Mobile-review.com Огляд Wi-Fi / LTE-планшета Samsung Galaxy Tab S2 (SM-T810 / SM-T815)

 1. зміст Технічні характеристики Комплект поставки позиціонування Дизайн, розміри, керуючі елементи...
 2. Дизайн, розміри, керуючі елементи
 3. екран
 4. акумулятор
 5. Пам'ять, карти пам'яті, продуктивність
 6. комунікаційні можливості
 7. Камера
 8. Особливості програмного забезпечення
 9. Аксесуари для Tab S2
 10. враження
 11. ПОСИЛАННЯ по темі

зміст
 1. Технічні характеристики
 2. Комплект поставки
 3. позиціонування
 4. Дизайн, розміри, керуючі елементи
 5. екран
 6. акумулятор
 7. Пам'ять, карти пам'яті, продуктивність
 8. комунікаційні можливості
 9. Камера
 10. Особливості програмного забезпечення
 11. Аксесуари для Tab S2
 12. враження

Технічні характеристики

 • Android 5.0.2, оновлення до 5.1.1 найближчим часом, оболонка TouchWiz, як на Samsung Galaxy S6 / Note 5
 • Екран 9.7 дюймів, SuperAMOLED, 2048х1536 точок (264 точок на дюйм), геометрія 4: 3, автоматичне регулювання підсвічування, максимальна яскравість на вулиці для читання тексту (режим авто), додаткові режими настройки екрану
 • Чіпсет Exynos 5433 (як в Note 4), 8 ядер до 1.9 ГГц, MALI T760
 • 3 ГБ оперативної пам'яті, 16 ГБ вбудованої, карти пам'яті до 128 ГБ
 • Bluetooth 4.1, Wi-Fi 802.11 a / b / g / n / ac, двохдіапазонний
 • підтримка LTE
 • Датчик відбитків пальців
 • GPS / ГЛОНАСС
 • Акумулятор Li-Ion 5870 мАг, час програвання HD-відео - до 12 годин (максимальна яскравість), в іграх - близько 6 годин
 • Вага - 389/392 грама (Wi-Fi / LTE), розміри - 169 x 237,3 x 5.6 мм

Комплект поставки

 • планшет
 • Зарядний пристрій з USB-кабелем
 • Інструкція

позиціонування

Багато в чому цей огляд буде повторювати те, що було написано для Tab S2 8 дюймів. Причи-на в повній ідентичності начинки, але зробити один матеріал було б неправильно - від-личать розмір і сприйняття цих пристроїв, розмір батареї, діагональ екрану і час роботи. Тому що прочитали огляд Tab S2 8 дюймів, напевно, сміливо можуть переходити до розділу про дизайн і потім до висновків. Але якщо ви не читали той матеріал, то добро будь ла-лову і почнемо.

Лінійка Tab S - це флагмани від Samsung, які створювалися для прямої конкуренції з iPad. У компанії цього ніколи не приховували, більш того, представляючи перше покоління Tab S в США, виставили iPad, щоб будь-хто міг порівняти якість екранів і їх відмінності. Зрозуміло, що екран не є єдиним параметром для вибору такого пристрою, але вони відрізняються як небо і земля, різниця видна неозброєним поглядом, у нас навіть був детальний розбір відмінностей цих пристроїв і їх екранів.

Ідеологія Samsung завжди полягала в тому, щоб дати за ціну iPad більше техноло-гій і можливостей, уявити максимально насичене технологічно пристрій. Не забуваючи про його зручність. У Tab S2 історія повністю повторюється з однією відмінністю - ри-нок планшетів за минулий рік сильно просів, причому це стосується всіх основних про-ників, включаючи Apple. Тому в Samsung зосередилися на оновлення лінійки без подання якихось нових, сенсаційних можливостей. Завдання було зробити флагманські планшети, які будуть зручні в щоденному використанні, стануть са-мимі потужними пристроями на ринку по продуктивності (в сегменті Android як мі-німум), а заодно запропонують якісні камери плюс хороший час роботи.

Позиціонування цього пристрою типово для флагманів - в ньому все без компромісів, стоять найкращі компоненти, найпродуктивніші рішення. Для гиків прикро, що планшет побудований на тій же платформі, що і Note 4, з деякою натяжкою їх можна назвати близнюками-братами. Але треба пам'ятати, що Note 4, що з'явився майже рік тому, обігнав ринок на 1.5-2 року. Навіть сьогодні не виникає аналогічних рішень від інших компаній, що робить цей пристрій найкращим в своєму сегменті. Одним словом, якщо ви шукаєте найпотужніший планшет з найкращим екраном і камерою без оглядки на його вар-тість, то серед варіантів напевно буде Galaxy Tab S2. І це буде один з пріоритет-них варіантів.

До змісту >>>

Дизайн, розміри, керуючі елементи

Зовні планшет вийшов відмінним від першого Tab S: інша геометрія екрану, рамка, як в Note 4, навколо корпусу, вона з металу, з полірованої гранню. Причому грань тільки на лицьовій поверхні, а ззаду пластик - планшет зручно тримати в руках, він не скільки-зит.

Причому грань тільки на лицьовій поверхні, а ззаду пластик - планшет зручно тримати в руках, він не скільки-зит

Товщина планшета - 5.6 мм, така ж у молодшої моделі. Але за рахунок розміру цей планшет вже не покладеш в кишеню, носити його можна тільки в сумці. І це типово для таких пристроїв, кишень для 10-дюймових планшетів поки не придумали, якщо не брати до рас-чет спеціально створену під них одяг.

І це типово для таких пристроїв, кишень для 10-дюймових планшетів поки не придумали, якщо не брати до рас-чет спеціально створену під них одяг

Вага - 389/392 грама (Wi-Fi / LTE), розміри - 169 x 237,3 x 5.6 мм. У порівнянні з тим же iPad Air помітно легше, це заслуга того самого пластику, який хтось недолюблює, а хтось, навпаки, вважає хорошим матеріалом.

Задня стінка виконана з пластика софт-тач, він майже не забруднюється, не дряпається, приємний. Об'єктив камери виступає, але це нормально для таких моделей. На корпусі є дві «кнопки» для установки фірмового чохла, кому-то вони можуть здатися зайві-ми, як мені, я не ношу чохли на планшетах, вважаючи за краще носити їх так.

На нижньому торці можна бачити два динаміка, це не обманка, їх фізично два, і вони зву-чат досить голосно. Розташування динаміків на одній стороні корпусу не безперечно, хотілося б, щоб їх рознесли. Але звучання в більшості ситуацій не страждає, при-крити рукою обидва динаміка неможливо. За гучності планшет явно виграє у iPad, втім, і якість звуку вище.

На тому ж торці знаходиться microUSB-роз'єм, а також мікрофон. У планшеті два микрофо-на, вони потрібні для роботи систему шумозаглушення. Нагадаю, що планшет можна вико-ристовувати як звичайний телефон, як з гарнітурою, так і без неї.

На лівому боці знаходяться спарена клавіша регулювання гучності, кнопка включення, трохи нижче - роз'єм для nanoSIM-карти (вибір такого формату карти здивуєте-льон і сумнівний), а також роз'єм для карт пам'яті.

На лівому боці знаходяться спарена клавіша регулювання гучності, кнопка включення, трохи нижче - роз'єм для nanoSIM-карти (вибір такого формату карти здивуєте-льон і сумнівний), а також роз'єм для карт пам'яті

На лицьовій панелі під екраном, рівно посередині, знаходиться фізична клавіша, по бо-кам - дві сенсорних. За рахунок розміру працювати з клавішами не дуже зручно, помітно ху-ж, ніж на Tab S2 8, але при цьому проблем не виникає.

Якість збірки пристрою на п'ять з плюсом, ніяких проблем немає. До мінусів віднесу те, що через товщину моделі довелося пожертвувати звичним покриттям Corning Gorilla Glass 4, тут варто «полегшена» версія з меншою товщиною зовнішнього шару. Як резуль-тат, екран досить швидко покривається дрібними подряпинами. Ви їх можете розглянути тільки у вимкненому стані, відчути їх пальцями звичайно ж неможливо.

Планшет можна купити в чорному або білому кольорі, нижче ви можете побачити, як виглядає білий апарат, він цікавий не менш, ніж чорний, що був у мене на огляді.

Планшет можна купити в чорному або білому кольорі, нижче ви можете побачити, як виглядає білий апарат, він цікавий не менш, ніж чорний, що був у мене на огляді

До змісту >>>

екран

Для того, щоб зрозуміти, наскільки якісний екран в Tab S2, на нього треба поглянути в життя. Це, мабуть, кращий екран в планшетах, який тільки існує на нинішній час-ний день. Ось його технічні характеристики: 9.7 дюймів, SuperAMOLED, 2048х1536 точок (264 точки на дюйм), геометрія 4: 3. А тепер давайте поговоримо про те, що він вміє на практиці.

А тепер давайте поговоримо про те, що він вміє на практиці

На сонці це один з кращих екранів, в настройках треба встановити автоматичну ре-гуліровку яскравості, тоді максимальна яскравість підсвічування збільшиться в два рази від стан-дротяні, коли планшет зрозуміє, що він на вулиці. Під прямими сонячними променями картин-ка залишалася повністю читається, не потрібно було шукати тінь.

Під прямими сонячними променями картин-ка залишалася повністю читається, не потрібно було шукати тінь

Тепер давайте поговоримо про те, за що лають SuperAMOLED, кажучи, що у нього занадто яскраві кольори. У налаштуваннях ви можете вибрати один з п'яти режимів роботи (адаптивний стоїть за умовчанням, Фільм AMOLED, Фото AMOLED, основний, для читання).

В принципі, варто зупинитися на адаптивному режимі, він відмінно підлаштовує картинку під виведений контент плюс обробляє зовнішні умови освітленості. Тобто, адаптивний режим сам включить налаштування для читання, усвідомивши, що ви читаєте книгу або сторінку в браузері.

Але якщо ви не хочете довіряти цьому режиму, то можете налаштувати все під себе. І тоді кольори не будуть такими агресивними або стануть приглушеними, все залежить від вас. В інших планшетах немає таких технологій або вони в зародковому стані, в тому ж iPad тільки недавно з'явилася можливість регулювати розмір шрифту, а нічого, подібного описуваної технології, просто не існує. Ви не можете на iPad вибрати колірну температуру монітора. Хтось цілком справедливо може сказати, що на iPad це не потрібно. Можливо, що для вас це так. Швидше за все, ви просто не бачили, що таке якісний екран, і тому продовжуєте вважати бляклий екран iPad прийнятним. Він непоганий в сво-му класі, але давно став середнім, не більше того.

Повторю, що якщо в Tab S дисплей був відмінний, то в другій версії він став дивний-ним. Гарна, чиста картинка, висока яскравість на сонці, приємний перегляд фотогра-фий і відео.

Геометрія екрану стала такою ж, як в iPad, - 4: 3. Мені вона подобається менше, ніж 16:10, адже я люблю на планшеті дивитися відео. Тут же залишаються чорні смуги, як на iPad. Але, з іншого боку, якість картинки перекриває всі. Це планшет з найкращим Екран-ном на ринку, що визнають (нехотя або крізь зуби) навіть затяті критики всіх продуктів Samsung.

До змісту >>>

акумулятор

Вбудована батарея Li-Ion має ємність 5870 мАг (в моделі на 8 дюймів тільки 4000 мАг). З огляду на те, що тут застосовується енергоефективний чіпсет і новий варіант екрану, який споживає менше, ніж в попередніх моделях, то час роботи в раз-них режимах зросла.

Наприклад, при програванні відео в HD-дозволі (MX Player, апаратне прискорення, AVI, максимальна яскравість) час роботи становить майже 12 годин (на півгодини менше молодшої моделі). Якщо включити автоматичне регулювання підсвічування або знизити яр-кістка, то час роботи збільшиться до 13-14 годин. Це помітно більше, ніж у будь-яких планшетів такого класу. А якщо взяти до уваги вагу і розміри планшета, то можна вважати свого роду рекордом.

При використанні в планшеті SIM-карти, коли ви дзвоните і пишете SMS, все не так ра-дужно. Він пропрацює добу або більше при середньому навантаженні (2 години екрану, близько години дзвінків). Стільниковий модуль з'їдає батарею досить швидко. Якщо обмежитися тільки передачею даних, то все буде типово для таких пристроїв, можна порівняти з тим же iPad - близько 7-8 годин роботи.

В іграх ви зможете домогтися роботи максимум в 7-7.5 годин, що залежить від налаштувань екрану. Але в іграх задіюється максимальне число ядер, що негативно позначається на часі роботи, планшет помітно розігрівається.

Якщо ви хочете добитися максимального часу роботи, то не використовуйте Chrome, браузер від Samsung набагато більш енергоефективний. Різниця в часі роботи буде майже в два рази! Як на мене, так Google терміново потрібно щось робити з енергоефективно-стю Chrome, він занадто швидко зжирає батарею мобільних пристроїв, хоча і зручний в інших аспектах.

Традиційно є режим енергозбереження, коли ви можете обмежити виробник-ність процесора, прибрати підсвічування сенсорних клавіш, погіршити анімацію і так далі. На жаль, в цьому режимі не можна вибрати окремі пункти, тільки включити всі разом. З приємного - можна встановити автоматичне включення цього режиму при розряді ба-тареі до певного рівня (5, 15, 20, 50%).

У режимі максимального енергозбереження дисплей стає сірим, обмежується фонова передача даних. Цей режим не має аналогів у інших компаній і безпосередньо пов'язаний з можливостями відображення.

Повний час зарядки батареї становить близько 4.5 годин (2А), режим швидкої зарядки, на відміну від того ж Note 4, не підтримується. Сукупно за часом роботи Tab S2 опти-Мален, якщо пам'ятати про його можливості, продуктивності.

До змісту >>>

Пам'ять, карти пам'яті, продуктивність

У планшеті використовується той же процесор, що ми бачили в Note 4, - Exynos 5433. Цей процесор значно випередив свій час і запропонував дуже високу планку виробник-ності, він залишається одним з кращих на ринку. Від добра добра не шукають, і для планшета, в якому дозвіл екрана нижче, ніж в тому ж Note 4, вирішили використовувати його. Багато хто чекав, що це буде нове покоління процесора, але потреби в ньому просто немає - він міг знадобитися тільки при використанні екранів з великою роздільною здатністю. Технічні характеристики процесора наступні: 4 ядра з частотою до 1.3 ГГц, 4 ядра до 1.9 ГГц. Швидка оперативна пам'ять (1066 МГц). Втім, подивіться результати синтетичних тестів.

Об'єм вбудованої пам'яті - 32 ГБ, вам доступно близько 24 ГБ місця для ваших програм і даних. Можна встановити карту пам'яті об'ємом до 128 ГБ, різниці в швидкості доступу майже немає, тому збережені на карті додатки будуть працювати так само швидко. Є версії планшета з 64 ГБ вбудованої пам'яті, в Росію вони поставлятися не будуть.

Об'єм оперативної пам'яті дорівнює 3 ГБ, цього цілком достатньо для будь-яких завдань. В ін-терфейс пристрій працює дуже швидко, ніяких пригальмовувань просто немає.

До змісту >>>

комунікаційні можливості

В Samsung послідовно відмовляються від використання ІК-порту для управління побутовою технікою, його ставили на більшість топових моделей в 2014 році, в тому числі його можна знайти на Tab S, тут його немає. Так само як планшет втратив підтримку NFC, що подвійно прикро, тому що для більшості наявність цієї технології робить використання пристрою зручніше (швидке спаровування з іншими телефонами або планшетами одним дотиком).

Дивно, але в Tab S2 буде відсутня підтримка Samsung Pay (немає окремого чіпа для криптозахисту транзакцій), але переживати про це безглуздо, так як техно-логія орієнтована тільки на ринок США в 2015 році. Використовувати планшет для платі-жей за відсутності NFC можна тільки по-старому.

Інші сильні сторони планшетів Samsung тут залишилися. Антена для Wi-Fi двухдіапа-зонний, працює в 2.4 / 5 ГГц, 802.11 a / b / g / n / ac, традиційно є Wi-Fi Direct. Версія Blue-tooth 4.1.

Підтримка GPS / ГЛОНАСС реалізована непогано, як пристрій для навігації планшет вийшов вдалим. У BMW вибрали його як штатний навігатор для своєї моді-ли 7-ої серії.

Радіомодуль підтримує такі частоти:

 • LTE: 700/800/850/900/1800/1900/2100/2600
 • 3G: 850/900/1900/2100
 • 2G: 850/900/1800/1900

Перед нами пристрій, який з легкістю буде працювати в LTE по всьому світу.

До змісту >>>

Камера

Якщо підходити формально, то камери ніяк не змінилися в порівнянні з Tab S, фрон-тальна також має дозвіл 2.1 мегапікселя, основна - 8 мегапікселів. Але в отли-чие від Tab S, у основної камери немає світлодіодного спалаху. Фронтальна камера стала більш светосильной, так само як і основна камера (f = 1.9 проти 2.4 в Tab S).

4 в Tab S)

Подивіться на приклади знімків і інтерфейс камери, думаю, що ви зможете побачити схожість з Galaxy S6. Знімки відмінно виглядають на екрані планшета, помітно краще, ніж їх реальна якість на екрані ПК. Причина в видатних характеристиках дисплея, але не камери, вона якраз цілком буденна і поступається більшості топових смартфонів на ринку. З іншого боку, для планшетів ця камера є однією з кращих, в чому ви можете з легкістю переконатися, подивившись на порівняння знімка з iPad Mini.

А ось так планшет знімає ввечері і вдень, а також записує відео. Замінити топовий смартфон не зможе, але цілком непоганий для побутових завдань.

Приклад відео (MP4, 47 МБ) >>>

Тепер хочу зупинитися на одній з фішок, безпосередньо пов'язаних з камерою і виробляй-ності планшета. У магазині додатків Samsung є програма 3D Capture, вона дозволяє отримати тривимірні зображення об'єктів. Натискаєте зйомку, обходьте мед-повільно нерухомий об'єкт, бажано на одній відстані, і через хвилину перед вами модель, яку можна крутити як вам завгодно, експортувати в інші програми для редагування тривимірних зображень (формат файлів .OBJ і також є .MTL). Вбудований-ний редактор дозволяє вичистити картинку, прибрати підкладку, виділити окремі зони, і він досить просунутий, перекриває всі можливості, які потрібні. Для біль-шинства ця програма стане свого роду іграшкою, але хтось знайде їй і правильне застосування.

З рук у мене вийшло зробити тривимірну картинку хліба на тарілці, це було подоб-но свого роду чуду. Тут же покрутив картинку, показав друзям, що вийшло. Спробував розташувати планшет нерухомо і обертати тарілку, зйомки не відбулося - планшет вимагає, щоб обертали навколо об'єкта саме його.

Мене завжди вражали такі технології, які стають буденністю - десять років тому помислити, що щось подібне буде в масовому пристрої, було не можна. Ось це те, що можна назвати високими технологіями, і вони стають доступними для широкого загалу. Цей планшет є дешевим способом отримувати тривимірні моделі. Звичайно, тут постає питання в їх деталізації, як. Але для масового споживача це точно буде перше зіткнення з такою технологією і можливістю її використання.

Ні в якому разі, не варто вважати, що 3D зйомка стане фішкою, яка приверне ува-гу до цього продукту. У це складно повірити, але ця фішка унікальна, і її немає в інших компаній (мені не зустрічалася ні в одному продукті). Звичайно, є десяток програм для iPad і для Android, які роблять тривимірні об'єкти в .OBJ, але жодна з них не попу-лярні (можливо, вони все нішеві?), Та й за описом якість підсумкових файлів не дуже хороше. Не беруся судити про це, напевно серед читачів знайдуться ті, хто иг-ра з такими програмами і може оцінити їх якість краще.

До змісту >>>

Особливості програмного забезпечення

Модель поставляється на Android 5.0.2, найближчим часом буде оновлення до 5.1.1. Всередині - полегшений TouchWiz, який повністю або майже повністю ідентичний тому, що ми бачимо на Galaxy S6. В огляді цього телефону я дуже докладно розбирав все плю-си і мінуси такого рішення, зупинився на всіх дрібницях. Ви можете прочитати про це в тексті огляду тут /review/samsung-galaxy-s6.shtml#s10.

Або подивитися відео на прикладі Galaxy S6.

Також як і з іншими флагманськими пристроями, вам пропонують безкоштовні послуги і додатки, наприклад, OneDrive від Microsoft при реєстрації дає 100 ГБ хмарного збе-ніліща. Можна отримати безкоштовно підписку на різні журнали, навігацію тощо.

Можна отримати безкоштовно підписку на різні журнали, навігацію тощо

Мультимедійні можливості планшета відмінні, він всеїдний і перетравлює блешні-ство форматів відео (АС3 з коробки через патентні суперечок не підтримується, доста-точно встановити MX Player, і все запрацює).

Мені подобається те, що на цей планшет можна завантажити будь-які файли і тут же почати їх дивитися, слухати. Як завжди, максимальна всеїдність, відсутність необхідності конвертувати або завантажувати що-небудь через комп'ютер, тут все робиться з пристрою, воно цілком самостійно.

У файловому менеджері з'явилися закладки, ви можете відкривати різні сторінки і ко-бенкетувати файли з однієї сторінки на іншу.

Датчик відбитків пальців працює від дотику, ніяких проблем немає.

З цікавих фішок зазначу, що ви можете при роботі з Bluetooth додати в список «надійні пристрої». Наприклад, це може бути гучний зв'язок в автомобілі. Тоді при з'єднанні з таким пристроєм планшет залишиться розблокованим. Вдома я налаштував в такій якості бездротову колонку, і немає потреби кожного разу прикладати палець до дат-Чику, планшет відкритий.

Вдома я налаштував в такій якості бездротову колонку, і немає потреби кожного разу прикладати палець до дат-Чику, планшет відкритий

Ось таких дрібних фішок в системі з'явилося досить багато, кожна з них не означає нічого, але всі разом вони роблять пристрій зручним. Для LTE-версії підтримуються nanoSIM і голосові дзвінки, а також SMS, на відміну від того ж iPad, де SIM-карта потрібна тільки для передачі даних.

Можна любити чи ненавидіти TouchWiz, але оболонка сильно доповнює стандартний An-droid, привносячи зручні фішки, їх тут безліч.

До змісту >>>

Аксесуари для Tab S2

Для планшета доступний стандартний набір аксесуарів, включаючи різні провідні та безпровідні гарнітури, але я хотів би звернути вашу увагу на три аксесуара, що відрізняються від інших моделей і підійдуть тільки для цього планшета.

Почнемо з Keyboard Cover, це обкладинка, в яку вмонтовано клавіатура, пристібається вона магнітів на задній поверхні. Цей аксесуар недоступний для 8-дюймової моделі, тільки для планшета з великою діагоналлю, що комусь здасться достатнім змістом для його вибору.

У той же час, ви можете вибрати просто Book Cover, це звичайна обкладинка, що дозволяє поставити планшет для перегляду відео.

У той же час, ви можете вибрати просто Book Cover, це звичайна обкладинка, що дозволяє поставити планшет для перегляду відео

Нарешті, можна придбати док-станцію MT800, яка залишилася незмінною з першого покоління планшетів і добре нам знайома. У цій станції є HDMI роз'єм з постач-кой відео 4К, два повноцінних USB-роз'єму, microUSB, Ethernet - ви можете перетворити ваш планшет в повноцінний комп'ютер.

У цій станції є HDMI роз'єм з постач-кой відео 4К, два повноцінних USB-роз'єму, microUSB, Ethernet - ви можете перетворити ваш планшет в повноцінний комп'ютер

До змісту >>>

враження

Ключовим моментом при виборі між двома діагоналями Tab S2 стає продуктивність або якість екрану, вони порівнянні, а розмір пристрою і те, як ви плануєте його носити. Якщо часто користуєтеся сумкою, тоді старша модель буде більш цікавою. Якщо потрібно в повному сенсі цього слова мобільний пристрій, тоді дивіться на молодшу модель.

Конкурентом Tab S2 виступає в Росії перше покоління цього планшета, в першу оче-гу, через те, що на нього залишаються старі ціни. Втім, давайте порівняємо. Ціна Wi-Fi-версії - близько 23 тисяч рублів (їх майже немає, закінчилися), LTE-версії - близько 25 000 рублів. З мінусів - менший обсяг вбудованої пам'яті (16 ГБ проти 32 ГБ), стара вер-сія ОС, без поновлення на 5.1.1 найближчим часом, трохи гірше екран з меншим числом режимів роботи. Час роботи в першому Tab S трішки нижче, але помітно вище, ніж у всіх апаратів в цьому класі. Ця лінійка стала свого роду рекордсменом по живучості бла-цію технічних рішень, які застосовує виробник.

Ціна на Wi-Fi версію 32 ГБ Tab S2 (SM-T810) становить 34 990 рублів, на 32 ГБ LTE версію (SM-T715) - 39 990 рублів. Різниця просто разюча, і привабливість першого покоління Tab S вище з усіх точок зору. Ви майже нічого не втрачаєте, набуваючи попередню модель, а ось економія помітна, вистачить ще на одне-два пристрої нижче класом.

У компанії Apple прямим конкурентом Tab S2 9.7 виступає Apple iPad Air, він більше і тя-желее, має трохи менший час роботи в різних режимах. З плюсів - металевий корпус. Вартість Wi-Fi-версії на 16 ГБ становить від 27 тисяч рублів, за LTE треба буде віддати близько 32 тисяч. У всіх сенсах iPad Air 2 - конкурент старому Tab S, вони создава-лись в один час. Новий Tab S2 в усьому краще - апаратно, по екрану і так да-леї, це просто різні покоління пристроїв.

На ринку Android-планшетів можна подивитися на великі планшети від Sony, наприклад, Xperia Z4 Tablet (LTE). Але вартість цього планшета - 46 990 рублів! Що зовсім за гранню мого розуміння, продаж у нього немає. Але це модель рівня Tab S2, яка має переваж-суспільством у вигляді захисту від води, скляний корпус, а в іншому поступається.

Але це модель рівня Tab S2, яка має переваж-суспільством у вигляді захисту від води, скляний корпус, а в іншому поступається

Як ви бачите, нові пристрої, що виходять на ринок від великих компаній, мають весь-ма своєрідне ціноутворення, до нього доведеться звикнути. З виходом нових iPad про старі ціни доведеться забути зовсім. Але поки ще є моделі попереднього сезону, сто-ит подивитися на них, це буде вигідна покупка. Але час для цього стрімко вухо-дит. Ось такий парадоксальний висновок при описі нового флагмана від Samsung, хороше-го планшета, навіть відмінного, але дорогого. Ціна - це єдиний серйозний недолік.

До змісту >>>

ПОСИЛАННЯ по темі

Поділитися:

Ми в СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖ:


Є, что Додати?! Пишіть ... [email protected]

Можливо, вони все нішеві?

Лента Новостей

Какой бесплатный антивирус для Андроид лучше
Каждый день пользователи смартфонов под управлением операционной системы «Андроид» подвергаются атакам вирусов, которых становится все больше и больше.          В современном мире количество пользователей

Скачать лучший антивирус для Android бесплатно на русском языке
С появлением большого количества приложений и сайтов под мобильную платформу Андроид возросла и опасность занести вирус на свое устройство. В лучшем случае вредоносный файл внесет незначительные изменения

Нужен ли антивирус для Android? ТОП-5 антивирусов для андроид
Здравствуйте. Коснемся такой вот интересной многим темы и хотя сомневаюсь что на данный момент подобные статьи могут попасть на верхние строки поисковых систем. Но этот сайт как личная энциклопедия для

Как узнать какая программа вызывает сбои. Что делать если компьютер тормозит, зависает, глючит.
После продолжительного использования стационарного компьютера или ноутбука на базе Windows пользователи могут столкнуться с ситуацией, когда ПК стал сильно тормозить и работает медленно. Причин торможения

Антивирус для Андроид. Какой лучше?
На сегодняшний день очень важна защита телефона не только в повседневной работе, а и в сети. Для этого создано множество антивирусов и из-за подобного разнообразия довольно сложно определится какой

Рейтинг лучших антивирусов для Андроид
Лучший антивирус для Андроид — 360 Security 360 Security — это пакет защиты для мобильной системы Android, созданный китайской компанией QIHU. Он имеет антивирусный сканер обнаружения вредоносного и опасного

Топ-5: Лучшие бесплатные антивирусы для Android (Рейтинг 2016 года)
Смартфоны и планшеты требуют защиты от вредоносного кода, в том числе вирусов, троянов и так далее. Для этого существуют платные и бесплатные антивирусы. И сегодня мы составим рейтинг пяти лучших антивирусов,

FAQ: Какой антивирус лучший для Андроид, лучшие антивирусы на Android
Огромная распространенность устройств под управлением Android поставила под угрозу безопасность пользовательских данных и денежных счетов по двум причинам. Во-первых, широкий круг пользователей привлекателен

10 лучших бесплатных антивирусов для Android
Что вы делаете, когда покупаете новый смартфон на Android? Вы можете загружать свои любимые приложения, которые часто используете. В вашем списке может быть много приложений для социальных сетей, таких

Лучший антивирус для Андроид 2017
Интернет несет в себе массу возможностей и вместе с ними большое количество опасностей. На платформе Андроид главную угрозу для смартфона представляют Трояны — вирусные программы, которые похищают личную

*/ ?>
Яндекс цитирования
Adobe Photoshop | 2D графика, 2D анимация Adobe Illustrator | графика, вектор, анимация Adobe Flash | графика, вектор, анимация Adobe Acrobat | графика, текст Adobe After Effects | графика, анимация, спецэффекты Adobe Premiere Pro | графика, анимация, спецэффекты, монтаж Sound Forge | редактирование звука и музыки ZBrush | программа для трёхмерного моделирования Autodesk Mudbox — графическая программа, для создания 3D объектов, 2D скетчей, карт неровностей, карт нормалей, карт замещения. UVLayout - приложение для создания и редактирования UV координат треxмерных объектов Autodesk 3DMax | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Autodesk Maya | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Cinema 4D | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Blender | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация