Цей матеріал відмовився опубліковувати директор "Білого Вітру" БЕЗКОШТОВНО !. Обговорення на LiveInternet

(Можливо, у нього свої причини))   Прогноз на 2009 рік

(Можливо, у нього свої причини))

Прогноз на 2009 рік. Електронна комерція.
Економіка і IT.
БІЛИЙ ВІТЕР ІНТЕРАКТИВНИХ ЗМІН.
Казахстанську національну комп'ютерну мережу продажів «Білий Вітер» часто плутають з московською однойменною компанією. Ходить багато розмов щодо схожості. Розвінчати чутки «DK» попросив директора і засновника карагандинській фірми «Білий Вітер» Ісатаева Талгата Томановаіча. А заодно розповісти, як одному з лідерів роздрібних продажів «заліза» вдається вижити в умовах глобальної економічної кризи.

Засновник «Білого Вітру» зустрічає в великому кабінеті власного чотириповерхового будинку. Компанія недавно в'їхала в новий офіс по вулиці Ерубаева в самому серці Караганди.
Талгат Томанович скромно пропонує сідати. На масивному столі нічого зайвого - ноутбук, мобільний і стопка ділових паперів.
- Нічого спільного з москвичами крім того, що ми просто знаємо про їх існування, наша компанія абсолютно не має. А економічні прогнози давати - невдячна справа. Особливо зараз! - директор «Білого Вітру» пильно дивиться.
- Ви, напевно, знаєте, «Білий Вітер» починав в 2000м році з п'яти співробітників. Ми прийшли вже на сформований і поділений ринок. Для зростання компанії ми зробили те, що протиставили конкурентам власні принципи. І зараз для нас принципово головне - чесність по відношенню до клієнта і компроміс. Тобто, до основного товару ми стандартно докладаємо додаткові послуги, індивідуальні знижки і сервісне гарантоване обслуговування на рівні. А до чесності ж відноситься те, що ми не вішаємо локшину на вуха наших клієнтів.
Уявіть, багато компаній і не тільки алматинський (були фірми і з Усть-Кам'яногірська, Павлодару) - все конкурували з нами на території карагандинського регіону. У багатьох з них було щось спільне - вони помилялися в специфіці ведення IT-торгівлі в умовах Караганди. Що я маю на увазі? Так то, що потенційний клієнт в нашому місті надзвичайно грамотний. Він розбирається в IT-технологіях і відчуває, коли менеджери йому нав'язують «не те»! У таких «слизьких» ситуаціях зберегти обличчя компанії менеджер «Білого Вітру» просто зобов'язаний. Щоб в майбутньому потенційний покупець звертався саме до нас знову і знову.
Ми орієнтувалися на якісну освіту для своїх співробітників. Доводилося навчатися «на ходу». Ви тільки уявіть, що в нашому прайс-листі кілька тисяч позицій! Устаткування весь час оновлюється!
Наші топ-менеджери ніде спеціально не навчають системі правильного управління. І керівники компанії виросли, можна сказати, з самоучок. Але правильний підхід забезпечив зростання «Білому Вітру. Не сказати, щоб це зростання було плавним за всі роки. Ми розвивали роздріб, відкривали нові магазини в усіх містах нашої області. Інших регіонів нам поки не потрібно, тому що їх специфіку ще належить тільки вивчити. Потім була Астана.
В основному річний обсяг продажів і зростання спостерігалося в два передноворічних місяці. Родзинка IT-індустрії в тому, що обсяг торгівлі комп'ютерами збільшується в цей час в кілька разів. (В західних країнах це збігається з бумом різдвяних покупок / продажів).
Криза відчувся ще в кінці 2007 року, коли ця тенденція змінилася. Звичайно ж комп'ютери продавалися і в листопаді і в грудні 2007 року, але за обсягом наші продажі поступалися обсягом продажів попередніх років.
«Електронної комерцією по кризі»!
- Ринок розмазаний. Для роздрібних продажів Казахстан з населенням в 15 мільйонів чоловік IT-ринок порівняно невеликий. Додайте сюди те, що основні міста Алмати, Астана і Караганда з третиною населення країни досить віддалені один від одного.
Підтримувати на рівні комп'ютерні продажу зараз надзвичайно важко. Особливо коли «бюджетоутворюючі» підприємства нашого регіону «оптимізують» витрати. Через це, потенційні споживачі нашої комп'ютерної продукції, робітники цих підприємств, тепер воліють відкладати гроші на чорний день, а не купувати. Банки теж воліють відкласти споживче кредитування на потім. У всіх криза!
В таких умовах доводиться придумувати щось нове особливе. Хочу розповісти, що вже півроку ми тестуємо власний електронний магазин. Він знаходиться за електронною адресою http://shop.ww.kz/ . Це один з наших власних інтерактивних проектів. Добре, що електронна комерція стала можливою завдяки розвитку «Казахтелекома». З'явився Мегалан, зв'язок стала краще, а швидкість - швидше. У підсумку, «Білий Вітер» став ще ближче до роздрібних клієнтів. А клієнти до нас.
Можу сказати, що зараз наш електронний магазин приносить прибуток нарівні зі звичайним середнім за величиною роздрібним магазином. Він реально живий. На сайті ми проводимо акції для покупців, які використовують його не тільки як торговий майданчик, а й як каталог товарів IT-індустрії. Наші співробітники проводять фотозйомку і описують продукцію самі. Адже в мережі Інтернет багато просто недостовірних даних. Звичайно це витратний шлях, але наші клієнти повинні і це оцінити.
Ще один інтерактивний проект «Білого Вітру» - це мобільні електронні кіоски. Ексклюзивна розробка фірми. Подібний термінал з touch-screen-дисплеєм має зручний інтерфейс і займає не так багато місця. Його головне завдання - заощадити час потенційного клієнта.
Уявіть, що до менеджера в нашому магазині звертаються за допомогою відразу кілька покупців. Так ось, щоб не чекати, всю необхідну інформацію можна прочитати на моніторі цього розумного терміналу. Можна познайомитися з акціями компанії. А крім цього, можна оформити заявку, дізнатися ціну і наявність товару складі. Система інтегрована в 1С, так що менеджер з легкістю пізніше скаже, за який точно час клієнт «оформить» і отримає товар.
З 1-го січня перший кіоск з'явиться в одному з наших магазинів в Астані.
«Диктант на нетбуці писати?»
- Зараз же ми з нетерпінням чекаємо, коли «Казахсталеком» здійснить свій наступний проект. Доступ до WiMAX. Бездротовий доступний для всіх Інтернет.
Саме WiMAX посприяє нам при продажу мобільних пристроїв в самий найближчий час. Скрізь в світі все більше купують ноутбуків. У «Білого Вітру» їх продаж становить 25-30% від загального обсягу продажів. Цей обсяг мобільних продажів може збільшитися, як мені здається, ще мінімум в два рази.
Нещодавно в одному з повідомлень якогось інформаційного агентства говорили про те, що кожному російському учнів молодших класів подарують нетбук для навчання.
Якраз для того, щоб ефективно використовувати в навчанні мобільний пристрій, необхідний WiMAX. Однак як мені здається, для такого «прориву» потрібна і відповідна нова методика для навчання. Не будуть же учні диктант на нетбуці писати?
Великий плюс для нашої країни, що хоч щось робиться в цьому ж напрямку! У Казахстані купуються інтерактивні дошки та лінгафонні кабінети для шкіл. Комп'ютери та проектори, щоб обладнати ці класи.
Уже зараз технології дозволяють, щоб здійснювався електронний документообіг. В недалекому майбутньому переміщатися буде тільки товар.
Зараз же «Білий Вітер» виріс з регіональної в національну роздрібну мережу. У Казахстані ми входимо в трійку лідерів. Logycom і Alser наші основні партнери і конкуренти.
Скажу, мені доводиться багато їздити за кордон. Я порівнюю і роблю висновки - якісний рівень наших магазинів не поступається, наприклад, багатьом західним.
І навіть не дивлячись на кризу, я дивлюся на все, що відбувається, з часткою оптимізму. Економічна ситуація ще погіршитися просто не може.
Це моє побутове бачення.

Що я маю на увазі?
«Диктант на нетбуці писати?
Не будуть же учні диктант на нетбуці писати?

Лента Новостей

Скачать лучший антивирус для Android бесплатно на русском языке
С появлением большого количества приложений и сайтов под мобильную платформу Андроид возросла и опасность занести вирус на свое устройство. В лучшем случае вредоносный файл внесет незначительные изменения

Какой бесплатный антивирус для Андроид лучше
Каждый день пользователи смартфонов под управлением операционной системы «Андроид» подвергаются атакам вирусов, которых становится все больше и больше.          В современном мире количество пользователей

Нужен ли антивирус для Android? ТОП-5 антивирусов для андроид
Здравствуйте. Коснемся такой вот интересной многим темы и хотя сомневаюсь что на данный момент подобные статьи могут попасть на верхние строки поисковых систем. Но этот сайт как личная энциклопедия для

Как узнать какая программа вызывает сбои. Что делать если компьютер тормозит, зависает, глючит.
После продолжительного использования стационарного компьютера или ноутбука на базе Windows пользователи могут столкнуться с ситуацией, когда ПК стал сильно тормозить и работает медленно. Причин торможения

Антивирус для Андроид. Какой лучше?
На сегодняшний день очень важна защита телефона не только в повседневной работе, а и в сети. Для этого создано множество антивирусов и из-за подобного разнообразия довольно сложно определится какой

Рейтинг лучших антивирусов для Андроид
Лучший антивирус для Андроид — 360 Security 360 Security — это пакет защиты для мобильной системы Android, созданный китайской компанией QIHU. Он имеет антивирусный сканер обнаружения вредоносного и опасного

Топ-5: Лучшие бесплатные антивирусы для Android (Рейтинг 2016 года)
Смартфоны и планшеты требуют защиты от вредоносного кода, в том числе вирусов, троянов и так далее. Для этого существуют платные и бесплатные антивирусы. И сегодня мы составим рейтинг пяти лучших антивирусов,

FAQ: Какой антивирус лучший для Андроид, лучшие антивирусы на Android
Огромная распространенность устройств под управлением Android поставила под угрозу безопасность пользовательских данных и денежных счетов по двум причинам. Во-первых, широкий круг пользователей привлекателен

10 лучших бесплатных антивирусов для Android
Что вы делаете, когда покупаете новый смартфон на Android? Вы можете загружать свои любимые приложения, которые часто используете. В вашем списке может быть много приложений для социальных сетей, таких

Лучший антивирус для Андроид 2017
Интернет несет в себе массу возможностей и вместе с ними большое количество опасностей. На платформе Андроид главную угрозу для смартфона представляют Трояны — вирусные программы, которые похищают личную

*/ ?>
Яндекс цитирования
Adobe Photoshop | 2D графика, 2D анимация Adobe Illustrator | графика, вектор, анимация Adobe Flash | графика, вектор, анимация Adobe Acrobat | графика, текст Adobe After Effects | графика, анимация, спецэффекты Adobe Premiere Pro | графика, анимация, спецэффекты, монтаж Sound Forge | редактирование звука и музыки ZBrush | программа для трёхмерного моделирования Autodesk Mudbox — графическая программа, для создания 3D объектов, 2D скетчей, карт неровностей, карт нормалей, карт замещения. UVLayout - приложение для создания и редактирования UV координат треxмерных объектов Autodesk 3DMax | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Autodesk Maya | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Cinema 4D | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Blender | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация