Мобільний інтернет

  1. Мобільний Інтернет зараз надають багато операторів стільникового зв'язку. Подивившись, порівнявши...

Мобільний Інтернет зараз надають багато операторів стільникового зв'язку. Подивившись, порівнявши і випробувавши різні тарифи трьох основних операторів (так званої Великої Трійки), вважаю за краще використовувати Ярославський білайнівському тариф вартістю 250-т рублів на місяць з доступом по всій Росії з обмеженням по трафіку в 5-ть гігабайт.

Мобільний Інтернет пробував забезпечити і за допомогою 4G модему МТС, купленого по акції за 1 рубль (при цьому довелося заплатити за місяць користування дорогим тарифом). У мене склалося враження, що якість зв'язку гірше, ніж у Білайну.

До того ж після декількох спроб не вдалося підключити 4G модем до працездатного роутера (хоча це повинно відбуватися автоматично), а знань, бажання і часу возитися з налаштуванням роутера у мене не було. Підключив 4G модем МТС до ноутбука подружжя - нехай хоч місяць виходить в Інтернет індивідуально.

Перший місяць 4G модем МТС відпрацював більш-менш нормально, бо дружину влаштовував. Після переходу на більш дешевий тариф почалися проблеми, які вже тривають більше 18-ми днів. Листування з МТС нормалізувати ситуацію не допомогла: є доступ з 4G модему МТС тільки до сайту МТС, всі інші сайти недоступні. Тобто МТС карав мене за перехід на більш дешевий тариф.

Коли буду в Москві, зайду в офіс МТС і спробую отримати місяць Інтернету, який не був використаний. Витрачати час на марну і безглузду переписку набридло! Само собою зрозуміло, що в офіс МТС я не пішов, а просто подумки в черговий раз послав їх подалі.

Купівля модему по акції перетворилася в мишоловку - щоб вибратися з неї, довелося б, швидше за все, разлочить модем і вставити в нього SIM-карту Білайну.

Мій висновок такий: щоб отримати доступ в Інтернет, простіше використовувати не модем, а планшет з 3G (або 4 G) - з нього можна по WiFi роздавати доступ в Інтернет інших пристроїв (ноутбуків і смартфонів), включивши і налаштувавши хот-спот.

У Москві послуга настройки роутера коштує 400 - 500 рублів - коли буду в Москві, спробую скористатися. Якщо вдасться тим чи іншим способом налаштувати роутер з підключеним модемом, спробую деякі способи підвищення чутливості модему - аж до пробної покупки антени на умовах манібек.

Вважаю, що найкращим способом мобільного доступу в Інтернет є установка SIM-карти в планшет, з'єднання планшета з ноутбуком USB-кабелем і використання планшета в якості модему. У мене склалося враження, що планшет має більшу чутливість, ніж 4G модем, що проявляється в більш стабільному 3G.

Існує можливість перетворити Планшетофони в точку доступу WiFi - включив хот-спот в Планшетофони, налаштував WiFi в другому ноутбуці - все прекрасно працює!

Спочатку той ноутбук, до якого кабелем USB був підключений Планшетофони, отримував вихід в Інтернет по кабелю, а тепер прийшов до висновку, що всі ноутбуки повинні бути рівноправні і повинні отримувати Інтернет по Wi-Fi.

Кабель USB тепер використовую тільки для харчування Планшетофони. Мій Планшетофони Huawei Ideos X5 витримував на акумуляторі приблизно 6-ть годин роботи в режимі hot-spot і забезпечував Інтернетом ноутбуки навіть при 2-х відсотках заряду акумулятора. У вересні 2015 го року придбав Планшетофони Asus FE380CG - тепер його використовую в режимі hot-spot.

Встановлення точки доступу (хот-спота) досить проста: потрібно довільно задати ім'я точки доступу і пароль доступу до неї. Виявивши з ноутбука точку доступу, достатньо підключитися до неї і один раз набрати пароль доступу.

Для включення на Планшетофони режиму hot-spot потрібно виконати команди Налаштування - Ще - Режим модему - Точка доступу Wi-Fi.

Вельми важливо, на мою думку, підняти Планшетофони вище (останнім часом тримаю його на другому поверсі) і правильно його орієнтувати, спостерігаючи за значками, що свідчать про якість зв'язку. Прийшов до висновку, що краще тримати планшет не в положенні плазом, а встановити його вертикально, бо антени роутера рекомендується встановлювати вертикально.

Мій Планшетофони витримує на акумуляторі приблизно 6-ть годин роботи в режимі hot-spot. Найкраще живити його немає від ноутбука, а від мережі ~ 220 В, використовуючи підходящий випрямляч.

Крім того, Планшетофони забезпечує мобільний доступ в Інтернет по всій Росії, що часто буває вельми корисно, особливо при їзді на автомобілі.

Приїжджаючи до Москви на постірушку, користувалися мобільним Інтернетом, який мав якість приблизно на рівні дачного: сигнал погано пробивається через залізобетонний будинок, а при виході з Планшетофони на ліфтову майданчик сигнал різко поліпшується. Коли знову поїду в Москву, спробую в квартирі покласти Планшетофони на підвіконня - там сигнал повинен бути трохи краще.

Отже, мої висновки про мобільний Інтернет такі:

1. Планшетофони (або планшет) повинен постійно мати мобільний вихід в Інтернет.

2. Найбільш вигідним станом на 03.08.2014 є Ярославський білайнівському тариф вартістю 250-т рублів на місяць з доступом майже по всій Росії з обмеженням по трафіку в 5-ть гігабайт. Московський тариф трохи дорожче, тому буду намагатися і в Москві продовжувати користуватися Ярославським тарифом.

3. Модем 3G або 4G для мобільного Інтернету при пристойному видаленні від передавачів і приймачів провайдера працює погано і зовсім не потрібний: досить включити точку доступу в Планшетофони (або в планшеті) і можна по Wi-Fi отримувати доступ в Інтернет на кількох гаджетах.

4. Використовуючи білайнівському Симку, доводиться регулярно міняти налаштування APN: в Ярославській області ставлю home.beeline.ru, а поза нею - internet.beeline.ru

5. При використанні модему (особливо має антенний вхід) є кілька способів посилити сигнали, що надходять в модем. Перераховувати їх не стану - шукайте самі інформацію в Інтернеті і експериментуйте. Чи не пошкодую 500-т рублів і куплю супутникову тарілку - розташувавши Планшетофони у фокусі тарілки, сподіваюся мати більш потужний сигнал в 2017-му році.

6. Ще одна можливість - використовувати Підсилювач інтернет-сигналу «Connect Street 3G / 4G Universal» , Купивши його в Юлмарт за 1990-то рублів.

7. Прийшов до висновку, що не в дачний період, перебуваючи в Москві, мені було б досить 2 ГБ трафіку за 150-т рублів. Економія в рік склала б приблизно 700-т рублів, а це вартість трьох пляшок горілки! Але це, на жаль, неможливо, так як тариф на 2 ГБ діє тільки в Ярославській області.

Я вже більше двох років зберігаю постійний номер в Білайні, не допускаючи тривалих перерв. Економити не в дачний період буду за рахунок перерв і підключаючись подобово за 11-ть рублів / добу. Платити буду в автоматі по 50-т рублів і підключатися в Особистому кабінеті, в офісі Білайну або набираючи відповідний код.

При перевищенні ліміту трафіка відбувається обмеження швидкості скачування інформації до 64-х Кбіт / сек, тому має сенс відразу перейти на інший тариф. У вересні 2016- го року в офісі Білайну не змогли перевести мій номер на інший тариф, але сказали, що це можна зробити в особистому кабінеті. Без проблем перейшов з 5-ти ГБ на 2 ГБ, а через 5-ть днів знову перевищив ліміт: Windows 10, не спитавши вночі 21-го вересня скачував поновлення зі швидкістю до 7,7 Мбіт / сек.

Перервав скачування і заборонив оновлення Windows, але 3 ГБ пішли коту під хвіст. Довелося їхати в Переславль і доплачувати. Повернувшись на дачу, увійшов в Особистий кабінет і насилу перейшов на тариф 5 ГБ: Білайн запевняв, що перехід неможливий, але вдалося перейти через розділ Послуги, а не через Тариф (там присутній повідомлення: Зміна тарифного плану - Ні тарифів, доступних для переходу ).

Списано було не 250-т, а 265-ть рублів (15-ть рублів, мабуть, списали за послугу) - залишилося 145-ть рублів, тому доведеться при необхідності додати грошей на рахунок: автоматичного продовження тарифу 21-го жовтня не відбудеться з -за браку коштів на рахунку, деякий час Інтернет буде недоступний, а при необхідності підключуся з тарифом 11-ть рублів / добу.

8. Ось зведення тарифних планів, що діють в Ярославській області в вересні 2016- го року:

Для смартфона Інтернет трафік на місяць / Абонентська плата / Територія надання

2 Гбайт Для кількох пристроїв
150 крб. у місяць
безлімітний мобільний інтернет в мережі «Білайн» в домашньому регіоні.

5 Гбайт Для кількох пристроїв
250 крб. в місяць або 11 крб. на добу - На вибір
безлімітний мобільний інтернет в мережі «Білайн» по всій Росії, крім республіки Крим і деяких областей Далекого Сходу і Сибіру.
або безлімітний мобільний інтернет в мережі «Білайн» по всій Росії, крім республіки Крим і деяких областей Далекого Сходу і Сибіру.

9 Гбайт Для кількох пристроїв
350 крб. у місяць
безлімітний мобільний інтернет в мережі «Білайн» по всій Росії, крім ...

15 Гбайт Для кількох пристроїв
450 крб. у місяць
безлімітний мобільний інтернет в мережі «Білайн» по всій Росії, крім ...

30 Гбайт Для кількох пристроїв
650 крб. у місяць
безлімітний мобільний інтернет в мережі «Білайн» по всій Росії, крім ...

Якось влітку оплачував і 9 ГБ, і 15 ГБ, але на якість зв'язку це не вплинуло. У дачний сезон якість зв'язку, за моїми спостереженнями, сильно залежить від дня тижня: з вечора п'ятниці по вечір неділі воно зазвичай помітно погіршувався.

9. Щоб теоретично підготуватися до спроби поліпшити Мобільний Інтернет на дачі і в Екопарк, створив в розділі Мобільний Інтернет такі 13-ть сторінок:

3G

4G

5G

антена

комплект 3G

модем

Налаштування роутера

відбивач

покоління зв'язку

програми моніторингу

розподіл частот

репитер

Рівень сигналу

ЦІННІ ВИСНОВКИ розділу Мобільний Інтернет

економія трафіку

10. Начебто з'ясував причину поганого доступу в Інтернет з вечора п'ятниці до вечора неділі. Раніше я вважав, що проблема в достатку дачників, які намагаються користуватися мобільним зв'язком (і розмови, і Мобільний Інтернет) - тепер же схильний вважати, що проблема, в основному, в засміченості радіоефіру і достатку взаємних перешкод, тому маю надію різними способами поліпшити мобільний доступ в Інтернет і в вікенди.

Подробиці - в текстах сторінок, згаданих в попередньому п. 9.

11. Прийшов до висновку, що треба спробувати налагодити 4G Мобільний Інтернет, використовуючи LTE модем, який понад рік валяється без діла. Подробиці - на сторінці модем .

12. Мобільний Інтернет з кожним роком стає все швидше, надійніше і далекобійні, тому треба повніше використовувати ті можливості, які надає сучасний Мобільний Інтернет. Тому пора відмовитися від точки доступу в 3G планшеті і налагодити роботу комплекту Антена + LTE модем + Роутер.

Багато років колекціоную модеми, починаючи з зорі розвитку Інтернету - хіба в роки використання модемів 2400 біт / сек нам мріялося мати бездротової Мобільний Інтернет зі швидкостями в десятки Мегабит / сек!

! ...

Запрошую всіх висловлюватися в Коментарях. Критику та обмін досвідом схвалюю і вітаю. У хороших коментарі зберігаю посилання на сайт автора!

І не забувайте, будь ласка, натискати на кнопки соціальних мереж, які розташовані під текстом кожної сторінки сайту.
І не забувайте, будь ласка, натискати на кнопки соціальних мереж, які розташовані під текстом кожної сторінки сайту Продовження читання ...

Лента Новостей

Скачать лучший антивирус для Android бесплатно на русском языке
С появлением большого количества приложений и сайтов под мобильную платформу Андроид возросла и опасность занести вирус на свое устройство. В лучшем случае вредоносный файл внесет незначительные изменения

Какой бесплатный антивирус для Андроид лучше
Каждый день пользователи смартфонов под управлением операционной системы «Андроид» подвергаются атакам вирусов, которых становится все больше и больше.          В современном мире количество пользователей

Нужен ли антивирус для Android? ТОП-5 антивирусов для андроид
Здравствуйте. Коснемся такой вот интересной многим темы и хотя сомневаюсь что на данный момент подобные статьи могут попасть на верхние строки поисковых систем. Но этот сайт как личная энциклопедия для

Как узнать какая программа вызывает сбои. Что делать если компьютер тормозит, зависает, глючит.
После продолжительного использования стационарного компьютера или ноутбука на базе Windows пользователи могут столкнуться с ситуацией, когда ПК стал сильно тормозить и работает медленно. Причин торможения

Антивирус для Андроид. Какой лучше?
На сегодняшний день очень важна защита телефона не только в повседневной работе, а и в сети. Для этого создано множество антивирусов и из-за подобного разнообразия довольно сложно определится какой

Рейтинг лучших антивирусов для Андроид
Лучший антивирус для Андроид — 360 Security 360 Security — это пакет защиты для мобильной системы Android, созданный китайской компанией QIHU. Он имеет антивирусный сканер обнаружения вредоносного и опасного

Топ-5: Лучшие бесплатные антивирусы для Android (Рейтинг 2016 года)
Смартфоны и планшеты требуют защиты от вредоносного кода, в том числе вирусов, троянов и так далее. Для этого существуют платные и бесплатные антивирусы. И сегодня мы составим рейтинг пяти лучших антивирусов,

FAQ: Какой антивирус лучший для Андроид, лучшие антивирусы на Android
Огромная распространенность устройств под управлением Android поставила под угрозу безопасность пользовательских данных и денежных счетов по двум причинам. Во-первых, широкий круг пользователей привлекателен

10 лучших бесплатных антивирусов для Android
Что вы делаете, когда покупаете новый смартфон на Android? Вы можете загружать свои любимые приложения, которые часто используете. В вашем списке может быть много приложений для социальных сетей, таких

Лучший антивирус для Андроид 2017
Интернет несет в себе массу возможностей и вместе с ними большое количество опасностей. На платформе Андроид главную угрозу для смартфона представляют Трояны — вирусные программы, которые похищают личную

*/ ?>
Яндекс цитирования
Adobe Photoshop | 2D графика, 2D анимация Adobe Illustrator | графика, вектор, анимация Adobe Flash | графика, вектор, анимация Adobe Acrobat | графика, текст Adobe After Effects | графика, анимация, спецэффекты Adobe Premiere Pro | графика, анимация, спецэффекты, монтаж Sound Forge | редактирование звука и музыки ZBrush | программа для трёхмерного моделирования Autodesk Mudbox — графическая программа, для создания 3D объектов, 2D скетчей, карт неровностей, карт нормалей, карт замещения. UVLayout - приложение для создания и редактирования UV координат треxмерных объектов Autodesk 3DMax | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Autodesk Maya | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Cinema 4D | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Blender | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация