Apple збирається представити нові MacBook, iMac і зовнішній монітор

  1. MacBook Air
  2. iMac
  3. External 5K Display
  4. MacBook Pro
  5. AirPods
  6. додаткові аксесуари

Незважаючи на всі сумніви і чутки, компанія Apple стверджує, що готується до випуску нових моделей Mac вже в цьому місяці. Захід призначено на 27 жовтня, як і передбачалося раніше, а поставка новинок заплановано на кінець жовтня.

Спираючись на відомості надійних джерел, на сьогоднішній день вже відома велика частина продукції, яку компанія збирається випускати. Так чого ж чекати від майбутньої події? І які новинки підготувала Apple для своїх шанувальників?

MacBook Air

Не очікується, що MacBook Air стане головною новинкою в цьому році, але лінійка цих ноутбуків все ж отримає деякі зміни. Як і повідомлялося раніше, компанія Apple припинить випуск 11-дюймової моделі та направить всю свою увагу на поліпшення 12-дюймового MacBook і 13-дюймового MacBook Air. Хоча деякі джерела все ж ставлять під сумнів таку інформацію.

згідно з новим звіту Bloomberg , Новий MacBook Air буде оснащений портом USB-C, в той час як загальний дизайн залишиться таким же. І хоча багато користувачів закликають до оновлення дисплея ноутбука, за твердженнями компанії його якість залишиться тим самим.

І хоча багато користувачів закликають до оновлення дисплея ноутбука, за твердженнями компанії його якість залишиться тим самим

Якщо Apple дійсно припинить випускати 11-дюймовий MacBook Air , То цілком можливо, що ціна на 12-дюймову і 13-дюймову модель знизиться. Проте, випуск нового MacBook Air явно не буде головною подією цього року, а внесені корективи всього лише трохи розширять його функціональні можливості.

iMac

iMac , Як і MacBook Air, в цьому році не отримає ніяких кардинальних змін, хоча компанія планує трохи оновити його, щоб комп'ютер залишався актуальним і конкурентоспроможним сьогодні. Найбільше зміна стосуватиметься графічної продуктивності. Згідно з відомостями, компанія Apple планує поліпшити всі функції комп'ютера, а також додати нові можливості для графічних процесорів від AMD. Дизайн і інші характеристики залишаться колишніми, хоча, можливо, що новий iMac буде оснащений роз'ємом USB-C.

External 5K Display

Ще на початку цього року компанія Apple офіційно зупинила виробництво застарілого і переоціненого дисплея Thunderbolt, що в свою чергу, відкрило шлях для більш нової і потужної моделі. Очікується, що компанія представить новий зовнішній монітор 5К на своєму заході в цьому місяці, який також буде оснащений вбудованим графічним процесором.

Дисплей, як очікується, буде мати дозвіл 5К (5120 х 2880), а потужний внутрішній графічний процесор буде допомагати менш потужним Mac відтворювати зображення з високою роздільною здатністю.

Поки невідомо скільки буде коштувати новий дисплей, але не варто очікувати, що дешево, враховуючи ціну 1000 доларів на дисплей Thunderbolt і додавання графічного процесора. Більш докладно про характеристики і вартості дисплея 5К можна буде дізнатися після заходу 27 жовтня.

Але варто відзначити і те, що дата випуску цього монітора вже не раз переносилася, так що цілком можливо, що ми не побачимо його на заході цього року.

MacBook Pro

Очікується, що головною новинкою року стане MacBook Pro . Ноутбук не отримував ніяких капітальних оновлень цілих чотири роки, тому в цьому році він піддався багатьом змінам і поліпшень.

По-перше, давайте поговоримо про дизайн. Очікується, що новий MacBook Pro буде набагато тонше і легше, а його сенсорна панель буде значно більше в порівнянні з попередніми моделями. Малоймовірно, що дизайн ноутбука буде таким же, як в MacBook Air і 12-дюймовому MacBook.

Зміни дизайну також поширюються і на параметри портів. Швидше за все, замість традиційних роз'ємів, нові MacBook Pro будуть оснащені портом USB-C. А потреба в MagSafe просто відпаде, оскільки зарядку можна робити за допомогою вище вказаного роз'єму.

Найбільше зміна в конструкції - це додавання нового сенсорного OLED дисплея замість стандартних функціональних клавіш у верхній частині клавіатури. Цей дисплей має виводити функціональні кнопки, призначені для виконання спільних завдань, які варіюються в залежності від того, яке у відкритій програмі.

Згідно з відомостями, компанія Apple працює з незалежними розробниками додатків, щоб гарантувати повну сумісність програмного забезпечення та нової сенсорної панелі під час її запуску.

Згідно з відомостями, компанія Apple працює з незалежними розробниками додатків, щоб гарантувати повну сумісність програмного забезпечення та нової сенсорної панелі під час її запуску

Також очікується, що новий MacBook Pro буден обладнаний Touch ID, який швидше за все, буде розташований на кнопці харчування. У той час як Auto Unlock дозволяє користувачам Apple Watch розблокувати їх Mac, коли їх годинник знаходиться в безпосередній близькості, Touch ID дозволить всім користувачам розблокувати їх пристрій без введення дійсного пароля.

Специфіка оновлень MacBook Pro поки ще не відома, але очікується, що швидкість ноутбука буде збільшена, а графічний процесор буде або Polaris від AMD або Skylake від Intel. Процесор Polaris досить малий, щоб поміститися в ноутбуці, до того ж він пропонує оптимальне поєднання потужності і енергоспоживання.

AirPods

Ще одна річ, яку варто очікувати на подію на наступному тижні - це випуск дійсно бездротових навушників AirPods від Applе, або принаймні оголошення про фактичну дату випуску. Під час анонсу нового iPhone 7 iPhone і 7 Plus, компанія заявила, що AirPods будуть доступні в кінці жовтня, але з тих пір Applе більше нічого не повідомляла про точну дату їх випуску.

додаткові аксесуари

Крім усього вище сказаного, цілком можливо, що компанія Apple введе нові периферійні пристрої, такі як нова клавіатура Magic Keyboard з сенсорною OLED панеллю. Аксесуар буде доступний в таких же кольорах, як і нові iPhone: Rose Gold, Gold, Space Grey і Jet Black.

Зрозуміло, що випуск MacBook Pro і зовнішнього 5К дисплея стане основною темою на подію від Apple в цьому році, і це справедливо. Вони обидва отримали відповідні оновлення і поліпшення.

А що ви плануєте придбати в цьому році? Відповідь залишайте в коментарях нижче.

джерело: 9to5Mac

Так чого ж чекати від майбутньої події?
І які новинки підготувала Apple для своїх шанувальників?
А що ви плануєте придбати в цьому році?

Лента Новостей

Скачать лучший антивирус для Android бесплатно на русском языке
С появлением большого количества приложений и сайтов под мобильную платформу Андроид возросла и опасность занести вирус на свое устройство. В лучшем случае вредоносный файл внесет незначительные изменения

Какой бесплатный антивирус для Андроид лучше
Каждый день пользователи смартфонов под управлением операционной системы «Андроид» подвергаются атакам вирусов, которых становится все больше и больше.          В современном мире количество пользователей

Нужен ли антивирус для Android? ТОП-5 антивирусов для андроид
Здравствуйте. Коснемся такой вот интересной многим темы и хотя сомневаюсь что на данный момент подобные статьи могут попасть на верхние строки поисковых систем. Но этот сайт как личная энциклопедия для

Как узнать какая программа вызывает сбои. Что делать если компьютер тормозит, зависает, глючит.
После продолжительного использования стационарного компьютера или ноутбука на базе Windows пользователи могут столкнуться с ситуацией, когда ПК стал сильно тормозить и работает медленно. Причин торможения

Антивирус для Андроид. Какой лучше?
На сегодняшний день очень важна защита телефона не только в повседневной работе, а и в сети. Для этого создано множество антивирусов и из-за подобного разнообразия довольно сложно определится какой

Рейтинг лучших антивирусов для Андроид
Лучший антивирус для Андроид — 360 Security 360 Security — это пакет защиты для мобильной системы Android, созданный китайской компанией QIHU. Он имеет антивирусный сканер обнаружения вредоносного и опасного

Топ-5: Лучшие бесплатные антивирусы для Android (Рейтинг 2016 года)
Смартфоны и планшеты требуют защиты от вредоносного кода, в том числе вирусов, троянов и так далее. Для этого существуют платные и бесплатные антивирусы. И сегодня мы составим рейтинг пяти лучших антивирусов,

FAQ: Какой антивирус лучший для Андроид, лучшие антивирусы на Android
Огромная распространенность устройств под управлением Android поставила под угрозу безопасность пользовательских данных и денежных счетов по двум причинам. Во-первых, широкий круг пользователей привлекателен

10 лучших бесплатных антивирусов для Android
Что вы делаете, когда покупаете новый смартфон на Android? Вы можете загружать свои любимые приложения, которые часто используете. В вашем списке может быть много приложений для социальных сетей, таких

Лучший антивирус для Андроид 2017
Интернет несет в себе массу возможностей и вместе с ними большое количество опасностей. На платформе Андроид главную угрозу для смартфона представляют Трояны — вирусные программы, которые похищают личную

*/ ?>
Яндекс цитирования
Adobe Photoshop | 2D графика, 2D анимация Adobe Illustrator | графика, вектор, анимация Adobe Flash | графика, вектор, анимация Adobe Acrobat | графика, текст Adobe After Effects | графика, анимация, спецэффекты Adobe Premiere Pro | графика, анимация, спецэффекты, монтаж Sound Forge | редактирование звука и музыки ZBrush | программа для трёхмерного моделирования Autodesk Mudbox — графическая программа, для создания 3D объектов, 2D скетчей, карт неровностей, карт нормалей, карт замещения. UVLayout - приложение для создания и редактирования UV координат треxмерных объектов Autodesk 3DMax | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Autodesk Maya | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Cinema 4D | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Blender | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация