Акумулятори в дитячих іграшках

На адресу інтернет-магазину "Сучасні іграшки" особливо часто приходять питання від покупців, щодо того, що краще використовуватися в радіокерованих танках, машинках, поїздах залізниць і інших подібних іграшках - акумулятори або батарейки. І чому однотипні іграшки, наприклад, радіокеровані танки масштабі 1:16 , Одні виробники комплектують акумулятором і мережевим зарядним пристроєм (наприклад Керований по радіо танк Тигр фірми HENG LONG), а інші виробники навпаки, радять використовувати батарейки.
Але ж використовувати акумулятори, на перший погляд, значно зручніше і дешевше?

Давайте разом з Вами спробуємо розібратися в цьому питанні.

Залишимо осторонь економічну вигоду виробників і спробуємо з життєвої точки зору розглянути позитивні і негативні сторони використання акумуляторів і батарей в дитячих іграшках. Відразу обмовимося, порівнювати будемо найбільш часто використовувані в іграшках акумулятори нікель-металогідридні (NiMh) тип АА з сучасними батарейка тип АА - алкалінових (НЕ сольовими).

Перерахуємо "плюси" використання акумуляторних батарей:

Незаперечний плюс акумулятора - Можливість багаторазової підзарядки

А далі? А ось з другим плюсом буде трохи складніше - швидше за все в якості другого плюса можна "зарахувати" акумулятора меншу вартість за рахунок його багаторазового використання в порівнянні з вартістю батарейок, які будуть використані за той же період часу. Але ось який період часу взяти до уваги і чи встигне акумулятор, який коштує в кілька разів дорожче батарейок, за час свого використання виправдати її щодо вартості батарейок?
Питання не найпростіший і відповідь на нього не однозначний.

Спробуємо перерахувати основні "плюси" батарейок.

Основний плюс - постійна готовність батарейки до роботи
Другий плюс - більша енергетична ємність, а отже, більше час роботи батарейки в порівнянні з часом роботи акумулятора. Залежно від моделей батарейок і акумуляторів різниця в часі їх роботи може бути п'ятикратної.

Для нашого порівняння цих плюсів буде досить. А тепер розглянемо "мінуси" використання акумуляторів і батарей в дитячих іграшках.

На наш погляд основний мінус використання акумулятора полягає в тому, що перед використанням акумулятор необхідно зарядити. Причому особливо важливо, зарядити його саме перед використанням, так як в противному випадку за досить нетривалий час акумулятор розрядиться за рахунок своїх внутрішніх струмів саморазряда і до того моменту як він буде затребуваний в грі, від його початкової ємності можуть залишитися "жалюгідні крихти", яких може не вистачити не тільки для того, щоб провести повноцінний танковий бій , А й навіть на те, щоб іграшковий танк, якщо ми говоримо про радіокеровані танках, просто поїхав. Не варто забувати і про те, що час зарядки акумуляторних батарей простими зарядними пристроями ( "повільними", що не інтелектуальними) досягає 10 годин. Мало хто з виробників комплектує свої іграшки "швидкими" зарядними пристроями - їх наявність в комплекті іграшки сильно її здорожує, що позначається на конкурентному попиті іграшки. До слова сказати, зарядка акумулятора "швидким" зарядним пристроєм теж вимагає деякого часу і одна година для повноцінної зарядки все одно витратити доведеться.
Зарядку "повільним" зарядним пристроєм найкраще проводити вночі. А грати, відповідно, краще з ранку. І якщо з п'ятниці на суботу це цілком піддається реалізації, то по буднях не завжди можливо.

Така ж ситуація складається і в разі застосування акумуляторів в інших іграшках. Наприклад, в повнофункціональному Радіокерованому вантажівці - автоплатформі з навантажувачем , У якого світяться фари і габаритні вогні, гуде горн, імітуються звуки роботи двигуна, розгону і гальмування, піднімається / опускається трап у причепа і з пульта радіоуправління повністю управляється навантажувач, зверніть увагу на таке кількість батарейок або акумуляторів:

4 шт. тип АА у вантажівку
2 шт. тип АА в причіп
1 шт. тип "КРОНА" в пульт управління вантажівкою
4 шт. тип ААА в навантажувач
2 шт. тип ААА в пульт управління навантажувачем

На чому ж зупинити свій вибір - на акумуляторах або батарейках?

Припустимо, Ви купили повний набір необхідних для нього акумуляторів. Зарядили їх. Встановили. Дитина пограв, отримав масу задоволень і відклав свій радіокерований вантажівка до наступного зручного для гри випадку. А через якийсь час знову вирішив пограти. Добре, якщо він вирішив пограти на наступний день - акумулятори ще зберігають свій заряд. А якщо йому захочеться пограти через тиждень? Чи не поїде вантажівку, не запрацює навантажувач - розрядилися акумулятори! І не від того, що ними часто користувалися, а скоріше від невикористання.
А це означає, що для гри в іграшку треба їх зарядити. Але дитина хоче грати тут і зараз і чекати 10 годин не стане - просто відкладе іграшку і в наступний раз, згадуючи свій "невдалий підхід" до неї, може і не захотіти в неї грати або просто буде катати таку іграшку рукою, не використовуючи весь набір її багатих функцій.

Будь в цьому радіокерованому вантажівці встановлено батарейки, така ситуація могла б і не статися. Розрядилися батарейки - вийняли старі - поставили нові. Все дуже швидко і зручно. Правда, трохи дорого (і це як раз і є той мінус батарейок, в якому акумулятор повинен перевершувати їх по практичності використання). Але ж акумулятори теж коштують грошей, причому при першій разовій покупці значно більших, ніж коштують батарейки.

Ми привели цей випадок просто в якості одного з прикладів - з іншими іграшками, для роботи яких потрібні акумулятори або батарейки, може статися така ж історія. Ця ситуація досить типова і з нею стикалися багато батьків. На наш погляд, дуже зручно, коли в іграшці використовуються не спеціальні акумулятори, розроблені "під розмір" конкретної іграшки, а є можливість встановити або батарейки або акумулятори на вибір за своїм бажанням. Кожен батько може вирішити сам - що практичніше використовувати в дитячій іграшці - акумулятор або батарейки. Причому завжди можна варіювати їх використання по ситуації. Багато виробників, наприклад виробник радіокерованих танків Pilotage (Пилотаж), пішов саме таким шляхом. Наприклад, в Радіокерованому танку Т-34 і в інших танках фірми Pilotage можна використовувати і батарейки та акумулятори.

Для тих, хто тільки купує іграшку, навряд чи буде доцільно відразу купувати і акумуляторні батареї до неї. Іграшка повинна "прижитися" у дитини, сподобатися йому. Для того, щоб отримати перше уявлення про іграшку, дешевше буде придбати батарейки (або скористатися демонстараціоннимі батарейками, в разі, якщо вони входять в комплект іграшки). Після того, як стане зрозуміло, що іграшка "користується попитом" і міняти батарейки стає накладно, доцільно задуматися і про придбання акумуляторних батарей. У цьому випадку рекомендуємо звернути увагу на сучасні NI-MH акумуляторні батареї з низьким рівнем саморозряду, які поставляються в торгову мережу вже предзаряженнимі і готовими до використання відразу після покупки. У якісних предзаряженних акумуляторів з низьким рівнем саморозряду всі перераховані вище недоліки відсутні, такі акумулятори готові до використання без підзарядки навіть після тривалого простою (кращі зразки акумуляторів збережуть більшу частину заряду до декількох років) і по ряду показників вони будуть навіть перевершувати батарейки.

Ось вже де точно не обов'язково використовувати акумулятори, так це в пультах управління радіокерованих іграшок, наприклад в пультах   радіокерованих вертольотів   , І інших подібних іграшках Ось вже де точно не обов'язково використовувати акумулятори, так це в пультах управління радіокерованих іграшок, наприклад в пультах радіокерованих вертольотів , І інших подібних іграшках. Витрата енергії в пультах управління радіокерованими іграшками досить малий і батарейок вистачить надовго (якщо звичайно не заряджати від цього пульта саму іграшку, як це передбачається в деяких моделях іграшкових вертольотів з інфрачервоними пультами управління). Для зарядки акумуляторів таких вертольотів краще використовувати мережеві зарядні пристрої.
Це, мабуть, єдина порада який ми хотіли б дати в цій статті.

У всіх інших випадках вибір залишається за Вами.

Але ж використовувати акумулятори, на перший погляд, значно зручніше і дешевше?
Але ось який період часу взяти до уваги і чи встигне акумулятор, який коштує в кілька разів дорожче батарейок, за час свого використання виправдати її щодо вартості батарейок?
А якщо йому захочеться пограти через тиждень?

Лента Новостей

Какой бесплатный антивирус для Андроид лучше
Каждый день пользователи смартфонов под управлением операционной системы «Андроид» подвергаются атакам вирусов, которых становится все больше и больше.          В современном мире количество пользователей

Скачать лучший антивирус для Android бесплатно на русском языке
С появлением большого количества приложений и сайтов под мобильную платформу Андроид возросла и опасность занести вирус на свое устройство. В лучшем случае вредоносный файл внесет незначительные изменения

Нужен ли антивирус для Android? ТОП-5 антивирусов для андроид
Здравствуйте. Коснемся такой вот интересной многим темы и хотя сомневаюсь что на данный момент подобные статьи могут попасть на верхние строки поисковых систем. Но этот сайт как личная энциклопедия для

Как узнать какая программа вызывает сбои. Что делать если компьютер тормозит, зависает, глючит.
После продолжительного использования стационарного компьютера или ноутбука на базе Windows пользователи могут столкнуться с ситуацией, когда ПК стал сильно тормозить и работает медленно. Причин торможения

Антивирус для Андроид. Какой лучше?
На сегодняшний день очень важна защита телефона не только в повседневной работе, а и в сети. Для этого создано множество антивирусов и из-за подобного разнообразия довольно сложно определится какой

Рейтинг лучших антивирусов для Андроид
Лучший антивирус для Андроид — 360 Security 360 Security — это пакет защиты для мобильной системы Android, созданный китайской компанией QIHU. Он имеет антивирусный сканер обнаружения вредоносного и опасного

Топ-5: Лучшие бесплатные антивирусы для Android (Рейтинг 2016 года)
Смартфоны и планшеты требуют защиты от вредоносного кода, в том числе вирусов, троянов и так далее. Для этого существуют платные и бесплатные антивирусы. И сегодня мы составим рейтинг пяти лучших антивирусов,

FAQ: Какой антивирус лучший для Андроид, лучшие антивирусы на Android
Огромная распространенность устройств под управлением Android поставила под угрозу безопасность пользовательских данных и денежных счетов по двум причинам. Во-первых, широкий круг пользователей привлекателен

10 лучших бесплатных антивирусов для Android
Что вы делаете, когда покупаете новый смартфон на Android? Вы можете загружать свои любимые приложения, которые часто используете. В вашем списке может быть много приложений для социальных сетей, таких

Лучший антивирус для Андроид 2017
Интернет несет в себе массу возможностей и вместе с ними большое количество опасностей. На платформе Андроид главную угрозу для смартфона представляют Трояны — вирусные программы, которые похищают личную

*/ ?>
Яндекс цитирования
Adobe Photoshop | 2D графика, 2D анимация Adobe Illustrator | графика, вектор, анимация Adobe Flash | графика, вектор, анимация Adobe Acrobat | графика, текст Adobe After Effects | графика, анимация, спецэффекты Adobe Premiere Pro | графика, анимация, спецэффекты, монтаж Sound Forge | редактирование звука и музыки ZBrush | программа для трёхмерного моделирования Autodesk Mudbox — графическая программа, для создания 3D объектов, 2D скетчей, карт неровностей, карт нормалей, карт замещения. UVLayout - приложение для создания и редактирования UV координат треxмерных объектов Autodesk 3DMax | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Autodesk Maya | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Cinema 4D | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Blender | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация