Драйвера для Asus X51L

 1. Короткий зміст
 2. Інформація про драйвери для ноутбука Asus X51L
 3. Набір програм для ноутбука Asus X51L
 4. Комплект драйверів для ноутбука Asus X51L для Windows XP
 5. Драйвер для чіпсета і іншої системної логіки виробництва Intel
 6. Драйвер для відеокарти Intel X3100
 7. Драйвер для звукової карти Realtek
 8. Драйвер для мережевої карти Realtek
 9. Драйвер для Wi-Fi адаптера ноутбука Asus X51L
 10. Драйвер для Bluetooth адаптера
 11. Драйвер для картридера Ricoh ноутбука Asus X51L
 12. Драйвер для Web-камери
 13. Драйвер для модему Motorolla
 14. Драйвер для тачпада Synaptics
 15. Набір фірмових утиліт Asus для ноутбука Asus X51L для Windows XP
 16. Набір всіх драйверів для ноутбука Asus X51L для Windows Vista і Windows 7
 17. Драйвер для чіпсета Intel ноутбука Asus X51L
 18. Драйвер для відеокарти Intel ноутбука Asus X51L
 19. Драйвер для звукової карти Asus X51L
 20. Драйвер для мережевої карти Realtek
 21. Драйвер для Wi-Fi адаптера ноутбука
 22. Драйвер для Bluetooth адаптера
 23. Драйвер для картридера Ricoh
 24. Драйвер для Web-камери
 25. Драйвер для модему
 26. Драйвер для тачпада Synaptics
 27. Набір фірмових утиліт для ноутбука Asus X51L для Windows Vista і Windows 7

Короткий зміст

Повний комплект драйверів і утиліт для ноутбука Asus X51L для Windows XP, Windows Vista і Windows 7.

Інформація про драйвери для ноутбука Asus X51L

На даній сторінці підібраний повний набір драйверів для всіх комплектацій ноутбука Asus X51L. Даний 15.4 "ноутбук засновані на платформі Intel. Роль північного моста виконує мікросхема Intel 965GM Express з вбудованим відеочіпом Intel Graphics Media Accelerator X3100, а в якості південного моста виступає вельми популярна мікросхема ICH8-M. Мережева карта і звукова підсистема побудовано на чіпах Realtek. В качетсве процесорів в основному використовуються Intel Celeron M. Тепер можна перейти до драйверів.

Спочатку необхідно сказати пару слів за версіями представлених тут драйверів, а також для яких операційних систем вони підходять. Версія драйвера і для якої операційної системи він підходить зазвичай вказується в назві архіву. Якщо в назві не вказана операційна система, то драйвер однаково підходить як для Windows XP, так і для Windows Vista і Windows 7. Якщо в назві не вказана розрядність операційної системи, то драйвера підходять як для 32-бітної (x86), так і для 64-бітної (x64) версії Windows. Більш детальну інформацію про версії Windows і відмінності між ними ви можете почерпнути в даних статтях: Порівняння Windows XP, Windows Vista і Windows 7 і Що краще: 32-бітна Windows або 64-бітна? . Яка версія Windows встановлена на вашому ноутбуці ви можете дізнатися в Свойствах системи (Панель управління - Система).

Драйвера на цій сторінці постійно оновлюються до найбільш свіжих і стабільно працюючих версій. Для деяких системних пристроїв на вибір надається як свіжа версія драйвера, так і попередня версія. Це зроблено для вашої зручності. Якщо у вас на ноутбуці раптом виникнуть проблеми зі свіжими драйверами, то ви завжди можете спробувати встановити попередню версію. Велике прохання негайно повідомити про проблеми з драйверами в відповідній темі форуму (її ви можете знайти за допомогою путівника по форуму для новачків ). Перш ніж звертатися з питаннями на форум будь ласка ознайомтеся з темами форуму. Особливу увагу зверніть на перші повідомлення тим з відповідями на найбільш часті питання. Цілком ймовірно, що ваше запитання вже піднімався відвідувачами і було вирішено. Так ви сильно заощадите свій час.

Пару слів по установці. Процес установки утиліт і драйверів на ноутбук Asus X51L детально викладено в керівництві: Установка драйверів і утиліт на ноутбуки Asus . Там описано в якому порядку і як встановлювати драйвера і утиліти, а також різні нюанси. Фірмові утиліти ноутбуків Asus обговорюються тут: Опис і рішення проблем з утилітами для ноутбуків Asus .

Набір програм для ноутбука Asus X51L

Набір необхідних безкоштовних програм для ноутбука: завантажити / завантажити .

Детальніше про набір програм по посиланнях вище ви можете дізнатися тут: Добірка необхідних безкоштовних програм .

Комплект драйверів для ноутбука Asus X51L для Windows XP

Розглянемо спочатку як же встановити Windows XP на ноутбук Asus X51L. Для установки Windows XP необхідно попередньо інтегрувати драйвера SATA в дистрибутив Windows. Якщо цього не зробити, то при установці буде видана помилка, що не найден жорсткий диск або просто ноутбук вам видасть синій екран. Процедура інтеграції драйверів SATA в дистрибутив Windows XP докладно описана в керівництві: установка Windows XP з інтеграцією драйверів SATA. . Для даного ноутбука в списку доступних драйверів потрібно вибрати ICH8-M.

Якщо у вас раптом не вийде встановити Windows з інтеграцією драйверів SATA, то можете спробувати інший спосіб. Він полягає в перемиканні режиму роботи вінчестера в BIOS. Детальніше про нього ви можете дізнатися тут: установка Windows XP без інтеграції драйверів SATA . Цей спосіб простіше буде, але ноутбук буде трохи повільніше працювати.

Відповіді на питання по установці Windows XP ви можете знайти в даній темі форуму: Рішення проблем з установкою Windows XP на ноутбук .

Драйвер для чіпсета і іншої системної логіки виробництва Intel

Завантажити драйвер: завантажити / завантажити

Опис драйвера: це надзвичайно важливий і потрібний драйвер. Його установка є обов'язковою. Він містить драйвера для багатьох системних пристроїв ноутбука. Щоб його встановити, запускаємо Setup.exe в архіві по посиланнях вище. У разі якщо ви робили установку Windows XP з інтеграцією драйверів SATA, то потрібно також встановити Intel Rapid Storage. Це утиліта для моніторингу стану вінчестера. При установці вона також оновлює драйвера SATA. Для установки Intel Rapid Storage запускаємо файл IRST.exe в архіві з драйвером чіпсета.

Драйвер для відеокарти Intel X3100

Завантажити драйвер для відеочипа Intel X3100: завантажити / завантажити

Опис драйвера і як його встановлювати: як уже згадувалося вище, в ноутбуці Asus X51L відеочіп Intel X3100 вбудований в північний міст Intel 965GM. Установка драйверів на відео цілком стандартна і не повинна викликати складнощів. Всі питання по драйверам для відео ви можете викласти в темі форуму: Вирішення проблем з драйверами на відеокарту . Перед тим як питати в обов'язковому порядку читаємо тему.

Драйвер для звукової карти Realtek

Завантажити драйвер: завантажити / завантажити

Завантажити іншу версію драйвера: завантажити / завантажити

Опис драйвера і його установка: в даних ноутбуках аудіотракт побудований на чіпі виробництва Realtek. Установка драйверів стандартна. Всі питання по драйверам на звук прошу адресувати сюди: Вирішення проблем з драйверами для звукової карти . Особливу увагу приділіть першого повідомлення теми.

Драйвер для мережевої карти Realtek

Завантажити драйвер: завантажити / завантажити

Опис драйвера і установка: мережева карта ноутбука Asus X51L заснована на чіпах виробництва Realtek. Для установки драйвера запускаємо Setup.exe. Відповіді на питання і способи вирішення проблем з драйверами для мережевої карти ви можете знайти в даній темі форуму: Вирішення проблем з драйверами для мережевої карти і Wi-Fi .

Драйвер для Wi-Fi адаптера ноутбука Asus X51L

Завантажити драйвер для Wi-Fi адаптера на чіпі Intel: завантажити / завантажити

Завантажити драйвер для Wi-Fi адаптера на чіпі Atheros: завантажити / завантажити

Завантажити драйвер для Wi-Fi адаптера Broadcom: завантажити / завантажити

Установка і опис драйвера: в ноутбуці Asus X51L зустрічаються адаптери на основі чіпів Atheros, Broadcom і Intel. Установка цих драйверів також не повинна викликати складнощів. Драйверів на Wi-Fi присвячена дана тема форуму: Вирішення проблем з драйверами для мережевої карти і Wi-Fi . У першому повідомленні теми описано як визначити який у вас Wi-Fi адаптер і який драйвер йому потрібен.

Драйвер для Bluetooth адаптера

Завантажити драйвер для адаптера Broadcom: завантажити / завантажити

Завантажити іншу версію драйвера: завантажити / завантажити

Загальна інформація по драйверам і способи установки: в даних ноутбуках встановлюються Bluetooth-адаптери на базі чіпів виробництва Broadcom. Перш ніж братися за установку драйвера і програми для роботи з Bluetooth, потрібно перевірити чи є сам адаптер в ноутбуці і включено його. Для цього потрібно встановити утиліту Wireless Console. Її ви можете знайти за посиланнями нижче. Дана утиліта описана в керівництві: Установка драйверів і утиліт на ноутбуки Asus . Bluetooth-адаптерів присвячена ціла тема форуму: Вирішення проблем з драйверами і роботою Bluetooth-адаптера .

Драйвер для картридера Ricoh ноутбука Asus X51L

Завантажити драйвер для картридера: завантажити / завантажити

Опис і як встановлювати: картрідер ноутбука Asus X51L побудований на чіпі R5C843 виробництва Ricoh. Даний обов'язково драйвер потрібно встановлювати. Установка драйвера цілком стандартна і не повинна викликати складнощів. Відповіді на питання по драйверам для картридера ви можете знайти тут: Рішення проблем з пошуком і установкою драйверів .

Драйвер для Web-камери

Завантажити набір драйверів для камери з інструкцією по установці: завантажити / завантажити

Опис драйвера і як встановлювати: даний драйвер потрібен для нормальної роботи веб-камери ноутбука. Інструкція по установці є в архіві з драйвером. Також рекомендується ознайомитися з керівництвом: Пошук і установка драйвера для веб-камери . Там все детально описано. Питання по Web-камерам обговорюються тут: Рішення проблем з Web-камерами . Особливу увагу приділяємо першого повідомлення теми. Там описані вирішення найбільш типових проблем.

Драйвер для модему Motorolla

Завантажити драйвер: завантажити / завантажити

Опис драйвера і як встановлювати: дані драйвера потрібні для роботи вбудованого Dial-up модему. Установка також стандартна: розпаковуємо архів і запускаємо відповідний файл.

Драйвер для тачпада Synaptics

Завантажити драйвер для тачпада Synaptics: завантажити / завантажити

Опис драйвера і процесу його установки: по посиланнях вище ви можете завантажити драйвер для тачпада для ноутбука Asus X51L. Якщо ви хочете використовувати смуги прокрутки і інші функції тачпада, то потрібно обов'язково встановити цей драйвер. Разом з даними драйвером встановлюється утиліта для настройки тачпада. Установка даних драйверів не повинна викликати особливих складнощів. У разі виникнення проблем з драйверами звертаємося сюди: Рішення проблем з пошуком і установкою драйверів .

Набір фірмових утиліт Asus для ноутбука Asus X51L для Windows XP

Завантажити Основний набір утиліт: завантажити / завантажити

Завантажити додатковий набір утиліт: завантажити / завантажити

Опис і установка утиліт Asus: крім безпосередньо драйверів потрібно встановити ще і фірмові утиліти Asus. Вони служать для правильної роботи додаткових кнопок, поєднань клавіш, індикації на екрані, для роботи з веб-камерою і з профілями електроживлення. В архіві по посиланнях вище з основним набором утиліт розміщені такі утиліти: ATK0100 - дуже важливий системний драйвер, ATK Package, ATK Hotkey, ATK Media, ATK OSD, KBFilter, Asus LiveFrame для камери, Asus Generic Function Service, Asus Wireless Console і Asus Power 4 Gear. Дані утиліти потрібно обов'язково встановлювати. Вони описані в статті: Установка драйверів і утиліт на ноутбуки Asus . Додаткові утиліти Asus ви можете знайти в другому наборі утиліт. Відповіді на питання по утилітам Asus ви можете знайти тут: Опис драйверів і утиліт для ноутбуків Asus .

Набір всіх драйверів для ноутбука Asus X51L для Windows Vista і Windows 7

Установка Windows Vista і Windows 7 докладно описана в керівництві: Установка Windows Vista для новачків і Установка Windows 7 . Складнощів не повинно виникнути.

Драйвера для Windows Vista і Windows 7 підібрані таким чином, щоб вони однаково добре підходили як для однієї операційної системи, так і до іншої.

Драйвер для чіпсета Intel ноутбука Asus X51L

Завантажити драйвер для чіпсета: завантажити / завантажити

Опис драйвера і як встановлювати: даний драйвер потрібен для нормальної роботи більшості системних пристроїв ноутбука. Його установка зводиться до розпакування архіву і запуску Setup.exe. Якщо в BIOS ноутбука включений режим SATA (AHCI), то ви можете також встановити Intel Rapid Storage. Це утиліта призначена для моніторингу стану вінчестера. При установці вона також оновлює драйвера SATA. Для її установки запускаємо IRST.exe в архіві з драйвером чіпсета.

Драйвер для відеокарти Intel ноутбука Asus X51L

Завантажити драйвер для відеочипа Intel X3100: завантажити / завантажити

Опис драйвера і як його встановлювати: в ноутбуці Asus X51L відеочіп Intel X3100 вбудований в північний міст ноутбука. Установка драйверів на нього цілком стандартна. Всі питання по драйверам для відео ви можете викласти в темі форуму: Вирішення проблем з драйверами на відеокарту . Перед тим як питати в обов'язковому порядку читаємо тему.

Драйвер для звукової карти Asus X51L

Завантажити драйвер: завантажити / завантажити

Попередня версія драйвера: завантажити / завантажити

Опис драйвера і його установка: в цій лінійці ноутбуків встановлений аудіо чіп виробництва Realtek. Установка даних драйверів цілком стандартна і не повинна викликати складнощів. Всі питання по драйверам на звук прошу адресувати сюди: Вирішення проблем з драйверами для звукової карти .

Драйвер для мережевої карти Realtek

Завантажити драйвер: завантажити / завантажити

Опис драйвера і установка: мережева карта в ноутбуці Asus X51L побудована на чіпі Realtek. Установка драйвера стандартна і не відрізняється особливою різноманітністю. Відповіді на питання по драйверами для мережевої карти ви можете знайти в даній темі форуму: Вирішення проблем з драйверами для мережевої карти і Wi-Fi .

Драйвер для Wi-Fi адаптера ноутбука

Завантажити драйвер для Wi-Fi адаптера Intel: завантажити / завантажити

Завантажити драйвер для Wi-Fi адаптера на чіпі Atheros: завантажити / завантажити

Завантажити драйвер для Wi-Fi адаптера Broadcom: завантажити / завантажити

Установка і опис драйвера: в ноутбуці Asus X51L встановлюються адаптери на основі чіпів Atheros, Broadcom або Intel. Все залежить від конкретної комплектації. Установка цих драйверів також не повинна викликати складнощів. За драйверам для Wi-Fi є ціла тема форуму: Вирішення проблем з драйверами для мережевої карти і Wi-Fi . У першому повідомленні теми детально описано як визначити який у вас Wi-Fi адаптер встановлений.

Драйвер для Bluetooth адаптера

Завантажити драйвер для адаптера на основі чіпа Broadcom: завантажити / завантажити

Завантажити іншу версію драйвера: завантажити / завантажити

Загальна інформація по драйверам і способи установки: в різних комплектаціях даних ноутбуків Asus зустрічаються Bluetooth-адаптери на на базі чіпів виробництва Broadcom. Перш ніж братися за установку драйвера і програми для роботи з Bluetooth, потрібно перевірити чи є сам адаптер в ноутбуці і включено його. Для перевірки потрібно встановити утиліту Wireless Console від Asus. Її ви можете знайти за посиланнями нижче. Дана утиліта описана в керівництві: Установка драйверів і утиліт на ноутбуки Asus . За Bluetooth-адаптерів є ціла тема форуму: Вирішення проблем з драйверами і роботою Bluetooth-адаптера .

Драйвер для картридера Ricoh

Завантажити драйвер для R5C843: завантажити / завантажити

Опис і як встановлювати: в даних моделях ноутбуків картрідер побудований на чіпі R5C843 від Ricoh. Установка драйвера цілком стандартна і не повинна викликати складнощів. Запускаємо setup.exe і слідуємо інструкції. Відповіді на питання по драйверам для картридера ви можете знайти тут: Рішення проблем з пошуком і установкою драйверів .

Драйвер для Web-камери

Завантажити набір драйверів для камери з інструкцією по установці: завантажити / завантажити

Опис драйвера для веб-камери і як встановлювати: даний драйвер потрібен для нормальної роботи веб-камери ноутбука. Інструкція по установці є в архіві з драйверами по посиланнях вище. Також рекомендую ознайомитися з цим посібником: Пошук і установка драйвера для веб-камери . Питання по Web-камерам прошу викладати тут: Рішення проблем з Web-камерами .

Драйвер для модему

Завантажити драйвер: завантажити / завантажити

Опис драйвера і як встановлювати: дані драйвера потрібні для роботи вбудованого Dial-up модему. Установка також стандартна: розпаковуємо архів і запускаємо відповідний файл.

Драйвер для тачпада Synaptics

Завантажити драйвер для тачпада Synaptics: завантажити / завантажити

Опис драйвера і процесу його установки: драйвер для тачпада ноутбука. Він потрібен якщо ви бажаєте використовувати смуги прокрутки і інші додаткові функції. Разом з даними драйвером встановлюється утиліта для настройки тачпада.

Набір фірмових утиліт для ноутбука Asus X51L для Windows Vista і Windows 7

Завантажити Основний набір утиліт: завантажити / завантажити

Завантажити додатковий набір утиліт: завантажити / завантажити

Опис і установка утиліт Asus: дані утиліти встановлювати потрібно. Вони служать для коректної роботи різних сполучень клавіш, для функціонування додаткових клавіш, для включення і відключення різних адаптерів, для управління електроживленням, для роботи з веб-камерою і так далі. В основному наборі утиліт за посиланням вище ви знайдете: ATK0100 - важливий системний драйвер, ATK Package - набір утиліт ATK, ATK Hotkey - утиліта для роботи з гарячими клавішами, ATK Media, ATK OSD - утиліта для індикації на екрані різних дій з ноутбуком, KBFilter - фільтр клавіатури, Asus LiveFrame - утиліта для роботи з камерою, Asus Generic Function Service, Asus Wireless Console і Asus Power 4 Gear для управління профілями електроживлення. Їх потрібно обов'язково встановлювати. Дані утиліти, їх установка і інша інформація викладена в керівництві: Установка драйверів і утиліт на ноутбуки Asus . Решта утиліти Asus для ноутбука Asus X51L ви знайдете в архіві з додатковим набором утиліт. Всі питання по подібним утилітам прошу адресувати сюди: Опис драйверів і утиліт для ноутбуків Asus .

На цьому все.

Якщо у вас виникнуть питання, то ознайомтеся спочатку з відповідями на часті питання , А потім з відповідною темою форуму. Її ви можете знайти за допомогою путівника по форуму для новачків .

З повагою, автор матеріалу - Тонієвич Андрій. Публікація даного матеріалу на інших ресурсах вирішуються виключно з посиланням на джерело та з зазначенням автора.

Лента Новостей

Скачать лучший антивирус для Android бесплатно на русском языке
С появлением большого количества приложений и сайтов под мобильную платформу Андроид возросла и опасность занести вирус на свое устройство. В лучшем случае вредоносный файл внесет незначительные изменения

Какой бесплатный антивирус для Андроид лучше
Каждый день пользователи смартфонов под управлением операционной системы «Андроид» подвергаются атакам вирусов, которых становится все больше и больше.          В современном мире количество пользователей

Нужен ли антивирус для Android? ТОП-5 антивирусов для андроид
Здравствуйте. Коснемся такой вот интересной многим темы и хотя сомневаюсь что на данный момент подобные статьи могут попасть на верхние строки поисковых систем. Но этот сайт как личная энциклопедия для

Как узнать какая программа вызывает сбои. Что делать если компьютер тормозит, зависает, глючит.
После продолжительного использования стационарного компьютера или ноутбука на базе Windows пользователи могут столкнуться с ситуацией, когда ПК стал сильно тормозить и работает медленно. Причин торможения

Антивирус для Андроид. Какой лучше?
На сегодняшний день очень важна защита телефона не только в повседневной работе, а и в сети. Для этого создано множество антивирусов и из-за подобного разнообразия довольно сложно определится какой

Рейтинг лучших антивирусов для Андроид
Лучший антивирус для Андроид — 360 Security 360 Security — это пакет защиты для мобильной системы Android, созданный китайской компанией QIHU. Он имеет антивирусный сканер обнаружения вредоносного и опасного

Топ-5: Лучшие бесплатные антивирусы для Android (Рейтинг 2016 года)
Смартфоны и планшеты требуют защиты от вредоносного кода, в том числе вирусов, троянов и так далее. Для этого существуют платные и бесплатные антивирусы. И сегодня мы составим рейтинг пяти лучших антивирусов,

FAQ: Какой антивирус лучший для Андроид, лучшие антивирусы на Android
Огромная распространенность устройств под управлением Android поставила под угрозу безопасность пользовательских данных и денежных счетов по двум причинам. Во-первых, широкий круг пользователей привлекателен

10 лучших бесплатных антивирусов для Android
Что вы делаете, когда покупаете новый смартфон на Android? Вы можете загружать свои любимые приложения, которые часто используете. В вашем списке может быть много приложений для социальных сетей, таких

Лучший антивирус для Андроид 2017
Интернет несет в себе массу возможностей и вместе с ними большое количество опасностей. На платформе Андроид главную угрозу для смартфона представляют Трояны — вирусные программы, которые похищают личную

*/ ?>
Яндекс цитирования
Adobe Photoshop | 2D графика, 2D анимация Adobe Illustrator | графика, вектор, анимация Adobe Flash | графика, вектор, анимация Adobe Acrobat | графика, текст Adobe After Effects | графика, анимация, спецэффекты Adobe Premiere Pro | графика, анимация, спецэффекты, монтаж Sound Forge | редактирование звука и музыки ZBrush | программа для трёхмерного моделирования Autodesk Mudbox — графическая программа, для создания 3D объектов, 2D скетчей, карт неровностей, карт нормалей, карт замещения. UVLayout - приложение для создания и редактирования UV координат треxмерных объектов Autodesk 3DMax | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Autodesk Maya | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Cinema 4D | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Blender | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация