Хто може подавати заяву на участь у програмі green card

  1. Хто може подавати заяву на участь у програмі green card DV 2019 Прийом заявок на участь в в лотереї...

Хто може подавати заяву на участь у програмі green card DV 2019

Прийом заявок на участь в в лотереї green card на 2019 рік (the DV 2019 Program) закінчується 22 листопада 2017 року Прийом заявок на участь в в лотереї green card на 2019 рік (the DV 2019 Program) закінчується 22 листопада 2017 року. Подача заявки здійснюється тільки на офіційному сайті Державного департаменту США . Тому, якщо ви збираєтеся брати участь в лотереї, вам треба поквапитися.

Нижче я привожу відповіді на найбільш поширені запитання, що стосуються того, хто може подавати заяву на участь в програмі. Інформація була взята з офіційних джерел.

Що розуміти під СЛОВОМ "УРОДЖЕНЕЦЬ" І «зарахованою»?

"Уродженець" - це, як правило, особа, яка народилася в певній країні, при цьому дана людина може в даний час проживати в іншій країні або бути її громадянином. Однак стосовно імміграції, під словом "уродженець" може також розумітися заявник, який, згідно з положеннями Розділу 202 (b) Закону США про імміграцію та громадянство, має право "бути зарахованим" до країни, відмінною від країни, в якій він / вона був / а народжений / а.

Оскільки існують кількісні обмеження для іммігрантів, що прибувають з різних країн і географічних регіонів, кожен іммігрант зараховується до певної країни. На Вас, як на «зарахованого» до певної країни, також будуть поширюватися кількісні обмеження. Зазвичай під країною «зарахування» розуміється країна Вашого народження. Однак, Ви можете «зарахувати» себе до країни народження дружини / а, або до країни, в якій народився з батьків за умови, що жоден з батьків не був народжений або ні постійним жителем країни Вашого народження. Ви можете скористатися тільки цими трьома можливими способами вибору країни- «зарахування».

Заява-анкета, де буде невірно вказана країна, що бере участь в програмі (тобто та, на зарахування до якої заявник не може обґрунтувати свою заявку), може бути анульовано.

МОЖУ Я ПОДАТИ ЗАЯВУ, ЯКЩО Я НАРОДИВСЯ В КРАЇНІ, ЖИТЕЛІ ЯКІЙ НЕ МАЮТЬ ПРАВО БРАТИ УЧАСТЬ У ЛОТЕРЕЇ?

Ви можете подавати заяву в двох випадках. По-перше, якщо Ваш чоловік / дружина народилися в країні, жителі якої мають право брати участь в лотереї, Ви можете зарахувати себе до країни народження чоловіка / дружини. Оскільки в цьому випадку право головного заявника на участь в лотереї визначається країною народження чоловіка / дружини, то віза "DV-1" головному заявнику буде видана тільки в тому випадку, якщо чоловік / дружина також має право брати участь в лотереї і йому / їй може бути видана віза "DV-2". При цьому обидва чоловіки повинні разом в'їхати в США по візах DV. Аналогічним чином дитина може бути зарахований до країни народження батька.

По-друге, Ви можете зарахувати себе до країни, в якій народився з батьків, не дивлячись на те, що жоден з батьків не був народжений або ні постійним жителем країни Вашого народження. Зазвичай жителями країни не вважаються особи, які не народилися на її території і не мають / мали її громадянства, якщо вони тимчасово відвідали цю країну або були направлені в цю країну за діловими або професійних причин від імені своєї компанії або уряду.

Заявник, який бажає скористатися перевагами такого альтернативного зарахування, зобов'язаний вказати це в пункті 6 електронної заяви.

Заява-анкета, де буде невірно вказана країна, що бере участь в програмі (тобто заявник не здатний обгрунтувати свою заявку на зарахування до певної країни), може бути анульовано.

ЧОМУ УРОДЖЕНЦІ ДЕЯКИХ КРАЇН НЕ МОЖУТЬ БРАТИ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ DV?

Метою програми є надання можливості переїзду в США уродженцям країн з невисокими показниками імміграції. Відповідно до чинного законодавства під «країнами з високими показниками імміграції» маються на увазі країни, з яких протягом останніх п'яти років за візами на возз'єднання сім'ї або по робочим іміграційних віз в США іммігрувало понад 50.000 чоловік. Щороку Служба з питань громадянства та імміграції (USCIS) підсумовує число іммігрантів, які прибули на возз'єднання сім'ї або по робочим іміграційних віз або змінили статус в США за попередні п'ять років, для визначення країн з високими показниками імміграції та, відповідно, для виключення цих країн з участі в щорічній лотереї DV. Так як підрахунок проводиться щорічно, то список країн, вихідці з яких мають право брати участь або не будуть допускатися до участі в лотереї, може змінюватися з року в рік.

ЯКІ РЕГІОНАЛЬНІ ОБМЕЖЕННЯ ВИДАЧІ ВІЗ В РАМКАХ ПРОГРАМИ DV?

Служба з питань громадянства та імміграції (USCIS) визначає щорічні регіональні ліміти видачі віз DV на основі формули, наведеної у Розділі 203 (с) Акту про імміграцію та громадянство. Ліміт кількості віз, які видаються в кожній країні, залежить від загального числа заяв, що надійшли, а також від того, скільки відібраних заяв відповідають вимогам для видачі візи. Причому, жодна країна не може отримати більше 7% віз DV.

ЯКІ ВИМОГИ ЩОДО ОСВІТИ АБО ТРУДОВОГО СТАЖУ?

Американське імміграційне законодавство вимагає, щоб кожен заявник за програмою DV мав, принаймні, середню освіту або його еквівалент, або два роки трудового стажу, отриманого протягом останніх п'яти років на посаді, заняття якої вимагає, по крайней мере, два роки навчання або практичного досвіду. Під 12 "середньою освітою або його еквівалентом" мається на увазі успішне закінчення в США 12-річного курсу навчання в початковій і середній школі, або успішне закінчення в іншій країні обов'язкового курсу початкової та середньої освіти, порівнянного з середньою освітою в Сполучених Штатах. Документи, що підтверджують освіту або трудовий стаж, повинні бути представлені співробітнику консульського відділу під час інтерв'ю на отримання візи.

Якщо на момент інтерв'ю Ви не відповідаєте вимогам за освітою / досвіду роботи, Ваша заява буде дискваліфіковано, і ніхто з членів Вашої родини не зможе отримати візу.

ЯКІ ВИМОГИ ЩОДО СПЕЦІАЛЬНОСТІ ЗА ПРОГРАМОЮ DV?

Для визначення відповідності вимогам щодо трудового стажу буде використана база даних Міністерствa праці США O * Net Online. База даних Міністерства праці США (DOL) O * Net Online розділяє всі спеціальності на п'ять груп ( "job zones"). Не всі спеціальності, перераховані на сайті Міністерства праці, дозволяють брати участь в DV лотереї. Досвід роботи заявника за останні 5 років повинен включати, як мінімум, два роки на посаді, яка відповідає групі (Job Zone) 4 або 5, і мати рівень не нижче 7.0 за Класифікацією професійної підготовки (SVP - Special Vocation Preparation).

Якщо на момент інтерв'ю Ви не відповідаєте вимогам за освітою / досвіду роботи, Ваша заява буде дискваліфіковано, і ніхто з членів Вашої родини не зможе отримати візу.

ЯК Я МОЖУ ШУКАТИ СПИСОК професію, що дозволяє БРАТИ УЧАСТЬ У ЛОТЕРЕЇ, НА САЙТІ МІНІСТЕРСТВА ПРАЦІ?

Такі професії перераховані в базі даних на сайті Міністерства праці в O * Net Online . Виконайте наступні дії:

  1. Виберіть "Find Occupation", потім натисніть "Job Family".
  2. Перебуваючи в браузері "Job Family" виберіть категорію професії і натисніть "GO".
  3. Виберіть одне до конкретної спеціальності,
  4. Потім виберіть "Job Zone", щоб знайти номер, присвоєний групі, а також рівень SVP.

Наприклад, виберіть "Aerospace Engineers". Внизу узагальнюючого опису категорії "Aerospace Engineers" в підрозділі Job Zone Ви побачите напис Job Zone 4, SVP Range, 7.0 to <8.0, що означає, що спеціальність "Aerospace Engineers" дозволяє брати участь в програмі DV.

ВСТАНОВЛЮЄ ЧИ ПРОГРАМА DV МІНІМАЛЬНИЙ ВІК ДЛЯ УЧАСТІ У ЛОТЕРЕЇ?

Мінімальний вік для участі в лотереї не передбачено. Однак вимога наявності середньої освіти або певного трудового стажу у головного заявника на момент подачі заяви дає підстави для дискваліфікації більшості заявників, які не досягли 18-річного віку.

Оновлення інформації: В зв'язку з технічними проблемами відбулися зміни в термінах проведення лотереї green card DV-2019. Всі заявки, які були подані з 3 жовтня по 10 жовтня 2017 року вважаються недійсними. Для участі в лотереї green card DV-2109 вам потрібно подати нову заявку в період з 18 жовтня по 22 листопада 2017 року. Також змінюються терміни перевірки статусу в програмі DV-2019. Учасники лотереї green card DV-2019 зможуть дізнатися свій статус, починаючи з 15 травня 2018 року.

Якщо вам сподобалася стаття, порекомендуйте її вашим друзям і колегам і приєднуйтесь до мене на Facebook , LinkedIn , YouTube і Twitter . Спасибі.

Інформація для тих, хто вивчає англійську: мовний центр Skyeng пропонує безкоштовне вступне заняття з англійської мови: http://skyeng.ru/go/usaconsult Якщо вам все сподобається, то при покупці перших занять ви отримаєте два уроки в подарунок по промо-коду ENGLISHSKYPE

Що розуміти під СЛОВОМ "УРОДЖЕНЕЦЬ" І «зарахованою»?
МОЖУ Я ПОДАТИ ЗАЯВУ, ЯКЩО Я НАРОДИВСЯ В КРАЇНІ, ЖИТЕЛІ ЯКІЙ НЕ МАЮТЬ ПРАВО БРАТИ УЧАСТЬ У ЛОТЕРЕЇ?
ЧОМУ УРОДЖЕНЦІ ДЕЯКИХ КРАЇН НЕ МОЖУТЬ БРАТИ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ DV?
ЯКІ РЕГІОНАЛЬНІ ОБМЕЖЕННЯ ВИДАЧІ ВІЗ В РАМКАХ ПРОГРАМИ DV?
ЯКІ ВИМОГИ ЩОДО ОСВІТИ АБО ТРУДОВОГО СТАЖУ?
ЯКІ ВИМОГИ ЩОДО СПЕЦІАЛЬНОСТІ ЗА ПРОГРАМОЮ DV?
ЯК Я МОЖУ ШУКАТИ СПИСОК професію, що дозволяє БРАТИ УЧАСТЬ У ЛОТЕРЕЇ, НА САЙТІ МІНІСТЕРСТВА ПРАЦІ?
ВСТАНОВЛЮЄ ЧИ ПРОГРАМА DV МІНІМАЛЬНИЙ ВІК ДЛЯ УЧАСТІ У ЛОТЕРЕЇ?

Лента Новостей

Скачать лучший антивирус для Android бесплатно на русском языке
С появлением большого количества приложений и сайтов под мобильную платформу Андроид возросла и опасность занести вирус на свое устройство. В лучшем случае вредоносный файл внесет незначительные изменения

Какой бесплатный антивирус для Андроид лучше
Каждый день пользователи смартфонов под управлением операционной системы «Андроид» подвергаются атакам вирусов, которых становится все больше и больше.          В современном мире количество пользователей

Нужен ли антивирус для Android? ТОП-5 антивирусов для андроид
Здравствуйте. Коснемся такой вот интересной многим темы и хотя сомневаюсь что на данный момент подобные статьи могут попасть на верхние строки поисковых систем. Но этот сайт как личная энциклопедия для

Как узнать какая программа вызывает сбои. Что делать если компьютер тормозит, зависает, глючит.
После продолжительного использования стационарного компьютера или ноутбука на базе Windows пользователи могут столкнуться с ситуацией, когда ПК стал сильно тормозить и работает медленно. Причин торможения

Антивирус для Андроид. Какой лучше?
На сегодняшний день очень важна защита телефона не только в повседневной работе, а и в сети. Для этого создано множество антивирусов и из-за подобного разнообразия довольно сложно определится какой

Рейтинг лучших антивирусов для Андроид
Лучший антивирус для Андроид — 360 Security 360 Security — это пакет защиты для мобильной системы Android, созданный китайской компанией QIHU. Он имеет антивирусный сканер обнаружения вредоносного и опасного

Топ-5: Лучшие бесплатные антивирусы для Android (Рейтинг 2016 года)
Смартфоны и планшеты требуют защиты от вредоносного кода, в том числе вирусов, троянов и так далее. Для этого существуют платные и бесплатные антивирусы. И сегодня мы составим рейтинг пяти лучших антивирусов,

FAQ: Какой антивирус лучший для Андроид, лучшие антивирусы на Android
Огромная распространенность устройств под управлением Android поставила под угрозу безопасность пользовательских данных и денежных счетов по двум причинам. Во-первых, широкий круг пользователей привлекателен

10 лучших бесплатных антивирусов для Android
Что вы делаете, когда покупаете новый смартфон на Android? Вы можете загружать свои любимые приложения, которые часто используете. В вашем списке может быть много приложений для социальных сетей, таких

Лучший антивирус для Андроид 2017
Интернет несет в себе массу возможностей и вместе с ними большое количество опасностей. На платформе Андроид главную угрозу для смартфона представляют Трояны — вирусные программы, которые похищают личную

*/ ?>
Яндекс цитирования
Adobe Photoshop | 2D графика, 2D анимация Adobe Illustrator | графика, вектор, анимация Adobe Flash | графика, вектор, анимация Adobe Acrobat | графика, текст Adobe After Effects | графика, анимация, спецэффекты Adobe Premiere Pro | графика, анимация, спецэффекты, монтаж Sound Forge | редактирование звука и музыки ZBrush | программа для трёхмерного моделирования Autodesk Mudbox — графическая программа, для создания 3D объектов, 2D скетчей, карт неровностей, карт нормалей, карт замещения. UVLayout - приложение для создания и редактирования UV координат треxмерных объектов Autodesk 3DMax | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Autodesk Maya | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Cinema 4D | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Blender | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация