ASUS PadFone A66-P02

Перший погляд на ASUS PadFone: навіщо вбудували смартфон в планшет?

Останнім часом виробникам, мабуть, набридли традиційні смартфони, лептопи та планшети, і вони почали експериментувати з формою або змістом. Ми вже розповідали про ноутбуці, який може перетворюватися як в планшет, так і в повноцінний десктоп (Gigabyte Booktop T1132) завдяки док-станції; розповідали про двосерійний ASUS EEEPad Transformer / Transformer Prime , Який є планшетом - з клавіатурою, що перетворює його в ультрабук ... І зовсім недавно розповіли про Lenovo IdeaPad Yoga - теж планшеті з простою, але унікальною системою, що перетворює його в ультрабук, але по-іншому.

ASUS PadFone

Але поки що ніхто з «гібрідостроітелей» не додумався до того, що зробила ASUS: вона в прямому сенсі вбудувала смартфон в планшет і назвала вийшов продукт, не особливо замислюючись: PadFone .

Ось будинок, який побудував жук

Насправді, загальна концепція продукту значно ширший, ніж те, що написано в попередніх абзацах. Зараз ми спробуємо її описати. Для початку уявіть собі смартфон. Смартфон хороший, сучасний, двоядерний полуторагігагерцовий на новому Qualcomm Snapdragon S4 8260А з графічним прискорювачем Adreno 225, з 1 ГБ оперативної пам'яті і з 16, 32 або 64 ГБ постійної. У нього здоровий екран на 4.3 дюйма з роздільною здатністю qHD (960x540), виконаний за технологією Super AMOLED, восьмимегапіксельна тилова камера, фронтальна з дозволом VGA і немає сенсорних кнопок, тому що Android 4.0 впроваджений повністю.

А це співачка, яка в темній комірці зберігається

Уявивши смартфон, дуже симпатичний, до речі, уявіть тепер планшет. Планшет як планшет, екран на 10.1 дюйма, тилова восьмимегапіксельна камера (яка насправді камера смартфона, під неї просто прорізано отвір в потрібному місці - але до цього ми зараз дійдемо), фронтальна камера вже на 1.3 МП і називається все це добро PadFone Station .

3 МП і називається все це добро PadFone Station

Зовні проста і дуже оригінальна технологія ASUS PadFone

А тепер ми беремо смартфон, відкриваємо з тилової частини планшета досить широку кришку і поміщаємо смартфон в утворилося поглиблення.

Смартфон лягає в поглиблення, як на ліжку, кришка закривається, клац, все.

Зображення з екрану смартфона моментально переноситься на екран планшета, як і весь доступний функціонал, включаючи стан додатків - тобто якщо у вас щось було запущено, ви грали в гру або переглядали сайт, то чарівним чином вони виявляються перенесеними на екран планшета.

Зайве говорити, напевно, про те, що роз'єми і бездротові інтерфейси у обох пристроїв практично ідентичні - або ж можливості одного пристрою використовуються в іншому. Екран у PadFone Station, до речі, краще буде - 1280х800 пікселів, які прекрасно відображають те ж саме, що було на 960х540.

А це весела імператриця, яка часто кусає співачку

Але це ще не все. Тепер до всього цього добра ми можемо підключити клавіатуру, перетворивши пристрій в щось на зразок ультрабука - або ж в розробку власне ASUS, про який ми вже неодноразово і писали, і згадували - мова, звичайно, йде про серіал EEEPad Transformer . Але, як подейкують, клавіатура від останнього до PadFone Station не підійде - тому її теж потрібно купувати окремо. До речі, акумулятор є ще і в клавіатурі - відповідно, ми отримуємо вже три батареї в одному комбінованому пристрої і досить-таки пристойну (в теорії) час автономної роботи.

10 "планшет + 4.3" смартфон = ASUS PadFone

До речі, ім'ям «PadFone» називається, строго кажучи, тільки сам смартфон. А решта - опціональне, за жменю доларів. І це ще не все.

Яка в темній комірці зберігається, в будинку, який побудував жук

Думаєте, метаморфози на цьому закінчилися? Зовсім ні. Вклали в планшет смартфон і душу, підключили клавіатуру - а тепер можна і стилус PadFone Stylus Headset підключити - щоб малювати на екрані. Раніше ми цю функцію бачили і в HTC Flyer , І в Samsung Note , Але чому б її не додати і сюди? Гірше не буде.

Звичайно, не буде, погоджуються фахівці ASUS. А потім думають - чому б не піти ще далі? І роблять з стилуса Bluetooth-гарнітуру. І правда, чому б ні - буде ще одна функція в комплекті, адже не дарма ж в назві укралося слово «headset». За допомогою цієї гарнітури користувач може відповідати на вхідні дзвінки, не перестаючи користуватися «планшетом-майже-ультрабуком-якщо-с-клавіатурою».

Зупинись, мить!

Схоже, всього цього конструктору не вистачає тільки одного для завершення картини: можливості перетворення в десктоп, як це зробила Gigabyte в своєму T1132. Тому що все інше у нього вже є. І чомусь вся ця картина смутно нагадує ситуацію з iPhone, коли навколо одного досить середнього за мірками ринку смартфона вибудовується ліс з свістелок і витребеньок, які перетворюють цей гаджет вже незрозуміло в що - в щось роздуте і монстропободное.

Які ще можливі трансформації залишається тільки гадати!

І тому головне питання: а чи буде на все це попит? Цілком можливо, що ситуація складеться аналогічно тій, яку ми спрогнозували для Lenovo IdeaPad Yoga - тобто PadFone куплять люди, які «про всяк випадок» захочуть мати собі як мінімум планшет, який може легко синхронізуватися з наявними у них гаджетом і перетворитися ще й на лептоп потім, якщо теж «раптом знадобиться». Але суттєвий козир всієї цієї вольтроноподобной конструкції в тому, що і смартфон, і планшет можуть існувати самі по собі, як автономні одиниці. Правда, в планшети не буде тилової камери, частини інтерфейсів, та й час автономної роботи буде істотно менше - але даний факт все-таки не можна ігнорувати.

А інтегрувавши пристрої один з одним, ми отримаємо симбіотичний систему, кожен з учасників якої чимось доповнюють один одного - і це вагомий плюс обох .

В плюс можна написати і єдиний дизайн, який не буде псувати картинку світу тим, хто піклується про свій стиль. Всі компоненти даної системи витримані в єдиних тонах кольору «коричневий металік», а смартфон і планшет володіють традиційними фронтальними панелями, що представляють собою екран, оточений чорною рамкою, і відсутні сенсорні кнопки. Взагалі, якби не об'єктиви фронтальних камер, смартфон і планшет були б не відрізняються і здавалися б масштабними моделями один одного.

Технічні різних

Крім того, про що ми написали вище, пристрої володіють і іншими приємними можливостями. Скажімо, смартфон може похвалитися традиційними Wi-Fi-можливостями в мережах 802.11 b / g / n, 3G аж до HSPA + і нетрадиційним Bluetooth версії 4.0. Його восьмимегапіксельна камера, як видно на фото, пропонує світлодіодний спалах, сенсор від Fuji і автофокус. Правда, з фронтальною камерою дивина: якщо на смартфоні вона всього 0.3 МП, то на планшеті (урізаному багато в чому через смартфона) вже 1.3 МП.

3 МП

Інтерфейсні роз'єми обох складових ASUS PadFone фактично не відрізняються

Це можна пояснити тільки тим, що ASUS пропонує ненав'язливо користуватися саме планшетній камерою для відеодзвінків. Є також в наявності і всі потрібні слоти: microSD, microUSB, mini-Jack і все датчики. Розміри PadFone складають 128х65,4х9,2 мм, а вага - 129 грам. Загалом, звичайний такий середній смартфон - для поточного року, зрозуміло, і то якщо порівняти його з іншими анонсованими на двох минулих виставках моделями інших виробників.

Власні порти є і у планшета. Крім необхідного microUSB, є і більш потрібний microHDMI для відображення картинки на великому екрані, і дублюючий mini-Jack. Не обійшлося і без динаміків, які в планшеті потрібні більше для проформи. Розміри PadFone Station складають 273х176.9х13.5 мм, а вага - 724 грам. І це ще без урахування ваги самого смартфона, що перетворює станцію в досить-таки важку штуку, по вазі істотно випереджає звичайних побратимів. Невідомо, чи є в ньому інтегровані бездротові інтерфейси, або ж PadFone Station використовує все те, чим володіє смартфон - що більш ніж ймовірно.

Також потрібно зауважити, що в планшеті не виявлено слота для microSD або просто повнорозмірних SD-карт (перше є у смартфона, нагадаємо), але, цілком ймовірно, останні будуть вбудовані в клавіатуру, за аналогією з серією EEEPad Transformer .

Крім усього перерахованого вище, екрани смартфона і планшета покриті став також традиційним вже захисним покриттям Gorilla, що оберігає від подряпин і іншого грубого поводження з ніжною технікою.

Окремо варто торкнутися питання з акумуляторами. Як ви вже зрозуміли, в повному зборі «Вольтрон» володіє відразу трьома незалежними батареями, які можуть виступати як єдине ціле. Найбільшу вигоду, зрозуміло, отримує смартфон. За повідомленням виробника, в разі з'єднання смартфона з планшетом час життя першого збільшується в п'ять разів (при цьому не зовсім зрозуміло, скільки ж споживає сам планшет), а якщо ще й клавіатуру додати - то аж о дев'ятій. І знову-таки незрозуміло, чи враховується в цих красивих цифрах той факт, що і планшет, і клавіатура споживають енергію самі по собі. Особливо планшет.

Стилус і планшет тепер нерозлучні?

стабільність

Загалом, поки це все дуже красиво виглядає на папері, в прес-релізах і на студійних фотографіях. Уже відомо, що даний гібрид надійде в продаж по всьому світу протягом пари найближчих місяців, а в кінці півріччя доїде і до Росії за ціною в 33 тис. Рублів. За цю ціну покупець отримає два основних гаджета - смартфон PadFone і планшет PadFone Station. Клавіатуру і стилус потрібно буде докуповувати окремо, якщо вони вам будуть потрібні. Ціна на них поки не оголошена.

Питання в тому «кому це потрібно» залишається все ще відкритим. Але тепер більшою мірою тому, що ASUS зробила щось, схоже на зачатки майбутніх пристроїв, здатних інтегруватися з усім, чим можна. Ні, звичайно, можна підключити iPhone до деяких моделей автомобілів, але це не більше ніж імітація повної синхронізації. А ось коли смартфон буквально вбудовується в планшет, і останній використовує більшу частину технологій першого - ось це вже зовсім інший рівень.

Можливо, незабаром ми побачимо автомобілі, в які точно так же вбудовуються в прямому сенсі смартфони (скажімо, замість штатної навігаційної системи або ж для управління комп'ютеризованими системами машини), або ж поки скромніше: один вендор почне випускати повністю сумісні хоча б зі своєю продукції гаджети , чимось схожі на PadFone.

Наприклад, у Apple вже є патент на вбудовування нетбука в монітор, і не так давно по мережі гуляв відеоролик, що демонструє повністю прозорий смартфон, який моментально об'єднувався практично з усім - від столу-екрану до стіни-телевізора або автомобіля. І у того ж iPhone вже є додатки для управління частиною систем деяких люксових машин.

ASUS PadFone - лише «перша ластівка» в початок процесу загальної синхронізації, злиття і «гібридизації». А наскільки цей процес до місця і часу - буде ясно вже в найближчий рік. Оскільки якщо експеримент з PadFone визнають успішним, цим не забаряться скористатися інші виробники.

А то, справді, не всі ж з Apple копіювати завжди.

Перший погляд на ASUS PadFone: навіщо вбудували смартфон в планшет?
А потім думають - чому б не піти ще далі?
І тому головне питання: а чи буде на все це попит?
Стилус і планшет тепер нерозлучні?

Лента Новостей

Какой бесплатный антивирус для Андроид лучше
Каждый день пользователи смартфонов под управлением операционной системы «Андроид» подвергаются атакам вирусов, которых становится все больше и больше.          В современном мире количество пользователей

Скачать лучший антивирус для Android бесплатно на русском языке
С появлением большого количества приложений и сайтов под мобильную платформу Андроид возросла и опасность занести вирус на свое устройство. В лучшем случае вредоносный файл внесет незначительные изменения

Нужен ли антивирус для Android? ТОП-5 антивирусов для андроид
Здравствуйте. Коснемся такой вот интересной многим темы и хотя сомневаюсь что на данный момент подобные статьи могут попасть на верхние строки поисковых систем. Но этот сайт как личная энциклопедия для

Как узнать какая программа вызывает сбои. Что делать если компьютер тормозит, зависает, глючит.
После продолжительного использования стационарного компьютера или ноутбука на базе Windows пользователи могут столкнуться с ситуацией, когда ПК стал сильно тормозить и работает медленно. Причин торможения

Антивирус для Андроид. Какой лучше?
На сегодняшний день очень важна защита телефона не только в повседневной работе, а и в сети. Для этого создано множество антивирусов и из-за подобного разнообразия довольно сложно определится какой

Рейтинг лучших антивирусов для Андроид
Лучший антивирус для Андроид — 360 Security 360 Security — это пакет защиты для мобильной системы Android, созданный китайской компанией QIHU. Он имеет антивирусный сканер обнаружения вредоносного и опасного

Топ-5: Лучшие бесплатные антивирусы для Android (Рейтинг 2016 года)
Смартфоны и планшеты требуют защиты от вредоносного кода, в том числе вирусов, троянов и так далее. Для этого существуют платные и бесплатные антивирусы. И сегодня мы составим рейтинг пяти лучших антивирусов,

FAQ: Какой антивирус лучший для Андроид, лучшие антивирусы на Android
Огромная распространенность устройств под управлением Android поставила под угрозу безопасность пользовательских данных и денежных счетов по двум причинам. Во-первых, широкий круг пользователей привлекателен

10 лучших бесплатных антивирусов для Android
Что вы делаете, когда покупаете новый смартфон на Android? Вы можете загружать свои любимые приложения, которые часто используете. В вашем списке может быть много приложений для социальных сетей, таких

Лучший антивирус для Андроид 2017
Интернет несет в себе массу возможностей и вместе с ними большое количество опасностей. На платформе Андроид главную угрозу для смартфона представляют Трояны — вирусные программы, которые похищают личную

*/ ?>
Яндекс цитирования
Adobe Photoshop | 2D графика, 2D анимация Adobe Illustrator | графика, вектор, анимация Adobe Flash | графика, вектор, анимация Adobe Acrobat | графика, текст Adobe After Effects | графика, анимация, спецэффекты Adobe Premiere Pro | графика, анимация, спецэффекты, монтаж Sound Forge | редактирование звука и музыки ZBrush | программа для трёхмерного моделирования Autodesk Mudbox — графическая программа, для создания 3D объектов, 2D скетчей, карт неровностей, карт нормалей, карт замещения. UVLayout - приложение для создания и редактирования UV координат треxмерных объектов Autodesk 3DMax | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Autodesk Maya | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Cinema 4D | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Blender | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация