Face Gym / Asha Bachanni. Mouth Corners - вправа для підняття куточків губ. Обговорення на LiveInternet

  1. Робимо красиві губи

Куточки губ - це один з важливих факторів твори враження на оточуючих і привернути увагу.

Їхнє становище може багато що сказати про настрої, душевному стані людини, а також про його віці. Жінки з опущеними куточками рота виглядають втомленими і старше, і навпаки, з піднятими - молодше і привабливіше.

Кожна жінка мріє залишатися молодою і привабливою якомога довше. Краса і молодість починають псуватися від перших мімічних зморшок, причому деякі з'являються набагато раніше навіть 30 років.
Особливо сильно впливають на загальне враження носогубні зморшки і опущені куточки губ. Вони надають особі втомлений, сумний, безпорадний вигляд, додаючи ще кілька років до реального віку жінки.
Існує думка, що куточки рота опускаються через внутрішнього стану людини, його негативного ставлення до навколишнього світу і людям, скептичною позиції або сумного і навіть депресивного стану, а можливо, відрази до чого-небудь. Однак це вірно лише частково.
Ця думка грунтується на тому, що саме такий вислів набуває наше обличчя, коли ми відчуваємо всі ці неприємні емоції. І часто, якщо м'язи часто знаходяться в напрузі через постійне вираження подібних емоцій, трикутна м'яз починає тягнути куточки губ вниз. Тому, щоб уникнути цього передчасного зміни на обличчі, потрібно частіше посміхатися і розслабляти м'язи навколо рота.
Але, як правило, виникнення опущених куточків носить вікової характер і до настрою має вкрай опосередковане відношення. З віком об'єм щік стає менше, а шкіра втрачає пружність і еластичність, тому вона начитає трохи обвисати.
Особливо помітно ці зміни починають виявлятися після 35 років. Оточуючим починає здаватися, що жінка весь час знаходиться в печалі або сильно втомилася.
Однак буває вроджена форма носогубних складок. І навіть молода дівчина начебто чимось постійно засмучена або незадоволена.

За опущені куточки губ, які надають особі сумне вираз, відповідає м'яз, що опускає кут рота. Інакше ще її називають «м'яз презирства».
Ця трикутна за формою м'яз, починаючись від бічної поверхні нижньої щелепи, вплітається в круговий м'яз рота і при напрузі відтягує куточок рота донизу.

Якщо уважно подивитися на схему розташування м'язів обличчя, то стане видно, що трикутна м'яз в цих місцях, де кріпиться до кругової м'язі рота, відчуває найбільшу напругу.
Додають активності такі м'язи, як щечная і велика вилична. М'язи постійно знаходяться в русі або статичному напрузі.
Спочатку все це відбувається безконтрольно і несвідомо, але потім ми вже не може контролювати, вони звикають до певного пункту.
Одні сильніше напружуються, інші - навпаки, часто не напружені, розслаблені і як би атрофуються.
Підняті куточки губ додадуть особі життєрадісності, сяйва, зроблять представницю прекрасної статі молодше і привабливіше.
На сьогоднішній день існує безліч способів, як підняти куточки губ: від хірургічних методів і ін'єкцій до масажу і вправ. Залежно від бюджету і ступеня занедбаності кожна дама може підібрати підходящий для неї метод вирішення проблеми.

Найпростішим методом підняти куточки губ, які мають постійний ефект, є виконання спеціальних вправ. Безсумнівним достоїнством даного способу вважається його доступність будь-якій жінці з будь-яким бюджетом, адже він безкоштовний, можливість виконувати вправи в будь-якому місці і в будь-який зручний час, навіть на роботі або займаючись домашніми справами.
Також він допомагає не тільки підняти куточки рота, але і підтягнути все обличчя в цілому, безболісно і безпечно.
Як вже говорилося, є велика кількість вправ і методів, але якість результату залежить не від обраного набору вправ, а регулярності і системності їх виконання. Тоді що б ви не робили, ви побачите ефект.
Звичайно, головним і єдиним недоліком даного способу є тривалість очікування ефекту - це може зайняти від декількох тижнів до декількох місяців, важливо не зупинятися.

Щоб повернути куточках губ молодий вигин, або (що краще) зовсім не допустити їх опускання, нам потрібно тренувати м'язи-антагоністи трикутної м'язи рота (м'яз, що піднімає кут рота, виличні м'язи і м'яз сміху).

І сьогодні - вправа для підняття куточків губ Mouth Corners зі спеціальної гімнастики для особи Face Gym від косметолога Asha Bachanni.

І сьогодні - вправа для підняття куточків губ Mouth Corners зі спеціальної гімнастики для особи Face Gym від косметолога Asha Bachanni

Витягнути губи трубочкою, намагаючись максимально випнути їх вперед, як для поцілунку.
І в такому положенні робити кругові рухи за і проти годинникової стрілки.

Повторювати кругові рухи в кожну сторону в теченіі15 секунд. Розслабити губи.

От і все!
Це нескладна вправа допоможе не тільки підняти куточки рота, але і підтягнути овал обличчя і зберегти м'язи в тонусі.
Важливо виконувати їх постійно і кілька разів в день (мінімум три). Благо, робити його можна в будь-який час і в будь-якому місці.

Успіхів!

Попереднє вправу

Дивіться також:

Робимо красиві губи

Вправи для губ від Аніти Луценко

Фейсліфтінг (facelifting) від Галини Дубініної: Робимо форму губ ідеальної

Лента Новостей

Какой бесплатный антивирус для Андроид лучше
Каждый день пользователи смартфонов под управлением операционной системы «Андроид» подвергаются атакам вирусов, которых становится все больше и больше.          В современном мире количество пользователей

Скачать лучший антивирус для Android бесплатно на русском языке
С появлением большого количества приложений и сайтов под мобильную платформу Андроид возросла и опасность занести вирус на свое устройство. В лучшем случае вредоносный файл внесет незначительные изменения

Нужен ли антивирус для Android? ТОП-5 антивирусов для андроид
Здравствуйте. Коснемся такой вот интересной многим темы и хотя сомневаюсь что на данный момент подобные статьи могут попасть на верхние строки поисковых систем. Но этот сайт как личная энциклопедия для

Как узнать какая программа вызывает сбои. Что делать если компьютер тормозит, зависает, глючит.
После продолжительного использования стационарного компьютера или ноутбука на базе Windows пользователи могут столкнуться с ситуацией, когда ПК стал сильно тормозить и работает медленно. Причин торможения

Антивирус для Андроид. Какой лучше?
На сегодняшний день очень важна защита телефона не только в повседневной работе, а и в сети. Для этого создано множество антивирусов и из-за подобного разнообразия довольно сложно определится какой

Рейтинг лучших антивирусов для Андроид
Лучший антивирус для Андроид — 360 Security 360 Security — это пакет защиты для мобильной системы Android, созданный китайской компанией QIHU. Он имеет антивирусный сканер обнаружения вредоносного и опасного

Топ-5: Лучшие бесплатные антивирусы для Android (Рейтинг 2016 года)
Смартфоны и планшеты требуют защиты от вредоносного кода, в том числе вирусов, троянов и так далее. Для этого существуют платные и бесплатные антивирусы. И сегодня мы составим рейтинг пяти лучших антивирусов,

FAQ: Какой антивирус лучший для Андроид, лучшие антивирусы на Android
Огромная распространенность устройств под управлением Android поставила под угрозу безопасность пользовательских данных и денежных счетов по двум причинам. Во-первых, широкий круг пользователей привлекателен

10 лучших бесплатных антивирусов для Android
Что вы делаете, когда покупаете новый смартфон на Android? Вы можете загружать свои любимые приложения, которые часто используете. В вашем списке может быть много приложений для социальных сетей, таких

Лучший антивирус для Андроид 2017
Интернет несет в себе массу возможностей и вместе с ними большое количество опасностей. На платформе Андроид главную угрозу для смартфона представляют Трояны — вирусные программы, которые похищают личную

*/ ?>
Яндекс цитирования
Adobe Photoshop | 2D графика, 2D анимация Adobe Illustrator | графика, вектор, анимация Adobe Flash | графика, вектор, анимация Adobe Acrobat | графика, текст Adobe After Effects | графика, анимация, спецэффекты Adobe Premiere Pro | графика, анимация, спецэффекты, монтаж Sound Forge | редактирование звука и музыки ZBrush | программа для трёхмерного моделирования Autodesk Mudbox — графическая программа, для создания 3D объектов, 2D скетчей, карт неровностей, карт нормалей, карт замещения. UVLayout - приложение для создания и редактирования UV координат треxмерных объектов Autodesk 3DMax | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Autodesk Maya | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Cinema 4D | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Blender | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация