Криптовалюта Ripple її перспективи та прогноз на 2018 рік

  1. Що таке криптовалюта Ripple
  2. Перспективи криптовалюта Ripple
  3. Ripple прогноз 2018 - 2019
  4. Чи варто інвестувати в Ріплі в 2018 - 2019 році
  5. висновок

Доброго часу доби, шановні читачі Доброго часу доби, шановні читачі. Сьогодні, ми б хотіли поділитися з вами прогнозом по криптовалюта Ripple, яка привернула до себе підвищену увагу на початку 2018 року і через яку, чимало людей зараз знаходяться в осіданні. Крім цього, даний вид цифрових активів привернув до ринку криптовалюта дуже багато нових інвесторів, які до цього не вірили в безпеку інвестицій в криптовалюта.

ЗМІСТ СТАТТІ:

  1. Що таке криптовалюта Ripple
  2. Перспективи криптовалюта Ripple
  3. Ripple прогноз 2019
  4. Чи варто інвестувати в Ріплі в 2019 році
  5. висновок

Що таке криптовалюта Ripple

Зовсім недавно, ми вже публікували огляд криптовалюта Ripple на своєму блозі, і якщо у вас є бажання, то ви можете прочитати його тут . Зараз, ми коротко розповімо про нього. Ripple - це досить незвичайний актив, який за своєю суттю навіть не можна назвати криптовалюта, в нинішньому розумінні цього слова. Розробники Ripple мали на меті створення вільної системи глобальних перекладів і електронних платежів, яка могла б замінити систему SWIFT, яка зараз є монополістом у сфері міжнародних переказів.

Саме завдяки зростанню інтересу громадськості до криптовалюта, «платіжна система» Ripple змогла отримати частку своєї уваги. Але, по своїй суті вона сильно відрізняється від звичних видів криптовалюта, таких як: Bitcoin , Litecoin , Dogecoin .

Перспективи криптовалюта Ripple

Оцінювати перспективи криптовалюта Ріплі, ми будемо виходячи з аналізу нинішньої банківської системи і валютних переказів доларах США, Євро та Єни. Як ми говорили раніше, криптовалюта Ripple покликана замінити систему грошових переказів SWIFT і стати одним з головних конкурентів VISA і Master Card. У співтоваристві існує думка, що саме Ripple може зайняти місце тієї самої світової валюти, а не Bitcoin, який ніяк не може розібратися з підтвердженням своїх транзакцій. Мережа Ріплі готова пропускати десятки тисяч транзакцій в секунду, що в порівнянні з пропускною спроможністю тих же бітокіна і ефіріума, є просто космосом.

Ще одним аргументом, який говорить про перспективи даного цифрового активу, є його співпраця зі світовими банками - Bank of America, Royal Bank of Canada та ін., Чого не можна сказати про біткоіни. З комісією за транзакції в мережі Ріппл також ніхто не зможе зрівнятися, адже їх мінімальна комісія дорівнює $ 0,0007 за переклад, в мережі біткоіни - $ 1,43, в платіжній системі VISA - $ 2.

Розробники даної альтернативної фінансової системи йде з випередженням часу, адже виходячи з їх постів в Twitter, всі плани на 2017 рік вони зробили ще в червні місяці, тобто в середині року.

>>> Читайте також: Прогноз і перспективи інших популярних криптовалюта

Ripple прогноз 2018 - 2019

Отже, прийшов час поділитися своїми прогнозами щодо доцільності інвестування в Ripple в 2018 році. Завдяки впровадженню системи в банківський сектор і своїм інноваційним технологіям, які пропонуються фінансовим установам Ріппл є дуже привабливим активом для інвестування. Зараз ми пояснимо чому. Вважати, що всі існуючі банківські установи «підуть під лід» не зовсім правильно. Швидше за все, вони залишаться, тільки будуть модифікуватися, і підлаштовуватися під нові фінансові правила. А тепер, давайте перейдемо до прогнозу. Як ми вже сказали вище, криптовалюта Ripple є конкурентом всіх нині існуючих систем, які здійснюють перекази. За даними з певних джерел, нам вдалося дізнатися, що кількість обертаються грошей в VISA становить 9 трлн. доларів, а в Master Card ще 4 трлн. доларів, разом загальна сума основних гігантів сфери грошових переказів становить близько 13 трлн. доларів. Це ми ще не брали до уваги такі системи як Maestro, PayPal і ін.

Розробники мережі Ріппл, створили 100 мільярдів своїх монет, які протягом наступних 55 місяців, будуть випускатися по 1 млрд. До вже існуючого кількості, тобто до 2023 року, всі монети буде випущено.

Нерозумно вважати, що всі установи будуть використовувати мережу Ріппл як основну мережу для здійснення фінансових транзакцій. Але, давайте візьмемо найоптимістичніший сценарій, і припустимо, що до 2023 року 50% фінансових переказів відбуватимуться в цій мережі. Це означає, що капіталізація проекту Ripple сягатиме 6,5 трлн. доларів. Шляхом простих математичних обчислень, ми можемо вирахувати орієнтовну вартість монети:

$ 6 500 000 000 000/100 000 000 000 XRP = $ 65 за XRP

Цей розрахунок є приблизними, адже ми не знаємо точної суми, яка буде обертатися в мережі і кількість монет ріппл було округлено, щоб розрахунки були зрозумілі.

Саме криптовалюта Ріппл привела на ринок велику кількість недосвідчених інвесторів, які почали інвестувати в цифрові валюти без особливих знань в цій області. Незважаючи на те, що XRP - це не зовсім криптовалюта, а скоріше цифрова монета створена спеціально для банків, саме вона має найбільші перспективи для того, щоб обігнати біткоіни по капіталізації.

Виходячи з ринкової ситуації на кінець 2018 року, ми можемо припустити, що вартість монети XRP зможе досягти 1 долара за монету до кінця 2019 року. Якщо ж, ринок криптовалюта отримає свіжий подих після запуску платформи Bakkt і інших платформ розрахованих на інституціональних, то це зростання може бути в рази більше.

Ще одним поштовхом для більш агресивного зростання Ripple буде момент більш регулярного використання даної мережі банківськими установами.

Чи варто інвестувати в Ріплі в 2018 - 2019 році

Перш, ніж купити монети XRP, а робити це краще всього на біржі Binance , Ми порадимо вам провести свій аналіз проекту, щоб мати на це свої причини. Але ми вважаємо, що покупка монети XRP за ціною 35 центів за монету - це найбільш доступні і вигідні інвестиції в 2019 році.

По-перше, максимальна вартість монети була вище в 9 разів. По-друге, ціна $ 0,35 - це більш, ніж підйомна сума, навіть для студентів. По-третє, будучи представником ринку криптовалюта, XRP знаходиться в "легальному" поле, так як створена банками.

>>> Читайте також: Як і де купити Ripple

висновок

На цьому все, якщо ви вважаєте даний прогноз Ripple на 2018 - 2019 рік корисним, то поділіться ним зі своїми друзями і зробіть його репост на своїй сторінці або просто підпишіться на наш facebook .

Займатися торгівлею криптовалюта - це дуже складне завдання, яке поїдає як фізичні так і моральні сили. Куди простіше зробити довгострокові прогнози, згідно якому приймати рішення щодо інвестування коштів. Тому, ми вирішили зробити для вас оновлений прогноз ripple, який буде актуальний протягом наступних 5-ти років.

Так як Ріплі не є типовою криптовалюта, говорити про будь-яких короткострокових рухах графіка стає безглуздо, так як представники даного проекту можуть декількома словами обрушити його вартість. Тому будь-яке передбачення стосується зміни вартості цифрових активів можна вважати суб'єктивними, до їх числа можна віднести з наш прогноз Ріплі.

Як було сказано в нашій статті, ми вважаємо, що дана платіжна система є прямим конкурентом таких компаній як VISA і MasterCard, а також технології SWIFT-переказів. Напевно правильніше порівнянням SWIFT і Ripple, було таким - Ріплі це нова гілка в розвитку платіжних систем, тому в його майбутньому є великі перспективи для завоювання світу фінансових переказів.

Складно відповісти, що буде з цим проектом протягом наступних 6-ти місяців складно, щоб не впасти в бруд обличчям ми не будемо робити даний прогноз, а просто поділимося з вами своїми міркуваннями.

Наша думка така, що проект який розвивається пліч-о-пліч з кращими світовими банківськими та фінансовими установами, просто зобов'язаний бути успішним. Всі ці організації інвестували в його створення і тестування мільярди доларів, а значить відмовитися від нього буде дуже складно і болісно для кожного з них. Швидше за все, наступить той момент, коли технології компанії Ripple будуть застосовуватися в банках аналогічно SWIFT-переказів, а значить вони досягнуть успіху. Але трансформація фінансових установ в сторону оцифровки займе тривалий час.

До того ж за допомогою XRP можна відправляти не тільки фіатние валюти, але і інші види активів, в число яких входять криптовалюта, за якими майбутнє.

Лента Новостей

Скачать лучший антивирус для Android бесплатно на русском языке
С появлением большого количества приложений и сайтов под мобильную платформу Андроид возросла и опасность занести вирус на свое устройство. В лучшем случае вредоносный файл внесет незначительные изменения

Какой бесплатный антивирус для Андроид лучше
Каждый день пользователи смартфонов под управлением операционной системы «Андроид» подвергаются атакам вирусов, которых становится все больше и больше.          В современном мире количество пользователей

Нужен ли антивирус для Android? ТОП-5 антивирусов для андроид
Здравствуйте. Коснемся такой вот интересной многим темы и хотя сомневаюсь что на данный момент подобные статьи могут попасть на верхние строки поисковых систем. Но этот сайт как личная энциклопедия для

Как узнать какая программа вызывает сбои. Что делать если компьютер тормозит, зависает, глючит.
После продолжительного использования стационарного компьютера или ноутбука на базе Windows пользователи могут столкнуться с ситуацией, когда ПК стал сильно тормозить и работает медленно. Причин торможения

Антивирус для Андроид. Какой лучше?
На сегодняшний день очень важна защита телефона не только в повседневной работе, а и в сети. Для этого создано множество антивирусов и из-за подобного разнообразия довольно сложно определится какой

Рейтинг лучших антивирусов для Андроид
Лучший антивирус для Андроид — 360 Security 360 Security — это пакет защиты для мобильной системы Android, созданный китайской компанией QIHU. Он имеет антивирусный сканер обнаружения вредоносного и опасного

Топ-5: Лучшие бесплатные антивирусы для Android (Рейтинг 2016 года)
Смартфоны и планшеты требуют защиты от вредоносного кода, в том числе вирусов, троянов и так далее. Для этого существуют платные и бесплатные антивирусы. И сегодня мы составим рейтинг пяти лучших антивирусов,

FAQ: Какой антивирус лучший для Андроид, лучшие антивирусы на Android
Огромная распространенность устройств под управлением Android поставила под угрозу безопасность пользовательских данных и денежных счетов по двум причинам. Во-первых, широкий круг пользователей привлекателен

10 лучших бесплатных антивирусов для Android
Что вы делаете, когда покупаете новый смартфон на Android? Вы можете загружать свои любимые приложения, которые часто используете. В вашем списке может быть много приложений для социальных сетей, таких

Лучший антивирус для Андроид 2017
Интернет несет в себе массу возможностей и вместе с ними большое количество опасностей. На платформе Андроид главную угрозу для смартфона представляют Трояны — вирусные программы, которые похищают личную

*/ ?>
Яндекс цитирования
Adobe Photoshop | 2D графика, 2D анимация Adobe Illustrator | графика, вектор, анимация Adobe Flash | графика, вектор, анимация Adobe Acrobat | графика, текст Adobe After Effects | графика, анимация, спецэффекты Adobe Premiere Pro | графика, анимация, спецэффекты, монтаж Sound Forge | редактирование звука и музыки ZBrush | программа для трёхмерного моделирования Autodesk Mudbox — графическая программа, для создания 3D объектов, 2D скетчей, карт неровностей, карт нормалей, карт замещения. UVLayout - приложение для создания и редактирования UV координат треxмерных объектов Autodesk 3DMax | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Autodesk Maya | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Cinema 4D | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Blender | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация