Android-планшети проти планшетів з Windows 10

Виробник електроніки Apple свідомо спровокував війну за майбутнє комп'ютерів, коли показав перший iPad. Цей планшет знайшов зручний баланс між простотою у використанні, необхідної площею екрану і мобільністю для використання на руках. Минуло зовсім небагато часу і Google з Microsoft визнали важливість планшетів.

Читайте: Кращі планшети на Android / Кращі планшети на Windows

Зі свого боку, компанія Microsoft вирішила дослідити нову категорію перш, ніж зробити ставку. Google відповів на загрозу iPad досить швидко, випустивши свою операційну систему Android Honeycomb для роботи на планшетах сторонніх виробників. Минув деякий час, перш ніж Microsoft зрозуміла свою помилку щодо категорії планшетів. Компанія змінила курс на всіх фронтах, надавши світу власну серію планшетів Surface, а також залучаючи Windows 8 і Windows 8.1 на планшети. Нові планшети Surface, а також планшети, випущені іншими виробниками, працюють сьогодні на Windows 10 , Яка пропонує єдине бачення Microsoft операційних систем для ноутбуків, настільних комп'ютерів, планшетів і смартфонів.

Нові планшети Surface, а також планшети, випущені іншими виробниками, працюють сьогодні на   Windows 10   , Яка пропонує єдине бачення Microsoft операційних систем для ноутбуків, настільних комп'ютерів, планшетів і смартфонів

-

Планшет на Windows 10: Microsoft Surface Pro 4.

Деякі кажуть, що планшети на Windows 10 і планшети на Android нічим не відрізняються, мовляв, вони роблять одне і те ж, в кінцевому рахунку. Ці люди помиляються; Google і Microsoft зовсім інакше дивлячись на планшети їх їх можливості, тому ви повинні розуміти різницю, перш ніж вирішити, який планшет ви дійсно хочете купити.

Android-планшети проти планшетів на Windows 10: Відмінності

Відмінності між підходом Microsoft і Google до планшетів видно відразу, досить просто подивитися на пристрої, які доступні на полицях магазинів. Побоюючись домінування Apple в зоні високого класу, Microsoft направила сили на випуск планшетів високого класу. Крім дорого сегмента, Microsoft і її партнери роблять ставку на універсальні пристрої, вважаючи, що користувач хоче один пристрій, здатне на все.

Крім дорого сегмента, Microsoft і її партнери роблять ставку на універсальні пристрої, вважаючи, що користувач хоче один пристрій, здатне на все

Android-планшет: Google Pixel C.

Google використовує дещо інший підхід з Android. Існує понад тисячу різноманітних Android-планшетів, більшість з яких офіційні, а інші не дуже. Є маленькі планшети з 7-дюймовими панелями для користувачів, які хочуть тільки дивитися фільми і читати книги. Є планшети з викрученій до межі продуктивністю в екосистемі Android. Наприклад, високі показники продуктивності демонструє планшет Google Pixel C .

-
Якість Android-планшета, яке ви отримуєте, обмежується лише кількістю грошей, які ви готові витратити на його покупку. Відкритий характер Android і постійна потреба апаратних виробників до створення кращих процесорів для своїх планшетів, змусили Android демонструвати грубу силу. Наприклад, останній Samsung Galaxy Tab S2 8.0 працює на 8-ядерному процесорі, а це значить, що немає практично нічого, що не може зробити цей планшет. Він також використовує AMOLED-дисплей з приголомшливим дозволом. Це неймовірна технологія з дуже глибоким чорним і яскравими іншими квітами. 8-дюймовий Galaxy Tab S2 вийшов на ринок з цінником в 32.000 рублів.

000 рублів

-

Android-планшет: Samsung Galaxy Tab S2.

Швидкий розвиток нових конструкцій продиктовано тим, що виробники Android-планшетів часто йдуть на ризиковані рішення, на відміну від інших виробників апаратних частин. Планшет Lenovo Yoga Tab 3 Pro, наприклад, пропонує користувачам 10,1-дюймовий дисплей і вбудований проектор, всього за 449 $ (32.000 р.). Порівняно недавно ми склали огляд останнього планшета Lenovo і віднесли його до категорії кращих планшетів для споживання утримання під управлінням Android.

Читайте: Огляд Lenovo Yoga Tablet 3 Pro .

Планшети на Android можуть бути дуже, дуже дешевими. Для порівняння, планшет Lenovo Tab 2 A7 коштує близько 6.000 рублів. Він працює від 4-ядерного процесора і пропонує 7-дюймовий дисплей. Android-планшети дуже різноманітні за кольором, розміром, ціною та досвіду роботи. Кожен підтримує Wi-Fi, деякі підтримують мобільні плани для сталості зв'язку, 3G і 4G.

Планшети на Windows, звичайно, теж мають деяку різноманітність, але кількість пропозицій від апаратних виробників просто не можна порівняти з Android. Замість цього, більшість планшетів на Windows 10 орієнтовані на споживання і створення змісту. І ви не зможете домогтися того ж в повній мірі від Android-планшета, просто підключивши мишку та клавіатуру, вони просто нездатні забезпечити досвід Windows 10 і планшетів на цій операційній системі.

Планшет на Windows 10: HP Pavilion X2.

Візьміть для прикладу HP Pavilion X2 , 10,1-дюймовий планшет. Він обладнаний 32 Гб пам'яті і 4-ядерним процесором. Він також приходить з клавіатурою-доком, апаратна частина, яка досить рідко зустрічається на Android-планшетах. Microsoft пропонує свій власний магазин додатків, який називається Windows Store. Він далеко не так добре укомплектований, як Play Store Android, що могло б стати проблемою, що не пропонуй Windows 10 на планшетах можливість установки програм, як iTunes та інших. Планшет коштує близько 279 $ (19.500 р.).

У верхній частині ринку є Microsoft Suface Pro 4 і Surface 3. Планшет Microsoft Surface 3 є прямим конкурентом iPad, з процесором Intel Atom і можливістю запуску додатків і програм настільного формату. Він обладнаний 10,8-дюймовим дисплеєм і повнорозмірним портом USB 3.0 для підключення принтерів та інших аксесуарів. Базова модель планшета встане вам в 499 $ (35.000 р.), Але не має мобільного підключення для передачі даних, хоча ця опція є на дорожчої моделі. Microsoft Surface Pro 4 пропонує різні комплектації, підтримує стилус і орієнтований на професійний ринок. Читайте наш огляд Microsoft Surface Pro 4 .

-

Планшет на Windows 10: Microsoft Surface 3.

Читайте: Огляд Microsoft Surface 3 .

Android-планшети мають кращі характеристики, які ви тільки можете знайти, а також розважальні програми у величезній кількості, але вони як і раніше позиціонуються як компаньйонів до інших пристроїв. Microsoft готова битися об заклад, що ви хочете об'єднати в планшеті основний комп'ютер. І знову, ваш вибір залежить від переваги в операційній системі.

Android-планшети проти планшетів на Windows 10: Програмне забезпечення

Апаратні переваги кожної платформи тісно пов'язані з їх програмним забезпеченням.

Windows 10 на планшетах

Будучи розробленої для роботи та ігор, Windows 10 на планшетах використовує ряд апаратних хитрощів, намагаючись знайти правильний баланс між невимушеним споживанням медіа змісту, а також роботи з Word, PowerPoint і презентаціями. Ви, можливо, чули про те, що Windows 8 про баланс і не чула. Ви чули все правильно.

Ви чули все правильно

Windows 10 застосовує інші прийоми, щоб зробити перехід з ноутбуків або конкуруючих iPad'ов легше. Підключення або відключення клавіатури змінює режими системи. Коли режим планшета активний, додатки заповнюють весь екран і елементи екранного управління стають більше. Натискання кнопки «Пуск» перемкне вас до повноекранного меню, в комплекті з автоматично оновлюється плиткою. Коли режим планшета вимкнений, екран Пуск стає меню Пуск, а додатки можуть бути запущені за допомогою миші і клавіатури. Знову ж, додатки з Windows Store працюють пліч-о-пліч.

Знову ж, додатки з Windows Store працюють пліч-о-пліч

Користувачі Windows можуть працювати з двома додатками одночасно на екрані в режимі планшета, над чим Android поки ще працює. Є також і підтримка декількох користувачів. Microsoft також ефективно вирішила питання з підтримкою мишки, клавіатури, стилуса і сенсора.

Android на планшетах

Android є операційною системою орієнтованої виключно на сенсорне керування. Це нормально, оскільки більшість користувачів хочуть взаємодіяти з планшетами для споживання медіа. Роль грає лише правильний розмір.

Деякі апаратні партнери Android внесли зміни в операційну систему, пропонуючи такі речі, як можливість одночасного запуску двох додатків. Це не саме універсальне рішення, проте, оскільки додатки, доступні в цьому режимі роботи, вельми обмежені. Android також пропонує несоклько облікових записів користувачів, тому ви можете розділити ігри та програми з вашою дитиною або чоловіком, без тривалої настройки. Ви отримуєте доступ до величезної кількості додатків, оскільки магазин Android пропонує тисячі додатків. Windows все ще наздоганяє. Ми також повинні згадати, що всі програми, куплені для планшетів і смартфонів, доступні на обох пристроях. Windows 10 пропонує подібне рішення, але мало у кого є Windows Phone.

Щоб полегшити вибір, ви можете розглядати Android-планшети в якості дуже великих смартфонів. Вони також пропонують виконання простих завдань і перемикання між ними. Читати, дивитися і слухати, ось найпопулярніші заходи для Android-планшетів. Створення змісту краще реалізовано на планшетах з Windows 10.

Безпека стає проблемою для планшетів на Windows 10 і планшетів для Android. В останні роки, розробники додатків орієнтуються на Google Play для доставки шкідливих програм, так само як вони напали на Internet Explorer на Windows в минулому році. Більшість виробників планшетів включають програмне забезпечення на своїх пристроях, покликане сканувати і відловлювати шкідливі програми. Windows залишається мішенню для хакерів, але ситуація вже не така критична. Microsoft включає власне програмне забезпечення безпеки для Windows 10, Windows Defender, абсолютно безкоштовно.

Android-планшети проти планшетів на Windows 10: Що купити?

Вибір, купити Android-планшет або планшет на Windows 10, залежить від ваших потреб. Деякі не потребують, тому що не збираються, в підключенні миші або клавіатури до своїх пристроїв. Android має сенс, коли користувачі вважають за краще чисте використання планшета.

Для тих, хто хоче скоротити кількість використовуваних в будинку пристроїв та утримувати робоче місце в чистоті, планшети на Windows 10 стають хорошим планом. Планшети на Windows пропонують особливості настільних систем і повнорозмірні USB-порти, яких ви просто не зустрінете на Android. Що ще краще, вони можуть похвалитися підтримкою миші, що більшість користувачів не оцінять до тих пір, поки не спробують змінити форматування в документі. Як і з ноутбуком або комп'ютером, ви повинні вирішити, що хочете від вашого планшета, а потім прийміть рішення.

Лента Новостей

Скачать лучший антивирус для Android бесплатно на русском языке
С появлением большого количества приложений и сайтов под мобильную платформу Андроид возросла и опасность занести вирус на свое устройство. В лучшем случае вредоносный файл внесет незначительные изменения

Какой бесплатный антивирус для Андроид лучше
Каждый день пользователи смартфонов под управлением операционной системы «Андроид» подвергаются атакам вирусов, которых становится все больше и больше.          В современном мире количество пользователей

Нужен ли антивирус для Android? ТОП-5 антивирусов для андроид
Здравствуйте. Коснемся такой вот интересной многим темы и хотя сомневаюсь что на данный момент подобные статьи могут попасть на верхние строки поисковых систем. Но этот сайт как личная энциклопедия для

Как узнать какая программа вызывает сбои. Что делать если компьютер тормозит, зависает, глючит.
После продолжительного использования стационарного компьютера или ноутбука на базе Windows пользователи могут столкнуться с ситуацией, когда ПК стал сильно тормозить и работает медленно. Причин торможения

Антивирус для Андроид. Какой лучше?
На сегодняшний день очень важна защита телефона не только в повседневной работе, а и в сети. Для этого создано множество антивирусов и из-за подобного разнообразия довольно сложно определится какой

Рейтинг лучших антивирусов для Андроид
Лучший антивирус для Андроид — 360 Security 360 Security — это пакет защиты для мобильной системы Android, созданный китайской компанией QIHU. Он имеет антивирусный сканер обнаружения вредоносного и опасного

Топ-5: Лучшие бесплатные антивирусы для Android (Рейтинг 2016 года)
Смартфоны и планшеты требуют защиты от вредоносного кода, в том числе вирусов, троянов и так далее. Для этого существуют платные и бесплатные антивирусы. И сегодня мы составим рейтинг пяти лучших антивирусов,

FAQ: Какой антивирус лучший для Андроид, лучшие антивирусы на Android
Огромная распространенность устройств под управлением Android поставила под угрозу безопасность пользовательских данных и денежных счетов по двум причинам. Во-первых, широкий круг пользователей привлекателен

10 лучших бесплатных антивирусов для Android
Что вы делаете, когда покупаете новый смартфон на Android? Вы можете загружать свои любимые приложения, которые часто используете. В вашем списке может быть много приложений для социальных сетей, таких

Лучший антивирус для Андроид 2017
Интернет несет в себе массу возможностей и вместе с ними большое количество опасностей. На платформе Андроид главную угрозу для смартфона представляют Трояны — вирусные программы, которые похищают личную

*/ ?>
Яндекс цитирования
Adobe Photoshop | 2D графика, 2D анимация Adobe Illustrator | графика, вектор, анимация Adobe Flash | графика, вектор, анимация Adobe Acrobat | графика, текст Adobe After Effects | графика, анимация, спецэффекты Adobe Premiere Pro | графика, анимация, спецэффекты, монтаж Sound Forge | редактирование звука и музыки ZBrush | программа для трёхмерного моделирования Autodesk Mudbox — графическая программа, для создания 3D объектов, 2D скетчей, карт неровностей, карт нормалей, карт замещения. UVLayout - приложение для создания и редактирования UV координат треxмерных объектов Autodesk 3DMax | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Autodesk Maya | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Cinema 4D | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Blender | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация