Блок живлення для ноутбука ≡ Купити Зарядний пристрій для ноутбука ➟ Notebook-Battery

 1. Адаптер живлення для ноутбуків: специфіка
 2. Вибираємо зарядку для ноутбука правильно
 3. Універсальні зарядні пристрої
 4. Правила експлуатації
 5. Де купити зарядний для ноутбука?

Адаптер для ноутбука це зарядний пристрій для підзарядки енергією акумулятора ноутбука і його безперебійної роботи від мережі електрики Адаптер для ноутбука це зарядний пристрій для підзарядки енергією акумулятора ноутбука і його безперебійної роботи від мережі електрики. Це, мабуть, найбільш важлива функція для роботи ноутбука, тим більше, якщо врахувати, що середній час роботи середньостатистичної батареї не перевищує двох-трьох годин і в залежності від характеру виконуваної роботи воно може скорочуватися.

За тим або іншим принципом дії, їх поділяють на трансформаторні і імпульсні. В даний час налічується досить велика кількість моделей блоків живлення, які при цьому є взаємозамінними і підходять одночасно до ноутбуків від декількох виробників. Крім цього, існують і універсальні зарядки для ноутбуків. Перед стандартними зарядками вони мають одну незаперечну перевагу - вони відмінно підходять для зарядки батарей великої кількості портативних комп'ютерів різноманітних марок і моделей.

Блок живлення для ноутбука, зарядний пристрій для ноутбука, блок живлення для ноутбука - всі ці визначення насправді синоніми і мають одне значення. Вони позначають пристрій для живлення і зарядки ноутбука.

Правильно підібрати його дуже важливо, адже в іншому випадку наслідки можуть бути досить сумними: починаючи з швидкої поломки зарядки і закінчуючи виходом з ладу ноутбука. Для того чтобион працював правильно і виконував всі свої настільки важливі функції, керуйтеся нашими практичними рекомендаціями.

Адаптер живлення для ноутбуків: специфіка

Здавалося б, найкращим варіантом щоб замінити блок живлення для ноутбука є універсальна зарядка для ноутбука. Але, незважаючи на всі видимі переваги застосування універсальної зарядки, деякі моделі ноутбуків мають спеціальні системи захисту, які ускладнюють або зовсім виключають можливість їх роботи з «Нерідний» зарядними для ноутбуків - ноутбуки цієї категорії просто не можуть заряджатися від універсальних адаптерів. Коли ви забажаєте в перший раз придбати на свій ноутбук блок живлення, радимо вам ретельно перевірити його на предмет сумісності з конкретною моделлю.

Крім сумісності, вами повинен бути врахований такий показник, як частота струму в місцевій електромережі. Наприклад, якщо купити блок живлення для ноутбука японського або американського (charger for laptop) виробництва, то він може не працювати у нас в Україні через суттєву різницю частоти струму - в зазначених країнах вона становить 60 Гц, у нас же-50 Гц . Незважаючи на те, що такіеадаптери практично неможливо знайти в продажу на вітчизняному ринку, цей параметр краще перевірити заздалегідь. Якщо ж ви придбали свій ноутбук в США або в Японії, його доведеться укомплектувати таким блоком живлення, який підходить до нашої частоті.

Щоб придбане вами зарядний пристрій до ноутбука не перетворилася в абсолютно даремний предмет, в обов'язковому порядку визначте тип роз'єму, яким оснащений ваш портативний комп'ютер. Якщо ви не можете це зробити самостійно, фахівці нашого інтернет-магазину по моделі вашого ноутбука допоможуть вам необхідний роз'єм зарядного пристрою. Крім того, у нас представлений великий асортимент універсальних зарядних пристроїв.

Додатковий блок живлення для ноутбука може вам стати в нагоді не тільки в разі поломки або втрати. Він може вам стати в нагоді, якщо ви використовуєте один і той же ноутбук для роботи і для дому, і вам приносить не багато задоволення кілька разів на день відключати, змотувати і носити за собою бп для ноутбука, який, до того ж, додає зайву вагу при транспортуванні ноутбука. Звертайтеся в наш спеціалізований інтернет-магазин - і ми допоможемо вам вибрати і купити пристрій, що відповідає всім параметрам і вимогам! У комплекті із зарядним пристроєм поставляється, природно, і кабель живлення для ноутбука. На все адаптери діє гарантія 3 місяці з моменту продажу. Перед відправкою кур'єром обраного вами товару ми обов'язково перевіряємо його працездатність, тому вам завжди буде доставлено працюючий пристрій для зарядки.

Блок живлення для ноутбука: схема

Блок живлення для ноутбука: схема

Вибираємо зарядку для ноутбука правильно

У порівнянні з мобільними телефонами, зарядні пристрої для яких зазвичай підходять до різних моделей однієї і тієї ж марки, у ноутбуків зовсім інша ситуація. Замінити комплектуючі під час ремонту ноутбука може вийти простіше (так як в цьому випадку у власника ноутбука є вибір між декількома варіантами запчастин), ніж підібрати потрібне зарядний пристрій. Вибирати блоки живлення до ноутбуків (charger laptop) припадає трохи довше, при цьому потрібно бути досить уважним.

При виборі власники ноутбуків повинні враховувати наступні характеристики:

 • модель ноутбука;
 • тип і форма роз'єму під блок живлення;
 • напруга на виході;
 • потужність зарядного пристрою для вашої моделі ноутбука.

Блок живлення за останнім параметром краще підбирати «із запасом» - тобто можна вільно брати більш потужний адаптер для ноутбука, ніж заявлено виробником. У цьому випадку він прослужить більш тривалий період часу і не буде сильно нагріватися при тривалій роботі.

Універсальні зарядні пристрої

Як ми вже говорили раніше, всупереч поширеній думці про те, що універсальна зарядка для ноутбуків підходить всім моделям комп'ютерів, це не завжди вірно - існують винятки Як ми вже говорили раніше, всупереч поширеній думці про те, що універсальна зарядка для ноутбуків підходить всім моделям комп'ютерів, це не завжди вірно - існують винятки. Тому навіть універсальний блок слід вибирати особливо ретельно. Він зазвичай поставляється з декількома змінними перехідниками під різні марки і моделі ноутбуків. Перед придбанням такої зарядки обов'язково переконайтеся в тому, що один з перехідників повністю відповідає розміру гнізда для підключення харчування на вашому ноутбуці, щільно входить в нього, не утворюючи зазорів.

На корпусі були встановлені спеціальні перемикач, за допомогою якого можна регулювати потужність і підбирати необхідну вам і відповідає технічним характеристикам ноутбука.

Правила експлуатації

Зарядка для ноутбуків прослужить довше, якщо її власник буде дотримуватися деяких нескладних правил:

 • Не можна допускати попадання вологи на адаптер.
 • Слід постійно стежити за станом кабелю зарядного пристрою (якщо ви перебили кабель, скажімо, стільцем, то потрібно міняти БП).
 • Спочатку потрібно приєднувати зарядку до ноутбука, а потім включати її в мережу, а не навпаки.
 • Не можна залишати зарядку включеної в мережу, коли ноутбук не використовується або не заряджається належним акумулятор.

Додаткові відомості про роботу блоку живлення ноутбука:

Додаткові відомості про роботу блоку живлення ноутбука:

 • В процесі роботи блок живлення може нагріватися - і це нормально;
 • Він повинен міститися в чистоті;
 • Уникайте використання зарядку до ноутбука в таких випадках:

- вхідна напруга комп'ютера відрізняється від вихідної напруги блоку харчування;

- максимальний споживаний струм батареї перевищує допустимий вихідний струм БП;

- полярність напруги на вхідному роз'ємі живлення пристрою не відповідає полярності вихідного роз'єму БП;

- не можна підключати зарядний до електричної мережі, частота або напруга якої перевищують допустимий діапазон;

 • можна використовувати тільки в приміщенні;
 • заборонено включати зарядку для ноутбука в мережу в разі її пошкодження;
 • не можна розбирати блоки живлення для ноутбуків;
 • не можна накривати чим-небудь працює БП;
 • під час грози потрібно відключати його від мережі;
 • БП можна використовувати тільки з сумісними пристроями.
 • Пристрій можна вважати сумісним з блоком живлення тільки при дотриманні всіх наступних умов:

- вихідна напруга блоку живлення дорівнює необхідному вхідній напрузі підживлює пристрої;

- максимальний вхідний струм підживити пристрою не перевищує максимально допустимий вихідний струм зарядного пристрою;

- збігається полярність вихідного роз'єму блоку живлення і вхідного роз'єму питомого пристрої;

- штекер БП і гніздо питомого пристрої є однотипними.

Якщо ви не будете дотримуватися цих вимог, ваш блок живлення може вивести ПК з ладу.

Де купити зарядний для ноутбука?

Де купити зарядний для ноутбука

Купити блок живлення для ноутбука - ось що найбільш частий запит власників портативних комп'ютерів в рядку пошуку.


БП це, без перебільшень, найбільш затребувана річ. Саме від нього залежить, наскільки швидко і якісно буде заряджатися акумулятор вашого улюбленого ноутбука. Щоб правильно підібрати його, ви повинні врахувати такі параметри, як вихідна напруга і сила струму. Ви можете їх дізнатися, подивившись на нижню поверхню ноутбука. Зарядки для ноутбуків можуть бути розраховані на вихідну напругу від 15-ти до 24-х вольт і силу струму від 3-х до 8-ми ампер. Ноутбука, специфіка роботи якого полягає в роботі з документами, буде досить 3-4-х ампер, а ось мультимедійного пристрою знадобляться всі 8 ампер

У нашому інтернет-магазині ви можете придбати блок живлення, ціна, якість і параметри якого вам підходять ідеально. У нас представлені зарядки для ноутбуків різних марок, а також універсальні зарядні пристрої. Блоки живлення для ноутбуків в Києві ви можете купувати на місці, але також можна замовити доставку і в інші регіони України. Ми надаємо гарантію на 12 місяців.

Де купити зарядний для ноутбука?

Лента Новостей

Какой бесплатный антивирус для Андроид лучше
Каждый день пользователи смартфонов под управлением операционной системы «Андроид» подвергаются атакам вирусов, которых становится все больше и больше.          В современном мире количество пользователей

Скачать лучший антивирус для Android бесплатно на русском языке
С появлением большого количества приложений и сайтов под мобильную платформу Андроид возросла и опасность занести вирус на свое устройство. В лучшем случае вредоносный файл внесет незначительные изменения

Нужен ли антивирус для Android? ТОП-5 антивирусов для андроид
Здравствуйте. Коснемся такой вот интересной многим темы и хотя сомневаюсь что на данный момент подобные статьи могут попасть на верхние строки поисковых систем. Но этот сайт как личная энциклопедия для

Как узнать какая программа вызывает сбои. Что делать если компьютер тормозит, зависает, глючит.
После продолжительного использования стационарного компьютера или ноутбука на базе Windows пользователи могут столкнуться с ситуацией, когда ПК стал сильно тормозить и работает медленно. Причин торможения

Антивирус для Андроид. Какой лучше?
На сегодняшний день очень важна защита телефона не только в повседневной работе, а и в сети. Для этого создано множество антивирусов и из-за подобного разнообразия довольно сложно определится какой

Рейтинг лучших антивирусов для Андроид
Лучший антивирус для Андроид — 360 Security 360 Security — это пакет защиты для мобильной системы Android, созданный китайской компанией QIHU. Он имеет антивирусный сканер обнаружения вредоносного и опасного

Топ-5: Лучшие бесплатные антивирусы для Android (Рейтинг 2016 года)
Смартфоны и планшеты требуют защиты от вредоносного кода, в том числе вирусов, троянов и так далее. Для этого существуют платные и бесплатные антивирусы. И сегодня мы составим рейтинг пяти лучших антивирусов,

FAQ: Какой антивирус лучший для Андроид, лучшие антивирусы на Android
Огромная распространенность устройств под управлением Android поставила под угрозу безопасность пользовательских данных и денежных счетов по двум причинам. Во-первых, широкий круг пользователей привлекателен

10 лучших бесплатных антивирусов для Android
Что вы делаете, когда покупаете новый смартфон на Android? Вы можете загружать свои любимые приложения, которые часто используете. В вашем списке может быть много приложений для социальных сетей, таких

Лучший антивирус для Андроид 2017
Интернет несет в себе массу возможностей и вместе с ними большое количество опасностей. На платформе Андроид главную угрозу для смартфона представляют Трояны — вирусные программы, которые похищают личную

*/ ?>
Яндекс цитирования
Adobe Photoshop | 2D графика, 2D анимация Adobe Illustrator | графика, вектор, анимация Adobe Flash | графика, вектор, анимация Adobe Acrobat | графика, текст Adobe After Effects | графика, анимация, спецэффекты Adobe Premiere Pro | графика, анимация, спецэффекты, монтаж Sound Forge | редактирование звука и музыки ZBrush | программа для трёхмерного моделирования Autodesk Mudbox — графическая программа, для создания 3D объектов, 2D скетчей, карт неровностей, карт нормалей, карт замещения. UVLayout - приложение для создания и редактирования UV координат треxмерных объектов Autodesk 3DMax | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Autodesk Maya | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Cinema 4D | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Blender | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация