iMac. Історія, еволюція, технічні характеристики моноблока Apple iMac (27.5, 21)

  1. Історія створення iMac
  2. Apple iMac 2010
  3. iMac 2011
  4. iMac нового покоління
  5. Огляд технічних характеристик Apple iMac 21.5 "і 27"

Конструкція iMac досить оригінальна і в корені відрізняється від звичних стаціонарних комп'ютерів. В їх основі - компактний корпус, в який вбудований монітор і системні компоненти. Привід CD / DVD розрахований на щілинну завантаження, що додатково зменшує робочі габарити пристрою. З додаткових елементів до моноблоку підключаються лише миша і клавіатура, після чого він повністю готовий до роботи.

Історія створення iMac

Історія створення моноблочних комп'ютерів Apple бере свій початок з серпня 1998 року, коли компанією був випущений iMac G3. Він був зібраний в корпусі з катодно-променевою трубкою CRT діагоналлю 15 ?, тому був досить об'ємний. До цього часу компанія повністю перейшла на універсальні порти USB і перестала комплектувати комп'ютери дисководами для дискет. Як накопичувач інформації використовувалися жорсткі диски від 4 до 60 Гб.

Як накопичувач інформації використовувалися жорсткі диски від 4 до 60 Гб

Перший iMac і Стів Джобс

Процесор PowerPC G3 дещо відставав в продуктивності від конкурента Intel Pentium, але завдяки моноблочной конструкції і оригінальному дизайну, iMac користувався великим успіхом у користувачів. З комп'ютером поставлялася незвичайна кругла мишка, яка отримала безліч критичних зауважень.

У січні 2002 року було випущено друге покоління iMac G4, де вперше були застосовані рідкокристалічні монітори LCD з діагоналями 15 ?, 17 ?, або 20 ?. Вся електронна начинка розташовувалася в напівсферичним корпусі-підставці, тому пристрій зовні нагадувало оригінальний світильник.

Вся електронна начинка розташовувалася в напівсферичним корпусі-підставці, тому пристрій зовні нагадувало оригінальний світильник

Друге покоління iMac G4

У комп'ютері був встановлений новий, на той час, процесор iMac G4, який з успіхом конкурував з кристалами інших виробників. У цій моделі була значно підвищена ємність вінчестерів - 40-160 Гб.

Через більш 2 років, в серпні 2004 року вийшло третє покоління iMac G5, що комплектувалося LCD моніторами з діагоналлю 17? Або 20 ?. Пластиковий корпус моноблока максимально наблизився до нинішнього зовнішнім виглядом пристроїв, а процесор iMac G5 і жорсткі диски ємністю від 40 до 500 Гб повністю задовольняли запити користувачів.

Пластиковий корпус моноблока максимально наблизився до нинішнього зовнішнім виглядом пристроїв, а процесор iMac G5 і жорсткі диски ємністю від 40 до 500 Гб повністю задовольняли запити користувачів

Третє покоління iMac G5

10 січня 2006 року Apple випустила четверте покоління iMac (Intel plastic), що комплектувалося 17 ?, 20? 24? LCD моніторами. Поряд з пластиковим корпусом, в комп'ютер стали встановлювати новий двоядерний процесор Intel Core Duo і вінчестери ємністю від 80 до 750 Гб.

Влітку 2007 року компанія Apple випустила п'яте покоління iMac (Aluminum), яке разюче відрізнялося від попередніх розробок, насамперед витонченим алюмінієвим корпусом з вбудованим монітором 20? або 24? LCD. Крім цього був встановлений процесор Intel Core 2 Duo і жорсткий диск ємністю від 250 Гб до 1 Тб.

У жовтні 2009 року лінійка iMac поповнилася новим виробом з діагоналлю монітора LCD 21.5 "або 27". З цієї моделі комп'ютери стали комплектуватися процесорами Intel Core 2 Duo, Core i5 і Core i7, в залежності від модифікації. Як накопичувач стали використовуватися жорсткі диски ємністю 500Гб, 1TБ, 2Tб, 256SSD.

Еволюція Apple iMac

Всі описані вище моделі вже не випускаються компанією Apple.

Apple iMac 2010

C 17 серпня 2010 стала випускатися модель, корпус якої повністю виконаний з алюмінію. До цього моменту тильна сторона виготовлялася з пластика. Підставка з регулюванням кута нахилу екрану стала помітно тонше і в ній спеціально передбачили отвір під шнури, хоча кабель живлення до комп'ютера йде всього один, так що заплутатися в проводах не вийде.

У корпус можуть вбудовуватися монітори LCD з діагоналлю 21.5 "або 27", при цьому маса молодшої моделі не перевищує 10 кілограм, так що важковаговиком при установці комп'ютера бути не треба.

На правому боці моноблока передбачені два прорізи, верхня з яких призначена для мультиформатного DVD ± RW-приводу, а нижня для SDHC-кардридера. Нова начинка дозволяє відмовитися від порту Ethernet, завдяки вбудованому модулю Wi-Fi. Тепер ваш роутер може бути встановлений де завгодно і прокладена кручена пара не буде завдавати зайвих клопотів.

Тепер ваш роутер може бути встановлений де завгодно і прокладена кручена пара не буде завдавати зайвих клопотів

моноблок iMac

Вбудовані динаміки за якістю звучання цілком влаштують більшість користувачів, якщо ж ви просунутий меломан, то можете скористатися фірмовими навушниками або докупити круту стереосистему. Для зв'язку по Skype передбачена веб-камера з роздільною здатністю 1,3 Мп.

Комп'ютери комплектуються процесорами Intel Core i3, i5 або i7 (для 27 "), 3 Гб оперативної пам'яті DDR3-8500 (1066 МГц) і жорсткими дисками 500Гб, 1TБ, 2Tб, 256SSD. Зовні екран захищений склом, що дозволяє легко видаляти відбитки пальців з його поверхні.

Завдяки IPS-матриці виводиться зображення дуже високої якості, що дає можливість професійно обробляти відео, фото та графічні матеріали. Співвідношення сторін 16: 9, світлодіодне підсвічування і дозвіл Full HD порадують навіть найвимогливіших користувачів.

У комплекті до iMac йдуть бездротова алюмінієва клавіатура і миша, правда є варіант з Magic Trackpad. Окремо можна придбати бездротової пульт управління, який безкоштовно додавався до ранніх моделях.

iMac 2011

У травні 2011 року вийшла версія iMac, яка зовні практично не відрізняється від попередньої версії, але апаратна частина отримала значні поліпшення. Завдяки новій відеокарті AMD Radeon HD 6970M і чотирьохядерним процесорам Intel Core i5 (3,1 ГГц) і i7 (3,4 ГГц) другого покоління (Intel Sandy Bridge), комп'ютер став працювати набагато швидше і тепер може позиціонуватися як пристрій для професіоналів.

Цьому сприяє оперативна пам'ять 4 Гб 1333MHz DDR3 і вінчестери ємністю 1TБ або 2Гб 7,200RPM. Згадана вище відеокарта теж містить на борту 1Гб GDDR5 пам'яті (для 27 "), так що укупі з двома портами Thunderbolt, ви можете спокійно підключити два додаткових зовнішніх дисплея і займатися серйозними розробками в Photoshop, Premiere і REDCINE.

Apple iMac 2011

Якщо вас цікавить обробка і перегляд відео, то файли з роздільною здатністю 1080p вантажаться миттєво і працюють без проблем. Для любителів відеочатів в нових iMac передбачена камера FaceTime HD.

Як і в попередній версії в iMac використовуються монітори LCD Samsung з діагоналлю 21.5 "або 27", виконані на IPS-матриці з співвідношенням сторін 16: 9. Залежно від монітора маса пристроїв становить 9,3 і 13,8 кг. Дозвіл Монторо: 21.5 "- 1920 × 1080 рх, 27" - 2560 × 1440 рх.

iMac нового покоління

Компанією Apple 24 вересня 2013 року був представлений оновлений iMac, який отримав поряд з ультратонким алюмінієвим корпусом оновлене програмне забезпечення та апаратну частину.

Компанією Apple 24 вересня 2013 року був представлений оновлений iMac, який отримав поряд з ультратонким алюмінієвим корпусом оновлене програмне забезпечення та апаратну частину

Новий iMac 2013

Як процесорів застосовані чотириядерні кристали четвертого покоління Intel Core i5, які в залежності від конфігурації комп'ютерів мають частоту від 2,7 до 3,5 ГГц. Крім цього моделі з 21,5-дюймовим дисплеєм оснащені новим графічним ядром Iris Pro, а старші модифікації з 27-дюймовим дисплеєм - інтегрованим чіпсетом NVIDIA GeForce 700 з 4 Гб відеопам'яті. Це дозволило до 40% підняти продуктивність нових комп'ютерів.

На нових iMac реалізована підтримка інтерфейсу PCI Express, що дозволила встановлювати Fusion Drive об'ємом 1 Тб або 3 Тб. З'явилася можливість збільшення стандартних 8 Гб ОЗУ до 32 Гб, що позитивно позначилося при роботі «важких» додатків.

Дисплеї, виконані на основі IPS-матриць, мають здатністю 1920 × 1080 рх для 21,5 "і 2560? 1440 рх для 25". Маса пристрою для 21,5 "версії становить 5,68 кг, а для 27" моделі - 9,54 кг. Як бачимо, вага зменшилася на 3,6 кг у порівнянні з iMac 2011 року.

Комп'ютери оснащені встановленою OS X Mountain Lion, яка помітно перероблена і містить понад 200 нових функцій. Введена інтеграція з iCloud, що дозволяє зберігати в «хмарі» всю поточну інформацію, організовано постійне спостереження системи за відкриваються програмами і багато інших корисних функцій.

Детальніше про iMac 2013

Огляд технічних характеристик Apple iMac 21.5 "і 27"

Дані взяті з офіційного сайту Apple

3. Він був зібраний в корпусі з катодно-променевою трубкою CRT діагоналлю 15 ?
У січні 2002 року було випущено друге покоління iMac G4, де вперше були застосовані рідкокристалічні монітори LCD з діагоналями 15 ?
Або 20 ?
Через більш 2 років, в серпні 2004 року вийшло третє покоління iMac G5, що комплектувалося LCD моніторами з діагоналлю 17?
Або 20 ?
? 24?
Влітку 2007 року компанія Apple випустила п'яте покоління iMac (Aluminum), яке разюче відрізнялося від попередніх розробок, насамперед витонченим алюмінієвим корпусом з вбудованим монітором 20?
Або 24?
Дисплеї, виконані на основі IPS-матриць, мають здатністю 1920 × 1080 рх для 21,5 "і 2560?

Лента Новостей

Какой бесплатный антивирус для Андроид лучше
Каждый день пользователи смартфонов под управлением операционной системы «Андроид» подвергаются атакам вирусов, которых становится все больше и больше.          В современном мире количество пользователей

Скачать лучший антивирус для Android бесплатно на русском языке
С появлением большого количества приложений и сайтов под мобильную платформу Андроид возросла и опасность занести вирус на свое устройство. В лучшем случае вредоносный файл внесет незначительные изменения

Нужен ли антивирус для Android? ТОП-5 антивирусов для андроид
Здравствуйте. Коснемся такой вот интересной многим темы и хотя сомневаюсь что на данный момент подобные статьи могут попасть на верхние строки поисковых систем. Но этот сайт как личная энциклопедия для

Как узнать какая программа вызывает сбои. Что делать если компьютер тормозит, зависает, глючит.
После продолжительного использования стационарного компьютера или ноутбука на базе Windows пользователи могут столкнуться с ситуацией, когда ПК стал сильно тормозить и работает медленно. Причин торможения

Антивирус для Андроид. Какой лучше?
На сегодняшний день очень важна защита телефона не только в повседневной работе, а и в сети. Для этого создано множество антивирусов и из-за подобного разнообразия довольно сложно определится какой

Рейтинг лучших антивирусов для Андроид
Лучший антивирус для Андроид — 360 Security 360 Security — это пакет защиты для мобильной системы Android, созданный китайской компанией QIHU. Он имеет антивирусный сканер обнаружения вредоносного и опасного

Топ-5: Лучшие бесплатные антивирусы для Android (Рейтинг 2016 года)
Смартфоны и планшеты требуют защиты от вредоносного кода, в том числе вирусов, троянов и так далее. Для этого существуют платные и бесплатные антивирусы. И сегодня мы составим рейтинг пяти лучших антивирусов,

FAQ: Какой антивирус лучший для Андроид, лучшие антивирусы на Android
Огромная распространенность устройств под управлением Android поставила под угрозу безопасность пользовательских данных и денежных счетов по двум причинам. Во-первых, широкий круг пользователей привлекателен

10 лучших бесплатных антивирусов для Android
Что вы делаете, когда покупаете новый смартфон на Android? Вы можете загружать свои любимые приложения, которые часто используете. В вашем списке может быть много приложений для социальных сетей, таких

Лучший антивирус для Андроид 2017
Интернет несет в себе массу возможностей и вместе с ними большое количество опасностей. На платформе Андроид главную угрозу для смартфона представляют Трояны — вирусные программы, которые похищают личную

*/ ?>
Яндекс цитирования
Adobe Photoshop | 2D графика, 2D анимация Adobe Illustrator | графика, вектор, анимация Adobe Flash | графика, вектор, анимация Adobe Acrobat | графика, текст Adobe After Effects | графика, анимация, спецэффекты Adobe Premiere Pro | графика, анимация, спецэффекты, монтаж Sound Forge | редактирование звука и музыки ZBrush | программа для трёхмерного моделирования Autodesk Mudbox — графическая программа, для создания 3D объектов, 2D скетчей, карт неровностей, карт нормалей, карт замещения. UVLayout - приложение для создания и редактирования UV координат треxмерных объектов Autodesk 3DMax | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Autodesk Maya | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Cinema 4D | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Blender | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация