Як підключити монітор до ноутбука?

 1. Який інтерфейс і кабель використовувати для з'єднання ноутбука з монітором?
 2. Підключаємо монітор до ноутбука через HDMI кабель
 3. Налаштування монітора (другого екрану) на ноутбуці з Windows 10
 4. Змінюємопараметри декількох екранів в Windows 7

Сьогодні ми будемо підключати зовнішній монітор до ноутбука, нетбуку, або ультрабуку і все це справа налаштовувати в Windows 10 і Windows 7. Якщо у вас Windows 8 - все вийде. Просто у мене на ноутбуці не встановлена ​​ця система, не зможу все показати і зробити скріншоти. А взагалі, в процесі з'єднання ноутбука з монітором, немає особливої ​​різниці, яка версія Windows у вас встановлена. У більшості випадків достатньо просто підключити монітор до ноутбука через HDMI кабель, або VGA, DVI, USB Type-C. Про те, який інтерфейс підключення найкраще використовувати і який нам знадобиться кабель (можливо перехідник), ми так само поговоримо.

У мене ноутбук практично завжди підключений до монітора. Плюс бездротова клавіатура і мишка. Тобто, ноутбук у мене в ролі системного блоку. Це дуже зручно. Я в будь-який момент можу відключити ноутбук і взяти його з собою. Він практично безшумний в порівнянні з ПК. А завдяки монітору, до якого я підключаюся будинку, я можу зручно працювати на великому екрані, дивитися фільми, грати і т. Д.

До того ж, якість екрану на ноутбуках ну дуже погане. Я маю введу моделі з бюджетного та середнього цінового сегмента. Або старі ноутбуки.

У всіх різні завдання. І випадків, коли нам може знадобиться підключити монітор, може бути дуже багато. Хтось буде підключатися до великого екрану для просмотроа фільмів, брати свій ноутбук на роботу і підключатися там до монітора для більш комфортної роботи, або як я, використовувати його як стаціонарний комп'ютер. У будь-якому випадку, нам потрібно якось поєднати і налаштувати ці два пристрої. До речі, замість монітора можна використовувати телевізор.

Для початку ми з'ясуємо, який інтерфейс підключення (вихід) є на нашому ноутбуці, так само перевіримо чи є такий же порт (вхід) на моніторі і вже визначимося, який використовувати. Ну і звичайно ж нам знадобиться певний кабель. У деяких випадках може ще знадобиться перехідник.

Який інтерфейс і кабель використовувати для з'єднання ноутбука з монітором?

На даному етапі дуже складно дати якісь конкретні і універсальні рекомендації. З тієї причини, що у всіх різні ноутбуки та монітори. Тому, розглянемо найпопулярніші варіанти підключення. Один з них повинен вам підійти.

Найоптимальнішим і поширеним інтерфейсом підключення монітора до ноутбука є HDMI. Він є практично на кожному ноутбуці і моніторі. Навіть якщо у вас ці пристрої не найновіші. Якщо ви виявили HDMI вихід на ноутбуці і вхід на моніторі, то використовуйте саме його.

Для початку подивіться на свій ноутбук. Покажу все на прикладі двох своїх ноутбуків. На новому, але бюджетному Lenovo є тільки HDMI вихід. Як я вже писав - це оптимальне рішення.

На другому, більш старому ноутбуці ASUS, є такий же цифровий вихід HDMI і вже застарілий VGA.

Які ще можуть бути варіанти?

 • На старих ноутбуках може бути тільки VGA вихід.
 • Рідко, але іноді на ноутбуках буває вихід DVI.
 • На сучасних ігрових ноутбуках крім HDMI може бути ще mini Display Port.
 • На нових ультрабуки (в основному на дорогих моделях) немає взагалі окремого виходу для підключення зовнішнього монітора. Там для цих завдань використовується новий порт USB Type-C. І так як моніторів з USB Type-C входом зараз дуже мало, то швидше за все знадобиться перехідник. Наприклад, USB-C - HDMI.

З ноутбуком розібралися. Дивимося тепер свій монітор. Які там є інтерфейси підключення. На моєму моніторі є два HDMI входу і один VGA (D-Sub).

Так як у мене на ноутбуці є HDMI вихід, а на моніторі є HDMI вхід, то звичайно ж для підключення я буду використовувати саме цей інтерфейс.

Але, як ви розумієте, так буває не завжди. Розглянемо такі варіанти:

 • На моніторі немає HDMI входу. А є, наприклад, тільки DVI і VGA. В такому випадку, можна підключиться по VGA (якщо є такий вихід на ноутбуці). Але, якщо на ноутбуці є HDMI, то найкраще використовувати перехідник HDMI - DVI.
 • На ноутбуці тільки HDMI, а на моніторі VGA. Так само можна використовувати перехідник. Їх досить на ринку. Але, так як VGA це не цифровий вихід, то якість картинки може бути не дуже.

Простіше кажучи, коли на обох пристроях немає однакових інтерфейсів, то потрібно дивитися в бік перехідників. І краще в підключенні не використовувати застарілий VGA. Якщо є така можливість.

Думаю, з інтерфейсом підключення розібралися. Залежно від обраного інтерфейсу, нам знадобиться кабель, або перехідник. У мене це звичайний HDMI кабель.

У мене це звичайний HDMI кабель

Дуже поширений. Купити його можна практично в будь-якому магазині цифрової техніки. Буває різної довжини. Просто скажіть, що вам потрібен кабель для підключення комп'ютера до монітора. Я вже кілька років користуюся одним кабелем.

Підключаємо монітор до ноутбука через HDMI кабель

Рекомендується відключати обидва пристрої перед тим, як підключати кабель. Чесно скажу - я не відключаю. Поки нічого не згоріло 🙂 Але вам рекомендую вимкнути ноутбук і вимкнути живлення монітора.

Підключаємо кабель до монітора.

Підключаємо кабель до монітора

Другий кінець кабелю підключаємо до ноутбука.

Другий кінець кабелю підключаємо до ноутбука

Після підключення (і включення) зображення швидше за все буде дублюватися на обидва екрани (як на фото нижче).

Оновлення: є багато моніторів з вбудованими динаміками. За HDMI кабелю може передаватися не тільки зображення, а й звук. Якщо відразу після підключення звук на монітор не пішов, то дивіться цю статтю: як вивести звук з комп'ютера на телевізор через HDMI . Можливо, потрібно змінити налаштування відтворення звуку в Windows.

Далі можна змінити режим роботи декількох дисплеїв. У Windows є 4 режими:

 1. Дублювати, або повторюваний. Це коли на екрані ноутбука і монітора відображається однакове зображення.
  В даному режимі є один нюанс з дозволом екрану. Воно визначається найнижчим дозволом і встановлюється на обидва екрани. На ноутбуках зазвичай роздільну здатність 1366 × 768, а на моніторах 1920 × 1080. В даному режимі на моніторі теж буде примусово виставлено роздільну здатність 1366 × 768. І картинка буде не дуже хорошої якості. У моєму випадку на ноутбуці теж 1920 × 1080.
 2. Розширити. Коли другий екран стає як би продовженням основного.
  На нього можна винести якісь ярлики, вікна і т. Д. Можна, наприклад, на екрані ноутбука працювати в браузері, а на монітор винести програвач і дивитися фільм. Або відкрити той же Ютуб в іншому вікні браузера.
 3. Тільки екран комп'ютера (відключити проректор). Це коли зображення виводиться тільки на екран ноутбука. Монітор відключений.
  Можна вимикати монітор отсоединяя HDMI кабель.
 4. Ну і останній режим - Тільки другий екран (тільки проектор). Тут все навпаки. Екран ноутбука відключений, а картинка виводиться тільки на монітор.
  Я завжди працюю саме в цьому режимі.

Як міняти ці режими і при необхідності змінити дозвіл в параметрах екрана Windows, я покажу далі в статті. Окремо для Windows 10 і Windows 7.

Налаштування монітора (другого екрану) на ноутбуці з Windows 10

Щоб швидко змінити спосіб виведення зображення, досить натиснути клавіші Win + P на клавіатурі ноутбука. Або використовувати спеціальну функціональну клавішу. Найчастіше в парі з клавішею Fn.

На екрані має відображатися меню, в якому вже можна вибрати потрібний режим.

Якщо вам цих налаштувань недостатньо, то можете відкрити «Параметри екрану». Натиснувши правою кнопкою миші на порожню область робочого столу.

Там повинно відображатися два дисплея.

Їх можна вибирати і змінювати параметри для кожного окремо. У тому числі можна змінити дозвіл екрана . Там же можна вибрати один з чотирьох варіантів роботи з двома дисплеями.

Там ніби все просто і зрозуміло. Думаю, немає необхідності описувати кожен пункт налаштувань.

Змінюємопараметри декількох екранів в Windows 7

У Windows 7 точно так же можна викликати меню натисканням сполучення клавіш Win Win + P. Виглядає воно ось так:

Можна відкрити більш розширені настройки. Для цього натисніть правою кнопкою миші по робочому столу і виберіть «Дозвіл екрану».

Ми побачимо, що відображається два екрани. Монітор і безпосередньо екран ноутбука. Їх можна визначити, натиснувши на відповідну кнопку. Так само вибравши певний екран, можна змінити його дозвіл і орієнтацію. Або змінити режим роботи двох екранів.

Цієї інформації достатньо, щоб ви змогли підключити свій монітор до ноутбука і насолоджуватися зображенням на великому екрані. За монітором працювати, грати в ігри, або дивитися фільми набагато зручніше. А відключивши ноутбук від монітора, можна переміститься на диван, або відправиться в найближче кафе і продовжити працювати за чашкою чаю. Повна свобода!

Якщо не можете визначиться з інтерфейсом підключення, або у вас з'явилися інші питання, то залишайте їх у коментарях. Тільки обов'язково пишіть модель ноутбука і монітора.

Який інтерфейс і кабель використовувати для з'єднання ноутбука з монітором?
Який інтерфейс і кабель використовувати для з'єднання ноутбука з монітором?
Які ще можуть бути варіанти?

Лента Новостей

Скачать лучший антивирус для Android бесплатно на русском языке
С появлением большого количества приложений и сайтов под мобильную платформу Андроид возросла и опасность занести вирус на свое устройство. В лучшем случае вредоносный файл внесет незначительные изменения

Какой бесплатный антивирус для Андроид лучше
Каждый день пользователи смартфонов под управлением операционной системы «Андроид» подвергаются атакам вирусов, которых становится все больше и больше.          В современном мире количество пользователей

Нужен ли антивирус для Android? ТОП-5 антивирусов для андроид
Здравствуйте. Коснемся такой вот интересной многим темы и хотя сомневаюсь что на данный момент подобные статьи могут попасть на верхние строки поисковых систем. Но этот сайт как личная энциклопедия для

Как узнать какая программа вызывает сбои. Что делать если компьютер тормозит, зависает, глючит.
После продолжительного использования стационарного компьютера или ноутбука на базе Windows пользователи могут столкнуться с ситуацией, когда ПК стал сильно тормозить и работает медленно. Причин торможения

Антивирус для Андроид. Какой лучше?
На сегодняшний день очень важна защита телефона не только в повседневной работе, а и в сети. Для этого создано множество антивирусов и из-за подобного разнообразия довольно сложно определится какой

Рейтинг лучших антивирусов для Андроид
Лучший антивирус для Андроид — 360 Security 360 Security — это пакет защиты для мобильной системы Android, созданный китайской компанией QIHU. Он имеет антивирусный сканер обнаружения вредоносного и опасного

Топ-5: Лучшие бесплатные антивирусы для Android (Рейтинг 2016 года)
Смартфоны и планшеты требуют защиты от вредоносного кода, в том числе вирусов, троянов и так далее. Для этого существуют платные и бесплатные антивирусы. И сегодня мы составим рейтинг пяти лучших антивирусов,

FAQ: Какой антивирус лучший для Андроид, лучшие антивирусы на Android
Огромная распространенность устройств под управлением Android поставила под угрозу безопасность пользовательских данных и денежных счетов по двум причинам. Во-первых, широкий круг пользователей привлекателен

10 лучших бесплатных антивирусов для Android
Что вы делаете, когда покупаете новый смартфон на Android? Вы можете загружать свои любимые приложения, которые часто используете. В вашем списке может быть много приложений для социальных сетей, таких

Лучший антивирус для Андроид 2017
Интернет несет в себе массу возможностей и вместе с ними большое количество опасностей. На платформе Андроид главную угрозу для смартфона представляют Трояны — вирусные программы, которые похищают личную

*/ ?>
Яндекс цитирования
Adobe Photoshop | 2D графика, 2D анимация Adobe Illustrator | графика, вектор, анимация Adobe Flash | графика, вектор, анимация Adobe Acrobat | графика, текст Adobe After Effects | графика, анимация, спецэффекты Adobe Premiere Pro | графика, анимация, спецэффекты, монтаж Sound Forge | редактирование звука и музыки ZBrush | программа для трёхмерного моделирования Autodesk Mudbox — графическая программа, для создания 3D объектов, 2D скетчей, карт неровностей, карт нормалей, карт замещения. UVLayout - приложение для создания и редактирования UV координат треxмерных объектов Autodesk 3DMax | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Autodesk Maya | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Cinema 4D | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Blender | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация