Як і який вибрати ноутбук для дому? каже фахівець

 1. Який вибрати ноутбук для дому
 2. процесор
 3. відеокарта
 4. Обсяг жорсткого диска
 5. Оперативна пам'ять
 6. Екран і його властивості
 7. привід
 8. батарея
 9. Додаткові роз'єми і слоти
 10. клавіатура
 11. Ціна
 12. Список інтернет магазинів зі знижками на ноутбук

У порівнянні зі стаціонарними ПК, широкі можливості ноутбуків стали досить популярні, враховуючи ряд переваг цієї техніки У порівнянні зі стаціонарними ПК, широкі можливості ноутбуків стали досить популярні, враховуючи ряд переваг цієї техніки.

По-перше, зручність використання під час поїздок завдяки мобільності, а також достатня потужність, щоб ні в чому не поступатися стаціонарним ПК.

По-друге, привабливий і стильний зовнішній вигляд.

Існує ще один тип подібної техніки - нетбук. Він має досить скромні розміри і не менш скромні параметри. Якщо в загальних рисах спробувати охарактеризувати функціональність такого пристрою, то найбільше підійде - слабка техніка.

Особливо, якщо метою придбання є можливість грати комп'ютерні ігри та працювати в потужних дизайнерських програмах. До того ж, в нетбуці відсутній DVD-привід. Все це в сукупності визначає, чому такі пристрої не набули широкого поширення.

Який вибрати ноутбук для дому

Опинившись безпосередньо в магазині, погляду відкриваються ряди ноутбуків з найрізноманітнішими характеристиками, в числі яких і наявність або відсутність встановленої операційної системи. Якщо врахувати, що в магазині в обов'язковому порядку на деякі машини встановлюється ліцензійне програмне забезпечення, то, відповідно, ціна цих ноутбуків трохи вище, ніж у інших.

В іншому випадку пристрій буде забезпечено безкоштовними операційними системами DOS або Linux. Для роботи користувачу надалі доведеться встановити Windows, проте, придбання моделі без ОС обійдеться дешевше, ніж з уже встановленою операційною системою.

процесор

Процесор - це перше, що слід вибрати. Продуктивність моделі, що сподобалася, перш за все, залежить від його типу. Головна відмінність полягає в марці: Intel або AMD. У кожного з них свої переваги.

Так, перший тип відрізняється більш високою швидкістю роботи, а також має широкий асортимент моделей, які підійдуть різним категоріям покупців, починаючи від бюджетних пристроїв і закінчуючи найбільш потужними машинами.

Процесори AMD мають більше ресурсів для підтримки потужної графіки Процесори AMD мають більше ресурсів для підтримки потужної графіки. Тому, орієнтуватися користувачеві потрібно, перш за все, виходячи з мети використання ноутбука.

Говорячи про типи процесора Intel, то модельний ряд досить широкий:

 • Celeron (економ-варіант);
 • Pentium, найбільш поширений процесор для середнього класу користування;
 • Core - найпотужніший з усіх перерахованих типів.

AMD виробляє два типи:

 • серія Е (дуже слабкі процесори);
 • серія А - найкращими є для нормальної роботи.

При виборі цього пристрою не менш важлива і частота його роботи. Так, чим вона вище (починаючи від 2 ГГц), тим вища продуктивність. Моделі з частотою 1,6 ГГц підходять для щоденного виконання нескладних завдань, але не більше.

відеокарта

Від того, який тип обраний, буде залежати можливість роботи пристрою з графікою, відтворення відео файлів, якість відтворення гри та інше. Найчастіше вбудована відеокарта недостатньо потужна для того, щоб грати в комп'ютерні ігри, але цілком підходить, щоб виконувати будь-які інші завдання. Існують зовнішні відеокарти, які дозволяють працювати, грати і виконувати абсолютно будь-які завдання.

Обсяг жорсткого диска

Ще зовсім недавно найпопулярнішими були моделі ноутбуків з жорсткими дисками ємність 360 Гб. Сьогодні планка піднялася, і ця цифра тепер становить 500 Гб. Практично не зустріти вже моделей з меншою ємністю. Однак з тих пір як з'явилися жорсткі диски з такою ємністю, необхідність в зберіганні великих обсягів інформації різко знизилася. Сталося це завдяки збільшеним можливостям інтернету, а також появи на ринку інформаційних технологій таких пристроїв, як зовнішні жорсткі диски. Ємність їх значно перевершує вбудовані жорсткі диски ноутбуків, а в сукупності з недорогий вартістю є можливість зберігати великі обсяги інформації поза комп'ютера.

Таким чином, при виборі ноутбука звертати увагу на те, яка місткість жорсткого диска у вподобаної моделі, вже не варто стільки скрупульозно, як це було в попередні часи.

Оперативна пам'ять

Оперативна пам'ять займає одне з перших місць за важливістю у виборі ноутбука, так як її розмір визначає можливості машини. Сьогодні для нормальної роботи підійде оперативна пам'ять 2 Гб. Установка 4 Гб може підвищити продуктивність роботи ноутбука, якщо передбачається значне навантаження на нього. Варто звернути увагу і на додаткові слоти під оперативну пам'ять. Їх наявність визначається необхідністю в майбутньому додати ще оперативної пам'яті в машину, якщо існуючих ресурсом не вистачатиме. Коли користувачеві здається, що 2 або 4 Гб цілком вистачить, ніхто не знає, які завдання доведеться вирішувати на ноутбуці завтра, отже, додаткові слоти не завадять.

Екран і його властивості

Що стосується характеристик сучасних екранів ноутбуків, а також моніторів для стаціонарних ПК, то в останні роки помічається різка деградація у виробництві якісної техніки, що передає зображення Що стосується характеристик сучасних екранів ноутбуків, а також моніторів для стаціонарних ПК, то в останні роки помічається різка деградація у виробництві якісної техніки, що передає зображення. Так, нинішні екрани у більшості ноутбуків мають погані кути огляду і перенесення кольорів, яка далека від ідеалу (якщо м'яко сказати). У найдорожчих моделях ноутбуків використовуються більш якісні матриці, завдяки яким є можливість спостерігати осудну картинку на своєму ноутбуці. Але ж не всім покупцям під силу придбати такий пристрій, а тому доводиться задовольнятися середнім варіантом.

Сьогодні вибір екранів ноутбуків представлений двома типами:

 • матові;
 • глянцеві.

Обидва типи мають свої плюси і мінуси. Перш за все, глянсовий екран відображає все як в дзеркалі, що в сонячну погоду робить роботу за ноутбуком неможливою, якщо тільки приміщення не обладнане важкими портьєрами. Але картинка більш насичена і контрастна.

Матовий тип дещо кращий, тому що володіє Антинікотинова властивостями, але зображення трохи менш яскраве і насичене.

Найчастіше, чим вище функціональний ряд і характеристики техніки, тим вище її ціна. При виборі ноутбука, якість екрану не сильно залежить від того, наскільки дорога модель пристрою. Також варто звернути увагу на розмір екрану. Якщо передбачається переглядати відео або фото на такій машині, то слід купувати ноутбуки з діагоналлю 17 дюймів. Але це в першу чергу відіб'ється на збільшенні ваги пристрою, що не бажано в разі, якщо передбачається часто переносити ноутбук. Для домашнього користування в більшості випадків купуються моделі з діагоналлю 15,6 дюймів.

привід

Привід ноутбука на сьогоднішній день не так сильно актуальне, як за старих часів. А тому не принципово, чи є він взагалі в вподобаної моделі. Пояснюється це тим, що сьогодні флешки практично витіснили такий вид носіїв, як CD- або DVD-диски. Так, вже розробляються ноутбуки більш тонкого формату, в яких і зовсім не передбачено наявність DVD-приводу.

Але, трапляється, що в деяких випадках є необхідність у використанні приводу, а значить, користувач повинен визначити сам для себе доцільність присутності цього пристрою в ноутбуці.

батарея

Заряд акумулятора, вказаний виробником в технічному додатку до ноутбука, як правило, не відповідає дійсності і трохи завищений. Час роботи пристрою без додаткової підзарядки визначається параметрами батареї.

У більшості ноутбуків встановлена ​​літій-іонна батарея, ємності якої досить, щоб машина працювала в середньому 4-5 годин. Це за умови наявності усереднених характеристик пристрою і при діагоналі 15,6 дюймів. Більш потужні моделі мають і більше енергоспоживання.

Додаткові роз'єми і слоти

Важливо уточнювати при виборі ноутбука такі моменти, як способи з'єднання з іншими пристроями. Так, необхідна присутність роз'єму для підключення гарнітури, додаткові USB-роз'єми, можливість підключити Bluetooth, доступ до Wi-Fi, а також тип встановленої мережевої карти. Що стосується USB-портів, то сьогодні замість стандарту 2.0 здебільшого встановлюється USB-3.0. Це значно прискорює швидкість передачі даних, а також дії, що проводяться за ноутбуком, включаючи копіювання, збереження інформації та інше. У сукупності кількість USB-роз'ємів не повинно бути менше 3-4, так як в разі необхідності одночасного підключення мишки, USB-модема і флешки важливо, щоб не було обмежень по кількості вільних портів для зручності користування ноутбуком.

Підключення до інтернету за допомогою Wi-Fi сьогодні можливо на будь-якої моделі пристрою Підключення до інтернету за допомогою Wi-Fi сьогодні можливо на будь-якої моделі пристрою. Правда, відмінною рисою такого з'єднання є низька швидкість. Ця цифра варіюється в межах від 65 до 300 Мб / с, все залежить від того, який стандарт використовується в мережевому модулі Wi-Fi на ноутбуці.

Серед додаткових можливостей підключення може бути і наявність роз'єму VGA, за допомогою якого приєднується другий монітор. Часом це виявляється дуже корисним. Варто лише враховувати, що якщо в пристрої екран з розряду широкоформатних типів, то і підключити можна теж широкоформатний екран. Якщо ж потрібно просто розширити робочий стіл ноутбука, то цілком підійде екран будь-якого іншого розміру.

Деякі моделі забезпечені всього одним, так званим "поєднаним" роз'ємом для гарнітури - навушників і мікрофону. Але не завжди це зручно. Або навіть, навпаки, зовсім незручно, адже часто з'являється необхідність підключити обидва типи пристроїв одночасно. В цьому випадку можна скористатися спеціальним перехідником, однак, не всі вони підходять по формату. Так що, вибираючи ноутбук для дому, варто звертати увагу навіть на такі дрібниці.

клавіатура

Клавіатура може бути як урізаного типу, так і повна. Все залежить від розмірів пристрою. Якщо звичка для користувача справа необоримое, то можна придбати клавіатуру з цифровим блоком, який розташовується праворуч. Але на ноутбуках з діагоналлю 15,6 не завжди зустрічається такий тип клавіатури, є і урізані її різновиди. До того ж, компактність і стиль таких моделей дуже привабливі самі по собі.

Ціна

Що стосується цінової категорії, то тут немає меж, головне лише визначитися з тим набором функцій, які переважно бачити в своєму ноутбуці. Адже від того, наскільки зручно користуватися пристроєм, буде залежати якість і швидкість роботи на ньому. Немає сенсу платити за функції, використання яких не передбачається в подальшому.

Список інтернет магазинів зі знижками на ноутбук

Аксесуари та сумки

Комп'ютери та електроніка

краса і здоров'я

Товари для дітей

Товари для дому

Квіти та подарунки

Що це і як працює?Це список кодів-промокодом, сподобався код можна ввести в спеціальне поле (зазвичай в кошику обраного інтернет магазину) і отримати знижку, подарунок або безкоштовну доставку.

На даний момент купонів в мережі немає

Лента Новостей

Скачать лучший антивирус для Android бесплатно на русском языке
С появлением большого количества приложений и сайтов под мобильную платформу Андроид возросла и опасность занести вирус на свое устройство. В лучшем случае вредоносный файл внесет незначительные изменения

Какой бесплатный антивирус для Андроид лучше
Каждый день пользователи смартфонов под управлением операционной системы «Андроид» подвергаются атакам вирусов, которых становится все больше и больше.          В современном мире количество пользователей

Нужен ли антивирус для Android? ТОП-5 антивирусов для андроид
Здравствуйте. Коснемся такой вот интересной многим темы и хотя сомневаюсь что на данный момент подобные статьи могут попасть на верхние строки поисковых систем. Но этот сайт как личная энциклопедия для

Как узнать какая программа вызывает сбои. Что делать если компьютер тормозит, зависает, глючит.
После продолжительного использования стационарного компьютера или ноутбука на базе Windows пользователи могут столкнуться с ситуацией, когда ПК стал сильно тормозить и работает медленно. Причин торможения

Антивирус для Андроид. Какой лучше?
На сегодняшний день очень важна защита телефона не только в повседневной работе, а и в сети. Для этого создано множество антивирусов и из-за подобного разнообразия довольно сложно определится какой

Рейтинг лучших антивирусов для Андроид
Лучший антивирус для Андроид — 360 Security 360 Security — это пакет защиты для мобильной системы Android, созданный китайской компанией QIHU. Он имеет антивирусный сканер обнаружения вредоносного и опасного

Топ-5: Лучшие бесплатные антивирусы для Android (Рейтинг 2016 года)
Смартфоны и планшеты требуют защиты от вредоносного кода, в том числе вирусов, троянов и так далее. Для этого существуют платные и бесплатные антивирусы. И сегодня мы составим рейтинг пяти лучших антивирусов,

FAQ: Какой антивирус лучший для Андроид, лучшие антивирусы на Android
Огромная распространенность устройств под управлением Android поставила под угрозу безопасность пользовательских данных и денежных счетов по двум причинам. Во-первых, широкий круг пользователей привлекателен

10 лучших бесплатных антивирусов для Android
Что вы делаете, когда покупаете новый смартфон на Android? Вы можете загружать свои любимые приложения, которые часто используете. В вашем списке может быть много приложений для социальных сетей, таких

Лучший антивирус для Андроид 2017
Интернет несет в себе массу возможностей и вместе с ними большое количество опасностей. На платформе Андроид главную угрозу для смартфона представляют Трояны — вирусные программы, которые похищают личную

*/ ?>
Яндекс цитирования
Adobe Photoshop | 2D графика, 2D анимация Adobe Illustrator | графика, вектор, анимация Adobe Flash | графика, вектор, анимация Adobe Acrobat | графика, текст Adobe After Effects | графика, анимация, спецэффекты Adobe Premiere Pro | графика, анимация, спецэффекты, монтаж Sound Forge | редактирование звука и музыки ZBrush | программа для трёхмерного моделирования Autodesk Mudbox — графическая программа, для создания 3D объектов, 2D скетчей, карт неровностей, карт нормалей, карт замещения. UVLayout - приложение для создания и редактирования UV координат треxмерных объектов Autodesk 3DMax | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Autodesk Maya | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Cinema 4D | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Blender | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация