Бездротове завтра сьогодні: ASUS пропонує роутери Wi-Fi 802.11ax і системи Wi-Fi Mesh

  1. ASUS ROG Rapture GT-AX11000
  2. ASUS RT-AX88U
  3. ASUS AiMesh AX6100 (2xRT-AX92U)
  4. ASUS Lyra Trio (MAP-AC1750)

На минулому в Тайвані виставці Computex 2018 компанія ASUS запропонувала цілий набір різного мережевого обладнання

На минулому в Тайвані виставці Computex 2018 компанія ASUS запропонувала цілий набір різного мережевого обладнання. Не чекаючи офіційного затвердження специфікації WiFi 802.11ax, виробник представив одразу кілька рішень, що підтримують новий швидкісний стандарт бездротової передачі даних.

ASUS ROG Rapture GT-AX11000

Перша новинка, показана в рамках виставки - ігровий роутер ASUS ROG Rapture GT-AX11000. Це перша в світі Трьохдіапазонний модель, що дозволяє отримати сумарну пікову швидкість передачі даних на рівні 10 Гб / с.

Нагадаємо, що стандарт 802.11ax використовує частотні діапазони 2,4 ГГц і 5 ГГц, при цьому завдяки вдосконаленій модуляції (1024-QAM) і ряду додаткових поліпшень, пристрої нового стандарту можуть ефективніше використовувати виділений спектр частот. У випадку з ASUS ROG Rapture GT-AX11000 підтримується два каналу 5 ГГц з піковими 4800 Мб / c і один канал 2,4 ГГц c пропускною спроможністю до 1148 Мб / c.

Виглядає апарат дуже переконливо. Вісім зовнішніх антен з агресивним рубаним дизайном. Роутер належить лінійці ентузіастскіх продуктів ROG і забезпечений цілим набором технологій, що дозволяють виділити і збільшити пріоритет ігрового трафіку.

Роутер належить лінійці ентузіастскіх продуктів ROG і забезпечений цілим набором технологій, що дозволяють виділити і збільшити пріоритет ігрового трафіку

Для активації такого режиму, на корпус пристрою навіть винесена окрема кнопка Boost. Щоб працювали всі внутрішні оптимізатори, а роутер справлявся з обробкою великих потоків даних, він оснащений 4-ядерним процесором з частотою 1,8 ГГц.

Щоб працювали всі внутрішні оптимізатори, а роутер справлявся з обробкою великих потоків даних, він оснащений 4-ядерним процесором з частотою 1,8 ГГц

З цікавих опцій ASUS ROG Rapture GT-AX11000 також відзначимо наявність одного порту LAN / WAN для проводового з'єднання з пропускною спроможністю до 2,5 Гб / c. Це вже з розряду хорошого запасу на перспективу. Звичайно, якщо інтернет в ваш будинок вже не приходить на подібних швидкостях.

ASUS RT-AX88U

Роутер ASUS RT-AX88U хоча і складно назвати гарячої новинкою, адже представлений він був ще восени минулого року під час IFA 2017. Однак говорити про широке поширення Wi-Fi 802.11ax поки не доводиться, тому звичайно ж невипадково ця модель також виявилася на виставкових стендах виробника в рамках Computex.

Фактично це один з перших роутерів, що підтримують нових швидкісний стандарт 802.11ax, що дозволяє виключити деякі обмеження 802.11ac. Для ASUS RT-AX88U використовується фактично та ж апаратна платформа, що і для топового ASUS ROG Rapture GT-AX11000, проте ця модель виконана в більш звичному двоканальному дизайні, а також використовує 2-ядерний процесор з робочою частотою 1,8 ГГц. Заявлена ​​загальна пропускна здатність - 6 Гб / c (4808 Мб / c - 5 ГГц, 1148 Мб / c - 2,4 ГГц).

ASUS RT-AX88U хоча номінально і не належить ігрової серії, суворості зовнішнього дизайну у нього не відняти. Роутер має 4 антени, вигнутий агресивний «капот» і цілу лінійку світлових індикаторів на верхній панелі.

З особливостей відзначимо вісім LAN-портів для проводового підключення, тому таку модель зручно використовувати в тому числі для невеликих офісів, де крім бездротового обв'язки потрібно доступ до мережі. Для під'єднання периферійних пристроїв є два порти USB 3.1 Gen1.

ASUS AiMesh AX6100 (2xRT-AX92U)

ASUS активно розвиває ідею бездротових мереж з комірчастою топологією (mesh), причому віра виробника в успіх таких рішень настільки велика, що компанія вже навіть запропонувала відповідні рішення, що підтримують новий протокол Wi-Fi 802.11ax.

Зокрема на Computex 2018 компанія показала двокомпонентну систему ASUS AiMesh AX6100, що складається з пари тридіапазонний роутерів RT-AX92U.

Використання OFDMA і MU-MIMO дозволяє розраховувати на пікові швидкості до 6100 Мб / c (4804 Мб / c - 5 ГГц1, 867 Мб / c - 5 ГГц2, 400 Мб / c - 2,4 ГГц). Блоки RT-AX92U досить компактні, для пристроїв використовуються дві внутрішні і чотири зовнішніх складних антени. Кожен роутер оснащений чотирма гігабітними LAN-портами. Виробник заявляє, що бездротову мережу можна додатково розширити роутерами, що підтримують фірмову технологію AiMesh, причому можна використовувати навіть моделі 802.11ac.

ROG Rapture GT-AX11000AiMesh AX6100 (RT-AX92U)RT-AX88U

Діапазони Три Три Два Пропускна здатність 2,4 ГГц: 1 148 Мб / c
5 ГГц1: 4804 Мб / c
5 ГГц2: 4804 Мб / c 2,4 ГГц: 400 Мб / c
5 ГГц1: 866 Мб / c
5 ГГц2: 4804 Мб / c 2,4 ГГц: 1 148 Мб / c
5 ГГц: 4804 Мб / c Ethernet 1 × 2,5 Гб / c LAN / WAN
4 × 1 Гб / c LAN 1 × 1 Гб / c WAN
4 × 1 Гб / c LAN 1 × 1 Гб / c WAN
8 × 1 Гб / c LAN USB 2 × USB 3.1 Gen 1 1 × USB 3.1 Gen 1
1 × USB 2.0 2 × USB 3.1 Gen 1 Пам'ять 256 МБ флеш, 1 ГБ DDR3 ОЗУ 256 МБ флеш, 512 МБ DDR3 ОЗУ 256 МБ флеш, 1 ГБ DDR3 ОЗУ Антени 8 зовнішніх 4 зовнішніх 4 зовнішніх

Представлені на Computex 2018 пристрою c підтримкою Wi-Fi 802.11ax повинні з'явитися у продажу в третьому кварталі нинішнього року.

ASUS Lyra Trio (MAP-AC1750)

Ідея безшовної мережі з автоматичним внутрішнім роумінгом дуже актуальна коли потрібно забезпечити доступ до Wi-Fi з хорошою швидкістю на відносно великій площі. Наприклад, в приватних будинках або багаторівневих приміщеннях. На практиці набір Wi-Fi Mesh може виявитися корисним навіть в 2/3/4-кімнатній квартирі, коли ви хочете отримати стійкий сигнал і максимальну швидкість передачі даних незалежно від того, в якій точці будинку ви знаходитеся.

Рішення з mesh-топологією - задоволення щодо недешеве, але через зручності використання такої системи, популярність подібних наборів зростає.

Компанія ASUS вже якийсь час пропонує свої набори для створення мереж Wi-Fi mesh. Не так давно у нас на огляді був один з комплектів ASUS Lyra. У січні виробник розширив лінійку, запропонувавши варіант ASUS Lyra Trio. Даний комплект можна було побачити і на тайванської виставці.

Набір включає три окремих маршрутизатора, які під час першого налаштування об'єднуються в одну мережу. Двохдіапазонний комплект Wi-Fi 802.11ac пропонує максимальну пропускну здатність на рівні 1750 Мб / c. Завдяки підтримці 3 × 3 MIMO на 802.11ac може припадати до 1300 Мб / c, ще до 450 Мб / c можуть витрачати пристрої, підключені по протоколу 802.11n.

Lyra Trio отримали оригінальну пірамідальну конструкцію. За запевненнями розробників, розміщені під таким кутом вбудовані антени покращують покриття не тільки в горизонтальній, а й у вертикальній площині.

За запевненнями розробників, розміщені під таким кутом вбудовані антени покращують покриття не тільки в горизонтальній, а й у вертикальній площині

Площа покриття ASUS Lyra Trio в ідеальних умовах може становити до 500 м², проте в реальності цифри напевно будуть скромніші. Бетонні перекриття несучих стін і сусідство з іншими джерелами внесуть свої корективи. Але, в будь-якому випадку, набір з трьох маршрутизаторів забезпечить краще покриття.

ASUS Lyra Trio вже з'явилися в продажу. На американських майданчиках вартість потрійного комплекту становить близько $ 300. Такий набір буде пропонуватися і в Україні, але терміни початку поставок поки не визначені.

Лента Новостей

Какой бесплатный антивирус для Андроид лучше
Каждый день пользователи смартфонов под управлением операционной системы «Андроид» подвергаются атакам вирусов, которых становится все больше и больше.          В современном мире количество пользователей

Скачать лучший антивирус для Android бесплатно на русском языке
С появлением большого количества приложений и сайтов под мобильную платформу Андроид возросла и опасность занести вирус на свое устройство. В лучшем случае вредоносный файл внесет незначительные изменения

Нужен ли антивирус для Android? ТОП-5 антивирусов для андроид
Здравствуйте. Коснемся такой вот интересной многим темы и хотя сомневаюсь что на данный момент подобные статьи могут попасть на верхние строки поисковых систем. Но этот сайт как личная энциклопедия для

Как узнать какая программа вызывает сбои. Что делать если компьютер тормозит, зависает, глючит.
После продолжительного использования стационарного компьютера или ноутбука на базе Windows пользователи могут столкнуться с ситуацией, когда ПК стал сильно тормозить и работает медленно. Причин торможения

Антивирус для Андроид. Какой лучше?
На сегодняшний день очень важна защита телефона не только в повседневной работе, а и в сети. Для этого создано множество антивирусов и из-за подобного разнообразия довольно сложно определится какой

Рейтинг лучших антивирусов для Андроид
Лучший антивирус для Андроид — 360 Security 360 Security — это пакет защиты для мобильной системы Android, созданный китайской компанией QIHU. Он имеет антивирусный сканер обнаружения вредоносного и опасного

Топ-5: Лучшие бесплатные антивирусы для Android (Рейтинг 2016 года)
Смартфоны и планшеты требуют защиты от вредоносного кода, в том числе вирусов, троянов и так далее. Для этого существуют платные и бесплатные антивирусы. И сегодня мы составим рейтинг пяти лучших антивирусов,

FAQ: Какой антивирус лучший для Андроид, лучшие антивирусы на Android
Огромная распространенность устройств под управлением Android поставила под угрозу безопасность пользовательских данных и денежных счетов по двум причинам. Во-первых, широкий круг пользователей привлекателен

10 лучших бесплатных антивирусов для Android
Что вы делаете, когда покупаете новый смартфон на Android? Вы можете загружать свои любимые приложения, которые часто используете. В вашем списке может быть много приложений для социальных сетей, таких

Лучший антивирус для Андроид 2017
Интернет несет в себе массу возможностей и вместе с ними большое количество опасностей. На платформе Андроид главную угрозу для смартфона представляют Трояны — вирусные программы, которые похищают личную

*/ ?>
Яндекс цитирования
Adobe Photoshop | 2D графика, 2D анимация Adobe Illustrator | графика, вектор, анимация Adobe Flash | графика, вектор, анимация Adobe Acrobat | графика, текст Adobe After Effects | графика, анимация, спецэффекты Adobe Premiere Pro | графика, анимация, спецэффекты, монтаж Sound Forge | редактирование звука и музыки ZBrush | программа для трёхмерного моделирования Autodesk Mudbox — графическая программа, для создания 3D объектов, 2D скетчей, карт неровностей, карт нормалей, карт замещения. UVLayout - приложение для создания и редактирования UV координат треxмерных объектов Autodesk 3DMax | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Autodesk Maya | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Cinema 4D | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Blender | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация