що не активний значок мережі, або не відображається зовсім, сподіваємося, що стаття допоможе вам в усуненні цієї неполадки. Отже, як включити Wi Fi на ноутбуці? Розглянемо найбільш використовувані варіанти.

Апаратний спосіб підключення Wi-Fi

Деякі ноутбуки відомих виробників, наприклад, пристрої від фірми Sony Vaio, мають вбудований бігунок, який перед включенням мережі необхідно пересунути в сторону «on» або «1». Ця механічна кнопка найчастіше знаходиться з лівого або правій частині ноутбука, але також зустрічаються моделі з розташуванням потрібної клавіші на передній частині.

Іноді замість нього розміщені дві кнопки зі значеннями включення і виключення під'єднання до бездротової мережі. Виробники часто підсвічують кнопку підключення до інтернету блакитним, червоним або помаранчевим кольором, тим самим полегшивши завдання її пошуку.

Ось тільки вона загоряється тоді, коли Вай-Фай працює. Але не турбуйтеся завчасно, бо тут на виручку прийде індикатор, вбудований в ноутбук і розташований на передній частині вашого пристрою. Якщо він підсвічений зеленим кольором, отже, Wi-Fi підключений, і ви можете починати користуватися інтернетом, а коли червоним або помаранчевим - то є неполадки в підключенні до мережі.

активні клавіші

Включити Вай-Фай на ноутбуці можна також за допомогою комбінації активних клавіш, які приводять в дію ту чи іншу команду, в нашому випадку - це підключення Wi-Fi . Необхідно відзначити, що у кожного виробника є свої особливості:

 • УAsus, наприклад, включається Wi-Fi пріодновременном використанні клавіш «Fn» та «F2»;
 • В Acer включення спрацьовує при комбінації «Fn» і «F3».
 • HP підключає Вай-Фай при затиску «Fn» і «F12»;
 • Lenovo зазвичай реагує на «Fn» та «F5»;
 • Для Samsung можливий один з двох варіантів підключення - «Fn» та «F9» або «Fn» і «F12»;
 • Вноутбуках від MSI, для того щоб під'єднатися до вай -фаю, широко використовують поєднання «Fn» і «F10»;
 • Пристрої від Toshiba відгукуються на «Fn» та «F8».

Але це на пристроях досить відомих фірм, а що стосується малопоширених марок, то в даному випадку доведеться самим шукати кнопку прямого включення Вай-Фай на вашому ноутбуці. Найчастіше вона знаходиться в діапазоні клавіш «Fn» - «F12». За зовнішнім виглядом вона нагадує іконку мережі на вашому смартфоні або ж має зображення антени, яка подає сигнал.

Програмне включення Wi-Fi

Не завжди на клавіатурі або ноутбуці є клавіша включення адаптера, на деяких моделях Samsung і Intel може спочатку стояти заводська програма, що відповідає за підключення Wi-Fi до зовнішнього пристрою, що приймає сигнал. У ноутов Samsung, цей софт має назву «Easy Setting», у ноутбуків від Intel - «Intel PROset». У таких випадках підключення бездротового інтернету виробляється при залученні даної утиліти. Для отримання інформації щодо під'єднання запустіть одну з програм і виберіть пункт «Включити».

Включення через ОС Windows

Якщо перераховані вище способи не результативні, і ви як і раніше страждаєте питанням «як включити Вай-Фай на ноутбуці», тоді варто спробувати запустити його через настройки. Це здійснюється двома способами:

 • Для пошуку мережі через «Налаштування», потрібно виконати порядок команд «Пуск» / «Панель управління» / «Мережа інтернет» / «Центр управління мережами і загальним доступом ». Зліва у вікні вибираєте «Зміна параметрів адаптера». Тут наводимо курсор на «Бездротове мережеве підключення» і, клацаємо правою кнопкою миші на «Включити». Якщо в місце нього варто «Вимкнути», значить з'єднання вже встановлено.
 • У центр управління мережами можна потрапити і в інший спосіб, для цього виконується клацання правою кнопкою миші по значку мережі в нижній частині екрана (праворуч) і перехід в потрібний розділ. Далі дотримуйтесь послідовність дій, перерахованих в попередньому способі.

Запуск через «диспетчер пристроїв»

Wi-Fi в ноутбуці таким чином включається рідше, ніж іншими способами, але все ж його необхідно розглянути. Мережеві адаптери вкрай рідко відключаються в системі, але якщо це відбувається, то ви не побачите значка «Бездротове мережеве підключення», так як він буде не активний. Для виправлення цієї помилки треба скористатися комбінацією клавіш «Windows» (на ноутбуках вона позначена на одній з кнопок клавіатури скороченням «Win» або зображенням емблеми «Windows») + «R» в активній частині вікна «Виконати» прописуємо «devmgmt.msc», відкриється диспетчер пристроїв.
Виділяємо, клацаємо правою кнопкою миші і переходимо в розділ «Властивості», де можна подивитися стан пристрою, назва адаптера.Якщо з якоїсь причини вибраний пристрій не запускається, то причина швидше за все в некоректному драйвер для адаптера або його відсутність. Щоб виправити це, скачайте софт (драйвер) мережевого адаптера для моделі вашого ноутбука з офіційного сторінки виробника. Скористайтеся пошукачем: зайдіть на сайт виробника, знайдіть розділ «Підтримка», в даному розділі введіть назву пристрою, знайдіть «Wireless Lan driver». Найчастіше, при відсутності драйвера, навпаки служб Wi-Fi або Wireless варто жовтий трикутник зі знаком оклику, але як в будь-якому випадку, і тут трапляються винятки.

У диспетчер задач також можна потрапити через «Пуск», для цього в контекстному меню необхідно вибрати «Комп'ютер», натиснути «Управління», потім в лівій частині вікна перейти в Диспетчер пристроїв.

Тепер ви знайомі майже з усіма способами ліквідації неполадок включення інтернету на ноутбуці. Покладаємося, що дана стаття прийшла на виручку в рішенні більшості питань, що стосуються підключення мережі на портативному пристрої. Якщо вам не підійшов жоден з вищевказаних варіантів, тоді ми рекомендуємо звернутися в техпідтримку вашого провайдера, і в телефонному режимі усунути неполадку.


Включили wifi потрібної кнопочкой або комбінацією, а він не працює?

Лента Новостей

Скачать лучший антивирус для Android бесплатно на русском языке
С появлением большого количества приложений и сайтов под мобильную платформу Андроид возросла и опасность занести вирус на свое устройство. В лучшем случае вредоносный файл внесет незначительные изменения

Какой бесплатный антивирус для Андроид лучше
Каждый день пользователи смартфонов под управлением операционной системы «Андроид» подвергаются атакам вирусов, которых становится все больше и больше.          В современном мире количество пользователей

Нужен ли антивирус для Android? ТОП-5 антивирусов для андроид
Здравствуйте. Коснемся такой вот интересной многим темы и хотя сомневаюсь что на данный момент подобные статьи могут попасть на верхние строки поисковых систем. Но этот сайт как личная энциклопедия для

Как узнать какая программа вызывает сбои. Что делать если компьютер тормозит, зависает, глючит.
После продолжительного использования стационарного компьютера или ноутбука на базе Windows пользователи могут столкнуться с ситуацией, когда ПК стал сильно тормозить и работает медленно. Причин торможения

Антивирус для Андроид. Какой лучше?
На сегодняшний день очень важна защита телефона не только в повседневной работе, а и в сети. Для этого создано множество антивирусов и из-за подобного разнообразия довольно сложно определится какой

Рейтинг лучших антивирусов для Андроид
Лучший антивирус для Андроид — 360 Security 360 Security — это пакет защиты для мобильной системы Android, созданный китайской компанией QIHU. Он имеет антивирусный сканер обнаружения вредоносного и опасного

Топ-5: Лучшие бесплатные антивирусы для Android (Рейтинг 2016 года)
Смартфоны и планшеты требуют защиты от вредоносного кода, в том числе вирусов, троянов и так далее. Для этого существуют платные и бесплатные антивирусы. И сегодня мы составим рейтинг пяти лучших антивирусов,

FAQ: Какой антивирус лучший для Андроид, лучшие антивирусы на Android
Огромная распространенность устройств под управлением Android поставила под угрозу безопасность пользовательских данных и денежных счетов по двум причинам. Во-первых, широкий круг пользователей привлекателен

10 лучших бесплатных антивирусов для Android
Что вы делаете, когда покупаете новый смартфон на Android? Вы можете загружать свои любимые приложения, которые часто используете. В вашем списке может быть много приложений для социальных сетей, таких

Лучший антивирус для Андроид 2017
Интернет несет в себе массу возможностей и вместе с ними большое количество опасностей. На платформе Андроид главную угрозу для смартфона представляют Трояны — вирусные программы, которые похищают личную

*/ ?>
Яндекс цитирования
Adobe Photoshop | 2D графика, 2D анимация Adobe Illustrator | графика, вектор, анимация Adobe Flash | графика, вектор, анимация Adobe Acrobat | графика, текст Adobe After Effects | графика, анимация, спецэффекты Adobe Premiere Pro | графика, анимация, спецэффекты, монтаж Sound Forge | редактирование звука и музыки ZBrush | программа для трёхмерного моделирования Autodesk Mudbox — графическая программа, для создания 3D объектов, 2D скетчей, карт неровностей, карт нормалей, карт замещения. UVLayout - приложение для создания и редактирования UV координат треxмерных объектов Autodesk 3DMax | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Autodesk Maya | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Cinema 4D | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Blender | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация