Дозволені в армії мобільні телефони і яку модель вибрати

 1. Яку модель мобільного телефону вибрати
 2. Чи дозволено користуватися телефоном в армії
 3. Чи слід взагалі брати з собою мобільний телефон в армію?
 4. Заборона телефонів в армії
 5. Дозволені телефони в армії в 2019 році

1 березня 2018 року в силу вступив закон, що забороняє військовослужбовцям використовувати мобільні пристрої і гаджети, оснащені широким спектром функцій і опцій. До їх числа належить, наприклад, наявність камери, доступ в інтернет, можливість скачування різних ігрових додатків. Однак в певні дні та години солдатам дозволено користуватися найпростішими моделями мобільних. Після дзвінка додому або друзям солдат зобов'язаний здати телефон командиру підрозділу до наступної видачі. Дана вимога необхідно строго дотримуватися.

Яку модель мобільного телефону вибрати

В армії службовці можуть користуватися тільки простими моделями телефонів. Причому час користування строго регламентовано. При непослуху або спробі заховати пристрій і його подальшому виявленні солдата чекає догана, а сам гаджет буде вилучено. У деяких військових частинах доходить до того, що командири підрозділів цвяхом прибивають знайдені мобільні до тематичної стінці.
На питання про те, який телефон вибрати для армії, відповідь очевидна - бюджетну модель з мінімумом опцій. Телефон повинен бути таким, щоб його було не шкода втратити або зламати. І, звичайно, він повинен відповідати вимогами, встановленими державою - бути тільки кнопковим і тільки від певних виробників (найпопулярніші - Nokia, Samsung, Alcatel).
Перевага таких моделей віддається неспроста. Вони мають такі переваги:

 • довго тримають заряд - в середньому акумулятора вистачатиме розряджається від 2 тижнів до місяця;
 • не відволікають солдата від служби;
 • в разі втрати, крадіжки або псування не приносять власникові серйозного матеріального збитку.

При виборі телефону важливо звернути увагу на те, щоб роз'єм для зарядки був стандартним. Це дозволить заряджати акумулятор від зарядних пристроїв товаришів. Актуально це в разі, якщо особиста зарядка загубиться або зіпсується.

Чи дозволено користуватися телефоном в армії

В армії дозволено дзвонити по мобільних телефонах тільки в конкретно зазначений час - по днях і годинах. Як правило, це вихідний день, найчастіше неділю. Службовцям видають телефони, які в усі інші дні тижня зберігаються у командира підрозділу в спеціальному сейфі. На дзвінки виділяється близько години. По закінченню цього часу солдат зобов'язаний здати мобільний пристрій назад в сейф. Що стосується покарання за порушення правила, то воно описано вище.
В армії дозволено дзвонити по мобільних телефонах тільки в конкретно зазначений час - по днях і годинах

Чи слід взагалі брати з собою мобільний телефон в армію?

При зборах молодих людей в армію рідні задаються питанням - чи варто взагалі давати юнакам мобільні, якщо користуватися ними особливо не дозволяють, і який телефон вибрати на час служби в армії?
Слід сказати однозначно, що не варто видавати новоспеченому військовослужбовцю дорогу модель гаджета. Так як дорогі телефони часто мають забороненим функціоналом: фото / відео, диктофон і інші. Подібні моделі будуть вилучені і як наслідок, юнака чекає матеріальний і моральний збиток, тому всі цінні пристрої краще залишити вдома до закінчення служби.
Але бюджетну модель потрібно придбати, а краще навіть дві або три. Так в разі втрати, поломки, вилучення через їхній непослух солдатів зможе скористатися іншим телефоном. Зв'язок з рідними і близькими в будь-якому випадку необхідно підтримувати, а мобільний телефон - оптимальний спосіб для такого зв'язку. Звичайно, можна писати листи, але вони йдуть від декількох днів до місяця, тому подібний варіант не можна назвати швидким і зручним.

Заборона телефонів в армії

Заборона на використання технологічно оснащених і прогресивних мобільних пристроїв в армії - не просто примха Міністерства оборони. Це логічно продуманий крок. В першу чергу, мова йде про збереження інформації обмеженого доступу і, як наслідок, захисту Держави. Якщо ж телефони будуть дозволені в армії, і кожен службовець буде мати у вільному доступі гаджет з якісною камерою, диктофоном і швидким доступом в інтернет, це загрожує розголошенням секретних даних або просто створення компрометуючого контенту, здатного створити неправильне враження про Російської армії серед цивільного населення.
Заборона поширюється не тільки на мобільні. Під дане правило потрапляють також наступні гаджети:

 • фото / відеокамера
 • ноутбук
 • планшет
 • відеореєстратор
 • смарт-годинник
 • модем
 • комунікатор
 • фітнес-браслет;
 • диктофон

При виявленні у солдата будь-яких з перерахованих у списку пристроїв, вони будуть негайно вилучені і можливо навіть знищені.

Дозволені телефони в армії в 2019 році

Щоб перед відправкою в армію бути впевненим в тому, що мобільний підходить під вимоги Міністерства оборони, рекомендується заздалегідь вивчити перелік дозволених моделей. Вони все кнопкові і оснащені тільки базовими функціями, головною з яких є можливість здійснення дзвінка.
Дозволені моделі телефонів для армії на 2019 рік:

 • Alcatel OT-1009
 • AlcatelOneTouch 1016D
 • AlcatelOneTouch 1020D
 • AlcatelOneTouch 208

Телефони Alcatel, дозволені в армії

 • Nokia 105
 • Nokia 1280
 • Nokia 3310

Дозволені телефони Nokia

 • Samsung GT-E1080i
 • Samsung GT-E1200
 • Samsung GT-E1200M
 • Samsung GT-E1272

Телефони Samsung в армії Телефони Samsung в армії  Телефон Beeline A105 Телефон Beeline A105

Окремо варто згадати такий пристрій, як Телефон-Н2.Его можна використовувати під час проведення відкритих переговорів, а також вносити в приміщення до другої категорії включно. Сюди також відносяться приміщення органів державної влади РФ, які стосуються зоні відповідальності ФСБ Росії.
Завдяки Телефону-Н2 можна:

 1. вести відкриті переговори;
 2. писати і відправляти смс (обмеженого текстового обсягу);
 3. зберігати на мобільному номери телефонів інших абонентів.

Але найголовніше - пристрій забезпечує повний захист інформації і виключає її витік.
Але найголовніше - пристрій забезпечує повний захист інформації і виключає її витік


Таким чином, на 2019 рік у армії заборонені телефони і гаджети з широким спектром опцій. Але кнопкові моделі від певних виробників допускаються до використання в строго регламентований час і з подальшою обов'язковою здачею командиру підрозділу. Ці правила необхідно враховувати всім солдатам, щоб не виникало суперечок про те, який телефон можна використовувати в армії, а які моделі заборонені.

Також, багато батьків не розуміють, що телефони - це поступка з боку армії, а не обов'язкова умова. Адже солдат повинен бути сконцентрований на виконанні завдань по службі і бойовій підготовці, а не думати про те, як би зателефонувати частіше і поговорити з дівчиною або батьками. Тому велике прохання до всіх батьків ставиться з розумінням, якщо солдат не дзвонить тиждень або дві. Адже на це може бути тисяча причин. А для порівняння згадайте як ще 10-20 років тому, коли не було телефонів і служили по 2-3 роки, все писали листи, які йшли місяць, а могли і не дійти зовсім. Тому Ваші діти зараз в досить непоганих умовах щодо використання мобільних телефонів і швидкої передачі інформації.

Чи слід взагалі брати з собою мобільний телефон в армію?
При зборах молодих людей в армію рідні задаються питанням - чи варто взагалі давати юнакам мобільні, якщо користуватися ними особливо не дозволяють, і який телефон вибрати на час служби в армії?

Лента Новостей

Скачать лучший антивирус для Android бесплатно на русском языке
С появлением большого количества приложений и сайтов под мобильную платформу Андроид возросла и опасность занести вирус на свое устройство. В лучшем случае вредоносный файл внесет незначительные изменения

Какой бесплатный антивирус для Андроид лучше
Каждый день пользователи смартфонов под управлением операционной системы «Андроид» подвергаются атакам вирусов, которых становится все больше и больше.          В современном мире количество пользователей

Нужен ли антивирус для Android? ТОП-5 антивирусов для андроид
Здравствуйте. Коснемся такой вот интересной многим темы и хотя сомневаюсь что на данный момент подобные статьи могут попасть на верхние строки поисковых систем. Но этот сайт как личная энциклопедия для

Как узнать какая программа вызывает сбои. Что делать если компьютер тормозит, зависает, глючит.
После продолжительного использования стационарного компьютера или ноутбука на базе Windows пользователи могут столкнуться с ситуацией, когда ПК стал сильно тормозить и работает медленно. Причин торможения

Антивирус для Андроид. Какой лучше?
На сегодняшний день очень важна защита телефона не только в повседневной работе, а и в сети. Для этого создано множество антивирусов и из-за подобного разнообразия довольно сложно определится какой

Рейтинг лучших антивирусов для Андроид
Лучший антивирус для Андроид — 360 Security 360 Security — это пакет защиты для мобильной системы Android, созданный китайской компанией QIHU. Он имеет антивирусный сканер обнаружения вредоносного и опасного

Топ-5: Лучшие бесплатные антивирусы для Android (Рейтинг 2016 года)
Смартфоны и планшеты требуют защиты от вредоносного кода, в том числе вирусов, троянов и так далее. Для этого существуют платные и бесплатные антивирусы. И сегодня мы составим рейтинг пяти лучших антивирусов,

FAQ: Какой антивирус лучший для Андроид, лучшие антивирусы на Android
Огромная распространенность устройств под управлением Android поставила под угрозу безопасность пользовательских данных и денежных счетов по двум причинам. Во-первых, широкий круг пользователей привлекателен

10 лучших бесплатных антивирусов для Android
Что вы делаете, когда покупаете новый смартфон на Android? Вы можете загружать свои любимые приложения, которые часто используете. В вашем списке может быть много приложений для социальных сетей, таких

Лучший антивирус для Андроид 2017
Интернет несет в себе массу возможностей и вместе с ними большое количество опасностей. На платформе Андроид главную угрозу для смартфона представляют Трояны — вирусные программы, которые похищают личную

*/ ?>
Яндекс цитирования
Adobe Photoshop | 2D графика, 2D анимация Adobe Illustrator | графика, вектор, анимация Adobe Flash | графика, вектор, анимация Adobe Acrobat | графика, текст Adobe After Effects | графика, анимация, спецэффекты Adobe Premiere Pro | графика, анимация, спецэффекты, монтаж Sound Forge | редактирование звука и музыки ZBrush | программа для трёхмерного моделирования Autodesk Mudbox — графическая программа, для создания 3D объектов, 2D скетчей, карт неровностей, карт нормалей, карт замещения. UVLayout - приложение для создания и редактирования UV координат треxмерных объектов Autodesk 3DMax | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Autodesk Maya | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Cinema 4D | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Blender | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация