Кишеньковий wifi роутер, ціни, купити в Україні

  1. кишенькові роутери Сьогодні практично неможливо уявити своє життя без Інтернету. Всі додатки, оновлення,...

кишенькові роутери

Сьогодні практично неможливо уявити своє життя без Інтернету. Всі додатки, оновлення, електронна пошта, соціальні мережі, онлайн-музика і перегляд відео в онлайні безумовно пов'язано з мережею Інтернет. Ми звикли, що Інтернет повинен супроводжувати нас всюди: вдома, в офісі, на вулиці, в кафе або на природі. У свою чергу сучасний ринок активно пропонує інноваційні інтернет-послуги, які також включають в себе послуги з надання бездротового Інтернету. На українському ринку існує велика кількість пристроїв, які використовуються для забезпечення стаціонарного і мобільного Інтернету. У більшості випадків до даних гаджетам відносяться модеми з USB і функціональні 3G вай-фай роутери .

3G роутери з підтримкою Wi-Fi є компактними портативні пристрої, що дозволяють користуватися бездротовим Інтернетом одночасно на декількох пристроях. кишенькові 4G wi fi роутери можна носити в кишені, дамській сумочці або клатч. Основна роль таких девайсів полягає в прийомі сигналу з веб-мережі провайдера і його передачі за допомогою Wi-Fi до Інтернет-мережі. Ця функція дозволяє кишеньковим вай-фай роутера забезпечувати бездротовий доступ до мережі Інтернет для смартфонів, нетбуків, ноутбуків, планшетів і рідерів.

Перш ніж купити для пристрою кишеньковий 3G cdma wi fi роутер , Рекомендується вивчити деякі особливості девайса. Перш за все, такий wi fi роутер від Інтертелеком повинен бути випущений компанією з надійною репутацією. Варто зазначити, що сьогодні на ринку інноваційних бездротових пристроїв існує величезний асортимент цих девайсів з різними додатковими функціями. Тому перед тим як купити підходящий роутер rev b з підтримкою вай-фай потрібно визначити для себе основні завдання його використання.

Тому перед тим як купити підходящий   роутер rev b   з підтримкою вай-фай потрібно визначити для себе основні завдання його використання

Основні переваги використання роутерів з підтримкою вай-фай

  • можливість підтримки різних стандартів зв'язку, таких як GSM, CDMA, WCDMA, UMTS і інших;
  • підключення одночасно декількох операторів зв'язку;
  • можливість роздачі сигналу Wi-Fi на відстані від 10 до 30 м;
  • час роботи в автономному режимі до 15 годин;
  • можливість підключення до комп'ютера через кабель USB;
  • одночасне підключення до 10 користувачів через Wi-Fi;
  • можливість використання в будь-якому регіоні України і за кордоном.

Девайси з підтримкою Wi-Fi можуть підключатися до різних операторів, таким як Київстар, МТС, Life, Інтертелеком, PeopleNet, Трімоб і іншим. Одним з найбільш затребуваних вай-фай роутерів є кишенькові вай-фай роутери українського оператора Інтертелеком . Це пов'язано з тим, що даний оператор надає широку зону покриття по всій території України, що дозволяє перебувати в Інтернет-мережі в будь-якому місці країни в будь-який час доби.

будь-кишеньковий роутер з підтримкою 3G Ви можете вибрати з нашим консультантом. Для цього Ви можете залишити заявку або зв'язатися за вказаними номерами на нашому веб-сайті.

Опис 3G Wi-Fi роутера Franklin R526 Franklin R526 - це мультифункціональний 3G Wi-Fi роутер, за допомогою якого до мережі інтернет підключається будь-який ноутбук, нетбук, планшет, смартфон або стаціонарний ПК. Стильний і компактний, Franklin R526 забезпечить вас якісним інтернетом навіть ..

743 грн
Без ПДВ: 743 грн

3G / 4G Wi-Fi роутер ZTE MF97A з функціями проектора ZTE MF97A - унікальне портативний пристрій, який поєднує в собі функції модему, роутера і проектора Напевно кожен з нас замислювався про такий пристрій, яке мало б вихід у всесвітню мережу Інтернет, соч ..

8 693 грн
Без ПДВ: 8 693 грн

Huawei e8372 - унікальний швидкісний 4G Wi-Fi модем На ринку мобільного 3G зв'язку USB роутерами вже давно нікого не здивувати. Такі портативні пристрої часто-густо зустрічаються в кожному магазині електроніки і у величезній кількості Інтернет-магазин ..

2 847 грн
Без ПДВ: 2 847 грн

ZTE Unite 3 MF975u - потужна модель 3G / 4G Wi-Fi роутера Rev. B Сучасні технології, на щастя, ніколи не стоять на місці. Кожен виробник прагне зробити своє обладнання якомога більше "гнучким", тобто таким, що буде працездатним в будь-яких умовах, при л ..

1 945 грн
Без ПДВ: 1 945 грн

Опис бездротового 3G Wi-Fi роутера Novatel MiFi 2372 Novatel MiFi 2372 - новинка на українському ринку бездротових технологій, випущена лідируючою компанією в сфері телекомунікацій Novatel. Первісна дана модель була розроблена на замовлення американського оператора AT & T, ..

1 443 грн
Без ПДВ: 1 443 грн

Опис бездротового 3G Wi-Fi роутера ZTE R203 Пропонуємо вашій увазі якісне, зручне і високошвидкісне пристрій - роутер ZTE R203. Випущений відомим виробником комунікаційного обладнання та мобільних телефонів компанією ZTE, роутер R203 - це модель нового покоління ..

1 744 грн
Без ПДВ: 1 744 грн

Опис бездротового 3G Wi-Fi роутера ZTE 890L (інша назва Jetpack 890L) Випущений всесвітньо відомою компанією ZTE, роутер 890L на даний момент є одним з найбільш високошвидкісних пристроїв для бездротового доступу в інтернет. На передній частині корпусу завдано & n ..

1 499 грн
Без ПДВ: 1 499 грн

Опис бездротового 3G Wi-Fi роутера Novatel 4620LE (працює з усіма існуючими стандартами: 2G, 3G, 4G) Novatel 4620LE - новинка на ринку українських бездротових технологій. Надійний і якісний 3G wifi роутер в Україні, який сумісний з усіма стандартами ..

1 843 грн
Без ПДВ: 1 843 грн

Novatel MiFi 5510L Novatel MiFi 5510L - унікальна модель від компанії Novatel Wireless. Вона не тільки відрізняється значною швидкістю роботи, але і підтримує стандарти 3G і 4G. Завдяки інноваційній технології EVDO Revb revb роутер має швидкість завантаження даних до 14,7 Мбіт / с. Він допус ..

2 975 грн
Без ПДВ: 2 975 грн

Опис бездротового 3G Wi-Fi роутера Huawei E5220 Huawei E5220 - це бездротове пристрій, що поєднує в собі Wi-Fi точку доступу і 3G модем. Універсальний роутер працює в двох протоколах зв'язку: 2G (GPRS / GSM / EDGE, 850/900/1800/1900 Мгц) ​​і 3G (UMTS, HSPA +, WCDMA, 900,2100 МГц). Всього лише..

1 945 грн
Без ПДВ: 1 945 грн

Lava mf802s Хочете користуватися всіма перевагами швидкісного бездротового Інтернету? Тоді інноваційний 3G Wi-Fi роутер Lava mf802s - найкращий вибір для Вас. Стильний зовнішній вигляд, компактність, велика ємність акумулятора, одночасна стабільна роздача Wi-Fi кільком у ..

2 844 грн
Без ПДВ: 2 844 грн

Опис бездротового 3G Wi-Fi роутера Novatel 4620L На українському ринку бездротових технологій з'явилася багатофункціональна новинка - 3G Wi-Fi роутер Novatel 4620L. Модель підтримує всі існуючі на території нашої країни стандарти, а саме GSM (2G і 3G), ст ..

1 644 грн
Без ПДВ: 1 644 грн

Novatel MiFi 5510L-u2 Novatel MiFi 5510L-u2 - унікальна модель від компанії Novatel Wireless. Вона не тільки відрізняється значною швидкістю роботи, але і підтримує стандарти 3G і 4G. Завдяки інноваційній технології EVDO Rev. У роутер має швидкість завантаження даних до 14,7 Мбіт / с. Він ..

2 397 грн
Без ПДВ: 2 397 грн

3G Wi-Fi роутер Pantech Jetpack MHS291L: компактність і потужність акумулятора в одному флаконі Крім самого роутера, в його комплект входить інструкція, гарантійний талон, кабель micro USB і зарядний пристрій. Але за бажанням Ви також можете отримати автомобільну зарядку Belkin і додатковий ..

2: 304 грн
Без ПДВ: 2: 304 грн

3G WiFi роутер Novatel 5792 MiFi - сенсорне диво Ця модель - справжній ексклюзив. Зручний і компактний пристрій для тих, хто цінує високошвидкісний інтернет. Налаштувати і встановити його під силу навіть недосвідченому користувачу. Потужний акумулятор ємністю 2900 mAh дозволяє роутера обходи ..

1 792 грн
Без ПДВ: 1 792 грн

Лента Новостей

Какой бесплатный антивирус для Андроид лучше
Каждый день пользователи смартфонов под управлением операционной системы «Андроид» подвергаются атакам вирусов, которых становится все больше и больше.          В современном мире количество пользователей

Скачать лучший антивирус для Android бесплатно на русском языке
С появлением большого количества приложений и сайтов под мобильную платформу Андроид возросла и опасность занести вирус на свое устройство. В лучшем случае вредоносный файл внесет незначительные изменения

Нужен ли антивирус для Android? ТОП-5 антивирусов для андроид
Здравствуйте. Коснемся такой вот интересной многим темы и хотя сомневаюсь что на данный момент подобные статьи могут попасть на верхние строки поисковых систем. Но этот сайт как личная энциклопедия для

Как узнать какая программа вызывает сбои. Что делать если компьютер тормозит, зависает, глючит.
После продолжительного использования стационарного компьютера или ноутбука на базе Windows пользователи могут столкнуться с ситуацией, когда ПК стал сильно тормозить и работает медленно. Причин торможения

Антивирус для Андроид. Какой лучше?
На сегодняшний день очень важна защита телефона не только в повседневной работе, а и в сети. Для этого создано множество антивирусов и из-за подобного разнообразия довольно сложно определится какой

Рейтинг лучших антивирусов для Андроид
Лучший антивирус для Андроид — 360 Security 360 Security — это пакет защиты для мобильной системы Android, созданный китайской компанией QIHU. Он имеет антивирусный сканер обнаружения вредоносного и опасного

Топ-5: Лучшие бесплатные антивирусы для Android (Рейтинг 2016 года)
Смартфоны и планшеты требуют защиты от вредоносного кода, в том числе вирусов, троянов и так далее. Для этого существуют платные и бесплатные антивирусы. И сегодня мы составим рейтинг пяти лучших антивирусов,

FAQ: Какой антивирус лучший для Андроид, лучшие антивирусы на Android
Огромная распространенность устройств под управлением Android поставила под угрозу безопасность пользовательских данных и денежных счетов по двум причинам. Во-первых, широкий круг пользователей привлекателен

10 лучших бесплатных антивирусов для Android
Что вы делаете, когда покупаете новый смартфон на Android? Вы можете загружать свои любимые приложения, которые часто используете. В вашем списке может быть много приложений для социальных сетей, таких

Лучший антивирус для Андроид 2017
Интернет несет в себе массу возможностей и вместе с ними большое количество опасностей. На платформе Андроид главную угрозу для смартфона представляют Трояны — вирусные программы, которые похищают личную

*/ ?>
Яндекс цитирования
Adobe Photoshop | 2D графика, 2D анимация Adobe Illustrator | графика, вектор, анимация Adobe Flash | графика, вектор, анимация Adobe Acrobat | графика, текст Adobe After Effects | графика, анимация, спецэффекты Adobe Premiere Pro | графика, анимация, спецэффекты, монтаж Sound Forge | редактирование звука и музыки ZBrush | программа для трёхмерного моделирования Autodesk Mudbox — графическая программа, для создания 3D объектов, 2D скетчей, карт неровностей, карт нормалей, карт замещения. UVLayout - приложение для создания и редактирования UV координат треxмерных объектов Autodesk 3DMax | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Autodesk Maya | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Cinema 4D | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Blender | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация