Чи не приходять повідомлення на Айфон 5, 6, 7, 8, що робити?

  1. 1. Просто перезавантажте свій iPhone
  2. 2. Перевірте, чи знаходиться ваш iPhone в тихому режимі
  3. 3. Подивіться, чи активована функція «Не турбувати»
  4. 4. Перевірте повідомлення про додатки
  5. 5. Підключення до стабільної мережі
  6. 6. перезайти в обліковий запис Apple ID
  7. 7. Вийти з iCloud, а потім знову зайти
  8. 8. Оновлення iOS на iPhone
  9. 9. Відновити iPhone

Проблема з повідомленнями є однією з поширених проблем iOS, яку ви можете зустріти на своєму iPhone або iPad. Ви виявили, що звуки повідомлень і вібрації не працюють на вашому iPhone. Вам потрібно виправити цю проблему, щоб ви могли дізнатися про останні повідомленнях або новинах з ваших додатків.

Не турбуйтеся, якщо ви зіткнулися з цією проблемою при оновленні до iOS 10 або нової iOS 11 / 11.1. Ви можете спробувати, наші поради нижче, щоб виправити цю проблему. Застосовується до iPhone 7 / 6s / 6 / 5s / 4s і новим iPhone X / iPhone 8.

1. Просто перезавантажте свій iPhone

Немає кращого способу виправити проблеми з iOS, ніж просто перезапустити девайс. Не вірю? Спробуйте.

Щоб виправити проблему, коли не приходять повідомлення на Айфон, натисніть кнопку включення / виключення живлення протягом 2-3 секунд. Коли в верхній частині екрану з'явиться слайдер, відпустіть кнопку включення / виключення живлення і посуньте вправо, щоб вимкнути iPhone.

Коли в верхній частині екрану з'явиться слайдер, відпустіть кнопку включення / виключення живлення і посуньте вправо, щоб вимкнути iPhone

Відключення вашого iPhone зупиняє всі операції, що виконуються у фоновому режимі. Багато з них ініціюються самим програмним забезпеченням і можуть привести до збою в роботі вашого пристрою.

Коли ви виключаєте свій iPhone і включаєте його або коли ви скидаєте свій iPhone, він завантажується нормально і запускається заново.

2. Перевірте, чи знаходиться ваш iPhone в тихому режимі

Якщо ваш iPhone знаходиться в режимі «Без звуку», то скоріше за все через це не приходять повідомлення на Айфон. Переведіть кнопку «Без звуку» на бічній панелі вашого iPhone і подивіться, чи з'являється помаранчева смуга, як показано нижче.

Якщо помаранчева смуга видима, це означає, що ваш iPhone знаходиться в режимі «Без звуку», через якого повідомлення не працюють. Просто переведіть кнопку в іншу сторону, щоб помістити ваш iPhone в загальний режим, і ви знову будете отримувати все push-повідомлення.

Багато разів користувачі розміщують свій iPhone в тихий режим і забувають про це. Для всіх користувачів нових айфонів ця рада буде корисний, перевірте, перш ніж переходити до інших рішень.

3. Подивіться, чи активована функція «Не турбувати»

Не турбувати, більш відомий як DND, - чудова функція, пропонована iOS. За допомогою цієї функції ви можете відключати повідомлення і дзвінки, якщо хочете, за винятком прийому викликів від обраних (вибраних) контактів.

Проте, якщо ця функція була включена несвідомо чи помилково, може викликати причину того, що не приходять повідомлення на Айфон. Коли ви бачите значок місяця на верхній частині стартового екрана, це означає, що ця функція активована.

Ви можете відключити режим «Не турбувати», відвідавши «Налаштування»> «Не турбувати»> «Вимкнути»

Як тільки ви вимкніть DND, push-повідомлення почнуть працювати на вашому iPhone.

Також переконайтеся, що функція «Не турбувати» не включена для будь-яких конкретних контактів. Щоб перевірити це, запустіть додаток «Повідомлення», де ви можете бачити свої повідомлення. Чи є у будь-якого повідомлення знак Місяця? Якщо є, це означає, що ви активували не турбувати для цього контакту:

Якщо є, це означає, що ви активували не турбувати для цього контакту:

Вимкніть це, вкладку «Деталі» і вимкніть «Не турбувати». Багато користувачів не знають про цю чудову функції. Якщо ви один з них, тепер можете використовувати її.

4. Перевірте повідомлення про додатки

Ще один простий, але ефективний рада - перевірити повідомлення в додатках. Іноді повідомлення для деяких додатків відключені, через які не приходять повідомлення на Айфон. Ви можете перевірити чи включені повідомлення в додатках, перейдіть в Налаштування> Вибрати повідомлення, як показано на скріншоті нижче.

Тепер ви побачите всі програми, які регулярно відправляють повідомлення на вашому iPhone. Натисніть на додаток, у якого не приходять повідомлення на Айфон, і включіть «Увімкнути сповіщення», як показано нижче.
Тепер ви побачите всі програми, які регулярно відправляють повідомлення на вашому iPhone

Хіба це не так просто? Просто виконайте наступні дії і включіть повідомлення у всіх важливих додатках, таких як «Пошта», «Календар», «Повідомлення» і т. Д, Щоб дозволити push-повідомлення.

5. Підключення до стабільної мережі

Вам необхідно стабільне інтернет-з'єднання для підтримки всіх ваших додатків і їх push-повідомлень. До тих пір, поки ваш iPhone НЕ буде підключений до сильної мережі Wi-Fi або стільниковим даними, ви не будете отримувати повідомлення миттєво.

Щоб підключитися до Wi-Fi, відвідайте «Налаштування»> натисніть «Wi-Fi»> Увімкніть його і, нарешті, виберіть свою кращу мережу і підключіться до неї, ввівши її пароль.

Щоб підключитися до Wi-Fi, відвідайте «Налаштування»> натисніть «Wi-Fi»> Увімкніть його і, нарешті, виберіть свою кращу мережу і підключіться до неї, ввівши її пароль

Щоб включити ваші стільникові дані (якщо у вас є активний тарифний план), натисніть «Налаштування»> торкніться «Стільникові дані»> увімкніть його.

Щоб включити ваші стільникові дані (якщо у вас є активний тарифний план), натисніть «Налаштування»> торкніться «Стільникові дані»> увімкніть його

Примітка. Якщо ви виявите, що інтернет-з'єднання недостатньо сильне через проблеми з мережею під час поїздок, будьте терплячі, поки не отримаєте хорошу мережу, а потім спробуйте знову підключитися.

6. перезайти в обліковий запис Apple ID

Ваш Apple ID - це адреса електронної пошти, який ви використовуєте для входу в App Store і інші сервіси Apple. Якщо все працює так, як потрібно, ви вводите свій Apple ID на ранній стадії (швидше за все, під час початкової настройки).

Вам потрібно перезайти в акаунт Apple ID Вам потрібно перезайти в акаунт Apple ID. Це один з найпоширеніших допомагають способів при виникненні проблеми з повідомленнями на айФоні. Щоб вийти з облікового запису Apple ID, зайдіть в «Налаштування»> «Apple ID, iCloud, iTunes Store і App Store».

7. Вийти з iCloud, а потім знову зайти

iCloud - відмінний спосіб підтримувати ваші пристрої, від фотографій до файлів і веб-історії. Але коли ви стикаєтеся з деякими проблемами, іноді вам потрібно вийти з iCloud. Дотримуйтесь цього керівництву, щоб дізнатися, як це зробити на iPhone.

Вихід з iCloud в iOS 10.3 трохи відрізняється від того, що було в минулому, і включає новий банер Apple ID.

Відкрийте настройки, потім натисніть на банер Apple ID в верхній частині екрану (Apple ID, iCloud, iTunes, App Store). Прокрутіть вниз і натисніть «Вийти»> «Вийти з iCloud».

Другий спосіб для версій iOS 10.2.1 і нижче. Відкрийте настройки на вашому iPhone, натисніть «iCloud»> Прокрутіть вниз і натисніть «Вийти»> «Вийти»> «Видалити з iPhone».

Тепер увійдіть назад. Ось і все, повідомлення повинні заробити, якщо вам це не допомогло дивіться поради нижче!

8. Оновлення iOS на iPhone

Ми всі знаємо про те, що Apple випускає оновлення iOS для впровадження нових і поліпшених функцій для ваших девайсів і виправлення помилок, які можуть викликати проблеми, через які не приходять повідомлення на телефон.
Ми всі знаємо про те, що Apple випускає оновлення iOS для впровадження нових і поліпшених функцій для ваших девайсів і виправлення помилок, які можуть викликати проблеми, через які не приходять повідомлення на телефон

Щоб оновити iPhone до останньої версії iOS, відкрийте «Налаштування»> «Основні»> «Оновлення програмного забезпечення»> «Завантажити та встановити». Дивіться докладніше про те як оновити iOS .

9. Відновити iPhone

Відновіть ваш iPhone для виправлення помилки через яку повідомлення не приходять на Айфон, це виправлення має бути вашим останнім варіантом. Цей метод скидає ваш iPhone, роблячи його таким же швидким, як ніби ви його тільки купили.

В кінцевому підсумку ви втратите всі збережені дані і настройки, і, таким чином, важливо зберегти їх до застосування цього способу. Слідуйте цим важливим вказівкам, щоб відновити iPhone через iTunes.

1. Підключіть iPhone до комп'ютера. Натисніть «Огляд»> «Створити копію зараз», як показано на скріншоті нижче.

2. Потім «Натисніть« Відновити iPhone », iTunes виведе повідомлення підтвердження. Нарешті натисніть «Відновити» і дочекайтеся завершення процесу.

3. Як тільки це буде зроблено, перезавантажте iPhone і налаштуйте його ще раз, щоб перевірити, чи працюють на ньому повідомлення push.

Важливе зауваження. Хоча це виснажливий спосіб виправлення помилки, неробочих повідомлень на айФоні, але, як відомо, цей метод вирішив проблему 9 з 10 разів. Ще раз ми радимо вам вибрати цей метод, тільки якщо жодне з інших рішень не буде працювати.

Не вірю?
Чи є у будь-якого повідомлення знак Місяця?
Хіба це не так просто?

Лента Новостей

Какой бесплатный антивирус для Андроид лучше
Каждый день пользователи смартфонов под управлением операционной системы «Андроид» подвергаются атакам вирусов, которых становится все больше и больше.          В современном мире количество пользователей

Скачать лучший антивирус для Android бесплатно на русском языке
С появлением большого количества приложений и сайтов под мобильную платформу Андроид возросла и опасность занести вирус на свое устройство. В лучшем случае вредоносный файл внесет незначительные изменения

Нужен ли антивирус для Android? ТОП-5 антивирусов для андроид
Здравствуйте. Коснемся такой вот интересной многим темы и хотя сомневаюсь что на данный момент подобные статьи могут попасть на верхние строки поисковых систем. Но этот сайт как личная энциклопедия для

Как узнать какая программа вызывает сбои. Что делать если компьютер тормозит, зависает, глючит.
После продолжительного использования стационарного компьютера или ноутбука на базе Windows пользователи могут столкнуться с ситуацией, когда ПК стал сильно тормозить и работает медленно. Причин торможения

Антивирус для Андроид. Какой лучше?
На сегодняшний день очень важна защита телефона не только в повседневной работе, а и в сети. Для этого создано множество антивирусов и из-за подобного разнообразия довольно сложно определится какой

Рейтинг лучших антивирусов для Андроид
Лучший антивирус для Андроид — 360 Security 360 Security — это пакет защиты для мобильной системы Android, созданный китайской компанией QIHU. Он имеет антивирусный сканер обнаружения вредоносного и опасного

Топ-5: Лучшие бесплатные антивирусы для Android (Рейтинг 2016 года)
Смартфоны и планшеты требуют защиты от вредоносного кода, в том числе вирусов, троянов и так далее. Для этого существуют платные и бесплатные антивирусы. И сегодня мы составим рейтинг пяти лучших антивирусов,

FAQ: Какой антивирус лучший для Андроид, лучшие антивирусы на Android
Огромная распространенность устройств под управлением Android поставила под угрозу безопасность пользовательских данных и денежных счетов по двум причинам. Во-первых, широкий круг пользователей привлекателен

10 лучших бесплатных антивирусов для Android
Что вы делаете, когда покупаете новый смартфон на Android? Вы можете загружать свои любимые приложения, которые часто используете. В вашем списке может быть много приложений для социальных сетей, таких

Лучший антивирус для Андроид 2017
Интернет несет в себе массу возможностей и вместе с ними большое количество опасностей. На платформе Андроид главную угрозу для смартфона представляют Трояны — вирусные программы, которые похищают личную

*/ ?>
Яндекс цитирования
Adobe Photoshop | 2D графика, 2D анимация Adobe Illustrator | графика, вектор, анимация Adobe Flash | графика, вектор, анимация Adobe Acrobat | графика, текст Adobe After Effects | графика, анимация, спецэффекты Adobe Premiere Pro | графика, анимация, спецэффекты, монтаж Sound Forge | редактирование звука и музыки ZBrush | программа для трёхмерного моделирования Autodesk Mudbox — графическая программа, для создания 3D объектов, 2D скетчей, карт неровностей, карт нормалей, карт замещения. UVLayout - приложение для создания и редактирования UV координат треxмерных объектов Autodesk 3DMax | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Autodesk Maya | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Cinema 4D | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Blender | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация