Акумулятори, батареї, батарейки та батареечкі

Як правильно вибрати батарейку і не помилитися в розмірах

Як правильно вибрати батарейку і не помилитися в розмірах?

1. Елементи живлення.

2. Типорозміри:
а) 18650
б) 16340 (CR123)
в) Пальчикові батарейки (АА)
г) мізинчикових (Micro) батарейки (ААА)

3. Супутні товари

Елементи живлення - непримітні персонажі в світі техніки на кшталт «бійців невидимого фронту». Про них, в кращому випадку, згадують в останню чергу, а часом і зовсім лише тоді, коли портативна техніка по «незвіданих причин» перестає працювати. Добре, якщо користувач бувалий і не забуває про те, що джерела живлення - це та сила, яка змушує битися «серце» будь-якого портативного енергозалежного інструменту, а якщо ні? А ось якщо про це забути, то ми ризикуємо опинитися з справним, але неробочим приладом на руках у відповідальний момент. Прикра ситуація, чи не так? Наступний момент істини може наступити при виборі відповідних або найбільш вигідних елементів живлення як з точки зору ціни, так і з позиції сумісності та необхідної ємності. Сьогодні ми постараємося розкрити тему батарейок через призму асортименту наших товарів, так як один з основних напрямків нашої діяльності - це реалізація енергозалежних портативних освітлювальних приладів і джерел живлення до них.

Батарейками в побуті називають джерела електрики, які дозволяють автономно живити енергозалежні прилади та пристрої. За типом хімічних реакцій вони можуть бути первинними - це окремий гальванічний елемент одноразового використання, або вторинні - це акумулятор багаторазового дії з оборотними хімічними процесами.

За типом хімічних реакцій вони можуть бути первинними - це окремий гальванічний елемент одноразового використання, або вторинні - це акумулятор багаторазового дії з оборотними хімічними процесами

Типорозміри найпопулярніших на сьогоднішній день батарейок вміщаються в досить скромний список: ААА (мізинчикові), АА (пальчикові), С (маленький бочонок), D (великий бочонок), 18650 і 16340 (CR123). Ми ж будемо розглядати переваги найбільш ходових елементів живлення в області портативних освітлювальних приладів. Отже, провідні виробники ліхтарів в основному випускають моделі, сумісні з елементами живлення наступних параметрів:

а) Типорозмір 18650.

За хімічним складом це Li-ion (літій-іонний) акумулятор, який має низький показник саморазряда, велика кількість циклів заряду-розряду, тривалий час зберігання і стійкість до низьких і високих температур. Елементів живлення типорозміру 18650 перевага віддається в тих випадках, коли необхідна велика ємність, так що для світлодіодних ліхтарів - це найкращий вибір автономного живлення. Акумуляторна батарея за формою схожа на батарейки АА або ААА, але більше в розмірах (діаметр 18мм, довжина 66,5мм). Користується високим попитом, так як напруга і ємність збалансовані відмінно - ємність варіюється в межах 2200-3400 мА / год, напруга на виході - 3.7V (Робоча 3.0 - 4.2V).

Підводні ліхтарі компанії Ferei і MagicShine працюють переважно на акумуляторах типу 18650 так само, як і більшість представників пошукових і туристичних серій продукції Fenix (ТК і PD). Ліхтарі для дайвінгу MagicShine, як правило, поставляються з акумуляторами 18650 в комплекті, але при необхідності і без втрат якості їх можна замінити аналогом від інших виробників.

Недоліки Li-ion акумуляторів полягають в неможливості заряджатися при низьких температурах і в високі ризики перегріву. Проблема з перегрівом вирішується за допомогою впровадження в акумулятор електронної схеми, яка контролює температурний режим під час заряду, а також виключає можливість перезарядки і повної розрядки батареї.

б) Типорозмір 16340 (CR123)

Може являти собою як акумулятор, так і одиночний гальванічний елемент. Так само, як і в випадку з акумуляторами типу 18650, хімічним джерелом електричного струму в багаторазових батарейках 16340 є літій-іонна складова, проте, розмір даних елементів живлення складає? від розміру одного акумулятора 18650. Ємність однієї батареї типорозміру 16340 варіюється в межах 750-1200 мА / год при напрузі 3.7V. Більш високий показник ємності може досягатися за рахунок зниженого напруги, з чого випливає, що при необхідності отримати більший показник напруги зі збереженням ємності, доцільніше використовувати дві батареї типорозміру 16340 (CR123) замість однієї 18650. Таким чином, наприклад, ми можемо збільшити яскравість ліхтарика або тривалість його роботи, підібравши відповідні елементи живлення.

Деякі представники бюджетної серії світлодіодних ліхтарів Fenix сумісні з батареями типу 16340 (CR123), наприклад, модель Fenix Е15, а також Е35 і Е50, для яких можна використовувати як 18650, так і 2хCR123.

в) Типорозмір АА

в) Типорозмір АА

Пальчикові батарейки (діаметр 14.мм, довжина 50.5мм) випускаються як первинного (одноразові) так і вторинного (багаторазові) нікель-метал-гидридні акумулятори (Ni-MH), мабуть, це найпоширеніший варіант елементів живлення для більшості енергозалежних приладів. Рекомендуємо використовувати лужні батарейки (Alkaline), і не набувати більш дешеві сольові батарейки через надзвичайно низькою ємності і часті випадки протікання електроліту.

Рекомендуємо використовувати лужні батарейки (Alkaline), і не набувати більш дешеві сольові батарейки через надзвичайно низькою ємності і часті випадки протікання електроліту

Практично всі ліхтарі бюджетної серії Е та туристичної серії LD компанії Fenix працюють на пальчикових батарейках (АА). Серед представників тактичної серії ТК також передбачені моделі, що працюють на доступних елементах живлення типорозміру АА - це ТК41 і ТК45. У нашому магазині також представлені нікель-метал-гидридні акумулятори (Ni-MH) від японського концерну Sanyo, які є відмінним рішенням у пошуках найбільш вигідних елементів живлення.

г) Типорозмір ААА

Мізинчикові (Micro) батарейки - найменші з циліндричних елементів живлення (10,5 мм в діаметрі і 44.5мм в довжину). ААА бувають як первинними, так і вторинними і зазвичай використовуються в малогабаритних пристроях без гострої необхідності у великій силі струму. Залежно від типу електроліту змінюється показник номінального напруги (1.5V в сольових і лужних батарейках і 1.2V у Ni-MH акумуляторів) і ємності: 500мА / год - сольові батарейки, 1250мА / ч - лужні, від 300 до 1250мА / ч - типова ємність акумуляторів стандарту ААА.

На мізинчикових батарейках працюють наймініатюрніші ліхтарики з асортименту компанії Fenix, наприклад, наключнікі Е01, Е05, LD01 або налобний ліхтар-трансформер HL10, який може використовуватися і як налобник, і як брелок.

3.Сопутствующіе товари

Дорогі друзі, очевидним є той факт, що вирішивши використовувати акумулятори, вам доведеться купувати і зарядний пристрій для їх обслуговування. Щоб не сталося прикрої помилки, не забувайте цікавитися, наскільки сумісне вподобане зарядний пристрій з типорозміром ваших елементів живлення. На сьогоднішній день все частіше зустрічаються універсальні зарядки, які можуть приймати «на постій» акумулятори всіх популярних типорозмірів, однак, такі станції досить дорогі. При виборі більш доступного зарядного пристрою, обов'язково уточніть його можливості, а якщо Вас терзають сумніви - зверніться до операторів за консультацією.

Важливо! Друзі, все батарейки містять хімічні елементи, які, вступаючи в реакцію, виробляють так потрібне нам електрику. При неправильному використанні, зберіганні та утилізації елементи живлення вкрай токсичні і небезпечні для здоров'я людини, руйнуючись, завдають непоправної шкоди природі та навколишньому середовищу. З цієї причини все батарейки мають піктограму, що вказує на те, що даний продукт повинен бути правильно утилізований. На сьогоднішній день у нас досить слабо розвинений збір відпрацьованих елементів живлення, однак, пункти прийому є і, при бажанні, знайти їх можна. Будьте відповідальними - не викидайте отруту у відро для сміття.

Купити елементи живлення в Росії
Купити елементи живлення в Україні

Як правильно вибрати батарейку і не помилитися в розмірах?
Добре, якщо користувач бувалий і не забуває про те, що джерела живлення - це та сила, яка змушує битися «серце» будь-якого портативного енергозалежного інструменту, а якщо ні?
Прикра ситуація, чи не так?

Лента Новостей

Скачать лучший антивирус для Android бесплатно на русском языке
С появлением большого количества приложений и сайтов под мобильную платформу Андроид возросла и опасность занести вирус на свое устройство. В лучшем случае вредоносный файл внесет незначительные изменения

Какой бесплатный антивирус для Андроид лучше
Каждый день пользователи смартфонов под управлением операционной системы «Андроид» подвергаются атакам вирусов, которых становится все больше и больше.          В современном мире количество пользователей

Нужен ли антивирус для Android? ТОП-5 антивирусов для андроид
Здравствуйте. Коснемся такой вот интересной многим темы и хотя сомневаюсь что на данный момент подобные статьи могут попасть на верхние строки поисковых систем. Но этот сайт как личная энциклопедия для

Как узнать какая программа вызывает сбои. Что делать если компьютер тормозит, зависает, глючит.
После продолжительного использования стационарного компьютера или ноутбука на базе Windows пользователи могут столкнуться с ситуацией, когда ПК стал сильно тормозить и работает медленно. Причин торможения

Антивирус для Андроид. Какой лучше?
На сегодняшний день очень важна защита телефона не только в повседневной работе, а и в сети. Для этого создано множество антивирусов и из-за подобного разнообразия довольно сложно определится какой

Рейтинг лучших антивирусов для Андроид
Лучший антивирус для Андроид — 360 Security 360 Security — это пакет защиты для мобильной системы Android, созданный китайской компанией QIHU. Он имеет антивирусный сканер обнаружения вредоносного и опасного

Топ-5: Лучшие бесплатные антивирусы для Android (Рейтинг 2016 года)
Смартфоны и планшеты требуют защиты от вредоносного кода, в том числе вирусов, троянов и так далее. Для этого существуют платные и бесплатные антивирусы. И сегодня мы составим рейтинг пяти лучших антивирусов,

FAQ: Какой антивирус лучший для Андроид, лучшие антивирусы на Android
Огромная распространенность устройств под управлением Android поставила под угрозу безопасность пользовательских данных и денежных счетов по двум причинам. Во-первых, широкий круг пользователей привлекателен

10 лучших бесплатных антивирусов для Android
Что вы делаете, когда покупаете новый смартфон на Android? Вы можете загружать свои любимые приложения, которые часто используете. В вашем списке может быть много приложений для социальных сетей, таких

Лучший антивирус для Андроид 2017
Интернет несет в себе массу возможностей и вместе с ними большое количество опасностей. На платформе Андроид главную угрозу для смартфона представляют Трояны — вирусные программы, которые похищают личную

*/ ?>
Яндекс цитирования
Adobe Photoshop | 2D графика, 2D анимация Adobe Illustrator | графика, вектор, анимация Adobe Flash | графика, вектор, анимация Adobe Acrobat | графика, текст Adobe After Effects | графика, анимация, спецэффекты Adobe Premiere Pro | графика, анимация, спецэффекты, монтаж Sound Forge | редактирование звука и музыки ZBrush | программа для трёхмерного моделирования Autodesk Mudbox — графическая программа, для создания 3D объектов, 2D скетчей, карт неровностей, карт нормалей, карт замещения. UVLayout - приложение для создания и редактирования UV координат треxмерных объектов Autodesk 3DMax | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Autodesk Maya | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Cinema 4D | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Blender | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация