Мобільний інтернет в ноутбуках: як завжди залишатися на зв'язку

  1. 3G і 4G всередині ноутбука
  2. надійність
  3. Безпека
  4. швидкість
  5. мобільність
  6. доступність
  7. 3G і 4G: в чому різниця?
  8. Доступ до мережі в будь-якому регіоні

Інтернет став важливою частиною нашого повсякденного життя: більшість завдань вирішується «на ходу», а не за столом в офісі. Сучасні пристрої повинні бути мобільні і не залежати від проводів. Так з'явилися ноутбуки з вбудованим WWAN-модулем. Вони дозволяють з легкістю організувати робоче місце в будь-якій обстановці і всюди мати доступ до мережі.

Інтернет об'єднав у собі всі необхідні для роботи функції: звітність, доступ до баз даних, спілкування і т.д. Все більше людей відмовляються від телефонних розмов на користь месенджерів і додатків, що забезпечують голосовий зв'язок по мережі.

За даними компанії HP, офісні співробітники витрачають до 40% робочого часу на обговорення поточних завдань в інтернеті. А скільки годин йде на веб-серфінг і пошук інформації в мережі? Точно не менше. Підключення до інтернету потрібно завжди: у відрядженні або під час відпустки, у іншому місті або країні. Скрізь хочеться мати можливість зв'язатися з колегами, відкрити веб-додаток або перевірити пошту.

3G і 4G всередині ноутбука

Інтернет став важливою частиною нашого повсякденного життя: більшість завдань вирішується «на ходу», а не за столом в офісі

Коли поруч немає Wi-Fi, на допомогу приходить вбудований WWAN-модем

Спочатку ноутбуки підключали до інтернету через мережевий кабель. Однак дротове з'єднання не забезпечує ту мобільність, яка необхідна сучасному користувачеві. Такими етапами на шляху до мобільності стали «кишенькові» USB-модеми, які можна носити з собою. Але маленький гаджет займає USB-порт і не завжди гарантує високу швидкість інтернету. Сучасні ноутбуки повинні мати вбудований 3G / 4G-модем. У чому його перевага?

надійність

У порівнянні з зовнішніми модемами внутрішній приймач має більш високий рівень прийому-передачі сигналу, що гарантує високу швидкість обміну даними в сучасних мережах. Така перевага вбудованого приймача забезпечує антена більшої площі. Досить порівняти розміри модемів - USB-гаджет може бути оснащений максимум 5 сантиметрової антеною, а у вбудованого модуля WWAN-антена порівнянна з довжиною кришки ноутбука.

Справедливо кажучи, в зоні з хорошим покриттям ви не помітите сильної різниці між використанням внутрішнього або зовнішнього модему. Але що щодо тих випадків, коли на телефоні далеко не 5 з 5 поділок? В області невпевненого прийому інтернет почне гальмувати, а найменші перешкоди і зовсім загрожують обірвати сигнал. Вбудована в ноутбук антена дозволить отримати максимально якісну і надійну зв'язок навіть в зоні прикордонного прийому.

Безпека

Загальнодоступний Wi-Fi небезпечний

Підключення до інтернету за допомогою внутрішнього модему набагато безпечніше, ніж Wi-Fi. WWAN використовує мобільні мережі, які застосовують ліцензований спектр частот, забезпечують шифрування даних і безпечний веб-серфінг. Стільникові провайдери можуть гарантувати надійність WWAN-з'єднання, на відміну від загальнодоступних Wi-Fi-спотів, за безпеку яких ніхто не відповідає.

При роботі з Wi-Fi, ноутбук стає вразливим. Всілякі віруси, втрата даних і хакерські атаки при використанні Wi-Fi набагато більш вірогідні, ніж при підключенні за допомогою WWAN. Крім того, радіус дії мобільних мереж значно більше, ніж Wi-Fi, а зони покриття стільникових операторів збільшуються з кожним роком.

швидкість

LTE-з'єднання - найшвидший спосіб підключити ноутбук до інтернету без проводів, якщо поруч немає надійного Wi-Fi-споту. Стандарт 4G LTE оптимізований для перегляду веб-контенту і відрізняється мінімальною затримкою сигналу на рівні 30-50 мс. Сьогодні вбудований LTE-модем може забезпечити практично миттєвий доступ до інтернету: з таким з'єднанням можна проводити відеоконференції, відкривати онлайн-додатки і швидко завантажувати важкі файли.

мобільність

Для підключення до мережі потрібен тільки ноутбук - ніяких телефонів або USB-модемів

Зручність використання - мабуть, найочевидніше перевагу вбудованого приймача. Така особливість ноутбука скорочує час підключення до мережі і дозволяє носити з собою менше гаджетів - сучасному користувачеві не потрібні USB-модем або смартфон для виходу в інтернет. Крім того, внутрішній модем точно не загубиться, як це може статися з маленьким USB-свистком.

Підключаючи інтернет за допомогою смартфона, необхідно або завжди перебувати в зоні дії бездротової мережі, або використовувати кабель для з'єднання ноутбука і телефону. Велику роль в концепції PC 2.0 відіграє мобільність - вбудований LTE-модем дозволяє вільно переміщати пристрої і позбутися від зайвих проводів.

доступність

Стільниковий зв'язок доступна і економічна. Мобільний інтернет має низьку вартість, а провайдери пропонують безліч тарифів на будь-який смак і гаманець. Докупити пару Гбайт або відразу оплатити безлімітний доступ до мережі - все вирішує користувач. При цьому ви платите тільки за той трафік, який використовуєте, отримуєте підтримку оператора і гарантію якості з'єднання.

3G і 4G: в чому різниця?

мережі 3G і 4G вже зарекомендували себе як найзручніший спосіб бездротової передачі даних на мобільних пристроях. Але що ховається за цими маркуванням? 3G і 4G - третє і четверте покоління стільникового зв'язку. Основна різниця між цими технологіями, яку помітить користувач - швидкість передачі даних. 4G забезпечує бездротове з'єднання зі швидкістю до 100 Мбіт / с, а 3G - 21 Мбіт / с.

Стандарт 4G LTE уможливлює високошвидкісний доступ до Інтернету - його пропускна здатність збільшена за рахунок використання спеціального радіоінтерфейсу разом з поліпшеним ядром мережі. Таким чином, LTE-модем має максимальною швидкістю з'єднання 150 Мбіт / с.

Останній стандарт стільникового зв'язку - LTE Advanced - являє собою поліпшену версію LTE і розганяє мобільний інтернет до 300 Мбіт / с. Такі мережі активно застосовуються по всьому світу і вже з'явилися в деяких містах Росії.

Доступ до мережі в будь-якому регіоні

У різних регіонах використовуються свої стандарти мобільного зв'язку: протоколи і смуги пропускання частот часто залежать від місцевого оператора. Наприклад, якщо ноутбук розроблений для американського або японського ринку, велика ймовірність, що він не забезпечить якісний зв'язок в Росії або Європі. Надійніше всього купувати портативний комп'ютер з внутрішнім модемом в тому регіоні, в якому ви збираєтеся працювати більшу частину часу.

Надійніше всього купувати портативний комп'ютер з внутрішнім модемом в тому регіоні, в якому ви збираєтеся працювати більшу частину часу

Смужка на кришці EliteBook - GSM-антена

Компанія НР використовує в своїх продуктах приймачі, які підтримує до 12 LTE-діапазонів мобільних частот: велике охоплення в поєднанні з постійною підтримкою оператора гарантує високий рівень сигналу всюди, де б ви не знаходилися. Всі ноутбуки HP серії ProBook 600 і вище вже оснащені вбудованими антенами для прийому і передачі сигналу. Щоб підключити такий пристрій до інтернету, досить встановити в ноутбук WWAN-модем.

Наприклад, в моделях серії EliteBook 800 G4 може бути WWAN-модуль HP lt4120 Qualcomm Snapdragon X5 LTE з чіпсетом Qualcomm MDM 9625, який забезпечить передачу даних зі швидкістю до 150 Мбіт / с (CAT 4). Ноутбуки молодшої серії ProBook 400 теж не залишаться оффлайн - встановити антену і WWAN можна відразу при замовленні такого пристрою.

Крім того, WWAN-модуль можна доповнити GPS-приймачем, який забезпечить роботу сервісів на основі місця розташування і допоможе відстежити пристрій за допомогою системи «Анти-Злодій».

Якщо ви впевнені в безпеці хотспота, сучасний портативний комп'ютер, оснащений новітнім Wi-Fi-приймачем, забезпечить максимально швидку і комфортну роботу в інтернеті. Так, наприклад, в бізнес-ноутбуках HP використовуються Wi-Fi-карти останнього покоління 802.11ac Wave 2. Радіус дії і пропускна здатність бездротових мереж стає дедалі більше. Новий стандарт Wi-Fi робить можливим підключення до інтернету зі швидкістю до 867 Мбіт / с - ще п'ять років тому про такий швидкої бездротового зв'язку можна було тільки мріяти.

Придбання ноутбука, оснащеного сучасними інтернет-приймачами - крок назустріч мобільності і комфорту. Надійність і швидкість підключення дозволяють завжди залишатися на зв'язку, підвищити продуктивність роботи і йти в ногу з часом.

Індивідуальна пропозиція по ПК HP нового покоління можна отримати за посиланням.

Читайте також про комп'ютери нового покоління PC 2.0 :

Фото: HP

А скільки годин йде на веб-серфінг і пошук інформації в мережі?
У чому його перевага?
Але що щодо тих випадків, коли на телефоні далеко не 5 з 5 поділок?
G і 4G: в чому різниця?
Але що ховається за цими маркуванням?

Лента Новостей

Какой бесплатный антивирус для Андроид лучше
Каждый день пользователи смартфонов под управлением операционной системы «Андроид» подвергаются атакам вирусов, которых становится все больше и больше.          В современном мире количество пользователей

Скачать лучший антивирус для Android бесплатно на русском языке
С появлением большого количества приложений и сайтов под мобильную платформу Андроид возросла и опасность занести вирус на свое устройство. В лучшем случае вредоносный файл внесет незначительные изменения

Нужен ли антивирус для Android? ТОП-5 антивирусов для андроид
Здравствуйте. Коснемся такой вот интересной многим темы и хотя сомневаюсь что на данный момент подобные статьи могут попасть на верхние строки поисковых систем. Но этот сайт как личная энциклопедия для

Как узнать какая программа вызывает сбои. Что делать если компьютер тормозит, зависает, глючит.
После продолжительного использования стационарного компьютера или ноутбука на базе Windows пользователи могут столкнуться с ситуацией, когда ПК стал сильно тормозить и работает медленно. Причин торможения

Антивирус для Андроид. Какой лучше?
На сегодняшний день очень важна защита телефона не только в повседневной работе, а и в сети. Для этого создано множество антивирусов и из-за подобного разнообразия довольно сложно определится какой

Рейтинг лучших антивирусов для Андроид
Лучший антивирус для Андроид — 360 Security 360 Security — это пакет защиты для мобильной системы Android, созданный китайской компанией QIHU. Он имеет антивирусный сканер обнаружения вредоносного и опасного

Топ-5: Лучшие бесплатные антивирусы для Android (Рейтинг 2016 года)
Смартфоны и планшеты требуют защиты от вредоносного кода, в том числе вирусов, троянов и так далее. Для этого существуют платные и бесплатные антивирусы. И сегодня мы составим рейтинг пяти лучших антивирусов,

FAQ: Какой антивирус лучший для Андроид, лучшие антивирусы на Android
Огромная распространенность устройств под управлением Android поставила под угрозу безопасность пользовательских данных и денежных счетов по двум причинам. Во-первых, широкий круг пользователей привлекателен

10 лучших бесплатных антивирусов для Android
Что вы делаете, когда покупаете новый смартфон на Android? Вы можете загружать свои любимые приложения, которые часто используете. В вашем списке может быть много приложений для социальных сетей, таких

Лучший антивирус для Андроид 2017
Интернет несет в себе массу возможностей и вместе с ними большое количество опасностей. На платформе Андроид главную угрозу для смартфона представляют Трояны — вирусные программы, которые похищают личную

*/ ?>
Яндекс цитирования
Adobe Photoshop | 2D графика, 2D анимация Adobe Illustrator | графика, вектор, анимация Adobe Flash | графика, вектор, анимация Adobe Acrobat | графика, текст Adobe After Effects | графика, анимация, спецэффекты Adobe Premiere Pro | графика, анимация, спецэффекты, монтаж Sound Forge | редактирование звука и музыки ZBrush | программа для трёхмерного моделирования Autodesk Mudbox — графическая программа, для создания 3D объектов, 2D скетчей, карт неровностей, карт нормалей, карт замещения. UVLayout - приложение для создания и редактирования UV координат треxмерных объектов Autodesk 3DMax | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Autodesk Maya | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Cinema 4D | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация Blender | 3D графика, 3D моделирование, 3D анимация