Драйвера для Windows 7

 1. Драйвера Acer (ноутбуки і ПК)
 2. Драйвера ASUS (материнські плати)
 3. Драйвера ATI Radeon (відеокарти)
 4. Драйвера BIOSTAR (материнські плати)
 5. Драйвера C-Media (аудіо)
 6. Драйвера Compaq (ПК і ноутбуки)
 7. Драйвера Creative (аудіо)
 8. Драйвера DELL (ПК і ноутбуки)
 9. Драйвера Fujitsu (ноутбуки, ПК)
 10. Драйвера HP (ПК, ноутбуки, принтери, сканери)
 11. Драйвера Intel (материнські плати і чіпсети)
 12. Драйвера Lenovo (ПК і ноутбуки)
 13. Драйвера Microsoft (миші, клавіатури, веб-камери)
 14. Драйвера MSI (ноутбуки, материнські плати)
 15. Драйвера NVIDIA (відеокарти, чіпсети, 3D Vision)
 16. Драйвера Realtek (AC97 і HDA)
 17. Драйвера Samsung (ноутбуки і МФУ)
 18. Драйвера Sony (ПК і ноутбуки)
 19. Драйвера Toshiba (ноутбуки)
 20. Драйвера для принтерів і сканерів

Відразу після установки Windows 7 перша ж думка, яка приходить нам в голову: "Де ж завантажити драйвера, yoмаё?" У нашій пам'яті ще свіжі рани, нанесені Windows Vista. Пам'ятайте, коли вона тільки вийшла в світ, які проблеми були з драйверами (для любителів англійської - drivers)? Їх довелося чекати просто цілу вічність! На щастя, драйвера для Windows 7 - взагалі не проблема, вони доступні практично для всіх популярних пристроїв. І де їх взяти? Зрозуміло, в цій статті з посиланнями на всі драйвера основних виробників.

Далі представлений список посилань на сторінки виробників ноутбуків, ПК і комп'ютерних комплектуючих, де можна скачати різноманітні драйвера для Windows 7 , Залишилося лише вибрати потрібного вам виробника.

Windows 7

Драйвера Acer (ноутбуки і ПК)

Драйвера Acer (ноутбуки і ПК)

Драйвера Acer для ноутбуків або ПК під управлінням Windows 7 можна завантажити зі сторінки Сервіс і підтримка. У першому вікні виберіть сімейство продуктів (скажімо, Netbook), потім сімейство і потрібну модель нетбука. В поле Driver будуть представлений список доступних драйверів. І зверніть увагу на список пристроїв від Acer, які офіційно підтримують Windows 7.

Завантажити драйвера Acer для Windows 7

Список продуктів Acer, що підтримують Windows 7

Драйвера ASUS (материнські плати)

Драйвера ASUS (материнські плати)

Драйвера представлені на сторінці Материнські плати, а в меню Продукти вгорі сторінки можна вибрати інший продукт, якому потрібен драйвер. Виберіть категорію материнської плати (наприклад, Intel Socket 775), потім версію чіпсета (наприклад, Intel Q45), модель материнської плати і клацніть на посиланні Завантажити. В поле ОС: виберіть значення Windows 7.

Завантажити драйвера ASUS для Windows 7

Драйвера ATI Radeon (відеокарти)

Драйвера ATI Radeon (відеокарти)

Качаємо свіжі драйвера ATI Catalyst для наших улюблених відеокарт від ATI. На сторінці можна скачати "голий" драйвер або центр управління Catalyst, для якого виберіть російську мову в меню, в якому спочатку вказано English. Зрозуміло, драйвера доступні для 32- і 64-бітної версій Windows 7.

Завантажити драйвера ATI Catalyst для Windows 7 (x32)

Завантажити драйвера ATI Catalyst для Windows 7 (x64)

Драйвера BIOSTAR (материнські плати)

Драйвера BIOSTAR (материнські плати)

Чудові і недорогі материнські плати від Biostar. Вибираємо на сторінці потрібну версію материнської плати, переходимо на вкладку Driver і качаємо. Не забудьте натиснути і по вкладці BIOS - можна, там є свіже оновлення.

Завантажити драйвера материнських плат BIOSTAR для Windows 7

Драйвера C-Media (аудіо)

Драйвера C-Media (аудіо)

Хоча аудіочіпсет C-Media вже досить рідкісний гість у материнських платах, оскільки його повсюдно витіснили рішення від Realtek, він все ж іноді зустрічається. Володарі материнської плати з таким аудіочіпсетом (серій CMI8738, CMI8768, CMI8768 +, CMI8770, CMI8787 і ін.) Можуть завантажити драйвера за посиланням внизу (виберіть на сторінці потрібний драйвер).

Завантажити драйвера C-Media для Windows 7

Драйвера Compaq (ПК і ноутбуки)

Драйвера Compaq (ПК і ноутбуки)

Компанія Compaq випускає чудові ноутбуки, а також ПК, які рідко зустрічаються на наших просторах. Компанія Compaq вже давно належить HP, тому драйвера Compaq викачуються в центрі технічної підтримки HP. На сторінці введіть версію необхідного пристрою і клацніть на кнопці Далі. Потім клацніть на посиланні Завантаження програмного забезпечення та драйверів і виберіть потрібну версію Windows 7.

Завантажити драйвера Compaq для Windows 7

Драйвера Creative (аудіо)

Драйвера Creative (аудіо)

Всі ми обожнюємо звукові карти від Creaitve. На сторінці Підтримка користувачів сайту Creative можна скачати драйвера для всієї лінійки продукції цієї компанії, включаючи сімейства Sound Blaster, Audigy і X-Fi. На тій же сторінці можна знайти драйвера для mp3-плеєрів (ZEN X-Fi), веб-камер і ігрових навушників.

Завантажити драйвера Creative для Windows 7

Драйвера DELL (ПК і ноутбуки)

Драйвера DELL (ПК і ноутбуки)

У той час як настільні комп'ютери DELL трапляються не частіше, ніж Compaq, то їх ноутбуки користуються величезною популярністю. І не дивно, скажімо, лінійка ноутбуків DELL XPS реально хороша (а DELL Adamo реально красень). На сторінці Драйвери і програми для завантаження клацніть на кнопці Вибір моделі, вкажіть сімейство продуктів (наприклад, Портативні комп'ютери), потім лінійку ноутбуків (на кшталт Inspiron), потрібну модель і клацніть на кнопці Підтвердити. У вікні, виберіть Windows 7 в якості ОС. За другою посиланням представлена сторінка, де можна дізнатися список продуктів від DELL, що підтримують Windows 7. Виберіть там в поле Step 1 потрібний продукт (наприклад, Inspiron Notebooks and Desktops).

Завантажити драйвера DELL для Windows 7

Список продуктів DELL, що підтримують Windows 7

Драйвера Fujitsu (ноутбуки, ПК)

Драйвера Fujitsu (ноутбуки, ПК)

Ноутбуки від компанії Fujitsu Siemens користуються хоч і обмеженим, але постійним попитом, ну а ПК від Fujitsu і зовсім екзотика. Проте, це надійні і доступні пристрої. Щоб завантажити драйвера, необхідно перейти за посиланням внизу на сторінку Сервіс і підтримка. Там в меню Select Product виберіть тип продукту (Notebooks або Personal Computers), потім послідовно вкажіть групу (наприклад AMILO), серію (наприклад AMILO Li) і номер моделі (на зразок AMILO Li 3910). На новій сторінці клацніть на посиланні Windows 7 і відкриється список доступних драйверів, а також оновлень BIOS.

Завантажити драйвера Fujitsu Siemens для Windows 7

Драйвера HP (ПК, ноутбуки, принтери, сканери)

Драйвера HP (ПК, ноутбуки, принтери, сканери)

Компанія HP відома, зрозуміло, абсолютно всім. Найбільшою популярністю в наших краях користуються принтери, сканери і МФУ HP, але часом трапляються настільні комп'ютери. Крім того, хорошою репутацією користуються і ноутбуки. Перше посилання вам вже знайома - на цій сторінці можна скачати драйвера і для Compaq. А по другій посиланням можна дізнатися список принтерів, сканерів і МФУ, для яких можна скачати драйвера для Windows 7.

Завантажити драйвера HP для Windows 7

Список принтерів і сканерів HP з драйверами для Windows 7

Драйвера Intel (материнські плати і чіпсети)

Драйвера Intel (материнські плати і чіпсети)

Що ж, про чіпсети від Intel розповідати не треба, вони і так встановлені в більшості материнських плат від різних виробників. Всі інші конкуренти на зразок Nvidia пасуться далеко позаду. За першою посиланням ви можете завантажити універсальний драйвер для всіх чіпсетів Intel, включаючи новітній чіпсет Intel X58 для Core i7 або масовий Intel P45 для Core 2 Duo або Core 2 Quad (щоб завантажити, клацніть на сторінці на засланні Download). Друге посилання веде на сторінку зі списком материнських плат Intel, які рідко зустрічаються в домашніх комп'ютерах і в основному призначені для робочих станцій, серверів або ентузіастів.

Завантажити драйвер чіпсетів Intel для Windows 7

Завантажити драйвера материнських плат Intel для Windows 7

Драйвера Lenovo (ПК і ноутбуки)

Драйвера Lenovo (ПК і ноутбуки)

Настільні комп'ютери від Lenovo трапляються дуже рідко. А ось ноутбуки продаються на кожному розі, і не дивно, адже китайці в особі Lenovo примудрилися свого часу придбати виробництво ноутбуків у IBM (жах-жах). Втім, нетбук від Lenovo (s10) виявився дуже гідною машинкою. За посиланням нижче можна скачати драйвера ноутбуків сімейства ThinkPad і IdeaPad. Вибравши сімейство, введіть на новій сторінці номер продукту. Або виберіть сімейство в списку Select your product (для ноутбуків виберіть значення Notebooks and handhelds). Потім виберіть сімейство в поле Family і значення Windows 7 в поле Operating system. Клацніть на кнопці Continue і потім на засланні Downloads and drivers. Буде показаний список доступних драйверів і інших програм.

Завантажити драйвера Lenovo для Windows 7

Драйвера Microsoft (миші, клавіатури, веб-камери)

Драйвера Microsoft (миші, клавіатури, веб-камери)

Крім випуску зрозуміло якої операційної системи, компанія Microsoft створює абсолютно чудові клавіатури і миші. Є такий жарт, до речі, що якщо б Microsoft робила Windows настільки класної, як деякі моделі своїх клавіатур і мишей, ми б взагалі горя не знали з цієї ОС :) На сторінці по посиланню виберіть тип пристрою, на зразок Mouse Products (миші). Потім в новому вікні послідовно виберіть тип пристрою (Mouse Products або Keyboard Products), модель, версію Windows 7 і мову (Russian). Далі клацайте на кнопці Go. На новій сторінці буде шукана посилання. До речі, чому посилання веде на англомовну сторінку? Тому що російський варіант сторінки дозволяє завантажити драйвера для Windows Vista і XP, а ось про Windows 7 там взагалі немає і слова. Так що сміливо переходите за посиланням внизу.

Завантажити драйвера периферійних пристроїв Microsoft для Windows 7

Драйвера MSI (ноутбуки, материнські плати)

Драйвера MSI (ноутбуки, материнські плати)

Компанія MSI славиться своїми ноутбуками, нетбуками і материнськими платами, а також любов'ю до AMD;) Завантажити потрібні дрйавера для Windows 7 можна із загальною сторінки підтримки. На ній потрібно вибрати тип пристрою, потім його версію і буде відкрита сторінка з усіма доступними драйверами. У лівій панелі також можна перейти до драйверів для інших пристроїв.

Завантажити драйвера MSI для Windows 7

Драйвера NVIDIA (відеокарти, чіпсети, 3D Vision)

Драйвера NVIDIA (відеокарти, чіпсети, 3D Vision)

Ну а для чого потрібні ці драйвера нікому пояснювати не потрібно, все і так знають. А сторінку з драйверами NVIDIA взагалі кожен поважаючий себе людина повинна відвідувати регулярно, бо з кожним новим драйвером наші відеокарти стають трішки швидше;) За посиланням можна завантажити драйвера GeForce / ION і чіпсетів для материнських плат (виберіть там потрібний тип продукту та операційну систему). На тій же сторінці можна скачати драйвера, які знадобляться щасливим власникам пристроїв тривимірного зображення NVIDIA 3D Vision - а саме, стереоочков і спеціального монітора з підтримкою даної технології. Встановлювати драйвер 3D Vision слід після установки основного драйвера по першій посиланням, а не окремо.

Завантажити драйвера NVIDIA для Windows 7

Драйвера Realtek (AC97 і HDA)

Драйвера Realtek (AC97 і HDA)

Аудіочіпсети Realtek настільки популярні, що встановлені практично в кожній материнській платі. Звичайно, їх якість не дотягує до повноцінних аудіокарт від Creative, однак, для звичайного домашнього користувача їх часом цілком достатньо. Драйвера від Realtek представлені в двох варіаціях - для старіших чіпсетів AC97 і нових HDA (High Definition Audio), так що перш ніж завантажувати той чи інший драйвер, перевірте, який саме у вас чіпсет в материнській платі. Клацніть на посиланні внизу, потім на засланні Software на сторінці. Далі встановіть прапорець I accept to above (приймаю вищесказане) і клацніть на кнопці Next, після чого виберіть драйвер вгорі (Vista / Win7) і клацніть на одній з трьох посилань Go. Качає з серверів Realtek просто огидно, так що запасіться терпінням.

Завантажити драйвера Realtek AC97 для Windows 7

Завантажити драйвера Realtek HDA для Windows 7

Драйвера Samsung (ноутбуки і МФУ)

Драйвера Samsung (ноутбуки і МФУ)

Компанія Samsung виробляє чортову прірву пристроїв, від холодильників і кондиціонерів до ноутбуків і жорстких дисків. Компанія пропонує відмінну підтримку своєї продукції на ринку СНД, куди, зрозуміло, відносяться і драйвера для випускаються ноутбуків і МФУ. Завантажити драйвера можна за посиланням, де слід вибрати потрібний підтип і назва продукту, або ввести назву моделі і клацнути на кнопці Знайти. Якщо перша посилання не працює (на момент написання статті там були проблеми), скачайте з другої, де потрібно просто вибрати тип ноутбука, потім модель і клацнути по посиланню Supported Drivers (підтримувані драйвера).

Завантажити драйвера Samsung для Windows 7 (ноутбуки і МФУ, сайт представництва в РФ)

Завантажити драйвера Samsung для Windows 7 (ноутбуки, коли проблеми з першим посиланням)

Драйвера Sony (ПК і ноутбуки)

Драйвера Sony (ПК і ноутбуки)

Ну хто не знає, що Sony Vaio - одні з кращих ноутбуків на планеті? Та й настільні ПК від Sonу також здатні вразити уяву. За першою посиланням ви можете завантажити драйвера, для чого або вкажіть потрібну модель в поле Option 3: SELECT IT, або клацніть в поле Option 1: AUTO DETECT на кнопці Detect My Model. В останньому випадку на ваш комп'ютер буде завантажена крихітна програма (22 Кб), яка допоможе визначити потрібну модель (працює лише на комп'ютерах серії Vaio). При виборі Option 3 вкажіть тип продукту в меню Product (Notebook або Desktop), потім серію і модель. У вікні, виберіть у полі Select Your Operating System значення Windows 7. За другою посиланням можна перейти на спеціальну сторінку, де представлена інформацію по оновленню продуктів Sony для підтримки Windows 7. Там же в поле Upgrade Information можна вибрати продукт, серію і модель, щоб дізнатися, чи підтримує вона "сімку".

Завантажити драйвера Sony для Windows 7

Чи підтримується ноутбук або ПК Sony в Windows 7

Драйвера Toshiba (ноутбуки)

Драйвера Toshiba (ноутбуки)

Ноутбуки Toshiba - одні з найпопулярніших. Дізнатися список моделей, які підтримують Windows 7, можна по першій посиланням. Перейшовши по другій посиланням, можна вказати необхідний продукт, сімейство і модель, після чого вибрати значення Windows 7 в поле Операційна система і отримати список доступних драйверів.

Завантажити драйвера Toshiba для Windows 7

Список ноутбуків Toshiba, що підтримують Windows 7

Драйвера для принтерів і сканерів

Ну а тут ми представимо посилання на сайти для скачування драйверів від основних виробників принтерів, сканерів та МФУ.

На сайті Brother Solution Center виберіть потрібну вам модель пристрій, потім клацніть на посиланні Файли.

Завантажити драйвера Brother для Windows 7

Завантажити драйвера Brother для Windows 7

Російських на сайті Canon не дуже шанують, так що драйвера можна знайти на англомовному сайті. Вибираєте потрібний пристрій і потім в поле Downloads клацаєте на потрібному файлі.

Завантажити драйвера Canon для Windows 7

На сайті Epson не може загубишся. Вибирайте потрібний пристрій, потім модель і клацаєте на посиланні Драйвера.

Завантажити драйвера Epson для Windows 7

Драйвера для сканерів, принтерів і МФУ від HP можна знайти відразу на двох сторінках. Або введіть модель необхідного пристрою, або вкажіть його вручну.

Завантажити драйвера HP для Windows 7

Ще одне посилання для скачування драйверів HP

Ще одне посилання для скачування драйверів HP

А у Kodak є свої принтери, так. І навіть МФУ є, хоч вони і не так популярні. Виберіть на сторінці потрібний продукт, його тип і модель і клацніть на кнопці Go. Потім на кнопці Download навпроти потрібного драйвера.

Завантажити драйвера Kodak для Windows 7

Компанія Konica Minolta випускає МФУ і лазерні принтери для малих і середніх компаній, але їм теж потрібні драйвера.

Завантажити драйвера Konica Minolta для Windows 7

Завантажити драйвера Konica Minolta для Windows 7

Компанія Lexmark випускає недорогі, але якісні принтери. Особливо гарні у них лазерні принтери, до речі. На сторінці вкажіть або модель, або виберіть пристрій.

Завантажити драйвера Lexmark для Windows 7

Продукція від OKI зустрічається у нас не часто. Але це не привід її ігнорувати. На сторінці вибору драйвера вкажіть потрібний тип пристрою, потім модель і клацніть на кнопці Go. На новій сторінці клацніть на посиланні Windows 7. А по другій посиланням можна дізнатися, які принтери і МФУ OKI підтримують Windows 7.

Завантажити драйвера OKI для Windows 7

Список пристроїв OKI, що підтримують Windows 7

Посилання на всю різноманітність пристроїв Xerox представлені на їхньому сайті підтримки. Виберіть тип пристрою і модель, після чого клацніть на посиланні Drivers & Downloads. Друге посилання веде на PDF зі списком всіх пристроїв Xerox, що підтримують Windows 7.

Завантажити драйвера Xerox для Windows 7

Список пристрій Xerox, що підтримують Windows 7 (PDF)

Сподіваюся, цей невеликий список допоможе вам знайти потрібний драйвер. Хай щастить :)

Пам'ятайте, коли вона тільки вийшла в світ, які проблеми були з драйверами (для любителів англійської - drivers)?
І де їх взяти?
До речі, чому посилання веде на англомовну сторінку?

Лента Новостей

Какой бесплатный антивирус для Андроид лучше
Каждый день пользователи смартфонов под управлением операционной системы «Андроид» подвергаются атакам вирусов, которых становится все больше и больше.          В современном мире количество пользователей

Скачать лучший антивирус для Android бесплатно на русском языке
С появлением большого количества приложений и сайтов под мобильную платформу Андроид возросла и опасность занести вирус на свое устройство. В лучшем случае вредоносный файл внесет незначительные изменения

Нужен ли антивирус для Android? ТОП-5 антивирусов для андроид
Здравствуйте. Коснемся такой вот интересной многим темы и хотя сомневаюсь что на данный момент подобные статьи могут попасть на верхние строки поисковых систем. Но этот сайт как личная энциклопедия для

Как узнать какая программа вызывает сбои. Что делать если компьютер тормозит, зависает, глючит.
После продолжительного использования стационарного компьютера или ноутбука на базе Windows пользователи могут столкнуться с ситуацией, когда ПК стал сильно тормозить и работает медленно. Причин торможения

Антивирус для Андроид. Какой лучше?
На сегодняшний день очень важна защита телефона не только в повседневной работе, а и в сети. Для этого создано множество антивирусов и из-за подобного разнообразия довольно сложно определится какой

Рейтинг лучших антивирусов для Андроид
Лучший антивирус для Андроид — 360 Security 360 Security — это пакет защиты для мобильной системы Android, созданный китайской компанией QIHU. Он имеет антивирусный сканер обнаружения вредоносного и опасного

Топ-5: Лучшие бесплатные антивирусы для Android (Рейтинг 2016 года)
Смартфоны и планшеты требуют защиты от вредоносного кода, в том числе вирусов, троянов и так далее. Для этого существуют платные и бесплатные антивирусы. И сегодня мы составим рейтинг пяти лучших антивирусов,

FAQ: Какой антивирус лучший для Андроид, лучшие антивирусы на Android
Огромная распространенность устройств под управлением Android поставила под угрозу безопасность пользовательских данных и денежных счетов по двум причинам. Во-первых, широкий круг пользователей привлекателен

10 лучших бесплатных антивирусов для Android
Что вы делаете, когда покупаете новый смартфон на Android? Вы можете загружать свои любимые приложения, которые часто используете. В вашем списке может быть много приложений для социальных сетей, таких

Лучший антивирус для Андроид 2017
Интернет несет в себе массу возможностей и вместе с ними большое количество опасностей. На платформе Андроид главную угрозу для смартфона представляют Трояны — вирусные программы, которые похищают личную

*/ ?>
Яндекс цитирования
Adobe Photoshop | 2D графика, 2D анимация Adobe Illustrator | графика, вектор, анимация Adobe Flash | графика, вектор, анимация Adobe Acrobat | графика, текст Adobe After Effects | графика, анимация, спецэффекты Adobe Premiere Pro | графика, анимация, спецэффекты, монтаж Sound Forge | редактирование звука и музыки ZBrush | программа для трёхмерного моделирования Autodesk Mudbox — графическая программа, для создания 3D объектов, 2D скетчей, карт неровностей, карт нормалей, карт замещения. UVLayout - приложение для создания и редактирования UV координат треxмерных объектов Autodesk 3DMax | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Autodesk Maya | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Cinema 4D | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Blender | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация