Mobile-review.com Історія жіночих моделей мобільних телефонів

 1. 2002 рік
 2. 2003 рік
 3. 2004 рік
 4. 2005 рік
 5. 2006 рік
 6. Висновок

Коли з'явилися перші мобільні телефони, їх власників не надто турбувало, що апарати не те що в гаманець не вміщалися, а навіть в невелику сумку влазили з працею. Нікого не відлякували ні вага пристроїв, ні їх скромне час автономної роботи. Щасливчики, які могли витратити кілька тисяч доларів на засіб зв'язку «нового покоління», без жодних вагань віддавали за «трубку» потрібну суму, а люди з більш скромним достатком лише мрійливо зітхали, чекаючи, коли це чудовий засіб зв'язку буде доступно і для них.

Але часи, як відомо, змінюються, і з розвитком стільникових мереж все більша кількість виробників стали пропонувати мобільні термінали власного виробництва. А тому різноманітність трубок росло, і з певного моменту стали з'являтися моделі «не для всіх», тобто створені спеціально для певних категорій людей. Наприклад, жіночі телефони, про які ми сьогодні і поговоримо.

Звичайно, жінки користувалися мобільними і до появи «спеціальних» моделей. Вибір, як правило, падав на мініатюрні пристрої з яскравим кольором корпусу або можливістю зміни панельок. А оскільки моделі форм-фактора «розкладачка» в складеному вигляді виявляються набагато менше своїх «класичних» побратимів, вони завоювали жіночі серця практично без залишку. Однак така любов жінок до розкладним телефонами зовсім не означала, що чоловіки перестали користуватися апаратами даного форм-фактора, тому однозначно визначити будь-яку модель як істинно «жіночу» довго не вдавалося, тільки розкладні апарати бордового кольору однозначно називалися жіночими.

І ось навесні 2001 року компанія Samsung вирішила, нарешті, розставити крапки на «i» в цій суперечці і запропонувала першу дійсно жіночу модель під назвою SGH-A400 (в продажу апарат з'явився лише в 2002).

І ось навесні 2001 року компанія Samsung вирішила, нарешті, розставити крапки на «i» в цій суперечці і запропонувала першу дійсно жіночу модель під назвою SGH-A400 (в продажу апарат з'явився лише в 2002)

Модель була виконана в форм-факторі «розкладачка» і зовні дуже нагадувала пудреницю. Вона була представлена ​​в декількох кольорах - червоний, чорний, білий і блакитний металік, а також прикрашена зображенням срібної трояндочки в лівому нижньому кутку верхньої кришки. Вже один тільки дизайн говорив на користь того, що апарат зроблений тільки для жінок, але розробники пішли ще далі, оснастивши SGH-A400 спеціальним жіночим меню «Здоров'я». Воно складалося з 4х підпунктів: Біоритм, Надмірна вага, Калорії і біоцикл - простіше кажучи, все, що може знадобитися жінці в одному телефоні.

Для передачі даних модель SGH-А400 була обладнана ІК-портом.

Огляд апарату Samsung A400 >>>

2002 рік

У 2002 році жіночих моделей з'явилося трохи. В основному такі апарати розроблялися корейськими компаніями - на російському ринку можна було знайти декілька моделей VK mobile і Samsung. Ще одним гравцем в ніші «жіночих» телефонів стала компанія Panasonic, яка запропонувала кілька ODM-розробок заводу Quanta під своїм брендом. А також компанія Siemens, яка представила свою першу розкладачку CL50. Спільними рисами для всіх жіночих телефонів того часу стали мініатюрні розміри пристроїв, округлі риси корпусу моделей і переважання «жіночих» кольорів - білого, рожевого, червоного, блакитного.

Вирішивши не відставати від своїх колег по «мобільному бізнесу», влітку 2002 року компанія Siemens представила модель CL50, орієнтовану на жінок.

Вона пропонувалася в двох колірних рішеннях, Champagne Gold і Perl White, володіла обтічним корпусом і була оснащена двома монохромними дисплеями. Спеціальних жіночих функцій в CL50 не було, як і комунікаційних функцій на зразок пакетної передачі даних або інфрачервоний порт. Але, незважаючи на такі скромні можливості, апарат користувався величезною популярністю серед дівчат.

Огляд апарату Siemens CL50 >>>

На початку осені 2002 року Panasonic представила своє бачення (точніше, бачення компанії Quanta) жіночого телефону - модель під назвою GD55 з монохромним графічним дисплеєм.

На початку осені 2002 року Panasonic представила своє бачення (точніше, бачення компанії Quanta) жіночого телефону - модель під назвою GD55 з монохромним графічним дисплеєм

Цей мініатюрний апарат не був оснащений жіночими функціями, але його крихітні розміри (77х43х16.9 мм) і пропоновані кольори (біло-рожевий, червоно-білий і сріблястий) явно позначили жіночу цільову аудиторію.

Огляд апарату Panasonic GD55 >>>

Трохи пізніше Panasonic запропонувала оновлену версію моделі з кольоровим екраном - G51e.

Трохи пізніше Panasonic запропонувала оновлену версію моделі з кольоровим екраном - G51e

Як і GD55, однозначно жіночим цей апарат можна було назвати лише через дизайн, ніяких особливих функцій в ньому не було. А крім того, пропоновані кольори корпусу були істинно жіночими - рожевий, блакитний, правда, був і нейтральний, сріблястий. Габарити залишилися майже такими ж - 80х40х18 мм, а ось комунікаційні можливості трохи оновилися - з'явилася підтримка WAP версії 1.2.1.

Тієї ж восени 2002 року жіночу розкладачку під назвою VK-CG107 представила компанія VK mobile.

Апарат виглядав досить стильно - не тільки для краси, але також для зручності кришку апарату розробники прикрасили дзеркальцем. Як і Samsung SGH-A400, модель від VK mobile «жіноча» не тільки зовні - в начинку були додані додатки для підрахунку біоритмів і вираховування «критичних» днів.

Огляд апарату VK CG-107 >>>

Свою другу жіночу модель Samsung запропонувала через 1.5 року після SGH-A400 і назвала її SGH-T500.

5 року після SGH-A400 і назвала її SGH-T500

Від своєї попередниці модель відрізнялася тільки дизайном - передня панель елегантного корпусу на цей раз виявилася прикрашена 32 камінням від Swarowski, а внутрішній екран, який в режимі очікування перетворювався в дзеркало, вже радував барвистими 65000 кольорів. Жіночі функції залишилися без змін: розрахунок біоритмів, біоцикла, надлишкової маси і витрачених калорій.

Огляд апарату Samsung T500 >>>

Трохи пізніше восени 2002 року у VK Mobile з'явилася ще одна жіноча модель, VG207, яка до дивовижної ступеня схожа на Samsung SGH-T500.

Трохи пізніше восени 2002 року у VK Mobile з'явилася ще одна жіноча модель, VG207, яка до дивовижної ступеня схожа на Samsung SGH-T500

Верхня панель не була прикрашена стразами, але круглий зовнішній дисплей оточений сріблястим кантом. Основний екран трохи слабкіше, ніж у моделі Samsung T500, він відображає до 4096 кольорів, в іншому можливості апаратів приблизно однакові. Жіночих функцій було передбачено дві: підрахунок біоритмів і розрахунок «критичних» днів.

Огляд апарату VK VG207 >>>

2003 рік

В цьому році вже більша кількість виробників зацікавилося ідеєю створення «жіночих» моделей і стало пропонувати власні оригінальні (перш за все по дизайну) рішення для представниць прекрасної статі. Чи не найактивнішою стала компанія Siemens, яка, крім акуратного жіночого слайдера SL55, розробила цілий ряд оригінальних і стильних моделей Xelibri.

Samsung в 2003 році хотіла запропонувати свою третю версію «жіночого» мобільника SGH-T700 під назвою Drama.

Модель була виконана в округлому корпусі, що нагадує коробочку пудри, і була оснащена непоганим UFB-дисплеєм з роздільною здатністю 128х128 пікселів, який відображав до 65000 кольорів. З жіночих функцій традиційно було передбачено 4 додатки: розрахунок біоритмів, біоцикла, надлишкової маси і лічильник калорій.

Однак, незважаючи на цікавий дизайн і непогану функціональність, в комерційне виробництво модель так і не була запущена.

Восени 2003 року Panasonic, озброївшись ще однієї ODM-моделлю заводу Quanta, вивела на ринок G70, дивно нагадує пудреницю.

Восени 2003 року Panasonic, озброївшись ще однієї ODM-моделлю заводу Quanta, вивела на ринок G70, дивно нагадує пудреницю

Якщо щодо «жіночої» спрямованості мініатюрних апаратів Panasonic 2002 року можна було посперечатися, то тут цільова аудиторія - це тільки дівчата, поза всякими сумнівами. Обтяжувати апарат набором жіночих функцій розробники не стали, вважаючи, що дизайну і можливості використовувати внутрішній дисплей як дзеркальце цілком достатньо.

Огляд апарату Panasonic G70 >>>

В цьому ж році компанія Siemens випустила цілу серію дизайнерських апаратів Xelibri, які відрізнялися унікальним дизайном, але широкого розповсюдження не отримали, тому купити їх було непросто.

Жіночих моделей в серії Xelibri виявилося всього 3 - Xelibri 4, Xelibri 6 і Xelibri 8. Спеціальних функцій в цих моделях не було, тому жіночими вони вважалися лише за рахунок зовнішнього вигляду.

Модель Siemens Xelibri 4 нагадувала кулон, була оснащена цифровою клавіатурою (з незвичайним розташуванням кнопок) і невеликим монохромним дисплеєм.

Модель Siemens Xelibri 4 нагадувала кулон, була оснащена цифровою клавіатурою (з незвичайним розташуванням кнопок) і невеликим монохромним дисплеєм

Модель Siemens Xelibri 6 стала ще однією варіацією на тему пудрениці - вона була виконана в круглому корпусі. Внутрішня сторона кришки (з дисплеєм) в режимі очікування перетворювалася в люстерко, а крім того, невелике дзеркальце було розташоване на нижній панелі між цифровими кнопками, згрупованими в два ряди.

Внутрішня сторона кришки (з дисплеєм) в режимі очікування перетворювалася в люстерко, а крім того, невелике дзеркальце було розташоване на нижній панелі між цифровими кнопками, згрупованими в два ряди

Модель Siemens Xelibri 8 стала ще одним стильним телефоном-кулоном. Вона була оснащена кольоровим STN-дисплеєм з роздільною здатністю 101х80 пікселів, який відображав до 4096 кольорів. Модель була доступна в двох колірних рішеннях - рожевому і сріблястому.

Модель була доступна в двох колірних рішеннях - рожевому і сріблястому

Але, як я вже говорила, крім оригінальних моделей Xelibri, компанія Siemens запропонувала ще одну жіночу новинку з менш вибагливі дизайном - слайдер SL55.

Але, як я вже говорила, крім оригінальних моделей Xelibri, компанія Siemens запропонувала ще одну жіночу новинку з менш вибагливі дизайном - слайдер SL55

Округлий корпус моделі в складеному вигляді нагадував яскравий камінчик (SL55 була доступна в двох колірних рішеннях - рубіновому і титановому). Апарат був оснащений кольоровим дисплеєм з роздільною здатністю 101х80 пікселів, який відображав до 4096 кольорів, і володів непоганим запасом можливостей: ІК-порт, WAP версії 1.2.1, MMS, поштовий клієнт POP3 / SMTP і т.п.

Огляд апарату Siemens SL55 >>>

Ще одна жіноча «пудрениця» з'явилася під брендом Bird - SC14. Вона була виконана в округлому сріблясто-червоному корпусі і прикрашена стразами. Модель мала CSTN-дисплеєм з роздільною здатністю 101х80 пікселів, який відображав до 65536 кольорів. З жіночих додатків в SC14 був встановлений лише лічильник біоритмів.

З жіночих додатків в SC14 був встановлений лише лічильник біоритмів

І, нарешті, першу спробу зробити жіночу розкладачку зробила компанія Sony Ericsson, розробивши модель Z200i. Вона володіла похилим обтічним корпусом, колір якого можна було змінювати за допомогою панельок. Z200i була оснащена непоганим дисплеєм з роздільною здатністю 128х128 пікселів, що відображає до 4096 кольорів.

Z200i була оснащена непоганим дисплеєм з роздільною здатністю 128х128 пікселів, що відображає до 4096 кольорів

2004 рік

Однак справжнім проривом в ніші «жіночих» мобільних став 2004 рік - у зв'язку зі зростанням конкуренції все виробники від малого до великого вважаємо своїм обов'язком представити кілька моделей телефонів спеціально для жінок.

Компанія Nokia запропонувала відразу три іміджевих новинки: 7260, 7270 і 7280. Офіційно вони не позиціонувалися як жіночі моделі і «жіночими» функціями наділені не були, проте дизайн пристроїв виразно говорив на користь широкої популярності у жіночої аудиторії.

Чорний моноблок Nokia 7260 на перший погляд міг здатися чоловічим, проте сріблясті клавіші і орнамент на корпусі моделі пом'якшували образ і привертали увагу тільки жіночої аудиторії.

Чорний моноблок Nokia 7260 на перший погляд міг здатися чоловічим, проте сріблясті клавіші і орнамент на корпусі моделі пом'якшували образ і привертали увагу тільки жіночої аудиторії

Ніяких супер у моделі не було, лише цілком типові для свого класу вбудована VGA-камера, TFT-дисплей з роздільною здатністю 128х128 пікселів, що відображає до 65000 кольорів, підтримка Java (MIDP 2.0) і ІК-порт для передачі даних.

Огляд апарату Nokia 7260 >>>

Модель Nokia 7270 - розкладачка зі стильним дизайном, яку можна прикрашати за допомогою знімних текстильних накладок. Апарат оснащений двома дисплеями, підтримує Java (MIDP 2.0), володіє широкими комунікаційними можливостями, вбудованим FM-приймачем і VGA-камерою.

0), володіє широкими комунікаційними можливостями, вбудованим FM-приймачем і VGA-камерою

Огляд апарату Nokia 7270 >>>

Модель Nokia 7280 виконана у вигляді «палички» і начисто позбавлена ​​цифрової клавіатури, а тому для набору номерів і тексту в ній використовується спеціальний диск. Вона оснащена невеликим TFT-дисплеєм з роздільною здатністю 104x208 пікселів, вбудованою VGА-камерою і володіє непоганим запасом функціональних можливостей. Передачу даних Nokia 7280 забезпечує за допомогою інфрачервоного порту і Bluetooth.

Огляд апарату Nokia 7280 >>>

Цікаву розкладачку, яка розкривається на 180 градусів, запропонувала компанія Philips. Модель 855.

Ніяких спеціальних жіночих функцій в апараті не було, а його орієнтованість на жіночу аудиторію читалася в дизайні. Модель була оснащена двома дисплеями, вбудованою VGA-камерою і стандартним набором функцій і додатків.

Огляд апарату Philips 855 >>>

Компанія NEC, недовго думаючи, запропонувала ринку не одну, а цілих 4 «пудрениці» різних кольорів і розмірів: n910, n917, n916 і n920. Всі моделі виконані у форм-факторі «розкладачка», оснащені TFT-дисплеями з роздільною здатністю 160х128 пікселів, що відображають 65000 відтінків, вбудованими VGA-камерами і однаковим набором функцій. Причому останні моделі відрізняються виключно кольором оформлення.

Причому останні моделі відрізняються виключно кольором оформлення

Через деякий час дві дуже схожі і зовні, і внутрішньо моделі були представлені під брендом Fly - Z300 і Z300a.

Через деякий час дві дуже схожі і зовні, і внутрішньо моделі були представлені під брендом Fly - Z300 і Z300a

Огляд апарату Fly Z300 >>>

2005 рік

У 2005 році все активніше своє місце під сонцем стали шукати європейські розробники, пропонуючи безліч цікавих рішень. Спеціальні «жіночі» програми майже повністю зникли навіть з апаратів «піонера» ніші, компанії Samsung, за непотрібністю. При цьому більший упор розробники як і раніше робили на дизайн моделей, прагнучи зробити їх якомога більш оригінальними і цікавими. Однак крім дизайну актуальними стали і функціональні можливості жіночих трубок: дозвіл матриці вбудованої камери, наявність Bluetooth-модуля, підтримка карт пам'яті тощо. Простіше кажучи, жіночий телефон поступово переставав бути просто стильним аксесуаром і засобом зв'язку - вимоги до його функціональності стали рости.

Компанія Fly випустила продовження лінійки пухких «пудрениць», запропонувавши дві нові моделі на старій функціональної базі - Z400 і Z500.

Як і їх попередниці, моделі мають цікавим «жіночим» дизайном, оснащені TFT-дисплеями з роздільною здатністю 128х160 пікселів, що відображають до 65000 кольорів, і VGA-камерами. Ніяких коштів передачі даних на зразок ІЧ-порту і Bluetooth у моделей немає.

Огляд апарату Fly Z400 >>>

Компанія Sony Ericsson нарешті зважилася оновити свою розкладачку Z200i і представила її мініатюрну наступницю Z300i. Дизайн цієї моделі виявився куди більш приємним і цікавим, однак очікування функціонального достатку виявилося марним - в Sony Ericsson Z300i не виявилося ні вбудованої камери, ні будь-яких засобів передачі даних крім можливості підключення пристрою до комп'ютера за допомогою кабелю.

Дизайн цієї моделі виявився куди більш приємним і цікавим, однак очікування функціонального достатку виявилося марним - в Sony Ericsson Z300i не виявилося ні вбудованої камери, ні будь-яких засобів передачі даних крім можливості підключення пристрою до комп'ютера за допомогою кабелю

Огляд апарату Sony Ericsson Z300 >>>

Nokia представила лінійку жіночих телефонів під назвою L'amour collection, яка складалася з трьох моделей різного рівня - 7360, 7370 і 7380.

Найпростіша, Nokia 7360, стала спадкоємицею стильної моделі 2004 року за назвою 7260.

Найпростіша, Nokia 7360, стала спадкоємицею стильної моделі 2004 року за назвою 7260

Модель мала вельми скромним запасом можливостей і була цікава лише своїм дизайном.

Огляд апарату Nokia 7360 >>>

Nokia 7370 не тільки відрізнялася дуже стильним і красивим дизайном, але також була виконана в новому для компанії форм-факторі «ротатор».

Nokia 7370 не тільки відрізнялася дуже стильним і красивим дизайном, але також була виконана в новому для компанії форм-факторі «ротатор»

Модель була оснащена якісним TFT-дисплеєм з роздільною здатністю 320х240 пікселів, що відображає до 262000 кольорів, вбудованою 1.3-мегапіксельною камерою, а також набором необхідних протоколів для передачі даних.

Огляд апарату Nokia 7370 >>>

Nokia 7380 стала спадкоємицею моделі 7280 і в повній мірі продовжує її традиції.

Nokia 7380 стала спадкоємицею моделі 7280 і в повній мірі продовжує її традиції

На відміну від Nokia 7280 в цей раз ніякого розсувного механізму в апарата немає - об'єктив вбудованої двомегапіксельною камери розташовується прямо на задній панелі телефону. Передня панель являє собою дзеркальце. Крім того, Nokia 7380 володіє непоганим запасом вбудованої пам'яті і може похвалитися гідними комунікаційними можливостями.

Огляд апарату Nokia 7380 >>>

Єдиною по-справжньому жіночої моделлю Motorola став «камінчик» PEBL U6, представлений в 2005 році.

Єдиною по-справжньому жіночої моделлю Motorola став «камінчик» PEBL U6, представлений в 2005 році

Модель мала дуже приємним дизайном, проте її функціональні можливості були досить скромними - вбудована камера мала всього лише VGA-дозволом, а об'єм вбудованої пам'яті становив лише 5 Мб. Але зате апарат був обладнаний Bluetooth-модулем.

Огляд апарату Motorola PEBL U6 >>>

Багато, напевно, відразу згадають ще й про Motorola RAZR V3. Але хоча вона і була дуже популярною серед дівчат, назвати модель жіночої можна. Тільки рожева версія V3 була створена спеціально для дівчат.

Samsung в 2005 році запропонував модель SGH-E530, яку багато хто напевно пам'ятають по акції «Інтуїція», проведеної спільно з оператором «Білайн».

Модель мала цілком стандартним набором можливостей і була виконана в обтічному корпусі, як і Motorola PEBL U6, що нагадує гальковий камінь. Модель пропонувалася в чотирьох кольорах: рожевому, помаранчевому, фісташкове і білому.

Огляд апарату Samsung E530 >>>

Компанія Alcatel вирішила використовувати оригінальний підхід до створення жіночого апарату і спільно з жіночим журналом ELLE розробила модель ELLE №1 by Alcatel.

Компанія Alcatel вирішила використовувати оригінальний підхід до створення жіночого апарату і спільно з жіночим журналом ELLE розробила модель ELLE №1 by Alcatel

Модель вийшла стильна, але дуже вже неоднозначна. Вона володіла приємним дизайном, внутрішня поверхня кришки при вимкненому дисплеї перетворювалася в люстерко - все в кращих традиціях жіночих апаратів, але ось функціональні можливості виявилися заслабкі.

Огляд апарату Alcatel ELLE №1 by Alcatel >>>

Siemens в 2005 році запропонувала цілих дві жіночих моделі в різних форм-факторах: слайдер Siemens AL21 і розкладачку Siemens CL75.

Модель AL21 не відрізнялася видатними можливостями - вона була оснащена TFT-дисплеєм з роздільною здатністю 130х130 пікселів, який відображав до 65536 кольорів, підтримувала Java MIDP 1.0 і володіла запасом стандартних функцій. Пропонувалася модель в двох колірних рішеннях: яскраво-червоному і чорно-сріблястому.

Розкладна Siemens CL75 належала до більш високого класу апаратів, була виконана в сріблясто-коричневому корпусі, прикрашеному контурами квітів. Модель мала вбудованим TFT-дисплеєм з роздільною здатністю 128х160 пікселів, який відображав до 262144 відтінків, була оснащена VGA-камерою, 11 Мб вбудованої пам'яті і ІК-портом для передачі даних.

Модель мала вбудованим TFT-дисплеєм з роздільною здатністю 128х160 пікселів, який відображав до 262144 відтінків, була оснащена VGA-камерою, 11 Мб вбудованої пам'яті і ІК-портом для передачі даних

Огляд апарату Siemens CL75 >>>

2006 рік

У некогда году Нарешті жіночі моделі перестали буті просто стильний апаратами - смороду стали такоже дуже «здатно». Втім, не всі дівчата дуже вимогливі до можливостей свого телефону, тому щоб не переборщити з функціональністю, компанія Samsung, наприклад, вирішила запропонувати лінійку з трьох мобільних телефонів різного рівня. Однак загальна тенденція «ускладнення» телефонів, в тому числі і жіночих, простежується дуже чітко. Так, Nokia навіть запропонувала жіночий смартфон.

Крім того, змінилася розстановка сил виробників - зараз на ринку можна знайти набагато більше цікавих жіночих моделей від виробників першого ешелону, ніж від маловідомих корейських і китайських розробників.

BenQ-Siemens в 2006 році анонсувала цілих 4 жіночих моделі - EF61, SL80, CF61 і AL26 Hello Kitty, проте в салонах зв'язку зараз можна придбати лише одну з них -CF61. Але все апарати були дуже цікавими, тому про кожного з них розповім детальніше.

Модель BenQ-Siemens EF61 з'явилася на зміну CL75, була виконана в форм-факторі «розкладачка» і чітко позиціонувалася як жіноча модель.

Модель оснащена вбудованою камерою з роздільною здатністю 1.2 мегапікселя, підтримує карти пам'яті MicroSD, забезпечує 3D-звучання, а завдяки функції Living Picture дозволяє робити звуковий супровід до фото в альбомі. За заявою розробників, в EF61 з'явилася також можливість перетворювати внутрішній дисплей в невеличке дзеркальце при натисканні спеціальної клавіші.

Досить вдалим рішенням стала рожева модель під назвою SL80. Однак після анонса до комерційного виробництва модель так і не дісталася.

Модель BenQ-Siemens SL80 володіє якісним TFT-дисплеєм з роздільною здатністю 132х176 пікселів (262144 кольору), оснащена вбудованою 1.3-мегапіксельною камерою, МР3-плеєром і 52 мегабайтами пам'яті. Апарат підтримує Java (MIDP 2.0), прискорену передачу даних за допомогою EDGE, а крім того, має набір програмних засобів для зручної роботи в Інтернеті: HTML-браузер і E-mail-клієнт.

Модель AL26 стала прямою спадкоємицею Siemens AL21 з трохи оновленим дизайном, функціонально вона нітрохи не змінилася.

Особливо популярною виявилася версія цієї моделі Hello Kitty з зображеннями кішечки на біло-рожевому корпусі.

Через півроку після офіційного представлення трьох моделей L'amour Collection Nokia розширила лінійку двома більш функціональними моделями - 7373 та 7390.

Nokia 7373 являє собою оновлену версію моделі 7370. Від попередниці вона відрізняється лише кольорами оформлення, а також поліпшеною камерою (2 Мпікс замість 1.3).

3)

Огляд апарату Nokia 7373 >>>

А розкладачка Nokia 7390 є найпродуктивнішою жіночої моделлю на сьогоднішній день.

Вона виконана у форм-факторі «розкладачка» і володіє не тільки стильним дизайном, але також повним набором функцій топових моделей стільникових телефонів на сьогоднішній день. Nokia 7390 підтримує роботу в GSM- і WCDMA-мережах, забезпечує передачу даних за допомогою EDGE, оснащена якісним TFT-дисплеєм з роздільною здатністю 240х320 пікселів, що відображає до 16М кольорів, і невеликим зовнішнім TFT-екраном (160х128 пікселів, 262000 кольорів). Модель обладнана ІК-портом, модулем Bluetooth 2.0, FM-приймачем, вбудованою 3-мегапіксельною камерою, а також VGA-камерою для відеотелефонії, підтримує Java (MIDP 2.0) і володіє широким набором стандартних програм.

Втім, незважаючи на значні функціональні можливості, на сьогоднішній день Nokia 7390 не користується особливою популярністю у дівчат. Причина цього ймовірно криється в не дуже «жіночому» дизайні апарату.

Огляд апарату Nokia 7390 >>>

Але, крім створення лінійки L'amour collection, Nokia вирішила зробити ще один важливий крок для завоювання жіночих сердець і представила жіночу версію смартфона N72.

Компанія Samsung в 2006 році запропонувала тріо жіночих телефонів під назвою La Fleur Collection: SGH-E420, SGH-E570 та SGH-E500. Як ні парадоксально, саме в такому порядку слідують індекси моделей відповідно до їх функціональністю, тобто старша модель лінійки, E500, має менший індекс, ніж середня (E570). Втім, особливо дивуватися цьому не варто - у Samsung ніколи не було чіткої логічного зв'язку між класом пристроїв і їх назвами.

Наймолодша модель SGH-E420 являє собою функціонально просту жіночу розкладачку з оригінальним дизайном. Строгий по формі прямокутний корпус виконаний в білому кольорі і виглядає дуже приємно, крім того, передня панель прикрашена квітковим орнаментом, який підсвічується блакитними діодами під час виклику і розмови.

Функціонально модель нічим не примітна, вона оснащена вбудованою VGA-камерою і підтримує Java (MIDP 2.0). Коштів для передачі даних, таких, як ІЧ-порт і Bluetooth-модуль, немає.

Огляд апарату Samsung E420 >>>

Середня модель лінійки, SGH-E570, є оновленою версією Samsung SGH-E530.

Середня модель лінійки, SGH-E570, є оновленою версією Samsung SGH-E530

Вона виконана в розкладному форм-факторі і пропонується відразу в п'яти колірних рішеннях: червоно-сріблястий, оранжевий, блакитний, сріблястий і темно-фіолетовий. Модель оснащена 1.3-мегапіксельною камерою, має модулем Bluetooth 1.2 і набором стандартних функцій. А крім того, в SGH-E570 є розділ Women's Life, що містить істинно жіночі функції:

 • підбір духів на підставі переваг
 • підрахунок біоритмів
 • індекс ваги
 • підрахунок калорій
 • функція обчислення «критичних» днів з календариком
 • список покупок, який сам вираховує загальну вартість шопінгу
 • крокомір, що підраховує кількість пройдених кроків і, відповідно, витрачених калорій

Огляд апарату Samsung E570 >>>

Старша модель лінійки, SGH-E500, також виконана в розкладному форм-факторі.

Модель має стильний елегантним дизайном, оснащена вбудованою 1.3-мегапіксельною камерою, підтримує Java (MIDP 2.0), передачу даних за допомогою EDGE. Крім того, у E500 є модуль Bluetooth c можливістю пересилання фото на Bluetooth-принтер. Жіночих функцій дещо більше, ніж в SGH-E570. До того ж до вищеописаного розділу Women's Life тут є додаток Makeover Kits, яке дозволяє завантажити власну фотографію і за допомогою графічного редактора підібрати нову зачіску, нафарбувати губи і т.п. Цікава також програма Kid predictor, що дозволяє поєднати два фото, щоб дізнатися, на кого буде схожий дитина (в опціях можна вказувати внесок батьків).

Огляд апарату Samsung E500 >>>

Ще одна жіноча модель Samsung, SGH-E790, з'явилася поза лінійки.

Ще одна жіноча модель Samsung, SGH-E790, з'явилася поза лінійки

Вона виконана в розкладному форм-факторі і відрізняється від безлічі інших моделей компанії дзеркальної верхньою панеллю. E790 оснащена вбудованою двомегапіксельною камерою, Bluetooth-модулем, має в запасі 80 Мб власної пам'яті і підтримує карти пам'яті формату TransFlash.

Sony Ericsson в 2006 році представила дві дзеркальні жіночі розкладачки різного рівня: дорогу і функціональну Z610i і її «бюджетну» версію Z310i.

Модель Sony Ericsson Z610i стала прямо-таки незвичайним явищем в лінійці компанії.

Модель Sony Ericsson Z610i стала прямо-таки незвичайним явищем в лінійці компанії

Вона виконана у форм-факторі «розкладачка» і пропонується в трьох колірних рішеннях: чорний (Luster Black), рожевий (Rose Pink) і блакитний (Airy Blue). Відмінною особливістю моделі є її дизайн - дзеркальна верхня кришка схожа на растекшуюся підфарбовану краплю ртуті, під якою прихований невеликий OLED-дисплей, а внутрішнє оздоблення Z610i нагадує дизайн японських мобільних.

Функціональність у моделі також на рівні - вона оснащена 2-мегапіксельною камерою, підтримує карти пам'яті формату M2, володіє вбудованим плеєром, модулем бездротового зв'язку Bluetooth з підтримкою профілю A2DP і масою потрібних і зручних додатків.

Sony Ericsson Z310i трохи скромніше як зовні, так і внутрішньо.

Sony Ericsson Z310i трохи скромніше як зовні, так і внутрішньо

Модель також має дзеркальної кришкою, під якою «захований» зовнішній OLED-дисплей, і доступна в трьох колірних рішеннях: чорному (Jet Set Black), бронзовому (Blush Bronze) і соковитому рожевому (Lush Pink). Вбудована камера Z310i має всього лише VGA-дозвіл, зате для передачі даних, крім Bluetooth, у неї є ще і ІК-порт.

Огляд апарату Sony Ericsson Z310 >>>

Ще одним учасником «дзеркального» руху стала Motorola KRZR K1. На відміну від моделей Samsung і Sony Ericsson назвати її чисто жіночої я не наважилася - це скоріше модель-унісекс. Однак не згадати її було б теж неправильно.

Однак не згадати її було б теж неправильно

Модель виконана в розкладному форм-факторі і по функціональності можна порівняти з Sony Ericsson Z610i. До характерних особливостей KRZR K1 можна віднести лише стильний дизайн і прозору скляну панель, що прикрашає кришку.

Огляд апарату Motorola KRZR K1 >>>

Витончену й елегантну жіночу розкладачку PG-3300 в 2006 році представила компанія Pantech.

Витончену й елегантну жіночу розкладачку PG-3300 в 2006 році представила компанія Pantech

Кришка округлого рожевого корпусу прикрашена квітковим орнаментом і стразами. Функціональні можливості у моделі досить слабкі: VGA-камера, 15 Мб вбудованої пам'яті, підтримка Java (MIDP 2.0). Bluetooth-модуля у Pantech PG-3300 немає, правда, є ІК-порт і можливість підключення до ПК за допомогою кабелю.

Ще дві жіночі моделі, A7 і M600, представила китайська компанія Haier.

Розкладачка A7 продовжує «дзеркальну моду» 2006 року - її кришка прикрашена дзеркальною вставкою, в центрі якої розташований джойстик для управління МР3-плеєром. Модель оснащена 128 Мб вбудованої пам'яті і 1.3-мегапіксельною камерою. Ніяких інших особливостей у неї немає.

Ніяких інших особливостей у неї немає

«Чорну перлину» М600 можна сміливо назвати переробленої ідеєю Motorola PEBL U6, яку розробники компанії Haier втілили в моноблочному апараті. Однак у M600 є важлива особливість, яка, на жаль, непомітна в рекламі моделі - її мініатюрність.

Однак у M600 є важлива особливість, яка, на жаль, непомітна в рекламі моделі - її мініатюрність

Габарити «перлини» складають всього 90х35х17.8 мм при вазі 60 грам. Втім, M600 особлива не лише зовні, функціональність її також на рівні: 128 Мб вбудованої пам'яті, підтримка карт пам'яті microSD, МР3-плеєр, FM-приймач і Bluetooth-модуль. Правда, вбудованої камери розробники не передбачили.

Огляд апарату Haier M600 >>>

І, нарешті, замикає список жіночих моделей 2006 року розкладачка Philips 588.

І, нарешті, замикає список жіночих моделей 2006 року розкладачка Philips 588

Зовні вона чимось схожа на Haier A7, втім, і по функціональності моделі близькі. У Philips 588 також центральна позиція відведена МР3-плеєра, для якого телефон оснащений 128 мегабайтами власної пам'яті. Крім того, у 588 є вбудована 1.3-мегапіксельна камера з можливістю запису відео. З бездротових протоколів передачі даних модель може похвалитися тільки ІК-портом. Інших особливих функцій в телефоні немає.


Висновок

Ось і вся історія жіночих мобільних телефонів від самого її початку до наших днів. Звичайно, ряд моделей маловідомих корейських і китайських виробників забувся, але все перерахувати просто не представляється можливим.

Пробігшись очима по всьому різноманіттю моделей, мимоволі задаєшся питанням: а який він, жіночий мобільний хоча б 2007 роки? Мабуть, найкращим відповіддю буде «різний». Але абсолютно ясно, що крім стильного і елегантного зовнішнього вигляду від телефону тепер потрібно і великий запас функціональних можливостей, причому наявність фірмових «жіночих» програм зовсім не обов'язково.

Маргарита Мокшина ( [email protected] )
Опубліковано - 22 листопад 2007 р

Поділитися:

Ми в соціальних мережах:


Є, что Додати?! Пишіть ... [email protected]

Пробігшись очима по всьому різноманіттю моделей, мимоволі задаєшся питанням: а який він, жіночий мобільний хоча б 2007 роки?

Лента Новостей

Скачать лучший антивирус для Android бесплатно на русском языке
С появлением большого количества приложений и сайтов под мобильную платформу Андроид возросла и опасность занести вирус на свое устройство. В лучшем случае вредоносный файл внесет незначительные изменения

Какой бесплатный антивирус для Андроид лучше
Каждый день пользователи смартфонов под управлением операционной системы «Андроид» подвергаются атакам вирусов, которых становится все больше и больше.          В современном мире количество пользователей

Нужен ли антивирус для Android? ТОП-5 антивирусов для андроид
Здравствуйте. Коснемся такой вот интересной многим темы и хотя сомневаюсь что на данный момент подобные статьи могут попасть на верхние строки поисковых систем. Но этот сайт как личная энциклопедия для

Как узнать какая программа вызывает сбои. Что делать если компьютер тормозит, зависает, глючит.
После продолжительного использования стационарного компьютера или ноутбука на базе Windows пользователи могут столкнуться с ситуацией, когда ПК стал сильно тормозить и работает медленно. Причин торможения

Антивирус для Андроид. Какой лучше?
На сегодняшний день очень важна защита телефона не только в повседневной работе, а и в сети. Для этого создано множество антивирусов и из-за подобного разнообразия довольно сложно определится какой

Рейтинг лучших антивирусов для Андроид
Лучший антивирус для Андроид — 360 Security 360 Security — это пакет защиты для мобильной системы Android, созданный китайской компанией QIHU. Он имеет антивирусный сканер обнаружения вредоносного и опасного

Топ-5: Лучшие бесплатные антивирусы для Android (Рейтинг 2016 года)
Смартфоны и планшеты требуют защиты от вредоносного кода, в том числе вирусов, троянов и так далее. Для этого существуют платные и бесплатные антивирусы. И сегодня мы составим рейтинг пяти лучших антивирусов,

FAQ: Какой антивирус лучший для Андроид, лучшие антивирусы на Android
Огромная распространенность устройств под управлением Android поставила под угрозу безопасность пользовательских данных и денежных счетов по двум причинам. Во-первых, широкий круг пользователей привлекателен

10 лучших бесплатных антивирусов для Android
Что вы делаете, когда покупаете новый смартфон на Android? Вы можете загружать свои любимые приложения, которые часто используете. В вашем списке может быть много приложений для социальных сетей, таких

Лучший антивирус для Андроид 2017
Интернет несет в себе массу возможностей и вместе с ними большое количество опасностей. На платформе Андроид главную угрозу для смартфона представляют Трояны — вирусные программы, которые похищают личную

*/ ?>
Яндекс цитирования
Adobe Photoshop | 2D графика, 2D анимация Adobe Illustrator | графика, вектор, анимация Adobe Flash | графика, вектор, анимация Adobe Acrobat | графика, текст Adobe After Effects | графика, анимация, спецэффекты Adobe Premiere Pro | графика, анимация, спецэффекты, монтаж Sound Forge | редактирование звука и музыки ZBrush | программа для трёхмерного моделирования Autodesk Mudbox — графическая программа, для создания 3D объектов, 2D скетчей, карт неровностей, карт нормалей, карт замещения. UVLayout - приложение для создания и редактирования UV координат треxмерных объектов Autodesk 3DMax | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Autodesk Maya | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Cinema 4D | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Blender | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация