Купити Meizu 15, M15, M15 Plus: ексклюзивні флагмани в честь п'ятнадцятиріччя, від 297 $. нові фото

 1. Дизайн
 2. AliExpress
 3. витоку
 4. Технічні характеристики
 5. камери
 6. тести
 7. Трішки історії
 8. ціни

зміст сторінки

Компанія Meizu в честь свого п'ятнадцятиріччя, щоб відзначити цю дату з розмахом, представили три позачергових смартфона - Meizu 15, M15 (Lite), M15 Plus.

Дизайн

Незважаючи на популярність дисплеїв 18: 9 компанія вирішила вибрати для свого нового тріо традиційний дисплей зі співвідношенням сторін 16: 9.

AliExpress

Meizu 15 - це початок нової ери дизайну для смартфонів Meizu. Була змінена форма кнопки «mBack», тепер вона більше не схожа на таблетку, а являє собою коло і як і раніше містить в собі сканер відбитків пальців, а також може використовуватися для навігації.

Симетричність конструкції продемонстрована на передній панелі наявністю фронтальної камери, прямо над даною кнопкою, за дисплеєм. Над камерою є тонка щілина між склом і рамкою, всередині цієї щілини знаходиться динамік.
Зліва від передньої камери є ІК-датчик, а датчик освітленості знаходиться праворуч.

Задня панель покрита алюмінієм і може бути виконана в чотирьох колірних рішеннях:

 • синій (тільки Meizu 15);
 • золотий;
 • чорний;
 • білий (виглядає як керамічний).

Навіть антенні смуги не залишили без уваги дизайнерів, вони прикрашені незвичайним малюнком. Основна камера знаходиться посередині корпусу (в горизонтальній площині) і злегка виступають за його межі, нижче розміщена кільцева спалах з 6 світлодіодами. Товщина смартфона всього 7,25 мм, довжина 72 мм і вагу всього 152 грами.

Самий бюджетний варіант - Meizu M15 відрізняється тільки наявністю одного датчика основної камери на задній панелі і він доступний в трьох колірних варіантах:

 • чорний;
 • золотий;
 • червоний.

витоку

16.04.18 - M15 Нова фотографія, несподівано, показує дизайн смартфона з неймовірно вузькими рамками з трьох сторін. Мабуть фронтальну камеру усунуть вниз, як у Xiaomi Mi Mix 2S. 03.04.18 - M15, M15 Lite і M15 Plus Перші фотографії Meizu 15 Plus і Meizu 15 з'явилися в Інтернеті. На першому фото Meizu 15 (праворуч) і Meizu 15 Plus (зліва), обидва з AMOLED-дисплеєм і співвідношенням сторін 16: 9, але Plus більше за розміром - 5.95-дюймів, проти 5.46-дюймів в Meizu 15. Кнопка «Додому» кругла і в неї вбудований сканер відбитків пальців.

Ще одна фотографія показує фронтальну панель Meizu 15 з розблокованим дисплеєм і задню панель Meizu 15 Plus з подвійною камерою і кільцевої спалахом. Основний матеріал для даної панелі - скло, яке копіює металеве покриття і має відображають властивості.

Ну і молодша версія з однієї основною камерою:

26.03.18 - TENAA Три смартфона перераховані на сайті TENAA як Meizu M891Q, Meizu M881M і Meizu M871Q, є Meizu 15 Plus, Meizu 15 і Meizu 15 Lite відповідно:

 • Meizu 15 Plus (M891Q). Дисплей 5,95-дюймів, акумулятор ємністю 3430 мАг і габаритами 153,8 × 78,25 × 7,25 мм, вага 178 грам. Є підтримка двох SIM-карт. Наведені зображення показують, що на задній панелі основна камера здвоєна, розташована вертикально. Під нею є кільцевий спалах. Кнопка включення / виключення живлення знаходиться праворуч, в гучності - зліва. Фронтальна панель з мінімальними бічними рамками, камера знаходиться по-центру верхньої рамки, а внизу знаходиться кругла кнопка «Додому». Кольорові рішення: матовий чорний, матовий золотий, матовий чорний і білий.
 • Meizu 15 (M881M). Менший 5,46-дюймовий дисплей і акумулятор 2940 мАч. Розміри також менше - 143 × 72 × 7,25 мм. Зовнішніх відмінностей від Meizu 15 Plus немає, тільки показаний смартфон в золото-матовому кольорі, замість чорного (хоча фронтальна панель також чорна.
 • Meizu 15 Lite (M871Q). 5,46-дюймовий діспелй (можливо нижче розширення) і батарея (3000 мАг / 3050 мАч), габарити 143,62 × 72,38 × 7,5 мм. На задній панелі тільки одна камера з світлодіодним спалахом. Матеріал - метал з матовою золотим оздобленням і видимими лініями U-образних антен зверху і знизу. Фронтальна панель біла і вона не отлічаяет по дизайну від інших смартфонів. Білі рамки дозволяють нам побачити у верхній частині смартфон наявність розмовного динаміка (над камерою).

09 09.03.18 Техно-блогер під ніком @Technology Wolf, в Weibo, раніше заявляв що Meizu 15 і Meizu 15 Lite будуть оснащені процесорами Snapdragon, а Meizu 15 Plus буде оснащуватися процесором Samsung (Exynos). У новому повідомленні він оголосив, що Meizu 15 буде поставлятися з дуже тонкими рамками і оснащуватися процесором Snapdragon 660. У Meizu 15 Plus встановлять Exynos 8895 (був встановлений в Galaxy S8 / S8 + / Note8), а Meizu 15 Lite буде поставлятися з процесором Snapdragon 636.

Рендери і фотографії нового смартфона Meizu з'явилися в Weibo і показують зовсім інший стиль ніж ми бачили раніше. Одна видатна особливість - наявність круглої механічної кнопки «Додому», яка дуже нагадує iPhone від Apple. Фронтальна камера розміщена над дисплеєм, по-центру. Дисплей при цьому хоч і має співвідношення сторін 18: 9, але рамки у нього досить великі з усіх боків. Швидше за все, таким ми смартфон не побачимо, хоча може бути так буде виглядати Lite-версія. На фотографіях круглої кнопки «Додому» вже немає.

Не знайшло підтвердження

13.02.18 - M15 Plus Перша фотографія смартфона підкреслює вражаюче співвідношення дисплея до фронтальної панелі. Можна побачити що в Meizu вирішили зробити верхню частину рамки, над дисплеєм, ще більш тонкої ніж у M6S, але при цьому - динамік, фронтальна камера і датчик наближення знаходяться на своєму звичному місці. Нижня рамка, під дисплеєм взагалі практично відсутня. На місці кнопки «mBack» сенсорна кнопка, повністю її замінила в M6S. 02.02.18 Нові концептуальні рендери Meizu 15 показують смартфон з дисплеєм 18: 9 і рамками навколо дисплея з дуже тонкими рамками навколо дисплея. На верхній панелі, є подвійна фронтальна камера. На задній панелі також подвійна камера з датчиками встановленими вертикально по-центру, трохи нижче модуля камери, є кільцеподібна світлодіодний спалах. 31.01.18 Знову дві фотографії - передня панель без кнопки «mBack» і мінімальними рамками навколо дисплея. Задня панель суцільнометалева, U-образні антенні лінії, вертикально встановлена ​​здвоєна основна камера а під нею кільцевої спалах і логотип Meizu. 29.01.18 Дві нові фотографії задніх панелей Meizu 15 Plus і Meizu 15 Pro з'явилися в інтернеті. Оскільки обидва смартфона і Meizu 15 і Meizu 15 Plus є своїм родом прямими продовжувачами PRO 7 і PRO 7 Plus, то можливо має сенс, перейменувати їх в Meizu 15 PRO і Meizu 15 (PRO) Plus. Задні панелі практично ідентичні, за винятком конструкції здвоєних камер 28.01.18 В соц.сети Weibo, з'явився ще один рендер, у користувача @Ubuntu. Вигнуті краю передньої і задньої панелі, кругла кнопка «mBack» внизу, під дисплеєм. Швидше за все в неї вбудований сканер відбитків пальців, тому як на задній панелі його немає. Над дисплеєм фронтальна камера розміщена по центру.

На задній панелі, подвійна основна камера, встановлена ​​вертикально, а під нею кругла світлодіодний спалах. Роздільні кнопки регулювання гучності знаходяться на лівому торці, а кнопка включення / вимикання на правому торці.

22.01.18 Новий рендер і знову акцент на тому, що дисплей цього смартфона буде мати мінімальні рамки по-боках і в нижній частині, а ось зверху рамка буде трохи ширше (мабуть для того, щоб на ній розмістилася фронтальна камера. Динамік і інші датчики ).

Задня панель з подвійною камерою, датчики якої розміщені вертикально, нижче кільцевий спалах і лазерним модулем фокусування.

28.12.17 Витік з фотографією Meizu 15 Plus з'явилася на сайті мікроблогів Weibo. Нове зображення показує передню і задню дизайн телефону.

Зліва ми бачимо назву смартфона - «15 Plus», а праворуч сам смартфон. Дисплей з мінімальними рамками, нижня панель трохи товста, але інші три рамки практично відсутні. Фронтальна камера розміщена вгорі, по-центру. Задня панель з вертикально розташованої здвоєною камерою і кільцевої спалахом.

19.12.17 Фотографії смартфона показують його лицьову сторону, а також задню панель. Тут ми бачимо що виробник зберіг кнопку «mBack» під дисплеєм, на задній панелі є здвоєна камера, з невеликим круглим модулем під нею (швидше за все це кільцева світлодіодний спалах).

Корпус суцільнометалевий, а передня панель виконана з 3D-технології і вигнута з усіх чотирьох сторін, за аналогією з Samsung Galaxy S8.

11.12.17 Нове зображення, вперше показує зовнішній вигляд смартфона. Meizu 15 Plus буде мати дисплей з екраном у якого мінімальні рамки з трьох сторін (як у Xiaomi Mi MIX 2).

Передня камера і датчики тепер розміщені на нижній панелі, але на відміну від більшості інших виробників, в Meizu зберегли кнопку mBack, в нижній частині фронтальної панелі.

Задня панель вміщує здвоєну основну камеру, яка розташована вертикально посередині. Нижче датчиків камери знаходиться кругова спалах і лазерний модуль фокусування (як у Meizu PRO 6). Трохи нижче - логотип Meizu.

01.12.17 Засновник і генеральний директор Meizu Джек Вонг (Huang Zhang), в Weibo, показав фотографію коробки, в яку будуть упаковувати Meizu M15 Plus, а судячи з назви смартфона, ми можемо побачити ще й другий варіант, під назвою Meizu M15

Meizu M15 і M15 Plus швидше за все прийдуть з мінімальними рамками біля дисплея, так як це єдиний великий виробник з Китаю, який не має в своєму активі жодного подібного смартфона на даний момент.

Генеральний директор Meizu також в своєму посту вказав дату запуску. Виробництво смартфона почнеться до або після свята Весни, в наступному році (середина лютого).

Технічні характеристики

Смартфон Meizu 15 Plus:

 • 5,95-дюймовий Samsung Super AMOLED-дисплей, співвідношення 16: 9, дозвіл QHD (2560 х 1440);
 • процесор Exynos 8895 від Samsung, тактова частота 2,5 ГГц (процесор встановлений в Galaxy S8 / S8 + і Galaxy Note8);
 • 6 Гб оперативної пам'яті;
 • 64 Гб або 128 Гб накопичувач;
 • 12 Мп (Sony IMX380, 1.55 мкм, як у Huawei P20) + 20 Мп (ширококутний датчик Sony IMX350 для 3-кратного оптичного зуму) основна здвоєна камера, 3-кратний оптічесскій зум, 4-осьова оптична стабілізація зображення в поєднанні з технологією многокадрового синтезу Rainbow для поліпшення зображень з низьким освітленням. Інтелектуальне розпізнавання сцени і режим панорами;
 • 20 Мп фронтальна камера з синтетичними пікселями 4-в-1, розумним режимом краси і портретним режимом;
 • сканер відбитків пальців (чутливий до тиску, як у Galaxy S8. Він використовує спеціальний чутливий до тиску процесор, який працює з новою технологією, званої mEngine, забезпечуючи тактильну зворотний зв'язок);
 • стереодинаміки;
 • Wi-Fi (2.4 Гц / 5 Гц), 802.11 ac / b / g / n, Bluetooth 4.2;
 • порт USB Type-C, 3,5-мм аудіороз'єм;
 • батарея 3500 мА c швидкої зарядкою mCharge 24 Вт;
 • оболонка Fyme 7.

Meizu 15 відрізняється від більш потужної версії такими характеристиками:

 • 5,46-дюймовий Samsung Super AMOLED-дисплей, дозвіл Full HD
 • процесор Snapdragon 660;
 • 4 Гб оперативної пам'яті;
 • 64 Гб або 128 Гб накопичувач;
 • батарея 3000 мАг c швидкої зарядкою mCharge 24 Вт;
 • Meizu 15 підтримує розблокування особи, тому це має бути більш безпечним, ніж ті, які є на інших пристроях.

Хоча до анонсу ми чекали появи Meizu 15 Lite, але виробник вирішив представити Meizu M15:

 • 5.46-дюймовий ЖК-дисплей з роздільною здатністю Full HD;
 • процесор Snapdragon 626;
 • 4 Гб оперативної пам'яті;
 • 64 Гб накопичувач;
 • 12 Мп основна камера з кільцевої спалахом;
 • 20 Мп фронтальна камера;
 • батарея 3000 мАг c швидкої зарядкою;
 • Android 7.1.2.

камери

14.05.18 Щоб довести, наскільки хороша основна камера Meizu 15, компанія запропонувала співпрацю National Geographic і досвідчений фотограф Майкл Ямашита зробив 3 різних знімка, щоб перевірити різні можливості камери. Перший знімок з 3-кратним зумом, щоб наблизити гору і худобу, другий він зробив всередині храму і навіть темні області на знімку добре освітлені, а особи людей досить ясні. Нарешті, Майкл Ямасіта перевіряв швидкість затвора остання фотографія дозволила відобразити портрет козла, перш ніж він відвернувся. 08.05.18 Компанія Meizu за підтримки JD.com (один з найбільших роздрібних продавців в Китаї) вирушила в наукову подорож, щоб дослідити Блакитний Грот, який знаходиться на італійському острові Капрі.

В даний подорож був узятий Meizu 15, який за допомогою своєї основної камери зробив кілька вражаючих фотографій. Незважаючи на недостатню кількість освітлення під водою, камера зробив досить непогані знімки.

24.04.18 Кілька годин проведених з камерою Meizu 15 дозволили хлопцям з gizmochina.com оцінити якість фотографій які видає даний смартфон. Вони визначив що технологія мультикадрового об'єднання знімків спрацьовує, як тільки умови освітлення стає тьмяним. У підсумку, отримані зображення яскраві, з хорошими рівнями насиченості. На знімку нижче можна побачити трохи шумів, але рівень освітлення тут дуже низький, так як єдиний доступний світло було від ліхтарів. Проте, передача кольору виглядає цілком пристойно.

На фото нижче ви можете порівняти можливості основної камери Meizu 15 з нічним знімком зробленим за допомогою Mi Mix 2S. Mi Mix 2S зробив свій знімок більш яскравим, але у Meizu 15 вийшла більш реалістична картинка.

Цікава деталь, яка стала відома під час тестування - додаток камери Meizu 15 при дуже низьких умовах освітленості включає спалах навіть тоді, коли вона відключена. Наприклад, на нижньому фото світло в кімнаті був вимкнений, з огляду на відсутність світла, камера Meizu 15 включила спалах, щоб отримати деякі деталі.

На жаль, під час створення денних знімків, не було сонячно перевірити динамічний діапазон камери не вдасться. Але загальне враження про якість отриманих знімків вже можна отримати:

18.04.18 Напередодні офіційного запуску, виробник опублікував нову фотографію, яка є зразком знімка зробленого за допомогою основної камери Meizu 15. На фото показаний водяний знак, в нижньому лівому кутку, з підтвердженням наявності здвоєної камери.

Розкрито можливості нічної зйомки камери і підтримка режиму тривалої експозиції.

тести

23.04.18 Наступного дня після презентації показали тести продуктивності Antutu для Meizu M15 і M15 Plus (розрізняються процесорами, кількістю оперативної пам'яті і дисплеями): 18.04.18 Підтвердження того, що в Meizu 15 Plus з'явиться Samsung Exynos 8895 (як у Galaxy S8, Galaxy S8 + і Galaxy Note 8), з'явилося завдяки тесту AnTuTu. Це говорить про те, що в Meizu приступили до тесту продуктивності смартфона перед його офіційним запуском.

Трішки історії

Компанія Meizu була заснована в 2003 році і починали він з виробництва MP3-плеєрів, потім, з 2006 року переключилися на MP4 програвачі та тільки в 2008 році з'явилися перші смартфони від Meizu. Так що крім 15-ти років з моменту створення, виробник буде святкувати і десятий ювілей, як творець смартфонів.

Зараз в активі Meizu є навушники, Power Bank, розумні годинник, Bluetooth динаміки і навіть є андроїд TV-приставки.

ціни

Вартість Meizu 15 в Китаї:

 • 2499 ¥ (~ 397 $) для моделі 4 Гб + 64 Гб;
 • 2799 ¥ (~ 444 $) для моделі 4 Гб + 128 Гб.

Meizu 15 Plus варто:

 • 2999 ¥ (~ 476 $) за версію 6 Гб + 64 Гб;
 • 3299 ¥ (~ 524 $) для 6 Гб + 128 Гб.

Найдоступнішим з цієї трійці є Meizu M15, його ціна - 1699 ¥ (~ 269 $).

AliExpress

Лента Новостей

Скачать лучший антивирус для Android бесплатно на русском языке
С появлением большого количества приложений и сайтов под мобильную платформу Андроид возросла и опасность занести вирус на свое устройство. В лучшем случае вредоносный файл внесет незначительные изменения

Какой бесплатный антивирус для Андроид лучше
Каждый день пользователи смартфонов под управлением операционной системы «Андроид» подвергаются атакам вирусов, которых становится все больше и больше.          В современном мире количество пользователей

Нужен ли антивирус для Android? ТОП-5 антивирусов для андроид
Здравствуйте. Коснемся такой вот интересной многим темы и хотя сомневаюсь что на данный момент подобные статьи могут попасть на верхние строки поисковых систем. Но этот сайт как личная энциклопедия для

Как узнать какая программа вызывает сбои. Что делать если компьютер тормозит, зависает, глючит.
После продолжительного использования стационарного компьютера или ноутбука на базе Windows пользователи могут столкнуться с ситуацией, когда ПК стал сильно тормозить и работает медленно. Причин торможения

Антивирус для Андроид. Какой лучше?
На сегодняшний день очень важна защита телефона не только в повседневной работе, а и в сети. Для этого создано множество антивирусов и из-за подобного разнообразия довольно сложно определится какой

Рейтинг лучших антивирусов для Андроид
Лучший антивирус для Андроид — 360 Security 360 Security — это пакет защиты для мобильной системы Android, созданный китайской компанией QIHU. Он имеет антивирусный сканер обнаружения вредоносного и опасного

Топ-5: Лучшие бесплатные антивирусы для Android (Рейтинг 2016 года)
Смартфоны и планшеты требуют защиты от вредоносного кода, в том числе вирусов, троянов и так далее. Для этого существуют платные и бесплатные антивирусы. И сегодня мы составим рейтинг пяти лучших антивирусов,

FAQ: Какой антивирус лучший для Андроид, лучшие антивирусы на Android
Огромная распространенность устройств под управлением Android поставила под угрозу безопасность пользовательских данных и денежных счетов по двум причинам. Во-первых, широкий круг пользователей привлекателен

10 лучших бесплатных антивирусов для Android
Что вы делаете, когда покупаете новый смартфон на Android? Вы можете загружать свои любимые приложения, которые часто используете. В вашем списке может быть много приложений для социальных сетей, таких

Лучший антивирус для Андроид 2017
Интернет несет в себе массу возможностей и вместе с ними большое количество опасностей. На платформе Андроид главную угрозу для смартфона представляют Трояны — вирусные программы, которые похищают личную

*/ ?>
Яндекс цитирования
Adobe Photoshop | 2D графика, 2D анимация Adobe Illustrator | графика, вектор, анимация Adobe Flash | графика, вектор, анимация Adobe Acrobat | графика, текст Adobe After Effects | графика, анимация, спецэффекты Adobe Premiere Pro | графика, анимация, спецэффекты, монтаж Sound Forge | редактирование звука и музыки ZBrush | программа для трёхмерного моделирования Autodesk Mudbox — графическая программа, для создания 3D объектов, 2D скетчей, карт неровностей, карт нормалей, карт замещения. UVLayout - приложение для создания и редактирования UV координат треxмерных объектов Autodesk 3DMax | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Autodesk Maya | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Cinema 4D | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Blender | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация