Головна сторінка Яндекса: як встановити стартовою сторінкою в браузері

 1. Додаток для установки Yandex.ru стартовою сторінкою
 2. Ручні настройки Яндекса в різних браузерах
 3. Домашня сторінка Yandex в Mozilla Firefox
 4. Стартова сторінка Яндекс в Opera
 5. Головна сторінка в Google Chrome
 6. Домашня сторінка Yandex в Internet Explorer
 7. Чотири простих кроки для установки домашньої сторінки для Internet Explorer:
 8. Головна сторінка YANDEX В Яндекс браузері
 9. Схема закріплення домашньої сторінки:
 10. Стартова сторінка Яндекс в Safari.
 11. Що робити, якщо стартова сторінка не встановлюється на браузері?

Якщо ви давно хотіли полегшити і прискорити процес пошуку головної сторінки Яндекса і зробити його стартовою сторінкою вашого браузера, то ця стаття для вас! В чому полягає спрощення роботи з пошуковою системою, якщо він встановлений в якості «стартової»?

При відкритті браузера автоматично відкривається сторінка пошукового агента, що економить ваш час і зусилля. Знати - як встановити веб-сторінку в якості головної - вельми корисно.

Адже можна не втрачати зайвого часу і відразу ж відкривати цікаву сторінку в браузері. Здійснити це налаштування абсолютно нескладно, але деякі починаючі користувачі інтернету можуть і не знати - як це робиться.

Якщо ви давно хотіли полегшити і прискорити процес пошуку головної сторінки Яндекса і зробити його стартовою сторінкою вашого браузера, то ця стаття для вас

Два основні суперники - Яндекс і Google

Зараз можна виділити 2 основних пошукових сервісу - це Yandex і Google. Серед російськомовного населення, природно, лідирує саме пошукова система Яндекс і цього лідерства є маса причин. Яндекс відрізняється від свого конкурента ряд переваг:

 1. Висока інформативність. З стартової сторінки можна відразу вийти на всі сервіси пошукача: новини, афішу, погоду, пошту і т.д. Її навіть можна налаштувати за своїм бажанням завдяки додатковим віджетів і модулів.
 2. Висока якість видачі інформації.
 3. Приємний зовнішній вигляд, який також можна налаштувати під свої переваги завдяки темам Яндекса, які постійно оновлюються.

Пошуковий сервіс «Яндекс» є четвертим серед пошукових систем світу за кількістю оброблених пошукових запитів

Додаток для установки Yandex.ru стартовою сторінкою

Найпростіший спосіб установки Yandex.ru стартової сторінки - це використовувати спеціальний додаток, яке пропонує сам Яндекс. Встановити це додаток можна за посиланням. Завдяки цьому додатку у всіх браузерах автоматично встановитися Яндекс в якості головної сторінки. Ніяких додаткових ручних налаштувань в даному випадку не буде потрібно. У разі, якщо цей додаток не спрацювало або просто ви не хочете завантажувати додаткову програму, то можна внести в кожному браузері налаштування вручну.

У разі, якщо цей додаток не спрацювало або просто ви не хочете завантажувати додаткову програму, то можна внести в кожному браузері налаштування вручну

Дотримуючись простих інструкцій Яндекса, можна встановити додаток для закріплення Yandex.ru в якості домашньої сторінки браузера.

Ручні настройки Яндекса в різних браузерах

Етапи установки головної сторінки практично ідентичні для всіх браузерів, але, тим не менше, кожен браузер має невеликі особливості закріплення стартової сторінки. Детально ми розглянемо - як зробити Яндекс стартовою сторінкою для ключових браузерів:

 1. Mozilla Firefox;
 2. Opera;
 3. Google Chrome;
 4. Internet Explorer;
 5. Яндекс браузера;
 6. Safari.

Найпопулярніші і зручні браузери за версією користувачів Інтернету

Домашня сторінка Yandex в Mozilla Firefox

Першим браузером розглянемо Mozilla Firefox, який є лідером серед користувачів Росії.

Для установки домашньої сторінки зайдіть в меню налаштувань у верхньому правому куті або просто в адресному рядку браузера можна набрати «about: preferences».

Далі вибираємо пункт «Налаштування», після чого в контекстному меню натискаємо на вкладку «Основні». В даній вкладці в рядку «При запуску Firefox:» встановлюємо «Показувати домашню сторінку».

В даному розділі в рядку «Домашня сторінка» або «Home Page» вказуємо адресу стартової сторінки, а саме, і натискаємо кнопку «Ок».

Приємною особливістю сучасних браузерів є відсутність значимості величини регістра, тобто браузеру буде все одно - великими або маленькими літерами ви пропишете адреса сайту.

Стартова сторінка Яндекс в Opera

Як говорилося раніше, настройки у всіх браузерах дуже схожі, тому настройка домашньої сторінці в Опера буде практично такою ж, що і в Мозилла.

Для цього в браузері відкриваємо меню і вибираємо розділ «Налаштування».

Далі в розділі «При запуску» встановлюємо прапорець на рядку «Відкрити певну сторінку або декілька сторінок».

Далі в розділі «При запуску» встановлюємо прапорець на рядку «Відкрити певну сторінку або декілька сторінок»

Останні версії браузерів дуже схожі, відповідно і налаштування багатьох параметрів також збігаються, в тому числі, і настройка домашньої сторінки

Після чого натиском кнопку «Задати сторінки» і у вікні в рядку «Додати нову сторінку» вказуємо адресу.

Можна додавати відразу кілька сторінок в список, таким чином, при запуску браузера будуть відкриватися кілька вкладок.

Якщо ж на момент установки стартовій сторінці у вас в браузері відкрита сторінка Яндекс, то годі й прописувати адресу в вручну, а лише натиснути кнопку «Використовувати поточні сторінки» і адреса Яндекса відобразиться автоматично.

Після всіх дій натискаєте кнопку «Ок».

Головна сторінка в Google Chrome

Встановити сторінку швидкого доступу в Google Chrome також просто, як і в попередніх варіантах.

Для цього в «Меню» браузера (кнопка у вигляді 3-х горизонтальних ліній у верхньому лівому куті) вибираємо пункт «Налаштування».

У старих версіях Гугл Хрому розділ «Меню» може знаходиться і в правому куті браузера.

Далі в розділі «Початкова група» вибираємо пункт «Наступні сторінки» і натискаємо кнопку «Додати».

Розділ «Налаштування» Google Chrome дуже нагадує такий же розділ в браузері Opera. Чи не так?)

Відкрилася вкладка, де необхідно прописати адресу домашньої сторінки, в нашому випадку це адреса Яндекса. Погоджуємося з нашими введеними змінами і натискаємо «Ок».

Як і в попередніх браузерах можна спростити завдання і натиснути кнопку «Використовувати поточні сторінки», якщо сторінка пошуковика вже відкрита в браузері.

Домашня сторінка Yandex в Internet Explorer

Зараз дуже багато версій даного браузера, які встановлені на комп'ютерах або ноутбуках, тому розглянемо установку домашньої сторінки Яндекс на останніх версіях Internet Explorer - 10 і 11. Якщо ж у вас встановлена ​​більш рання версія цього браузера, то процес установки буде схожим з наведеним нижче алгоритмом і не важко вам самостійно встановити Яндекс в якості стартової сторінки на вашому браузері.

Чотири простих кроки для установки домашньої сторінки для Internet Explorer:

 1. Необхідно відкрити меню налаштувань браузера (вгорі праворуч);
 2. Вибирати вкладку «Властивості браузера»;
 3. У розділі «Загальні» знаходите пункт «Домашня сторінка» і вписуєте в порожній рядок адресу.
 4. У пункті «Автозавантаження» встановлюєте прапорець на рядку «Починати з домашньої сторінки» і клікаєте «Ок».

Зручність Internet Explorer в тому, що в рядок можна вписати декілька адрес потрібних вам сторінок, які також автоматично будуть завантажуватися при відкритті браузера.

Головна сторінка YANDEX В Яндекс браузері

Зовнішній вигляд Яндекс браузера схожий на інтерфейс Гугл Хрому, однак існують деякі відмінності при установки домашньої сторінки.

Схема закріплення домашньої сторінки:

 • Відкриваєте настройки браузера.

Розділ «Налаштування» представлений у вигляді значка шестерні вгорі сторінки

 • У контекстному меню вибираємо вкладку «Налаштування».

У контекстному меню вибираємо вкладку «Налаштування»

 • У вікні, в пункті «З чого почати?» Ставите крапку на рядку «Відновити вкладки, відкриті минулого разу» і галочку в графі «Відкривати www.yandex.ru, якщо немає вкладок»

У цьому браузері не встановлена ​​можливість закріплення стартової сторінки. Можливо, це зроблено з тією метою, щоб всі користувачі цієї програми користувалися виключно пошуковим сервісом Яндекс.

Даний пункт говорить про те, що при повторному відкритті браузера, будуть відкриватися вкладки, відновлені з останнього сеансу, але при цьому пропонується відзначити підпункт «Відкривати www.yandex.ru, якщо немає вкладок». Тобто, якщо перед закриттям програми, ви закрили всі вкладки, то при наступному запуску браузера відкриється саме сторінка Яндекс.

Стартова сторінка Яндекс в Safari.

Сафарі - молодий браузер, розроблений компанією Apple для свого фірмового обладнання. Всі сучасні користувачі айфонів і макбуков знають про це простому і зручному браузері. Для установки домашньої сторінки в Сафарі знадобитися всього три простих кроки:

 1. У правому верхньому кутку натискаєте на значок шестерінки і переходите в розділ «Налаштування»;
 2. Далі вибираєте пункт «Основні»;
 3. У вікні «Домашня сторінка» прописуєте адресу пошукача Яндекс.

Сафарі, напевно, перший браузер по простоті і лаконічності. Нічого зайвого!

Що робити, якщо стартова сторінка не встановлюється на браузері?

Рідко, але трапляються ситуації, коли навіть дотримуючись всіх інструкцій, не виходить встановити стартову сторінку через настройки браузера в ручному режимі. Що ж робити в такому випадку? Є кілька пропозицій:

 1. Спробуйте завантажити додаток, про який говорилося на самому початку нашої статті, і спробувати автоматично внести зміни в браузер. Тільки варто пам'ятати, що стартова сторінка зміниться у ВСІХ встановлених браузерах на вашому комп'ютері.
 2. Почистіть комп'ютер за допомогою антивірусу і відновите спробу встановити Яндекс в якості домашньої сторінки.
 3. І наостанок, якщо всі способи не допомагають досягти потрібного результату, зверніться в службу підтримку вашої операційної системи. Детально опишіть ваші дії, вкажіть виникають помилки і додайте до вашого повідомлення скріншоти ваших дій.

Що робити, якщо стартова сторінка не встановлюється на браузері?
В чому полягає спрощення роботи з пошуковою системою, якщо він встановлений в якості «стартової»?
Чи не так?
У вікні, в пункті «З чого почати?
Що робити, якщо стартова сторінка не встановлюється на браузері?
Що ж робити в такому випадку?

Лента Новостей

Скачать лучший антивирус для Android бесплатно на русском языке
С появлением большого количества приложений и сайтов под мобильную платформу Андроид возросла и опасность занести вирус на свое устройство. В лучшем случае вредоносный файл внесет незначительные изменения

Какой бесплатный антивирус для Андроид лучше
Каждый день пользователи смартфонов под управлением операционной системы «Андроид» подвергаются атакам вирусов, которых становится все больше и больше.          В современном мире количество пользователей

Нужен ли антивирус для Android? ТОП-5 антивирусов для андроид
Здравствуйте. Коснемся такой вот интересной многим темы и хотя сомневаюсь что на данный момент подобные статьи могут попасть на верхние строки поисковых систем. Но этот сайт как личная энциклопедия для

Как узнать какая программа вызывает сбои. Что делать если компьютер тормозит, зависает, глючит.
После продолжительного использования стационарного компьютера или ноутбука на базе Windows пользователи могут столкнуться с ситуацией, когда ПК стал сильно тормозить и работает медленно. Причин торможения

Антивирус для Андроид. Какой лучше?
На сегодняшний день очень важна защита телефона не только в повседневной работе, а и в сети. Для этого создано множество антивирусов и из-за подобного разнообразия довольно сложно определится какой

Рейтинг лучших антивирусов для Андроид
Лучший антивирус для Андроид — 360 Security 360 Security — это пакет защиты для мобильной системы Android, созданный китайской компанией QIHU. Он имеет антивирусный сканер обнаружения вредоносного и опасного

Топ-5: Лучшие бесплатные антивирусы для Android (Рейтинг 2016 года)
Смартфоны и планшеты требуют защиты от вредоносного кода, в том числе вирусов, троянов и так далее. Для этого существуют платные и бесплатные антивирусы. И сегодня мы составим рейтинг пяти лучших антивирусов,

FAQ: Какой антивирус лучший для Андроид, лучшие антивирусы на Android
Огромная распространенность устройств под управлением Android поставила под угрозу безопасность пользовательских данных и денежных счетов по двум причинам. Во-первых, широкий круг пользователей привлекателен

10 лучших бесплатных антивирусов для Android
Что вы делаете, когда покупаете новый смартфон на Android? Вы можете загружать свои любимые приложения, которые часто используете. В вашем списке может быть много приложений для социальных сетей, таких

Лучший антивирус для Андроид 2017
Интернет несет в себе массу возможностей и вместе с ними большое количество опасностей. На платформе Андроид главную угрозу для смартфона представляют Трояны — вирусные программы, которые похищают личную

*/ ?>
Яндекс цитирования
Adobe Photoshop | 2D графика, 2D анимация Adobe Illustrator | графика, вектор, анимация Adobe Flash | графика, вектор, анимация Adobe Acrobat | графика, текст Adobe After Effects | графика, анимация, спецэффекты Adobe Premiere Pro | графика, анимация, спецэффекты, монтаж Sound Forge | редактирование звука и музыки ZBrush | программа для трёхмерного моделирования Autodesk Mudbox — графическая программа, для создания 3D объектов, 2D скетчей, карт неровностей, карт нормалей, карт замещения. UVLayout - приложение для создания и редактирования UV координат треxмерных объектов Autodesk 3DMax | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Autodesk Maya | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Cinema 4D | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Blender | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация