Який вибрати акумулятор для своєї радіокерованої моделі

 1. Від чого залежить вибір АКБ для радіокерованої моделі
 2. Якщо потрібно докупити новий або ще один аккум, то при його виборі врахуйте наступне:
 3. Gens Ace: акумулятори на будь-який випадок і для будь-якої техніки
 4. Статті в тему:

Незалежно від того, яку RC-модель ви зараз тримаєте в руках, її мотор і електроніка опиняться марним мотлохом без надійного і ємного акумулятора.

І так, якщо мотор - це серце будь-якого механізму, то акумуляторну батарею (АКБ) можна порівняти з кровотворної системою електронного організму. Без енергетичного підживлення (читай - «без АКБ») відмовляється працювати не тільки RC-модель з електродвигуном. Акумулятор оживляє складну бортову електроніку і на моделях з ДВС.

Загалом, відповідальність і важливість питання відчули, переходимо до суті.

Від чого залежить вибір АКБ для радіокерованої моделі

При покупці радіокерованої моделі (навіть в разі RTR- або RTF-комплектації), акумулятор не завжди є складовою комплекту. Потрібно купити додатково? Вивчіть інструкцію - в ній ви обов'язково знайдете необхідні технічні параметри, які слід врахувати при виборі АКБ.

Якщо потрібно докупити новий або ще один аккум, то при його виборі врахуйте наступне:

 • Параметри регулятора швидкості. Регулятор швидкості, встановлений на вашій моделі, працює з певним розкидом напруги і з певним типом акумуляторів. Встановіть аккум з напругою, що перевищує допустиму межу вашого регулятора швидкості - вийде з ладу електроніка.

 • Максимальний струм, якого вимагає електроніка радіокерованої моделі.

 • Напруга, потрібне для оптимальної та злагодженої роботи всіх вузлів RC-моделі.

 • Ємність АКБ, від якої залежить час роботи радіокерованого апарату на одному заряді акумулятора.

 • Габарити важливі не менше. Буває, що за всіма характеристиками АКБ годиться, а ось в свій відсік не поміщається - врахуйте це, щоб не було прикро після покупки.

Вибір альтернативного до встановленого на борту джерела живлення - справа тонка і копітка. При виникненні найменших сумнівів, все-таки краще звернутися до фахівця .


Про те, що потрібно знати про акумулятор для радіокерованих моделей, про основні характеристики, типах і особливостях АКБ ми розповідали в одній з наших статей.

Не будемо переказує її зміст, зазначимо лише, що основними АКБ, які використовуються на сучасних радіокерованих моделях є:

 • NiCd - нікель-кадмієві,

 • Ni-MH - нікель-метал-гидридні,

 • Li-Po або Li-pol або Li-polymer - літій-полімерні,

 • LiFePO4 - літій-залізо-фосфатні.

Найбільшого поширення набули літій-полімерні (LIPO) і порівняно новий вид - літій-ферум-фосфатні (LiFePO4).

Gens Ace: акумулятори на будь-який випадок і для будь-якої техніки

Компанія Gens Ace - один з найбільших розробників і виробників акумуляторних систем, які використовуються практично у всіх сферах життєдіяльності людини.

Компанія була заснована в жовтні 1998 року. З тих пір надійність акумуляторів Gens Ace підтверджена популярністю серед любителів і професійних RC-моделістів більш ніж в 100 країнах світу.

Один з найбільш відомих брендів, що належать компанії Gens Ace - бренд TATTU.

Акумулятори Tattu орієнтовані на установку на борту мультіроторних систем (квадрокоптера, гексакоптери, октокоптери) для комерційного використання.

Завдяки високій якості і величезної ємності при невеликій вазі, ці АКБ використовуються в промислових безпілотники для повітряного спостереження, збору даних і для виконання певних місій (наприклад, в аграрному секторі - для догляду за рослинами).

Gens Ace доклали зусиль, щоб їх продукція була сумісна з дрона відомих і найбільш популярних виробників, таких як, наприклад, YUNEEC і DJI.

Але не варто думати, що акумулятори Gens Ace створені тільки для професійного використання. Діяльність компанії спрямована на задоволення потреб всіх категорій RC-моделістів.

Відмітна риса акумуляторів Gens Ace і Tattu - можливість їх зарядки великими струмами в 5-6С, що відповідно в 5-6 разів більше номіналу. Процес зарядки при цьому скорочується в рази, а ТТХ самого акумулятора не страждають.

Термін експлуатації АКБ, виробництва Gens Ace і Tattu приблизно в чотири рази довше, ніж у інших виробників, що випускають продукцію з подібними характеристиками.

Gens Ace і Tattu - це лідер індустрії. Виробник самостійно займається розробкою та виготовленням АКБ різних типів на власному заводі Grepow і не закуповує складові у інших компаній.

У нас, в RC-Hobby, ви можете вибрати кращі акумулятори та зарядні пристрої відомих виробників. Продукція бренду Gens Ace і Tattu представлена ​​в широкому асортименті.

Так що якщо вашій моделі потрібна додаткова порція енергії - вибирайте!

А коли виникають питання - звертайтеся до наших консультантів - ми допоможемо з оптимальним вибором під ваші потреби і можливості.

Вибирайте краще, і вдалих вам покупок!

Статті в тему:

Що потрібно знати про акумулятор для радіокерованих моделей. Вивчаємо основні типи, характеристики, особливості

Огляд продукції найбільшого виробника перезаряджаються акумуляторних батарей компанії GENS ACE

Як правильно заряджати акумулятор радіокерованої моделі

Як правильно вибрати зарядний пристрій: поради початківцям моделістам

Потрібно купити додатково?

Лента Новостей

Какой бесплатный антивирус для Андроид лучше
Каждый день пользователи смартфонов под управлением операционной системы «Андроид» подвергаются атакам вирусов, которых становится все больше и больше.          В современном мире количество пользователей

Скачать лучший антивирус для Android бесплатно на русском языке
С появлением большого количества приложений и сайтов под мобильную платформу Андроид возросла и опасность занести вирус на свое устройство. В лучшем случае вредоносный файл внесет незначительные изменения

Нужен ли антивирус для Android? ТОП-5 антивирусов для андроид
Здравствуйте. Коснемся такой вот интересной многим темы и хотя сомневаюсь что на данный момент подобные статьи могут попасть на верхние строки поисковых систем. Но этот сайт как личная энциклопедия для

Как узнать какая программа вызывает сбои. Что делать если компьютер тормозит, зависает, глючит.
После продолжительного использования стационарного компьютера или ноутбука на базе Windows пользователи могут столкнуться с ситуацией, когда ПК стал сильно тормозить и работает медленно. Причин торможения

Антивирус для Андроид. Какой лучше?
На сегодняшний день очень важна защита телефона не только в повседневной работе, а и в сети. Для этого создано множество антивирусов и из-за подобного разнообразия довольно сложно определится какой

Рейтинг лучших антивирусов для Андроид
Лучший антивирус для Андроид — 360 Security 360 Security — это пакет защиты для мобильной системы Android, созданный китайской компанией QIHU. Он имеет антивирусный сканер обнаружения вредоносного и опасного

Топ-5: Лучшие бесплатные антивирусы для Android (Рейтинг 2016 года)
Смартфоны и планшеты требуют защиты от вредоносного кода, в том числе вирусов, троянов и так далее. Для этого существуют платные и бесплатные антивирусы. И сегодня мы составим рейтинг пяти лучших антивирусов,

FAQ: Какой антивирус лучший для Андроид, лучшие антивирусы на Android
Огромная распространенность устройств под управлением Android поставила под угрозу безопасность пользовательских данных и денежных счетов по двум причинам. Во-первых, широкий круг пользователей привлекателен

10 лучших бесплатных антивирусов для Android
Что вы делаете, когда покупаете новый смартфон на Android? Вы можете загружать свои любимые приложения, которые часто используете. В вашем списке может быть много приложений для социальных сетей, таких

Лучший антивирус для Андроид 2017
Интернет несет в себе массу возможностей и вместе с ними большое количество опасностей. На платформе Андроид главную угрозу для смартфона представляют Трояны — вирусные программы, которые похищают личную

*/ ?>
Яндекс цитирования
Adobe Photoshop | 2D графика, 2D анимация Adobe Illustrator | графика, вектор, анимация Adobe Flash | графика, вектор, анимация Adobe Acrobat | графика, текст Adobe After Effects | графика, анимация, спецэффекты Adobe Premiere Pro | графика, анимация, спецэффекты, монтаж Sound Forge | редактирование звука и музыки ZBrush | программа для трёхмерного моделирования Autodesk Mudbox — графическая программа, для создания 3D объектов, 2D скетчей, карт неровностей, карт нормалей, карт замещения. UVLayout - приложение для создания и редактирования UV координат треxмерных объектов Autodesk 3DMax | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Autodesk Maya | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Cinema 4D | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Blender | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация