Mobile-review.com Історія компанії HTC. Частина перша

 1. Частина перша, ODM-виробник (1997-2006) Сьогодні компанії HTC виповнюється п'ять років. Точніше,...
 2. Коротка довідка
 3. HTC Canary (SPV 100 / Qtek 7070)
 4. HTC Typhoon (i-Mate SP3, Qtek 8010)
 5. HTC Magician (Qtek S100 / i-Matу Jam)
 6. HTC Beetles (Hewlett Packard iPAQ hw6515)
 7. HTC Prophet (Qtek S200 / i-Matу JamIn)
 8. HTC Universal (Qtek 9000)
 9. HTC Wizard (Qtek 9100 / i-Mate K-Jam)
 10. HTC Hurricane / Tornado (Qtek 8300 / i-Mate SP5)
 11. Закриття операторського бізнесу і розвиток бренду HTC
 12. ребрендинг
 13. Час «HTC»

Частина перша, ODM-виробник (1997-2006)

Сьогодні компанії HTC виповнюється п'ять років. Точніше, не компанії, а бренду HTC. З одного боку, для великого виробника це невеликий термін, з іншого, HTC - одна з небагатьох сучасних компаній серед представлених на ринку мобільного зв'язку, яка зуміла досягти помітних результатів за такий короткий термін. Як правило, зараз ми спостерігаємо, на жаль, зворотну динаміку та захід сильних гравців ринку. Але не будемо про сумне.

Після прес-релізу від HTC, в якому компанія скромно нагадувала про наближення п'ятилітті, мене захлиснули спогади. Так вийшло, що початок моєї роботи в mobile-review.com майже збігається з тим часом, коли HTC вивела на ринок свій бренд і поступово стала завойовувати позиції. І так вийшло, що для mobile-review.com саме я писав більшу частину текстів про пристрої цього виробника, тому я вирішив ненадовго вдатися до спогадів і прокрутити найцікавіші апарати компанії. Згадати дуже вдалі, дивні і провальні продукти HTC з тієї позиції, c якої вони запам'яталися особисто мені. А вам пропоную ненадовго залишити ваші справи і відправитися в це невелику подорож в історію пристроїв HTC разом зі мною. Поїхали.

зміст:

 1. Коротка довідка
 2. HTC Canary (SPV 100 / Qtek 7070)
 3. HTC Typhoon (i-Mate SP3, Qtek 8010)
 4. HTC Magician (Qtek S100 / i-Matу Jam)
 5. HTC Beetles (Hewlett Packard iPAQ hw6515)
 6. HTC Prophet (Qtek S200 / i-Matу JamIn)
 7. HTC Universal (Qtek 9000)
 8. HTC Wizard (Qtek 9100 / i-Mate K-Jam)
 9. HTC Hurricane / Tornado (Qtek 8300 / i-Mate SP5)
 10. Закриття операторського бізнесу і розвиток бренду HTC
 11. ребрендинг
 12. Час «HTC»

Коротка довідка

Перш ніж перейти до продуктів, хочу трохи розповісти про бренд HTC. Компанія HTC з'явилася в 1997 році як один з безлічі на той момент азіатських ODM-виробників портативних пристроїв. Штаб-квартира спочатку розташовувалася на Тайвані, так що прийнято вважати HTC тайванським брендом. Перший час HTC займалися виробництвом кишенькових персональних комп'ютерів (КПК) для різних компаній, пізніше виробництво розширили, і HTC стала виробляти також смартфони на базі Windows Mobile. Компанія була партнером Microsoft по розробці мобільних пристроїв (Hardware platform development partner) і не була обділена контрактами. Найбільшими замовниками HTC довгий час були такі бренди як Hewlett Packard, Dell, Palm, Fujitsu Siemens та інші. Пізніше партнерами HTC стали найбільші оператори стільникового зв'язку в світі, і компанія стала виробляти продукти для Vodafone, T-mobile, O2, Orange і деяких інших операторів. На початку 2000-х років HTC була одним з лідерів ODM-ринку пристроїв на платформі від Microsoft, тоді ще на перших версіях мобільної ОС PocketPC і в ці ж роки (початок 2002) стали з'являтися перші знакові продукти, правда, ще не під брендом HTC , а під маркою Qtek.

На початку 2000-х років HTC була одним з лідерів ODM-ринку пристроїв на платформі від Microsoft, тоді ще на перших версіях мобільної ОС PocketPC і в ці ж роки (початок 2002) стали з'являтися перші знакові продукти, правда, ще не під брендом HTC , а під маркою Qtek

За загальнодоступної інформації, компанія HTC створила бренд Qtek у 2002 році для просування своєї продукції під власним ім'ям, нехай і вигаданим. З іншого боку, є версія, в якій говориться, що бренд Qtek був створений для продажу залишків продукції, яка не пішла партнерам і залежується на складах. Втім, зараз ці домисли не мають значення, просто запам'ятаємо, що з 2002 року HTC продавала свої продукти під ім'ям Qtek крім ODM-замовлень, а з 2004 року компанія створила ще один бренд - Dopod, для продажу пристроїв на азіатських ринках.

Окремо потрібно згадати компанію i-Mate, одного із замовників продуктів HTC. Саме під цим брендом пристрої HTC вперше стали офіційно з'являтися в Росії (білі поставки, сертифікація, офіційний сервіс), тоді як під ім'ям Qtek перші роки були виключно сірі поставки, до виходу на російський ринок компанії Brightpoint.

Почнемо історію продуктів HTC з 2002 року, коли були представлені перші пристрої на базі «телефонної версії» ОС від Microsoft - Windows Mobile 2002 PocketPC, а також перші смартфони HTC. Далі я буду вказувати кодові імена платформ або апаратів HTC, а в дужках наводити назви деяких популярних пристроїв, які на платформі випускалися.

До змісту >>>

HTC Canary (SPV 100 / Qtek 7070)

Огляд Orange SPV e100

Це один з перших смартфонів на базі ОС Microsoft Smartphone 2002 яка пізніше перетворилася і врешті-решт була відома як Windows Mobile 6 Standard (інший апарат з розряду «перших» - MiTAC Mio 8380 ). Cпустя півроку з'явилося оновлення платформи з кодовим ім'ям HTC Tanager. Модель була анонсована в листопаді 2002 року під різними брендами, включаючи Qtek.

У смартфоні був 132 МГц процесор TI OMAP 710 і 16 МБ оперативної пам'яті, а також 32 МБ пам'яті для зберігання даних і слот під картку SD / MMC. Екран з діагоналлю 2.2 ", роздільною здатністю 176x220 пікселів і передачею кольору 65 000 кольорів тоді здавався дуже хорошим. Для порівняння - в цьому ж році компанія Nokia представила свій перший смартфон на базі ОС Symbian - Nokia 7650 .

Сказати щось ще про цей апарат я не можу, тому що в ті часи ще не цікавився ринком, але якщо вам є, що пригадати про нього, ласкаво просимо на форум. А ми йдемо далі.

До змісту >>>

HTC Typhoon (i-Mate SP3, Qtek 8010)

Платформа HTC Typhoon на прикладі i-Mate SP3

За два роки смартфонная платформа від HTC зміцніла, стала більш популярною серед операторів, так що якщо пристрої на базі Canary і його оновлень замовляли всього дві компанії (Orange і China Mobile), то на базі HTC Typhoon, представленої в 2004 році, були випущені смартфони вже для більшого числа партнерів. Зокрема, для операторів T-Mobile, Orange, Movistar. Для HTC це третє покоління смартфонів платформи, і пристрої на ньому виявилися цікавіше, ніж попередні моделі, вони стали компактніше, функциональнее і дешевше.

Найближче розвиток платформи отримало одні з найкрасивіших класичних смартфонів на базі ОС від Microsoft, на мій погляд. Це моделі Qtek 8020 і i-Mate Sp3i, ви тільки подивіться на них.

Це моделі Qtek 8020 і i-Mate Sp3i, ви тільки подивіться на них

Смартфони на цій платформі оснащувалися 200 МГц процесором на платформі TI OMAP 730, мали 32 МБ оперативної пам'яті і 64 МБ вбудованої пам'яті для зберігання даних, а також слот під карту пам'яті формату miniSD. На корпусі був 2,5 мм роз'єм для підключення навушників або гарнітури, а також VGA камера. Апарат мав модуль Bluetooth і працював на базі Windows Mobile 2003 SE (Smartphone). Екран в моделі ставилося, як і у попередників, з діагоналлю 2.2 "і роздільною здатністю 176x220 пікселів.

Всього компанія HTC тричі випускала оновлені версії платформи Typhoon: Feeler, Sonata і Amadeus, на базі останньої була випущена модель Qtek 8100 з музичними клавішами під екраном, а в цілому платформа Typhoon стала основою більш ніж для двох десятків апаратів під різними брендами.

Зображення з сайту www.gsmarena.com

До змісту >>>

HTC Magician (Qtek S100 / i-Matу Jam)

Платформа HTC Magician на прикладі Qtek S100. Частина 1
Платформа HTC Magician на прикладі Qtek S100. Частина 2

Паралельно з випуском смартфонів платформи HTC Typhoon компанія представила визначила на найближчі роки розвиток ринку комунікаторів платформу Magician. На її базі були випущені такі апарати як Qtek S100 і i-Mate Jam. Можна сказати, що саме ця платформа стала основою для розвитку комунікаторів і навіть Android-смартфонів в тому вигляді, в якому вони представлені зараз. HTC Magician - це різкий перехід від великогабаритних пристроїв на базі PocketPC до компактних, саме з цією платформою в Росії починається зміцнення на довгі роки терміна «комунікатор» стосовно Windows Mobile пристроїв з телефонним модулем і сенсорним екраном.

Зображення з сайту www.gsmarena.com

Комунікатори на платформі HTC Magician оснащувалися 416 МГц процесором на базі платформи Intel Xscale PXA272, 64 МБ оперативної пам'яті і 64 МБ пам'яті для зберігання даних. Крім того, був слот під карту пам'яті формату SD / MMC з підтримкою стандарту SDIO для підключення аксесуарів. У моделях на цій платформі була 1.3 МП камера і сенсорний екран резистивного типу з діагоналлю 2.8 "і роздільною здатністю 320x240 пікселів (QVGA). Управління пристроєм відбувалося за допомогою стилуса або довгих нігтів, пальцями в той час ще не користувалися (усмішка). Єдиним серйозним мінусом платформи була відсутність модуля Wi-Fi, але тоді це не здавалося чимось страшним.

З точки зору дизайну, ця платформа, на мій погляд, і до цього дня залишається шедевром серед компактних мобільних пристроїв із сенсорними екранами. Це той випадок, коли в «залізницею» було все, що потрібно, і нічого зайвого: екран, апаратні клавіші під ним, місце під стилус, приємна округла форма корпусу, за рахунок чого апарати на базі Magician дуже зручно було тримати під час розмови, та й просто використовувати.

До змісту >>>

HTC Beetles (Hewlett Packard iPAQ hw6515)

Огляд комунікатора HP iPAQ hw6515

Після успішної HTC Magician компанія випустила платформу HTC Alpine, комунікатор в класичному форм-факторі моноблока з великим екраном (3.5 ", QVGA), 128 МБ оперативної пам'яті і процесором частотою 512 МГц (Intel XScale PXA27x). З одного боку, платформа була потужною і привертала цим, з іншого, 2005 рік був переломним для ринку комунікаторів, і на перший план вийшла компактність пристроїв, так що моделі на Alpine не стали популярними, поступившись місцем апаратів на HTC Magician / Prophet.

Але була на початку цього року ще одна розробка HTC, яка в багатьох аспектах виявилася цікавою і незвичною. Йдеться про платформу HTC Beetles, втім, її внутрішнє ім'я не особливо важливо, тому що даний пристрій компанія робила виключно для одного замовника - Hewlett Packard. На той момент бренд HP зазнав фіаско з моделлю iPAQ h6340 , На яку покладалися великі надії. Цей пристрій випускалося компанією Compal, і після його провалу HP повернулася до HTC (тайванський виробник і до цього розробляв пристрої на замовлення HP).

Цей пристрій випускалося компанією Compal, і після його провалу HP повернулася до HTC (тайванський виробник і до цього розробляв пристрої на замовлення HP)

Комунікатор HP iPAQ hw6515 став знаковим з багатьох причин. По-перше, це був апарат з квадратної клавіатурою під екраном, хоча на той момент пристрою в подібному форм-факторі від Palm користувалися всі меншим попитом, і здавалося, що даний форм-фактор втрачений.

По-друге, hw6515 за багатьма параметрами мав приставку «перший». Це був перший PocketPC комунікатор з квадратним екраном, перший комунікатор з вбудованим модулем GPS для позиціонування або навігації, перший комунікатор з двома слотами розширення (SDIO / MMC і miniSD), і вперше в комунікаторі був профіль A2DP для Bluetooth для використання стереогарнітури.

Були й недоліки: не самий якісний дисплей, проблеми сумісності софта з нестандартним дозволом квадратного екрану, відсутність модуля Wi-Fi (вирішувалося покупкою карти розширення з Wi-Fi модулем). Частина з цих недоліків виправили згодом, з виходом моделі hw6915 в 2006 році. На момент початку продажів hw6515 був дуже привабливим і незвичайним комунікатором і вже точно одним з кращих для бренду Hewlett Packard.

В реальності продажу нового пристрою виявилися слабкими, а якщо порівнювати покладені на продукт надії компанії і його продажу, то просто провальними. Основною проблемою hw6515 став квадратний дисплей, використовувана тоді ОС Microsoft PocketPC 2003SE виявилася абсолютно невідповідною для квадратного дозволу, і з більшістю програм були проблеми.

До змісту >>>

HTC Prophet (Qtek S200 / i-Matу JamIn)

Платформа HTC Prophet на прикладі Qtek S200

Через рік (2005 / Q4) після випуску HTC Magician компанія представила оновлення цієї платформи під кодовим ім'ям Prophet. Основними нововведеннями стали Wi-Fi модуль, а також поліпшена камера (2 МП проти 1..3 в Magician).

Однією з особливостей камери в цій платформі було поворотне кільце для ручного перемикання режимів зйомки між простим і макро.

Однією з особливостей камери в цій платформі було поворотне кільце для ручного перемикання режимів зйомки між простим і макро

Однак знайшлося в оновленій платформі місце і серйозних недоліків, так, замість 416 МГц процесора на швидкій платформі компанія HTC вирішила використовувати тут 200 МГц модель на базі платформи TI`s OMAP 850. Приблизно з цього ж часу у користувачів виникає чітка асоціація з «повільними OMAP »і« швидкими XScale », яка буде актуальною для комунікаторів на базі Windows Mobile багато років.

Про апарати на платформах HTC Magician і Prophet важливо сказати ось що. Саме цими платформами HTC відкрила собі і своїм партнерам двері на великий ринок мобільної електроніки, пристрої на базі даних платформ виявилися напрочуд успішними і продавалися великими для сегмента тиражами.

До змісту >>>

HTC Universal (Qtek 9000)

Огляд платформи на hpc.ru

У серпні 2005 року HTC представили платформу Universal, це була перша «гра виробника м'язами», з якою ми зустрінемося ще не раз і не два. У цій платформі HTC вирішили схрестити міць традиційного КПК з функціоналом комунікатора. Для платформи був вибраний незвичайний форм-фактор бічний розкладачки з поворотним екраном, один цей факт викликав інтерес до моделей на базі HTC Universal.

Зображення з сайту www.gsmarena.com

Технічно це був один з найпривабливіших комунікаторів на ринку: сенсорний резистивний 3.6 "екран з роздільною здатністю 640x480 пікселів, платформа Intel XScale 520 МГц, 64 МБ оперативної пам'яті, наявність всіх бездротових інтерфейсів: GSM, ІК-порт, Bluetooth, Wi-Fi, дві камери (1.3 МП основна), одну з яких, фронтальну, можна було використовувати для відеодзвінків, слот під карту SD / MMC і, звичайно ж, повноцінна QWERTY клавіатура.

На момент появи комунікатор був найбільш технологічним і цікавим, але при цьому мав три недоліки - величезні габарити і вартість на рівні не найдешевшого ноутбука. Це сьогодні ми сприймаємо цінники на смартфони в районі 20-30 000 рублів як щось звичне для флагманів, а в 2005 році така ціна на пристрій чимало дивувала деяких користувачів. Третя вада - обмеження самої системи Windows Mobile 5.0, через які інженерам HTC так і не вдалося досягти стабільної та надійної роботи платформи. Коли вийшла WM 6.0, яка не має цих обмежень, час Universal вже пішло.

До змісту >>>

HTC Wizard (Qtek 9100 / i-Mate K-Jam)

Платформа HTC Wizard на прикладі Qtek 9100

Паралельно з випуском оновленої платформи HTC Prophet компанія також представила клавіатурну HTC Wizard (2005 / Q4). Комунікатори на базі цієї платформи - одні з перших Windows Mobile пристроїв в форм-факторі бічного слайдера, який на тривалий час став візитною карткою цієї системи, моделі в такому форм-факторі випускалися буквально до останнього моменту існування Windows Mobile і підтримки її компанією Microsoft.

Як і в HTC Prophet, тут використовувалася слабка платформа TI OMAP 850 з 200 МГц процесором, так що по продуктивності в тестах і по частині відтворення відео апарат був одним з найслабших на ринку серед конкурентів і актуальних моделей КПК.

Як і в HTC Prophet, тут використовувалася слабка платформа TI OMAP 850 з 200 МГц процесором, так що по продуктивності в тестах і по частині відтворення відео апарат був одним з найслабших на ринку серед конкурентів і актуальних моделей КПК

Однак в цілому пристрій виявився дуже цікавим і привабливим, в першу чергу через нового, незвичного форм-фактора і повноцінної QWERTY-клавіатури.

До змісту >>>

HTC Hurricane / Tornado (Qtek 8300 / i-Mate SP5)

Платформа HTC Tornado на прикладі Qtek 8300

Ці дві платформи з'явилися з різницею в півроку, спочатку HTC Hurricane ((2005 / Q2), потім HTC Tornado (2005 / Q4), так що їх можна розглядати разом. За великим рахунком, саме ці платформи стали розвитком HTC Typhoon. В HTC Hurricane на смартфонах компанії з'явився QVGA екран (раніше використовувалося дозвіл 176x220 пікселів) і камера з роздільною здатністю 1 МП. У HTC Tornado сюди додається модуль Wi-Fi, підтримка EDGE, також це перший смартфон на базі ОС Windows Mobile 5.0 for Smartphone .

Особисто мені по частині дизайну ці апарати подобалися менше моделей на базі HTC Typhoon, але в іншому складно сперечатися, що це вірне розвиток смартфонів платформи HTC. Компанія не відходила в сторону, а розвивала саме ті компоненти платформи, які необхідно було розвивати: збільшення дозволу екрану і камери, діагоналі екрану, додавання нових бездротових інтерфейсів і технологій (Wi-Fi і EDGE).

При всій функціональності платформи нові смартфони на ній вже не були такими привабливими на ринку, як пристрої на HTC Typhoon. До 2005 року компанія Nokia зі своїми Symbian OS смартфонами вже міцно лідирувала на ринку «розумних телефонів», випускаючи найрізноманітніші варіації моделей на базі Symbian. Все ще продавалася успішна Nokia 6600, а також надпопулярна серед гиків Nokia 6630, яка через рік після початку продажів якраз упала в ціні і добре розходилася, в тому числі на ринку б / у апаратів. А також Nokia 7610, 6260, 3230, 6670, 6680, 6681, N70 - всі ці моделі з'явилися до середини 2005 року на противагу всього декільком актуальним WM-смартфонів на ринку.

До змісту >>>

Закриття операторського бізнесу і розвиток бренду HTC

Тут потрібно трохи відійти від розповіді про платформах компанії і звернутися до бренду. До 2006 року HTC випускала пристрої тільки як ODM-виробник, а також через свій персональний канал - Qtek у всьому світі і під маркою Dopod з 2004 року в азіатському регіоні. У Qtek і Dopod були свої сайти, форум володарів продукції і свої шанувальники, за кілька років ці імена стали відомі в середовищі любителів комунікаторів і смартфонів на базі ОС від Microsoft.

І ось в 2006 році компанія зважилася на серйозний крок - виведення свого імені на ринок мобільних пристроїв в якості фінального бренду, який буде бачити користувач на своєму апараті. Нагадаю, що саме ім'я HTC існувало з моменту виникнення компанії в 1997 році, але тільки мала частина користувачів (гіки, фанати технологій) знали про те, що це за компанія HTC і що саме вона робить.

У 2006 году виробник згортає операторській бізнес. Альо Зроблено це Було не прямим відмовою від Контрактів, а більш вітончено. Компанія вісуває своим партнерам (операторам) Нові вимоги для Контрактів, в чіслі якіх є важлівій пункт - тепер логотип HTC винен буті на операторськіх прилаштувати. Частина Операторів відмовілася від продовження отношения з HTC, втім, найбільші компании ПОГОДИЛИСЯ и на Цю умову, самє того и сегодня почти всі продукти HTC Виходять в тому чіслі під брендами світовіх Операторів. Для компании i-Mate таке решение HTC означало відмову від подальшої СПІВПРАЦІ, и це стало повільнім початком кінця імені i-Mate. У 2006 році компанія ще отримала в своє розпорядження пристрої на нових платформах HTC, але вже з наступного року i-Mate змінила виробника апаратів, і почався занепад компанії, який тривав протягом наступних чотирьох років, до 2009 року.

В цей же час HTC починає шукати прямий вихід на ринки в різних країнах або зв'язується з регіональними дистрибуторами. Для Росії цей крок HTC означав відмову від ексклюзивних прав компанії Brightpoint на поставки продукції HTC і можливість вступу в гру місцевих дистриб'юторів нарівні з Brightpoint. Потрібно сказати, що з точки зору зрозумілості та простоти схеми поставок апаратів цей хід був корисний: компанія Brightpoint виступала своєрідним буфером, ще однією дистриб'юторською мережею на шляху продуктів, адже через Brightpoint вони потрапляли не в магазини, а в російську дистрибуцію, звідки вже йшли далі . З цим рішенням HTC схема спростилася.

До змісту >>>

ребрендинг

Разом з рішенням про виведення на ринок свого бренду HTC зайнялися ребрендингом. До 2006 року у компанії була всього два логотипи. Перший, дуже простий і добре відбиває суть роботи компанії, існував до 2005 року.

Перший, дуже простий і добре відбиває суть роботи компанії, існував до 2005 року

А потім HTC раптово вирішила поміняти логотип на новий, він був змінений, але ніякої логіки в цьому не простежувалося, і навіть всередині HTC до зміни логотипу поставилися без уваги, продовжуючи використовувати на сайтах і у внутрішніх документах старе лого.

А потім HTC раптово вирішила поміняти логотип на новий, він був змінений, але ніякої логіки в цьому не простежувалося, і навіть всередині HTC до зміни логотипу поставилися без уваги, продовжуючи використовувати на сайтах і у внутрішніх документах старе лого

У 2006 разом з рішенням виведення на ринок власного імені компанія зробила серйозний ребрендинг, результатом якого став черговий новий логотип, а також стилі для сайту, документації та іншого.

У 2006 разом з рішенням виведення на ринок власного імені компанія зробила серйозний ребрендинг, результатом якого став черговий новий логотип, а також стилі для сайту, документації та іншого

В основі нового логотипу лежала ідея зображення двох рук, одна з яких передає телефон в іншу. Мабуть, логотип розроблявся під впливом Nokia, втім, мало хто вгадував в цьому лого HTC початковий посил. Хоча, якщо подивитися на картинки, які ви бачите нижче, то можна дійсно почати вірити в те, що на новому логотипі HTC зображені дві руки і пристрій.

Хоча, якщо подивитися на картинки, які ви бачите нижче, то можна дійсно почати вірити в те, що на новому логотипі HTC зображені дві руки і пристрій

До змісту >>>

Час «HTC»

На дворі 2006 рiк. Компанія HTC роздає останні борги: виробництво комунікатора hw6915 для Hewlett Packard, дві моделі для i-Mate, неймовірний Palm Treo 750 на ОС Windows Mobile 5.0 для Palm і останні пристрої для операторів - і починає новий етап своєї історії, історії, в якій головне місце тепер займає скромний логотип HTC переважно сірого кольору і продукти з ним на корпусі. Час легендарного HTC Artemis, дивного HTC Advantage і потім HTC Shift, а також час HTC Touch, комунікатора, який став для компанії новою віхою і визначив вектор розвитку на роки вперед, аж до сьогоднішнього дня. Про все це ми поговоримо в другій частині історії HTC.

Обговорення на форумі >>>

До змісту >>>

Артем Лутфуллін ( [email protected] )
Артем Лутфуллін (  artem@mobile-review Twitter
Опубліковано - 21 жовтень 2011 р

Є, что Додати?! Пишіть ... [email protected]

Лента Новостей

Скачать лучший антивирус для Android бесплатно на русском языке
С появлением большого количества приложений и сайтов под мобильную платформу Андроид возросла и опасность занести вирус на свое устройство. В лучшем случае вредоносный файл внесет незначительные изменения

Какой бесплатный антивирус для Андроид лучше
Каждый день пользователи смартфонов под управлением операционной системы «Андроид» подвергаются атакам вирусов, которых становится все больше и больше.          В современном мире количество пользователей

Нужен ли антивирус для Android? ТОП-5 антивирусов для андроид
Здравствуйте. Коснемся такой вот интересной многим темы и хотя сомневаюсь что на данный момент подобные статьи могут попасть на верхние строки поисковых систем. Но этот сайт как личная энциклопедия для

Как узнать какая программа вызывает сбои. Что делать если компьютер тормозит, зависает, глючит.
После продолжительного использования стационарного компьютера или ноутбука на базе Windows пользователи могут столкнуться с ситуацией, когда ПК стал сильно тормозить и работает медленно. Причин торможения

Антивирус для Андроид. Какой лучше?
На сегодняшний день очень важна защита телефона не только в повседневной работе, а и в сети. Для этого создано множество антивирусов и из-за подобного разнообразия довольно сложно определится какой

Рейтинг лучших антивирусов для Андроид
Лучший антивирус для Андроид — 360 Security 360 Security — это пакет защиты для мобильной системы Android, созданный китайской компанией QIHU. Он имеет антивирусный сканер обнаружения вредоносного и опасного

Топ-5: Лучшие бесплатные антивирусы для Android (Рейтинг 2016 года)
Смартфоны и планшеты требуют защиты от вредоносного кода, в том числе вирусов, троянов и так далее. Для этого существуют платные и бесплатные антивирусы. И сегодня мы составим рейтинг пяти лучших антивирусов,

FAQ: Какой антивирус лучший для Андроид, лучшие антивирусы на Android
Огромная распространенность устройств под управлением Android поставила под угрозу безопасность пользовательских данных и денежных счетов по двум причинам. Во-первых, широкий круг пользователей привлекателен

10 лучших бесплатных антивирусов для Android
Что вы делаете, когда покупаете новый смартфон на Android? Вы можете загружать свои любимые приложения, которые часто используете. В вашем списке может быть много приложений для социальных сетей, таких

Лучший антивирус для Андроид 2017
Интернет несет в себе массу возможностей и вместе с ними большое количество опасностей. На платформе Андроид главную угрозу для смартфона представляют Трояны — вирусные программы, которые похищают личную

*/ ?>
Яндекс цитирования
Adobe Photoshop | 2D графика, 2D анимация Adobe Illustrator | графика, вектор, анимация Adobe Flash | графика, вектор, анимация Adobe Acrobat | графика, текст Adobe After Effects | графика, анимация, спецэффекты Adobe Premiere Pro | графика, анимация, спецэффекты, монтаж Sound Forge | редактирование звука и музыки ZBrush | программа для трёхмерного моделирования Autodesk Mudbox — графическая программа, для создания 3D объектов, 2D скетчей, карт неровностей, карт нормалей, карт замещения. UVLayout - приложение для создания и редактирования UV координат треxмерных объектов Autodesk 3DMax | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Autodesk Maya | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Cinema 4D | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Blender | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация