Mobile-review.com Огляд GSM-телефону Samsung Rex 90 DUOS S5292

 1. зміст: Комплект поставки позиціонування Дизайн, розміри, керуючі елементи дисплей Пам'ять,...
 2. Дизайн, розміри, керуючі елементи
 3. дисплей
 4. Пам'ять, карти пам'яті
 5. комунікаційні можливості
 6. акумулятор
 7. Камера
 8. Робота з двома SIM-картами
 9. Інтерфейс, програмні особливості
 10. клавіатура
 11. Телефонна книга
 12. списки викликів
 13. повідомлення
 14. FM-радіо
 15. МР3-плеєр
 16. програвач відео
 17. Галерея
 18. організатор
 19. браузер
 20. File Manager (My files)
 21. налаштування
 22. враження
 23. ПОСИЛАННЯ по темі

зміст:
 1. Комплект поставки
 2. позиціонування
 3. Дизайн, розміри, керуючі елементи
 4. дисплей
 5. Пам'ять, карти пам'яті
 6. комунікаційні можливості
 7. акумулятор
 8. Камера
 9. Робота з двома SIM-картами
 10. Інтерфейс, програмні особливості
 11. клавіатура
 12. Телефонна книга
 13. списки викликів
 14. повідомлення
 15. FM-радіо
 16. МР3-плеєр
 17. програвач відео
 18. Галерея
 19. Організатор
 20. браузер
 21. File Manager (My files)
 22. налаштування
 23. враження

Комплект поставки:

 • Телефон
 • Акумулятор Li-Ion 1000 мАг
 • Зарядний пристрій
 • Інструкція
 • провідна гарнітура

позиціонування

Однією зі складових успіху Samsung в минулому стали сенсорні телефони, компанія першою з великих виробників зробила ставку на них. На відміну від інших компаній, в Samsung порахували, що необхідно розвивати цей сегмент як для дорогих, так і для дешевих моделей - такі апарати як Star, Corby мали мільйонні тиражі і для багатьох стали першими сенсорними телефонами. У подібних моделей було безліч недоліків, кожен з яких спокутував одне, але дуже вагома гідність - вони коштували дешевше, ніж будь-який конкурент.

З моменту переорієнтації Samsung на ринок смартфонів виявилося, що сенсорні телефони не дуже затребувані, вони пішли з фокуса компанії. Той напрямок, який розвивав Samsung кілька років, куди інвестував мільйони доларів, виявилося не дуже затребуваним. З точки зору логіки тут немає ніяких протиріч - компанія намагається активно продавати Android-смартфони, вони виявляються більш затребуваними, ніж просто сенсорні телефони при схожою ціною. Знижувати ж вартість звичайних сенсорних телефонів в Samsung не хочуть, так як це створить проблеми з продажами смартфонів. Здавалося б, замкнуте коло, який створює одні проблеми. За відсутності конкурентів плавний перехід на Android-смартфони виявився б виграшною стратегією, але порожню нішу сенсорних телефонів від Samsung активно займають інші гравці, зокрема, Nokia c лінійкою Asha. Дивна річ, але повне і точне копіювання стратегії Samsung в цьому сегменті дало Nokia помітні продажу звичайних сенсорних телефонів. Інша справа, що це короткострокова історія, так як Android-смартфони активно дешевшають і з'являються в цьому ціновому сегменті.

Лінійка Rex з'явилася як відповідь на Asha, по суті, це кілька моделей, які були присутні на ринку і до того під цифровими індексами, їх просто об'єднали однією назвою, щоб їх було простіше просувати і рекламувати. Але в останні кілька місяців в Samsung так і не змогли прийти до якогось рішення, моделі залишаються на периферії інтересів виробника, представлені на невеликому числі ринків, обсяг їх виробництва помітний, але не приголомшливо. На мій погляд, поговорити про флагмані цієї лінійки Rex 90 коштує з багатьох причин. По-перше, жодного огляду цього телефону ви не знайдете ніде, що само по собі дивно. Але причина появи цього огляду не в тому, щоб заповнити прогалину. Друга причина полягає в тому, що Rex 90 втілює в собі всі напрацювання в області інтерфейсу, програм від Samsung для сенсорних телефонів. Модель вийшла неоднозначною, але дуже цікавою в якості альтернативи Asha від Nokia. З одного і дуже великим застереженням - в даний момент цінове позиціонування цього апарату неправильне, він коштує дуже дорого і програє конкуренцію практично всіх апаратів, що робить його нішевим пристроєм. Всередині Samsung в даний момент йдуть досить серйозні обговорення того, чи варто залишити цей напрям (не модель, а саме напрямок пристроїв), або він може бути скасований. Якщо візьме гору точка зору, що такі апарати повинні бути присутніми в лінійці, то тоді ми побачимо різке зниження ціни, поява нових моделей. Ціна на такий апарат має бути в два рази нижче, ніж поточна, тоді ми зможемо говорити про продажі в сотні тисяч штук для ключових ринків, наприклад, російського. Тому говорячи про позиціонування цього апарату, я повинен зробити застереження, що якщо ви бачите ціну в районі 3 500 рублів, то вона висока - на момент написання огляду ціна такої моделі повинна бути менше 2 000 рублів. Де-факто позиціонування таких апаратів нітрохи не змінилося - це найдешевший сенсорний телефон за невеликі гроші, бюджетну пропозицію.

До змісту >>>

Дизайн, розміри, керуючі елементи

Жарти про пластикові телефони від Samsung давно пішли в народ, але факт залишається фактом, якість пластика в бюджетному сегменті - це завжди питання ціни, і тут південнокорейський виробник не заощаджує. Секрет розкривається дуже просто - один і той же пластик використовується у всіх апаратах компанії, що дозволяє отримувати ефект масштабу і економити на кожному виробленому телефоні. Мабуть, з цієї причини всі моделі серії Rex вигідно відрізняються від конкурентів матеріалами корпусу - в даному випадку це глянсовий пластик, на якому залишаються сліди від рук, але не подряпини.

Модель випускається в трьох колірних рішеннях - коричневому, синьому та білому.

Розмір телефону - 113х61.9х11.8 мм, вага - 109 грам. З огляду на, що екран невеликий, телефон в долоні виглядає невеликим, мініатюрним, хоча його вага відчувається. Апарат добре підійде дітям і підліткам за розмірами, він непогано лежить у них в руках.

Апарат добре підійде дітям і підліткам за розмірами, він непогано лежить у них в руках

На верхньому торці можна бачити 3.5 роз'єм для гарнітури або навушників, на лівому боці - спарена клавіша регулювання гучності, на правій - кнопка включення. На нижньому торці розташувався microUSB-роз'єм.

На нижньому торці розташувався microUSB-роз'єм

Над екраном знаходиться датчик наближення, під екраном - дві сенсорних і центральна механічна клавіша. Слоти для SIM-карт - під задньою кришкою, одна під акумулятором, друга збоку, там же - роз'єм для карт пам'яті. Об'єктив 3.2-мегапіксельної камери - на задній стороні.

2-мегапіксельної камери - на задній стороні

До змісту >>>

дисплей

Бюджетні сенсорні телефони розрізняються між собою діагоналлю екрана, це те, що впливає на вибір в першу чергу. На мій погляд, нормальним можна вважати будь-який апарат з діагоналлю від 3.5 дюймів і роздільною здатністю 320х480 пікселів. В Rex 90 ці параметри саме такі, при цьому екран ємнісний, досить непоганий по перенесенню кольорів для свого цінового сегмента.

В Rex 90 ці параметри саме такі, при цьому екран ємнісний, досить непоганий по перенесенню кольорів для свого цінового сегмента

З недоліків, які носять програмний характер, наголошу на тому, що не завжди датчик наближення спрацьовує правильно, під час розмови екран іноді розблокується і на ньому натискаються різні іконки. Те ж саме часом відбувається і в кишенях. На жаль, цей недолік не виправлений за більш, ніж півроку.

На сонці екран вицвітає, стає слабо читаним, що нормально для таких апаратів. Дивитися відео або щось подібне ви навряд чи будете, все-таки модель для цього не дуже цікава.

До змісту >>>

Пам'ять, карти пам'яті

У телефоні 38 МБ пам'яті, вона вся доступна вам, але також ви можете встановити microSD карту об'ємом до 32 ГБ, чого вистачить кому завгодно. Внутрішня пам'ять відводиться для всіх стандартних додатків - контактів, повідомлень, пошти. Об'єм оперативної пам'яті невідомий, але він і не так важливий, модель досить типова для свого сегмента (часом видні пригальмовування в деяких іграх, меню, але швидкість середня, не критично, що це не найшвидший апарат). Процесор має частоту 312 МГц.

До змісту >>>

комунікаційні можливості

Цей апарат не має підтримки 3G, тільки EDGE і, відповідно, 2G. Але в якості розради присутній Wi-Fi (802.11 b / g / n), який відмінно справляється зі своїм завданням. Говорити про роботу Wi-Fi особливо нічого, все працює, хоча багато операцій замислені, наприклад, отримання пошти. Це недолік платформи і її продуктивності, але аж ніяк не реалізації самого стандарту.

При USB-підключенні є режим Mass Storage, що звично для таких моделей. Версія Bluetooth 2.0, підтримуються всі основні профілі.

До змісту >>>

акумулятор

У телефоні літій-іонний акумулятор ємністю 1000 мАг, за заявою виробника, він здатний забезпечити до 880 годин роботи в режимі очікування, до 12 годин роботи в режимі розмови. У реальності ці цифри значно нижче. При використанні телефону з двома SIM-картами для дзвінків і SMS він працює близько доби з невеликим (Москва, два різних оператора). Виймаємо SIM-карти, і час роботи зростає до 3 діб. Тобто, основний внесок дає радіомодуль, так, при постійно включеному Wi-Fi час роботи майже не змінюється, це близько доби. З одного SIM-картою можна домогтися півтора днів роботи. Повний час зарядки акумулятора - близько 1.5 годин.

5 годин

На мій погляд, час роботи цієї моделі мало, так вона явно поступається тій же Asha від Nokia, яка краще оптимізована. Під час тесту цієї моделі мене не покидало відчуття того, що цей апарат просто забули оптимізувати, ніяк інакше описати таке низьке і нехарактерне час роботи неможливо.

До змісту >>>

Камера

Звичайна 3.2-мегапіксельна камера, спалах відсутній. Зірок з неба камера не вистачає, дозволяє зафіксувати момент, але високої якості не чекайте. Для бюджетного апарату все типово, немає ніяких переваг або недоліків.

Для бюджетного апарату все типово, немає ніяких переваг або недоліків

Приклад відео (MP4, 1,2 МБ) >>>

До змісту >>>

Робота з двома SIM-картами

Під задньою кришкою знаходиться два слоти для SIM-карт, ви можете встановити карти, як вам завгодно, з меню телефону є можливість призначити основну карту, яка використовується за замовчуванням.

Під задньою кришкою знаходиться два слоти для SIM-карт, ви можете встановити карти, як вам завгодно, з меню телефону є можливість призначити основну карту, яка використовується за замовчуванням

Як працює апарат? Ви включаєте телефон і за допомогою SIM-менеджера можете назвати будь-яким ім'ям ті карти, що встановили в апарат. Відповідно, при роботі з картами пропадає плутанина, це зручніше, ніж просто імена SIM1 і SIM2, як в інших апаратах.

У режимі очікування на дисплей виводиться іконка однієї мережі, її видно в верхньому лівому кутку, при перемиканні карти ви побачите іншу іконку. Якщо потягнути статусну рядок вниз, то ви побачите дві кнопки перемикання карт. При вхідному дзвінку апарат показує, на яку карту він надходить. Цікавіше, що користувач для кожної карти може вибрати не лише свій варіант дзвінка, але і профіль. Наприклад, для першої карти ви вибираєте мелодію дзвінка, а на другу ставите безшумний профіль. Те ж стосується і тем оформлення. Відмінна настройка, якою просто немає на апаратах інших виробників.

Це недороге рішення, тому радіомодуль один. Тобто, приймати дзвінки можна на дві карти, але як тільки дзвінок прийнятий, друга карта стає неактивною. І це зрозуміло для такого недорогого апарату.

У всіх списках дзвінків вказується, на яку карту вони надійшли. У телефонній книзі виводяться записи з пам'яті як телефону, так і SIM-карт.

До змісту >>>

Інтерфейс, програмні особливості

Модель запозичила один з варіантів інтерфейсу TouchWiz, що для бюджетного апарату зовсім непогано.

Розблокування екрана можлива за допомогою жесту, досить зрушити поле екрану в сторону. У режимі очікування ви бачите робочий стіл з віджетами, за замовчуванням телефон має п'ять робочих столів. З огляду на таку кількість поверхонь, місця вистачить для всіх віджетів. Їх в апараті за умовчанням близько двадцяти, але можна завантажувати і нові. Лінійка з віджетами розташовується в нижній частині екрана.

В головне меню можна потрапити, натиснувши на центральну клавішу, воно представлено матрицею 4х4, є кілька екранів. В головне меню можна винести як ярлики додатків, так і ярлики на інтернет-сторінки.

Робота з сенсорним екраном проста. Ви натискаєте на потрібний вам пункт, і він опиняється обраним. Поле для введення інформації - натискання, і тут же з'являється клавіатура, повторного натискання не потрібно.

У меню з'явилася випливають статусний рядок, тут є 4 іконки: Wi-Fi, Bluetooth, звуку, автономного режиму. А також тут з'являються всі події, наприклад, що прийшли SMS, пошта, дзвінки, і так далі. Дуже схоже на те, як це зроблено в Android. Наприклад, для нового SMS-повідомлення відображається адреса або ім'я відправника, а також перші рядки повідомлення.

До змісту >>>

клавіатура

Введення інформації здійснюється за допомогою екранної клавіатури - це QWERTY-клавіатура. Розмір клавіш хороший, проблем при наборі, як, втім, і помилкових натискань, немає.

При першому запуску телефону можна вибрати будь-яку кількість мов, в тому числі для введення текстів. Клавіатури перемикаються в кілька натискань. За замовчуванням йде обрана першою клавіатура, потім англійська розкладка, а вже потім - всі інші.

До змісту >>>

Телефонна книга

Викликати контакти можна з лінійки швидкого запуску в нижній частині екрана: перед вами з'явиться список, що містить всі записи, як з пам'яті телефону, так і з SIM-карти. Є закладки, перша - це загальний список. Друга - групи абонентів, потім обрану.

Список відображається лише іменами, ліворуч від них - фотографія абонента, для перегляду деталей контакту необхідно його відкрити.

В якості картинки імені може виступати будь-який графічний файл, а також фотографії чи відео. Для імені можна записати до 5 номерів телефонів різних типів (мобільний, офісний, домашній, факс, інше), один з них буде основним (за замовчуванням - перший введений). Поля не фіксовані. З меню телефону можна ввести додаткові поля, наприклад, адреса електронної пошти, звичайну адресу і так далі.

У телефоні два поля для імені та прізвища (пошук тільки по першому полю), при відображенні поля підсумовуються, першим йде поле Ім'я. Причому підсумовує поле створили в явному вигляді. Наприклад, Ельдар Муртазін показується саме в такій послідовності. Довжина кожного поля дорівнює 20 символам, причому, для будь-якого з підтримуваних мов введення. Ви можете також чергувати різні мови при наборі імені.

Сортування записів на різних мовах здійснюється по порядку: спочатку всі контакти на локальному мовою (наприклад, російською), потім всі імена англійською. Це досить зручно і звично по комп'ютерним програмам. З огляду на можливість швидкого перемикання мови при пошуку, стає ясно, що записи на різних мовах не складають проблеми в цьому апараті. Сортування списку по імені або прізвища присутня.

Повернемося до заповнення імені. Крім телефонів, можна записати адресу електронної пошти (їх може бути декілька), невелику текстову замітку. Для імені можливий вибір будь-якого звукового файлу як мелодія дзвінка, в тому числі і mp3-композиції. Ви легко можете створити необхідне число груп, вибрати для кожної свою мелодію і картинку (за умовчанням створено три групи і поза групою). Для SMS-повідомлень є вибір своєї мелодії дзвінка.

У пам'яті телефону зберігається до 1 000 імен з усіма заповненими номерами і даними. Якщо заповнювати не всі поля, то число імен все одно залишиться рівним тисячі. В налаштуваннях можна вказати, куди за замовчуванням будуть записуватися всі нові номери. Є настройка перенесення записів з пам'яті SIM-карти і назад. Розробники порахували, що найкращим способом для синхронізації є ПК, зокрема, використання MS Outlook. Будь-який запис можна швидко відправити на інший пристрій як SMS / MMS, поштове повідомлення, а також через Bluetooth. Ніяких труднощів з відправкою не виникає, запис телефонної книги йде на інший пристрій без проблем і точно так само розпізнається.

У телефоні можна завести свою візитку. Її формат співпадає повністю із звичайною записом телефонної книги.

Ви можете самі створити довільне число груп абонентів. Для кожної групи можна вибрати картинку і мелодію. До групи може входити до 20 абонентів.

При вхідному дзвінку картинка виводиться на половину екрана, вона добре видна.

Для окремого абонента можна встановити свій варіант вібрації (вибір з п'яти).

Для Facebook, Twitter також можлива синхронізація контактів (з сервісів на телефон), ви можете вибрати не всі контакти, а тільки певні. На жаль, не підтримується синхронізація контактів з Gmail, також вся соціальна складова в порівнянні з Bada-телефонами прибрана (немає закладок в перегляді імені, відсутній розділ Activities).

До змісту >>>

списки викликів

Загальний список містить всі події, включаючи SMS / MMS / пошту. З режиму набору номера відкривається тільки загальний список. Знайти обмеження для списку не вдалося, зокрема, до ста подій він містить без жодних проблем. Можна перейти до списку лише дзвінків, а з меню можлива фільтрація за типом - вхідний, вихідний, пропущений. Ці списки доступні з головного меню.

Можна швидко переходити з одного списку в інший. Для окремого запису при детальному перегляді можна бачити дату і час дзвінка, а також всі інші комунікації з абонентом. Вся історія в одному місці. Однакові дзвінки підсумовуються, навпроти номера показується їх число. Традиційно в цьому меню можна побачити загальний час всіх дзвінків та їх вартість (якщо послуга налаштована).

Для окремих номерів можна вести чорний список, тоді дзвінки з них не будуть прийматися. Присутній окремий список для відправлених повідомлень.

До змісту >>>

повідомлення

Аналогічно іншим виробникам, в Samsung відмовилися від штучного поділу повідомлень на SMS / MMS: ви створюєте повідомлення, і вже залежно від його вмісту воно трактується як SMS або як MMS. У меню залишилася опція, що дозволяє в примусовому порядку перемкнути повідомлення в MMS (наприклад, вам потрібно відправити тільки текст, але на електронну пошту, минаючи вбудований поштовий клієнт).

Є режим відображення повідомлень, як у класичному вигляді, так і у вигляді чату. У вигляді чату з'єднані повідомлення не показуються цілком, треба вибрати його, щоб прочитати весь текст. Це не завжди зручно. Але зручно, що в чаті показуються як SMS, так і MMS-повідомлення.

У списку можна відсортувати повідомлення по даті, імені, або частоті спілкування.

Унікальною функцією виступає відправка повідомлення у вказаний час. Написавши повідомлення, ви можете вказати в який час і який день відправити його адресату. Приємна фішка, думаю, що багатьом вона припаде до смаку.

Текстові повідомлення можуть архівувати на карту пам'яті.

У пам'яті телефону может зберігатіся до 500 Повідомлень, апарат підтрімує стандарт EMS, Сумісний з Nokia Smart Messaging. При відправці можна вібрато імена як з телефонної книги, так и зі списку останніх використаних, або з якихось груп. Традиційно присутня можливість ведення чорного списку для всіх видів повідомлень, тоді будь-які повідомлення з вказаних номерів будуть автоматично видалятися. Є можливість переносити повідомлення в свої папки. Для електронної пошти блокування можливе не тільки за адресою, але й по темі повідомлення.

Існує обмеження на розмір MMS-повідомлення в 295 КБ, а розмір прийнятого повідомлення не обмежений. З додаткових налаштувань треба відзначити можливість відхилення рекламних повідомлень, вибір типу прийому повідомлення в роумінгу і в домашній мережі. Повідомлення зберігаються в загальній динамічної пам'яті, то ж і для електронної пошти.

Є також корисна функція відправлення SOS-повідомлень. Якщо її активувати, то в екстремальній ситуації після чотириразового натискання на клавішу зміни гучності повідомлення «I am in emergency. Please help me »буде відправлено зазначеним раніше контактам, і вхідні дзвінки з цих номерів, отримані після відправки повідомлення, будуть прийматися автоматично. Номери абонентів (не більше 5) і кількість повторень повідомлення можна вказати самостійно, проте текст не редагується.

Вбудований поштовий клієнт звичайний, ніяких особливостей у нього немає. Всього можна налаштувати до 5 аккаунтов, обмеження на кількість повідомлень для кожного дорівнює 100. Підтримуються вкладення, але обмеження на розмір повідомлення при відправці 1 МБ, для прийнятого повідомлення обмеження дорівнює 5 МБ. Отримані файли можна переглядати на пристрої за допомогою вбудованого браузера. Підтримується HTML, сторінки показуються нормально.

FM-радіо

У пам'яті апарату можна зберегти до 99 радіостанцій, діапазон доступних частот - від 87.5 МГц до 108 МГц. Є автоматичне налаштування всіх станцій, але для окремих каналів не можна призначити своє ім'я, вони завжди відображаються у вигляді частоти, цифр. Радіо працює і в режимі гучного зв'язку. Реалізація радіо нормальна, не всі радіостанції апарат приймає добре, але в цілому все на нормальному рівні, порівнянно з телефонами інших виробників. Радіо працює у фоновому режимі.

Функція RDS показує не тільки заголовок радіостанції в загальному списку вгорі, але і іншу інформацію. Радіопередачі можна записувати в пам'ять телефону.

До змісту >>>

МР3-плеєр

Відкриваючи музичний плеєр ви бачите перед собою список з усіх композицій (All tracks), гортаючи заголовки по горизонталі, можна побачити списки відтворення (вони містять як ваші списки, так і автоматичні - часто програються, швидкий список, недавно програні). У цю ж лінійку винесли фільтр за виконавцями, а також за альбомами. В обох випадках можна не дивитися на назви, а виставити режим відображення обкладинок. Тут треба зазначити, що для більшої краси в Samsung до альбомів і виконавцям, позбавленим обкладинок, додали свою картинку за умовчанням. Це кілька плутає вас, інтерфейс починає пістрявити.

В іншому плеєр типовий для продуктів від Samsung, давайте коротко перерахуємо характеристики.

Він підтримує випадкове, послідовне й циклічне відтворення треків. Завантажити mp3-файли в телефон можна як безпосередньо через Bluetooth, так і з програми синхронізації або Windows Media Player. Файли можуть мати будь-які імена та теги, в тому числі і російською мовою, телефон добре їх розуміє. Бітрейт файлів також не грає великої ролі, апарат прекрасно розуміє всі доступні формати. Також підтримуються файли WMA, AAC, eAAC, eAAC +.

Під час програвання показується номер поточної пісні, загальне число композицій. Еквалайзер є, але немає ніякої можливості для його настройки. Відтворення може йти як через стереогарнітуру, так і через гучний зв'язок. Гучність має 14 градацій. Користувач може створювати свої плей-листи. Плеєр працює і у фоновому режимі. У цьому випадку на екрані відображаються назва композиції й підказка до керуючих елементів, що приємно.

У режимі очікування при згорнутому плеєрі відображаються елементи його управління та назва поточної композиції.

У режимі гучного зв'язку динамік грає не дуже чисто - не вистачає потужності, але звук при цьому гучний, телефон добре чутно.

Якість програвання музики зі своїми навушниками непогане.

До змісту >>>

програвач відео

Звичайний програвач, можна перескочити в інше місце файлу, потягнувши повзунок програвання. На жаль, телефон слабенький, тому може програвати тільки відео з роздільною здатністю 320х480 пікселів, більше він не підтримує. З підтримуваних кодеків - тільки стандартні H.263, H.264 (3GP, mp4).

До змісту >>>

Галерея

Фотографії відображаються у вигляді мініатюр, список відкривається дуже швидко, немає ніяких затримок навіть при великому числі знімків або зображень. У списку підтримуються фільтри, так, можна відсортувати знімки по тегам, дату або переглядати лише вибране.

Традиційно можна запустити слайд-шоу, а можна відправити потрібний знімок або знімки на інші пристрої, використовуючи будь-який доступний спосіб, включаючи Bluetooth. Для тих, хто активно користується соціальними мережами, передбачена можливість моментальної завантаження знімка в обрану мережу.

Social Hub. В одному місці зібрані всі ваші акаунти для пошти, соціальних сервісів, IM. Вам не потрібно вирушати в різні додатки, щоб окинути поглядом всю вашу активність. Все доступно з цього меню, і вже вибравши програму, ви відкриваєте його. Ідея здорова, але що радує мене набагато більше, так це те, що навіть це меню особливо не потрібно. У телефонній книзі вся інформація показується моментально, а приходять повідомлення стають спливаючими, і тут же можна відповісти на них на екрані, приблизно так само, як для SMS-повідомлень.

До змісту >>>

організатор

У пам'яті телефону можна зберегти до 500 записів, це один тип подій - зустріч. Також є до 100 записів річниць. Для кожного запису встановлюється час і дата події, і вказується час його закінчення. Можна виставити сигнал і інтервал, за який він спрацює, є повторювані події (причому настроюється час повтору і указуються виключення - це зручно). Перегляд календаря за місяць і тиждень реалізований зручно, кожен тип подій має свій колір, все наочно. Календар відображається як в альбомній, так і в портретній орієнтації екрану.

На жаль, не можна відразу вносити подію, натиснувши на певний день у календарі, немає відображення списку з трьох справ для вибраного дня при перегляді місяця.

Нотатки - звичайні текстові замітки. Оформлені вони тут красиво.

Завдання - до 100 завдань з виставленням пріоритету.

Час. Об'єднано кілька функцій, це світовий час. Показує час для обраних міст, все просто і наочно. З'явилася карта, на якій можна вибирати часовий пояс. Також є будильники, таймер.

Калькулятор - найпростіший калькулятор.

Конвертер - дозволяє перетворити одні величини в інші, дуже зручна реалізація, на екрані відразу видно весь список.

Диктофон. Всього можна записати до декількох годин голосових пам'яток, при цьому число записів не обмежена. В принципі, обмеження на тривалість запису вказується користувачем, воно може бути дорівнює 1 годині. У пам'яті всі записи зберігаються в окремій папці. Запис диктофона під час лекцій, круглих столів цілком адекватна, її можна розшифрувати. В якійсь мірі телефон замінює цифровий диктофон. Працює під час розмови.

Bluetooth. Візуально утиліта незвичайна, можна подивитися карту пристроїв. На зразок деяких менеджерів на настільних комп'ютерах можна повернутися до використання список пристроїв. Підтримуються всі функції, ніяких обмежень немає.

Ігри. Для Java-додатків не підтримує багатозадачність. Кількість встановлених ігор може відрізнятися в залежності від ринку.

До змісту >>>

браузер

Варто NetFront 4.2, браузер дуже слабенький і практично не працює з більшістю сучасних сайтів. Замінити його на щось буде складно, тому цей телефон не для інтернету, як би дивно це не звучало. З іншого боку в апараті встановлена ​​Opera Mini, яка частково рятує становище.

До змісту >>>

File Manager (My files)

Власне, тут зібрані всі файли: музика, картинки, відео, звуки. Всі файли файли потрапляють сюди. З недоліків варто відзначити, що іноді файл відображається в загальному списку не відразу, потрібно вийти і знову відкрити список.

Підтримується відображення файлів як у вигляді списку, так і у вигляді іконок. Можна вибирати як один, так і декілька файлів зі списку. Підтримуються такі файлові операції, як копіювання, видалення, перенесення файлів (пам'ять телефону, карта пам'яті). Сортування файлів може відбуватися як за часом, так і по типу, імені, розміром. У загальному списку за замовчуванням відображаються файли з обох типів пам'яті.

До змісту >>>

налаштування

Традиційно можна захистити паролем будь-який розділ телефону. Вказується час підсвічування екрану, його яскравість. Будь-яких спеціальних або незвичних налаштувань в телефоні немає. Є набір з різних шпалер. Присутні профілі, з їх допомогою можна швидко змінити налаштування апарату.

Традиційно настроюється розмір шрифту при наборі номера, його колір і стиль.

До змісту >>>


враження

Гучність дзвінка відмінна, але все залежить від тієї мелодії, що ви вибрали. Встановлені мелодії досить гучні, а ось свої можуть звучати тихо. Вібродзвінок середній або навіть слабкий, його не відчуваєш.

З мінусів апарату можна згадати кілька - відносно повільний інтерфейс на тлі аналогічних за ціною або навіть більш дешевих Android-смартфонів, відсутність 3G, але головне - це висока ціна. При вартості в 3 500-3 800 рублів цей апарат сильно переоцінений, його ціна повинна бути на рівні в 2 000 рублів, максимум 2 500 рублів. За 2 990 рублів на ринку можна знайти кілька Android-смартфонів з аналогічною діагоналлю екрану і дозволом, наприклад, Мегафон Логін. Але при цьому Android дає більше число програм і можливостей.

Як не дивно, є безліч людей, які не хочуть купувати смартфони, і вони шукають щось схоже Rex 90. Модель вже продається досить давно, і в багатьох відгуках я читав, що вибирали цей апарат з кількох причин, одна з яких та, що він не смартфон. У чому сенс такого підходу у покупців, мені не дуже зрозуміло, так само як і те, чому смартфони їх лякають.

Повторю ту думку, з якою почав цей огляд - модель при поточній ціні неактуальна, не представляє ніякого практичного інтересу, вона занадто дорога і поза ринком. Якщо вам неприємні смартфони, то варто звернути увагу на лінійку Asha від Nokia, там за порівнянні гроші є цікаві пропозиції. Але в принципі, варто подивитися на недорогі Android-Смартфон, вони за всіма параметрами виграють у таких апаратів, як Rex 90.

До змісту >>>

ПОСИЛАННЯ по темі

Поділитися:

Ми в СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖ:


Є, что Додати?! Пишіть ... [email protected]

Як працює апарат?

Лента Новостей

Какой бесплатный антивирус для Андроид лучше
Каждый день пользователи смартфонов под управлением операционной системы «Андроид» подвергаются атакам вирусов, которых становится все больше и больше.          В современном мире количество пользователей

Скачать лучший антивирус для Android бесплатно на русском языке
С появлением большого количества приложений и сайтов под мобильную платформу Андроид возросла и опасность занести вирус на свое устройство. В лучшем случае вредоносный файл внесет незначительные изменения

Нужен ли антивирус для Android? ТОП-5 антивирусов для андроид
Здравствуйте. Коснемся такой вот интересной многим темы и хотя сомневаюсь что на данный момент подобные статьи могут попасть на верхние строки поисковых систем. Но этот сайт как личная энциклопедия для

Как узнать какая программа вызывает сбои. Что делать если компьютер тормозит, зависает, глючит.
После продолжительного использования стационарного компьютера или ноутбука на базе Windows пользователи могут столкнуться с ситуацией, когда ПК стал сильно тормозить и работает медленно. Причин торможения

Антивирус для Андроид. Какой лучше?
На сегодняшний день очень важна защита телефона не только в повседневной работе, а и в сети. Для этого создано множество антивирусов и из-за подобного разнообразия довольно сложно определится какой

Рейтинг лучших антивирусов для Андроид
Лучший антивирус для Андроид — 360 Security 360 Security — это пакет защиты для мобильной системы Android, созданный китайской компанией QIHU. Он имеет антивирусный сканер обнаружения вредоносного и опасного

Топ-5: Лучшие бесплатные антивирусы для Android (Рейтинг 2016 года)
Смартфоны и планшеты требуют защиты от вредоносного кода, в том числе вирусов, троянов и так далее. Для этого существуют платные и бесплатные антивирусы. И сегодня мы составим рейтинг пяти лучших антивирусов,

FAQ: Какой антивирус лучший для Андроид, лучшие антивирусы на Android
Огромная распространенность устройств под управлением Android поставила под угрозу безопасность пользовательских данных и денежных счетов по двум причинам. Во-первых, широкий круг пользователей привлекателен

10 лучших бесплатных антивирусов для Android
Что вы делаете, когда покупаете новый смартфон на Android? Вы можете загружать свои любимые приложения, которые часто используете. В вашем списке может быть много приложений для социальных сетей, таких

Лучший антивирус для Андроид 2017
Интернет несет в себе массу возможностей и вместе с ними большое количество опасностей. На платформе Андроид главную угрозу для смартфона представляют Трояны — вирусные программы, которые похищают личную

*/ ?>
Яндекс цитирования
Adobe Photoshop | 2D графика, 2D анимация Adobe Illustrator | графика, вектор, анимация Adobe Flash | графика, вектор, анимация Adobe Acrobat | графика, текст Adobe After Effects | графика, анимация, спецэффекты Adobe Premiere Pro | графика, анимация, спецэффекты, монтаж Sound Forge | редактирование звука и музыки ZBrush | программа для трёхмерного моделирования Autodesk Mudbox — графическая программа, для создания 3D объектов, 2D скетчей, карт неровностей, карт нормалей, карт замещения. UVLayout - приложение для создания и редактирования UV координат треxмерных объектов Autodesk 3DMax | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Autodesk Maya | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Cinema 4D | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Blender | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация