Mobile-review.com Огляд GSM-телефону VK VG207

  1. Меню
  2. враження

Фотографії VK VG207 в інтер'єрі

Комплект поставки:

  • Телефон
  • Тонкий (620 мАг Li-Ion) і стандартний акумулятор (720 мАг Li-Ion)
  • Зарядний пристрій для швидкої зарядки
  • Настільний зарядний пристрій
  • ремінець
  • гарнітура
  • Інструкція (2 примірника англійською і локалізована версія)

Для компанії VK Mobile модель VG207 є за великим рахунком другий, так як CG107 , VG107 це одна і та ж модель, укладена в різні корпуси. При створенні VG207 в розрахунок приймався мабуть такий апарат, як Samsung T500 , У вигляді цих моделей багато спільного, але телефон від VK значно менше (73х42х22 мм). Схожість криється в лакованому покритті корпусу. Так, VK VG207 випускається в трьох колірних рішеннях - червоному, синьому, білому. Якість покриття хороше, проте, з часом воно дряпається, оголюється сріблястого кольору пластик. При дбайливому зверненні такий результат малоймовірний, але про це слід знати в будь-якому випадку.

При дбайливому зверненні такий результат малоймовірний, але про це слід знати в будь-якому випадку

Модель орієнтована на жінок, тому і вага у неї відповідний - 70 грам. Цікаво, що за нашими відчуттями в основі цього апарату лежить та ж платформа, що і у CG107 / VG107. Зміни торкнулися в першу чергу екранів, так, зовнішній екран тепер має дозвіл 80х48 точок. За заявою виробника він здатний відображати до 4 рядків тексту, реально в телефоні немає жодного режиму, в якому ви побачите на ньому таке число рядків. Скоріше варто говорити про службову рядку з індикаторами рівня сигналу, заряду батареї і рядку інформації. При дзвінку другий рядок замінюється на ім'я або номер абонента. У зовнішнього екрана підсвічування ніжно-блакитного кольору, немає тієї великої кількості квітів підсвічування, як в попередній моделі. Але навколо екрану ви можете бачити сріблястий кант, в нього вбудовано три світлодіода, вони мають різні кольори підсвічування. Ви можете в меню вибрати сподобався вам колір або колірну схему.

Ви можете в меню вибрати сподобався вам колір або колірну схему

На передній панелі в нижній частині видно отвори, тут розташовується динамік. Така конструкція дозволяє без збільшення потужності самого динаміка зробити дзвінок досить гучним.

Така конструкція дозволяє без збільшення потужності самого динаміка зробити дзвінок досить гучним

На нижньому торці ви можете побачити інтерфейсний роз'єм, на верхньому - роз'єм для підключення гарнітури. На лівій бічній поверхні знаходиться спарена клавіша регулювання гучності.

На лівій бічній поверхні знаходиться спарена клавіша регулювання гучності

Відкривши апарат, ви побачите внутрішній екран, він досить невеликий за фізичними розмірами, його дозвіл 128х96 точок, що дозволяє відображати до 5 рядків тексту і рядок підписів до софт-клавіш. Екран кольоровий (до 65000 кольорів), виконаний за технологією STN, але кольори не настільки яскраві, як на терміналах інших виробників з аналогічними матрицями. Картинка виглядає брудною, трохи не в фокусі. Мабуть для графіки позначається низька роздільна здатність екрану, так як текст на ньому виглядає дуже непогано.

Мабуть для графіки позначається низька роздільна здатність екрану, так як текст на ньому виглядає дуже непогано

Клавіатура виконана з пластика, цифрові клавіші середні за розмірами, непогано рознесені. Навігаційна клавіша, чотирьохпозиційна, в режимі очікування їй призначено швидкий виклик деяких пунктів меню. Підсвічування клавіатури синього кольору, позначення на клавішах виконані тонким шрифтом, вони помітні не у всіх умовах.

Підсвічування клавіатури синього кольору, позначення на клавішах виконані тонким шрифтом, вони помітні не у всіх умовах

У комплект поставки входить два літій-іонних акумулятора, ємністю 620 і 720 мАг відповідно. Заявлений час роботи в режимі очікування до 100 (120) годин, в режимі розмови до 150 (180) хвилин. Воно співпадає з часом роботи для молодшої 107 моделі, мабуть це просто калька. Так, в умовах московської мережі Білайн апарат зміг пропрацювати близько 2 і 2.5 діб при 15 хвилинах розмов і до 20 хвилин використання інших функцій. Наявність кольорового екрану скоротило загальний час роботи на 12 годин. Час повної зарядки стандартного акумулятора близько 2 годин.

Меню

Функціонально апарат практично повністю ідентичний моделі CG107, всі можливості рівно ті ж, лише додалася нова гра, та змінилося уявлення головного меню. В меню є швидка навігація за допомогою цифрових послідовностей. Давайте розглянемо функції окремо, найчастіше при цьому ми будемо використовувати текст з огляду CG107, так як реалізація збігається, що називається один в один.

Давайте розглянемо функції окремо, найчастіше при цьому ми будемо використовувати текст з огляду CG107, так як реалізація збігається, що називається один в один

Телефонна книга. У пам'яті телефону можна зберегти до 100 номерів, при цьому на одне ім'я призначається лише один номер. Є список швидкого набору на 8 номерів, ви самі можете вибрати необхідні вам запису. Апарат підтримує об'єднаний список телефонів, одночасно відображаються номери, як з пам'яті телефону, так і SIM-карти. Є пошук записів, як по імені, так і за номером, в цілому телефонна книга пропонує стандартний набір функцій.

Повідомлення. У пам'яті телефону можна зберегти до 20 повідомлень, при цьому телефон підтримує виключно SMS, мови про EMS, а вже тим більше MMS не йде. Є інтелектуальне введення тексту eZi, це аналог Т9. У нашій версії апарату він працював для двох мов, англійської та російської. У поставках для італійського ринку є відповідно і італійську мову, він замінює російську. В цілому в меню завжди підтримується дві мови, це англійська і другий за вибором в залежності від місця розташування.

Екран. Це перший пункт головного меню, в ньому можна вибрати одну з шести анімаційних заставок екрану (пори року, діти), а також будь-яка з представлених зображень. Можливостей для вибору маса, плюс стверджується, що ви можете завантажити свої картинки. Із встановлених можна вибрати знак зодіаку або встановити його автоматичну зміну в залежності від місяця.

Із встановлених можна вибрати знак зодіаку або встановити його автоматичну зміну в залежності від місяця

Є набір картинок із смішними персонажами, присутня можливість установки годин (цифрові, аналогові, два часових пояси), календаря (місяць, тиждень), нарешті тексту або просто картинки з пейзажем.

Звук. Телефон підтримує 40-тональну поліфонію, мелодії звучать дуже м'яко і приємно. Реалізація поліфонічного дзвінка в цьому апараті заслуговує похвали. Гучність також достатня, щоб не пропускати дзвінки в досить тихих приміщеннях або на спокійних вулицях. За гучності дзвінка апарат поступається моделям від LG, Samsung. Всього в телефоні 32 тони і мелодії. Є кілька варіантів попередження, це просто дзвінок, вібрація і змішаний режим. Для будильника можна виставить рівно ті ж сигнали попередження, плюс будь-яку мелодію з представлених. У телефоні також є 5 тонів сигналізують про те, що ви додзвонилися, при наборі номера з вашого апарату. Така ж функція вперше була застосована в телефонах Samsung.

Установки телефону. Тут ховаються різні установки, в тому числі дати та часу, і тут же знаходиться будильник. Він може бути встановлений на однократне спрацьовування або щоденне. Ви також можете зазначити автовключение телефону при роботі будильника. Інші налаштування стандартні, тут же можна вказати колір підсвічування зовнішнього екрана.

Установки дзвінка. У цьому меню знаходяться всі налаштування, пов'язані з дзвінками, зокрема переадресація дзвінків тощо.

Секретар. З цього меню ви отримуєте доступ до органайзеру, тут можна переглянути календар, як за місяць, так і за тиждень. Підтримується введення різних подій (розклад, дзвінок, пам'ятка, роковини), вказівка ​​часу сигналу для цих подій. Приємна особливість календаря в тому, що ви для кожного дня бачите фазу місяця.

Приємна особливість календаря в тому, що ви для кожного дня бачите фазу місяця

Калькулятор зручний за рахунок використання навігаційної клавіші.

Калькулятор зручний за рахунок використання навігаційної клавіші

Конвертер одиниць виміру, досить стандартний, конвертера валют в апарату в явному вигляді немає.

Конвертер одиниць виміру, досить стандартний, конвертера валют в апарату в явному вигляді немає

Функція світового часу дозволяє переглянути час в найбільших містах планети.

Функція світового часу дозволяє переглянути час в найбільших містах планети

Особисте. З цього меню доступна інформація про час дзвінків, а також до 10 записів з особистою інформацією (наприклад, номери кредитних карт). Доступ до меню Приватне можна закрити паролем, тоді ви будете впевнені в тому, що інформацію зможете прочитати ви і тільки ви.

Так як телефон призначений для жінок, то тут же розташовується функція розрахунку біоритмів, а також менструального циклу.

Ігри. У телефоні три гри, це JumpJump, SpaceBall, Othello. Якщо сенс першої гри мені не став зрозумілий і після прочитання інструкції, то друга є варіантом класичної змійки, причому вельми оригінальним. На поле розкидані кульки з різними картинками, змійка ковтає їх, її хвіст приростає такими кулями. Якщо на кінці виявляється три однакових кулі, то вони згорають. Гра кумедна, за нею час летить непомітно. Третя гра варіант Го, в неї теж цікаво грати.

Третя гра варіант Го, в неї теж цікаво грати

Internet. В телефоні використовується wap-браузер версії 1.2.1, власне нічого більшого про нього сказати і не можна.


враження

Як ви бачите, основні відмінності від молодшої моделі криються в кольоровому внутрішньому екрані, додавши грі, а також відповідно іншому вигляді розкладачки. Апарат в якійсь мірі непоганий, особливо для тих, хто вперше купує розкладачку. Так, жінки залишаться задоволені поліфонічним дзвінком, його мелодійністю. Сила вібродзвінка середня, його можна відчути, тільки якщо носити телефон на тілі або в кишені сорочки. Звук в динаміці приємний, ви добре чуєте співрозмовника. На жаль, ваш співрозмовник не завжди вас добре чує, мікрофон телефону на вулиці часто краще ловить сторонні шуми.

При роздрібній вартості апарата в 400-450 доларів його не можна рекомендувати до покупки взагалі, як не парадоксально це звучить. Непоганий телефон при гіпотетичній ціні в 200-250 доларів, він коштує невиправдано дорого і тут не рятує становище навіть комплектація. Компанія VK Mobile самостійно звужує ринок для своєї продукції, так як купувати телефони маловідомої марки при наявності великої кількості альтернативних, а часто і більш дешевих пропозицій ніхто не буде. За нашими прогнозами ринкова ситуація змусить компанію різко знизити вартість апарату як мінімум до 300 доларів в самий найближчий час, але навіть і в цьому випадку VK VG207 буде найдорожчою покупкою.

Варіанти різних мелодій VG207

Дякуємо представництво компанії HMM за наданий телефон.

Є, що додати ?! Пишіть ... [email protected]

Є, що додати ?

Лента Новостей

Скачать лучший антивирус для Android бесплатно на русском языке
С появлением большого количества приложений и сайтов под мобильную платформу Андроид возросла и опасность занести вирус на свое устройство. В лучшем случае вредоносный файл внесет незначительные изменения

Какой бесплатный антивирус для Андроид лучше
Каждый день пользователи смартфонов под управлением операционной системы «Андроид» подвергаются атакам вирусов, которых становится все больше и больше.          В современном мире количество пользователей

Нужен ли антивирус для Android? ТОП-5 антивирусов для андроид
Здравствуйте. Коснемся такой вот интересной многим темы и хотя сомневаюсь что на данный момент подобные статьи могут попасть на верхние строки поисковых систем. Но этот сайт как личная энциклопедия для

Как узнать какая программа вызывает сбои. Что делать если компьютер тормозит, зависает, глючит.
После продолжительного использования стационарного компьютера или ноутбука на базе Windows пользователи могут столкнуться с ситуацией, когда ПК стал сильно тормозить и работает медленно. Причин торможения

Антивирус для Андроид. Какой лучше?
На сегодняшний день очень важна защита телефона не только в повседневной работе, а и в сети. Для этого создано множество антивирусов и из-за подобного разнообразия довольно сложно определится какой

Рейтинг лучших антивирусов для Андроид
Лучший антивирус для Андроид — 360 Security 360 Security — это пакет защиты для мобильной системы Android, созданный китайской компанией QIHU. Он имеет антивирусный сканер обнаружения вредоносного и опасного

Топ-5: Лучшие бесплатные антивирусы для Android (Рейтинг 2016 года)
Смартфоны и планшеты требуют защиты от вредоносного кода, в том числе вирусов, троянов и так далее. Для этого существуют платные и бесплатные антивирусы. И сегодня мы составим рейтинг пяти лучших антивирусов,

FAQ: Какой антивирус лучший для Андроид, лучшие антивирусы на Android
Огромная распространенность устройств под управлением Android поставила под угрозу безопасность пользовательских данных и денежных счетов по двум причинам. Во-первых, широкий круг пользователей привлекателен

10 лучших бесплатных антивирусов для Android
Что вы делаете, когда покупаете новый смартфон на Android? Вы можете загружать свои любимые приложения, которые часто используете. В вашем списке может быть много приложений для социальных сетей, таких

Лучший антивирус для Андроид 2017
Интернет несет в себе массу возможностей и вместе с ними большое количество опасностей. На платформе Андроид главную угрозу для смартфона представляют Трояны — вирусные программы, которые похищают личную

*/ ?>
Яндекс цитирования
Adobe Photoshop | 2D графика, 2D анимация Adobe Illustrator | графика, вектор, анимация Adobe Flash | графика, вектор, анимация Adobe Acrobat | графика, текст Adobe After Effects | графика, анимация, спецэффекты Adobe Premiere Pro | графика, анимация, спецэффекты, монтаж Sound Forge | редактирование звука и музыки ZBrush | программа для трёхмерного моделирования Autodesk Mudbox — графическая программа, для создания 3D объектов, 2D скетчей, карт неровностей, карт нормалей, карт замещения. UVLayout - приложение для создания и редактирования UV координат треxмерных объектов Autodesk 3DMax | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Autodesk Maya | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Cinema 4D | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Blender | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация