Електронні книги Prology Latitude T-703

  1. Відгуки покупців
  2. ще відгуки

дисплей: LCD (цветной), з підсвічуванням, 7 , 480x800, TXT, fb2, MP3, JPEG   Відгуки: 13   Рейтинг: 3/5   Відгуки покупців   Технічні характеристики   Dager   Оцінка: 5   Після покупки і першої зарядки книга сама не включалася, а тільки при підключенні до мережі або комп'ютера

дисплей: LCD (цветной), з підсвічуванням, 7 ", 480x800, TXT, fb2, MP3, JPEG

Відгуки: 13

Рейтинг: 3/5

Відгуки покупців

Технічні характеристики

Dager

Оцінка: 5

Після покупки і першої зарядки книга сама не включалася, а тільки при підключенні до мережі або комп'ютера. Я навіть подумала, що шлюб. Але після другої повної зарядки вона стала включатися, мабуть, розкочегарилася батарейка.

За: Користуюся тільки як читалкою. До цього користувалася книгою Ritmix і потім два роки Nexx, так ось ця краще обох по функціональності. Зручна, легка, чохол-обкладинка не пахне, екран не відблискує, кнопки зручні, сенсор дзижчить помірно, можна його зменшити, я взагалі вимкнула. Кнопки реагують відмінно, навіть не треба натискати, досить легкого дотику. Шрифт змінюється, п'ять варіантів, я читаю в ареалі, мені зручно. Книги FB-2 завантажуються 4-7 сек., В попередніх книгах було навіть довше. Коли відкриваєш через історію, видно створені папки.

Проти: Не можу вимкнути, коли заряджається. Навіть при виставленому таймер вимкнення. Ще іноді випадково виходить перевернути формат читання в альбомний або взагалі догори ногами, а повертати - довго, теж кілька сек.

Cheburashka

Оцінка: 1

Купив Explay, подивимося.

За: Читає багато форматів. В комплекті зарядка від мережі. Хороший корпус і чохол. Комплектацію та сторонні функції за гідність не вважаю, краще б за ті ж гроші підвищили надійність.

Проти: Зарядки вистачає на 5 годин, заряджається 2.5. Для вкл. кнопку треба утримувати ~ 10 сек. Під час читання від необережного дотику спрацьовують сенсорні кнопки і вилітаєш в ін. Режим. Блокує разом з кнопкою перегортання. Через місяць почав вмирати екран: по центру пішли чорні смужки, розросталися, як дендрити. Через 3 м-ца було вже 5 ділянок. Згоріла від того, що висмикнув з неї шнур зарядки і вставили назад. При зарядці сама включається і вимкнути екран можна тільки встановивши авто викл. на 5 сек.

chopchop

Оцінка: 5

Як універсальне довідкове посібник при акуратному зверненні буде служити вірою і правдою. Для використання в поїздках купите зовнішній акумулятор.

За: Вибір зупинив на даному фірмовому апараті через те, що виробник Швейцарія.Все, що рекомендовано в інструкції при акуратному виконанні гарантує приємну, надійну роботу. Я книгу використовую як довідковий набір енциклопедій, фотоальбомів, аудіопрогравач. Дивлюся зрідка і фільми, але в кодуванні МР-4. Користуюся хорошими навушниками. При сприятливих налаштуваннях акумулятор свої заявлені 7 годинників майже видержівает.Аккумуляторних проблем не маю, так як використовую зовнішнє джерело живлення на 7000Ма.

Проти: Не знаю скільки видержіт.Сборка добротна. В інструкції термін надійного використання заявлений на 2 роки (не плутати з гарантією) .Сподіваюся, що прослужить довше. Швейцарські годинники тому приклад.

Arvale

Оцінка: 5

приємна, зручна штука -якщо забувати вимикати, доведеться читати у розетки -тим, хто багато читає краще брати e-ink, а тим, хто до того ж багато сидить за компом - брати тільки e-ink

За: -матеріал корпусу -екран матовий, ні крапельки не відблискує. кути огляду - ок, хороша чіткість букв -зручне меню, інтерфейс в цілому зручний -Кнопки мені особисто сподобалися -м'який, цілком зручний чохол (ну, вивалюється - з ким не буває). -можливість читати в темряві -ціна

Проти: -на правій стороні якщо натиснути - вимикається -ні підсвічування у сенсорних кнопок (правда, якщо світло від екрану отрефлексіть будь-якою поверхнею - буде видно)-сам по собі TFT екран - від довгого читання можуть з'явитися помітні ознаки червонооких (вирішується комп'ютерними окулярами)

Bio

Оцінка: 4

Ціна і якість відповідають, хороша батарея

За: Чітке зображення Зручний екран з підсвічуванням Простота в зверненні На довго вистачає зарядки

Проти: Незручний сенсор на клавіатурі

Alleteia

Оцінка: 4

Купувала за 2000р. В цілому співвідношення ціни і якості вона стоїть) Ізпользую її тільки для читання і для перегляду фото / картинок, рідко слухаю музику (якість її залишає бажати кращого) Поки вистачає вбудованої пам'яті) 3 місяці вже пользуюсь..пока що все добре з ней..жівет. Книга подобатися, люблю її

За: -Співвідношення ціна-якість-Великий екран -перегляд фото, відео, порслушіваніе музики -запомінает все..музику, на якій комбінації зупинився, книги, на якій сраніце читав -є примітивний калькулятор -а так само примітивний календар -

Проти: - не підсвічуються кнопки управління (але якщо до неї звикнути, то в темряві можна сорентіроваться) -не дуже якісна обкладинка (книжка просто вилітає з неї) -вібрація від дотику до сенсора (дзижчить так, ніби її зараз на шматки розірве, але можна її зовсім відключити) кнопки управління сенсорні (як то так вийшло що перекинувся екран, думала аксілерометр..но немає у неї його вовсе..оказалось просто одну з кнопок управління довго утримувала натиснутою) -є радіо, але я так і не зрозуміла як воно працює -дві тупі зависающих гри (тетр з і мозаїка) - важкувато з підключенням до ПК (краще в цей момент на неї не дихати)

Alvb

Оцінка: 1

Брав книгу де - то з півтора року тому. Екран хороший, але вилізли пікселі, з тиждень тому, в двох місцях, зараз почали плавно розповзатися по екрану в невеликих кількостях.

За: -Зручний, що підсвічується екран. -Хватает зарядки. -Можна використовувати, як мультимедія;

Проти: -Можна використовувати, як мультимедія (музика неголосна, фільми гальмують.) -Неудобний сенсор на клавіатурі.

boomerang

Оцінка: 4

в цілому книжка подобається, витрачені гроші виправдовує, але якби купувала знову, то взяла б модель з сенсорним дисплеєм, ну якось він звичніше

За: хороший екран, зручний як для читання, так і для перегляду фільмів, металевий корпус, незважаючи на численні падіння, все в нормі

Проти: незручні кнопки, доводиться постійно ставити на блокування, немає підсвічування

Bucho

Оцінка: 2

ІМХО: для такої ціни відповідний апарат. З усього реально мені сподобалося, що відсів досить довго можна дивитися, батарея цілком хороша.

За: Великий екран, чітке зображення, відео близько 7-8 годин дивився, Збільшувати текст можна (не у всіх моделях є ця функція).

Проти: Чутлива панель, для перегортання сильно натискати треба на кнопки, ірги жахливі, періодично доводиться фарматіровать текст, бо деякий не розпізнає, хоча повинен.

DarkLeo

Оцінка: 1

За: Якісний екран і тільки. Єдине, що я встиг відзначити за кілька годин активного користування.

Проти: 1) Люфт просто всюдисущий. 2) Вибра працює так, як ніби всередину девайса посадили джмеля. 3) Через люфту було досить проблематично увіткнути вуха в 3,5 мм-роз'єм. Груба чоловіча хитрість, звичайно, взяла гору, але осад залишився. 4) Софт - УГ. Після кожного включення-виключення призначені для користувача настройки скидалися до вихідних (іноді разом з повним спустошенням залитого в агрегат). 5) Відсутність підсвічування. У темряві клавіш управління просто не розгледіти. 6) І, зрозуміло, не можна не відзначити безславну кончину апарату після якихось 2-3 годин використання. По-моєму, це замало навіть за такі гроші.

Baron Zald

Оцінка: 3

Можна було б поставити поки 4, але те, що не відключається зовнішній динамік при підключенні навушників псує всю картинку. 3 бали.

За: Великий екран. Хороша чіткість зображення.

Проти: Занадто чутливі сенсорні кнопки. Абсолютно дурні ігри (навіть не знаю для чого вони там). При підключенні навушників, звук все одно продовжує відтворюватися через зовнішній динамік + в навушниках, швидше за все це шлюб. Радіо звичайно ж тільки на вулиці або недалеко від вікон, прийом сигналу поганий.

ASOS

Оцінка: 1

Спробував купити оно девайс. У магазині не включався жоден з 6 (смуги по екрану, сказали що перший старт можливий тільки після повного заряду батареї). Забрав. Зарядив. Дива не сталося, повернули гроші. Чи не рекомендував би до покупки.

За: не помітив.

Проти: Забагато шлюбу навіть для такої дешевої речі.

Cuba Libre

Оцінка: 3

Радів 2 тижні, потім ..... здохла .... відмовилася включатися, на Reset не реагує ..., на зарядні пристрої той же ...

За: Великий екран, хороша чіткість зображення під великими кутами, металевий !!! корпус, швидкодія, дуже зручне меню (нагадує смарт від Nokia)

Проти: Дуже чутливі клавіші на передній панелі, велике зусилля на бічних клавішах (перегортання), незручна обкладинка-не фіксується в ній.

Загальні характеристики Prology Latitude T-703

Тип LCD (кольоровий) Функції і особливості Prology Latitude T-703 Додаткова інформація гри; динамік; підтримка форматів WMA, FLAC, WAV, MPG, RMVB, MP4, 3GP, RM, AVI Входи і виходи Prology Latitude T-703 Інтерфейс USB є Основні характеристики Prology Latitude T-703 Параметри 7 дюймів, 480x800, 133 ppi Вбудована підсвітка є Зберігання даних Prology Latitude T-703 Вбудована пам'ять 4096 Мб Мережеві функції Prology Latitude T-703 Wi-Fi немає Процесор і пам'ять Prology Latitude T-703 Карта пам'яті MicroSD Підтримувані формати Prology Latitude T-703 Текстові TXT, fb2, ePub, RTF, MOBI Графічні JPEG , GIF, PNG Звукові MP3 Інші HTML FM-тюнер є Диктофон є Підключення і зарядка Prology Latitude T-703 Можливість зарядки від мережі є Конструкція і габарити Prology Latitude T-703 QWERTY-клавіатура немає Кнопки гортання є Захист в комплекті чохол Розміри (ШxДxT) 120x190x10 мм

ще відгуки

Відгуки покупців про Reader Book 1

дисплей: E-Ink, 6 ", 758x1024, карти пам'яті, fb2, JPEG Відгуки покупців про PocketBook 614 Limited Edition дисплей: E-Ink, 6 ", 600x800, карти пам'яті, fb2, JPEG Відгуки покупців про Tesla Crypto TFL6.0 дисплей: E-Ink, сенсорний, 6 ", 758x1024, карти пам'яті, fb2, MP3, JPEG Відгуки покупців про Tesla Symbol дисплей: E-Ink, 6 ", 758x1024, карти пам'яті, fb2, JPEG Відгуки покупців про Amazon Kindle Voyage дисплей: E-Ink, сенсорний, 6 ", 1080x1440, Wi-Fi, 3G

Лента Новостей

Скачать лучший антивирус для Android бесплатно на русском языке
С появлением большого количества приложений и сайтов под мобильную платформу Андроид возросла и опасность занести вирус на свое устройство. В лучшем случае вредоносный файл внесет незначительные изменения

Какой бесплатный антивирус для Андроид лучше
Каждый день пользователи смартфонов под управлением операционной системы «Андроид» подвергаются атакам вирусов, которых становится все больше и больше.          В современном мире количество пользователей

Нужен ли антивирус для Android? ТОП-5 антивирусов для андроид
Здравствуйте. Коснемся такой вот интересной многим темы и хотя сомневаюсь что на данный момент подобные статьи могут попасть на верхние строки поисковых систем. Но этот сайт как личная энциклопедия для

Как узнать какая программа вызывает сбои. Что делать если компьютер тормозит, зависает, глючит.
После продолжительного использования стационарного компьютера или ноутбука на базе Windows пользователи могут столкнуться с ситуацией, когда ПК стал сильно тормозить и работает медленно. Причин торможения

Антивирус для Андроид. Какой лучше?
На сегодняшний день очень важна защита телефона не только в повседневной работе, а и в сети. Для этого создано множество антивирусов и из-за подобного разнообразия довольно сложно определится какой

Рейтинг лучших антивирусов для Андроид
Лучший антивирус для Андроид — 360 Security 360 Security — это пакет защиты для мобильной системы Android, созданный китайской компанией QIHU. Он имеет антивирусный сканер обнаружения вредоносного и опасного

Топ-5: Лучшие бесплатные антивирусы для Android (Рейтинг 2016 года)
Смартфоны и планшеты требуют защиты от вредоносного кода, в том числе вирусов, троянов и так далее. Для этого существуют платные и бесплатные антивирусы. И сегодня мы составим рейтинг пяти лучших антивирусов,

FAQ: Какой антивирус лучший для Андроид, лучшие антивирусы на Android
Огромная распространенность устройств под управлением Android поставила под угрозу безопасность пользовательских данных и денежных счетов по двум причинам. Во-первых, широкий круг пользователей привлекателен

10 лучших бесплатных антивирусов для Android
Что вы делаете, когда покупаете новый смартфон на Android? Вы можете загружать свои любимые приложения, которые часто используете. В вашем списке может быть много приложений для социальных сетей, таких

Лучший антивирус для Андроид 2017
Интернет несет в себе массу возможностей и вместе с ними большое количество опасностей. На платформе Андроид главную угрозу для смартфона представляют Трояны — вирусные программы, которые похищают личную

*/ ?>
Яндекс цитирования
Adobe Photoshop | 2D графика, 2D анимация Adobe Illustrator | графика, вектор, анимация Adobe Flash | графика, вектор, анимация Adobe Acrobat | графика, текст Adobe After Effects | графика, анимация, спецэффекты Adobe Premiere Pro | графика, анимация, спецэффекты, монтаж Sound Forge | редактирование звука и музыки ZBrush | программа для трёхмерного моделирования Autodesk Mudbox — графическая программа, для создания 3D объектов, 2D скетчей, карт неровностей, карт нормалей, карт замещения. UVLayout - приложение для создания и редактирования UV координат треxмерных объектов Autodesk 3DMax | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Autodesk Maya | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Cinema 4D | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Blender | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация