Як вибрати надійний Powerbank: основні параметри

 1. зміст
 2. Сумісність з пристроєм
 3. Ємність зовнішнього акумулятора
 4. функціональність
 5. Вага, габарити і дизайн
 6. висновок

Останнім часом серед користувачів стали особливо популярні зовнішні акумулятори, або, як їх ще називають, «павербанкі». Ще кілька років тому про ці пристрої ніхто не знав, однак, з підвищенням технічних характеристик смартфонів і планшетів останні стали більш активно споживати енергію, і, відповідно, більше залежати від розетки.

Powerbank здатний вирішити будь-які проблеми, пов'язані зі швидкою розрядкою батареї вашого смартфона або планшета. У наш час на ринку доступні сотні різних варіантів павербанков, які відрізняються один від одного не тільки зовні, але і за технічними характеристиками. У цій статті ми розповімо, як вибрати надійний Powerbank і на які його параметри варто звертати увагу.

зміст

 1. Сумісність з пристроєм
 2. Ємність зовнішнього акумулятора
 3. функціональність
 4. Вага, габарити і дизайн
 5. висновок

Сумісність з пристроєм

Почати варто з того, що Powerbank є досить складне, з технічної точки зору, пристрій, який складається не тільки з літій-іонних батарей, а й включає в себе ряд інших елементів: контролер харчування, процесор, індикатори, мікросхеми, і т. п.

Саме з цієї причини Powerbank правильніше звану, «портативним зарядним пристроєм», а не просто «акумулятором» Саме з цієї причини Powerbank правильніше звану, «портативним зарядним пристроєм», а не просто «акумулятором». Дані пристрої включають в себе ряд захисних систем для нормальної взаємодії з вашим гаджетом, захист від перепадів напруги, саморазряда, перезарядки і т.д.

Мабуть, найбільш частим і популярним питанням, яке задають користувачі в магазинах електроніки, є питання: «чи буде сумісний даний Powerbank з їх смартфоном». Варто відзначити, що практично всі сучасні пристрої: смартфони, планшети, плеєри, фото- і відеокамери, і т.д. - мають приблизно однакові параметри харчування, тому Powerbank підійде для будь-якого з цих пристроїв. Для більшості сучасних гаджетів найбільш поширені параметри напруги 5 В постійного струму (5V DC).

Зовнішній акумулятор не підходить тільки для пристроїв, які мають свій власний зовнішній адаптер харчування, в зв'язку з чим, наприклад, ноутбук він зарядити не зможе.

Якщо ви є власником будь-якого раритетного або унікального пристрою, перед зарядкою зверніть увагу, щоб вхідна напруга, необхідне для зарядки цього пристрою, збігалося з вихідним напругою обраної вами моделі портативного зарядного пристрою Якщо ви є власником будь-якого раритетного або унікального пристрою, перед зарядкою зверніть увагу, щоб вхідна напруга, необхідне для зарядки цього пристрою, збігалося з вихідним напругою обраної вами моделі портативного зарядного пристрою. Його можна подивитися або на мережевому зарядному пристрої, яке йшло в комплекті з вашим гаджетом, або в доданому до нього інструкції.

Ємність зовнішнього акумулятора

Інтервал ємності сучасних зовнішніх акумуляторів варіюється от 2000 мАг до 20000 мАч і більш. При виборі ємності павербанка враховуйте, що від неї безпосередньо залежить його розмір і ціна.

Акумулятори підвищеної ємності вимагають більшого часу для підзарядки, а також мають більшу вагу. Такі моделі можна рекомендувати користувачам, які часто подорожують або їздять у відрядження і не завжди мають можливість скористатися розеткою.

найбільш популярні  зовнішні акумулятори ємністю 8000-12000 мАг найбільш популярні зовнішні акумулятори ємністю 8000-12000 мАг . Такі павербанкі підійдуть більшості користувачів і зможуть повністю зарядити смартфон близько 3-х разів. Їх вага складає близько 250 грам, завдяки чому вони відмінно поміщаються в кишені, не викликаючи при цьому великих незручностей. Для зарядки такого павербанка зазвичай потрібно близько шести-восьми годин.

Акумулятори зниженою ємності 2000-5000 мАг  більш компактні, в зв'язку з чим відмінно підійдуть для дівчат, які завжди можуть покласти їх в свою косметичку Акумулятори зниженою ємності 2000-5000 мАг більш компактні, в зв'язку з чим відмінно підійдуть для дівчат, які завжди можуть покласти їх в свою косметичку. Відзначимо, що цей сегмент павербанков найбільш різноманітний з точки зору дизайну, тому будь-яка дівчина зможе підібрати саме той зовнішній акумулятор, який найкраще впишеться в її стиль.

Зовнішні акумулятори з ємністю понад 20000 мАг є дуже громіздкими, а якщо зовні такий павербанк не відрізняється від пристрою з більш низькою ємністю, швидше за все, це підробка.

функціональність

Павербанкі розрізняються ще і з точки зору своїх функціональних особливостей Павербанкі розрізняються ще і з точки зору своїх функціональних особливостей. Список основних функцій зовнішніх акумуляторів, які є дуже зручними, але не обов'язковими:

 1. Додатковий USB-порт. багато зовнішні акумулятори ємністю вище 10000 мАг оснащуються двома USB-портами. Це зроблено для того, щоб користувач міг заряджати два пристрої одночасно.
 2. Світлодіодний ліхтар - приємний бонус, який може стати в нагоді в поході або в темному під'їзді.
 3. Цифровий індикатор заряду - штука дуже корисна, однак останнім часом виробники перестали використовувати даний елемент, замінивши його світлодіодами. Погодьтеся, бачити точний відсоток залишку заряду вашого павербанка все ж набагато зручніше, ніж спостерігати миготливі лампочки.

Вага, габарити і дизайн

Якщо говорити про дизайн павербанков, тут все, як і зі смартфонами - кожен виробник намагається створити щось нове, ще більш привабливе і незвичайне, але, в той же час, використовує свій стиль. Дизайн павербанка - справа смаку, і тут «на смак і колір товаришів немає».

Корпус павербанка може бути зроблений з пластика або металу Корпус павербанка може бути зроблений з пластика або металу. Незважаючи на те, що сучасні моделі виконані з міцного пластику, ми б все ж рекомендували віддавати перевагу металевим павербанкам. Вони трохи важче пластикових варіантів, однак при падінні шансів «вижити» у таких пристроїв більше.

висновок

Як бачите, насправді у виборі зовнішнього акумулятора або, як його частіше називають, павербанка, немає нічого складного. Перед покупкою визначитеся, як часто ви будете використовувати цей пристрій. Від цього безпосередньо залежатиме ємність і розмір павербанка. Після цього подумайте, чи потрібні вам 2 USB-роз'єму або будь-які додаткові функції. Для дівчат напевно буде важливий дизайн зовнішнього акумулятора, проте ми б не рекомендували ставити його при виборі на перше місце.

Лента Новостей

Какой бесплатный антивирус для Андроид лучше
Каждый день пользователи смартфонов под управлением операционной системы «Андроид» подвергаются атакам вирусов, которых становится все больше и больше.          В современном мире количество пользователей

Скачать лучший антивирус для Android бесплатно на русском языке
С появлением большого количества приложений и сайтов под мобильную платформу Андроид возросла и опасность занести вирус на свое устройство. В лучшем случае вредоносный файл внесет незначительные изменения

Нужен ли антивирус для Android? ТОП-5 антивирусов для андроид
Здравствуйте. Коснемся такой вот интересной многим темы и хотя сомневаюсь что на данный момент подобные статьи могут попасть на верхние строки поисковых систем. Но этот сайт как личная энциклопедия для

Как узнать какая программа вызывает сбои. Что делать если компьютер тормозит, зависает, глючит.
После продолжительного использования стационарного компьютера или ноутбука на базе Windows пользователи могут столкнуться с ситуацией, когда ПК стал сильно тормозить и работает медленно. Причин торможения

Антивирус для Андроид. Какой лучше?
На сегодняшний день очень важна защита телефона не только в повседневной работе, а и в сети. Для этого создано множество антивирусов и из-за подобного разнообразия довольно сложно определится какой

Рейтинг лучших антивирусов для Андроид
Лучший антивирус для Андроид — 360 Security 360 Security — это пакет защиты для мобильной системы Android, созданный китайской компанией QIHU. Он имеет антивирусный сканер обнаружения вредоносного и опасного

Топ-5: Лучшие бесплатные антивирусы для Android (Рейтинг 2016 года)
Смартфоны и планшеты требуют защиты от вредоносного кода, в том числе вирусов, троянов и так далее. Для этого существуют платные и бесплатные антивирусы. И сегодня мы составим рейтинг пяти лучших антивирусов,

FAQ: Какой антивирус лучший для Андроид, лучшие антивирусы на Android
Огромная распространенность устройств под управлением Android поставила под угрозу безопасность пользовательских данных и денежных счетов по двум причинам. Во-первых, широкий круг пользователей привлекателен

10 лучших бесплатных антивирусов для Android
Что вы делаете, когда покупаете новый смартфон на Android? Вы можете загружать свои любимые приложения, которые часто используете. В вашем списке может быть много приложений для социальных сетей, таких

Лучший антивирус для Андроид 2017
Интернет несет в себе массу возможностей и вместе с ними большое количество опасностей. На платформе Андроид главную угрозу для смартфона представляют Трояны — вирусные программы, которые похищают личную

*/ ?>
Яндекс цитирования
Adobe Photoshop | 2D графика, 2D анимация Adobe Illustrator | графика, вектор, анимация Adobe Flash | графика, вектор, анимация Adobe Acrobat | графика, текст Adobe After Effects | графика, анимация, спецэффекты Adobe Premiere Pro | графика, анимация, спецэффекты, монтаж Sound Forge | редактирование звука и музыки ZBrush | программа для трёхмерного моделирования Autodesk Mudbox — графическая программа, для создания 3D объектов, 2D скетчей, карт неровностей, карт нормалей, карт замещения. UVLayout - приложение для создания и редактирования UV координат треxмерных объектов Autodesk 3DMax | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Autodesk Maya | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Cinema 4D | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Blender | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация