Датчики руху настінні для приміщень: кімнатні датчики для включення світла

  1. Особливості настінних датчиків руху
  2. Функціональні можливості датчиків руху Indoor 180
  3. Комутаційні здатності датчиків Indoor 180
  4. Де краще використовувати настінний датчик руху, а де стельовий?

Особливості настінних датчиків руху
Функціональні можливості датчиків руху Indoor 180
Комутаційні здатності датчиків Indoor 180
Де краще використовувати настінний датчик руху, а де стельовий?

У блозі компанії BEG чимало матеріалів про датчиках руху і присутності. Ми вже розповіли про пристрої відрізняються за розміром, функціями, типам підключення і т.д.

Зачіпали і тему місця розташування датчиків: матеріал про монтаж і налаштування стельового датчика руху став першим в нашому блозі. Не дали належної уваги тільки настінним датчикам. Про них сьогодні і поговоримо.

Особливості настінних датчиків руху

В асортименті компанії BEG настінні датчики представлені серією Indoor 180 і Indoor 140L. Сьогодні ми зупинимося на Indoor 180, а про датчиках Indoor 140-L розповімо в наступних матеріалах.

Модельний ряд Indoor 180 включає датчики руху і присутності (і master, і slave пристрою), а також комбіновані датчики руху / шуму. Сенсори Indoor 180-R бувають двох типів: Sl Indoor 180-R - без рамки і Indoor 180-R - з рамкою. Модельний ряд Indoor 180 включає датчики руху і присутності (і master, і slave пристрою), а також комбіновані датчики руху / шуму

Пристрої виконані у вигляді настінного вимикача. Всі вони однакового розміру 87 x 87 x 61 мм, що дозволяє встановлювати їх в стандартну коробку для прихованого монтажу.

Встановлюють датчики цієї серії на висоті 110-220 сантиметрів, тобто збоку від дверей, де зазвичай встановлюють настінні вимикачі, або прямо над дверима. Щоб датчик гармонійно вписувався в дизайн приміщення, його рамку можна підібрати з різних квітів, також доступні перехідні рамки для відомих європейських брендів, таких як Legrand, ABB, Gira, Jung і т.д.

Про це ми розповідали в статті про датчики в інтер'єрі .

Для установки датчика відкритим монтажем призначений SM-цоколь. Його використання підвищує ступінь захищеності датчика з IP20 до IP54, що дозволяє встановлювати його поза будівлею або в приміщеннях з підвищеною вологістю.

У кожному комплекті поставки є закривають пластини (шторки). З їх допомогою коригується зона виявлення датчика. Таким чином, з поля зору пристрої виключаються об'єкти, які можуть викликати помилкове спрацьовування.

Функціональні можливості датчиків руху Indoor 180

Як і стельові датчики руху, все настінні датчики лінійки Indoor 180 розраховані на роботу в температурному діапазоні -25 ° C до + 50 ° C. Настінні пристрої працюють від напруги 230 V, а також в системах KNX і 11-48V.

Зона виявлення датчиків становить 180 °, в той час, коли діапазон стельових датчиків 360 °. Дальність дії при русі в сторону датчика (фронтально) - 3м, а при русі по дотичній (перпендикулярно) - 10 м.

Дальність дії при русі в сторону датчика (фронтально) - 3м, а при русі по дотичній (перпендикулярно) - 10 м

На відміну від стельових датчиків дальність дії всіх пристроїв серії Indoor 180 однакова. Тому ці моделі підходять для контролю сходових клітин, коридорів, архівів, кімнат для нарад.

Всі моделі, за винятком Slave-пристрої Indoor 180-S (воно тільки фіксує рух), оснащені датчиками освітленості, які налаштовуються на певний поріг спрацьовування в діапазоні від 2 до 2000 люкс.

При виявленні руху і в залежності від поточної освітленості, пристрій видає команду на включення освітлення.

У цих же моделей є плавна настройка тимчасової затримки на вимикання. Ця затримка використовується для того, щоб виключити передчасне вимикання освітлення при припиненні руху або переході людину через «мертву» зону.

У всіх моделей датчиків Indoor 180 є вбудований акустичний сенсор. Ці датчики використовуються в приміщеннях, де складно забезпечити контроль за все простору.

Наприклад, в громадському туалеті, мікрофон вловлює звуки рухомих відвідувачів, шум води і т. П. Завдяки цьому датчик продовжує утримувати освітлення включеним. Чутливість мікрофона регулюється.

Indoor 180-M-2C дистанційно керований двоканальний датчик з функцією Master-пристрої. До нього можна підключати до 10 шт. Slave-пристроїв.

Slave-пристрій Indoor 180-S використовується як недорогий спосіб розширення діапазону виявлення основного датчика. Цей сенсор не контролює освітленість і не керує навантаженням, він реагує тільки на рух в зоні його дії і передає сигнал виявлення Master-пристрою.

У серії Indoor 180 також є датчик присутності з вбудованим шинним інтерфейсом для роботи з протоколом KNX . За технічними даними пристрій схожий на інші моделі цієї серії.

Комутаційні здатності датчиків Indoor 180

У датчиків модельного ряду Indoor 180 наступні комутаційні можливості:

  • Indoor 180-R має релейний вихід з навантажувальною здатністю 2,3 кВт;
  • Indoor 180-T тиристорне виконання для двопровідних систем без нульового проводу. Виконує безконтактне перемикання навантаження від 40 Вт до 300 Вт;
  • Indoor 180-SC тиристорне виконання для двопровідних систем без нульового проводу, для роботи c щитовим реле часу SCT1;
  • Indoor 180-M-2C має два канали комутації. Один - для прямого управління освітленням з навантаженням до 2,3 кВт. Другий - з нормально роз'єднаними контактами, під навантаження до 3 А, для підключення пристроїв опалення, вентиляції або кондиціонування;
  • Sensor insert Indoor 180-KNX має до 3-х додаткових каналів комутації, які можуть працювати незалежно або незалежно від денного світла.
  • SI Indoor 180-R-11-48V-3A - має сухий контакт, підходить для підключення до джерела живлення 11-48V.

Де краще використовувати настінний датчик руху, а де стельовий?

Так як у настінних сенсорів кут охоплення до 180 ° і невелика дальність виявлення, його використовують для управління освітленням вузьких коридорів. Якщо довжина коридору більша, встановлюється Master-пристрій, до якого підключають кілька Slave-пристроїв.

Настінні датчики підходять для управління освітленням сходових майданчиків в багатоповерхових будинках. Вологозахищений варіант сенсора можна встановити на вході в підвал або гараж.

Стельові ж датчики використовуються там, де в поле зору сенсора немає перешкод: зали, аудиторії, великі кімнати, вестибюлі, фойє і т. П. При цьому треба враховувати, що скляні перегородки і кімнатні рослини для датчика не прозорі.

У громадських туалетах наявність перегородок і кабінок ускладнює створення повної зони спостереження. Тут доречно використовувати настінний датчик з акустичним сенсором, який почує не тільки руху відвідувачів, але і дзюрчання води.

У невеликих кімнатах для нарад і подібних приміщеннях можна використовувати комбінацію датчиків двох типів. Наприклад, настінний сенсор в якості Master-пристрої, а для Slave-пристрої - стельовий датчик з круговою зоною виявлення.

Щоб і далі дізнаватися про особливості роботи датчиків руху і присутності, підпишіться на наш блог. Будемо надсилати нові статті раз в два тижні на вашу пошту.

А якщо ви вже зважилися на автоматизацію освітлення своїх будинку, офісу, автопарковки або будь-якого іншого приміщення, зверніться в компанію BEG. Наші фахівці безкоштовно проконсультують вас і допоможуть розробити енергоефективний проект.

comments powered by HyperComments

Де краще використовувати настінний датчик руху, а де стельовий?

Лента Новостей

Скачать лучший антивирус для Android бесплатно на русском языке
С появлением большого количества приложений и сайтов под мобильную платформу Андроид возросла и опасность занести вирус на свое устройство. В лучшем случае вредоносный файл внесет незначительные изменения

Какой бесплатный антивирус для Андроид лучше
Каждый день пользователи смартфонов под управлением операционной системы «Андроид» подвергаются атакам вирусов, которых становится все больше и больше.          В современном мире количество пользователей

Нужен ли антивирус для Android? ТОП-5 антивирусов для андроид
Здравствуйте. Коснемся такой вот интересной многим темы и хотя сомневаюсь что на данный момент подобные статьи могут попасть на верхние строки поисковых систем. Но этот сайт как личная энциклопедия для

Как узнать какая программа вызывает сбои. Что делать если компьютер тормозит, зависает, глючит.
После продолжительного использования стационарного компьютера или ноутбука на базе Windows пользователи могут столкнуться с ситуацией, когда ПК стал сильно тормозить и работает медленно. Причин торможения

Антивирус для Андроид. Какой лучше?
На сегодняшний день очень важна защита телефона не только в повседневной работе, а и в сети. Для этого создано множество антивирусов и из-за подобного разнообразия довольно сложно определится какой

Рейтинг лучших антивирусов для Андроид
Лучший антивирус для Андроид — 360 Security 360 Security — это пакет защиты для мобильной системы Android, созданный китайской компанией QIHU. Он имеет антивирусный сканер обнаружения вредоносного и опасного

Топ-5: Лучшие бесплатные антивирусы для Android (Рейтинг 2016 года)
Смартфоны и планшеты требуют защиты от вредоносного кода, в том числе вирусов, троянов и так далее. Для этого существуют платные и бесплатные антивирусы. И сегодня мы составим рейтинг пяти лучших антивирусов,

FAQ: Какой антивирус лучший для Андроид, лучшие антивирусы на Android
Огромная распространенность устройств под управлением Android поставила под угрозу безопасность пользовательских данных и денежных счетов по двум причинам. Во-первых, широкий круг пользователей привлекателен

10 лучших бесплатных антивирусов для Android
Что вы делаете, когда покупаете новый смартфон на Android? Вы можете загружать свои любимые приложения, которые часто используете. В вашем списке может быть много приложений для социальных сетей, таких

Лучший антивирус для Андроид 2017
Интернет несет в себе массу возможностей и вместе с ними большое количество опасностей. На платформе Андроид главную угрозу для смартфона представляют Трояны — вирусные программы, которые похищают личную

*/ ?>
Яндекс цитирования
Adobe Photoshop | 2D графика, 2D анимация Adobe Illustrator | графика, вектор, анимация Adobe Flash | графика, вектор, анимация Adobe Acrobat | графика, текст Adobe After Effects | графика, анимация, спецэффекты Adobe Premiere Pro | графика, анимация, спецэффекты, монтаж Sound Forge | редактирование звука и музыки ZBrush | программа для трёхмерного моделирования Autodesk Mudbox — графическая программа, для создания 3D объектов, 2D скетчей, карт неровностей, карт нормалей, карт замещения. UVLayout - приложение для создания и редактирования UV координат треxмерных объектов Autodesk 3DMax | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Autodesk Maya | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Cinema 4D | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Blender | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация