Mobile-review.com After Life. Легенди Windows Mobile

 1. зміст: Вступ HTC HD2. «Лопата» на всі часи HTC Touch Diamond 2. «Ні туди, ні сюди» Sony Ericsson...
 2. HTC HD2. «Лопата» на всі часи
 3. HTC Touch Diamond 2. «Ні туди, ні сюди»
 4. Sony Ericsson XPERIA X1. зламані мрії
 5. Samsung SGH-i900 (Omnia). несподіваний успіх
 6. Samsung GT-i8000 (Omnia II). А адже з нього можна зробити «робота»
 7. Післямова
 8. Посилання по темі

зміст:
 1. Вступ
 2. HTC HD2. «Лопата» на всі часи
 3. HTC Touch Diamond 2. «Ні туди, ні сюди»
 4. Sony Ericsson XPERIA X1. зламані мрії
 5. Samsung SGH-i900 (Omnia). несподіваний успіх
 6. Samsung GT-i8000 (Omnia II). А адже з нього можна зробити «робота»
 7. Післямова

Вступ

Кишенькові комп'ютери на базі Windows Mobile, а потім комунікатори і смартфони - ціла віха в історії мобільних телефонів. І хоча зараз час WM пішло, почасти стараннями самої Microsoft, яка додавала в систему ті зміни, які були потрібні для підтримання актуальності ОС, частково через зростання популярності конкурентів, iOS і Android, деякі пристрої на базі цієї ОС все ще актуальні і продаються .

Комунікатори на базі Windows Mobile завжди відрізнялися від інших телефонів. І тим, що мали спартанський інтерфейс, який був оптимізований до останнього часу для роботи зі стилусом, а управління пальцями стало можливо тільки з виходом альтернативних оболонок (SPB Shell) і інтерфейсів від виробників (HTC TouchFLO, Samsung TouchWiz). І тим, що такі апарати купували не на місяць чи півроку, а на тривалий термін. На рік, два, а деякі і на п'ять років. Чи не тому що люди економили, а тому що WM-пристрій потрібно один раз гарненько налаштувати, що називається, «під себе», і злізти з нього потім було вже дуже складно. Ще б пак, якщо у вас в телефоні є зручна пошта і календар, налаштовані програми для роботи з фінансами і нотатками, встановлений альтернативний браузер з купою закладок, різний софт на всі випадки життя - навіщо міняти такий телефон на щось інше?

У цій статті я хочу разом з вами пригадати найцікавіші і яскраві пристрої на базі Windows Mobile з тих, що ще актуальні, тобто доступні у продажу.

HTC HD2. «Лопата» на всі часи

Комунікатор HTC HD2, представлений компанією в 2009 році, ось уже майже півтора року залишається, можна сказати, «останнім із могікан» Windows Mobile апаратів. Однак потенціал HD2 виявився настільки великий, що тепер це не стільки комунікатор на Windows Mobile, скільки відмінний конструктор, для якого є безліч прошивок на базі WM і Android. До речі, для HTC HD2 є і прошивка MIUI, яка перетворює апарат в відмінний Android-флагман на базі останньої версії системи (2.3).

3)

Корпус з металу, нецарапающімся скло, строгий дизайн, невелика товщина корпусу і апаратні клавіші - то, що сьогодні відзначається за рідкість, в HTC HD2 присутня в кращому вигляді. І, до речі, цей комунікатор здатний працювати півтора або два дні від одного заряду акумулятора, на тлі деяких нових моделей від HTC це відмінний показник. А ще тут TFT-дисплей, який, на мій смак, куди краще підійде для комфортного читання книг з екрана смартфона, ніж AMOLED і його варіації.

А ще тут TFT-дисплей, який, на мій смак, куди краще підійде для комфортного читання книг з екрана смартфона, ніж AMOLED і його варіації

У мене HTC HD2 в використанні більш року, практично з моменту початку його продажів, і я періодично ставлю в нього основну SIM-карту, особливо в поїздках. За цей час трохи облізла покриття на металевій кришці і ... все. Звичайно, при активній експлуатації HD2 зношується, але, все-таки, навіть через рік або два апарат навряд чи буде виглядати дуже «покоцаннним», така конструкція, такі матеріали корпусу. Якість.

Якість

Крім усього перерахованого, не варто забувати, що технічно HTC HD2 і зараз знаходиться на непоганому рівні: процесор з частотою 1 ГГц, майже 500 МБ оперативної пам'яті, дозвіл екрана 800x480 пікселів, як у сучасних Android-флагманів, 5 мегапіксельна камера, повний набір бездротових інтерфейсів. І, найголовніше, в даний час апарат все ще широко представлений в продажу, так що купити новий HTC HD2 за 14 000 рублів або б.у. за 10 000 - 12 000 - не проблема.

До змісту >>>

HTC Touch Diamond 2. «Ні туди, ні сюди»

 • огляд
 • Середня вартість: 17 000 рублів

А адже був у HTC по-справжньому вибуховий Windows Mobile комунікатор - я говорю про перший Diamond. І тому, що ця модель була однією з найбільш компактних як на момент виходу, так і зараз. І тому, що саме з HTC Diamond почалася історія оновленого інтерфейсу TouchFLO, з якого пізніше з'явився Sense, одна з головних фішок сучасної HTC.

І тому, що саме з HTC Diamond почалася історія оновленого інтерфейсу TouchFLO, з якого пізніше з'явився Sense, одна з головних фішок сучасної HTC

Але перший Diamond вже не продається, так що про нього ми говорити не будемо. А поговоримо про Diamond 2, смартфон з розряду «ні туди, ні сюди», не такий вибуховий, як перший Diamond, більш спокійний, але і не такий «гіковскіе», як, наприклад, HTC Touch HD або HD2. Так чому я включив його до статті?

Справа в тому, що HTC Diamond 2 закривав собою сегмент телефоно-орієнтованих Windows Mobile пристроїв. Тобто, це такий апарат, який, начебто, і працює на базі дуже гнучкою та замовною Windows Mobile, але призначений в першу чергу для дзвінків. Найдивніше, що я не можу сказати, в чому саме виражається ця виключно «телефонна орієнтованість» апарату, але вона є.

Зараз HTC Diamond 2 вже практично не продається, я Яндекс Маркеті є одна пропозиція за 17 000, що, звичайно, абсолютно нереальна вартість за WM-комунікатор, випущений два роки тому. Але можна знайти б / у варіант, якщо вам хочеться отримати гарний, в міру простий зовні і строгий комунікатор на Windows Mobile c HTC TouchFLO.

До змісту >>>

Sony Ericsson XPERIA X1. зламані мрії

Комунікатор-мрія, один з небагатьох WM-апаратів, який мав свій фірмовий, впізнаваний дизайн і форму корпусу, а також механізм розкриття слайдера. Один з небагатьох WM-апаратів, який мав усі шанси стати дуже масовим. Більш того, у XPERIA X1 були всі передумови для успіху - впізнаваний стильний дизайн, корпус з металу, компактні для «клавіатурнік» розміри, хороший екран з високою роздільною здатністю (WVGA) і, найголовніше, бренд Sony Ericsson.

Більш того, у XPERIA X1 були всі передумови для успіху - впізнаваний стильний дизайн, корпус з металу, компактні для «клавіатурнік» розміри, хороший екран з високою роздільною здатністю (WVGA) і, найголовніше, бренд Sony Ericsson

Головна проблема цієї моделі виявилася в її позиціонуванні, звідси і всі складнощі. Компанія Sony Ericsson називала XPERIA X1 смартфоном для всіх, тобто по-справжньому зручним і простим у використанні пристроєм, який підійде будь-якому користувачеві, навіть зовсім незнайомій з WM. За іронією долі XPERIA X1 виявилася відмінним вибором для «гиків», які без проблем допив його СОФТОВА частина, і фанатів бренду, які, скриплячи зубами, змирилися з інтерфейсом-жартом під назвою X-Panel. А от не знайомий з WM людина і не фанат бренду SE суті XPERIA X1 не зрозумів. З одного боку, в моделі були дуже привабливі дизайн і дорогі матеріали корпусу, відмінний звук, з іншого - це був конструктор за 30 000 рублів, який вимагав від покупця його людини неабияких зусиль з доведення пристрою до розуму.

З одного боку, в моделі були дуже привабливі дизайн і дорогі матеріали корпусу, відмінний звук, з іншого - це був конструктор за 30 000 рублів, який вимагав від покупця його людини неабияких зусиль з доведення пристрою до розуму

Сьогодні XPERIA X1 залишається все ще актуальним апаратом, так-так. Нехай він не став хітом і навіть просто добре продається комунікатором, нехай перші версії ПЗ під цю модель спростували всі твердження компанії про масовий продукт (глюки, баги), тим не менше, X1 - це один з найкрасивіших і стильних (як не крути, а це слово тут є) Windows Mobile комунікаторів. І якщо вам подобається система WM і хочеться класне пристрій на ній, чому б не взяти XPERIA X1?

До змісту >>>

Samsung SGH-i900 (Omnia). несподіваний успіх

 • огляд
 • Середня вартість: 12 000 - 15 000 рублів

Представлений більше двох з половиною років тому комунікатор Samsung i900, відомий в Росії під назвою WiTu, став для компанії справжнім подарунком. Справа в тому, що продажі цієї моделі виявилися кращими найсміливіших очікувань. Звичайно, свою роль в цьому зіграла агресивна реклама пристрої. Наприклад, в Москві величезна розтяжка з рекламою Samsung WiTu висіла в самому центрі міста. Але, з іншого боку, у апарату просто були всі передумови для того, щоб стати популярним.

Але, з іншого боку, у апарату просто були всі передумови для того, щоб стати популярним

По-перше, це відмінні технічні характеристики на момент виходу пристрою, швидка платформа, модуль пам'яті для зберігання даних. По-друге, це якісна для WM-комунікатора камера і відмінні показники часу автономної роботи. І, нарешті, Samsung i900 пропонувався в хорошій комплектації, що для комунікаторів завжди було рідкістю.

І головне - вже через кілька місяців (або навіть менше) після початку продажів компанія серйозно знизила вартість моделі, що остаточно зробило апарат бестселером, одним з небагатьох серед Windows Mobile комунікаторів.

Сьогодні покупка нового i900 вже не виглядає дуже цікавою, почасти тому, що характеристики моделі застаріли, частково тому, що цінник на апарат високий і знайти його в продажу непросто, а якщо трохи додати до середньої ціни за i900 - то можна буде взяти вже HTC HD2 . Але все одно Samsung i900 є одним з цікавих WM-пристроїв.

До змісту >>>

Samsung GT-i8000 (Omnia II). А адже з нього можна зробити «робота»

 • огляд
 • Середня вартість: 12 000 - 15 000 рублів

Не знаю, як «обізвати» цю модель. У Omnia II компанія Samsung використовувала ті напрацювання, які були випробувані на флагмани раніше і стали постійними супутниками апаратів корейського виробника пізніше: глянсова мазка кришка акумулятора, AMOLED-дисплей великої діагоналі і з хорошим дозволом, модуль вбудованої пам'яті для зберігання даних, причому, були різні варіанти моделі з різним обсягом вбудованого модуля.

У Omnia II компанія Samsung використовувала ті напрацювання, які були випробувані на флагмани раніше і стали постійними супутниками апаратів корейського виробника пізніше: глянсова мазка кришка акумулятора, AMOLED-дисплей великої діагоналі і з хорошим дозволом, модуль вбудованої пам'яті для зберігання даних, причому, були різні варіанти моделі з різним обсягом вбудованого модуля

Нарівні з HTC HD2 цей апарат є одним з останніх актуальних WM-продуктів і моделлю, яка за характеристиками і сьогодні виглядає цілком непогано, на рівні середнього цінового сегмента в Android, наприклад. До речі, як і на HTC HD2, на Samsung GT-i8000 існують різні варіації прошивок з Android. Так що, якщо вам не подобається гнучка, але занадто спартанська Windows Mobile, можна поставити Android, і смартфон стане «роботом».

Так що, якщо вам не подобається гнучка, але занадто спартанська Windows Mobile, можна поставити Android, і смартфон стане «роботом»

Сьогодні знайти в продажу Samsung i800 можна за 11 000 -14 000 рублей. За ці гроші ви отримуєте один з топових Windows Mobile комунікаторів з 3.7 "AMOLED екраном WVGA дозволу, кілька апаратних кнопок, включаючи (ура, ура!) Клавіші відповіді і відбою дзвінка, непогану 5 мегапіксельну камеру і супер-мазкий корпус. Трохи чаклунства, і ви можете перетворити його в Android-смартфон з часом роботи близько доби і всіма перерахованими вище характеристиками. За 11 000 рублів.

До змісту >>>

Післямова

Я переглядаю Яндекс Маркет і сторінку в твіттері з відповідями читачів, яких я запитав про цікаві та актуальні Windows Mobile апарати. І, знаєте, я більше не бачу по-справжньому класних моделей, про які можна написати. Звичайно, якщо прибрати обмеження щодо доступності у продажу в новому вигляді, то картина різко міняється. Я б відразу розповів про Asus P525, який я щиро любив, незважаючи на його глюки «з коробки», згадав про HTC Touch, з якого почав звіт новий сегмент Windows Mobile комунікаторів, зроблених для всіх, а не для гиків. Я б розповів про незвичайний HTC S740, який так і не став продаватися в Росії, про HTC Excalibur, який все ще зустрічаю у деяких знайомих, і про багато іншого. Можливо, як-небудь, якщо вам виявиться цікава ця тема, ми повернемося до колишніх часів Windows Mobile, коли ця система була нехай і не офіційним (з продажу), але лідером серед смартфони ОС. А поки ось такий скромний набір актуальних Windows Mobile апаратів, які представляють інтерес і доступні у продажу.

Обговорення на форумі >>>

До змісту >>>

Посилання по темі

Артем Лутфуллін ( [email protected] )
Артем Лутфуллін (  artem@mobile-review Twitter
Опубліковано - 24 травня 2011 р

Є, що додати ?! Пишіть ... [email protected]

2. Так чому я включив його до статті?
І якщо вам подобається система WM і хочеться класне пристрій на ній, чому б не взяти XPERIA X1?

Лента Новостей

Скачать лучший антивирус для Android бесплатно на русском языке
С появлением большого количества приложений и сайтов под мобильную платформу Андроид возросла и опасность занести вирус на свое устройство. В лучшем случае вредоносный файл внесет незначительные изменения

Какой бесплатный антивирус для Андроид лучше
Каждый день пользователи смартфонов под управлением операционной системы «Андроид» подвергаются атакам вирусов, которых становится все больше и больше.          В современном мире количество пользователей

Нужен ли антивирус для Android? ТОП-5 антивирусов для андроид
Здравствуйте. Коснемся такой вот интересной многим темы и хотя сомневаюсь что на данный момент подобные статьи могут попасть на верхние строки поисковых систем. Но этот сайт как личная энциклопедия для

Как узнать какая программа вызывает сбои. Что делать если компьютер тормозит, зависает, глючит.
После продолжительного использования стационарного компьютера или ноутбука на базе Windows пользователи могут столкнуться с ситуацией, когда ПК стал сильно тормозить и работает медленно. Причин торможения

Антивирус для Андроид. Какой лучше?
На сегодняшний день очень важна защита телефона не только в повседневной работе, а и в сети. Для этого создано множество антивирусов и из-за подобного разнообразия довольно сложно определится какой

Рейтинг лучших антивирусов для Андроид
Лучший антивирус для Андроид — 360 Security 360 Security — это пакет защиты для мобильной системы Android, созданный китайской компанией QIHU. Он имеет антивирусный сканер обнаружения вредоносного и опасного

Топ-5: Лучшие бесплатные антивирусы для Android (Рейтинг 2016 года)
Смартфоны и планшеты требуют защиты от вредоносного кода, в том числе вирусов, троянов и так далее. Для этого существуют платные и бесплатные антивирусы. И сегодня мы составим рейтинг пяти лучших антивирусов,

FAQ: Какой антивирус лучший для Андроид, лучшие антивирусы на Android
Огромная распространенность устройств под управлением Android поставила под угрозу безопасность пользовательских данных и денежных счетов по двум причинам. Во-первых, широкий круг пользователей привлекателен

10 лучших бесплатных антивирусов для Android
Что вы делаете, когда покупаете новый смартфон на Android? Вы можете загружать свои любимые приложения, которые часто используете. В вашем списке может быть много приложений для социальных сетей, таких

Лучший антивирус для Андроид 2017
Интернет несет в себе массу возможностей и вместе с ними большое количество опасностей. На платформе Андроид главную угрозу для смартфона представляют Трояны — вирусные программы, которые похищают личную

*/ ?>
Яндекс цитирования
Adobe Photoshop | 2D графика, 2D анимация Adobe Illustrator | графика, вектор, анимация Adobe Flash | графика, вектор, анимация Adobe Acrobat | графика, текст Adobe After Effects | графика, анимация, спецэффекты Adobe Premiere Pro | графика, анимация, спецэффекты, монтаж Sound Forge | редактирование звука и музыки ZBrush | программа для трёхмерного моделирования Autodesk Mudbox — графическая программа, для создания 3D объектов, 2D скетчей, карт неровностей, карт нормалей, карт замещения. UVLayout - приложение для создания и редактирования UV координат треxмерных объектов Autodesk 3DMax | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Autodesk Maya | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Cinema 4D | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Blender | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация