Які акумуляторні батареї краще для фотоапарата?

 1. типи батарейок
 2. Батарейки типу NiMh
 3. А чи підходять вам акумулятори типу LD?
 4. Eneloop XX
 5. Батарейки фірми Panasonic
 6. Лужні батарейки або Alcaine
 7. Які акумуляторні батареї типу АА краще вибрати для тривалого використання?
 8. висока токоотдачи
 9. низька токоотдачи
 10. ємність
 11. саморозряд
 12. висновок
 13. Відеоматеріал

На дворі вже 2017 рік, але професія фотографа і до цього дня дуже актуальна і прибуткова. Але що повинен вміти робити будь-фотограф? Тільки фотографувати? Ні в якому разі. Потрібно розуміти і любити техніку, знаючи до неї особливий підхід. Кожному фотографу доводилося стикатися з вибором акумуляторних батарей для фото- та відеокамери. А якщо така людина є початківцям фотографом, то його повинен був відвідати важливе питання: які акумуляторні батареї краще для фотоапарата? Буде сумно, якщо важлива фотосесія несподівано обірветься через неякісні батарейок. Подібне може відштовхнути клієнтів і "підмочити" репутацію фахівця. Так які батарейки краще для фотоапарата? Дана стаття допоможе вам розібратися в цьому. до змісту ↑

типи батарейок

Вибір батарейок досить різноманітний, існують батарейки типів NiMh, Li і Zn, але так як ми вибираємо тільки найкраще, мова піде тільки про перші.

Батарейки типу NiMh

Для початку, вам потрібно знати, що і джерела енергії такого типу теж можна класифікувати:

 • Звичайні NiMh. Такі батарейки витрачають заряд навіть тоді, коли пристрій, в якому вони знаходяться, знаходиться в стані спокою. Тільки за перший день витрачається 23-24% заряду, а в кожний наступний день - 1%.
 • LD-NiMh - акумулятори "низького саморозряду". Вони можуть спокійно валятися рік, зберігши при цьому 85% заряду.
до змісту ↑

А чи підходять вам акумулятори типу LD?

Самі бюджетні та екологічні батарейки LD - це знайомі нам NiMh. Досить просто не забувати ставити їх на підзарядку. Але використання LD-NiMh може спричинити за собою пару питань.

Суть в тому, що звичайні акумулятори мають велику ємність, приблизно рівна 2700 мАг, у LD-NiMh акумуляторів ємність складає 2100 мАг. Вам здасться очевидним, що використання батарей з меншою ємністю - це не вигідно, але практика показує зворотне.

Краще обзавестися великою кількістю заряджених комплектів, користуючись такими акумуляторами. Якщо пам'ять дозволяє пам'ятати про своєчасну зарядці, то вам варто придбати саме LD-NiMh.

до змісту ↑

Eneloop XX

Даний продукт займає нішу на ринку з 2005 і вважається легендарним. Які акумуляторні батареї краще для фотоапарата? Розбираємося далі.

Батарейки від компанії Sanyo АА можуть спокійно зберігати свій заряд до 5 років. Робота таких батарейок на увазі 1800 циклів повної розрядки і зарядки.

На сьогоднішній день, саме такі акумулятори вважаються кращими.

Важливо! Проблема полягає в тому, що їх не так-то й просто знайти. Зате і інші фірми активно займаються удосконаленням батарейок LD-LiMh.

до змісту ↑

Батарейки фірми Panasonic

Існує ще один хороший варіант, який досить легко знайти на ринку. Це - батарейки Panasonic. Вони славляться 1600 циклами заряду і розряду. Чи не є таємницею і те, що фірма Panasonic викупила бренд Sanyo, тому незабаром споживач перестане відчувати різницю між ними.

Окрему увагу слід приділити лужним батареям.

до змісту ↑

Лужні батарейки або Alcaine

Це - один з найбільш використовуваних видів акумуляторів в побуті. Знайти їх можна в абсолютно будь-якому магазині, що робить їх дуже популярними. З чим же це все-таки пов'язано? Так з тим, що їх не потрібно заряджати. Але ця "одноразовость" викликає ряд недоліків.

Досить слабкий струм не дозволить використовувати їх для сучасних фотокамер, тому вони стають актуальними тільки для годин, пультів управління, будильників і подібних пристроїв.

Важливо! Щоб відпали всі питання з приводу даного типу батарейок варто зауважити, що Alcaine перекладається, як "лужної". Так тепер і не важко зробити висновок, що лужні батарейки, в найближчому майбутньому, перестануть використовуватися в фотокамерах взагалі. Чи потрібні нам такі батарейки? Ні і ще раз ні.

До сих пір не визначилися з вибором? Читаємо далі!

до змісту ↑

Які акумуляторні батареї типу АА краще вибрати для тривалого використання?

На це питання ви зможете відповісти самі, якщо ознайомитеся з критеріями вибору. Отже, як вибрати кращі батарейки для фотоапарата?

висока токоотдачи

Акумулятори, які мають високу токоотдачи, можуть віддавати всю свою ємність на харчування фотокамери, не доходячи до нижніх значень напруги. Кожен цифровий фотоапарат оснащений контролером харчування, який регулює напругу на акумуляторах. Саме він подає сигнал про те, що батарея розряджена.

Контролер самостійно визначає поточний рівень розряду акумуляторної батареї по різниці потенціалів на самому елементі.

Важливо! Простою мовою, він вимірює напругу і, якщо раптом воно досягає нижньої межі напруги (закладеного номінального), то відразу подає сигнал про те, що батарею необхідно замінити.

Висока токоотдачи допомагає акумулятора віддавати абсолютно всю свою ємність на харчування девайса, при цьому не досягаючи нижніх значень напруги. Наприклад, якщо батарея має місткість 2500 mAh - всі ці 2500mAh підуть на живлення пристрою. Висока токоотдачи допомагає акумулятора віддавати абсолютно всю свою ємність на харчування девайса, при цьому не досягаючи нижніх значень напруги

низька токоотдачи

Низька токоотдачи тягне за собою ситуацію, в якій камері не вдається "дістати" залишки енергії з батареї і змушена повідомити про те, що необхідна термінова заміна.

Важливо! Не вірите? Дістаньте батарею з низькою токоотдачи, коли фотокамера "покаже" розрядку і вставте її в ліхтарик, і побачите що заряду в ній ще більш ніж достатньо.

ємність

І тільки другим критерієм вибору є ємність. Велика ємність в сукупності з високою токоотдачи дадуть найбільшу кількість знімків на заряд батареї.

саморозряд

Ну і останнім критерієм є саморозряд, про який ми трохи говорили на початку. Акумулятори, які швидко "саморазряжаются", доведеться регулярно ставити на підзарядку, що не дуже зручно і забирає багато часу, а час і комфорт сьогодні цінуються вкрай високо

до змісту ↑

висновок

Найкращими джерелами енергії для вашого пристрою є батарейки типу LD-NiMh. Але і серед них потрібно зробити вибір за критеріями, описаним вище. У будь-якому випадку, ви тепер зможете легко вибрати батарею самостійно.

до змісту ↑

Відеоматеріал

Інформація, яку ви прочитали, повинна допомогти вам з вибором і застерегти від покупки неякісного продукту. Тепер ви знаєте, як допомогти своєму другові-фотографу, який задався питанням, які акумулятори краще для фотоапарата? Вдалого вам кадру!

Але що повинен вміти робити будь-фотограф?
Тільки фотографувати?
А якщо така людина є початківцям фотографом, то його повинен був відвідати важливе питання: які акумуляторні батареї краще для фотоапарата?
Так які батарейки краще для фотоапарата?
Які акумуляторні батареї краще для фотоапарата?
З чим же це все-таки пов'язано?
Чи потрібні нам такі батарейки?
До сих пір не визначилися з вибором?
Отже, як вибрати кращі батарейки для фотоапарата?
Не вірите?

Лента Новостей

Скачать лучший антивирус для Android бесплатно на русском языке
С появлением большого количества приложений и сайтов под мобильную платформу Андроид возросла и опасность занести вирус на свое устройство. В лучшем случае вредоносный файл внесет незначительные изменения

Какой бесплатный антивирус для Андроид лучше
Каждый день пользователи смартфонов под управлением операционной системы «Андроид» подвергаются атакам вирусов, которых становится все больше и больше.          В современном мире количество пользователей

Нужен ли антивирус для Android? ТОП-5 антивирусов для андроид
Здравствуйте. Коснемся такой вот интересной многим темы и хотя сомневаюсь что на данный момент подобные статьи могут попасть на верхние строки поисковых систем. Но этот сайт как личная энциклопедия для

Как узнать какая программа вызывает сбои. Что делать если компьютер тормозит, зависает, глючит.
После продолжительного использования стационарного компьютера или ноутбука на базе Windows пользователи могут столкнуться с ситуацией, когда ПК стал сильно тормозить и работает медленно. Причин торможения

Антивирус для Андроид. Какой лучше?
На сегодняшний день очень важна защита телефона не только в повседневной работе, а и в сети. Для этого создано множество антивирусов и из-за подобного разнообразия довольно сложно определится какой

Рейтинг лучших антивирусов для Андроид
Лучший антивирус для Андроид — 360 Security 360 Security — это пакет защиты для мобильной системы Android, созданный китайской компанией QIHU. Он имеет антивирусный сканер обнаружения вредоносного и опасного

Топ-5: Лучшие бесплатные антивирусы для Android (Рейтинг 2016 года)
Смартфоны и планшеты требуют защиты от вредоносного кода, в том числе вирусов, троянов и так далее. Для этого существуют платные и бесплатные антивирусы. И сегодня мы составим рейтинг пяти лучших антивирусов,

FAQ: Какой антивирус лучший для Андроид, лучшие антивирусы на Android
Огромная распространенность устройств под управлением Android поставила под угрозу безопасность пользовательских данных и денежных счетов по двум причинам. Во-первых, широкий круг пользователей привлекателен

10 лучших бесплатных антивирусов для Android
Что вы делаете, когда покупаете новый смартфон на Android? Вы можете загружать свои любимые приложения, которые часто используете. В вашем списке может быть много приложений для социальных сетей, таких

Лучший антивирус для Андроид 2017
Интернет несет в себе массу возможностей и вместе с ними большое количество опасностей. На платформе Андроид главную угрозу для смартфона представляют Трояны — вирусные программы, которые похищают личную

*/ ?>
Яндекс цитирования
Adobe Photoshop | 2D графика, 2D анимация Adobe Illustrator | графика, вектор, анимация Adobe Flash | графика, вектор, анимация Adobe Acrobat | графика, текст Adobe After Effects | графика, анимация, спецэффекты Adobe Premiere Pro | графика, анимация, спецэффекты, монтаж Sound Forge | редактирование звука и музыки ZBrush | программа для трёхмерного моделирования Autodesk Mudbox — графическая программа, для создания 3D объектов, 2D скетчей, карт неровностей, карт нормалей, карт замещения. UVLayout - приложение для создания и редактирования UV координат треxмерных объектов Autodesk 3DMax | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Autodesk Maya | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Cinema 4D | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Blender | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация