Asus RT-N12 настройка роутера

 1. Як підключити Asus RT-N12
 2. Як зайти в налаштування роутера
 3. Налагодження підключення Білайн
 4. Налагодження підключення Ростелеком, Дом.ру (PPPoE)
 5. Налаштовуємо параметри бездротової мережі Wi-Fi

Ця покрокова інструкція присвячена тому, як налаштувати Wi-Fi роутер Asus RT-N12 для роботи з провайдерами:

 • Білайн (L2TP)
 • Ростелеком, Дом.ру (PPPoE).

Керівництво буде включати в себе наступні важливі етапи настройки: правильне підключення роутера, як увійти в налаштування Asus RT-N12, настройка Інтернет підключення, настройка захисту бездротової мережі (пароль на Wi-Fi).

Як підключити Asus RT-N12

Незважаючи на те, що це здається очевидним, всі інструкції починаю саме з того, як правильно підключити роутер, адже навіть тут бувають помилки, через які згодом Wi-Fi підключення не працює.

Ззаду вашого роутера є п'ять портів - чотири порти LAN і один порт WAN (Internet). Саме до останнього, що відрізняється від чотирьох інших портів, слід під'єднати кабель вашого Інтернет провайдера - Білайн, Ростелеком або будь-якого іншого.

Крім цього, рекомендую робити настроювання бездротового маршрутизатора з комп'ютера або ноутбука, який має з ним дротове підключення, для якого слід з'єднати один з портів LAN на роутері з таким же портом на мережевої карти ПК.

І останній момент: бажано перевірити настройки підключення в Windows ( як це зробити ) - цей крок зараз можна припустити, але якщо у вас не вийде зайти в налаштування роутера, поверніться в першу чергу до нього.

Не забудьте включити пристрій в розетку. А також, для всіх наступних кроків відключіть Інтернет на комп'ютері, (якщо у вас запущено «Швидкісне підключення», «Білайн» на самому ПК) активним має бути тільки підключення по локальній мережі.

Як зайти в налаштування роутера

На зворотному боці Asus RT-N12 (як і на інших роутерах) є інформація про адресу, логін (ім'я користувача) і пароль - їх потрібно використовувати для входу в веб-інтерфейс налаштувань. Для того, щоб зайти, запустіть браузер і в адресному рядку введіть вказану адресу, для роутерів Asusето 192.168.1.1.

Коли вас попросять ввести логін і пароль, введіть admin для того і для іншого (за умови, що ви їх не змінювали під час попередніх спроб все налаштувати).

А тепер увага: якщо це перший раз, коли ви зайшли сюди після покупки або якщо ви тільки що скидали роутер, почнеться автоматичне налаштування - вам потрібно буде натискати «Далі» і заповнювати пропоновані поля.

Автоматична настройка роутера

Вам буде запропоновано поміняти пароль для входу в «адмінку» роутера (той, який був admin), після цього буде проведена спроба визначити тип підключення і, якщо він визначиться, вам запропонують ввести логін і пароль на Інтернет, а потім - поставити ім'я Wi- Fi мережі і пароль на Wi-Fi.

Я не буду описувати автоматичне налаштування. Якщо вона пройде успішно (а це може бути так для Ростелеком і Дом.ру), то моя інструкція вам не потрібна - в результаті ви потрапите на головну сторінку ручних налаштувань Asus RT-N12, а Інтернет буде працювати. Якщо ж після цього Інтернет не заробив, то далі я розповім, як налаштувати всі вручну.

Налагодження підключення Білайн

Для того, щоб налаштувати Інтернет Білайн на Asus RT-N12, на головній сторінці налаштувань натисніть зліва «Інтернет», а на сторінці, заповніть параметри вашого підключення наступним чином:

 • Тип WAN-підключення - L2TP
 • Отримати IP-адресу автоматично - Так
 • Підключатися до DNS-сервера автоматично - Так
 • Ім'я користувача - ваш логін Білайн
 • VPN сервер - tp.internet.beeline.ru

І збережіть налаштування. Якщо ви все ввели правильно, а на комп'ютері підключення Білайн розірвано (це обов'язково), через півхвилини роутер встановить підключення з Інтернетом і в окремій вкладці браузера ви зможете відкривати будь-які сайти, а підключені по Wi-Fi телефони, планшети і ноутбуки також матимуть доступ до Інтернету.

Можете перейти до налаштування бездротової Wi-Fi мережі, якщо ви хочете змінити щось в її параметрах (нижче в цій інструкції).

Налагодження підключення Ростелеком, Дом.ру (PPPoE)

Для настройки Інтернету Ростелеком або Дом.ру на даному роутері, натисніть «Інтернет» в меню зліва, після чого заповніть пропоновані поля наступним чином:

 • Тип WAN-підключення - PPPoE
 • Отримати IP-адресу автоматично - Так
 • Підключатися до DNS-сервера автоматично - Так
 • Ім'я користувача - ваш логін Ростелеком або Дом.ру (для Інтернету)
 • Пароль - ваш пароль для Інтернету.

Інші параметри змінювати не потрібно. Збережіть налаштування і, якщо все було зроблено правильно, то через короткий час Інтернет буде підключений роутером, і ви зможете відкривати сайт і все інше з даного комп'ютера, а також з інших підключених до роутера пристроїв (при цьому, Швидкісне підключення на комп'ютері має бути відключено ).

Якщо потрібно, налаштуйте також параметри бездротової мережі - її ім'я і пароль.

Налаштовуємо параметри бездротової мережі Wi-Fi

Для настройки Wi-Fi, в меню зліва виберіть «Бездротова мережа», після чого задайте потрібні параметри:

 • SSID - це ім'я бездротової мережі, яке будете бачити ви і інші, потрібно для того, щоб ви знали до якої мережі підключаєтеся. Не використовуйте російських букв.
 • Метод перевірки автентичності - встановіть WPA2-Personal
 • Попередній ключ WPA - це і є пароль на Wi-Fi. Не слід використовувати кирилицю, повинен складатися не менше ніж з 8 символів.

Збережіть налаштування. Якщо ви були підключені до AsusRT-N12 без дротів, то при зміні налаштувань підключення буде розірвано і вам заново доведеться підключитися до бездротової мережі. При цьому, Windows може повідомити, що не вдається підключитися до мережі, в цьому випадку чинимо так як описано в статті Параметри мережі, збережені на комп'ютері не відповідають вимогам цієї мережі .

Також може знадобитися: Як налаштувати телебачення IPTV на ASUS RT-N12 і інших моделях .

Можливі проблеми під час налаштування Wi-Fi роутера

Лента Новостей

Скачать лучший антивирус для Android бесплатно на русском языке
С появлением большого количества приложений и сайтов под мобильную платформу Андроид возросла и опасность занести вирус на свое устройство. В лучшем случае вредоносный файл внесет незначительные изменения

Какой бесплатный антивирус для Андроид лучше
Каждый день пользователи смартфонов под управлением операционной системы «Андроид» подвергаются атакам вирусов, которых становится все больше и больше.          В современном мире количество пользователей

Нужен ли антивирус для Android? ТОП-5 антивирусов для андроид
Здравствуйте. Коснемся такой вот интересной многим темы и хотя сомневаюсь что на данный момент подобные статьи могут попасть на верхние строки поисковых систем. Но этот сайт как личная энциклопедия для

Как узнать какая программа вызывает сбои. Что делать если компьютер тормозит, зависает, глючит.
После продолжительного использования стационарного компьютера или ноутбука на базе Windows пользователи могут столкнуться с ситуацией, когда ПК стал сильно тормозить и работает медленно. Причин торможения

Антивирус для Андроид. Какой лучше?
На сегодняшний день очень важна защита телефона не только в повседневной работе, а и в сети. Для этого создано множество антивирусов и из-за подобного разнообразия довольно сложно определится какой

Рейтинг лучших антивирусов для Андроид
Лучший антивирус для Андроид — 360 Security 360 Security — это пакет защиты для мобильной системы Android, созданный китайской компанией QIHU. Он имеет антивирусный сканер обнаружения вредоносного и опасного

Топ-5: Лучшие бесплатные антивирусы для Android (Рейтинг 2016 года)
Смартфоны и планшеты требуют защиты от вредоносного кода, в том числе вирусов, троянов и так далее. Для этого существуют платные и бесплатные антивирусы. И сегодня мы составим рейтинг пяти лучших антивирусов,

FAQ: Какой антивирус лучший для Андроид, лучшие антивирусы на Android
Огромная распространенность устройств под управлением Android поставила под угрозу безопасность пользовательских данных и денежных счетов по двум причинам. Во-первых, широкий круг пользователей привлекателен

10 лучших бесплатных антивирусов для Android
Что вы делаете, когда покупаете новый смартфон на Android? Вы можете загружать свои любимые приложения, которые часто используете. В вашем списке может быть много приложений для социальных сетей, таких

Лучший антивирус для Андроид 2017
Интернет несет в себе массу возможностей и вместе с ними большое количество опасностей. На платформе Андроид главную угрозу для смартфона представляют Трояны — вирусные программы, которые похищают личную

*/ ?>
Яндекс цитирования
Adobe Photoshop | 2D графика, 2D анимация Adobe Illustrator | графика, вектор, анимация Adobe Flash | графика, вектор, анимация Adobe Acrobat | графика, текст Adobe After Effects | графика, анимация, спецэффекты Adobe Premiere Pro | графика, анимация, спецэффекты, монтаж Sound Forge | редактирование звука и музыки ZBrush | программа для трёхмерного моделирования Autodesk Mudbox — графическая программа, для создания 3D объектов, 2D скетчей, карт неровностей, карт нормалей, карт замещения. UVLayout - приложение для создания и редактирования UV координат треxмерных объектов Autodesk 3DMax | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Autodesk Maya | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Cinema 4D | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Blender | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация