Fishisfast.com - сервіс по консолідації і доставки посилок з США

 1. склад
 2. зберігання посилок
 3. Обробка посилок
 4. Страховка Fast Claim
 5. Спільні покупки
 6. Допомога в покупках FastBuy
 7. додаткові сервіси
 8. способи доставки
 9. Терміни доставки і обмеження
 10. Для Росії
 11. для України
 12. Оплата послуг
 13. Партнерська програма
 14. Контакти і служба підтримки
 15. резюме

Fishisfast LLC  - відносно молода компанія-посередник і мейлфорвардер, що пропонує послуги по доставці товарів з США

Fishisfast LLC - відносно молода компанія-посередник і мейлфорвардер, що пропонує послуги по доставці товарів з США. Свою діяльність Fishisfast початку тільки в 2012 році, хоча до цього компанія досить довго активно займалася міжнародними продажами товарів на аукціоні eBay. Накопичений за час продажів досвід, дозволив компанії створити форвардингового сервіс, який повністю відповідає сучасним потребам покупців. Власні стандарти на надання послуг спільно зі зручним для користувача інтерфейсом сайту компанії, дозволили їй швидко завоювати довіру своїх клієнтів.

Штаб-квартира компанії знаходиться в місті Х'юстон, штат Техас, США. Команда Fishisfast інтернаціональна і представлена ​​фахівцями з США, Росії, України, Казахстану, Канади, Голландія і Японії.

Основний напрямок діяльності Fishisfast LLC - надання послуг майл-форвардинга товарів, придбаних в США. Кожному зареєстрованому клієнту безкоштовно надається віртуальний адреса в США, який можна вказувати як адресу доставки при здійсненні покупки. Після надходження куплених товарів на склад Fishisfast, клієнти компанії можуть сконсолідувати кілька куплених товарів в одну посилку і відправити її за потрібною адресою практично в будь-яку країну світу тим способом, який найбільш їм зручний. Крім цього, Fishisfast надає і посередницькі послуги, які полягають в допомозі при викупі товарів з магазинів США, в разі якщо магазин приймає оплату тільки з американських банківських карт. Також можлива організація повернення товарів в магазин і рішення з продавцями спірних ситуацій.

склад

Склад Fishisfast і, відповідно, віртуальний адреса клієнта, знаходяться в штаті Делавер. В даному штаті відсутній податок з продажів на будь-які товари і тому клієнтам компанії не доведеться турбуватися щодо подорожчання вартості своєї покупки на величину податку. На складі ведеться 24-х годинний відео-моніторинг, а так само присутній цілодобова охорона.

Прийом і обробка посилок на складі відбувається тільки в робочі дні, з понеділка по п'ятницю, з 18 до 03 години за московським часом. У вихідні дні та в дні національних свят США, склад не працює.

зберігання посилок

Fishisfast пропонує своїм клієнтам безкоштовне зберігання вхідних посилок на своєму складі терміном до 180 днів. Якщо посилка не відправлена ​​протягом 60 календарних днів після закінчення безкоштовного періоду зберігання, то вона визнається покинутій і може бути утилізована. Таким чином, куплений товар може безкоштовно зберігатися на складі компанії майже півроку, а цього терміну з лишком вистачить для збору і консолідації будь вихідної посилки.

Обробка посилок

Безумовний стандарт Fishisfast на виконання будь-якої операції на складі - не більше 24 годин, незалежно від того, яка операція повинна бути проведена: прийом вхідної посилки, обробка запиту на консолідацію, підготовка вихідної посилки, відправлення посилки, або якась операція по запиту клієнта .

Прийом і обробка будь-якої входить посилки (незалежно від кількості речей в ній) - безкоштовно.

При обробці вхідної посилки покупці безкоштовно отримують фотографії як самої входить посилки (з інформацією про її вазі і габаритах) так і фотографії всіх речей, які знаходилися у вхідній посилці. Облік в особистому кабінеті ведеться як по кожної що входить посилці, так і кожної конкретної речі з конкретної посилки. В особистому кабінеті покупець бачить всі отримані на склад речі із зазначенням їх ваги і габаритів.

Для кожної речі робиться така кількість фото, яке необхідно, щоб покупець зрозумів, що він отримав на склад саме ту річ, яку і замовив, тобто присутні як загальні фотографії речі, так і фотографії з зображенням її розміру або артикулу. У разі необхідності можна зробити запит на додавання додаткових фотографій отриманого товару з урахуванням побажання клієнта.

Після виконання запиту клієнта на консолідацію і формування вихідної посилки, в особистому кабінеті також будуть представлені фотографії зібраної посилки із зазначенням всіх її характеристик - кількості речей в посилці, її вазі і габаритах.

Надання фото вхідної посилки, речей у вхідній посилці, що виходить посилки - безкоштовно.

Вся інформація про речі, отриманих на склад і діях скоєних із нею, відображається в особистому кабінеті клієнта, а також дублюється на його електронну пошту.

При оформленні вихідної посилки у клієнта є можливість зміни найменування відправляються речей і їх вартості. Тобто, можна самостійно створити митну декларацію для відправляється посилки таким чином, яким це необхідно клієнту.

Вартість обробки однієї вихідної посилки - $ 3.

У цю вартість включено пакувальні матеріали (включаючи коробки в яких проводиться відправлення), сек'юріті-скотч, а також матеріали запобігають пошкодженню товарів під час транспортування посилки.

У разі якщо відправка вихідної посилки буде здійснюватися за допомогою кур'єрського способу доставки FastBox Express, в адресі доставки і одержувача, клієнту буде необхідно завантажити в особистий кабінет скан-копію паспорта одержувача. Дана процедура робиться один і призначена для проведення митного оформлення посилки в країні одержувача. Також для відправки способом FastBox Express знадобиться завантажити в особистий кабінет копії інвойсів на речі, що знаходяться в посилці.

Загалом, всі процеси оформлення вхідних посилок, консолідації товарів і оформлення вихідних посилок, досить прості, наочні і не складуть ніяких труднощів, навіть якщо клієнт користується послугами Fishisfast вперше.

Страховка Fast Claim

За замовчуванням, кожна посилка відправляється компанією Fishisfast на адресу клієнта, страхується на суму в $ 100 безкоштовно. Якщо у клієнта є бажання застрахувати посилку до повної вартості всіх речей, які в ній знаходяться, то це можна зробити на етапі формування запиту на упаковку вихідної посилки. Додаткова страховка обійдеться клієнтові в $ 3 за кожні повні або не повні $ 100 (при відправці посилки звичайними поштовими службами) і $ 1 за кожні повні або не повні $ 100 (при відправці посилки способом FastBox Express). Максимальна страхова сума посилки становить $ 2500. Деякі товари не підлягають страховці при використанні наступних, серед інших, методів відправки: USPS Priority, USPS Express, і FastBox Economy. Дані товари включають в себе: телефони, планшети і комп'ютери.

Більш детальну інформацію про страховку Fast Claim можна знайти на сторінці Умов та Правил обслуговування .

Спільні покупки

При використанні кур'єрського способу доставки FastBox Express, клієнти Fishisfast можуть оформити одну вихідну посилку (і оплатити доставку саме однієї посилки), але з речами на адреси різних одержувачів. Цією послугою також можна скористатися, якщо у вихідному посилці велика кількість однорідних товарів і є сумніви в тому, що така посилка без проблем пройде митне оформлення. Дана послуга також може стати в нагоді, якщо сумарна вартість всіх речей в посилці перевищує безмитне ліміт ввезення в країні одержувача. Можна просто розділити товари в посилці і вказати кілька одержувачів. Безмитний ліміт в даному випадку буде поширюватися саме на одержувача, а не на всю посилку.

Допомога в покупках FastBuy

Крім надання віртуального адреси, компанія Fishisfast надає своїм клієнтам послуги з викупу речей в магазинах США, в разі якщо магазин приймає до оплати тільки карти американських банків. У спеціальному розділі особистого кабінету клієнт може сформувати запит на викуп із зазначенням магазину, речей, які необхідно викупити (і посилань на них), бажаних розмірів, артикулів і т.п. Заявка на викуп речей буде оброблена протягом 24 годин, необхідні речі будуть оплачені і відправлені на склад Fishisfast.

Вартість послуги FastBuy - $ 5 + 3% від загальної вартості всіх речей в одному замовленні.

Кількість речей в одному замовленні - не обмежена. Сумарна вартість речей в одному замовленні - до $ 2500.

Більш детальну інформацію про страховку FastBuy можна знайти на сторінці Умов та Правил обслуговування .

додаткові сервіси

Крім основних послуг, за бажанням і запитом клієнта може бути наданий і ряд додаткових послуг:

 • Видалення взуттєвих упаковок, інвойсів, рекламних матеріалів - безкоштовно.
 • Упаковка окремої речі в бульбашкову плівку - $ 1.
 • Упаковка вмісту посилки в пластиковий пакет - $ 3.
 • Перевірка електроніки на включення - $ 5.
 • Додаткова упаковка посилки стретч-плівкою - $ 5.
 • Допомога у врегулюванні питань з магазином або продавцем - $ 5 за інцидент.
 • Повернення товару продавцю - $ 3 + вартість зворотної доставки.
 • Розбирання упакованої посилки - $ 10.

Повну інформацію про тарифи можна знайти на сторінці вартості послуг сайту Fishisfast.

способи доставки

Fishisfast пропонує своїм клієнтам різні способи доставки посилок. Всі способи доставки на увазі наявність відстеження руху посилки. Для всіх країн діє доставка за допомогою державної пошти США - USPS. Способи доставки - USPS Priority Mail Express International і USPS Priority Mail International. Вартість доставки - згідно тарифів USPS.

Терміни доставки і обмеження

USPS Priority Mail Express International

 • Середній термін доставки: 10-15 днів.
 • Максимальна вага: 30 кг.
 • Максимальні габарити (обхват + довжина): до 274 см.
 • Частота відправки: щодня, по буднях.

USPS Priority Mail International

 • Середній термін доставки: 15-20 днів.
 • Максимальна вага: 20 кг.
 • Максимальні габарити (обхват + довжина): до 200 см.
 • Частота відправки: щодня, по буднях.

Для України, Білорусі, Казахстану і ряду інших країн можлива доставка за допомогою кур'єрської компанії FedEx.

Крім перерахованих вище способів доставки, компанія Fishisfast активно розвиває і альтернативні логістичні канали доставки посилок:

Для Росії

FastBox Express

FastBox Express - це метод доставки товарів з США до Росії з логістикою від компанії Fishisfast і повною відсутністю участі Пошти Росії в процес доставки. Територією Росії доставку здійснює компанія Logecom LLC своїми силами (Москва і СПБ) або за допомогою своїх партнерів в інших регіонах Росії. Доставка здійснюється до дверей, кур'єром.

Крім Москви і Санкт-Петербурга, в даний момент доставка FastBox Express проводиться в наступні міста: Астрахань, Барнаул, Владивосток, Волгоград, Воронеж, Єкатеринбург, Іжевськ, Іркутськ, Казань, Кемерово, Краснодар, Красноярськ, Липецьк, Махачкала, Набережні Челни, Нижній Новгород, Новокузнецьк, Новосибірськ, Омськ, Оренбург, Пенза, Перм, Ростов-на-Дону, Рязань, Самара, Саратов, Смоленськ, Тольятті, Томськ, Тюмень, Ульяновськ, Уфа, Хабаровськ, Челябінськ, Ярославль. Список міст доставки поступово збільшується.

Гарантовані строки доставки:

 • 5-7 днів до адресатів в Москві і Санкт-Петербурзі;
 • 7-10 днів до адресатів в інших містах РФ;

Відстеження посилок відправлених способом FastBox Express є безпосередньо в особистому кабінеті сайту Fishisfast.

 • Максимальна вага: 30 кг.
 • Максимальні габарити (обхват + довжина): за домовленістю, можлива доставка великогабаритних посилок.
 • Частота відправки: один раз в тиждень, по четвергах.

При відправці посилок способом FastBox Express враховується об'ємна вага, який розраховується за формулою:

Д (in) x Ш (in) x В (in) / 166 = об'ємна вага в фунтах (lb)

Якщо отриманий об'ємний вага посилки перевищує фактичний, то вартість доставки методом FastBox Express розраховується виходячи з об'ємного ваги. Якщо об'ємний вага не більше фактичного, то по фактичній вазі.

При певних умовах доставка за допомогою FastBox Express може виявитися навіть дешевше, ніж доставка через USPS Priority Mail International, але при цьому вона буде швидше в 2-3 рази.

FastBox Economy via Russian Post

FastBox Economy - найбільш бюджетний, але і більш довгий спосіб доставки, без участі USPS. Посилки доставляються зі складу Fishisfast до Берлінського офісу Пошти Росії і вже там оформляються для подальшої доставки. Доставка здійснюється до поштового відділення, зазначеного в адресі одержувача.

 • Середній термін доставки: 20-30 днів.
 • Максимальна вага: 20 кг.
 • Максимальні габарити (обхват + довжина): до 251 см.
 • Частота відправки: один раз в тиждень, по четвергах.

для України

FastBox Express Air

Доставка здійснюється кур'єрськими службами без участі USPS і Пошти України. Вартість такої доставки нижче, ніж в USPS, а надійність і швидкість вище. Доставка здійснюється до дверей, кур'єром.

 • Середній термін доставки: 10-15 днів.
 • Максимальна вага: 50 кг.
 • Максимальні габарити (обхват + довжина): до 274 см.
 • Частота відправки: один раз в тиждень, по четвергах.

FastBox Express Sea

Доставка посилок морем. Терміни доставки найбільші, але даний спосіб краще використовувати для доставки важких і / або великогабаритних вантажів або товарів, які заборонені до авіаперевезень.

 • Середній термін доставки: 30-40 днів.
 • Максимальна вага: за домовленістю, можлива доставка важкий і великогабаритних товарів.
 • Максимальні габарити (обхват + довжина): за домовленістю.
 • Частота відправки: один раз в тиждень, по четвергах.

Ознайомитися з усіма способами доставки для конкретної країни і цінами на неї можна на сторінці поштового калькулятора Fishisfast.

Оплата послуг

Оплата послуг компанії Fishisfast проводиться з балансу рахунку клієнта. Поповнення балансу рахунку можливо декількома способами:

 • За допомогою платіжної системи PayPal.
 • C допомогою платіжної системи Amazon Payment.
 • Банківським переводом.

При поповненні балансу за допомогою платіжних систем PayPal і Amazon Payment, комісія за поповнення - 0%.

При поповненні балансу банківським переказом - $ 10 + комісія банку клієнта.

Партнерська програма

У компанії Fishisfast діє партнерська програма, націлена на залучення нових клієнтів. При реєстрації по партнерському посиланню, кожен новий клієнт отримує вітальний бонус у вигляді $ 10 на баланс свого рахунку. Після реєстрації в партнерській програмі клієнт може давати свою персональну партнерську посилання своїм друзям і знайомим. Клієнту ж буде нараховуватися 1% від усіх витрат залучених ним рефералів.

Контакти і служба підтримки

Fishisfast має чуйну і доброзичливу службу підтримки, що складається в основному з російськомовного персоналу. Питання, що виникають у клієнтів, вирішуються оперативно і професійно як в онлайн режимі, так і під час вступу запитів від клієнта по електронній пошті.

Служба підтримки знаходиться в США, тому працює з 18 до 02 години за московським часом. Якщо звернення клієнта відбувається в цей час, то в більшості випадків вирішення питання відбувається в режимі онлайн. Якщо який-небудь запит робиться під час, коли служба підтримки не працює, то відповідь або консультацію клієнт отримає протягом 24 годин на свій email.

Способи зв'язку зі службою підтримки:

Крім цього, задати свої питання або отримати відповіді на найбільш поширені запитання можна на форумі сайту Fishisfast, або на офіційних сторінках компанії в VK і в Twitter .

резюме

На даний момент компанія Fishisfast є високотехнологічним і зручним сервісом по консолідації і доставки посилок з США, що дозволяє їй пропонувати своїм клієнтам цілком конкурентоспроможні умови та вартість обслуговування.

До безперечних переваг Fishisfast можна віднести:

 • Склад в безподатковому штаті Делавер.
 • Безкоштовна обробка вхідних посилок.
 • Безкоштовне надання фотографій речей з вхідних посилок і фотографій вихідних посилок.
 • Безкоштовне зберігання товарів на складі терміном до 180 днів.
 • Швидка обробка вхідних і вихідних посилок.
 • Великий вибір способів доставки як з використанням послуг USPS, так і за допомогою кур'єрських компаній.
 • Доставка за допомогою державних поштових служб проводиться за поштовим тарифами USPS без націнки.
 • Швидка і безпечна доставка FastBox Express.
 • Невисока вартість послуги допомоги в покупці Fast Buy.
 • Зручні способи поповнення балансу рахунку без комісій.
 • Оперативна робота служби підтримки.
 • Зручний і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс особистого кабінету клієнта.
 • Наявність партнерської програми.

З недоліків варто відзначити:

 • Робота служби підтримки за часом США.
 • Відправлення посилок способами FastBox один раз в тиждень.
 • Склад і служба підтримки не працюють у вихідні дні.
 • Неможливість оформлення страховки на електроніку, пересилається за допомогою державних поштових служб.

Лента Новостей

Какой бесплатный антивирус для Андроид лучше
Каждый день пользователи смартфонов под управлением операционной системы «Андроид» подвергаются атакам вирусов, которых становится все больше и больше.          В современном мире количество пользователей

Скачать лучший антивирус для Android бесплатно на русском языке
С появлением большого количества приложений и сайтов под мобильную платформу Андроид возросла и опасность занести вирус на свое устройство. В лучшем случае вредоносный файл внесет незначительные изменения

Нужен ли антивирус для Android? ТОП-5 антивирусов для андроид
Здравствуйте. Коснемся такой вот интересной многим темы и хотя сомневаюсь что на данный момент подобные статьи могут попасть на верхние строки поисковых систем. Но этот сайт как личная энциклопедия для

Как узнать какая программа вызывает сбои. Что делать если компьютер тормозит, зависает, глючит.
После продолжительного использования стационарного компьютера или ноутбука на базе Windows пользователи могут столкнуться с ситуацией, когда ПК стал сильно тормозить и работает медленно. Причин торможения

Антивирус для Андроид. Какой лучше?
На сегодняшний день очень важна защита телефона не только в повседневной работе, а и в сети. Для этого создано множество антивирусов и из-за подобного разнообразия довольно сложно определится какой

Рейтинг лучших антивирусов для Андроид
Лучший антивирус для Андроид — 360 Security 360 Security — это пакет защиты для мобильной системы Android, созданный китайской компанией QIHU. Он имеет антивирусный сканер обнаружения вредоносного и опасного

Топ-5: Лучшие бесплатные антивирусы для Android (Рейтинг 2016 года)
Смартфоны и планшеты требуют защиты от вредоносного кода, в том числе вирусов, троянов и так далее. Для этого существуют платные и бесплатные антивирусы. И сегодня мы составим рейтинг пяти лучших антивирусов,

FAQ: Какой антивирус лучший для Андроид, лучшие антивирусы на Android
Огромная распространенность устройств под управлением Android поставила под угрозу безопасность пользовательских данных и денежных счетов по двум причинам. Во-первых, широкий круг пользователей привлекателен

10 лучших бесплатных антивирусов для Android
Что вы делаете, когда покупаете новый смартфон на Android? Вы можете загружать свои любимые приложения, которые часто используете. В вашем списке может быть много приложений для социальных сетей, таких

Лучший антивирус для Андроид 2017
Интернет несет в себе массу возможностей и вместе с ними большое количество опасностей. На платформе Андроид главную угрозу для смартфона представляют Трояны — вирусные программы, которые похищают личную

*/ ?>
Яндекс цитирования
Adobe Photoshop | 2D графика, 2D анимация Adobe Illustrator | графика, вектор, анимация Adobe Flash | графика, вектор, анимация Adobe Acrobat | графика, текст Adobe After Effects | графика, анимация, спецэффекты Adobe Premiere Pro | графика, анимация, спецэффекты, монтаж Sound Forge | редактирование звука и музыки ZBrush | программа для трёхмерного моделирования Autodesk Mudbox — графическая программа, для создания 3D объектов, 2D скетчей, карт неровностей, карт нормалей, карт замещения. UVLayout - приложение для создания и редактирования UV координат треxмерных объектов Autodesk 3DMax | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Autodesk Maya | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Cinema 4D | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Blender | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация