Як прошити Doogee X5

 1. Ревізії Doogee X5
 2. Методи прошивки Doogee X5
 3. Спосіб 1: Додаток «Бездротове оновлення»
 4. Спосіб 2: Recovery
 5. Спосіб 3: SP Flash Tool
 6. висновок
 7. Чи допомогла вам ця стаття?

Компанія Doogee - один з декількох китайських виробників смартфонів, які можуть похвалитися досить високим рівнем популярності окремих моделей

Компанія Doogee - один з декількох китайських виробників смартфонів, які можуть похвалитися досить високим рівнем популярності окремих моделей. Таким продуктом є Doogee X5 - вельми вдалий технічно девайс, що в тандемі з невисокою вартістю принесло популярність пристрою далеко за межами Китаю. Для більш повного взаємодії з апаратною частиною телефону та її налаштування, а також у випадках раптового прояву програмних збоїв і / або краху системи, власнику знадобляться знання про те, як прошити Doogee X5.

В незалежності від мети і методу прошивки Doogee X5, необхідно знати, як це робити правильно, а також підготувати необхідні інструменти. Відомо, що практично будь-який Андроїд-смартфон може бути прошитий не одним способом. Що ж стосується Doogee X5, тут основних способів три. Розглянемо їх докладніше, але спочатку важливе попередження.

Кожна дія користувача зі своїми пристроями здійснюється їм на свій страх і ризик. Відповідальність за будь-які проблеми зі смартфоном, викликані застосуванням нижчеописаних способів, також лежить на користувачеві, адміністрація сайту і автор статті за негативні наслідки відповідальності не несуть.

Ревізії Doogee X5

Важливим моментом, перед тим як приступити до будь-яких маніпуляцій з Doogee X5, є визначення його апаратної ревізії. На момент написання статті виробник випустив дві версії моделі - більш нова, розглянута в прикладах нижче - з пам'яттю DDR3 (b version), і попередня, - з пам'яттю DDR2 (not -b version). Апаратні відмінності диктують наявність на офіційному сайті двох різновидів програмного забезпечення. При прошивці файлів, призначених для «не своєю» версії пристрій може не запуститися, використовуємо тільки відповідні прошивки. Для визначення версії можна піти двома шляхами:

 • Найпростішим способом визначити ревізію, якщо в телефоні встановлена п'ята версія Андроїда, є перегляд номера збірки в меню «Про телефоні». У разі наявності літери «B» в номері - плата DDR3, в разі відсутності - DDR2.
 • У разі наявності літери «B» в номері - плата DDR3, в разі відсутності - DDR2

  1. Більш точним методом є установка додатку «Device Info HW» з Плей Маркета.

   Після запуску програми необхідно знайти пункт «ОЗУ»
   Після запуску програми необхідно знайти пункт «ОЗУ».

   Якщо значення цього пункту «LPDDR3_1066» - маємо справу з моделлю «b version», в тому випадку, якщо бачимо «LPDDR2_1066» - смартфон побудований на материнській платі «not -b version».

  Крім того, моделі з материнською платою «not -b version» відрізняються типами використовуваних дисплеїв. Для визначення моделі дисплея можна використовувати комбінацію * # * # 8615 # * # *, яку потрібно набрати в «дзвонилка». Після відпрацювання коду пристроєм спостерігаємо наступне.

  Позначення моделі встановленого дисплея розташовано перед відміткою «used». Застосовувані версії прошивок для кожного дисплея:

  • hct_hx8394f_dsi_vdo_hd_cmi - використовуються версії V19 і вище.
  • hct_ili9881_dsi_vdo_hd_cpt - можна шити з V18 і старше.
  • hct_rm68200_dsi_vdo_hd_cpt - допускається використання версії V16 і вище.
  • hct_otm1282_dsi_vdo_hd_auo - можна використовувати ПО будь-якої версії.

  Як бачимо, щоб не здійснювати зайвих дій по визначенню моделі дисплея в разі «not -b» версії смартфона, потрібно використовувати прошивки не нижче версії V19. В цьому випадку можна не турбуватися про можливу відсутність підтримки дисплейного модуля програмним забезпеченням.

  Методи прошивки Doogee X5

  Залежно від переслідуваних цілей, наявності певних інструментів, а також технічного стану смартфона, для Doogee X5 можуть застосовуватися кілька методів прошивки, покроково описаних нижче. В цілому, рекомендується застосовувати їх по черзі до досягнення успіху, починаючи з першого, - ніжевикладені способи розташовані від самого простого до найскладнішого для реалізації користувачем, але успішний результат виконання кожного з них один - бездоганно працює смартфон.

  Спосіб 1: Додаток «Бездротове оновлення»

  Виробник передбачив в Doogee X5 можливість автоматичного отримання оновлень. Для цього використовується програма «Бездротове оновлення». Теоретично поновлення повинні виходити і встановлюватися в автоматичному режимі. Якщо з якихось причин, оновлення не приходять, або виникла потреба перевстановити прошивку, можна скористатися описуваних інструментом в примусовому порядку. Даний спосіб не можна назвати повноцінною прошивкою пристрою, але для оновлення системи з мінімальними ризиками і тимчасовими витратами він цілком застосуємо.

  1. Завантажуємо архів з оновленням і перейменовуємо його в ota.zip. Завантажити потрібні файли можна з різних профільних ресурсів в інтернеті. Досить велика добірка архівів для завантаження представлена, але для скачування файлів потрібно зареєструватись. На офіційному сайті Doogee, на жаль, виробником не викладаються відповідні для описуваного способу файли.
  2. Отриманий файл копіюємо в корінь внутрішньої пам'яті смартфона. Оновлення з SD-карти, чомусь не працює.
  3. Оновлення з SD-карти, чомусь не працює

  4. Запускаємо в смартфоні додаток «Бездротове оновлення». Для цього йдемо по шляху: «Налаштування» - «Про телефоні» - «software update».
  5. Для цього йдемо по шляху: «Налаштування» - «Про телефоні» - «software update»

  6. Натискаємо кнопку «Налаштування» у правому верхньому кутку екрану, потім вибираємо пункт «Інструкція по установці» і спостерігаємо підтвердження, що смартфон «бачить» оновлення - напис у верхній частині екрану «Нова версія була завантажена». Натискаємо кнопку «Встановити зараз».
  7. Натискаємо кнопку «Встановити зараз»

  8. Читаємо попередження про необхідність зберегти важливі дані (ми ж не забули це зробити !?) і натискаємо кнопку «Оновлення». Почнеться процес розпакування і перевірки прошивки, потім смартфон перезавантажиться і буде безпосередньо проведена установка оновлення.
  9. Почнеться процес розпакування і перевірки прошивки, потім смартфон перезавантажиться і буде безпосередньо проведена установка оновлення

  10. Додатково: Якщо в процесі виконання операції відбудеться помилка, не варто хвилюватися. Виробником передбачений захист від установки «неправильних» апдейтів, і потрібно сказати, що працює вона ефективно. Якщо бачимо «мертвого» Андроїда,

   Якщо бачимо «мертвого» Андроїда,

   вимикаємо смартфон тривалим натисканням на кнопку харчування і включаємо його знову, ніякі зміни в системі проведені не будуть. У більшості випадків, помилка відбувається через неправильну версії оновлення, тобто, встановлюваний апдейт випущений раніше, ніж вже встановлена ​​в смартфоні версія Android.

  Спосіб 2: Recovery

  Даний метод трохи складніше попереднього, але в цілому більш ефективний. Крім того, прошивка через заводське рекавери можлива у випадках, коли відбулися програмні збої і Android не завантажується.
  Для прошивки через рекавери, як і в попередньому способі знадобиться архів з файлами. Звернемося до ресурсів Глобальної мережі, на тому ж користувачами викладені практично всі версії. Файл з прикладу нижче можна скачати.

  1. Завантажуємо архів з прошивкою для заводського рекавери, перейменовуємо його в update.zip і поміщаємо отримане в корінь карти пам'яті, потім встановлюємо карту пам'яті в смартфон.
  2. Запуск рекавери здійснюється наступним чином. На вимкненому смартфоні, затискаємо кнопку «Гучність +» і утримуючи її, натискаємо кнопку включення на 3-5 сек., Потім відпускаємо «Харчування» а «Гучність +» продовжуємо утримувати.

   «Гучність +»

   З'являється меню вибору режимів завантаження, що складається з трьох пунктів. За допомогою кнопки «Гучність +» вибираємо пункт «Recovery» (на нього повинна вказувати імпровізована стрілка). Підтверджуємо вхід натисканням кнопки «Громкость-».

  3. Підтверджуємо вхід натисканням кнопки «Громкость-»

  4. З'являється зображення «мертвого андроїда» і напис: «Команди немає».

   «Команди немає»

   Щоб побачити перелік доступних пунктів рекавери, необхідно одночасно натиснути три клавіші: «Гучність +», «Громкость-» і «Включення». Коротке натискання на все три кнопки одночасно. З першого разу може не вийде, повторюємо, поки не побачимо пункти рекавери.

  5. З першого разу може не вийде, повторюємо, поки не побачимо пункти рекавери

   Переміщення по пунктах здійснюється за допомогою кнопок гучності, підтвердженням вибору певного пункту є натискання на кнопку «Включення».

  6. Перед будь-якими маніпуляціями, пов'язаними з установкою прошивки, рекомендується зробити очистку розділів «Data» і «Cache» пам'яті телефону. Ця процедура повністю очистить девайс від призначених для користувача файлів і додатків і поверне його в стан «з коробки». Тому заздалегідь слід подбати про збереження важливих даних, що містяться в пристрої. Процедура очищення обов'язкова, але дозволяє уникнути певного ряду проблем, тому проведемо її, вибравши в рекавери пункт «Wipe Data / factory reset».
  7. Процедура очищення обов'язкова, але дозволяє уникнути певного ряду проблем, тому проведемо її, вибравши в рекавери пункт «Wipe Data / factory reset»

  8. Для установки оновлення йдемо за наступним шляхом. Вибираємо пункт «Apply Update from SD card», потім вибираємо файл update.zip і натискаємо кнопку «Харчування» пристрою.

   «Харчування»

  9. По завершенню процесу оновлення, вибираємо пункт «Reboot system now».

  По завершенню процесу оновлення, вибираємо пункт «Reboot system now»

 • Після виконання вищеописаних кроків і в разі успіху при їх проведенні, перший запуск Doogee X5 тривати досить довго. Не слід турбуватися, це нормальне явище після установки системи повністю, тим більше з очищенням даних. Спокійно чекаємо і в результаті бачимо «невинно чисту» операційну систему.
 • Спокійно чекаємо і в результаті бачимо «невинно чисту» операційну систему

  Спосіб 3: SP Flash Tool

  Спосіб прошивки за допомогою спеціальної програми для MTK-смартфонів SP FlashTool є найбільш «кардинальним» і в той же час найефективнішим. За допомогою методу можна перезаписати всі розділи внутрішньої пам'яті пристрою, повернуться до попередньої версії програмного забезпечення і навіть відновити непрацездатні смартфони. Flash Tool дуже потужний інструмент і використовувати його слід з обережністю, а також в тих випадках, коли використання інших способів не принесло результату, або неможливо.

  Для прошивки Doogee X5 за допомогою розглянутого способу знадобитися (для X5 використовується версія v5.1520.00 або вище), і файл прошивки.

  Крім посилань вище, програму і драйвера можна скачати на сайті spflashtool.com

  Файл прошивки можна отримати на офіційному сайті компанії Doogee, або скористатися, по якій розташоване сховище з прошивками актуальних версій для двох ревізій Doogee X5.

  1. Викачуємо все необхідне і розпаковуємо архіви в окрему папку, розташовану в корені диска С :. Імена папок повинні бути короткими і не містити російських букв, особливо це стосується папки, що містить файли прошивки.
  2. Імена папок повинні бути короткими і не містити російських букв, особливо це стосується папки, що містить файли прошивки

  3. Встановлюємо драйвера. Якщо смартфон завантажується нормально, ідеальним варіантом буде запуск автоустановщіка драйверів при підключеному до ПК смартфоні з включеною «Налагодження по USB» (активується в «Налаштуваннях» пристрою, в розділі «Для розробника». Інсталяція драйверів при використанні автоустановщіка зазвичай не викликає ніяких проблем. Необхідно лише запустити програму установки і слідувати інструкціям.
  4. Необхідно лише запустити програму установки і слідувати інструкціям

  5. Для перевірки того, що драйвера встановилися коректно, вимикаємо смартфон, відкриваємо «Диспетчер пристроїв» і підключаємо вимкнений пристрій до порту USB за допомогою кабелю. У момент підключення на короткий час в «Диспетчері пристроїв» в групі «Порти СОM і LPT» має з'явиться пристрій «MediaTek PreLoader USB Vcom». Цей пункт з'являється лише на кілька секунд, а потім зникає.
  6. Цей пункт з'являється лише на кілька секунд, а потім зникає

  7. Відключаємо смартфон від комп'ютера і запускаємо SP Flash Tool. Програма не вимагає установки і для її запуску необхідно увійти в папку програми та двічі клікнути по файлу flash_tool.exe
  8. exe

  9. При появі помилки про відсутність scatter-файлу, ігноруємо її і натискаємо кнопку «OK».
  10. При появі помилки про відсутність scatter-файлу, ігноруємо її і натискаємо кнопку «OK»

  11. Перед нами головне вікно «прошівальщіка». Перше що потрібно зробити, це завантажити спеціальний scatter-файл. Натискаємо кнопку "Scatter-loading".
  12. Натискаємо кнопку Scatter-loading

  13. У вікні Провідника йдемо по шляху розташування файлів з прошивкою і вибираємо файл MT6580_Android_scatter.txt. Натискаємо кнопку «Відкрити».
  14. Натискаємо кнопку «Відкрити»

  15. Область розділів для прошивки заповнилася даними. Для більшості випадків, необхідно зняти галочку з розділу «Prelоаder». Цей пункт інструкції не варто ігнорувати. Завантаження файлів без прелоадера набагато безпечніше і установка описуваної галочки необхідна тільки в разі, якщо процедура без неї не принесе результату, або результат буде незадовільним (смартфон не зможе завантажитися).
  16. Завантаження файлів без прелоадера набагато безпечніше і установка описуваної галочки необхідна тільки в разі, якщо процедура без неї не принесе результату, або результат буде незадовільним (смартфон не зможе завантажитися)

  17. Все готово для початку процесу завантаження файлів в Doogee X5. Переводимо програму в режим очікування підключення пристрою для завантаження натисненням кнопки «Download».
  18. Переводимо програму в режим очікування підключення пристрою для завантаження натисненням кнопки «Download»

  19. Підключаємо вимкнений Doogee X5 до USB-порту комп'ютера. Для впевненості, що пристрій повністю вимкнено можна витягнути з смартфона, а потім вставити назад батарею.
   Через секунду після підключення смартфона автоматично почнеться процес прошивки, про що свідчить заповнення індикатора виконання, розташованого внизу вікна.
  20. Через секунду після підключення смартфона автоматично почнеться процес прошивки, про що свідчить заповнення індикатора виконання, розташованого внизу вікна

  21. По завершенню процедури з'являється віконце з зеленим кружком і заголовком «Download OK». Відключаємо смартфон від USB-порту і включаємо його тривалим натисканням кнопки включення.
  22. Відключаємо смартфон від USB-порту і включаємо його тривалим натисканням кнопки включення

  23. Перший запуск телефону після вищеописаних маніпуляцій тривати досить довго, не варто проводити ніяких дій, слід набратися терпіння і дочекатися завантаження оновленої системи.

  висновок

  Таким чином, прошивка смартфона Doogee X5 при правильному підході і відповідної підготовки може бути виконана досить швидко і без будь-яких проблем. Правильно визначаємо апаратну ревізію, версію встановленого ПО і завантажуємо однозначно відповідні пристрою файли з надійних джерел - ось секрет безпечного і простого проведення процедури. У більшості випадків після грамотно виконаної прошивки або оновлення програмного забезпечення пристрій працює повноцінно і продовжує радувати свого власника практично безперебійним виконанням функцій.

  Чи допомогла вам ця стаття?

  ТАК НІ

  Чи допомогла вам ця стаття?

  Лента Новостей

  Какой бесплатный антивирус для Андроид лучше
  Каждый день пользователи смартфонов под управлением операционной системы «Андроид» подвергаются атакам вирусов, которых становится все больше и больше.          В современном мире количество пользователей

  Скачать лучший антивирус для Android бесплатно на русском языке
  С появлением большого количества приложений и сайтов под мобильную платформу Андроид возросла и опасность занести вирус на свое устройство. В лучшем случае вредоносный файл внесет незначительные изменения

  Нужен ли антивирус для Android? ТОП-5 антивирусов для андроид
  Здравствуйте. Коснемся такой вот интересной многим темы и хотя сомневаюсь что на данный момент подобные статьи могут попасть на верхние строки поисковых систем. Но этот сайт как личная энциклопедия для

  Как узнать какая программа вызывает сбои. Что делать если компьютер тормозит, зависает, глючит.
  После продолжительного использования стационарного компьютера или ноутбука на базе Windows пользователи могут столкнуться с ситуацией, когда ПК стал сильно тормозить и работает медленно. Причин торможения

  Антивирус для Андроид. Какой лучше?
  На сегодняшний день очень важна защита телефона не только в повседневной работе, а и в сети. Для этого создано множество антивирусов и из-за подобного разнообразия довольно сложно определится какой

  Рейтинг лучших антивирусов для Андроид
  Лучший антивирус для Андроид — 360 Security 360 Security — это пакет защиты для мобильной системы Android, созданный китайской компанией QIHU. Он имеет антивирусный сканер обнаружения вредоносного и опасного

  Топ-5: Лучшие бесплатные антивирусы для Android (Рейтинг 2016 года)
  Смартфоны и планшеты требуют защиты от вредоносного кода, в том числе вирусов, троянов и так далее. Для этого существуют платные и бесплатные антивирусы. И сегодня мы составим рейтинг пяти лучших антивирусов,

  FAQ: Какой антивирус лучший для Андроид, лучшие антивирусы на Android
  Огромная распространенность устройств под управлением Android поставила под угрозу безопасность пользовательских данных и денежных счетов по двум причинам. Во-первых, широкий круг пользователей привлекателен

  10 лучших бесплатных антивирусов для Android
  Что вы делаете, когда покупаете новый смартфон на Android? Вы можете загружать свои любимые приложения, которые часто используете. В вашем списке может быть много приложений для социальных сетей, таких

  Лучший антивирус для Андроид 2017
  Интернет несет в себе массу возможностей и вместе с ними большое количество опасностей. На платформе Андроид главную угрозу для смартфона представляют Трояны — вирусные программы, которые похищают личную

  */ ?>
  Яндекс цитирования
  Adobe Photoshop | 2D графика, 2D анимация Adobe Illustrator | графика, вектор, анимация Adobe Flash | графика, вектор, анимация Adobe Acrobat | графика, текст Adobe After Effects | графика, анимация, спецэффекты Adobe Premiere Pro | графика, анимация, спецэффекты, монтаж Sound Forge | редактирование звука и музыки ZBrush | программа для трёхмерного моделирования Autodesk Mudbox — графическая программа, для создания 3D объектов, 2D скетчей, карт неровностей, карт нормалей, карт замещения. UVLayout - приложение для создания и редактирования UV координат треxмерных объектов Autodesk 3DMax | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Autodesk Maya | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Cinema 4D | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Blender | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация